Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65251) Assdak válasza proci985 (#65248) üzenetére


Assdak
őstag

Spitfire, Maelstrom, Arsenal, Frost Arrow.
Trapped/Enforcer és Toxin a followeren.

(#65252) mikromanus válasza Assdak (#65249) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja igaz. Az bug. A "sebezhetetlen petek" ne kapjanak már item affixet! Slow van rajta alapból is, nem?

edit:
Patch 2.0.5
"•Windforce •Bug Fix: Fixed an issue preventing the knockback effect from activating the Strong Arm bracers Legendary Power"

Javították amit bele se kellett volna tenni. Szép volt :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65253) Gorneck válasza Edge (#65250) üzenetére


Gorneck
titán

Igazából nem lenne ezzel baj, ha lenne bármi ami oda tud állni... :D De szegény közelharci karik, kb sehova... :D

Gorneck#1239

(#65254) mikromanus válasza mikromanus (#65252) üzenetére


mikromanus
veterán

edit-edit: ja, ez jó, csak sentryre nem kell. Eh. keresem a sírás forrást,d e még nincs meg. :B

eh, nem sírnak, csak elfogadták. VAgy már nem maradt könnyük GR lvl 35-nél a második napra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65255) Kicsimix válasza diegho (#65195) üzenetére


Kicsimix
őstag

Én is cold eq+immo de kicsit tovább gondoltam a dolgot még...

Ugye coldban nincs szükség a Leapnek a stunnolós runájára mert sokkal több időre fagynak. Helyette beraktam az Iron Impact-et amivel felugrik a toughness 20-50m-ig is 3 secre mikor az ellenre vetem magam. Ez elég arra, hogy ki is tudjak jönni a tömegből. Beszereztem egy elég jó Fury of the Vanished Peak fegyót és az Ancienteket átállítottam fury termelésre. Így a Seismic Slam - ot a Permafrost (legerősebb) rúnával megállás nélkül tudom tolni. A fejesemen alapból volt, a lut socks-on kipörgettem a fegyverem pedig + 27%-ot ad a Seismic Slam-ra ez így összesen +57%.Erre jön még a +cold dmg..A fegyver csökkenti még a Seismic Slam fury költségét is 40-50%-al attól függ milyet fogsz ki. Felraktam a Xephirian amut így a lightning-os elitek már töltik az életem.Már csak az arcane veszélyes nagyon..

Passzívnak ezek vannak bent

Rampage (sebzésnövelés)
Boon of Bul-Kathos (cd csökkentés)
Bloodthirst (a life per fury spent miatt és a kis regen miatt)
Superstition (a 20% bejövő elemental dam csökkentés miatt és a fury töltés miatt)

Most pedig a ringeket kellene cserélnem meg egy másik Xephirian kellene ami Chc-chd-s.. Ezek a socket miatt.. Persze akarok még újfajta bracert is meg stb stb : )

Jelenleg T6-on pár sec alatt lemennek a pakkok. GR-ben is elvagyok 30-36 között jó csapattal. Tovább nem volt még lehetőség próbálni..

Kari

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#65256) ReFleXx válasza Kicsimix (#65255) üzenetére


ReFleXx
addikt

Egész jópofa ez amit összeraktál, partyban nagyon jól jön a fagyasztás, lehet en is kiprobalom. Solo Griftet probáltad, hogy meddig bírod ezzel a DPS-el?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65257) Kicsimix válasza ReFleXx (#65256) üzenetére


Kicsimix
őstag

Igen bár csak 3x kb mert általában partyban megyek. Viszont olyan gyökér pályákat adott be eddig, hogy alig voltak mobok vagy a fele futkosás volt vagy rossz irányba mentem és visszafele kellett rohanni... De amint ad egy normálisat kiderül az igazság. Eddig mind sikertelen lett emiatt de hozzá kell tenni, hogy 32-34-es riftek voltak. Ez alatt lemenne simán de az meg nem érdekel.. Így még nincs eredmény soloban.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#65258) ReFleXx válasza Kicsimix (#65257) üzenetére


ReFleXx
addikt

NAh, az egesz jol hangzik.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65259) Lokids


