Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65201) Edge válasza jcage (#65194) üzenetére


Edge
veterán

igazad lehet, hf amut még nem raktam össze :D

diegho: thx én is afelé hajlok, tesztelni fogom. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65202) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
Több mint fél év kihagyás után most húztam fel 70-re a DH-mat. Mi most a "legkönnyebben" megszerezhető set amivel lehet nagyobb szinten is érvényesülni? Találtam egy Aughild's Authority és egy Born's Command set plant. Ezekből, ha lesz alapanyagom érdemes valamit lecraftolni DH-nak, vagy ezek inkább más kasztnak jók?
Köszi a segítséget!

PSN: Nifty_Ghostface

(#65203) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] erre valaki?

Amd - Radeon - Ryzen

(#65204) mikromanus válasza Ghostface (#65202) üzenetére


mikromanus
veterán

A kazuároknak és lelkes újrakezdőknek a marauder setet találták ki. Vagy 6 darab kell belőle, vagy 5 + 1 act 1 cache reward ring (RroG). A többi már csak "részletkérdés". na jó, nem annyira, de a marauder-sentry DH akkora előnyt ad, hogy sok csetlés-botlás és tökéletlenség belefér.
Mi a legjobb? Ami esik... Vagy amit craftolni tudsz a marauderig. Ha nem csíped a passzívabb sentrytelepitgetős buildet, akkor válogathatsz kedvedre. Elég sok lehetőség van. Ezek ugyan szórakoztatóak és elég versenyképesek magas szinten, de a mara-sentry buildhez képest rizikósak és lassabbak.
Én fire-cluster buildet nyomtam. Gyors, taktikus, nagyot szól és nagyot sebez. A késes build se rosz, de az picit közelharcibb. Oda esetleg emiatt kellhet egy shadow set (?).

#65203) Gyuri27
Milyen kaszt? Milyen passzív? Affix, vagy skill?
Ha a crusader Heavenly Strength-re gondolsz... Ez igazán nehéz lehetett volna neked. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65205) diegho válasza Ghostface (#65202) üzenetére


diegho
nagyúr

Aughild jó szett.

(#65206) Reinhardt válasza Edge (#65184) üzenetére


Reinhardt
őstag

:C szép darab. Seasonban semmi nem akar esni ami firewiz-re hasonlítana.

(#65207) Madn!ght válasza diegho (#65195) üzenetére


Madn!ght
addikt

Party vagy solo?
Csak mert én kizárólag partyban játszom. Ahol lehetőségem volt, ott a cooldown-ra rolloltam. (braci: 8, fegyver:10, kesztyűn: 5, fejesben gem: 12, + a plvl pontokból a max) 11M toughness mellett, T4-en ha beugrottam az elitek közé, volt, hogy 2 mp alatt elfogyott az 500k hp. Elég kevés az allres, de ha cseréltem a páncélban és a gatyóban diamondokra, akkor sem javult a helyzet.

Asszem kicsit hanyagolom most az ugrabugrát és kísérletezgetek kicsit a tüzes vonalon.

Ellenben a lightningos FC+WW, Ősök kombináció tényleg nagyon szépen használható. A patch óta t6-on is tempósan haladva talpon maradok. Kétkezes lightning baltára cserélve a ww-del remekül adja, a FC pedig 1-1 berohanásnál 40-60 millát is képes kritelni. :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#65208) JSaN válasza sith7 (#65191) üzenetére


JSaN
addikt

Lehet nem vigasz de en is normalban 1m goldal szenvedek sosincs fejlesztesre, seasonba meg kb 3m van ott meg egyelore ugye materialok gyujtese folyik.

