Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65151) davidsz válasza Rayner (#65150) üzenetére


davidsz
őstag

T4-T5ön farmoltam kényelmesen. Most meg kínlódás van Grift 18-20on.

Nem ez lenne az első olyan eset, hogy nálam "másképp" mennének a dolgok.
Többször előfordul, hogy olyan szörnyeket hoz össze a sors nálam, hogy más is esik kel és csodálkozik... Ez a játék eleje óta többször volt már.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#65152) diegho válasza davidsz (#65151) üzenetére


diegho
nagyúr

Linkeld már be a karaktered!

(#65153) Rayner válasza diegho (#65152) üzenetére


Rayner
őstag

davidsz mondjuk ha gemek a ládikában vannak az ékszerek helyett akkor tényleg köcsög a blizz hogy nem működnek :D

simán lehet gyűrűn chd helyére socket és bele a gem (elsőre nem tűnik ésszerűnek) (monk
A wizárdnál detto mindkét gyűrűn az AS helyére socket és bele gem

[ Szerkesztve ]

(#65154) davidsz válasza Rayner (#65153) üzenetére


davidsz
őstag

Ha lenne mibe beletenni, és nem lenne szarabb, mint ami jelenleg van, akkor úgy lenne.

#65155) diegho :
Gondolom ezt nekem... Egyikkel sem :DDD
A WD és a Wizard az T4-e n jó volt ... most nem annyira.
Monkom meg T1-en bohóckodós.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#65155) diegho válasza Rayner (#65153) üzenetére


diegho
nagyúr

És melyik karaktereddel nem tudsz haladni?

Nem neked akartam. Mondjuk a linken egyetlen olyan karaktert sem látok, ami igazából T4-5-ön nyugodtan haladhatott eddig. Sehol egy full szett, sehol egy jó skillezés, sőt igazából nagyon el van skillezve mind.

[ Szerkesztve ]

(#65156) Rayner válasza diegho (#65155) üzenetére


Rayner
őstag

?

(#65157) davidsz válasza Rayner (#65153) üzenetére


davidsz
őstag

Ha azt mondom kifogytam a sárga gemekből ... :W ... akkor gondolhatod mennyire megy a szerencse, meg minden.

(#65155) diegho :
Már össze vissza variáltam dolgokat. Főleg a WD-t.
Wizzard az csak skillben változott.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#65158) diegho válasza davidsz (#65154) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a Wizard elég poénosan van összerakva.

Kezdjük ott, hogy nincs blackhole, ami kb a túlélést jelenti. Fire skillekkel nyomulsz sharde of hate-el, ez bizony nem túl bölcs dolog, egy devastator jobb lenne a kovácstól, igazából primary skill sem kell, így már az egyik passzív is felesleges. Nézz meg jobb Wizardokat és nézd meg ők mivel játszanak, mert ez így bizony csak papíron jó, szép a damage csak semmit nem érsz vele, a WD-ről nem tudok nyilatkozni, Wizard-al is csak kb fél órát játszottam torment szinten, de ez így biztosan rossz.

Pont ez a baj, hogy össze-vissza variálsz és nem nézed meg hogyan tolják a jobbak.

[ Szerkesztve ]

(#65159) davidsz válasza diegho (#65158) üzenetére


davidsz
őstag

Random:
45 Devastorból 0 használható.
alapanyagból kifogytam. :W
Ez a random nálam, és ebből van elegem. Most jön 2 hónap botladozás, és gyűlytögetés. Aztán összeáll a cucc, és jön az új pach :B

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#65160) DaveNo1 válasza Rayner (#65153) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekem a karakterlapon 200 ezerrel csökkent a patch óta a sebzésem, viszont a 3 legendary gem amit besocketeltem és felfejlesztettem 25-re sokkal többet ad hozzá a játékhoz mint az a 200 ezer dmg.

You are not prepared.

(#65161) mikromanus válasza davidsz (#65151) üzenetére


mikromanus
veterán

"T4-T5ön farmoltam kényelmesen. Most meg kínlódás van Grift 18-20on."

