Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49551) Joshi válasza SunMount3r (#49549) üzenetére


Joshi
titán

Én is érthetően leírtam a miérteket, nem véletlenül van a htpc-nek külön topikja. ;) Egyébként a Mede8er-nek világít a távja és nagyon hasznos funkció.

(#49550) Blaise nem istenítek én semmit, anno egyetlen egy olyan asztali médialejátszó nem jött ki ami elsőre tökéletes lett volna. Szerencsére az pozitív, hogy vannak gyártók akik foglalkoznak a szoftverrel még akár évekkel a megjelenése után is. És nem feltétlenül megfizethetetlen kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#49552) huan


huan
őstag

20ezerig mik a best buy-ok most?

(#49553) Aurig@ válasza Blaise (#49550) üzenetére


Aurig@
őstag

Ha nem érdekel a film tartalma, borítója stb., akkor a Himedia-val az ég világon semmit sem tenni! Összekötöd és megy.

Én még októberben vettem, mivel engem a Kodi nem érdekel, a wrapper, pedig a Kodihoz kellene. Csak összekötöttem és azóta hibátlan. Senki sem említette, hogy okvetlen Kodit és wrappert kell rá telepíteni. Ezek nélkül is hibátlanul használható.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#49554) Blaise válasza Aurig@ (#49553) üzenetére


Blaise
veterán

Mi van akkor ha 3D BD ISO-t akarsz lejátszani? Ugyanúgy kell a wrapper.

(#49555) Aurig@ válasza Blaise (#49554) üzenetére


Aurig@
őstag

Miért kellene? Megy simán. A 3D iso és a normál BD lemezképe ugyan olyan, csak a szerkezeti felépítése eltérő. Ettől még lejátszható.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#49556) Márton


Márton
nagyúr

Pi2-vel 3D-zik valaki?
Nekem felemásan megy.

Pontosabban: rákattintok, átvált 1080/24 Hz Framepacked 3D módra, ahogy kell, megy a film, majd 5 mp múlva valamiért átvált 1080/60-ra. És ha nem nyúlok hozzá, így is marad. De amint beletekerek pl. 5 percre, visszavált 1080/24-re, és így is marad. Csak akkor hülyül meg ismét, amikor előlről játszanám, mert ott 5mp múlva megint 1080/60. De gyakran van olyan bug is, hogy a bal képet zöld színben jeleníti meg, a jobbat viszont színhelyesen. Nektek nem voltak ilyen problémák?

Libreelec és Kodi 17 a páros, film pendrive-on, táp 2A-es, próbáltam több hdmi 1m-es kábellel és megjelenítővel is, mindenhol előjön a probléma.
Tudtok ajánlani stabil verziót, iso-t? :U

(pc-ről powerdvd-vel minden ok)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#49557) Blaise válasza Aurig@ (#49555) üzenetére


Blaise
veterán

Próbáltad már?

(#49558) Sicilian


Sicilian
addikt

Köszönöm az ötleteket/ajánlásokat, utánaolvasok.. :K

nothing is true everything is permitted..

(#49559) Beni2360 válasza Márton (#49556) üzenetére


Beni2360
félisten

Libreelec és Kodi 16.1 Jarvis- és nem média lejátszóba való kérdés . Már ott ahol kell felraktad.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#49560) Márton válasza Beni2360 (#49559) üzenetére


Márton
nagyúr

miért nem médialejátszóba való kérdés, ha arra használom és még sokan mások? :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#49561) Mazsika válasza Heffi (#49505) üzenetére


Mazsika
őstag

Ha usb tápellátás kell akkor nyilván 55" 4kt akarok hajtani nappaliba, 500.000es hangrendszerrel... Hálóba kell, egy 24" kistvhez, hogy este tudjunk ott is filmezni a nasrol! Wifi elég lehet erre (fullhd filmeket ia szoktam nezni)? Valami olcsóbb ezközbe gondolkodnék, mint a Dune hd connect...

Dáccsika

(#49562) dh66e válasza Mazsika (#49561) üzenetére


dh66e
veterán

Bfs 4km, az a legolcsóbb ami lejátszik zokszó nélkül mindent,de érdemes rootolni és moddolt fw-t felrakni rá.
20k-ból tuti megvan külhonból.Persze ez utóbbi nem kötelező csak ajánlott.Először ki kell próbálni a lejátszó saját képességeit és ha kevés akkor lehet a fent ajánlottal megpróbálkozni.
A wifi az soktényezős,mindenképp a vezetékes megoldás a javallott.

