Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65851) Mirman


Mirman
őstag

Üdv , cold buildhez mit lenne érdemes csinálnom vagy mit kellene még szerezni ? Frostburnre hajtok de kadala csak nem dobja. Jelenleg így néz ki a wizardom , T4-nél feljebb még nem próbáltam menni vele. A taktikám az hogy állandóan fagyasztok blizzarddal közben meg 8 mpnként arcane disi + fire sparkflint a Tal Rasha-s meteorok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#65852) schwartz válasza tibee77 (#65844) üzenetére


schwartz
addikt

Soloban rakj fel egy Unity-t magadra es a halhatatlan csicskara. Hasznalj ketkezes fegyot (Furnace vagy Wrath of the Bone King. Ez utobbi nem olyan ritka.) Egy-ket mobbal ne allj le szarakodni. Ha igy nez ki a karaktered akkor a sapkada AS helyett socket majd gyemant. Vallasra CDR, VIT, Haunt. Bracer Strongarm. (must have) Ovre %life helyett armor. Pants topaz. Cipo armor all res.

If he dies, he dies.

(#65853) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Már egy hete szezont játszok, most éppen p275-ön állok.
Amikor befejeződik a szezon az xp-t is megkapom amit összeszedtem, vagy csak a karaktert a cuccaival?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#65854) _ocsisajt válasza Bird (#65812) üzenetére


_ocsisajt
őstag

az szepseges!

IRL Cimboram szezonHC-ban talalt par napja egy iszonyat imba blekkgardot monkkal...

alapbol 4046.5 DPS (1074 dex, %9 dam, 7ias, ami meg erdekes, hogy gyarilag chill, remelem ez szamit a zold gemnel, mint cc) :D vegre ma kiesett neki a ramaladingdong :) mivel nem akkora kocka mint en, meg sajnos farmolni kell egy picit, hogy majd nekialljon inyenckedni a 10% damra ... (mondtam, hogy bele se kezdjen, van meg mast finomitani a gearjen, legyen az inkabb prioritas)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#65855) Blaze_ válasza hokuszla (#65853) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Xp-t/goldot is.

(#65856) granini válasza schwartz (#65837) üzenetére


granini
őstag

Most nemazé hogy kötekedjek de.. az elején nem mondtad hogy hányas rank, csak azt hogy gemmet upgradelni nincs értelme.. hát persze 40 és 50 között már egy élet munkája és lehet nem éri meg, de hogy rank 1-ről minimum 30-ra megéri az tuti..

Monk: tegnap mentünk lvl 35 GR-t (majdnem meg is lett.. :N ) hát.. igazi kihívás volt monkkal..nekem nem az a bajom az enyémmel hogy nem visz be sebzést.. brutális 150-180 millákat critel, megkockáztatom a legnagyobb effektív dps voltam a partiban (lehet az egész klánban.. ) csak ugye alap 37M tafnesz és nem maradok talpon nagyon.. Őrület mit kellett kite-olnom.. ahelyett hogy tankolok dashing ide, futás oda, ott egy uccsópillanatban felvett helszglób.. szal volt vele meló na..ami nem baj.. nem ezen ágálok.. dolgozom én.. csak ha ilyen gearben a GR 35 így megy, akkor én kb annyira vagyok a 35-40 GR-től mint az emberiség a Mars benépesítésétől.. :U

Úgyhogy Svarc komám az utolsó mondattal végre egyet értek. Tankolni már csak nulldps karival lehet, a "normális / kompromisszumos" karikkal nagyon kell helyezkedni..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#65857) Kasya


Kasya
nagyúr

Jol veszem ki, hogy a Season char nem kapja meg a paragont se a normal karitol es ha season valtas van, akkor az uj kari se? Mikor van amugy season valtas?

