Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65301) Sárpac válasza Gyuri27 (#65298) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mármint a MRGN? :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#65302) sith7 válasza Chiller (#65292) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#65303) Bahama


Bahama
aktív tag

Tegnap meglett a 40-es rift is.
Bahama | 40 | 13m 51.099s | 01-Sep-2014 18:24

Talán mostmár a 41 is menni fog az etrayuval. Mondjuk csak 16-os... :(((

(#65304) mikro: tegnap még 14 volt. mások is igyekeznek :O

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#65304) mikromanus válasza Sárpac (#65301) üzenetére


mikromanus
veterán

margin? Az miaz? :DD

(#65303) Bahama
EU 18. hely. Szép.

edit: hétvégére befognak szerintem a seasonosok is. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65305) _ocsisajt válasza Kicsimix (#65255) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ez eleg otletes, tetszik!

Jo lenne tudni, hcn mennyire eletkepes magasabb GR-en :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#65306) Assdak válasza Bahama (#65303) üzenetére


Assdak
őstag

Akkor csak bevált az Etrayu? =)

Followerre még érdemes lehetne gemeket rakni.

[ Szerkesztve ]

(#65307) Bahama válasza Assdak (#65306) üzenetére


Bahama
aktív tag

Még nem volt sok időm tesztelni, még anélkül sikerült ezt elérni.
Én úgy tudtam nem megy a segéden a gem, de akkor rádobálok ezt azt.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#65308) Edge válasza -FreaK- (#65216) üzenetére


Edge
veterán

2 gemben biztos voltam már jó ideje, de a 3.-on sokat filóztam és kísérleteztem + nézegettem a leaderboardot ki mit használ, míg végül ez a 3 gem ami tuti wiznek:

1. Bane of the Powerful
Base effect: Gain 20% increased damage for 25 seconds after killing an elite pack.
Increase rank grants: +1 second buff duration.
Rank 25 unlocks: 15% Increased Damage to Elites.
2. Zei’s Stone of Vengeance
Base Effect: Damage you deal is increased by 4% for every 10 yards between you and the enemy hit.
Maximum 20% increase at 50 yards.
Upgrade rank grants: +0.05% damage +0.25 maximum distance in yards.
Rank 25 unlocks: 20% chance on hit to Stun the enemy for 1 second.
3. Gem of Efficacious Toxin
Base Effect: Poison all enemies hit for 2000% weapon damage over 10 seconds.
Upgrade rank grants: +50% weapon damage over 10 seconds.
Rank 25 unlocks: All enemies you poison take 10% increased damage from all sources.

a 3. gem lehet még a moratorium ha védelemre mész vagy a játékstílusodtól függően a bane of the trapped.
Mivel én többnyire messziről operálok blizzard+hydra ezért a 15yardos aurának úgyse venném hasznát.

tanács: Zei stone miatt érdemes betenni a strongarm bracit, mert a stunra proccol.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65309) Bahama válasza Edge (#65308) üzenetére


Bahama
aktív tag

Stunra strongarm? :Y
Ez biztos?

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#65310) diegho válasza Bahama (#65309) üzenetére


diegho
nagyúr

2.1 előtt nem procolt a stunra, ezért kellett call of arreat rúnát használnom a leapen, hogy most mi a helyzet nem tudom.

(#65311) Lokids válasza Edge (#65308) üzenetére


Lokids
addikt

A Blizzard nem cold sebzést tol ki?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65312) Assdak válasza Bahama (#65307) üzenetére


Assdak
őstag

Lehet, hogy neked van igazad, és nem működnek most hogy így nézem a patch notes-t. Azért majd megpróbálom, mert szerintem a poisont nálam nyomta.

(#65313) proci985 válasza Edge (#65308) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a baneof trapped lassitasa kozelre tuleles miatt nem rossz dolog am, avagy pl a teleportos eliteket konnyebb lefutni

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65314) mikromanus válasza Bahama (#65309) üzenetére


mikromanus
veterán

Bane of the trapped jó stunra. Strongarm knockback/knockup és egyéb "helyváltásra kényszerítő" effektekre kapcsol.

(#65311) Lokids
2.1-ben változott. Van lightningos rúna (Lightning Storm) és tűz alapú is (Apocalypse)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65315) Kicsimix válasza diegho (#65297) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem próbáltam még ahhoz kicsit csiszolni kellene rajta.. Kellene a sockos gift-is.. Viszont akkor is nehéz elhinnem, hogy 0,90-as és -10% cold dam -130 chd az utar+azur ellenében ütőseb lenne... De majd megnézem..

