Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50351) blakey válasza SunMount3r (#50349) üzenetére


blakey
titán

Amikor DTS-MA-ról írok akkor nem core hangról van szó, nem arról van szó, hogy megszólaltatja DTS-ben hanem megy a DTS-MA. A True HD egy kényes dolog és nem mindegyik tartalmazza a DD hangot, tehát a tv-d nem tudja a HD hangokat, ha tudná akkor HDMI-n ki is küldené, de csak DTS-t és DD-t tud, max DD+-t.

Az Atmos a True HD 3D hangja (én így nevezem), DTS-X is hasonló, tehát ha van egy True HD és DTS-HD MA képes erősítőd akkor van HD hangod is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50352) djnice válasza SunMount3r (#50347) üzenetére


djnice
veterán

De az lesz, de az eredeti forrásból átméretezve, újratömörítés nélkül, így jobb mint egy felezett mkv.
Képminősége teljesen transzparens, mint a Dune vonal, nincs utófeldolgozás.
Amúgy most teszteltem, mindent kadenciahelyesen visz, 23.976, 24, 25, 50, 59.94, 60 mind tökéletes.
Deinterlacing is nagyon jó minőségű, 4K, HEVC, 10bit mind megy, pl a 2013 Taipei tűzijáték is folyamatos, akadás mentes ahogy a 60p-s Samsung - Wonders of the World Italy is. Popcorn VTEN-en, Dune Solo-n ezeket ellehet felejteni.
7000 Ft-ért ez a lejátszó annyira best buy, hogy hihetetlen.
Nyugodtan fenn lehet akadni a felezett 3D MVC renderen, csak felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#50353) blakey válasza djnice (#50352) üzenetére


blakey
titán

Most már Q10 Pron is megy Kodival és belső lejátszóval is. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50354) Patice válasza djnice (#50352) üzenetére


Patice
Topikgazda

Még a végén kedvet kapok hozzá ennyiért. :DDD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50355) djnice válasza Patice (#50354) üzenetére


djnice
veterán

Próbáld ki, tényleg jó, sokat nem veszítesz :)

(#50356) SunMount3r válasza blakey (#50351) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Akkor DTS-HDMA-nak DTS a core-ja és azt játszhatta le a TV-m?

Amúgy a linkelt listán nem szerepel a True-HD, Atmos és a DTS-X sem. Ezek pedig az új keletűbbek. Én ezekre írtam, hogy akkor nem biztos, hogy akár a core-t is le fogja belőle játszani a lejátszó.

Az Atmos a True HD 3D hangja (én így nevezem), DTS-X is hasonló, tehát ha van egy True HD és DTS-HD MA képes erősítőd akkor van HD hangod is.-> :F Mit értesz azon, hogy "hasonló"? A szabvány szempontjából szerintem nincs olyan, hogy "hasonló", vagy tudja, vagy nem a konkrét szabványt, nem? Pl. Ha van True-HD képes lejátszó/erősítő, de az Atmos-t már nem tudja akkor, csak nem lesz Atmos hang, csak True-HD... :F

(#50352) djnice: Pedig én fent akadok. :D Ok, lehet, hogy egy HOU-nál jobb minőség, de nem az LG TV-knél is alkalmazott passzív preferált megoldásról beszélünk? Mert szinte tuti, hogy jobb nála az aktív FP 3D minőségbe. Akárhogy csűrjük-csavarjuk, akkor is felezett a felbontás (ahogy írtad is) ahhoz képest.

De amúgy ezeket leszámítva biztos fain kis lejátszó (főleg, FŐLEG ennyiért). TV okosítónak szánnék valami hasonlót egy kisebb TV-hez. Csak ezekkel a fránya HD hangokkal lennék már tisztában, mert lehet az sem mindig mind1...

