Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65351) Edge válasza Chiller (#65343) üzenetére


Edge
veterán

Össz vissz 1x jutottam le haverokkal még 2.1 patch indulásának napján. Nem ismertem ezt a módszert. Gondolom akkor T1-en érdemes lemenni oda és nem firebird setben mert akkor halálra ég a boss... hm külön build/gear kell erre. :)

mikro: thx a videt :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65352) mikromanus


mikromanus
veterán

MOst néztem hogy van-e seasonban normális fegyver, erre meg.. Á, baasszus. :DD

Mindezt vasárnapra...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65353) dvd24


dvd24
senior tag

a crusader Holy Cause passzívját (HP 1%-nak gyógyítása) proccolja, ha nem használok holy skillt de a fegyveren a damage típus holy?

(#65354) mikromanus válasza dvd24 (#65353) üzenetére


mikromanus
veterán

Kétlem. Max ha elfogy a wrath és spendert használsz (azaz "mezei" skill nélküli alaptámadást nyomsz)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65355) dvd24 válasza mikromanus (#65354) üzenetére


dvd24
senior tag

és van egyáltalán olyan játékmechanika vagy skill aminél számít a fegyverek elemental damage típusa?

(#65356) mikromanus válasza dvd24 (#65355) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha kifogy a nafta és spendert használnál, akkor az az effekt látsziik. Meg esetleg halálkor néha nem a skill elemi effektje látszik killnél, hanem a fegyveré. Tudtommal nincs semmi jelentősége a kiegben, hogy milyen sebzés affix van a fegyveren. A régi alapjátékban a fizikai sebzés módosító bugos volt. Másként számolt, mint az elemi damoknál. (1.0.8 patch és korábbi állapot)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65357) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Akinek mostanában lenne kedve goblin után kutatni partyban az vegyen fel! :))

lordaxwell#2504

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#65358) AtHoS válasza davidsz (#65146) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam szépen pereg a leg/set nincs vele problémám (1-2 leg/set runonként kb.), max azzal, hogy nem igazán az esik amit tudnék is használni.

Közvetlen 2.1 előtt nekiálltam RoS képessé tenni a DH-mat (mondjuk nem is volt kigyúrva előtte sem). A sentry buildet nagyon nyomják, így gondoltam megnézem hogyan is a merre. Látom, hogy Marauder cuccok kellenének neki, amiből esett is még Wizard-dal egy fejes ill. Crusával esett egy 2600-as kétkezes rare íj, plusz pár DEX-es cuccot is elraktam, amire sentry, multi, cluster lett tekerve, így T1 képes volt. DH-val kiesett egy marauder csizma, majd egy szar rollos vállas is belőle. Azóta esett egy normális vállas és még két mara fejes. Kadala nem adott azóta sem páncélt, sem gatyát hozzá, persze RoRG sem esett még cache-ből, viszont str-es van belőle vagy 3 ami még crusa-val esett. Fegyóból már esett pár, de a legnagyobb damos is 2400 környéki alapsebzéssel bír (számolt sebzés alatt olvasható kb. 2k...2.4k)

Viszont a shadow szett kiesett vagy 3 garnitúrában, meg natalya is igen közel van a teljeshez illetőleg Blackthorne is pereg rendesen (most épp amu+páncél+gatya hármast használom is belőle). Tegezből mindenből esett már 2-3 példány - melyeken igen változatos rollok kaptak helyet és nem merem betörni őket, hátha kinyírják a sentry buildet, aztán pont jók lennének majd később máshoz - de a sentry-hez passzoló tegez még véletlenül sem dropol és Kadala sem adja. Magefist-et tegnap dobott Kadala, de AS+DEX-en kívül nincs rajta más sebzésnövelő, így később cserélni kell majd, de CHC-t rollolok rá és lecserélem a jelenleg használt cain kesztyűt (dex+chc+chd+8% cooldown), bár a 8% cooldown-t bukom majd. 17-es Griftet letoltam vele tegnap, de határon közlekedtem vele, így 34 sec volt még az időből hátra.

diegho
"1 karaktert kell normálisra megcsinálni, onnantól már pillanatok alatt megcsinálsz egy másikat"

Ezt én valahogy nem igazán így látom, mert egy kidolgozott karakternek szvsz. semmi köze egy másik kiépítéséhez, mivel nem azzal játszol, hanem amit éppen építgetnél. Egy Crusának esett str-es legek nem lesznek jók pl. Assának, stb... Vagy nagyon nem értem milyen tekintetben értetted amit írtál :B

sith7
Nálam kétszer nyílt kapu a Vault-ra, de a másodikban esett pénzes gem (éppen tegnap), tehát nem biztos, hogy egyszeri lejutást követően örülni fogsz.

