Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50201) cecil válasza Patice (#50186) üzenetére


cecil
aktív tag

wow... :)

akkor ezen már van XLR kimenet is?

(#50202) arcitec válasza Patice (#50191) üzenetére


arcitec
addikt

Miért nem árulod el honnan van én is kíváncsi vagyok, no meg nem lenne ez a hitetlenkedés :N

[ Szerkesztve ]

(#50203) Beni2360 válasza cecil (#50185) üzenetére


Beni2360
félisten

Popcorn Hour A-500 Pro bocs nem megy a linkelés.
http://www.bartimexaudio.hu/index.php/termekek/digitalis-lejatszok/medialejatszok/popcorn-hour-a-500-pro-detail

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50204) dh66e


dh66e
veterán

Valaki vett már itthonról himedia q5 pro-t?Látom már kapható.
Látom hogy az A500 pro is megjelent. 6x annyiba kerül mint egy himedia.Mi a jó búbánat dohog a géptető alatt?

[ Szerkesztve ]

(#50205) liszi70 válasza dh66e (#50204) üzenetére


liszi70
nagyúr

"6x annyiba kerül mint egy himedia.Mi a jó búbánat dohog a géptető alatt?"

Az idő megmondja, de én valószínűsítem a név és a marketing jelentőségét. :)

(#50206) robi-k válasza dh66e (#50204) üzenetére


robi-k
őstag

Mi a jó búbánat dohog a géptető alatt? - hogy-hogy mi? Hát a marketing :DD Amúgy egy Sigma Design SMP8758 SoC. Ami lehangoló, mert ez a chip 4K-nál sok hiányossággal rendelkezik, max 30fps-t tud 3840x2160-nél.
És csak HDMI 2.0-as kimenete, tehát elfelejthetjük a HDR-t (ami csak a HDMI 2.1-től érhető el).

De nagyon kíváncsi vagyok Patice véleményére, főleg a HTPC vs. A500PRO összemérettetésről :K

(#50207) Patice válasza cecil (#50201) üzenetére


Patice
Topikgazda

:K Van biza...

(#50202) arcitec:

Mondom, hogy tesztre kaptam a forgalmazótól...

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50208) Pazolini válasza robi-k (#50206) üzenetére


Pazolini
senior tag

2.0a-tól van HDR, a 2.1. a dinamiikus metaadattal tud többet...

(#50209) cecil válasza robi-k (#50206) üzenetére


cecil
aktív tag

Huh hogy lesz a 600eur kinti árból a bartimexnel 239e? :)

(#50210) Viktor0610 válasza robi-k (#50190) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az összeghatár legyen mondjuk, 30000 forint, 4K nem kell, a "full bd menu" szintén nem kell, mert csak pendrive-ról és wifis routerről lenne lejátszás. :)

Samsung Galaxy A54

(#50211) sirály69 válasza Patice (#50186) üzenetére


sirály69
őstag

Most nézem az árát.... :Y

Szerver Hosting Debrecenben

(#50212) Joshi válasza sirály69 (#50211) üzenetére


Joshi
titán

Nekem is fennakadtak a szemeim, ennyiért TV-ét szoktak venni nem médialejátszót. :D ;]

(#50213) robi-k válasza cecil (#50209) üzenetére


robi-k
őstag

Kicsit magas a haszonkulcs. De ez a kereskedő saját (belső) ügye, ha megveszik ezen az áron is, akkor Ok.
De lesz ez még olcsóbb is, főleg, amikor kijönnek az új OPPO UHD BD lejátszók, és elkészül hozzájuk a CFW ;]

(#50210) Viktor0610
Én vagy egy régebbi (használt) Dune HD modellt javasolnék, vagy valami Android-os 4K-s kütyüt (bár azokkal nagyon sokat lehet szívni).