TAlán ugyanazt hasonlítgasd kicsiny rajzszög!
T4-régi - t4 most. Nem, nem kell greater riftbe menned. Főként nem úgy, hogy időre megy és nem támogatják az elhulló egyedeket, te meg szereted a heverészést. Ha nem bírod a strapát, akkor hagyd ki, vagy menj lejjebb. Ha lvl 18 szivat, akkor meg nem kell (még) neked az a fránya 25-ös szintű kavics, Erre gyúrnod kell. Ennyi. Eddig se volt. Max most se lesz egy darabig. Ne hidd, hogy lehetetlen. Minden seasonos kaszt solo listáján kb két nap után már volt olyan, aki lvl 20 felett teljesített. CSapatban olyan lvl 33-nál járnak. Most komolyan amiatt könnyeztet meg a játék, hogy az ÚJ tartalom nehezebb, mint a régi? Hát, már majdnem megsajnáltalak... csak aztán elkezdett hatni a koffein és előtört a bunkó-őszinte énem. Ez ilyen. A problémád komolytalan a szememben. :DD

edit: nem, nem csak skillekben változott a wizard. Az a "csak" amúgy is esetenként másfélszeres, vagy +1/3-2/ sebzés a skilleken. Meg a 26-30% kétkezes fagyver buff rá is hat.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65162) diegho válasza davidsz (#65159) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem hiszem el, amit írsz. Nem volt 1 devestator ami fire sebzést, fire%-ot és iq-t adott? Szar droppról beszélsz és ott figyel egy tasker és egy shard? Ugye nem úgy játszol, hogy egy picit ezzel, egy picit azzal? 1 karaktert kell normálisra megcsinálni, onnantól már pillanatok alatt megcsinálsz egy másikat, de ha egyszerre húzod az időd több gyengével, akkor sose lesz 1 normális karaktered sem.

(#65163) Rayner válasza diegho (#65162) üzenetére


Rayner
őstag

Na-na...:)))) én pont így játszok :))

(#65164) davidsz válasza mikromanus (#65161) üzenetére


davidsz
őstag

Mikro, te régóta itt vagy ... Akkor talán ha emléxel, akkor a szar "random" miatt nem most írok elöször, ami mindennek az oka. 20x annyit játszok mint más és mégse esik az ami kell, kellhet, kellene....

Mellesleg olyan szörnyeket dob a sors, hogy szívás az is... nálam többször fordul elő a keresztben kasul száguldó mob, mint bárki másnál ...

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#65165) mikromanus válasza davidsz (#65164) üzenetére


mikromanus
veterán

Olyan nincs. Vagy hibásak az elképzeléseid, vagy túlzottak az elvárásaid. A legtöbb móka kiépítése elég rugalmas. Persze van1-2 item mindenkinek ami ritkán esik. Más viszont dögivel. Építs akkor arra! Vagy esik minden, csak nem 99,99%-ban tökéletes? Khm... az megeshet néha. :DDD
Ha csapatkompatibilis a builded, akkor nyomulj partyban. Főként ha több azonos kasztú van mint a tied az a jó. Így az ilyen véletlen szélsőségeket könnyebb áthidalni.

Mihez akartál Devastatort? fetishes WD-nek az nem az igazi. Nehezen viseli a lassú fegyvereket, nem?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65166) Rayner válasza davidsz (#65164) üzenetére


Rayner
őstag

Na az a baj hogy 20x annyit jatszol de fele olyan hatekonyan mint barki mas. Menj T3 publicban arra jo a geared. Nagyobb az esely a tobb es jobb lootra mint hogy t4t5 esel kelsz....

(#65167) diegho válasza davidsz (#65164) üzenetére


diegho
nagyúr

Én amíg nem volt tökéletesen T4 képes a barbárom folyamatosan T3 public riftet toltam és kadaláztam. A T3 rift lement max 10 perc alatt pubon és ha jó csapat volt már nyitottam is a következőt, tehát 1 óra alatt volt kb 6 rift, 400+ shard, tehát óránként lehetett pörgetni kadalánál jellemzően akkor, ha egy üres riftet kaptam. Ezt addig csináltam, amíg nem lett meg az earth szett. Nem értem miért nem csinálod ugyanezt a firebird szettért. Majd szépen fogod és elmész rorg-ot farmolni úgy ahogy kell, normal, act1, public rohanva, csak azt ölve, amit kell és mikor összejött jó sok, akkor nyitod egybe az összeset.

