Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) Patice válasza TCr (#51000) üzenetére


Patice
Topikgazda

Nincs mit.

OE kadenciahelyesség problémáját amúgy Cubox-i-n (kockán) is észrevettem. Persze csak engem zavart, hogy a 23,976-ot is 24,00-án játszotta és ricegett.

LE ezzel szemben gyönyörűen teszi a dolgát a kockán is (Freescale iMX6 proci), mivel erre is megcsinálták. Így új értelmet nyert a kocka filmes használata is. :K

Mellesleg a Kodival van DLNA/UPnP támogatás is, így nem csak filmet lehet ráküldeni a kockára, hanem zenét is. :C

LE-vel mindegyik kütyüm egy "kimeneti végpont" lett mind zenére, mind filmre. Synology NAS-ról a gyári DS Audio és DS Videó alkalmazásokkal használható audio/video multiroom rendszert lehet ezekből építeni kicsi pénzből. :DDD De más DLNA-s szerver-kliens-kontroller párossal is működik a dolog.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#51002) DoItYourself válasza TCr (#50997) üzenetére


DoItYourself
addikt

Néhány hónapja felállt az OE fejlesztők nagy része, és elindította a LibreELEC-et, ami körül azóta óriási a pezsgés, azt pedzegetik, hogy az Amlogic támogatás bekerül a fősodorba, hasonlóan mint az RPi. Az OE-ről azóta se hallottam sok mindent.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#51003) junkpod válasza blakey (#50986) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát szerintem nem az van leírva, amit te egy mondatban összefoglaltál: azt ecseteli a válaszoló, hogy mivel egyre több a HW változat ezért ők továbbra is "csak" az alapot fejlesztenék és ahogy eddig is, rábízzák a közösségre az egyedi hardverekhez való igazítást.

Amúgy a tisztánlátás kedvééért megjeyezném, hogy mind a KODI, mind az OpenELEC, mind a LibreELEC tisztán nyíltforráskódú, közösségi fejlesztés, amit programozó saját szabadidejükben fejlesztenek, ennél fogva nincs olyan, hogy hivatalos támogatás egy HW-re. Mindig az lesz támogatva amilyen HW a fejlesztőknek elérhető. Az már más kérdés, hogy egyes HW gyártók rámásznak ezekre a projektekre és némi ellentételezésért "kisajátítani igyekeznek" maguknak ezeket a nagyszerű szoftvereket.

Szóval nyugodj meg (annak ellenére, hogy a HiMediara még nincs, az S905-höz már van és még sokáig lesz is KODI és LE támogatás. ;]
Peace.

Box's don't touch!

(#51004) junkpod válasza DoItYourself (#51002) üzenetére


junkpod
nagyúr

elég csak ránézni a fórumára...:(

Box's don't touch!

(#51005) blakey válasza junkpod (#51003) üzenetére


blakey
titán

Mindennel tisztában vagyok és a helyén kezelem, de ezt sokan nem akarják a helyén kezelni, További "felvilágosítás" felesleges.
Te is nyugodj meg a Himedia jobb és jobb is lesz. :)
Peace.

(#50994) djnice
Ha általánosan érvelsz egy S905-ös lejátszó mellett akkor nincs semmi baj, mert van belőle bőven jó, ha az A95X mellett érvelsz akkor nagyon tévesen erőlteted olyannak aki komolyabban foglalkozik HM-mel.
A95X-ben nincs:
- gigabites LAN
- ac-s wifi, de még 5GHz-sem

Tehát ha normálisabb S905-ös lejátszót szeretnénk akkor többet kell áldozni.
Nem értem mit nem értesz :)

(#51002) DoItYourself
"it's possible LE v8.0 might release with full support for Generic x86 and Raspberry Pi hardware, and "beta" support for Amlogic things." - lehetséges és beta support, az eleje meg úgy kezdődik, hogy igenis meg nem is. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51006) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Azért meredek 50-60 ezres lejátszókat összehasonlítani 8-10 ezres cuccokkal.

