Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50151) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Jelenleg egy Egreat medialejatszom van es ezt szeretnem lecserelni:

Elvarasok:

ne 88 menun keresztul lehessen eljutni egy filmig. (legyen mukodo favourite menu amibe en pakolhatom a parancsikonokat)
ne kelljen celozni a taviranyitojaval
Legyen gyors a navigalas a menuben
Legyen media library funkcio amiben olyan sorrendbe rakom a filmeket amilyenbe eppen szeretnem (rendezes mufaj,szinesz vagy filmcim szerint)
4K filmeket tudjon lejatszani.

Gyakorlatilag funkcio szinten azt kene mindossze tudnia amit anno a windows media center tudott.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#50152) DoItYourself válasza Snoop-y (#50151) üzenetére


DoItYourself
addikt

Hasonló pozícióból indultam fél éve én is, azóta Kodi-zok egy S905 chipes lejátszón, de nem mondanám, hogy kevesebbet nyomkodom a távirányítót mint előtte.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#50153) TCr válasza DoItYourself (#50152) üzenetére


TCr
veterán

Milyen lejátszó ez?

Szívesen áttérnék én is a KODI-ra, de fontos feltétel, hogy:

- a kütyü hajlandó legyen a Harmony-val kommunikálni (ezért a Raspberry kilőve)
- teljesen néma legyen (ezért HTPC kilőve)
- kép és hangminőségben hozza minimum a Popcorn A210 szintjét

Szívesen építenék néma (teljesen passzív) HTPC-t, de azt meg nem vagyok hajlandó megfizetni.

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50154) Snoop-y válasza DoItYourself (#50152) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem kifejezetten vagyom gep epitesre :(

Nem hiszem el hogy ezen egyszeru elvarasoknak nem lehet megfelelni. Kb olyan faek egyszeruen kezelheto cuccot keresek mint egy BD player. Bekapcsolom klikk klikk navigalok a menuben es lejatsza amit szeretnek.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#50155) djnice válasza TCr (#50153) üzenetére


djnice
veterán

Asrock N3150 + 1340mi ház + 4GB + 60GB SSD, teljesen passzív és bruttó 50k.

(#50154) Snoop-y: A Kodi beállítható úgy, hogy egyből a filmek borítónézetével induljon.

[ Szerkesztve ]

(#50156) TCr válasza djnice (#50155) üzenetére


TCr
veterán

Na, ez mondjuk nem rossz.
Nem fől meg semmi a pici házban?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50157) djnice válasza TCr (#50156) üzenetére


djnice
veterán

Dehogy, 6W nem termel annyi hőt. 8 bit HEVC is megy neki hardverből, ha 10 bit is kell, akkor meg kell várni a következő generációt.

(#50158) Snoop-y válasza djnice (#50157) üzenetére


Snoop-y
veterán

Es hogyan taviranyitod?
Mondjuk en ott tartok hogy ha van egy app amivel lehet tabletrol iranyitani mar az is jo...

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#50159) DoItYourself válasza Snoop-y (#50154) üzenetére


DoItYourself
addikt

TCr: egy Beelink M18.

Faéknek egyszerű ez is, ha akarod, de túl is lehet bonyolítani. Arra akartam utalni, hogy a Kodi-ban mindenféle feature-ben, addon-ban turkálhatsz könyékig, elméletileg tudja is azt amit leírtál (kedvencek, stb.), de a gyakorlat nálam azt mutatja, hogy mégis kb. ugyanannyi gombnyomással jutok el a filmnézésig, mint a régi lejátszómnál.
A NAS-on gyűlik az anyag mint mindenkinél, pedig nem vagyok egy gyűjtögető. Volt egy alapvető könyvtárstruktúrám, amit az évek alatt megszoktam, megtanulta a család is, mit, hol kell keresni (fényképek, házi videók, mozifilmek, sorozatok, természetfilmek, gyerekfilmek, filmmúzeum). A Kodi viszont csak 2 kategóriát ismer: film vagy sorozat, ebbe ömlesztett bele mindent, győzzem kiválogatni. Ha a scraper benézett valamit, azt elég macerás kigyomlálni. Lehet, hogy én vagyok a fakezű, már többször nekifutottam, olvasgattam, próbálkoztam, de sokszor inkább a Kodi fájl kezelőjéből keresem ki a tartalmat.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#50160) djnice válasza Snoop-y (#50158) üzenetére


djnice
veterán

Kodi-hoz van app, vagy kell egy ilyen, nekem is ez van: [link]
Ami giroszkópos az sztem kényelmetlen, ezen ott van minden alap funkció, és nem kell az egérnyíllal szórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#50161) Snoop-y válasza DoItYourself (#50159) üzenetére