Ja és egy klán sokat tud segíteni szerintem, bementek T3-ba 4-en wizardok és droppolnak neked szépen, ráadásul a játékstílust is eltanulhatod tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#65168) sto1911


sto1911
veterán

A Blizzard izelodjon meg, most jatszottam a Van Helsinget kontrollerrel, teljesen kiraly az olyan jatekosoknak, mint en, erre nem akarjak belerakni a jatekba... :W

(#65169) davidsz válasza diegho (#65167) üzenetére


davidsz
őstag

Kösz az infót.
Sajnos szólóban megyek. Egyéb elfoglaltság miatt (munka-telefon) nem tudok sokat publicban menni.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#65170) oxox


oxox
addikt

pet-es wd-m...
valakinek valami ötlete, hogy mit kéne változtatnom?
[link]

Grift lvl22 megy soloban...kicsit kell már figyelnem, de nem vészes...mondjuk szerintem lvl18 inkább T2 mint T4-T5...T3 nekem lvl20-21 körülvan érzésre.

jahh és mielőtt valaki sokalja a tought...HC kari.
próbáltam physical dmg-es kardot, de nem javít sőt....ill.van 2 kockám socketet csinálni...ha átrollolom a socketet valamire, akkor is tudok rá kreálni kockával??? ...és még plussz info, manát szinte nem használok...nézegettem geareket, de gargantuan túl jól aprit....de kiváncsi vagyok az ötletekre.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65171) proci985 válasza davidsz (#65169) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ph klan mukodik. most eppen ahogy nezem az emberek joresze vagy seasonozik, vagy greater riftezik, de egyebkent jellemzoen a fo karikban van tartalek. plusz jellemzoen ami nem upgrade / nem eszmeletlenul ritka (wand of woh pl) azt oda szokas adni.

a fire wizardodnak egyebkent szvsz T3-T4et birnia kene. ok, shard lgt wizznek lenne BIS (perferct rollos madjnem!, ASel szvsz 2600+os lenne), firenek disintegrate buildre slorak kene, de az a shard is elegge jo.

en szerintem gyengebb gearben toltam anno T3mat a sajat fire wavesemmel.

oxox: igen, tudsz ra. tegnap a defaultbol socketes kriderem kapott egyet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65172) diegho válasza proci985 (#65171) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van tegnap valakinek adtam egy eléggé max közeli rollos ice climberst a klánból, a normálisabb cuccokat mindig megkérdezem a partyban, hátha kell valakinek, a szemetet meg bezúzom.

(#65173) oxox válasza proci985 (#65171) üzenetére


oxox
addikt

:R
kapott +10%-ot a manajuma...2477dmg így :) ...mondjuk lehet vitet érdemesebb lenne rá rakni....de egyelőre marad

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65174) mikromanus válasza davidsz (#65154) üzenetére


mikromanus
veterán

Monkkal egy hétvégi ladder. Gondoltam bekóstolom hátha... Hát.. most már lement a lvl 18 :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65175) sith7


sith7
nagyúr

14 leg gem van, ugye ?

kiesett 13, ma 7 egymás után, azóta toltam kb. 10 gr - t, és nem akarja adni a 14. - et
tudom random a drop, csak furcsa, hogy 7 kiesik egymás után, és az utolsó nem akar ... :(

LordAxwell
pont ez hiányzik :O :W

[ Szerkesztve ]

(#65176) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

tényleg poén ez a pénzes gem:

kep

sith7: Most esett ki kb 30 perce, az alatt 7M goldot szedtem fel 1 rift alatt

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#65177) DaveNo1 válasza sith7 (#65175) üzenetére


DaveNo1
veterán

A pénzes gem nem griftben esik, hanem a vaultban

You are not prepared.

(#65178) sith7 válasza DaveNo1 (#65177) üzenetére


sith7
nagyúr

Ja ... a goblin csákó ?
na ott se voltam még :(

(#65179) Chiller válasza sith7 (#65178) üzenetére


Chiller
őstag

Én addig nyüstöltem szegény goblinkákat, hogy lejutottam ma is :C

Kedvenc helyem, komolyan mondom :DDD
Kár hogy már nincs fix gobós hely, azt farmolnám naphosszat :)

(#65180) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Meddig tart ez a 100% plusz buff amúgy?