[ Szerkesztve ]

(#49563) Aurig@ válasza Blaise (#49557) üzenetére


Aurig@
őstag

Igen van jó pár BD lemezképem, hibátlanul viszi a lejátszó.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#49564) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

popcorn vten manapság mennyire ajánlott vétel? /67000 huf/

normálisabb lejátszót vennék a wd live helyett.

:R

(#49565) Sicilian


Sicilian
addikt

Sziasztok !

WD TV Wireless-N HD érdemes ilyet venni ? Van valakinek vele tapasztalata ? Köszönöm.

nothing is true everything is permitted..

(#49566) RedCat válasza Joshi (#49541) üzenetére


RedCat
senior tag

A Q5 pro és a Q10 pro között mi a különbség? csak a HHD behelyezhetőség?

(#49567) DoItYourself válasza RedCat (#49566) üzenetére


DoItYourself
addikt

Himedia Q5 Pro vs. Q10 Pro

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#49568) krealon válasza Mazsika (#49504) üzenetére


krealon
veterán

"olyan média lejatszo kellene nekem amin van rj45, és lehetőleg minél kisebb mert a tv fali konzolon van. De azért kellően gyors legyen! Bár jó a wifi is de az lenne a legjobb ha usbn kapna tápot. Jah és nasrol akarok filmezni!"

Ez szamomra a Raspberry Pi leirasanak tunik...

(#49569) Blaise válasza g@bo (#49564) üzenetére


Blaise
veterán

Összekapták magukat a srácok, a kezdeti problémák után a mostani firmware-ek már elég stabilan, és tudnak szinte mindent.

(#49570) g@bo válasza Blaise (#49569) üzenetére


g@bo
nagyúr

tehát, ajánlott vétel lehet a fent említett áron?

nem látok nagyon a kategóriájában jobbat, sigma csipes lejátszókhoz ragaszkodva...

h.265 / 4k pedig jó lenne, előbb utóbb.

egyéb előnye? :B

(#49571) RedCat válasza DoItYourself (#49567) üzenetére


RedCat
senior tag

Köszönöm :)

Hol érdemes/lehet ilyet venni? Itthon forgalomba fognak kerülni, vagy marad vmi külföldi, bizonytalan beszerzés?

(#49572) Blaise válasza g@bo (#49570) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, abszolút ajánlott, bár most a topic kedvence egy kínai androidos csodadoboz, ami specifikációk alapján nem rossz, de van még rajta mit csiszolni.

Egyéb Popcorn előny?

VXP képjavítás, bár erről volt némi vita pár napja :D
Van raktáron, rendes magyar garanciával

Kicsit feljebb van a Dune Solo 4k, kicsitvel többet tud, de árban jelentősen drágább, jön majd a Popcorn A500 is valamikor.

(#49573) #75912448 válasza Blaise (#49572) üzenetére


#75912448
törölt tag

Sajnos a VXP-re díszként tekinthetünk a Popcorn vonatkozásában. Amiben nagyobb előnyét láthatnátok, mint például felskálázás, gyakorlatilag haszontalan.

(#49574) g@bo válasza Blaise (#49572) üzenetére


g@bo
nagyúr

popcorn a500 pro 600 euró. :D kissé vicces.

dune solo 4k 110e huf, hát... azért elég meredek.

de ezeknek az árából kiindulva mondom, a v10 megér 67 ropit, de önmagához mérten, valóban megéri?

ha a wdtv live tudná 3d /bár nem hiányzik/ 4k /még nem hiányzik/ és a h.265 kezelését, akkor nem adnám el.

felskálázást hagyjuk, 720p bdrip ... alap.

[ Szerkesztve ]

(#49575) dh66e válasza g@bo (#49574) üzenetére


dh66e
veterán

Vegyél egy bfs4km-et filléres cucc ezekhez képest még a wd-nél is olcsóbb.

(#49576) Technoman


Technoman
őstag

Sziasztok!
Jelenleg egy Dune boldog tulajdonosa vagyok, de sajnos nem a legújabb, így nem tudja az új HEVC kódolást.
A problémám az, hogy lelkes filmgyűjtőként lassan kezdek belefulladni a sok merevlemezbe (2x4TB és 4x2TB), így nagyon agyalok egy új lejátszón, ami tudja a fenti tömörítést, hogy megspóroljak pár TB-nyi helyet. Mivel többször körberohangáltam az anyagi részét, számomra az lenne a leggazdaságosabb, ha egy ilyen tudású lejátszót vennék.
Így jön/jött képbe a VTEN.
poz.:
- olcsóbb mint a konkurencia (70.000.- vs 110.000.-)
- olcsóbb, min ha a jelenlegi gépparkommal átváltanék NAS-ra (cca. + 250-300e lenne, még úgy is hogy ha a jelenlegi vinyóimat is használnám)
neg.:
Úgy tudom, hogy a jelenlegi konkurencia (Dune Solo) sokkal izmosabb, mint prociban és mind RAM-ban (512 MBvs. 4GB)