(#51007) blakey válasza Cs1csó (#51006) üzenetére


blakey
titán

Pontosan erről van szó, én is ezt írom, hogy minek hasonlítgatnak ilyen lejátszókat mikor semmi értelme, ami kb egy 50e-s lejátszó szintjét hozza S905 esetén az majdnem ugyanannyiba kerül, pl. ez akár hozhatja azt a szintet, de nem is kerül 7-10-20e-be. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51008) Technoman


Technoman
őstag

Kacérkodom a gondolattal, hogy vegyek egy második MP-t, a Mede8er 600-asom mellé. Mivel kezdek vinyó szinten, belefulladni a 720p-s sorozataimba (cca 3-4TB)
Igények:
- h.265 (a méret miatt)
- LAN (a másolás miatt)
- kezelje a 2 és 4TB-s vinyokat
- legyen rajta optikai/koax dig kimet (régi, 10 éves erölködőm van)
- lehesen katalogizálni a sorozatokat/epizódokat (mint a Dune-nél, vagy a Med-nél, ha nem megelégednék egy thumb-bal is, mint a régi WD TV-nél)
- olcsó legyen (pld aliexpress)

Mit tudnátok ajánlani?

köszönöm

(#51009) blakey válasza Technoman (#51008) üzenetére


blakey
titán

Mennyi az olcsó? Hány USB legyen rajta? Kell belső HDD vagy sem? Gigabites LAN kell vagy sem? Kell az 5GHz vagy sem? A ma kapható médialejátszók, fóleg az alacsonyabb kategóriában többnyire android alapokon működnek, de vannak olyanok amik működnek LibreELEC rendszerrel amin Kodi fut. Ezek nem biztos, hogy minden esetben kezelik a 2-4 TB-s lemezeket. A helyedben médialejátszó helyett NAS-ban gondolkodnék. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51010) Technoman válasza blakey (#51009) üzenetére


Technoman
őstag

Köszi blakey a választ :R
Ár, hát jó lenne egy 15e-ig meghúzni a határt. Minthogy másod lejátszó lenne a szerepe, megelégednék 2 USB porttal is. Lan-ba csak a szokásos 10/100-as kellene, mivel a szolgáltató routere (UPC) úgy sem tudja a gigát. Wifi nem játszik. A hálózatba való kötés egyébként nálam a másolásba ki is merül.
Android, hú itt csak kapkodom a fejem, fogalmam sincs esik-e vagy isszák a Kodit vagy ezt a "librelala" féle izét. Viszont a 2-4 TB támogatásra szükségem van, mivel ilyen külső 3,5"-os vinyókon (WD My Book) vannak az anyagaim.
A NAS-ról szerintem veled már (talán más fórumon) beszéltem. Az a gond, hogy abba most nem nagyon akarok belevágni, mert csak több oldalról növelné a költségeket.

Szerinted ez mennyire lenne jó választás?

[ Szerkesztve ]

(#51011) djnice válasza blakey (#51007) üzenetére


djnice
veterán

Ez a Minix semmivel sem jobb mint a többi S905-ös, nem az árán múlík valaminek hogy jó-e vagy sem, hanem a szoftverén.

A95X-ben nincs:
- gigabites LAN
- ac-s wifi, de még 5GHz-sem

Ennyi az érv? A múltkor volt akcióban Beelink MiniMX 22$-ért, abban gigabites a LAN...
De akkor erőltetem ezt a Beelinket, ha az kell...

Te nem érted, hogy hatalmas az árkülönbség és alig több tudásban a HiMedia, a többi lejátszóról meg ne is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

(#51012) blakey válasza djnice (#51011) üzenetére


blakey
titán

Egyből tudtam, hogy ezt írod. :)
Akkor maradjunk annyiban, hogy S905-ösből is van bőven túlárazott.
Ennyit szerettem volna, részemről ennyi. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51013) blakey válasza Technoman (#51010) üzenetére


blakey
titán

Nem esküdnék meg, hogy egy 15e Ft-os boxocska simán kezelné a 4TB-os 3,5-es lemezeket. Egy srác kipróbálta a 2TB.-ossal és azt mondta, hogy nem látta. Nem tudom, hogy mi igaz belőle, lehet, hogy user error volt.
Használt is játszik?
Ha ki szeretnél próbálni egy ilyen kütyüt és olcsón szeretnéd megúszni akkor eladom neked az A95X-emet, úgyis veszek egy "nagyobbat"..

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51014) envagyok válasza blakey (#50969) üzenetére


envagyok
veterán

"konkrétan a Nexbox A95X LibreELEC alatt nem kapcsolható ki, vagy csak nem elég neki 20 perc, hogy kikapcsoljon. :) Áramtalanítással lehet újra működésre bírni."

Konkrétan bekapcsolva hagyva nem fogyaszt annyi áramot, mint anno a wdtv live "kikapcsolva",ami nem is volt igazán kikapcsolva, csak a ledet kapcsolta ki és a hdmi kimenetet a szoftvere.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#51015) blakey válasza envagyok (#51014) üzenetére


blakey
titán

Konkrétan nem érdekel, hogy mi mennyit fogyaszt, Harmony távot használok, Activity használatakor a nem használatos eszközöket kikapcsolja (kikapcsolná).