Utolsó vicces kép :D:D:

kep

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#65181) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A 2 kezes fegyók + passzivjáról dobna valaki egy linket.
:R

Amd - Radeon - Ryzen

(#65182) Prof válasza Chiller (#65179) üzenetére


Prof
addikt

Elarulod miert annyira jo?

Szerintem gold kb. semmire se kell, annyira meg nem gyakori, hogy legendarykat megerje onnan farmolni.
Azoknak meg akik AH idejeben is jatszottak, meg plane nem kell, milliardjaik voltak ROS start-kor.

Kadalanak Blood shard kell, craftolashoz, item modolashoz Forgotten Soul/Crystal.

(#65183) Lokids válasza Prof (#65182) üzenetére


Lokids
addikt

Nekem pl jól jönne, mert sohasem voltam 30 milla felett. Sőt még mindig nincs 1 maxos gemem se, mert nincs pénzem craftolni.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65184) Edge


Edge
veterán

ezt sikerült ramadalindidlanadinzizni(faszom hogy híjják):

úgyhogy áttértem hydra buildre, hát kb legjobb magas tier-en. ;]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65185) Lokids válasza Edge (#65184) üzenetére


Lokids
addikt

Jah, hát akinek minden cm-en űber táp cuccok esnek, annak könnyű. :D

Na jó, persze én meg főleg csak wd-vel játszok, mert csak az T6 képes nekem. Pedig annyira nem jön be a wd. De nem látom, hogy a fenébe lesz a wizem t6 képes...

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65186) sith7 válasza Chiller (#65179) üzenetére


sith7
nagyúr

lejutottam ma is :o :O

én csak 1x akarok, azért a rohadt kőért :W
Torment 4 -en tolom, de hiába csapom le, sose nyit kaput :(

hol farmoltad a goblint ?

(#65187) -FreaK- válasza Edge (#65184) üzenetére


-FreaK-
veterán

Uh, nem is tudtam hogy ez ilyen magas dam-ra is felmehet. Nekem csak 500-al kisebb sebzésű van, azt nem éri meg használni. A dupla hyrda tényleg nagyon erős, ptr-en kipróbáltam.

Más: hétvégén rendbe raktam a fire wizardomat, a teljes Firefird set-et most már jó lett, 11m toughness, 1.1-1.2m sheet dmg mellett.
Annyi problémám még van, hogy két kezes fegyverrel hiányzik az APoC, hiába van bent az AP regenes passzív, kifogyok egy idő után. Most viszont úgy megyek hogy nincs primary, hanem csak disintegrate meg black hole van egéren. A plussz skillnek Famailiar/Sparkflint-et raktam be, így magasabb a damage (lehet hogy ezt is kéne regenesre rakni inkább)

[ Szerkesztve ]

(#65188) Madn!ght válasza sith7 (#65186) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem tegnap kettő is nyílt. :)) Egyik T4-en, a másik T1-en. Eddig küszködtem az arannyal, mert mindig elment a gemek fejlesztésére. A két goblin level után 75 millióval zártam. :)

Más: Valamiért nem igazán vált be az ugrálós fire-eq-leap barbi. T4 felett egyszerűen olyan gyorsan lement az 500k életem, hogy öröm volt nézni. :) Láttam 1-2 playert kihegyezett ősös buliddel, úgyhogy lecseréltem az EQ setet. Az IK mellé feldobáltam mindent, ami +tűz sebzést ad. (Cinder, andariel, Magefist, fire SoJ, amu, bracer). Elég Tescos kaliber, mivel alapanyag híján még van mit fejlesztenem az egyes itemeken, illetve a maximus helyett IK fegyó maradt. Meg kell, hogy állapítsam, tényleg baromi kemények az ősök. Öröm nézni, ahogy repkednek az 50+ milliós sebzések, úgyhogy csak rohanok utánuk. :D Olyanok, mint a sáskák, mennek és tarolnak. :DDD Ugyanolyan nehézségi fok mellett látványosan gyorsabban haladok, mint az ugrálós barbival.
Elsődleges támadásként a seismic slammel próbálkozok, másodlagosként maradt a WW. A seismic slam is szépen 30-40m között critel. :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#65189) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok kicsit visszanézek visszanézek a 2.1 re . Tervezek egy hc karakter indítását jelenleg melyik az a class amelyik legjobban viable cuccok nélkül ?

