Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65701) davidsito válasza proci985 (#65694) üzenetére


davidsito
tag

19 sec (hála a tegnapi fejlesztésemnek)
:DDD

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#65702) DioRobber


DioRobber
tag

Ezen a vonalon haladva, én pl csak cruzzal meg barbárral tolom szal oda kell menjek az elithez és bírnom kell a gyűrődést, de egyszerűen 33+as riftba hiába van betéve a dupla élet cruznál(akarat+indes passive)+ügye unity és akkor ezek mellett úgy 40M tafnesz meghal a karakter. Esetleg melyik kő tudna ezen változtatni-bane of trapped beválhat, vagy más ötlet?

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#65703) Helmoras válasza proci985 (#65694) üzenetére


Helmoras
őstag

nekem 21-et sikerült, miért érdekel? dps tesztelés?

(#65704) DaveNo1 válasza DioRobber (#65702) üzenetére


DaveNo1
veterán

Semmi.

You are not prepared.

(#65705) Janusz001 válasza astorre19 (#65655) üzenetére


Janusz001
őstag

Szia, eshet, nekem tegnap pottyant ki egy, amúgy tolja valaki itt xbox360 -on?, szívesen játszanék partyban barátokkal, a random party életveszély a sok hackelt cucc miatt.

(#65706) DaveNo1 válasza schwartz (#65693) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ok, akkor, hogy világosan kimondjam a fire build szar greater riftben, mert nevetséges dps-t tol. Jelenleg a heaven's fury 90-100 milliós criteknél jár self buffokkal, ennek közelében sincs a fist ami még szét is lagoltatja a gépet + nem látni be tőle a pályát.

Melee classokat teljesen át kellene alakítani, hogy ranged classokkal felvegyék a versenyt Grift egy bizonyos szint felett. Crusadernél például valami Block alapú erőteljes mitigráció kellene szerintem.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#65707) Gorneck válasza DioRobber (#65702) üzenetére


Gorneck
titán

A trapped dmget ad...védelmet nem...hacsak a lassítást nem vesszük annak.

Moratorium az egyetlen védős cucc...most azon van a sor nálam...Simplicity’s Strength pl egész jól bevált. Aztán kb itt ki a is fújt a történet, mehet a már meglévő bevált kavicsot tuningja... :)

Gorneck#1239

(#65708) Gorneck válasza Edge (#65698) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig van WD...supportként...ahogy a Monk is befér...ezzel két hely ki is adva az igazán kőkemény riftekbe...persze a maradék 1-2 slotot nem a többi kaszt tölti fel, hanem a DH. Nélkülük nincs DMG, nincs keltegető (márha elég ügyes).

Gorneck#1239

(#65709) Blizz


Blizz
őstag

Ez a Gem hogy működik? Nem nagyon értem. Én arra gondolok,ha megütök valakit akkor 2000% psn dmg-t kap be 10mpn keresztül?

No mistakes, just happy little accidents

(#65710) dvd24


dvd24
senior tag

Egyelőre a barbárt fejlesztem ezerrel a patch óta, de azalatt a pár GR alatt amit a petes WD-vel mentem nem volt olyan rossz a Homunculus + Sacrifice az aoe stunolós rúnával, beraktam egy kutyalétszám növelő passzívot is és így kb stunlockban tudtam tartani az ellent. Persze van diminishing return a rift bossokon de az elhanyagolható volt.

(#65711) Mirman válasza Blizz (#65709) üzenetére


Mirman
őstag

Szerintem 10mp alatt kap 2000% sebzést a szövegből kiindulva ( nem próbáltam még ) .

(#65712) Blizz válasza Mirman (#65711) üzenetére


Blizz
őstag

Valami ilyesmi lehet.