Snoop-y
veterán

Elvileg az enyemen (egreat) is van kedvencek menu ami hol mukodik hol nem (csomoszor azt mondja nem eri el az eszkozt) ha ekkor vegignavigalok a Movies/Network/Shortcuts/Elmentettloginom-jelszavam reszhez ami felhozza az adott sharet akkor utana abban a movie mappaban megtalalom amit akarok (az is kibaszott idegesito hogy ha kisbetuvel van valami akkor azt a legvegere rakja a listanak...

En csak annyit szeretnek:

bekapcsolom

Movies ----> benne vagyok a shareben ahol a filmek vannak.

Es ami fenti hozzaszolasomban volt ugye nem szeretnek cellovoldet jatszani a tavkapcsoloval lenyomom huhh nem pont odatalalt lenyomom megegyszer (de ekkro mar nyomkodom mint az allat) ekkor duplakatt es mashol vagyok mint szeretnem :W

ui:

nem annyira bizom az ilyen par dollaros kutyukben.

En komolyan nem sajnalnek egy komoly osszeget sem ha csak a fentiek mukodnenek egy megbizhato gyors cuccon.

Nincs tul sok kedvem valami dzsunka eszkozzel kiserletezni.

Lehet tenyleg valami gep epites lesz a vege :(

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#50162) DoItYourself válasza Snoop-y (#50161) üzenetére


DoItYourself
addikt

Ha csak ennyi kell, akkor gondolkozz el az S905-ön: nagyon pörgős a rendszer, nincs gond a távirányítóval.
Ajánlom az S905 topikot, ott rengeteg infó van ezzel kapcsolatban.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#50163) TCr válasza Snoop-y (#50158) üzenetére


TCr
veterán

A távirányítás megoldott lenne egy ilyennel + Harmony:

Bár kérdés, ha mondjuk egy OpenELEC + KODI verziónál maradnék, akkor vajon működne-e, vagy mindenképp Win driver kellene hozzá?

+ ugye ha már HTPC, akkor egy BT billentyűzet sem ártana hozzá, egy touchpad-os Rapoo 12-15e Ft plusz költség.

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50164) Jumapili válasza Snoop-y (#50151) üzenetére


Jumapili
tag

A Dune lejátszókban pontosan ezt a „faék” megoldást kedvelem:

Bekapcsolás után belép a kitüntetett kedvenc könyvtárba:

Egy visszalépéssel megjelenik a többi kedvenc könyvtár:

(#50165) SunMount3r válasza TCr (#50163) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha csak média lejátszóként akarod használni, akkor minek egyből billentyűzet is hozzá? Vezetékes bill.-el ami van felkonfigolod és kész. :) Vezeték nélkülit meg bármikor vehetsz később hozzá...

(Amúgy már akkor inkább. Microsoft all in One, vagy Logi K400+, ezeken vannak dedikált média gombok is (ha Win-es rendszert akarsz, Android-on passz, hogy működnek e a plusz gombok...)).

Persze nem akarok bele szólni, te tudod, hogy mi mire kell majd...

(#50166) nadtom válasza Snoop-y (#50151) üzenetére


nadtom
tag

Szerintem ma két médialejátszót érdemes venni (sok-sok külföldi fórum olvasása után erre jutottam):
- Himedia Q10 Pro vagy
- Nvidia TV
Ha a stabil működés és a jó képminőség a fontos.

A hétvégén megrendeltem a Q10Pro-t, holnap megjön. :DD

(#50167) SunMount3r válasza SunMount3r (#50165) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Linux-ot akartam írni, nem Android-ot... :U

(#50168) TCr válasza SunMount3r (#50165) üzenetére


TCr
veterán

A KODI miatt gondoltam, de majd meglátom.
Alszom még rá egy párat szerintem. :)
Mindenesetre a teljesen passzív cucc rendesen felpiszkált.

Ugyanazt a kényelmet szeretném elérni most a lejátszó + NAS kombóval, ahogy eddig volt (van jelenleg is félig) a Popcorn + belső HDD-vel.
Csak bekapcsolom a Harmony-val, egyből a letöltési mappába tesz, és amikor kikapcsolom, akkor is pár másodpercen belül újra elérhető legyen visszakapcsoláskor (standby).