(#65858) Gyuri27 válasza granini (#65856) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] Ezzel kisérletezgetek.
Itt ott még tekerni kell iilletve cserélni fejes és öv crimsons.
Akkor meglátjuk mit bír.
Az viszont már biztos, hogy dps nem nagyon lesz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#65859) Muton


Muton
addikt

na végre sikerült nekem is nagy nehezen, több éves munkával tegnap egy t6-os karakter összekínlódni :DDD

bnet, diaProg

para pontot hogy osszam el? elvileg van 1,48 as-em, ami a taskerrel ha jól tévedek 2,16 brakepointot eléri. többi chd, majd maradék cdr. defensenél meg kimaxoltam az ar-t, meg sok van a liferegen. armor többet segítene?
mit soj-ba ha raknék lyukat a vit helyére, akkor mehetne bele legGem, de így is nagyon könnyen fekszik, hol lehetne rajta hozni némi tough-fot? vagy más dh is könnye hal, és ugrálni kell össze-vissza?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#65860) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Annak még csak az alján vagy. :DDD
[link] majd elviszlek egy-két körre.
Meg csinálunk hellfire amut. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#65861) Lokids


Lokids
addikt

Szerintetek ezen a DH-n mit fejlesszek?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/lokids-2518/hero/22025256

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65862) Bird válasza _ocsisajt (#65854) üzenetére


Bird
addikt

Örültem is neki, mint majom a farkának. :D

Lokids:A legeslegfontosabb, hogy kétkezes fegyvert használj.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#65863) Muton válasza Gyuri27 (#65860) üzenetére


Muton
addikt

ha nekem írtad, akkor: oké :)) van már amúgy 1+2 összetevőm, meg majdnem 2 im kulcsom (2+0+2+2 alapanyag)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#65864) Gyuri27 válasza Muton (#65863) üzenetére


Gyuri27
félisten

Neked persze. Összetevő egy szál se. Kulcs valamennyi.
T4-5-n ha nem egyedül mész kulcs is elég gyakori.
Hátha sikerül egy jó statos amu jó passzivval. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#65865) Lokids válasza Bird (#65862) üzenetére


Lokids
addikt

Nem találtam még olyan 2 kezest, ami megközelítette volna a 2.7K dps-t. :P
Sőt még a 2.5K-t sem érték el. :(

Szerk: manticore-ból még mindig esik 2 socketes?

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65866) Muton válasza Gyuri27 (#65864) üzenetére


Muton
addikt

ok, de nem munkaidőben, mert nemrég nagyon ráfaragtam :DDD

amúgy én is úgy veszem észre, h kisebb t-n gyakrabban esik kulcs

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#65867) Muton válasza Lokids (#65865) üzenetére


Muton
addikt

de a sentry damage nem a fegyveren lévő bumszli damage-ból számolódik, hanem az alatta lévő x-y-ból. nézz már meg, h neked mennyi és pl nekem. kettővel előtte van a profilom ;)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#65868) Gyuri27 válasza Muton (#65866) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mondtam én, hogy játék közbe melózz? :DDD
Mit kaptál?

Lokids: kurtán, furcsán müködik ez. A számok alapján lehet, hogy kevesebbet sebzel. De mégse.
Amúgy kraftolj. Azt kell eldönteni, hogy bow vagy cbow. Nekem utóbbi nem tetszet mert marha lassú. A serentyknek viszont iszonyú húzása van tőle.

Amd - Radeon - Ryzen

(#65869) Lokids válasza Muton (#65867) üzenetére


Lokids
addikt

Az AS semmilyen módon nincs hatással a sentrykre? El is lehet hagyni a buildből?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65870) Muton válasza Lokids (#65869) üzenetére


Muton
addikt

de, van rá hatás. link
ha eléred a brakepointokat, nálam a 2.16 as van becélozva, akkor többet lő, mintha 2.15 lenne az sentry as-e.

itt egy jó leírás

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#65871) Lokids válasza Muton (#65870) üzenetére


Lokids
addikt

wtf... A tasker hat a sentryre?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65872) Muton válasza Lokids (#65871) üzenetére


Muton
addikt

az is pet :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#65873) Prof válasza Lokids (#65871) üzenetére


Prof
addikt

Igen mivel az is "pet" ;)

Mellesleg ha megnezed a leaderboard DH-t a battle.net site-on szerintem nem talalsz olyat akin nem lenne.

(#65874) Bird válasza Prof (#65873) üzenetére


Bird
addikt

Dehogynem nem talál. :D Meglehetősen ritka item....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#65875) Blaze_ válasza Kasya (#65857) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Jól veszed ki. Ez a lényege a seasonnek.
3 hónapot rebesgettek, de valójában szerintem még a Blizzard se tudja.
Ha alkotói válság lép fel és nem bírnak új season legeket kitalálni, akkor simán lehet több is.