Lokids
addikt

Mi a különbség aközött, hogy időben végig viszed-e a riftet, vagy nem? Mármint azon kívül, hogy nem upgradelhetsz riftkeyt.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65260) mikromanus válasza Lokids (#65259) üzenetére


mikromanus
veterán

Ennyi. Attól még le kell szépen nyomni mindent. Korábban ha lejárt az idő, akkor jött a guardian és lenyomás után az "Upgrade Monster". Ezt kiszedték, hogy ne ügyeskedjen a pórnép azzal, hogy csak a végére jön vissza guardiant ölni.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65261) oxox válasza mikromanus (#65260) üzenetére


oxox
addikt

es ha pl. lvl21-es stone-t felupgradelem lvl24-re (gyors voltam), es lvl24-et megcsinalom idon tul, akkor az eselyem lvl24-szerint lesz a leg gem upgrade-re? ill. ha csinalok egy tank karakert 50millio toughal, 100k dps-el, akkor barmeddig csinalhatom mondjuk az emlitett lvl24-et...tehat egy halados dps huszarral vegigrohanok lvl20-lvl21-en, aztan egy lassu tankal meg megcsinalom a magasabbat?!

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65262) Kicsimix válasza oxox (#65261) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ez pontossan így van.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#65263) mikromanus válasza oxox (#65261) üzenetére


mikromanus
veterán

Azt hiszem a meglévő kulcs (és GR szint) számít csak ha buksz. Ha kifutsz az időből, akkor befejezed bármi módon és megy az upgrade a lvl 24 gr alapján. Majd tesztelem, de szerintem így mnűködik. Ha igaz ez, akkor kb egy jó trial kell és bárhogy megcsinálni a GR-t utána Csak ha elméretezed magadat, akkor megszívhatod a túlvállalást. Módosítani nem tudsz semmit skilleken és hordott itemeken. Ha nem tudod lecsapni a guardiant, vagy órákig tart, akkor sokat nem nyertél. A lvl 24 az lvl 14-ig 100% upgrade, felette szintenként -10% a 60% alapig. Gem level 24-en 60%, afelett feleződget.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#65264) Thrawn


Thrawn
félisten

Ez az űberezés kicsit agyrém. Nem nehéz, de mire 4x4 kulcsot összeszed az ember, hogy mindenhová lejuthasson... Aztán meg jó esetben esik 1 db alapanyag a 4 portálból, tehát lehet kezdeni előről a kulcsfarmolgatást. T6-on sem a Keywardenek sem az űberek nem erőltetik meg magukat, ha kulcsról/materialról van szó. A craft meg ugye random... Eddig egy Grenadierest és egy Numbling Trap-est kaptam :O

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#65265) Assdak válasza Thrawn (#65264) üzenetére


Assdak
őstag

Én is ezzel küzdök. Eddig 9 bossbol 1 mati...

(#65266) oxox válasza mikromanus (#65263) üzenetére


oxox
addikt

kelleni fog a lvl25-s pet-es kavics, hogy lvl22-n es afelett ne dogoljenek ki a dzsungelharcosok...de ahhoz meg kell a magasabb szint...azt hiszem a monkombol csinalnom kell egy tankot (hc tehat a valahogy vegigmegyek, esve kelve itt nem alternativa)..nem neztem ezt a felezest korabban, es valahol lvl18-on megalltam egy ph!ajtas miatt....remek volt lvl18-rol lvl19-re 30% eselyem volt (de megadta makomra) lvl 19-rol 20-ra a 15% nahh ezt mar nem vallaltam be.

a hetre megcelzom a lvl25-t, es a para 400-at (bar a para 400-at mult hetre is beceloztam, de a goblin kereses miatt nem sikerult kozel kerulnom...387 ha jol emlekszem) ...btw a portalt durvan nerveltek 26 lecsapott dupla goblinnal tartok az utolso ota....blizz igy szeretlek

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65267) sith7 válasza oxox (#65266) üzenetére


sith7
nagyúr

btw a portalt durvan nerveltek 26 lecsapott dupla goblinnal tartok az utolso ota.

üdv., a klubban :W

(#65268) oxox válasza sith7 (#65267) üzenetére


oxox
addikt

tegnap talalkoztam egy szivarvany goblinnal...dehat ott semmit nem talaltam....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#65269) Assdak válasza sith7 (#65267) üzenetére


Assdak
őstag

3 vault körből jött cirka 600m, esélyem nincs elkölteni. Viszont VC bárhogy gyűjtöm, sosem elég...