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50169) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok,

próbáltam visszaolvasgatni, de nem az én témám ez a mediaplayeres helyzet.
Viszont lehet hogy vennék egyet ha tudtok ajánlani megfelelőt.

Amióta van lapostv a földön, én PC-ről használtam, és most is így van még (jelenleg PC-Harman erősítő-TV). De jöttek a problémák, és csak egyre több lesz.

Első, lecseréltem az FHD monitorom WQHD-ra, én alapvetően klónozva használtam a TV-t, mert ha ment a film-sorozat, akkor azt néztük a feleségemmel, és nem kellett a gép, így a monitor kikapcs, át a nappaliba és tv. Viszont most az eltérő felbontás miatt problémáim adódtak, elvileg nem lenne gond.

De próba 1:
Ha kiterjesztem a képet a TV-re, áthúzom a médialejátszót (VLC) beállítom hogy mi a hangeszköz stb, ok fullscreen, indít mondom happy. Megyek ki kikapcsolom a monitort mert minek menjen a hálóban, ha mi kint "tv"-zünk. Erre windows hang pikkpukkpokk (eszköz lecsatlakoztatva...) és megkavarja a lejátszást, kép elsötétül, sehol semmi, míg vissza nem kapcsolom a monitort.

Próba 2:
Klónozás. Ok monitoron okádék skálázás, de TV-n tűéles kép. Ha kikapcsolom az erősítőt a monitor visszaáll 1440P-re minden ok. Erősítő bekapcs, mindkettő átvált 1080P-re mondom happy!
Elindítom a lejátszást, megy ok, monitor kikapcs, kép megakad a TV-n és 5-ből 3-4 alkalommal megy tovább egy döccenés után, más esetben megállt a film, TV-n feketeség.

Bosszantó.

Régen amíg az előző Dell monitor volt ugyanúgy Displayporton csatlakoztatva soha soha nem csinált ilyet, kikapcsoltam a film meg sem akadt a TV-n nem kavart zavart be semmi.

A legújabb pedig hogy megszületett első trónörökösünk, és így ha eléri a független néhány hónapos kort, akkor átkerül a saját szobájába, ami azt jelenti, hogy marad ott ahol van, és mi megyünk át szülők, a másik szobába, ami kb 3 fokkal hidegebb (6 lakásos társasház, és az a szoba alatt van a kapubejáró az udvarra).
Viszont a PC jön velünk a hálóba, onnan pedig nem elég a 10M HDMI kábel, hanem kellene vagy 20M ráadásul nem is lehetne szépen elvezetni.

Itt jött képbe nálam a mediaplayer.

Amit tudjon,
- minimum az a képminőség amit a PC-m hozott (nvidia kártyákat használok), akadás szaggatás képtorzulás nélkül
- hang küldése kódolatlanul az erősítőnek, ne akarjon belenyúlni
- legyen villámgyors, ne gondolkozzon, ha indítom a filmet induljon,
- ha belepörgetek akkor ne 2x-4x sebességgel hanem ugorjon időhöz és -+1perc 10perc stb.
- az azonosan filmnévhez elnevezett feliratot csatolja automatikusan, legyenek normál ékezetek, ne legyenek hieroglifák, és a normál ékezet alatt azt értem, hogy a betűstílusa legyen olyan mint a többi karakternek.
- egyszerű kezelhetőség távirányítóval, klikk filmek- klikk film- indul.
- hálózatos lejátszás synology NAS-ról.
- nem akarok semmi 3rd party progit telepíteni beállítani stb, TV-n van smart PLEX, a szemem kiesett és a belem kifordult mikor megláttam, mit művel a filmekkel sorozatokkal (persze feleségem képes volt nézni..)

Keret 80K

Ha más nem marad az, hogy építek egy HTPC-t, vagy veszek egy Mac Mini-t, régen használtam 1,5évig egyet, és az teljesítette az összes fenti kritériumot.

[ Szerkesztve ]

(#50170) DoItYourself válasza Fr3eWar (#50169) üzenetére


DoItYourself
addikt

Beelink Mini MX ver 1.0 2G/16G (openelec fw-el) - ez megvan 20 rugóból, a maradék lóvéból vehetsz még egy Himedia Q5 Pro-t is.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#50171) TCr válasza DoItYourself (#50170) üzenetére


TCr
veterán

Ezek a kis Beelink-ek tudnak HDMI-n DD és DTS (esetleg HD hangok?) passtrough-t?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50172) DoItYourself válasza TCr (#50171) üzenetére


DoItYourself
addikt

Tudnak, de csak ha openelec fw-el használod. Itt nézd meg a 2. hsz-nél az Audio support list-et. Az audio rész ugyanez oE alatt, mint az ODROID C2-nél.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#50173) szechistvan


szechistvan
csendes tag

Kinek van tapasztalata, véleménye a Minix 4k Neo U1 médialejátszóról?