(#50214) Blaise válasza TCr (#50199) üzenetére


Blaise
veterán

+Snoop-y

Kérdezzetek, hogy mire vagytok kíváncsiak a VTEN-el kapcsolatban :)

Sony fullHD TV-vel használom, így teljesen felesleges egyelőre hdmi 2.0, HDR, meg 10bites támogatás, mindenképpen egy olyan lejátszót akartam ami a dobozból kivéve azonnal működik, nem kell hekkelni, wrapper-t telepíteni és hasonlók. Synology NAS-on vannak a filmek, így belső hdd támogatás se kell.

Dune nekem feleslegesen drága lett volna, nem használnám ki a plusz funkciókat (router, AC Wifi, dvb tuner, z-wave modul stb.) Képben volt még a meg sem jelent Popcorn A500 is, de az ugyanaz a vas, mint a VTEN, csak belerakható HDD-ben és a stereo DAC-ban különbözik, amit nem használnék ki.

A VTEN egyelőre tökéletesen működik, BD és 3D BD anyagokat nézek rajta, sebességgel sincs gond, tekerés is gyors, ahogy olvastam a megjelenéskor elég béna kis cucc volt, sokan szidták, de a CloudMedia bő 1 év alatt kijavított szinte minden hibát. Jukebox is jópofa. Mivel van külön NAS, így torrent és egyéb funkciókat nem próbáltam. A VXP képe nekem szép.

(#50215) Viktor0610 válasza robi-k (#50213) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi a választ!
Kicsit feljebb toltuk az összeghatárt. :D

A Dune HD TV-102W-T2 jónak tűnik vagy egy WD TV.

Asszem, ezek közül lesz valamelyik. :)

Samsung Galaxy A54

(#50216) Joshi válasza Blaise (#50214) üzenetére


Joshi
titán

"mindenképpen egy olyan lejátszót akartam ami a dobozból kivéve azonnal működik, nem kell hekkelni, wrapper-t telepíteni és hasonlók."
Gondolom a Q5 és Q10 Próra gondolsz, de semmi ilyesmit nem kell csinálni mert az én Q5 Pro lejátszómon minden fent volt. Még semmit nem piszkáltam csak beléptem a Play áruházba hogy működjenek az Androidos appok. A Himedia lejátszókon más bajok vannak amiket remélhetőleg idővel megoldanak. Egyébként nagyon szép képe van a Q5 Prónak, de a gyári lejátszónak nem a Kodinak.

(#50215) Viktor0610 ha 40-45k összeg még belefér, akkor inkább Mede8er Med600. Igaz hogy a sima Med600-ban nincs wifi, de szerintem a filmlejátszás megbízhatóbb kábelen. Az összes Mede8er készülék.

[ Szerkesztve ]

(#50217) Patice


Patice
Topikgazda

No srácok, megvolt az első kör nyomkodás, próbálgatás, analóg, sztereó hangkimenettel közvetlenül erősítőre kötve. Hát azt kell mondjam, hogy elég jól össze van rakva. HTPC-s szemmel is korrekt. :K

1080p, 720p sima ügy.
SD cucc, főleg interlaced anyagokat is szépen deinterlace-eli, egész nézhető képet csinál még a Kacsamesékből is. :D

Amin meglepődtem, hogy 2160p 8bit anyagot lazán vette, itt már azért voltak röccenések, de nem csúszott el a kép a hangtól.

A másik meglepő, hogy UHD 10 bites anyaggal is megküzdött, jóval többet "homokórázott" (bufferelt), mire képet adott ki magából, de utána elkezdte játszani és nem mondom, hogy úgy mint kés a vajban, de elfogadhatóan ment neki. A hang az sajnos elcsúszott, de legalább nem szaggatott. Ismétlem, UHD felbontás + HEVC + 10 bit.

Más 4K anyaggal is egész jól elboldogult, pl. Sintel, Tears Of Steel hibátlan volt (4096-os anyagok...)