Tehát akkor sem működik, pont.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51016) PpenoO válasza blakey (#50988) üzenetére


PpenoO
őstag

Attól még, hogy class 10, és nagyobb állományokat gyorsan kezel, op rendszernek lehet, hogy lassú. CrystalDiscMark 4K írás tesztnél 1MB/s alatt teljesít, akkor az. 2-4 MB/s már érezhetően gyorsabb.

A legjobb micro SD kártyák médialejátszó op rendszernek a 16gb Samsung EVO (MB-MP16DA/AM) vagy a Sandisk 8gb Android version (SDSDQUAN-008G-G4A).

[ Szerkesztve ]

(#51017) blakey válasza PpenoO (#51016) üzenetére


blakey
titán

Ilyeneket is használok.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51018) Kezdő vagyok válasza dh66e (#50893) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm a választ!

(#51019) headhunter válasza headhunter (#50944) üzenetére


headhunter
addikt

Tudsz valami tesztet erről a RealTek chipről? Gondolok itt a kadenciahelyes lejátszásról stb.

Most jönnek ki az első boxok, így még nincs teszt.

[link]

Zidoo X9s-ről, ebben a fórumban csepegtetnek infókat: [link]

[link]

Ebből is a "bevállalósak" rendelnek (előrendelés) a tesztek megjelenése előtt.

(#51020) dh66e válasza TCr (#50989) üzenetére


dh66e
veterán

Q10 Pro és Q5 Pro között csak a belső HDD lehetősége az, amiben különböznek?

Idézet:
A Q5 Pro gyakorlatilag a Q10 Pro belső lemezfiók nélküli változata. Mivel nem kerülhet bele HDD, így nincs szükség hűtőventilátorra sem, a Q5 Pro teljesen passzív hűtésű, hangtalanul működik. A hardver szinte teljesen megegyezik, de koax digitális hangkimenet nincs a Q5 Pro-n, microSD-kártyát fogad, nem teljes méretűt, kisebb az előlapi óra és nincsenek vezérlőgombok a készüléken, valamint 16 helyett csak 8 GB-os a belső flash memória az andoridos programok számára.
Idézet vége.

(#51021) Technoman


Technoman
őstag

Nézem ezeket az S905 lejátszólat az aliexpresssen, Dunát lehet velük rekeszteni.
kérdéseim:
Ezek kadenciahelyesen tudják a filmeket lejátszani?
Kinek ilyen készüléke? Akinek van, próbált már 4 TB-s külső USB-s vinyót rádugni. Látják egyáltalán?
Köszi

(#51022) szasza0802


szasza0802
tag

Sziasztok! Teljesen új vagyok a témában, kicsit olvasgattam, de nem mondom, hogy mind az 5000 valahányszáz oldalt végig olvastam a topikban.

Egy FHD nem okos 106 cm-es LG tv-m van, közel 5 éves. Eddig LG DP1-es okosítóm volt hozzá, de már alig ismeri feli a neten a youtubbal is voltak gondok, nem ecsetelem.

Egy olyan boxra lenne szükségem melyen keresztül USB-n (1TB vinyó) esetleg wifin keresztül is nézhetek filmet. Nem szükséges, hogy az 1080p átmenjen 2,4 Ghz-n, mert arra ott a vinyó.
Kisebb terjdelmű (2-3 Gb-os) mkv-k lejátszásra kellene, youtubra, fotók nézegetésére, és estleg, ha lehet androidos játékra (nem központi kérdés).

Azért a net fusson rajta rendesen (a router 5 GHz-n is sugároz), ne szagasson, ismerje a formátumokat, és ha találkozik egy nagyobb mkv fájllal azt is futassa gond nélkül.
Én média megosztásra Serviio-t használok, szóval ha kell kezelje.

Erre néztem ki a [link] , Sunvell Q boxot. Az árban ez lenne a tető (17e).

Esetleg ha valakinek van ötlete, hogy mire figyeljek vagy megfelel e nekem ez a box, vagy tud ajánlani valamit, kérem írjon bátran. Köszi.

Ja...kell ezen mókolni valamit, hogy stabil legyen? Ha igen mit és hogyan? Köszi előre is.