read-only mode on the forum

(#65359) sith7 válasza AtHoS (#65358) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi neked is

(#65360) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

tal rasha és vyr's szett (tehát egyszerre használva) mellé valaki tudna valami jó buildet? Milyen elementál dmg-vel lenne jó ez a két szett együtt?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#65361) sutyi^ válasza Drizzt (#65293) üzenetére


sutyi^
senior tag

Gurits fejesre egy socketet és dugj bele egy lila kavicsot. :)

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#65362) Chiller


Chiller
őstag

20:30-tól ismét goblin simogatás a moon clan állatkertben, és ismét én leszek az állatgondozó :))

(#65363) Bazzzs válasza Chiller (#65362) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ha van hely, akkor csatlakoznék, felvettelek az imént barátnak :K

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#65364) tibee77


tibee77
őstag

Idöközben meg lett a zuni set (egy hiänyzik de a bonus igy is megvan) igy kiprobältam a petes wd-t a rhenho flayer-rel, petes legendary gem-mel (nem 25-ön van sajnos).Most megtapasztaltam, hogy milyen az amikor 22 fetish-sel megy az ember, eleg durva! :D A hökövetö bekäk eleg jol müködnek de ahhoz, hogy sokat dobjak ki belölük egy helyben kell ällnom.Ilyenkor viszont nagyon betalälnak az elitek villämai.Ugyhogy annyira nem jött be nekem.Jobban szeretem mikor folyamatos mozgäsban vagyok, igy maradok a Jade set-nel.Csak ebböl meg sajnos egy meg hiänyzik, plusz rorg gyürüm sincs, igy ha felveszem az egesz set-et akkor bukom a jo kis tökfödömet, ami elegge bejövös. The Grin Reaper Idäig ezt hasznältam de ezzel az ujjal poenosabb a dolog. :D
Egy mäsik kerdes.A sun keeper-t erdemes hasznälni?20% elite dmg van rajta.Az nem olyan nagy szäm.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#65365) Dadan01


Dadan01
senior tag

A keystone esélye függ az MFtől v sem?

(#65366) oxox


oxox
addikt

HC-ra gondoltam épitenék egy buffolos/tank monkot, csapatjátékhoz (grifthez elsősorban)...van értelme???
ill.milyen buildet javasoltok???

thx
oxox

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65367) MegalodonS válasza Chiller (#65362) üzenetére


MegalodonS
őstag

:R :R :R KOSZONOM :R :R :R

A Goblin Szafarin sikerult elejteni a legnagyobb Goblint

Koszonet a tokeletes nyomkovetesednek es SithHet fegyvermesternek ;]

(#65368) Thrawn válasza Dadan01 (#65365) üzenetére


Thrawn
félisten

Key (and Demonic Organ) drop odds per difficulty level:
Torment I: 25%
Torment II: 28%
Torment III: 33%
Torment IV: 38%
Torment V: 43%
Torment VI: 50%

MF tudtommal nem számít, de nem tenném a nyakamat rá.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#65369) sith7


sith7
nagyúr

Chiller & MegalodonS

Köszi mindent, 85 milla + a gem :R :R :R

(#65370) Bazzzs válasza sith7 (#65369) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Maradnom kellett volna még egy kicsit ezek szerint :D Nektek grat :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#65371) sith7 válasza Bazzzs (#65370) üzenetére


sith7
nagyúr

20 percet kb. :B

(#65372) khirill


khirill
aktív tag

minnyá vége a buffnak... :(

ratabyzou

(#65373) hokuszla válasza khirill (#65372) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Olvasom, van akinek nem megy t4 fölött a meccs.
Ezt nem értem. 3 nap alatt 0-ról t6 képes lett a szezonális harcosom.
Kissé ellentmondásos.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#65374) Sárpac válasza hokuszla (#65373) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nincs mit ezen csodálkozni amíg a random nem random. :)
Kissé fura 3 napig toltam én is egyhuzamban, alig esett valami, mások meg már fullos setekben szaladgálnak, felállás kb. mint ahogy a ros kezdődött. De nem is ez a gond, hanem, hogy ugyan azok a fostalicska legek kiesnek 5-6x is fegyókból, chestekből, gyűrűkből stb. justine lattern 10x esett ki azaz több mint 3 napi szinten.
Átmegyek hcra mintha kicsrélték volna a lootot eseik minden ahogy az a nagy valós random szerint kell.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#65375) Chiller válasza MegalodonS (#65367) üzenetére