Viszont sok mindent nem tudok róla, ill. nem olvastam róla:
- mivel -én mazochista- elkezdtem átkódolni a filmgyűjteményemet (h.264-ről HEVC-re) az ilyen kódolású filmekkel hogyan bírkózik meg.
- hány TB-ig tud vinyót a VTEN közvetlenül kezelni? (pld ekkorát [link])?
- sok FLAC/APE kiterjesztésű zeném van, kezeli-e (főleg az ape-t)?
- ha a VTEN-re rákötök több külső vinyót, (pld HUB-al) látja-e őket
- uezt hálózatban látom-e a PC-n (win 8.1)?
- esetleg valami hiba/ok, amiért nem ajánljátok a VTEN-t, vegyem inkább a jól bevállt Dune-t?
- ha esetleg van köztetek olyan, aki jól ismeri a Dune vonalat, egy tudás összehasonlításnak nagyon hálás lennék

+ Most olvasom, hogy a nem túl távoli jövőben kijön az új Popi 500-as modellje :O :DD
Köszi szépen:)

(#49577) Patice válasza Technoman (#49576) üzenetére


Patice
Topikgazda

Én a helyedben felhagynék a HEVC átkódolással és inkább egy több-lemezes NAS-t vennék, vagy építenék. A lemezeket pedig idővel nagyobbra cserélném.

A HEVC képes lejátszókkal majd jönnek a HEVC releasek is. Azt majd letöltöd újra. :D Ne te kódolj. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#49578) blakey válasza Technoman (#49576) üzenetére


blakey
titán

Dune-ről Popira váltani nem biztos, hogy jó döntés. Nekem legalábbis nehézkes és hiányosak a beállítási lehetőségek. Igaz, nem VTEN-re váltottam hanem A400-ra, de nem sokban különbőznek. A Dune Solo meg elég "drágácsk"a, szerintem az sem éri meg az árát. Várom, hogy kézhez kapjam a Q10 Pro-t, remélem méltő utódja lesz a Duo-nak.
NAS-t meg szerintem megéri beújítani, építhetsz is, hosszú távon mindenképp nyerőbb lehet, én már beújítottam egy 2 lemezest. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49579) csabi63 válasza RedCat (#49571) üzenetére


csabi63
senior tag

A comparison nem írja, de különbség még, hogy a Q10 Pro-ban van ventilátor, és előlapi kezelőgombok is vannak rajta. video.

(#49580) Technoman válasza Patice (#49577) üzenetére


Technoman
őstag

Köszi srácok a gyors válaszokat :R
Patice: Hidd el, én sem örömömbe csinálom ezt az egészet. Pld: egy 20-30 GB os h.264-es filmet, a laptopom (Core i3 4GB RAM, SSD-vel) cca 10-16 órán keresztül kódolja HEVC-re. Viszont és itt van számomra a kutya elásva, olyan jól kódolja (Wondershare Video Ultimate progi), hogy előzetes várakozásomat is felül múlja (cca 42-46%-os az arány)
Ahogy írtam annyi vinyóm van, hogy nekem már nem érné meg egy NAS ba fektetni.Hidd el, utánaszámoltam többször is) Kiindulásként: jelenleg 8 TB anyagom van és hetente bővül cca 20-30 gigával. Na már most, egy
4 lemezes Synologi NAS úgy 150-200 e. A meglévő lemezeim használatával 2 db 4 TB-s WD My Book (azaz a szétszedéssel már bukom a gart is) még sehol sem vagyok, mert mindenről bizt. másolatot szoktam készíteni. Tehát, hogy előrébb lépjek + 2db 4 TB-s vinyót kell vennem 8+ 100 e), ha jól tudom 12TB biztonságos helyem lenne így (ha a Synology Raid-et használnék) . Ezzel a lehetőséggel cca 250 ezerért lenne újabb 50% helyem, azaz a jelenlegi 8 TB-m mellé, jönne + 4 TB Érted már, hogy miért nem lenne nekem jó megoldás nekem egy NAS?
Blakey: Lehet, hogy -írásodból ítélve-, még is a Dune-nél maradok. A fenti kis matek példa levezetése után, még mindig ez lenne a legolcsóbb megoldás(Solo 110e)
Sosem volt még Popim, a Dune-nel maximálisan megvagyok elégedve, egy rossz szavam sem lehet rá. Tökéletesen megy rajta minden és még a hálózati másolás is müxik (igaz csigalassan, de megy)