_ocsisajt;

Ügyeskedni kell ezzel a buildel is.. Nincs szerintem a közelharcnál veszélyesebb magasabb GR-ben.. Ezzel a buildel be tudod fagyasztani az ellent és aztán akár 45 yardról osztani a 20-60m sebzéseket nagy területen.. De ha mellé ugrassz hc-n vagy rossz helyre leap-el...
Esetleg ha a fegyveren átpörgetném a 10% damot vitre és a rampage helyett mást raknák be passzívnak meg egy 5 statos braceren kipörgetném a 100 allrest 5. statként...

Azt látom, hogy csapatban nagyon hasznos vagyok és ha kiesek szétesnek a dolgok..
Egyedül viszont hc-n a közelharc magas védelem nélkül... Viszont ha magas védelmed van akkor a dps rovására megy..

Persze ezt a buildet is lehet fejleszteni még..
Most ha ügyesen játszok általában én halok utoljára mikor már mindenki kiesett...

HC-n elgondolkoznák amúgy egy Maximus-os builden is..
Lehet csinálok is majd egy ilyet SC-n próbára....

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#65316) Edge válasza Bahama (#65309) üzenetére


Edge
veterán

Ezt lehet benéztem sry, nekem ez onnan jött hogy pirnahadora proccol és az is stunol. Mind1 a strongarm ettől még jól jön. :)

lokids: van tüzes rúnája a blizzardnak.

proci: még nem maxoltam a trappedet se meg a toxint se, de ki fogom próbálni melyik jobb.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65317) mikromanus válasza Kicsimix (#65315) üzenetére


mikromanus
veterán

Kaja közben megsasoltam van-e valami friss ötlet. Alkaizer nyomult épp maximussal charge buildben. Elég jónak tűnt. Végigchargeolsz az ellenen, hátad mögött a lánc, ami durván sebez. Erre monkkal nyomulok seasonban, így "nem tudom" tesztelni. Pech. :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65318) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Kiesett ez a Phalanxos shield tegnap ki is probaltam mit tud. Feltettem mellé a Baleful-t is.
Kb olyan volt menni vele mint a Pet-es WD-vel :)
Damage nem volt annyi mint Holy Shotgun buildbe, de azért van még mit fejleszteni rajta, mint T@T kesztyű Akkhan helyett, Eternal Union ring vagy egy Physicalos SoJ, Physicalos bracer, Pet-es legendary gem + Lord commander passzive azt el is felejtettem betenni amikor teszteltem.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65319) Kicsimix válasza mikromanus (#65317) üzenetére


Kicsimix
őstag

Erre gondoltam én is FC+Maximus csak a FC olyan kezelhetetlennek tűnik mindig.. Viszont fullos cuccaim vannak ahhoz is.. Másik barbim lehet beöltöztetem este...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#65320) Edge válasza ReFleXx (#65318) üzenetére


Edge
veterán

:) érdekes lehet.
tegnap a 39-es 4-es partyba milyen kasztok voltak a monkod mellett?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65321) diegho válasza Kicsimix (#65315) üzenetére


diegho
nagyúr

EQ-nál csak a main hand dmg-e számít, ami nálam jelenleg 3780 körül van, az egykezesek pedig 2000 körül. Jelenleg Ha a három EQ-t lerakom egy helyre, akkor 30-60M között tickel.

(#65322) sith7 válasza Edge (#65308) üzenetére


sith7
nagyúr

És monk - nak melyik 3 a tuti gem szerinted/szerintetek ?

(#65323) DjDanee87 válasza Gyuri27 (#65298) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor csak nincs vele szerencsém. Megy T6 nélküle is, nem is az a gond, de GRben nélkülözhetetlen. Ott már kevés a 3 sentry. Egyszer csak kiesik remélhetőleg. Igaz taskert még nem találtam egyet sem eddig 423 softcore és 234 hc paragon alatt.

(#65324) DaveNo1 válasza ReFleXx (#65318) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tegnap én is Lord Commander Crusaderrel toltam Griftben, 37-et simán letoltuk, 38-ban nem volt szerencsénk sem a rifttel sem a packokkal, amúgy még messze nem annyira jók itt a cuccaim mint holyban, de erősebbnek tűnt, elég durva a chainstun.