Amugy tenyleg nem sok ido a seasonba beletolni annyit hogy optimalis szintre jussunk. Dokimba van pentek estetol vasarnap estig bzarolag alig 16 ora. es mar T4 siman megy, tier 20 solo is lazan lement 3 perc maradek idovel.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#65209) mikromanus válasza Reinhardt (#65206) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem se. Lightning cuccok estek, így arra álltam rá monkként. Ez se rosz. Permastun jellegű, meg rángatós. Picit azért gyanakszok, hogy a sebzés nagyját mégis inkább a scourge effektje adja. Lehet át kellene állnom fire itemekre lassan és a skill meg tök mindegy? :DD
Itemek is felemásak. Biztos alakul majd, de értelmes ring nem esett. Sárga gagyikkal sétálgatok. Az amu se nagy szám. A planek lassan azért összejöttek, így lassan jöhet a komolyabb átépítés. A mostani is tetszik, de valami gyorsabbra állnék át. Harangoznék, de ahhoz aztán végképp nincs semmi itemem. A shelong setből esett négy darab. Csak épp mind a négy ugyanaz a fegyver. A dashingos fist weapon is nagyon kedvelt volt. Első nap esett vagy 3. A scourge tényleg jó, de a sebzése nem kiemelkedő papíron. Amiket láttam mind ugyanolyanok, de biztos ez csak "random". Main stat-vita a random, gyenge a fegyver dam affix és alacsony az affix százalék. Elvileg 20-45%. 22, 23 és 28%-osakat láttam csak.

Ja, kiesett a ramalandi gift is utolsó körben, meg egy inna armor. Szépek, csak nincs jó fegyver amibe épp kellene a goft socketje, meg épp befejeztem a craftolgatást. Nagy duzzogva demon setre álltam. Aztán esett a chest, meg egy ashera plan. Az élet szép. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65210) ReFleXx válasza DaveNo1 (#64984) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nem vagyok megelégedve annyira a miriane kővel (vmi rank 26) , igaz hogy crittel 150-200millakat de nem túl gyakran teszi, amuletbe tettem be a 20% Holy damage helyere tettem a socketet és nem vagyok meggyőzve hogy megérte a csere.
Monkon jobban megérheti, mert ott többet proccolhat.

(#64989) errorcode06 -> "Greetings Peter" , ilyen levelet biztos nem kaptam a blizttol :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65211) sith7 válasza JSaN (#65208) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát nem :N

volt már olyan leg, amire elment 30 milla , mire beadta azt amit szerettem volna ... és akkor még nincs szó a gem - ekről

(#65212) -FreaK- válasza ReFleXx (#65210) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én is tervezem kivenni és inkább a Taeguk-ot rakom helyére a fire, disintegrate wizz-nek. Használja ezt a követ valaki ilyen wizardal? Hatásos/működik?

(#65213) ReFleXx válasza Edge (#65035) üzenetére


ReFleXx
addikt

[link]
40-es GR-es solo Wiz, nincs Hydra, nincs Unity abuse, persze nem garancia hogy ezzel a felallassal csinalta, de egy probat megerhet, szerintem meg van minden cuccod hozza.

(#65037) mikromanus
Mi ott csesztük el, hogy nagyon a miser bountyra gyúrtunk.
Nem, te mar sokkal hamarabb el lettel cseszve... ;] de nem ez a lenyeg, hanem hogy miaz hogy elinditanak egy seasont és mar mehet mindenki adventure modba? sokkal ertelmesebb lett volna ha mindenkinek szepen vegig kellett volna mennie a storymodon.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65214) Edge válasza -FreaK- (#65212) üzenetére


Edge
veterán

Én kipróbáltam de túl lassan növekszik a dam ergó előbb fogyhat el az ap minthogy felstackelődne és ha megvan a stack akkor meg hamar lemegy rólad. Nem éri meg, van jobb.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65215) diegho válasza Madn!ght (#65207) üzenetére


diegho
nagyúr

Teljesen mindegy, hogy party vagy solo, mentem így is úgy is, partyban 2 halálom volt hétvégén, ebből 1 azért mert elfelejtettem a barbárokat benyomni, egy meg hülyeség miatt. Ezért jó a coldos build, bent állok a közepében és nem üt senki.

(#65216) -FreaK- válasza Edge (#65214) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igaz. Akkor hagyom is. Mit tegyek be szerinted?
Bane of the Powerful van az egyik gyűrűben, a másikban most Mirinae, az Amuban még semmi, de ha meg tudom csinálni még ma akkor az aranyesős-et szeretném amig tart a gold buff legalább.

(#65217) DaveNo1 válasza ReFleXx (#65210) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem tudom mivel játszol, de Holyshotgunban rengeteg procol, 25ös gem szinten alapból van egy fix 5 másodpercenként, de amúgy nálam 1-2 másodpercenként procol, ráadásul egyszerre több is. Minél több a target annál jobb.

You are not prepared.