[ Szerkesztve ]

(#50357) Patice válasza djnice (#50355) üzenetére


Patice
Topikgazda

Eljátszottam a gondolattal egy kicsit, de rájöttem, hogy így is túl sok a hardver körülöttem. :DDD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50358) blakey válasza SunMount3r (#50356) üzenetére


blakey
titán

Nem vagy tisztában a formátumokkal, szerintem olvasd el az erre vonatkozó cikkeket, True HD, DTS-HD nem új, lassan 10 éves formátumok, az Atmos a Dolby True HD 3D hanngja, a DTS-X a DTS-HD 3D hangja. Azért nevezem így, mert + hangsugárzók segítségével érik el a "3D hangot".

Ha nincs + hangsugárzód akkor felesleges törekedni az Atmos hangra, úgyis max a True HD fog megszólalni és otthoni felhasználás során nem sok hátrány fog érni.

Tehát, amelyik lejátszó tudja a True HD, DTS-HD hangokat az tudja a HD hangokat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50359) Joshi válasza blakey (#50358) üzenetére


Joshi
titán

Házimozi topikokban meg azt állítják a hozzáértők, hogy a core-hoz képest a sima HD hang se hoz annyit a konyhára. Nyilván ugyan azt a hangsávot hallgatva. Állítólag a HD hangokhoz már komolyabb hangfalszettre van szükség.

(#50356) nlpK az én 4k TV-ém passzív 3D, de simán van olyan képminősége mint egy aktív Samu 6000-es szériás TV-nek. Mondjuk mintha valahol olvastam volna hogy a 4k passzív 3D az jobb minőségű mint a FHD.

[ Szerkesztve ]

(#50360) blakey válasza Joshi (#50359) üzenetére


blakey
titán

Nyilván olyan rendszerről írok ahol ez érzékelhető, de most nem ez a lényeg.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50361) Joshi válasza blakey (#50360) üzenetére


Joshi
titán

Valamilyen szinten de, mert így a sima HD hanghoz is kell elég komoly cucc. Nem hinném hogy egy 7k lejátszóval fogják kiaknázni a HD hangok képességeit. :DDD

(#50362) blakey válasza Joshi (#50361) üzenetére


blakey
titán

Elég továbbküldeni, semmi extra nem kell hozzá

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50363) Joshi válasza blakey (#50362) üzenetére


Joshi
titán

Igen én is ezzel érveltem a házimozi topikban, de aztán kioktattak hogy még a passthrough "minőségébe" is beleszól a lejátszó elektronikája. :D

(#50364) blakey válasza Joshi (#50363) üzenetére


blakey
titán

Minden beleszól, de még egyszer leírom, nem ez volt a kérdés. Az volt a kérdés, hogy tudja-e a HD hangokat vagy sem. Fórumtárs és a leírás szerint tudja, ennyi.

17 éve vagyok a HM és 27 éve a HiFi világába, tudom, hogy kb. mi mibe szól bele.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50365) Multibit válasza djnice (#50352) üzenetére


Multibit
veterán

Köszönöm az információkat! Ez a "bélyeg" jobb vételnek tűnik, mint a mostanában favorizált Hájmédiák.

(#50366) Joshi válasza blakey (#50364) üzenetére


Joshi
titán

Mindvégig tisztában voltam azzal, hogy miről volt szó, ez csak néhány gondolat volt. ;)

(#50365) Multibit ennyi pénzért nincsenek ám csodák, ezt jó ha tudod. ;]

[ Szerkesztve ]

(#50367) SunMount3r válasza blakey (#50358) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Jó, de ezen még analóg RCA kimenet sincsen, hogyan fogom így hallgatni az Atmos-t és a True-HD-t a Genius 2.0-ás aktív hangfalaimon? :D

(Amúgy még mindig nem tiszta nekem, hogy mi garantálja, hogy ha pl. az Atmos-t nem tudja, akkor legalább a True-HD megszólal, vagy ha azt sem tudja, akkor a True-HD core-ja... De majd átnézem a cikket, mára elég ennyi... :D :U )

(#50368) Joshi válasza SunMount3r (#50367) üzenetére


Joshi
titán

Pont neked teszteltem múltkor hogy mindenképpen szólni fog valami nem kell megijedni. Az Asus Oplay HDP-R1 semmilyen HD hangot nem ismer mégis minden esetben megszólalt. ;)

(#50369) Joshi válasza Joshi (#50368) üzenetére


Joshi
titán

nlpK

Az aktív hangfalas sztereó kimenetes teszt is sikerrel zárult igaz erre már nem reagáltál. :U (#49966)

ui.: szerintem tovább már ne rugózz ezen a témán. ;)

[ Szerkesztve ]

(#50370) tsilver válasza ACE- (#50341) üzenetére


tsilver
aktív tag

szerintem semmi, ha egy TV nek használod a két kimenetét és mind a két kütyü be van kapcsolva akkor sem történik semmi, ki kell választani melyiket akarod éppen használni.