You are not prepared.

(#65325) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Szépen haladok a season WD-ral, lvl22-es grift simán lement, kár hogy ott a goldwrap semmit nem ér. Jelenleg a súlyos fs hiány akadályoz a továbblépésben.

[ Szerkesztve ]

(#65326) -FreaK- válasza Edge (#65308) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi! E szerint fogok akkor én is eljárni.

Ma még tart a gold buff europai szervereken vagy már megszűnt tegnap éjjel? Ha lejár szerintem kiszedem a Boon gem-et.

(#65327) mikromanus válasza Kicsimix (#65319) üzenetére


mikromanus
veterán

MAximusos chargehoz nem kell a set, mert ha minden rúna megvan, akkor magad előtt tolod a népet. Találatra cd csökkentős rúnával elég jó. csak az meg physical azt hiszem. A lánc meg fire. No mindegy.
Jók a charge változások, csak az a része nem szimpi, hogy AS csökkenti az animáció késleltetését (bár alapból is csökkentették a zárás-újrakezdés közti bambasemmit)

(#65322) sith7
Buildfüggő. Általánosan jó az elites, stun, vagy más cc-s buildbe a cc effektre damot adó, jó lehet a lightningos is...

(#65325) Reinhardt
Nekem tegnap esett egy "jó" WH. Nagyon örültem neki. MAxos all resist... Na jó, az AS 5, a chd 33 és vita van melette, de akkro is WH!!! :DD (inkább mégis a spuris seasonosat, vagy Harringtont használom GR-en kívül, gr-ben meg a démon seteset a 25% area dam bónusz miatt)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65328) Rayner


Rayner
őstag

Lenne egy körkérdésem:

Kinek milyen monkot sikerült összerakni a változások után?

Nekem eddig egy harangos jön be a legjobban, songoku set kellene de nem esik, így ez van most.
Ha skill cserére lennének ötletek akkor jöhet. :)

(#65329) mikromanus válasza Rayner (#65328) üzenetére


mikromanus
veterán

Fejesen van olyan spirit stone, ami "kihelyezi" a harangot. Nagyon hasznos, mert nem kell izgatóan hozzásimulnod vele az izzadt démontestekhez (vagy nekrofileknek holttestekhez). Spirit regenre van két jó passzív, és a mantra is szépen adagolhat amellett, hogy még life regennel is ellát. A Guardian path hasznos, de az ad a legkevesebbet szerintem. Ezzel a zúzóval simán megy a móka generator skill nélkül is. Ezzel kiválthatod az AS mániádat izommal (passzívért nem kár). Védőnek a Sixth Sense passzív hasznos lehet. Elég szépen élhetővé teszi a karaktert elitek mellett is. Iszonyat sokat fog az a 25% dam csökkentés.

edit: 2.1 előtt már harang monkom volt. Fire, vagy holy. A set nem lett meg hozzá, így kiesik egy elég erős buff. A fire rúna meg bugos volt 2.1-ben (is). SW nem procolt és az epi aktivitása mellett nem sebzett. Szerintem ezt érdemben nem javították, így a fire picit necces. Más rúnára nagyon erős az epiphany a regen rúnával. Majdnem hogy azt csinálsz amit akarsz a spenderekkel amikor aktív.
Seasonban lightning cucc esett több, így arra álltam rá. Amolyan CC-stun-berántós fajzat lett. A scourge papíron jó effekttel bírt. Lecseréltem furnacera és nem nagyon érzem hogy gyengébb lenne, tehát gyanus. Skillben LTK-ócsó cyclone strike a hentesmelóra való, a többi regen skill (SW, healing mantra, epi, air mistic ally). Veszett sokáig stunolja az ellent. Guardianok azért néha kimozdulnak, mert ha elfogy a spirit és bekapcsolok valami skillt, akkro máris huncutkodnának. Mondjuk 10-20 másodperc után lehet alapból is van valami alkalmi immunitásuk.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65330) sith7 válasza mikromanus (#65327) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ

(#65331) Edge válasza sith7 (#65322) üzenetére


Edge
veterán

monkhoz nem értettem sose, még 2.0-ában volt egy cryptbe felszopónak de ennyi :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65332) Lokids válasza Edge (#65331) üzenetére


Lokids
addikt

Ha fullos lett a wizz, akkor majd próbáld ki. :)

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65333) Gyuri27 válasza DjDanee87 (#65323) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen. Neked azzal nincs.
Volt egy hót 0 dh-m. Mondom adok neki. [link] ez lett belőle. Fegyó, öv, royal az volt. Többi loot és kadala. Csizmából 2 is van. Tegezből is volt 2.
Babának meg zéró. Pedig egy jó ik bónus meg t5 jó lenne.