(#65218) Madn!ght válasza diegho (#65215) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem a stunos rúna volt beállítva a leaphoz, de az aurás elitek így is szétkaptak. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#65219) Blaze_


Blaze_
aktív tag

Top100 GR fegyverek:

| mainhand | offhand | count
---------------------+---------------------------+----------------------+-------
wd | The Furnace | | 26
wd | Starmetal Kukri | Uhkapian Serpent | 24
wd | Sun Keeper | Thing of the Deep | 15
wd | Sun Keeper | Shukrani's Triumph | 4
wd | Sun Keeper | Uhkapian Serpent | 4
wd | Rhen'ho Flayer | Uhkapian Serpent | 4
wd | Starmetal Kukri | Thing of the Deep | 3
crusader | Fate of the Fell | Hellskull | 62
crusader | The Furnace | Unrelenting Phalanx | 6
crusader | Baleful Remnant | Unrelenting Phalanx | 4
crusader | Darklight | Lidless Wall | 2
crusader | Maximus | Hellskull | 2
barbarian | Maximus | | 53
barbarian | The Furnace | | 34
barbarian | Odyn Son | Shard of Hate | 2
wizard | The Furnace | | 41
wizard | Serpent's Sparker | Firebird's Eye | 28
wizard | Sun Keeper | Firebird's Eye | 10
wizard | Wand of Woh | Firebird's Eye | 5
wizard | Devastator | Firebird's Eye | 2
dh | Arcane Barb | Bombadier's Rucksack | 15
dh | Manticore | Bombadier's Rucksack | 11
dh | Buriza-Do Kyanon | Bombadier's Rucksack | 10
dh | Etrayu | Bombadier's Rucksack | 8
dh | Kridershot | Bombadier's Rucksack | 6
dh | Demon Machine | Bombadier's Rucksack | 6
dh | Windforce | Bombadier's Rucksack | 5
dh | Calamity | Bombadier's Rucksack | 4
dh | Hellrack | Bombadier's Rucksack | 4
dh | Chanon Bolter | Bombadier's Rucksack | 4
dh | Unbound Bolt | Bombadier's Rucksack | 3
dh | Pus Spitter | Bombadier's Rucksack | 3
dh | Danetta's Revenge | Danetta's Spite | 2
monk | Flying Dragon | | 15
monk | Inna's Reach | | 4

(#65220) [Newman]


[Newman]
tag

Tegnap sikerült kicsit játszanom így a patch után és rájöttem hogy az eddig is hulladék karakterem, esélytelen Grift-re. 18-dik szinten már csúnyán halálozik. T2-n probléma nélkül haladtam vele de, sosem voltam egy guru abban mit és hogyan kell kisakkozni az item-eket, skilleket egy jó karakterhez.
Vetnétek rá egy pillantást hogy szerintetek mit kell ledobni/átalakítani?

[link] (70-es wiz)

VCIX-DCV,VCIX-NV,vExpert,vExpert Pro,vExpert NSX,VMCA - newman.cloud

(#65221) Gorneck válasza Blaze_ (#65219) üzenetére


Gorneck
titán

Jó sokan Monkoznak... :D

Gorneck#1239

(#65222) mikromanus válasza ReFleXx (#65213) üzenetére


mikromanus
veterán

Mondja ezt aki el se indult... :C De ugye te nem HC-zol és nem 1 órás felhúzásokkal újrázod a karakteredet (HC-n, vagy SC-ben)?
Ismertek voltak a feltéelek, ismert volt a játék. Más tészta, hogy fű alatt picit benyomtak egy kis módosítást itt-ott... Miért lett volna jó ha beszűkülten csak questtel kezdhettél volna. Mondjuk amíg nem volt infó é sPTR season, addi én is arra számítottam.

(#65219) Blaze_
Ez most hogy és honnan? Összesítve ez jóval több mint 100, kasztonként meg kevesebb.

(#65221) Gorneck23
Jó sokan érnek vele valamit is magasabb szinten. Inkább...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65223) Chiller válasza sith7 (#65186) üzenetére


Chiller
őstag

Halls of agony 2-t szoktam nézni meg cave of the moon clant. Tegnap szerencsém volt, kb. 20 goblin után megadta, de van amikor 40-50 után is semmi eredmény :(
T6-on megyek.

(#65193) Muton: Ez neked is megy.