(#51023) djnice válasza Technoman (#51021) üzenetére


djnice
veterán

LibreELEC-el kadenciahelyesek. Itt kérdezhetsz a továbbiakban, érdemes az összefoglalót is elolvasni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#51024) junkpod válasza Cs1csó (#51006) üzenetére


junkpod
nagyúr

Na végre megertelek titeket. Ez egy alapvetően hibás megközelítés.
Azonos termekkategorias hw-ket hasonlítunk ossze: soc felepitesu 10x10cm nyákra szerelt androidos tv-boxokrol van szó. Igen, a Q10 is ilyen, a marketingesei kerestek neki olyan feature-t amivel meg lehet különböztetni a piacon: sata belső öböl, kepjavitas. De attól, hogy bekenem a sz-t arany festékkel, attól még sz marad.
Azért mert sokkal drágább mint a többi tvbox, még nem hoz létre egy külön árkategóriát. (legfeljebb a "túl sokat fizettem érte, hogy beismerjem magamnak, hogy marketing áldozat vagyok")

Box's don't touch!

(#51025) Technoman válasza djnice (#51023) üzenetére


Technoman
őstag

:R

(#51026) djnice válasza headhunter (#51019) üzenetére


djnice
veterán

Jó lesz ez, majd bevállalok egyet.
Ahogy nézem a fórum alapján a HD hangok mennek, 4K HEVC 10 bit 400 Mbps hibátlan, 23.976 kadenciahelyes, van automatikus képfrekvenciaváltás. Elvileg itt is külső lejátszót hív meg a Kodi, de azt írják az új OMX-re építenek már, tehát a Kodi 17 is jó lesz előbb-utóbb.

(#51027) blakey válasza djnice (#51026) üzenetére


blakey
titán

Drága, nem éri meg, sokkal olcsóbban S905-ös lejátszót vehetsz, Beelink MX v1.0, MXIII, stb.:)
Idézek:
"- A Kodi tökéletesen fut rajta, a médiatár sebessége pedig a microSD kártyától függ
- Minden kadenciahelyesen megy rajta
- Tud HEVC 10 bit 4K60p-t
- Van HDMI CEC

Mi kell még? Nem értelek."

Már az S912-esek is piacon vannak.

Remélem érzed a törődést. :D

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51028) djnice válasza blakey (#51027) üzenetére


djnice
veterán

Most szórakozol velem? Teszt után megy vissza a feladónak.

(#51029) koncsik válasza djnice (#51028) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nincs egy oldalad, ahol összeszeded a tesztjeid eredményeit? Referencia is lehetne... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#51030) blakey válasza djnice (#51028) üzenetére


blakey
titán

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51031) djnice válasza koncsik (#51029) üzenetére


djnice
veterán

Nincs, de ha több időm lesz, akkor lesz :)
A prohardver-nek már jeleztem, de egyelőre nem érdekli őket, elvannak a saját "tesztjeikkel".

(#51032) Cs1csó


Cs1csó
félisten

HÁLLELÚJA!! Mint a főnixmadár feltámadt a fórum!

(#51033) junkpod válasza Dorian (#50981) üzenetére


junkpod
nagyúr

Csináltam egy mediatar görgetés videót, remélem kielégítő a gyorsasága :D
https://youtu.be/6EjNRN65O-s

Box's don't touch!

(#51034) Joshi válasza junkpod (#51033) üzenetére


Joshi
titán

Töltsd fel újra, mert nem működik. :D

(#51035) Multibit válasza Joshi (#51034) üzenetére


Multibit
veterán

Működik! ;]

(#51036) dh66e válasza Multibit (#51035) üzenetére


dh66e
veterán

:K

(#51037) DoItYourself válasza junkpod (#51033) üzenetére


DoItYourself
addikt

Ez már olyan gyors, hogy felhasználói élmény rovására megy. :D

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#51038) Joshi válasza Multibit (#51035) üzenetére


Joshi
titán

A -s karaktereket nem másoltam hozzá. :B :D

Egyébként az Amlogikos topikban folyamatosan kérdezek, mert nálam vannak anomáliák, szerencsére néhány hiányosság csak beállítás kérdése volt.

(#51039) mokuska02


mokuska02
tag

Zappiti 4K lejátszók fóruma

Fórum

Zappiti tulajok gyűljetek :D

(#51040) szonti


szonti
aktív tag

Sziasztok!

Asztali médialejátszót szeretnék venni 10e Ft környékén. Ahogy itt olvasgattam mostanában kodi meg hasonlo programokkal futó kütyük mennek. Nekem sima dedikált médialejátszó kellene. Amit csak összerakok nem kell állitani semmit és kadenciahelyesen lejátssza a filmeket.
Létezik még ilyen?
Segitséget elöre is köszönöm!