(#65270) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Érdemes néha benézni a Leah szobájába :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65271) sith7 válasza Assdak (#65269) üzenetére


sith7
nagyúr

Ti engem most direkt idegesítetek ?

Ilyen kommentre most őszintén milyen reakciót vártok attól, aki napok óta farmolja sikertelenül ? :U

(#65272) Madn!ght válasza ReFleXx (#65270) üzenetére


Madn!ght
addikt

LoL :C :Y

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#65273) Assdak válasza sith7 (#65271) üzenetére


Assdak
őstag

Nem kell farmolni =) Jön-jön, nem-nem. Ha jön, akkor GF-ra átcuccolni, aztán úgy kitakarítani.

(#65274) Telda válasza Blaze_ (#65219) üzenetére


Telda
addikt

barbarian | Odyn Son | Shard of Hate | 2

Ehhez milyen build passzolna?

[ Szerkesztve ]

(#65275) diegho válasza Kicsimix (#65255) üzenetére


diegho
nagyúr

Én strongarm bracers és a leap call of arreat rúnáját használom, így már odaugrok és aktivizálódik is a strongarm sebzés növelése. WW-el mozgok hurricane rúnával, ami odahúzza a mobokat hozzám rögtön aktiválja is a strongarm-ot és belerántja őket a cold EQ-ba, szóval fagynak is szépen. Van egy majdnem maxos seismic-es fegyóm 50%-ot csökkent és alapból is jó roll, de még nem tudom hová fogom fejleszteni a jelenlegi karaktert. Igazából az ignore pain-ben látok elég sok lehetőséget a hozzá tartozó övvel és az egész csapatra kiterjedő rúnával, megfelelő cooldown-al elég barátságos tud lenni szerintem. Mindenesetre nagy kár, hogy nincs + % cold dmg-es 2H fegyó.

[link] szerintem weapon throw, mert az procol mindig, hozzá egy depth diggers, a megfelelő gemmel, meg talán a barbik sebzéselnyelése, mert az is lightningos.

[ Szerkesztve ]

(#65276) khirill válasza sith7 (#65271) üzenetére


khirill
aktív tag

nyugi! :D nekem a patch első gobbó párja nyitotta a vaultot... ez ilyen... nekem viszont nincs rorg-om... pedig csak azt farmolom, már egy JÓ ideje... vazze' nem tudok magasabbra lépni, amiatt a rohadt gyűrű miatt... már az idegbaj kerülget... :W

ratabyzou

(#65277) DeckardCain válasza diegho (#65275) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nem ezt keresed? Mint 2hand és cold dmg.
[link]

(#65278) Kicsimix válasza diegho (#65275) üzenetére


Kicsimix
őstag

Szerintem azzal a rúnával csupán annyi a baj, hogy néha olyanokat rántassz magadra akiket nem kéne. Ez főleg GR-ben jön ki... Amúgy van két hand cold : )

Jah már írták közben..

De viszont akkor a cold ww-hez annyit még, hogy ha valami akkor az pont az volt ami visszafogta a karimat : ) Viszont trials-ban azzal megyek én is.. Sok plusz szintet jelent a csapatnak. _O_

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#65279) ReFleXx válasza DeckardCain (#65277) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ezen is csak 2.1 ota van elemental nem? Talan a1 horadric zacsi dobja.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65280) Kicsimix válasza ReFleXx (#65279) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ez nem az a fegyó amire te gondolsz : )

Szerk;
Amúgymeg semmi értelme : )

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#65281) diegho válasza DeckardCain (#65277) üzenetére


diegho
nagyúr

No ilyent sem láttam még sehol és senkinél, pedig elég jó lenne.

(#65282) Sheol válasza [Newman] (#65220) üzenetére


Sheol
aktív tag

Nézd meg a játékban a leaderboardsot, és láthatod, hogy az 1000 wizard miket hord, és milyen skilleket használ, akik a legmagasabb greater rifteket farmolják.