És azért szeretem, mert hangulatos, kényelmes, és kellően jutalmazó. Ja, és jópofa is :) Főleg ahogy kiugrálnak a goblin bosszból a kis gobók, és én meg szétégetem őket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65224) Reinhardt válasza Gorneck (#65221) üzenetére


Reinhardt
őstag

Top 100 monkból 71 pusztakézzel harcol, mert ilyen OP. :DDD

(#65225) DaveNo1 válasza Blaze_ (#65219) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jól látszik ebből a Crusader mennyire fegyver függő. Amúgy szerintem (The Furnace | Unrelenting Phalanx) kombóból lehet a legerősebb Grift buildet kihozni, mind DPS-ben, mind CC-ben erősebb a Holyshotgunnál, hiába abból van messze a legtöbb.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#65226) Blaze_ válasza mikromanus (#65222) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Bár a script kódjából számomra nem derült ki, de nagyon úgy néz ki hogy csak azt listázta ki amiből egynél több volt.

(na jó a monk még úgyse stimmel, de ez van :) )

[ Szerkesztve ]

(#65227) MrCsiT válasza trufa12 (#65073) üzenetére


MrCsiT
addikt

1M dps fölé nem nagyon fogsz jutni wd-vel -már, ha petes.

Ahhoz nagyon top cuccoknak kell esnie. E mellett, a dps csak egy dolog, életben is kell maradnod :D
Karinak megfelelő % elemental dam-mal tudsz gyorsítani a haladáson.
Pl. A fetish-ek physicallal sebeznek, így valamin +20 % physical damage érezhető lesz.

Petesnél egy alternatíva lehet a tiklandian visage sapi+ horrify skill, ezzel kb. fagyis wiz lehetsz :DDD
Én ezt használom, és szeretik a party-tagok: a riftboss, fő bossok (pl. Ghom és ez a szint), goblin, és férgek (worm) kivételével minden állóra "fagy", így akár gyengébb, vagy gyengébb védelmű csapat is magasabb szintre juthat.
Kb. 21h-től ált. online vagyok, ha érdekel, írj rám a játékban, és megmutatom.

Jade pedig, jellemzően cold %-ot szeret.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#65228) CactuS válasza mikromanus (#65197) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Fegyverből ez volt a legéletképesebb 2 kezes combat staff, más eddig nem esett azért ez, meg, hogy legyen mibe belekapni a csőrödnek. ;] A buildet este még a pizsi fellövése előtt mókultuk, aztán ezért nem a DR van most bent, így maradt.

Nem egy táltos, ezért is kell a fejlesztés, de cammogni tud és ami a lényeg jelenleg, hogy megáll kb. mindenben és megtartja a mobokat a többieknek. (Volt olyan, hogy GRben mindenki elborult és én vertem le a championöket. Hát nem volt egy villám, de gyorsabb volt, mint visszafutni a map elejéről)

A kérdés, hogy az a megcélzott Inna fegyver jó ötlet vagy próbálkozzak egy WH övvel és valami másik fegyverrel? Mondjuk azt nem tudom, hogy pl: van-e combat staff ami mondjuk holyra ad bonust. Illetve, hogy érdemes-e maxos dexes gemeket összegyúrnom, vagy ha kapott armor a dexből nem lesz hozzávetőlegesen se párban az allres-vel?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#65229) oxox válasza MrCsiT (#65227) üzenetére


oxox
addikt

hc-n 1misi felett vagyok majdnem 18 tough-al (profilomban 899k dps, de ingame 1misi felett van)...ha sikerulne cserlenem az amut egy physical bthorne-ra, akkor szerintem 20misi toughtom lenne, es meg dps novekedesem is lenne...szoval SC-n ez szerintem meg konnyebb....jahh es nem hasznalok manat :DDD, a dzsungel szokvenyeim meg a zumi miatt addig vannak mig valaki lenem csapja oket (lvl22 alatt ez nem tortenik meg)
ha solo lenne akkor siman megprobaltam volna mar lvl24-en, de miutan meg nem kellett a leg gemek miatt lvl22fele mennem nem probalkoztam...ill. most jutottam el odaig, hogy kenytelen leszek.

jahh es ket wh ov van a ladamban ami 6-10% dps novekedost hozna, csak sok lenne a tough bukta....tehat az 1misi nem nagy csoda.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65230) proci985 válasza Blaze_ (#65219) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

meg jo, hogy a bombadieren kivul van mas ertelmes offhand (kiveve annal a kettonel, ami a sebesseg oltaran felaldozta a plusz csapdakat).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65231) Assdak válasza Blaze_ (#65219) üzenetére


Assdak
őstag

Vagy ennyire kevés Etrayu esik, vagy pedig ennyire kevesen tudják mennyire op.