El. Psy. Congroo.

(#65190) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ezzel a monkkal kapcsolatban tudna valaki kis tanácsot adni?

T6/4-es party, GR~30 körül nincs vele gond, halni nem halok vele.

A tervem az lenne, hogy RoRGból próbálok egy socketest farmolni, illetve keresem az Inna combat staffját, hogy beférjen még még abból is a 2-es és 3-as bonus. Ez mennyire jó ötlet?

A gemeket érdemes lehet lecserélni Dexesre? Vagy az úgy már nagyon papírkutya lenne? (a 4. passive ki van választva, csak valamiért nem mutatja)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#65191) sith7 válasza Madn!ght (#65188) üzenetére


sith7
nagyúr

Üss még Te is :o

(#65192) Edge


Edge
veterán

Melyik amuba tennétek ti gemet, most 2 választásom van és nemtudom mit áldozzak be:

1. 19%fire/650int/10chc/socket

2. 650int/83%chd/10chc/socket

vagy egyelőre hagyjam és várjak a tökéletesre ami a 20%fire/100chd/10%chc/socket lenne?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65193) Muton


Muton
addikt

hi!

csöppet lemaradtam, mi a helyzet a peccsel? ez lenne a lényege? rift >> boss dob greater key izét >> egymást követő hullámokban feltornázni a számát (amúgy ennek mi a jelentősége) >> azzal greater rift >> gemet upgradelni a szellem csajnál?

a goblin kincsrába hogy lehet bemenni? mert egyszer bementem, de lövésem sincs, hogy hogy, csak hirtelen ott voltam. kicsit harri potteres feelingje van amúgy, de adja a zsét és imperial gemeket rendesen :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#65194) jcage


jcage
tag

Várd meg a tökéleteset. Ismerve téged, az max két hét játék. :D

szerk: Ez Daninak ment.

[ Szerkesztve ]

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#65195) diegho válasza Madn!ght (#65188) üzenetére


diegho
nagyúr

Fire EQ+IK+egy sima kard úgy, hogy nincs fire soj és csak a bracer adott fire sebzést, meg a sárga fire amulett, simán T6 képes. Bounty-t toltam így elég sokat, de átskilleztem coldra.
Most lvl24-et még simán letoltam GR-ben pedig nem volt 25-ös gemem, most már van kettő 25-ös gem, lehet 30 is menne. T6 rifteket elég gyorsan lepörgetem. EQ-ban még azon is gondolkodok, hogy IK-t kiszedem. Maximus, Cinder, fire soj, fire reapers wraps, fire amulett (ami csak rare van) ez kb 110% fire sebzést tolna, ehhez hozzájön az earth gatya, kesztyű, vállas, lut socks, leoric crown és az ignore pain +6seces öv. Rámenni a cooldown-ra mindenhol ahol lehet és kb 60% elérhető lenne. Skillekből Hota+Leap kombóval haladni, szerintem egész korrekt sebességet adna, de nem tudom mennyire lenne haldoklás így ignore pain-el. Mondjuk magas GR szinten biztos elég komoly lehet a 3 barbi+unity+ignore pain hármas.

(#65196) diegho válasza Edge (#65192) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezek közül értelemszerűen az első a jobb szerintem. CHC > CHD szerintem és a fire sebzés még tovább dob rajta.

ez mehetett volna egybe is, de már mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#65197) mikromanus válasza CactuS (#65190) üzenetére


mikromanus
veterán

Deadly reach fegyver a skill használata nélkül? Teljesen logikusnak tűnik. Biztos jót linkeltél? Ez életképes T6-on? Mármint érdemben csinál valamit, vagy arra jó, hogy minden mazsola nekiesik és meg tud maradni a frontvonalon (csak nem nagyon sebez)? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65198) Backspace válasza Rayner (#65150) üzenetére


Backspace
tag

Én most 26-os grift-nél járok hc-n a dh-val.
bnet

(#65199) diegho válasza adamkaa777 (#65189) üzenetére


diegho
nagyúr

Talán a Wizard. Van újraélesztő passzívja, aughild szettben is életképes, de persze vigyázni kell rá. Jelenleg a hydra+blackhole+blizzard kombóval elég jól lehet haladni úgy látom.

(#65200) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Mi is az Elemental Damage :K

Erdekes video!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.