No mistakes, just happy little accidents

(#65713) schwartz válasza mikromanus (#65700) üzenetére


schwartz
addikt

Mikor mented az irhad a petek jonnek utanad es veszted a poziciot. Ha nincs nyilt terep torlodnak mint a barmok. Solo GR35-on Morlu Incinerator tarsasagban te nem fogsz castolgatni fetisht De mar jo esellyel GR34-en sem. (a tobbseg addig se jut) Ezzel szemben szegeny kozelharcvos barbarral ugy daralok mint a szecskavago. (ugy a coldos EQ buid-el mind a Raekor-al) Partyban GR38 alatt meg se tudok halni. A pet WD-vel az idod nagyreszet castolassal kell toltsed. Az ilyen nagykutyas meg 8 fetish-el hexing pants-el szaldgalas bohocok dolga.

Te szegény. Milyen kegyetlen az élet, hogy a top10-be kiemelkedően jó itemek kellenek.

Te szegeny, milyen meglepo, hogy Kukri nelkul is ugyanugy elvagyok ,max soloban egy GR szinttel lejebb. Azok a kiemelkedoen jo itemek egy Jade wd-hez kb ket nap riftezes es Kadalazas utan mar adottak es kb + 5GR szint meg csuklobol is egy profi pet WD-hez kepest. A skilljein sem kell valtoztatni mig a pet WD-t teljesen at kellett gondolnom, hogy ujra hasznalhato legyen solo magas GR-ben .(partyban mankoval is menne)

(#65708) Gorneck23

Na nehogy mar a pet WD support besorolast kapjon. :) Azert ott meg nem tartunk. szerintem...

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#65714) proci985 válasza davidsito (#65701) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

koszi!

Helmoras: aha, kivancsi vagyok a dpsekre, illetve patch utan mennyit javultak a karik.

Gorneck23: van meg egy, az ami elvileg 25os szinttol gyogyit a control impairingekre. mivel jelenleg a ket messze legveszelyesebb affix szvsz a thunderstorm es a frozen, epp huzom a gemet 25re tesztelni.

---

egyebkent a regi 2.0as T6os tapasztalatok tenyleg nem ernek sokat, GR30 folott a maraduer DHkat is eroteljesen neki kell allni reszelgetni, mert a regi beidegzodesek nem mukodnek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65715) userxy válasza mikromanus (#65700) üzenetére


userxy
őstag

Dh petek is meghalnak :D kivéve a sentry :DDD

(#65716) mikromanus válasza schwartz (#65713) üzenetére


mikromanus
veterán

"Kukri nelkul is ugyanugy elvagyok ,max soloban egy GR szinttel lejebb."

Pedig nekem úgy tűnt, hogy neked az "egy szinttel lejjebb" nem opció. Ha mehet ennél lejjebb is, akkor minek vitatkozunk? Minden kari lehet szarabb. Ez sose kérdés. :C Ha nem megy 36-on, akkor 35, de 34 tuti... 33 mindenképp... a 32 meg 100%. Kella nyavalyának az a sok "OP" item. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65717) proci985 válasza userxy (#65715) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jo de sentry meg stacionaris tehat folyamatosan ujra kell idezni / olyan GRift30-32tol kritikus, hogy az ember gondolkodva pakolja le.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65718) Gorneck válasza schwartz (#65713) üzenetére


Gorneck
titán

A petWD-t kutya nem visz magas GR-re...oda horrifyWD-t visznek zéró DPSsel. ;)

Gorneck#1239

(#65719) Gorneck válasza proci985 (#65714) üzenetére


Gorneck
titán

Ezek sztem nem azok...főleg mert a frozen simán egyhitel... :D Nincs mit gyógyítani...

Gorneck#1239

(#65720) schwartz válasza Gorneck (#65718) üzenetére


schwartz
addikt

CDR monk melle minek egy olyan nyomi WD? Ennyit tudnak? Onmagaban a Horrify nem er semmit foleg monk CC-hez merten. Ami buffnak pluszba befer az a Mass Confusion Paranoia.. A fejes amugy is kaksi mert mar nem ugy mukodik mint patch elott. Cyclone strike meg semlegesiti a hatasat.
Partyban Inner Sanctuarys CDR monk mellett tolok ezzel annyi DPS-t mint egy sentrys DH es kb. fele annyit se fekszem.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#65721) thesound


thesound
őstag

Ha SC elmgyek hetvenig megkapom az új transmog rewardot. HC-n külön meg kell csinálni a 70-es karit vagy megkapom így is?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#65722) Gorneck válasza schwartz (#65720) üzenetére


Gorneck
titán

GR40+-hoz nem árt...pl...