(#65232) Assdak válasza proci985 (#65230) üzenetére


Assdak
őstag

Vannak az új element dmg-es offhandek. Csak nem árt mellé egy CE-s hellfire amu.

(#65233) ReFleXx válasza DaveNo1 (#65217) üzenetére


ReFleXx
addikt

Holy shotgun Crus. Annyit biztos nem proccol nalam. Ha nalad 5mpen belül proccol 3-at + 1-et fixen, akkor az azt jelenteni hoy 4x150m / 5 mp -> 120M/s. Az elég jelentős lenne, mert az atlag DPS-em 250-300M között van. Hol lehetne legjobban letesztelni?
Mert van egy Holy, Str, Chc , CHD-s amum, meg van eza az str/chc/chd-s/socketes, ha lenne egy jo hely akkor le tudnam merni es osszehasonlitani a kettőt.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65234) mikromanus válasza CactuS (#65228) üzenetére


mikromanus
veterán

A flying dragon se rosz. Néha begerjed a monk, azt' duplaannyit csépel egy darabig. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65235) sith7 válasza Chiller (#65223) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszi, én is ott szoktam keresni

T6 nekem még nem megy, T4 -en is, ha sok a monszta, akkor néha meglép az egyik goblin, mire leverem a másikat

(#65236) proci985 válasza Assdak (#65231) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

annyira nem jo cold damaget stackelni mint base damaget. anno fire wizzel volt +120+% fire damom es jobban megerte atterni base damra.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65237) diegho válasza Blaze_ (#65219) üzenetére


diegho
nagyúr

Érdekes, hogy a barbárnál nem a Furnace vezet. Tegnap esett egy elég jó maximus, egy vile ward kellene még és akkor kipróbálnám a charge buildet, de hétvégén elég sokat kadaláztam és nem adott egyetlen leget sem...

(#65238) CactuS válasza mikromanus (#65234) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen azt néztem, csak azt nem tudom, hogy mennyire gyakran procol be, és ehhez képest mondjuk az inna fix bonusza mennyire jó. :F

Nem túl nagy a választék Daibo-kból sajnos és ha jól tudom + X% elemental dmg-es nincs is belőle. A DR amúgy nem rossz, csak kicsit lassú az animációja. Gondolkoztam az alapütés növelés mellé, de igazából a sebzés legnagyobb hányada úgyis setből jön az elköltött spirit után.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#65239) mikromanus válasza CactuS (#65238) üzenetére


mikromanus
veterán

A tempest rusht is lehet jó kipróbálni a jeges rúnával. Összeszedsz 100 stacket, azt belerobbans a guardianba. 150%*100= 150szeres sebzés. Bár csak egyszeri móka. Ha nem critel, akkor nem nagyon egyhiteli...

edit: nem kell skill dam. Az csak az alap damage rovására menne. Elég az "alap" damage, % dam, AS, Dex + gift kombó.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65240) ReFleXx válasza mikromanus (#65222) üzenetére


ReFleXx
addikt

De ugye te nem HC-zol és nem 1 órás felhúzásokkal újrázod a karakteredet (HC-n, vagy SC-ben)?
Visszatertem SC-re, de szerencsere nem kellett ujrázni RoS ota :) De ott nem azert huzatjak fel az emberek magukat, hogy bekerüljenek a leaderbordra hogy mennyire gyorsak voltak.

Miért lett volna jó ha beszűkülten csak questtel kezdhettél volna.
Hat mert igy csak arrol szolt az egesz, hogy ki az első 1000 szerencses aki a leggyorsabban talalja meg a megfelelő bountyt kibe lépkedéssel. Szerintem nem erről kellett volna szólnia, hanem mintha most vennéd meg a gamet, 0ról indulva szépen elkezdve a kampányt végig menve a storyn minél hamarabb elérni a 70et vagy befejezni a story modot. Arra tök kiváncsi lettem volna például, de igy nem volt ertelme.

Más, valaki rakott már össze itt Roland setes Crusat? Mondjuk azzal a golden flense fegyoval?