(#65283) Rison77


Rison77
senior tag

A season ha véget ér akkor mi kerül át a normál módba a karakteren és a gearen kívül? Ilyenek, hogy gold, plvl?

(#65284) Chiller


Chiller
őstag

Akinek van kedve goblint farmolni egy órácskát, az vegyen fel:
chiller#2435

Sajnos ha már megnyílt a portál utána már nem lehet becsatlakozni, szóval mindenképpen csapatba érdemes keresni.

(#65285) sith7 válasza Chiller (#65284) üzenetére


sith7
nagyúr

20:30 után is él az ajánlat ? :B

(#65286) Akra_hu válasza Telda (#65274) üzenetére


Akra_hu
tag

Én jelenleg egy WW/FC Lightningos buildet használok ezzel a két fegyverrel. Odyn/SoH
Odyn vs ThunderF. melyik a jobb? Miért!? :R

(#65287) tarBubbles


tarBubbles
tag

hc fire monknak melyik lehet a legjobb leg gem?

(#65288) Kicsimix válasza diegho (#65281) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ebben mi a jó? Nekem van egy max körüli de nem jöttem még rá mire lenne jó : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#65289) MegalodonS válasza Chiller (#65284) üzenetére


MegalodonS
őstag

Chiller & sith7 koszonom a Goblin Szafarit ;]

(#65290) diegho válasza Kicsimix (#65288) üzenetére


diegho
nagyúr

A Coldos support buildhez tökéletes lenne nekem. Most így T6 partyban jöttem rá, hogy nem átskillezni kell a barbimat, hanem kell egy másik, mert ez a coldos nagyon jó oda. Gyakorlatilag mindent egy helyre húzok össze gyorsan és onnan nem is mozdulnak már el. A charge barbi pedig single-re lesz.

(#65291) sith7 válasza MegalodonS (#65289) üzenetére


sith7
nagyúr

én is köszi, talán majd holnap meglesz :K

(#65292) Chiller válasza sith7 (#65291) üzenetére


Chiller
őstag

Reméljük holnap összejön a tuti :)

(#65293) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Jó lenne ez, de T3-on is sokat fekszek. DPS-ben elég jó. Mit kellene tenni, hogy ne feküdjek sokat? Ha majd Sunwoku összejön, vár már a stashben a fullos holy dmg-s Lacuni. Így egyelőre Grift 19-ig vagyok jó. Toltam le nagyobbat is, de csak időlimiten túl. SoJ ma esett amikor Rorgot akartam farmolni. Elég jóféle szerintem.

I am having fun staying poor.

(#65294) Drizzt válasza Drizzt (#65293) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Esetleg ha perseverence runara cserelek a mantranal, meg egy fullos emeraldot resistes fullos kore?

I am having fun staying poor.

(#65295) Kicsimix válasza diegho (#65290) üzenetére


Kicsimix
őstag

Értem de ezt simán lenyomja az utar + azurewrath kombó....

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#65296) DjDanee87


DjDanee87
addikt

A sentrys quiver (Bombadier's Rucksack) is olyan ritka mint a T&T kesztyű? Pár napja csak arra kadalázok de egyelőre semmi, minden másból esett már több darab is.

(#65297) diegho válasza Kicsimix (#65295) üzenetére


diegho
nagyúr

Kipróbáltad? Mert én egy nem coldos 2h-t használok. Maxos azure és maxos utar-al próbáltam és 5M-el többet tickel a EQ, valamint 2M-el többet tol a WW. Jelenleg a két egykezes nem opció EQ barbárnál.

(#65298) Gyuri27 válasza DjDanee87 (#65296) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem 2-t is adott.
2 nap alatt t5-re feltornáztam a dh-t.
Viszont barbárra az ik-t nem adja.
Éljen a random.

Amd - Radeon - Ryzen

(#65299) diegho válasza Gyuri27 (#65298) üzenetére


diegho
nagyúr

Én a komplett IK-t T1-T2 runokból szedtem ki, plusz kadala is adott rengeteget.

(#65300) .OM.


.OM.
aktív tag

Tegnap haver lvl1-es karijával nyitott egy T6 Adventure-t. Bementem lvl70 WD-vel, és 20 perc alatt lvl 50 lett ő. Nagyon csípem a Locust Swarm-ot.. :)

ex .Oldman.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.