(#50174) DoItYourself válasza szechistvan (#50173) üzenetére


DoItYourself
addikt

Amlogic S905 chipes lejatszo ez is, de a jobbik fajtabol: jo nagy hutoborda, fullos felszereltseg, qwerty air mouse, sajat forum, rendes support, himedia arszinten. Az S905 topikba meg senki sem jelentkezett be, hogy ilyet vett.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#50175) Patice


Patice
Topikgazda

Popcorn Hour tulajokat, kipróbálókat kérdezném, hogy a VXP-t hogy érdemes beállítani? Milyen értékeket használtok?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50176) liszi70 válasza Patice (#50175) üzenetére


liszi70
nagyúr

Kikapcsolva. :D Egyébként nem valódi, teljes értékű VXP van ezekben, hanem erősen korlátos, csökevényes. Nemrég volt erről szó.

[ Szerkesztve ]

(#50177) Patice válasza liszi70 (#50176) üzenetére


Patice
Topikgazda

Arra emlékszem, olvastam, csak érkezett hozzám egy A-500 Pro tesztre és kíváncsi voltam. :D Még sosem volt Popcorn Hour vasam. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50178) liszi70 válasza Patice (#50177) üzenetére


liszi70
nagyúr

Jaaaa, hogy A-500? Szerinted hány A-500 tulaj van itt, hogy megossza a tapasztalatait az A-500 VXP-jének beállításáról? :D Amit én írtam, az természetesen az eddigi modellek VXP-jéről szólt, fene tudja, mi van az A-500-ban. :)

(#50179) dota1 válasza liszi70 (#50176) üzenetére


dota1
aktív tag

Nem ugyanaz a vxp mint az a400-ban?
Egyébként mi a tapasztalat srácok az új q10,q5 pro-val? Mármint azoktól kérdezném aki a400-ról váltott, hogy jó a képe? Hozza azt a szintet mint a popi v. jobb/rosszab fhd anyagoknál?

(#50180) devil-k válasza dota1 (#50179) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez is csak nézőpont kérdése. Milyen megjelenítővel és mekkorával? 46"-os méretnél nem hiszem, hogy számottevő különbség látszódna.

- mozi bolondéria -

(#50181) liszi70 válasza dota1 (#50179) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Nem ugyanaz a vxp mint az a400-ban?"

Írtam is, hogy tudja a fene, szóval én nem tudom. :) Lehet, hogy akad itt olyan, aki tudja.

"Hozza azt a szintet mint a popi v. jobb/rosszab fhd anyagoknál?"

Lényegtelen, amíg pl. kizárólag 1920x1080-as anyagot játszik le kadenciahelyesen full hd esetén. Tehát az elég gyakori más FullHD felbontást (1920x8xx, stb.) nem. Persze, gondolom javítani fogják előbb-utóbb ezt is.
(A Popcorn V8 óta megfogadtam, hogy SOHA többé nem veszek megjelenése után azonnal lejátszót. :D)

(#50182) dota1 válasza devil-k (#50180) üzenetére


dota1
aktív tag

Devil mindíg ezzel jössz :) Tudod jól , hogy "normális" megjelenítőim vannak, úgy kérdezem... :D

[ Szerkesztve ]

(#50183) dota1 válasza liszi70 (#50181) üzenetére


dota1
aktív tag

"Tehát az elég gyakori más FullHD felbontást (1920x8xx, stb.) nem. "

Azért ez gáz, így kiadni. Persze gondolom javítják majd. Mostanában erősen gondolkodom már HTPC vonalon az ilyenek miatt is.

(#50184) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Sziasztok!
Kinéztünk egy ASUS O! Play Air HDP-R3 lejátszót, de kidetült, hogy ezer éves...

Mit ajánlanátok helyette, ami kb. ugyanezeket tudja? (USB, HDMI, WI-FI-ről is játszik, stb...)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#50185) cecil válasza Patice (#50177) üzenetére


cecil
aktív tag

Biztos 500 pro? :) nem sima 500 amit most dobtak ki, mert az 500 pro meg mindig nincs kiadva ;) meg a kickstarteres támogatok se kaptak belőle...