A hangja pedig sztereós, hifis szemmel (füllel) tetszett. Erre már merem mondani, hogy jól szól, elég részletes, teres, dinamikus akár csak zenén is, de Dolby Digital, DTS-HD MA is nagyon szépen szólt sztereóra keverve.

Mindezt egy laptoptáppal produkálta, amit ugye lehet még jobbra is cserélni, szóval van is még benne valamennyi fejlesztési potenciál tényleg.

Az Androidos részt még nem is próbáltam, apropó, pont ma (őőő, ... tegnap) érkezett NMT-re frissítés, szóval dolgoznak a háttérben.

Úgy látszik az új Sigma SDK csak ért valamit. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50218) Joshi válasza Patice (#50217) üzenetére


Joshi
titán

Biztosan a kép és hang minősége megüti a mércét, de egy félmegoldást miért hirdetnek 4k lejátszónak ráadásul egy valag pénzért? :F

(#50219) Joshi válasza Joshi (#50218) üzenetére


Joshi
titán

Egyébként itt találsz rendes 4k videókat.

(#50220) Snoop-y válasza Patice (#50217) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hang az sajnos elcsuszott.

Tehat full alkalmatlan arra amire terveztek es amiert valtana ra az ember...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#50221) Snoop-y válasza Blaise (#50214) üzenetére


Snoop-y
veterán

Amik erdekelnenek es megkoszonnem ha kiprobalnad:

Ha egy nas konyvtarat beraksz mondjuk shortcutnak azt el lehet erni a fo oldalrol ahova boot utan jutsz?
Mindez mennyi ido?(boot es kulon onnan a movie konyvtar)

Taviranyitoval kell e celozni? (maig visszasirom a nokia tevemet aminek eleg volt hogy csak a tv fele nezzen az iranyito)
Tehat kb mekkora szogbol mukodik?
A mostanival egy szintben kell tartani es majdnem csak szembol mukodik :(

Tekeres:
A visszafele tekeres mennyire zokkenomentes?
Illetve hogyan teker? Addig teker amig nyomod?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#50222) 0xY


0xY
tag

Sziasztok!

Bekötötték a Digit nálunk és szeretnénk felvenni a TV műsort. A Digi felvevője nem jó, mert felvétel közben nem lehet másik csatornára átkapcsolni. Olyan médialejátszót keresnék, amit tud felvenni másik csatornáról, mint amit nézek, illetve lejátszik mkv-t. Külső hdd-t dugnék rá USB-re, de belső diszkes is jó lehet akár, csak legyen USB portja. Kellene továbbá EPG támogatás is. A Digisek ilyet ajánlottak:
http://satstore.hu/index.php?route=product/product&product_id=7725

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#50223) Patice válasza Joshi (#50218) üzenetére


Patice
Topikgazda

Érdekes lesz majd azt látnunk, hogy tényleg minden UHD Blu-ray 10 bites lesz-e?

Most csak a 10bit-es UHD anyagokkal csúszott meg, hálózatról, UPnP-n. 8bites 2160p már sokkal jobb volt. :K

És Popcorn legalább aktívan reszeli a FW-t, ez a modell meg még csak most jön ki, szóval nagy valószínűséggel tudnak majd még optimalizálni. (Mások meg tudnak majd "szabványosan" x265-ben kódolni :DDD )

(#50219) Joshi:

Igen, innen szedtem én is a Demo anyagokat... (részben)

(#50220) Snoop-y:

Ismétlem, a 10bitnél csúszott csak el, 8bitnél minden rendben volt. :K

Meglátjuk Sambán és NFS-en hogy viselkedik, mit mutatnak ugyanezen anyagok belső HDD-ről játszva és mit tud az Android villantani rajta.

Androidra pl. mehet a Kodi, YT, Spotify kliens, DS Video, DS Audio (Synology NAS-om van), meg más UPnP-s cucc is van a fejemben még, amivel azért lehet még játszani...