Chiller
őstag

Szívesen mindenkinek :))

Aki kimaradt, annak üzenem, hogy talán holnap is lesz szafari :DD
Sajnos már csak fele eséllyel :(

(#65376) mikromanus válasza hokuszla (#65373) üzenetére


mikromanus
veterán

DH-d van és sentrys. Bár a full mara set még nincs meg. Ez neked T6 képes? Hm-hm... Akkro nagyon csúnyán buffolták a skilleket, mert ez bizony elég "Béta karakter" még.
Azért az a bolás fegyver és kihagyott bola skill elég ziccerkihagyósnak tűnik.
edit: nem rossz ez. Sőt, szép is. Az az andarieles fire dam affix mondjuk kicsit merésznek tűnik, de hát ez DH. Az nem vegyül a plebszsze. :DD

Más:
Nekem meg esett egy ilyen, meg átgyúrtam. Ebben látok fantáziát. Lassan át kell majd állnom oszlopra-harangra.

(#65374) Sárpac
Jó, mondjuk ha picit túlzóak az elvárások, akkro mindig szar a drop. 6chc-socket-725+ int - 15 meteor damos firebird fejesen alul nem fogadható el a drop, ugyi? :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65377) hokuszla válasza mikromanus (#65376) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Hehe.
Nézz rá az offhendemre és nem lesznek kételyeid.
Állandó chakram és fan knifes, bola púp lenne a hátamon.

Elemental DPS: 1,384,252.91
Elemental Elite DPS: 1,591,890.85
+Fire Skills Damage: 35.00%
Toughness: 6,054,470
+20% DPS a leggemből for 44 sec after elite kills (állandó buff)

Nekem ezzel megy a t6, na.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#65379) -FreaK- válasza Cadal (#65378) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jézusom... nagyon szörnyű mindent magyarul olvasni :D
Amúgy meg a szövegek lefordításán kívül nem sok plusz információt nem tartalmaz.

(#65380) ReFleXx válasza Edge (#65316) üzenetére


ReFleXx
addikt

A piranhado nem stunol hanem bepulloz, ezert proccolja a strongarmot.

(#65320) Edge 3 dh volt talan, de tegnap meg lett a gr40 is 2 dh + wdvel.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65381) mikromanus válasza hokuszla (#65377) üzenetére


mikromanus
veterán

Az evasive fire helyett simán beférne. Meg aztán ha jól éprtem a bola alkalmanként berántja 24 yardon belül az ellent. Az meg nem rossz

Más: vége az esemény bónusznak. Szegény kis goblinok olyan furán néznek ki így magányosan. Elhagyva egy-egy sötét sarokban. Démonoktól körülvéve. :DDD
Amúgy 100 manót sírba tettem, de egy portál se volt eddig (Season).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65382) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Na elkezdtem összerakni a FC buildet is... Lightninghoz van cuccom csak még pörgetem a statokat javában... Első tesztelések után nem gyenge...
Viszont pár dolog van amire ki kell találni valamit.. Guardian ellen mit csináljak.. Ez a legnagyobb kérdés..

Skillekkel még nem foglalkoztam..

Így fest most
Kari

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#65383) mikromanus válasza Kicsimix (#65382) üzenetére


mikromanus
veterán

Elitre és guardianra elég szivatós ez szerintem. Elit mellett esetleg van mazsola és több elit van eleinte, de a guardian csak egy és nagy a HP-ja. Esetleg használhatsz majd kétkezes fegyvert. Annak nagyobb a sebzése és lassabban fogy a fury is. WotB átállítás Insanityra esetleg, meg az armor passzív átcuppantás damosra segíthet. hacsak nem érzed magad alulképzettnek a komoly úri (elit) társaságba. Már asebzés oldalon. Unity buggal azért egy darabig jónak kell lennie túlizzított védelem nélkül is. (?)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65384) dvd24


dvd24
senior tag

Én visszatértem a fire-WW-Ancient barbárra, Maximussal iszonyat darálást lehet végezni :) szerintem egyedül vagyok a top 1000-ben aki nem EQ vagy Raekor settel megy :)

(#65385) dvd24 válasza Kicsimix (#65382) üzenetére


dvd24
senior tag

ha elfogadsz egy két tanácsot: én az odyn's sont tenném a main handbe, a HotA helyett a frenzyt használnám vagy a stunolós rúnával (akkor a nyakláncod is proccolna) ha már lightning vagy, vagy a maniac-el mert annak a buffja már nem csak a frenzy sebzését növeli hanem mindenét, a CotA-nál is inkább a lightning rúnát használnám, illetve a WotB-nél a +50% damage-est, ha van esetleg pride of cassiusod akkor az + ignore pain az időtartam növelő rúnával+unity-nek+lightning ancientek damage reductionjének elégnek kell lennie magasabb szintekre is

(#65386) Ghoost


Ghoost
tag

Sziasztok!