(#50186) Patice válasza cecil (#50185) üzenetére


Patice
Topikgazda

Biztos:

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50187) bogabi válasza Patice (#50186) üzenetére


bogabi
senior tag

fotosop, vagy amit akartok... :)

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#50188) robi-k válasza Patice (#50186) üzenetére


robi-k
őstag

Írhatnál már egy "first impression"-t :K

(#50189) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#50184) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Up! :)

Samsung Galaxy A54

(#50190) robi-k válasza Viktor0610 (#50189) üzenetére


robi-k
őstag

Mi az összeghatár, kell-e 4K támogatás, full BD menü, stb?

(#50191) Patice válasza bogabi (#50187) üzenetére


Patice
Topikgazda

Saját fényképezővel készült kép. De természetesen nem kell semmit elhinni. :))

(#50188) robi-k:

Elsőre OK volt, még csak pár percig volt bekapcsolva, amíg nyomtam rajta gyári reset-et, meg elkezdtem beállítani nulláról + raktam bele vinyót a fiókból (500 GB-os régi Samu, hangos, melegedős fajta ~ 7200 rpm), de azon nem volt túl sok film, így befogtam egy éppen üres 3TB-os WD RED-et, és épp másolgatok rá adatot a Popit használva külső rack-nek, csak nincs itthon USB3-as slave kábelem (azt nem kaptam hozzá), így csak USB2-es kábellel tudom tolni, de azt kihajtja a rendszer ~36-38 MB/s sebességet tud így, tuti bírna többet is. :K

A képminőségét még nem minősíteném, mert a TV-men a bemenet még máshoz van beállítva, még össze kell lőnöm őket, + megosztásokat is, de hétvégére meglesz ez is. :K

Dual OP rendszer érdekes lesz. Androidon sok mindenit ki lehet majd próbálni plusszban. :C

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50192) Multibit válasza Patice (#50191) üzenetére


Multibit
veterán

Érdekes lehet még az új modell viselkedése hálózatban. Az előd(ök?) - az itt olvasott beszámolók alapján - produkáltak érdekes dolgokat.

(#50193) Patice válasza Multibit (#50192) üzenetére


Patice
Topikgazda

A napokban az is meglesz. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50194) Snoop-y válasza Patice (#50191) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mindenkeppen irjal arrol hogy kell e celozni a tavkapcsoloval.
Valamint mennyire egyszeru navigalni a menuben (pl kirakok egy shortcutot hogy filmek akkor bekapcsolas utan mennyi idon belul vagyok ott a mappaban es bongeszek a filmek kozott?)
Milyen sorrendeket tudok letrehozni egy mappan belul? Van e thumbnail nezet a video mappaban? (boritoja a filmnek) Ha kezel boritot film infot ezt automatikusan vegigscannelve teszi e vagy nekem kell kezzel letoltogetni?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#50195) Teplic


Teplic
tag

Nekem az S905-ök remekül teszik a dolgukat. amire nekem kell magyar kiegészítőkkel, movishark, stb. Film, stream, azokra nagyon kiváló :)

(#50196) Snoop-y válasza Teplic (#50195) üzenetére


Snoop-y
veterán

Tavkapcsoloval mennyire kell celozni?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#50197) bogabi válasza Patice (#50191) üzenetére


bogabi
senior tag

Láttad a végén: :) ?

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#50198) Blaise válasza Blaise (#48988) üzenetére


Blaise
veterán

Korábbi hsz-ben írtam a dilemmámról, hogy Himedia Q10 Pro, Popcorn VTEN, vagy Dune 4k Solo legyen.

VTEN lett a nyertes nálam a három közül, a Q10 Pro még mindig tele van hibákkal, kérdéses, hogy mikor javítják majd, míg a VTEN szinte tökéletesre lett csiszolva az elmúlt 1 évben, már az új Sigma SDK-ra építve jönnek ki a frissítések. Dune sajnos az ára miatt esett ki.

(#50199) TCr válasza Teplic (#50195) üzenetére


TCr
veterán

Szívesen kipróbálnék egy ilyen kütyüt 2-3 napig, mert hajt a kíváncsiság.
Csak nem biztos, hogy leváltanám a Popcorn-t, azt meg nem akarom, hogy a nyakamon maradjon.

(#50198) Blaise: na, mesélj, milyen a VTEN?

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50200) Snoop-y válasza Blaise (#50198) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hjam irhatnal rola.
Amugy a DUNE megeri az arat? En szivesen kiadom erte azt a penzt ha mukodik normalisan.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.