Úgy müxik ahogy egy ideje...szobor a pakk...még mindig...

Gorneck#1239

(#65723) Edge válasza Gorneck (#65708) üzenetére


Edge
veterán

Igen ezzel tisztába vagyok, én arra utaltam hogy ettől függetlenül ritka. A 49-es 4-es grift csapat is 2 dh 1 monk 1 wd. Abban a felállásban ahogy írod.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65724) LLKobe


LLKobe
veterán

Van most valami monk build ami nem harangos? Nekem ez a harangozás nemigen jön be...
Ha igen linkelnétek? Előre is köszönöm :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#65725) Phobion


Phobion
őstag

Season-be most érdemes monk-al foglalkozni?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#65726) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Maruder DH nál van anak jelentősége , hogy a skill bonusok hogy oszlanak el ?

Pl 15+15 cluster + 15 senty vagy 15+15 senty + 15 cluster ???

(#65727) mikromanus válasza LLKobe (#65724) üzenetére


mikromanus
veterán

Nézd meg a leaderboardos karaktereket. Az élen levők nem harangosak. A dashing strikeos "egyéb" megoldások mennek inkább. Thunderes settel, vagy csak "Kiegészítőként". Flying dragont használnak páran, egy generator skillt, egy mantrát spendernek. Gondolom ez a depth diggerses buffal ütős (akár dupla sebzése is lehet az "alap" spirit regen skilleknek). Vagy csak kukkants bele holmmi streambe a stwitch-en! Ott se nagyon látni harangot. Pedig az szerintem sokkal murisabb... :DDD

(#65725) PhobioNN7
Szórakoztató. T6 faceroll vele, meg riftek is jól mennek. Bár nekem még van 1-2 slot ami igencsak hiányos tartalommal van feltöltve (nincs SoJ, se unity, fegyverből lehetne +10%-nyi dam...)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65728) Gorneck válasza LLKobe (#65724) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#65729) Phobion válasza mikromanus (#65727) üzenetére


Phobion
őstag

Hm, köszi!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#65730) Sárpac válasza Edge (#65698) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ma Nami barbárjával 1 DH 2 wiz 2 gr39 is pár secen belül nem lett meg. (coldos főboss miatt)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#65731) delta1017


delta1017
aktív tag

Segitséget szeretnék kérni töletek!

A problémám a 33-as hiba kód, mikor csatlakozni szeretnék a Reaper of Soulsba.
Ez most szerver karbantartást jelent, ha jól tudom, de ez már több mint egy hete van.

Valami okosat tudnátok mondani, hogy mit csináljak magammal.

(#65732) Baaraanz válasza delta1017 (#65731) üzenetére


Baaraanz
tag

Ugye nem PTR-re próbálsz belépni?

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#65733) delta1017 válasza Baaraanz (#65732) üzenetére


delta1017
aktív tag

Igen arra próbálok becsatlakozni.

(#65734) schwartz válasza Gorneck (#65722) üzenetére


schwartz
addikt

40+ ra nem jarok. Az mar nem jatek hanem munka. :D Papircsako DH meg ott kaparja ki sajat maganak a gesztenyet, nem erdekel... ;] (nekem eleg az alacsonyabb szintu gem is mert amugy sem sok vizet zavar)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#65735) Baaraanz válasza delta1017 (#65733) üzenetére


Baaraanz
tag

Az le van kapcsolva. Válaszd az Eurépát.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#65736) granini válasza schwartz (#65734) üzenetére


granini
őstag

Minden szavad arany.. :U

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#65737) delta1017 válasza Baaraanz (#65735) üzenetére


delta1017
aktív tag

Ok, így működik. A mentett karakterekkel mi van? Mert az Európa régióba nincsen. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#65738) DjDanee87 válasza delta1017 (#65737) üzenetére


DjDanee87
addikt

PTRes karakterek nem kerülnek át live játékba / azok elvesztek a PTR lekapcsolással.