(#65876) Bird válasza Blaze_ (#65875) üzenetére


Bird
addikt

+1. A season itemekkel meglehetősen félrenyúltak. Semmi ösztönző erőt nem sikerült belepréselni ebbe a játékmódba, legalábbis én így vagyok vele. Viszont vannak nagyon beteg emberek akik már bőven 300 paragon felett járnak. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#65877) oxox


oxox
addikt

tatatatattaaaaam....para 400 HC teljesitve :DD :DD :DD (ill 401 is megvan)

tegnap kadala meg is ajandekozott...dobott egy leoric koronat 99% duplazassal...megeri belerakni MF-os kavicsot farmolashoz??? life-ossal durva..hipp-hopp lesz 950k hp-m, de inkabb farmolnek magic cuccokat ha van ertelme

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65878) Brumi˘


Brumi˘
addikt

A leoric hat a legendary gemekre is?

(#65879) Edge válasza Brumi˘ (#65878) üzenetére


Edge
veterán

nem tudod beletenni :)

illetve: úgy tudom Chuck Norris már beletett legendary gemet Leoric helm-be :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65880) Gyuri27 válasza Brumi˘ (#65878) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amu, ring only. Egyelőre. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#65881) trufa12 válasza Lokids (#65865) üzenetére


trufa12
addikt

Pedig vannak, 3-4k között a sebzésük

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#65882) Lokids válasza trufa12 (#65881) üzenetére


Lokids
addikt

2 kezes dh fegyver? Én még nem láttam.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65883) oxox válasza Edge (#65879) üzenetére


oxox
addikt

ertem en, hogy neki sikerult :) ...MF-nek van ertelme?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65884) SQX_Barto válasza Edge (#65879) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Chuck Norrisnak Mask of Jeramja van. A DH-ján. Level 100-as Trapped of Bane van benne.
Már látta az utosó Griftet, de persze az eredményei titkosak. A Leaderboardon mindenki második igazából, aki elsőnek van kiírva. A csapatban lévők is (csak azokat az eredményeket Chuck egyedül érte el ő senkivel sem közösködik). ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#65885) Brumi˘ válasza Edge (#65879) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ezt benéztem, azt hittem minden item socketjére hat.

(#65886) Bird válasza Brumi˘ (#65885) üzenetére


Bird
addikt

Dehogy nézted be... Működik, csak nem ebben a játékban. :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#65887) mpierre válasza oxox (#65883) üzenetére


mpierre
veterán

Nincs. 19%-kal próbáltam rá (az volt kéznél és lusta voltam leballagni Tristamban a köves emberhez). Nélküle több esett, vagy késleltetett hatása van... :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#65888) oxox válasza mpierre (#65887) üzenetére


oxox
addikt

:R en goldost probaltam gyorsban (leg gem-el kombinalva), nem ereztem javulast....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65889) davidsito


davidsito
tag

Nem értem.
Mi az Any.ja Picsá.ja tartja életben 35 feletti leveleken a Huntereket?

A solo rész érdekel inkább.

35 felett
1 fagyis gömb hatósugarában tartózkodom, lemegy az életem 80%-a.
Aztán 1-2 nyílvessző és annyi.

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#65890) Bird válasza davidsito (#65889) üzenetére


Bird
addikt

Unity ring.... Ideális a monk + 3 dh felállás. Próbálgatjuk a dolgot és működik... Szólóban is előszeretettel használják a követőkön.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#65891) mikromanus válasza davidsito (#65889) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy nem mennek a veszély közelébe... vagy lehet perma-smoke-screent nyomnak.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65892) davidsito válasza Bird (#65890) üzenetére


davidsito
tag

A solo résszel van bajom, mikor letámadnak.
Ugye 4-es partyba az elitek figyelme nem feltétlenül rám irányul.
:)

Nem az öléssel van bajom, hanem az életben maradással.
El se tudom képzelni, mi lesz/lehet 40 felett ... hiszen a védelem fejlesztése (amit mégis hogyan???)
a dps rovására fog menni.

Sehogy se jó ez a G.rift.
:S

Nem élvezem, csak idegesít.