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50224) krealon válasza 0xY (#50222) üzenetére


krealon
veterán

"Bekötötték a Digit nálunk és szeretnénk felvenni a TV műsort. A Digi felvevője nem jó, mert felvétel közben nem lehet másik csatornára átkapcsolni. Olyan médialejátszót keresnék, amit tud felvenni másik csatornáról, mint amit nézek"

A felvevok szerintem inkabb a tuner kategoriaban lennenek jo helyen:
DVB-T, DVB-S (2), DVB-C eszközök (USB, PCI, PCI-e, stb.)

(#50225) 0xY válasza krealon (#50224) üzenetére


0xY
tag

köszi, feldobom ott akkor!

(#50226) Jumapili válasza 0xY (#50222) üzenetére


Jumapili
tag

Az adók TP-ken MUX-okon vannak, jellemzően egyen 10-20 darab. A vevő egy időben csak egy TP-ről képes felvenni, de általában két adót (ami függ a tároló sebességétől is), és egy harmadik még nézhető. Több TP egyidejű kezeléséhez többtuneres vevő szükséges. A DIGI-nek voltak saját modulos megoldásai.

Az egy készüléken egy időben történő 3 adó felvétele és nézése igen erős vasat igényel. A felvétel elkezdhet akadozni, akár az EPG gomb hatására vagy bármi más miatt is. Nem biztos, hogy érdemes erre nagyobb összegeket áldozni, amikor az interneten a legtöbb elszalasztott műsor megtalálható. Felvenni csak számodra értékes egyedei műsorokat célszerű.

(#50227) wednesday


wednesday
őstag

Sziasztok!

Milyen fapados, egyszerű és olcsó lejátszót tudtok ajánlani?

10-20k körül lehet venni valami értelmes készüléket?

A rendeltetése annyi, hogy 1080p-s különféle tartalmakat (mkv stb) lejátszon egy fullHD TV-n és ennyi. Nem kell, illetve nem szükséges 4k, 3d, wifi, egyéb olyan dolgok, amikor megtolják az árat. Nincs hi-fi rendszer sem.

(#50228) Technoman válasza wednesday (#50227) üzenetére


Technoman
őstag

Talán ezekből: [link]

(#50229) wednesday válasza Technoman (#50228) üzenetére


wednesday
őstag

Köszi. :)

(#50230) Teplic válasza wednesday (#50227) üzenetére


Teplic
tag

androidos tv boxot!

(#50231) Teplic


Teplic
tag

A95X-el nagyon meg vagyok elégedve. olcsó belépő szint

(#50232) Joshi válasza Teplic (#50231) üzenetére


Joshi
titán

Ha lehet, akkor 5 percen belül szerkeszd a hsz-ed és ne írj újat. :((

(#50233) vidcap válasza Technoman (#50228) üzenetére


vidcap
csendes újonc

Sziasztok!

Hasonló ügyben kérnék tanácsot, mint az eredeti kérdező.
Olyan lejátszóra lenne szükségem, amely képes
- xvid, divx-es avi-k lejátszására, akár nagyítható felirattal, akár az AVIAddXSubs-sal készített feliratok megjelenítésére (az utóbbi időben így nézem asztali dvd lejátszón a feliratos filmeket),
- MKV fájlokat gond nélkül lejátszik, több hangsáv vagy felirat nem okoz neki gondot. Max. 1-2 GB-os mkv-kat néznék vele,
- pendrive-ról nézném a filmeket, sorozatokat.

Az előző hozzászólásban linkelt lejátszók közül úgy tűnik, hogy a Nexbox A95X tökéletes lenne, bőven tudna mindent, amit szeretnék. Azonban régi CRT TV-m van, amin csak SCART csatlakozó van. Meg lehetne oldani a Nexbox csatlakoztatását így?

Ha a Nexbox nem alkalmas a SCART csatlakozásra milyen lejátszót ajánlanátok, amely biztosan tudja a fentieket?
A legegyszerűbb, legolcsóbb megoldás érdekelne.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#50234) ginola


ginola
addikt

Xiomi MiBoxot használ innen vki?