(#65739) delta1017 válasza DjDanee87 (#65738) üzenetére


delta1017
aktív tag

Okés, köszönöm!:D

(#65740) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

szezonHC:

kis szintes klantarsam egy RIFT alatt (T1, hogy ne haljon meg) 3 mara...

aztan Calamity kovetkezobe... odaadta szo nelkul, rendes volt... mondom akkor teszek be inventoryba gagyi legokat, kell az FS %dam rollhoz, mert base damja eleg jo volt (ramala stashben)...

katt-katt-katt-katt... calamityt is betortem :O :O :O

szerk: komolyan jobban faj, mint az eszak-ir blama (azon mar kinomban rohogok, de az off)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#65741) Edge válasza Sárpac (#65730) üzenetére


Edge
veterán

Buildeden finomíthatnál mert kapásból 3 passzívot cserélhetnél, unwavering will - sokat kell mozogni igy haszontalan, audacity - messzebbről támadsz mint 15 yard, dominance - többbször nincs rajtad pajzs mint van mert magas griften már nincs olyan gyors ölés hogy a pajzs upban legyen, akkor meg minek. Strongarmot meg proccolja a black hole, nem kell reapers. Fontold meg ezt :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65742) schwartz válasza granini (#65736) üzenetére


schwartz
addikt

Kotekszel? :U :) Kulonben az elobb huztunk be egy 4-es GR40-et CDR monk es 2 DH melett. Az elitek 90%-at a WD-m vagta le. Ketszer haltam. A DH-k estek keltek. Akkor minek menjek 40+ fole support WD-vel? Kinlodni?

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#65743) granini válasza schwartz (#65742) üzenetére


granini
őstag

1. nem is 40+ GR-ről volt szó, mi gornival azt reklamáljuk hogy a meele karik már 30+ felett halnak, pedig nekik kéne tankolni, nem pedig egy nulldps-es WD-nek.. ha a tiednek dps-e is van a horify mellé akkor gratulálok, te vagy a kivétel.

négyes partiban, level 33-as riftben a monkomról egyhittel lekapják a mindenét és fekszem..tele van tafnesszel és mindenféle reductionnel, mégse marad talpon, ami kár mert amúgy 150-180 millákat critel.. ezen változtatni kell, mert fájdalmas vicc hogy a turetes DH (aki a másik szobában szotyizik..) keltegeti a partit..már ha..

2. "nekem eleg az alacsonyabb szintu gem is mert amugy sem sok vizet zavar" - ha a gemre írtad hogy nem sok vizet zavar akkor ez mindent elmond.. pazar meglátás.. aztán az összes koma a toplistán valamiért mégis 3 gemmel tolja, és minden gem csak fel van húzva 30+ rank fölé.. Vajon miért..

Ez így Catch22.. ha nem megyek magas GR-be akkor nulla % az esélyem hogy upgradeljem a gemmet.. ha nincs upgraded gemmem (pl 40 feletti enforcer meg trapped a DH-nak..) akkor az életben nem leszek elég support egy olyan WD mellé mint a tied, és akkor se te, se én nem megyünk majd GR 40+ ost.. Nem tudok már jobb skilleket és jobb itemeket összehozni, egyedül a gem, és a craftolt HF amu ami nekem még kb előrelépés lehetne..