Egy solo 34-esem van, ez már bő egy hete volt ... azóta sokat fejlődtem ... de mintha az elitek is :D

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#65893) Bird válasza davidsito (#65892) üzenetére


Bird
addikt

Jómagam is tegnap este vért izzadtam a szóló déhámmal a 35. szinten. Az act5 mobok valami kegyetlenek, főleg a rádrontósak, amitől gyakorlatilag semmi se véd meg, a mortaros elitekről nem is beszélve. Az egy random futka móka...
Az okosok azt mondják, hogy a legendary gemek fejlesztésével kell előremenni, csillió dps-el. Ezzel csak annyi a bibi, hogy már a 37-es kövek esetében level 35 szinten - ha jól emlékszem - 15% az esély a fejlesztésre. Szóval nem egyik pillanatról a másikra lesz meg a hőn áhított max level. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#65894) Edge válasza davidsito (#65892) üzenetére


Edge
veterán

remek, de: unity rád is és followerre is ez egyenlő kb 50% damreddel, nem mindegy.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65895) Gorneck válasza davidsito (#65892) üzenetére


Gorneck
titán

Follower-re aggas unityt és halhatatlan tokent...

Gorneck#1239

(#65896) granini válasza davidsito (#65892) üzenetére


granini
őstag

Nem fog tetszeni de leirhatom en is..
- eros gear (tehat jo dps es legalabb 10M tafnesz) kell hozza;
- unity ring neked es a kovetonek - de ebben az esetben vagy nem lesz rajtad SoJ (tehat buksz sok elite dmg bonuszt meg elemental bonuszt..) vagy nem lesz rajtad Royal ring es akkor meg rajtad kell legyen a full Mara szett, es akkor opcionalisan nem tudsz viselni Taskert, Cindercoat-ot, Andariel fejest vagy eppen barmit ami eddig rajtad lehetett 1 mara slot helyett..
- strategia: honfoglalo nomad magyar hatralva ijazas. Lerakod a sentryket, remenykedsz hogy a follower es az osszes pet megfeleloen tankol (beall a mob ele es oket utik) es varsz amig a turet letarolja a terkepet, es amikor a hatred engedi idonkent bele-belelosz egyet-egyet magad is a tomegbe clusterrel vagy multishottal..
- kozben vadul nyomod vagy a smoke screen-t vagy az olcsositott vaultot (tumble) es probalsz ugy helyezkedni hogy semmilyen elemental ero (molten, arcane, fagyi satobbi) ne tudjon halalra sebezni..
- 3 gemmel kell menni, es mindet szepen fell kell upgradelni minimum 25-re de inkabb 30-40 koze ahogy csak tudod.. bane of trapped, bane of powerful stb..

35 felett ezek az elit effektek gyakorlatilag egyhitelnek egy szolo DH-t.. tehat ha elkap egy jailer halott vagy.. ha elkezd egy frozen hogolyo fejlodni toled 5 yardra halott vagy.. ha a masik szobabol a mortar elit betalal az egyhit..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#65897) Mirman válasza Mirman (#65851) üzenetére


Mirman
őstag

Valaki esetleg ?

(#65898) proci985 válasza granini (#65896) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja es g35on mar az a dam is keves amivel sima T6 rift meg faceroll.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65899) Assdak válasza granini (#65896) üzenetére


Assdak
őstag

Ez persze mind kell, de az igazság az, hogy 41 től jelenleg 3rd party programmal keresik a grifteket, megfelelő densityvel és shirneokkal.

(#65900) pluhi válasza davidsito (#65892) üzenetére


pluhi
tag

http://eu.battle.net/d3/en/profile/pluhi-2965/hero/7600409

Ezzel csináltam 38-ast. Akkor Shooting Stars volt benn és phys bracer.
Smoke nincs, vault van. Nem hátrálsz, hanem előre mész és folyamatosan aggrózol. Behúzni 2 pakkot is akár, hogy hatékony legyen az aoe. Unity+2 templar heal+poti kitart. Ha jailert kapsz kb. mindegy, vesztettél. Meg lehet csinálni, hogy kivaultolsz a hatótávjából, amikor nyomja, de elég körülményes. Esetleg ráCDzel és kinyirod őket 20 sec alatt (awareness egyet benyel), vagy visszahúzod őket checkponthoz.
Minden a kapott pályán, mobok fajtáján és a pakkok számán múlik. Ha Saxtrist kapod a végén, buktad a runt, hacsak nincs 3 perced rá, hogy megöld.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.