(#49581) DoItYourself válasza Technoman (#49580) üzenetére


DoItYourself
addikt

Zyxel 4 lemezes NAS 60e. 3TB WD HDD ~30e/db. Tehát kb. 180e-ből megvan a 12TB.
Filmeknek sztem felesleges a RAID... de te tudod.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#49582) csabi63 válasza Technoman (#49580) üzenetére


csabi63
senior tag

Az átkódolás egy rémálom. Zabálja az erőforrásokat, és sok időbe telik. Én csak passzióból próbáltam, de 10 perc után leállítottam. Nekem is megvan az említett progi, nagyjából valós időben kódolná át az AVC-t HEVC-be. De nincs rá szükségem. Gyűjtő nem vagyok, helyhiányom sosem lesz. Van egy 2TB-os külső HDD-m, 3 év alatt félig sincs. Bár rengeteg (FHD) sorozatot nézek, de egyből törlöm is őket megnézés után.

Ennek tükrében talán furcsa, hogy minek nekem a Q10 Pro a beépített HDD hellyel, de nem akarok tovább várni. December óta nincs normális lejátszóm, a sorozat részek meg csak szaporodnak. Darálós típus vagyok, és a következő pár hétben vagy 10 ér évad végéhez. (Mire azokat megnézem úgyis ősz lesz, mert jövő hónapban foci EB és Copa América.) :)

(#49583) Technoman válasza DoItYourself (#49581) üzenetére


Technoman
őstag

Bocs, de nem figyeltél amit mondtam. Már most 8 terkánál tartok és szükségem van a biztonsági másolatra, azaz normál esetben ez az érték ugye megduplázódik (16TB). Ha NAS-ba gondolkozom, akkor ugye a te általad leírt konstrukciónál, azaz a 4x3 TB-nél, -ha biztonságos tárolást akarok-, arra úgy tudom jelenleg a RAID5 a legtutibb. De ott is be kell áldoznom az egyik vinyót, tehát marad 12 terra. Ugyanott vagyok, mint az előbbinél.
HA a meglévő vinyoimat is feláldozom (2x4TB ill. 4x2 TB) akkor ugyebár mindig a legkisebb méret határozza meg a RAID tömbömet. Ez alól úgy tudom, hogy csak a Synology NAS-ok kivételek. Valami speckó okosság (SHR) miatt nincs elveszett tárhely, bárhogy is keverem a vinyók méreteit.

De azért köszönöm, hogy válaszoltál.

Persze ezt az egész NAS-t és Raid dolgot még csak most tanulom. Tehát, ha a fenti okfejtésembe szarvashiba van, lécci szólj/szóljatok.

(#49584) DoItYourself válasza Technoman (#49583) üzenetére


DoItYourself
addikt

Figyeltem ;) azért írtam, hogy sztem felesleges a RAID, hacsak nem saját felvételeket tárolsz. A többi pótolható, ahogy mások is mondták.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#49585) Dareiosss válasza Technoman (#49583) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Most őszintén, manapság filmeket gyűjteni? Ha jó neted van lejön 1-2 óra alatt az a 30 giga, ha rossz akkor 4-5. Ha beüt a világvége és nem lesz net, akkor már valszeg áram se lesz, szóval ez az opció is kilőve. Ha beruházol NASra, éjszaka leszedi neked amit meg akarsz nézni másnap. Én is megtartok pár filmet, de csak azt amit nagyon nagyon szeretek és tudom hogy többször nézem meg egy évben. Egyszer régen, talán már igaz sem volt :) gyűjtöttem a DVDket (letöltöttem, kiírtam, huuu de f..a mennyi van), mekkora hülye voltam, már azt sem tudom hol vannak, sőt már a DVD lejátszóm se tudom hol van. Mennyi idő ment el a semmit érő gyűjtögetésre, meg olcsó sem volt a sok Plextor....

(#49586) Multibit válasza Technoman (#49583) üzenetére


Multibit
veterán

RAID <> biztonság! Te is azt hiszed - mint sokan - hogy a RAID-del biztonságban tudhatod az adataidat. Erre a célra a több példányos mentés való, más-más fizikai helyre. Így lehet a pótolhatatlan adataidat védeni. A filmgyűjtemény nem az ;]
A RAID célja az azonnali rendelkezésre állás biztosítása. Nyilván, otthoni felhasználás esetén ez felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#49587) Mezga Aladár válasza Multibit (#49586) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