(#50235) LógaGéza válasza vidcap (#50233) üzenetére


LógaGéza
addikt

Elvileg van rajta AV port, egy ilyesmivel ki lehet belőle hozni kompozit jelet, onnan pedig egyenes út a SCART. Mondjuk ezt a kábelt ajánlom inkább, hogy itthonról vedd, ugyanis ennek is van 4 féle bekötése, és legalább vissza tudod vinni.

Mondjuk én egy RPi3-at se vetnék meg.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50236) vidcap válasza LógaGéza (#50235) üzenetére


vidcap
csendes újonc

Köszi a segítséget. Akkor ezek szerint jó is lehet a Nexbox.

Azt hadd kérdezzem meg, hogy pontosan milyen 4 féle bekötésre gondolsz a kábelnél?

Ha jól látom, ebből a kettőből össze is lehetne hozni az átalakítót, viszont a színek alapján pontosan látszik, mit hova kell dugni.
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#50237) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok!
Egy nehéz döntés előtt állok: Popcorn Vten vagy az új Himedia Q5Pro vagy Q10Pro(belső vinyó nem izgat, így mindegy, hogy melyik Himedia). Full HD TV-m van, Synology NAS-sal, főleg 1080p-t nézek. HDMI-s erősítőm, ami csak TruHD-t és DTS HD-t tud max. Pro és kontra kérnék véleményeket, főleg olyanoktól akik már rendelkeznek valamelyik vassal. Köszönöm szépen!

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#50238) Joshi válasza MrTwister (#50237) üzenetére


Joshi
titán

Ha nem fontos a vinyó foglalat akkor egyértelműen Q5 pro, nekem ez van. Igazság szerint az lenne a legjobb, ha össze tudnám hasonlítani a VTEN-el és úgy formálnék véleményt. Egyenlőre foghíjas a Himedia Q5 és Q10 Pro, de nagyon ígérik a javítást. Ha tényleg megérkezik a javítás ami orvosolja a 23,976Hz-es natív lejátszást és az auto frekiváltást, illetve a HD hangok kiküldése is megoldott lesz Kodi alól akkor egyértelműen ajánlott lesz.

(#50239) kezo0 válasza Joshi (#50238) üzenetére


kezo0
addikt

A HD hangok kiküldése Kodi alól most is megoldott, erre szolgál a wrapper, ami Kodi alól is a HiMedia saját, beépített lejátszóját indítja el, ami tudja kezelni a HD hangokat. Ez eddig is így működött, és várhatóan ezután is így fog, tehát nincs mit javítani rajta. (A Kodi jelenlegi legfrissebb stabil verziója nem tudja a HD hangokat, de ez nem a lejátszó hiányossága.)
Amúgy a beépített lejátszó képe is jobb, mint a Kodié, szóval mindenképpen érdemes a Kodit csak egyfajta virtuális katalógusként használni, és magát a lejátszást átengedni – a wrapperen keresztül – a HiMedia lejátszójának. Kép- és hangminőségben is jobban járunk így.
A többi gyermekbetegség tekintetében tényleg nagyon várjuk a javított firmware-t, amin már állítólag gőzerővel dolgoznak.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50240) Blaise válasza MrTwister (#50237) üzenetére


Blaise
veterán

Én is hasonló dilemmában voltam, és VTEN-t vettem, olvass kicsit vissza, leírtam hogy miért.

(#50241) b.lajos


b.lajos
tag

Sziasztok,
A jelenlegi lánc filmnézéshez Gen8- Med600- Panasonic 50GT60. Érdekelne a véleményetek egy esetleges Med600 < => VTEN cseréről, összességében adna annyi pluszt a VTEN, hogy megérje a cserét?

b.lajos

(#50242) Jumapili


Jumapili
tag

Két Dune beszélget:

- Haver, mi az a Kodi?
- Valami nagyon fontos lehet, mert folyton emlegetik.
- Állítólag Wrapper is kell hozzá.
- Milyen sivár az életünk, csak játszunk, semmi extra.