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65241) Assdak válasza proci985 (#65236) üzenetére


Assdak
őstag

2700 dps fölé simán megy egy Etrayu, a 20% cold dmg csupán ajándék. Nyilván a szórása nagyobb mint egy xbow-nak, viszont az amu-ról lekerül az element dmg jó esetben, így ez itt ellensúlyoz.

(#65242) proci985 válasza Assdak (#65241) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jo, az egy dolog, de egy xbow base damja meg mindig sokkal magasabb, amit a pet AS breakpoint se feltetlenul ellensulyoz. krider is harom spender miatt erdekes, WF pedig a permaknockback miatt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65243) khirill


khirill
aktív tag

múltkor is beszoptam (ros előtti xp bonusz időszak) ... most is... nehogy összeszedjek egy kis goldot, h legalább kigemeztem volna magam... ilyen rohadt munkahelyem van... ezt most, h akarják kompenzálni?! áhh!! felmondok a halálba... :((

jó titeket olvasni skacok! olyan mintha én is diabloznék... :))

ratabyzou

(#65244) LordAxwell válasza khirill (#65243) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ma még van időd, holnapig van buff, az alatt sokat össze lehet hozni! :))

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#65245) mikromanus válasza ReFleXx (#65240) üzenetére


mikromanus
veterán

A 70-re húzás amúgy is csak "bemelegítő". A móka inkább a gr-ezés. Mondjuk a kevésbé csapatjátékosok hamar leszakadnak. Tegnap zártam lvl 100-zal. Volt olyan aki már 200 paragonon állt. Ma meg van 230-240 körüli is már. Ezekkel én nem versenyzek. :DD
Viszont a többi haverral érdemes összehasonlítgatni esetleg. A nagyjuk vagy majd' kizárólag csapatban nyomul, vagy lemaradt. lehet én is áttérek picit csapatmókára. Úgy azért gyorsabb a hent. Esetleg 1-2 napnyi áldozat, hogy több parapontom legyen, meg gyorsabban jöjjön a loot, azt' mehet vissza Antiszocka antiszocna. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65246) Assdak válasza proci985 (#65242) üzenetére


Assdak
őstag

WF knockbackjet elvileg nerfelték, magas szintű GR-ben pedig nem nagyon fogsz már lövöldözni, csak próbálsz nem meghalni.
A 2800+ dps-es xbowhoz kepest nagyjabol 10-15%-al gyorsabban haladok Etrayu+3 spenderrel.

(#65247) mikromanus válasza Assdak (#65246) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez az lehet ami a stunnál is van? Egy darabig szépen megy a permastun guardianon, aztán elkezd kimozdulgatni. Mondjuk nem vészes. inkább akkor szokott ilyen lenni, ha fogyóban a spirit és elnyomom a töltést. A cyclone berántás is működik a "kék" eliteken. A rare/sárgákat nem lehet rángatni, meg a nagydarab szörnyeket se (pl mallet lord), de mást igen. Épp a goblinoknak is van némi ellenállásuk. Néha mintha rántana rajtuk, de többnyire immunisak az ilyesmire.

Én nem nagyon hallottam ilyen CC buffot gr-re. van valami hír erről, Akár hivatalos, akár datamined?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65248) proci985 válasza Assdak (#65246) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, akkor lehet kiprobalom az etrayut. milyen skilljeid vannak bent?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65249) Assdak válasza mikromanus (#65247) üzenetére


Assdak
őstag

A WF kbck az elején proccolt minden sentry hit-el, ez lett nerfelve.

(#65250) Edge válasza ReFleXx (#65213) üzenetére


Edge
veterán

Érdekes, de valószínű hogy más gearbe volt mert most meteoros a cipője és blizzardot használ.
Igen megvan hozzá a cuccom, furnace-m is van(kövi ramalandi áldozat ez lesz). egyelőre rámegyek hydra-ra, amuba petes gem, offhandre hydra dam ha megvan a socket unitybe akkor chestre is. Buildet is átvariálom picit, kell egy kiteoló skill magas tierbe és az audicity passzív is okafogyott a 15 yardjával messzebbről fogok ölni, unstable anomaly-t teszek a helyére.
Taskernek nem látom értelmét mammoth hydránál, mert az leteszi a tűzcsóvát és annyi az ott ég nem kell ahhoz gyorsabbnak lennie mégis látom jópár wizen.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.