(#51041) djnice válasza szonti (#51040) üzenetére


djnice
veterán

Ha nincs 10 perced egy SD kártyás telepítésre és a Kodi beállítására, akkor nem fogsz találni lejátszót ennyiért.

(#51042) péjé válasza szonti (#51040) üzenetére


péjé
őstag

Ha nem kell 3D, 4K akkor WD TV, Asus Oplay, ilyesmik használtan kb ennyiért mennek...
Ha kell és nem idegenkedsz az androidtól akkor kis mókolás és lehet...lásd az s905-s912 topik.

(#51043) Joshi válasza szonti (#51040) üzenetére


Joshi
titán

Én rendeltem egy Nexbox A95X lejátszót kipróbálás céljából (akkor még 20€-ért), felraktam egy microsd-re a LibreElec-et nagyjából két pillanat alatt (összefoglalóban a telepítési útmutató) és teszi a dolgát. Két komoly hiányossága volt, az egyik hogy eléggé érzéketlen a távirányítója, vagyis pontosan rá kellett irányítani a lejátszóra hogy működjön. A másik és talán ezt tartottam a legkomolyabbnak, hogy nem lehetett bekapcsolni a LibreElec-es megoldás mellett csak tápkábel ki és bedugással. A gyári oprendszerrel nem volt ilyen hiba viszont az nagyon gázos.
Ha nem akarsz várni egy jól működő LibreElec-re, akkor használtan valami WD vagy Asus médialejátszót nézz.

(#51044) Joshi válasza Joshi (#51043) üzenetére


Joshi
titán

Még annyit ,hogy a 4K képességekkel is adódtak gondok, az 50 és 60 fps-es 4K anyagok nem mennek rajta max a 30-sok. Mivel neked nincs szükséged ilyesmire, ezért én ajánlom mert pl egy légegérrel simán jó alternatíva lehet. :K

(#51045) djnice válasza Joshi (#51044) üzenetére


djnice
veterán

Mégis milyen 4K60p anyagokkal tesztelted? Mert nekem mennek rajta.
Pl ez is tökéletes: [link]

[ Szerkesztve ]

(#51046) Joshi válasza djnice (#51045) üzenetére


Joshi
titán

Amlogikos topikban írtam a hibáról, a 4k demós oldalról származó anyagok amik 50+ fps-sek. A lejátszó felbontását se tudtam 2160@50 vagy 60Hz-re állítani mert összeugrott a kép. Egyébként már eladtam a lejátszót szóval engem már nem érdekel a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#51047) junkpod válasza Joshi (#51043) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ne már! Asus, wd és társai felett lejárt az idő. Épp te egy rosszabb boxot vettél, de vannak kipróbált, jobb, hibátlan LE képes boxok olcsón.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#51048) Joshi válasza junkpod (#51047) üzenetére


Joshi
titán

djnice ajánlotta konkrétan ezt a lejátszót pont itt. :B Akkor szedjétek össze a gondolataitokat és írjátok össze hogy konkrétan milyen Amlogikos lejátszók számítanak jó vételnek. :D

(#51049) djnice válasza Joshi (#51046) üzenetére


djnice
veterán

Eladtad, ahelyett hogy segítetted volna log-okkal a fejlesztőt, hogy a te TV-det nem kapcsolja át rendesen 4K-ra. Ezért csinálja kszaq a test buildeket. Amúgy is a legújabb devel verziót kellett volna feltenned, abban javította a 4K kezelést.
A távról meg annyit, hogy vagy HDMI CEC vagy kell venni 1500 Ft-ért egy nem infrásat.
A ki-bekapcsolás is megfog oldódni majd pár build után.
Csak várnod kellett volna.

És igen én ajánlottam, mert ez volt akkor a legolcsóbb, utána lett ennyiért Beelink MiniMX is. A ki-bekapcsolás az összesnél probléma jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#51050) Joshi válasza djnice (#51049) üzenetére


Joshi
titán

Csak azért rendeltem hogy kipróbáljam, kíváncsi voltam az Amlogikos csodára. Nekem van egy Med600 és egy Q5 Pro is szóval igazából nincs rá szükségem. A Kodit nem használom mert én nem gyűjtöm a filmeket hanem megnézem majd törlöm, nincs is egyszerre annyi filmem amit katalogizálni kellene. Mindenkinek mások a szokásai.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.