(#50243) TCr válasza Jumapili (#50242) üzenetére


TCr
veterán

:C

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50244) kezo0 válasza Jumapili (#50242) üzenetére


kezo0
addikt

A Q5/Q10-en sem KELL a Kodi a lejátszáshoz. A saját lejátszója ugyanúgy működik, mint a Dune HD: csak betallózod a lejátszani kívánt fájlt, és elindítod.
A Kodi egy olyan plusz felület, ami készen telepítve ott van az androidos HiMedia lejátszókon, és amihez hasonló bizony eléggé hiányzik a Dune lejátszóiról. Persze ott is lehet telepíteni mindenféle külső fejlesztésű felületet, amivel a Dune is tudni fog pár dolgot, amit a Kodi alapból nyújt. De inkább egy wrapper telepítése (kb. két kattintás!) a Q5/Q10-en helyből ott levő Kodihoz, mint a Linuxos varázslás annak érdekében, hogy a Dune felülete legalább részben hasonlítson a Kodi rendkívül fejlett, mutatós felületéhez (ennek inkább nem is futottam neki soha).
Nem a levegőbe beszélek, van egy Dune HD D1-esem és egy HiMedia Q10 Pro-m is (sőt, egy eggyel korábbi Q10 4K3D-m is, amit el fogok passzolni, amint pótolják a Pro hiányosságait).

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50245) Mulholland válasza Jumapili (#50242) üzenetére


Mulholland
tag

Nem igazán van valóságtartalma viccnek sorry :). Ugyanis dedikált Kodi lejátszó nem nagyon van. Így mindegyik készülék rendelkezik saját lejátszó programmal. Az már más kérdés, hogy a kodi tágítja a lehetőségeket :)

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#50246) Jumapili


Jumapili
tag

Mire az 5000+ filmhez, 10000+ Cd-hez, és 30000+ sorozatrészhez összeszedném a szükséges információkat, kihullana a maradék hajam is. Mióta hosszú fájlneveket lehet használni elég egyértelműen megadható, hogy mit tartalmaz egy fájl. Soha nem éreztem szükségét, hogy minden információt magam tároljak, és azonnal el is érjek. A lejátszó arra kell, hogy rátegye a tévére (erősítőre) a hálózaton fellelhető anyagokat. Általában tudom mit töltöttem le, mit akarok megnézni, ha mégsem, megkeresem az interneten.

(#50247) Joshi válasza Jumapili (#50246) üzenetére


Joshi
titán

Nekem se létszükséglet egy katalogizáló program már csak azért se mert nincs túl sok film tárolva a NAS-on. Viszont valaki hdd-én gyűjti a filmeket vagy csak egyszerűen szereti nézegetni a borítókat. Nem vagyunk egyformák ezért el kell fogadni hogy mások az igények.

(#50248) dh66e válasza Jumapili (#50242) üzenetére


dh66e
veterán

A kodit a felhasználói szabadság és sokszínűsége miatt használják sokan.Ez egy lejátszó szoftver ami ingyenes nem egy hardver.
Szóval a vicced ide valahogy nem passzol. :U

(#50249) Jumapili válasza dh66e (#50248) üzenetére


Jumapili
tag

Szerintem meg passzol.

Vannak készülékek, amivel lejátszanak. Másokra meg folyton a legújabb Kodit és Wrappert telepítgetik, ami még mindig nem teljesen jó, de majd a következő verzióban kijavítják vagy mégsem.

Természetesen mindenki azt használ, amit neki tetszik.

Többre értékelem azt, ha egy lejátszó teszi a dolgát, mint egy ingyenes szoftvertől várni a csodát (ami nem lehetetlen, de elég ritka).

(#50250) Phülöp válasza Jumapili (#50249) üzenetére


Phülöp
addikt

Kodit használok.
Teszi a dolgát.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.