Jelenleg ezzel szaladgálok T5/T6 riften. Meki GRift-nél cserélem a mantrált salvation-re agility rúnával. Inna fejes, Sunwuko vállas és még pár "apróság" kellene. Nagyon bont ez a harang a Sunwuko bónusszal. Jó úton haladok?

Csáó

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#65387) oxox


oxox
addikt

technikai kerdes:
wd locust...van egy ovem ami 80%-ban lassitja az ellenfeleket ha megmergezem oket...ha ezt kombinalom a BANE OF THE TRAPPED leg gem-el, ami lvl25-n 30%-al csokkenti az ellenfelek mozgassat 15yardon belul....akkor -10%-al hatrafele fognak mozogni? :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65388) diegho válasza dvd24 (#65384) üzenetére


diegho
nagyúr

Én tegnap letoltam egy 27-es gr-t cold EQ+IK-val, a végén sokat tököltem egy elit osztaggal, ezért majdnem kifutottam az időből, de hülye voltam ott volt egy shrine a térképen és nem mentem el megnézni mi az, hát shield volt, ha felveszem spórolok 2 percet kb. (extra hp, fire chain nagy kaszás izék voltak és folyamatosan legyakták a barbárjaimat, hozzájuk meg nem nagyon mehettem közel, mert nagyon szedett a chain, megfagyni nem akartak egyszer sem...) de én is most már gondolkodok a következő build-en. Egy leoric crown kellene még és már csinálnám is amit szeretnék. Több variációm van, amit ki akarok próbálni:
1. Raekor, maxos cooldown, fire ágon, ancients cooldownt leszedni amennyire lehet és minden elitpakkra rá tudnám hívni őket, folyamatos ignore pain mellett szerintem haladós lenne
2. IK+depth diggers fire ágon, ignore pain, hota, frenzy, egy célpontra maximalizált dps-el minél több wotb-vel
3. lightning ágon is szeretnék még próbálkozni valamivel

(#65389) ReFleXx válasza oxox (#65387) üzenetére


ReFleXx
addikt

:D valszeg itt is az a szamolas jatszik hogy 1-(0.2*0.7) -> 86% lassitas.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65390) dvd24 válasza diegho (#65388) üzenetére


dvd24
senior tag

igen nagyjából az 1. pont az amivel a top barbárok mennek most. RoRG-Unity-Pride of Cassius-Raekor set-Cooldown reduction maxolás (leoric crownnal is)-Furnace és mindez fire ágon, majdnem folyamatosan fenntartható az ignore pain, minden elite pakknál elnyomhatják vagy az Ancientset vagy a Berserkert vagy mindkettőt

amúgy lehet kicsit blizzardék túlbuffolták a kétkezeseket, nagyon ritkán találkozom manapság két egykezest használó barbárral és ők is csak azért használják mert még nem esett jó kétkezes :)

[ Szerkesztve ]

(#65391) diegho válasza dvd24 (#65390) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem most rakták helyre a kétkezeseket. A két egykezes még mindig opció lehet, ha mindkettő giftelve van, hiszen így simán kihozható az, hogy 2x20 ele dmg, 2x700+ str, 2x10% cd és a cooldown pont elég arra, hogy meglegyen a folyamatos wotb+ignore pain, mivel az egykezesek gyorsan ütnek, frenzy-vel fire rúnával elég komolyan lehet osztani a sebzést egy célpontra depth diggers + leg gem párossal. Simán benne vannak az 50M+ critek a frenzyvel. Én lightningosra amúgy a 300+thunderfury weapon throw+depth diggers hármassal tervezek tesztelni.