Sárpac: tessééééééééééék? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#65334) oxox válasza mikromanus (#65327) üzenetére


oxox
addikt

kevés vagy :DDD ;] ...mar 5db esett (WH)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65335) Dadan01


Dadan01
senior tag

Ha van nálam keystone of trial, attól még kaphatok normál rift végén egy másikat?

(#65336) DaveNo1 válasza Dadan01 (#65335) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lehet bármennyi.

You are not prepared.

(#65337) sith7 válasza Edge (#65331) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :DDD

(#65338) Gorneck válasza Gyuri27 (#65333) üzenetére


Gorneck
titán

Ez egész pofás...már csak 1-1 lik kéne a gyűrűkbe...

Gorneck#1239

(#65339) Sárpac válasza oxox (#65334) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ebből 3 mellettem! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#65340) oxox válasza Sárpac (#65339) üzenetére


oxox
addikt

Igen tenyleg, ha wh kell veled kell farmolni :DDD ...bar ugy latom mostanaban hanyagolod a hc-t

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65341) mikromanus válasza oxox (#65334) üzenetére


mikromanus
veterán

de nem seasonban. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65342) Edge


Edge
veterán

Hm na ez érdekes:

Goblin Farm:

Greed, the Baroness of the Treasure Realm, drops Treasure Goblins when she charges and hits an obstacle.
If you find the Vault on lower difficulties (like when doing split Bounties), deactivate "passive" damaging abilities (like Storm Armor or Mystic Ally) and maybe even dismiss your follower.
You must be able to kill these Goblins quickly, as they appear to despawn quicker than normal Goblins.
You can count how many Goblins she still has left by looking at her back!
If you die, the boss fight is reset. And yes, so do the goblins.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65343) Chiller válasza Edge (#65342) üzenetére


Chiller
őstag

Jaja, bizony. Sajnos T6-on azért elég macerás csak a kisgobókat ölni, úgy hogy ne sebződjön a bossz :)

Na meg a fő gond, hogy rohadt ritkán nyílik az a nyomi portál :(

(#65344) mikromanus válasza Edge (#65342) üzenetére


mikromanus
veterán

Itt van mindez videón:
Infinite Goblin Farm in The Vault

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65345) sith7 válasza Edge (#65342) üzenetére


sith7
nagyúr

röviden, magyarul ? :B

(#65346) Gyuri27 válasza Gorneck (#65338) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze azért van mit finomítani.
Kéne vagy 3-4 ramalandi is. :DDD

Viszont mint mondtam se monknak, se babának nem esett semmi. Kadala se adott nekik semmit.
Úgy látszik arra a karakterre adott amivel a legkevesebbet játszottam.
Mert a dh-t épp csak felhúztam 70-re. Lévén még olyan nem volt.
Lassan meg annyi cucc lesz, hogy csinálnom kell egy lájtingosat is. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#65347) .OM. válasza sith7 (#65345) üzenetére


.OM.
aktív tag

Ne sebezz területre, csak a kicsiket öld. Ha elfogynak halj meg és újra lesznek kicsik.

ex .Oldman.

(#65348) mikromanus válasza sith7 (#65345) üzenetére


mikromanus
veterán

vaultban a boss/Greed harcbamn ha a boss nekichargeol a falnak, vagy a középső nagy drágakönek, akkor kipottyan "belőle" egy goblin. Ezt csapd le hamar, aztán idegesítsed tovább a bosst! Ha kifogy a manókészlet, akkor nyirasd ki magad, és menj be újra. újabb manóvadászat. A dropot még öngyilkosság előtt vedd fel, mert ami a földön van az is eltűnik. HC-ban az önkinyiratás része nem opció. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65349) _ocsisajt válasza Kicsimix (#65315) üzenetére


_ocsisajt
őstag

koszi! :)

majd reportolj :)

komolyan mondom a leirasod alapjan kaptam kedvet barbhoz ujra... :)

persze majd ha lesz jo sok paragonom meg matim, akkor szezonban kiprobalom

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#65350) sith7


sith7
nagyúr

Köszi a fordítást :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.