Egyébként nem kötekszem ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#65744) MrCsiT válasza schwartz (#65720) üzenetére


MrCsiT
addikt

Igazad is van, meg nincs is: egy profi horrify+tiklandia wd állva tartja ez egész elitpakkot, ha oda tud menni.
A nem mozgó, max. csak lightningoló, nem sebző lények agyonverése "kissé" egyszerűbb.
A gond az, hogy 36-37 fölött tényleg 0 dps-e lesz, mert mindent védelemre kell tolni, hogy ne legyél 1 hitelve, ráadásul távolról!
Ha találnék egy Xephi amut, meg is csinálnám: a lightningoló elit nagyobb szívás, mint a sentry-s..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#65745) bokpeter


bokpeter
csendes tag

Sziasztok. Inkabb olvasoja vagyok a topiknak, de most beirok :) Tegnap a seasonal heromnak 2 ora alatt kiesett az egesz Immortal szett es emellett meg vagy 4-5 legendary is torment 2 greater riftekben. Ennyivel jobb lenne a seasonal loot vagy csak szerencsem volt? :C

(#65746) mikromanus válasza MrCsiT (#65744) üzenetére


mikromanus
veterán

A Xephi-amu elég alapelvárás minden karakternek ami picit is közelebb megy az ellenhez. Vagy nem? Picit dam bukó volt, de simán lecseréltem rá seasonben. Sehogy se sikerült másként kezelni a sok elektromost szart. Főként ha 3 DH lőtte a szikrázó ellent 15 sentry átlag 60 lövés/sec sebességével. No, oda kényelmetlen volt melee karakterrel közelmenni. És ez még nem is volt olyan magas szintű GR. A másik kiugró/szivatós affix a tüzes lánc. Azt valahogy lehet "védeni"? Inkább csak elkerülni sikerül. Csak az csapatban DH vagy wizard mellett elég macera. Azt az agyzavaró effekthalmazt amit "ezek" produkálnak... Mire észreveszem hol a lánc már elhamvaszt. :DD

Ice climbers is kellhet ha közel akarsz jutni. A mirelit és jail hatás is kellemetlen tud lenni ha addig van sebzésed míg ütsz... A jail mondjukelég agresszív damot is ad egy szint felett...

Más:
Ez a "goblin" gem nagyon agresszív. Ennyi sok goldot. Négy fehér ellen lecsapás = 100k+ gold. Egy tömeg nyeszlett kecske, 1 milla. :C A nehézségi szint és a GF bónusz növeli a hulla-golf-drop összgold mennyiséget?

(#65745) bokpeter
GR riftben nem számít a játék nehézsége. Ott csak a greater rift level számít. Egy T2-es lvl 20-as gr ugyanaz, mint a T6-os. A GR-ben magas a guardiannál a legendary drop esély. Szintenként ez is növekszik. Volt olyan kör, hogy 3 (vagy 4?) legendary is esett. A három ramalandi giftből három GR-ben esett.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65747) bokpeter válasza mikromanus (#65746) üzenetére


bokpeter
csendes tag

Ertem, koszi. Ez amit irtsz "goblin" gem melyik pontosan? Nem emlekszem, hogy esett volna nekem ilyen es erdekelne :D

(#65748) Lokids


Lokids
addikt

Hétvégén sikerült 2x is lejutni t6 manóbarlangba. Hirtelen lett 200+ millám.
Ráadásul az a gem is állat. Egy t6 bounty simán 10 milla+ csak az miatt.

Melelsleg tegnap kipróbáltam a DH-mat, ami eddig t2 esetleg 3-as szintre volt képes. Sikerült összekukázni egy mara settet, és már megyek is vele t6-on. Ez valami brutál. És még csak jó itemeim sincsenek. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65749) Bird válasza granini (#65743) üzenetére


Bird
addikt

Használjatok unityt... Négyfős partyban monk + 3 dh-val tegnap már a 37 is majdnem meglett. Kellő fegyelmezettséggel simán feljebb lehet menni. A monk mellett lévő másik három kari a gyűrűvel - ha nem kapnak sebzést- kellően segítik az elöl haladót. Szóval nem lehetetlen feljebb menni, csak alap a teamwork...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#65750) bokpeter válasza Lokids (#65748) üzenetére


bokpeter
csendes tag

Manobarlangba hogy kell lejutni? En nekem meg 1x sem nyilt olyan goblin portal amit youtube videokon latok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.