(#65392) dvd24 válasza diegho (#65391) üzenetére


dvd24
senior tag

ha teheted majd próbáld ki a frenzyt ezzel, szerintem jobban fogod szeretni mint a két egykezest :)

(#65393) mikromanus válasza dvd24 (#65390) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy bíznak benne, hogy az friss drop coldos fegyver mellé esik majd egy rimeheart is, azt lehet nyomatni a száázszoros sebzéseket alkalmanként. :C Spearben is jó lehet a 20 elemi és másik kézen 40-50% skill dam.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65394) diegho válasza dvd24 (#65392) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudok linket nézni innen.

(#65395) dvd24 válasza diegho (#65394) üzenetére


dvd24
senior tag

2handed mighty weapon amivel 10-ig lehet stackelni a frenzy buffot

(#65396) Madn!ght válasza Kicsimix (#65382) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én a kétkezes Schaefers fegyót használom (+20% light dam), amellett a SoJ az amu és a braci is dob további lightning sebzést. Raekor+ik setben nyomulva, minden skillnél a lightninges rúna kiválasztva.

Az FC 30-40 milliókat sebez, 3-4 bábu közé rongyolva szinte folyamatosan használható. Az ősök teszik a dolgukat, amellett a sebzésemben osztoznak.

Előzőeken kívül frenzy (néha Hota) és ww van beállítva, Mióta lecseréltem az egykezes fegyvereket a ww-vel 10 milliók repkednek, továbbá (elvileg töltené) tölti a fury-t. Ez viszont nálam valami oknál fogva nem mindig működik. Asszem korábban valaki írta, hogy a ww esetén álló helyből nem úgy működik, mint mozgásból. Ezt majd ha lesz este egy kis időm, kipróbálom... :)

Kár, hogy 5 darabos a Raekor, mert van egy villámos övem és egy andarielem is. Viszont az FC-ősök buildhez elég korlátozottak az item csere lehetőségek. Pedig kihegyezett lightning skillel nem lehetnek egyszerűek az ősök + a WW. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#65397) sutyi^


sutyi^
senior tag

Ha valakinek van kedve egy kicsit igénytelenkedni T2/T3 körül, akkor gyüjjék nyugodtan. :)

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#65398) dvd24 válasza Madn!ght (#65396) üzenetére


dvd24
senior tag

csak egy olyan bug volt a WW-vel, hogyha Hexing pantset használtál és álló helyzetből indultál, akkor nem adta meg a +damage buffot, de ezt már javították most 2.1-ben

(#65399) Kicsimix válasza mikromanus (#65383) üzenetére


Kicsimix
őstag

Na igen.. Ha kétkezes lenne akkor Maximus de ez lightning... Fire-re is áttudnám magam pörgetni végülis, most viszont erre kellene valami jó build..

dvd24;
Szerintem valahol 14k körül lesz a thougness ha mindenhova oda kerül az allres és erre jön még a warcry.(Persze így sem fog sokat érni de az FC, olyan gyors ,hogy abban bízok talán ez ellensúlyoz valamennyit..)
Az ignore pain FC-vel nem termel semmit hp-t ha jól tudom mert ez fury generátor.. Viszont fontos lenne ,hogy ne essen szét 30 felett ha nekimegyek az eliteknek.
A hota az már más kérdés de ott meg a fury fog elfogyni és azért bnak agyon.. Ha meg már ennyire közelről kell harcolni az elég gáz magas szinten még ignor pain-el is..
Az amulett az kuka szerintem.. Nem ezzel tervezek... Xephirian átkerül szerintem a másikról ide..

Még mindig az a kérdés ha egyedül maradok guardiannal mit csinálok : )
Esetleg leveszem a Vile Wardot és helyette felmegy egy Raekor ..A gatya helyett pedig berakok egy új Depht diggers-et WW-re ami növeli a sebzést 80-100%-al.. A WW-t nem tudják letolni már szerintem ennyi védelem mellett mert ez nagyon tölti az életet.. Bár lehet life-ot még fel kell tolni parapontokból..
A másik fegyón kipörgetem a 14k lohot a socket helyén és majd arra is teszek új socketet..

Az elmélet az, hogy ha nem csapnak szét akkor lehet kevesebbet sebzel de azt végig úgy ,hogy nem esel ki..

Élesben nem tudom mire lesz elég.. Nem fix a dolog..
A skillek még egy másik buildról maradtak csak már éjfél volt aztán lötték a pizsit : )
Semmi nincs a helyén..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#65400) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Egy kis statisztika, US realm, Top100 leaderboardon, milyen gemmel operalnak és átlagban hanyas rankre huzzak a gemeket a gamerek.

SC:

HC:

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.