A RAID célja az azonnali rendelkezésre állás biztosítása.
Ezt azért gondold át.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#49588) envagyok válasza Technoman (#49580) üzenetére


envagyok
veterán

Nem egyszerűbb mindig kikölcsönözni újra a filmet, ha meg szeretnéd nézni?
Én is azt csináltam,amit te, de rájöttem, hogy hülyeség. Eleve kizárt, hogy a sok új film mellett lenne arra időd, hogy megnézd a régieket.
Az elmúlt 15 évben kb. a filmek 5-10%-át néztem meg újra, viszont sose az első nézéskor kölcsönzött formátumban, hanem mindig az aktuális legjobban.
Miért néznék meg egy filmet divx-ben, ha most meg lehet szerezni 1080p remuxban. 5 év múlva miért nézném meg 1080p remuxban, ha már lesz uhd hevc?
Persze kell egy pár tera, jelenleg hogy leszoktam a hörcsögösködésről, elég 4 :)

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#49589) envagyok válasza Dareiosss (#49585) üzenetére


envagyok
veterán

Nekem is van pár száz CD-re írt divx, és DVD.
Érdemes volt felírni őket, hiszen egyet sem néztem meg újra abban a formátumban :)
Amennyi pénzt-időt beleöltem

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#49590) blakey válasza Technoman (#49583) üzenetére


blakey
titán

Tudom, hogy van egyfajta elképzelésed de mégis átgondolnám ezt a NAS dolgot. Azért is, mert nem csak Synology van, létezik pl Qnap, Asustor, Netgear, hogy azt a szintet említsem, de pl. a Zyxelnek is vannak jó eszközei. Én is hasonlóan gondolkodtam, annyi különbséggel, hogy letettem a biztonsági mentésekről, ami nekem nagyon tetszik az megvan lemezen, a többi újból beszerezhető. Én a Qnap mellett döntőttem, olcsóbban kapok jobb minőséget, pl. egy TS-251-et 4GB RAM-mal, Intel procival 90e-ből letudtam, ment bele 2x4TB WD Red, tehát lényegesen olcsóbban jöttem ki, mint Synoval. a többit már nem is néztem, Zyxelnél azért sokkal olcsóbban kijönne az ember, de számomra a szoftveres rész is fontos volt.
A helyedben vennék egy megfelelő NAS-t a megfelelő háttértárakkal és azoknak a "biztonsági mentéseit" már x/h265 kódolással tárolnám és függetlenül a NAS-tól. Nálam külön kötetként vannak a merevlemezek így bármikor cserélhetem őket, nem kell a RAID-del vacakolnom. Mondjuk csak zenéket és flmeket tárolók, a többi anyagom felhőben van.

A mondanivalóm lényege, hogy nagyon jó dolog a NAS. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49591) blakey


blakey
titán


:)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49592) DoItYourself válasza envagyok (#49589) üzenetére


DoItYourself
addikt

Nekem is van egy szatyorral, az ezredforduló környékén még tagságim is volt a helyi dvd kölcsönzőben. A friss filmeket kézműves módszerekkel tömörítettem (gordianknot és tsai, ha vki emlékszik még :D). Szép hobbi volt, meg kell hagyni.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#49593) csabi63 válasza blakey (#49591) üzenetére


csabi63
senior tag

(#49594) Multibit válasza Mezga Aladár (#49587) üzenetére


Multibit
veterán

Átgondoltam. Nem baj, ha nem értesz velem egyet, de ne offoljuk szét a topikot! Ez inkább NAS-os téma.

(#49595) LógaGéza válasza csabi63 (#49593) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem már itt is van :)

Ma se alszok :U

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#49596) Mezga Aladár válasza Multibit (#49594) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Persze butaságot se írjunk. A tükrözött kötetek az adatvédelem első pontját jelentik.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#49597) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló!

Látom többetek is mostanság kapta-kapja meg a Q10 Pro-t:) örülök neki, így legalább tudunk egymásnak tanácsokat segítséget adni:) Gratula mindenkinek hozzá.

Így hogy kb 3 hét alatt rájöttem, hogy mi és hogy működik rajta, illetve a tv-m lehetőségeit, határait is ez által megismertem nagyon tetszik és nyugodtan kérdezzetek hátha tudok segíteni majd:)

(#49598) csabi63 válasza LógaGéza (#49595) üzenetére


csabi63
senior tag

Megjött az enyém is. Mintha hűtőszekrényben lett volna, olyan hideg. :)

(#49599) blakey válasza csabi63 (#49598) üzenetére


blakey
titán

De legalább mér itt van. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49600) RedCat


RedCat
senior tag

Hol lehet rendelni Q10 pro-t, esetleg Q5 pro-t? Tudom utóbbit csak előrendelni lehet...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.