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#50371) djnice válasza Joshi (#50366) üzenetére


djnice
veterán

Pedig úgy néz ki vannak, ha a SoC tudja a specifikációkat és a Kodi jól van hozzá optimalizálva, mint ebben az esetben, akkor nincs gond.

(#50372) Multibit válasza Joshi (#50366) üzenetére


Multibit
veterán

Pedig én azt hittem ;]
Újonc vagyok a mediapleyerek világában, azt gondoltam ezzel váltom meg a világot. Most is egy minimáláras kütyüt használok :W

(#50373) ACE- válasza tsilver (#50370) üzenetére


ACE-
addikt

OK, de itt a két kimenet ugyanoda (ugyanabba a hangszóróba) lenne bekötve párhuzamosan...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#50374) djnice válasza Multibit (#50372) üzenetére


djnice
veterán

Nyugodtan megveheted, nem fogsz csalódni benne, amúgy kb az egész az Odroid C2-nek köszönhető, ami hasonló mint a Raspberry Pi, csak S905 SoC van rajta és komoly fejlesztői közösség áll mögötte. A lényegi dolgokat onnan portolta át kszaq, létrehozva egy univerzális LibreELEC verziót.

(#50375) Multibit válasza djnice (#50374) üzenetére


Multibit
veterán

:R
Csak szarkazmus volt részemről a #50372 :)
Mint technikai iránt érdeklődő embert tett kíváncsivá ez az mp. Mikor azt írtam, hogy jó vétel, nyilván a verhetetlen ár/érték arányára gondoltam. A jelenlegi mediaplayeremmel maximálisan elégedett vagyok (mivel még nem érint a HEVC és a 4K, a 3D meg soha nem hozott lázba).
Viszont végre itt van egy olcsó és jó(nak tűnő) játékos, amit jó szívvel lehet ajánlani azon fórumtársaknak, akik a különböző topikokban kínlódnak a tévéjük beépített lejátszójával. Most már nem lehet kifogás, hogy a külön mp drága!

(#50376) tsilver válasza ACE- (#50373) üzenetére


tsilver
aktív tag

HDMI -on nem megy be a hang a monitorba? Külön csatlakozó kell?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#50377) SunMount3r válasza tsilver (#50376) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Írta, hogy a monitorban nincs hangszóró, külön hangfalakhoz kell.

(#50378) Joshi válasza djnice (#50371) üzenetére


Joshi
titán

Ok hogy a Soc tudja amit, de egy jó lejátszó nem csak abból áll hogy mit játszik le és mit nem. Ha jól rémlik valaki rákérdezett a képminőségre, de úgy általában jó lenne tudni hogy a kép és hang milyen minőséget képvisel stb. Persze ettől még lehet jó vétel, de még most is úgy gondolom hogy nincsenek csodák. :D

(#50379) TCr válasza Joshi (#50378) üzenetére


TCr
veterán

Én voltam, de pontot is teszek a végére.
Jövő héten megrendelek egy Beelink Mini MXIII-at a Popcorn A210 mellé.
Csak a kép- és hangminőség fog számítani, a győztes marad.

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50380) ginola


ginola
addikt

Ilyen ársávban ez jó lehet?

[link]

(#50381) djnice válasza Joshi (#50378) üzenetére


djnice
veterán

Ha újra lesz HDMI capture eszközöm, letesztelem a képét, szemre ugyanaz mint a VXP nélküli Dune vagy Popcorn.

(#50380) ginola: Kb teljesen mindegy, hogy ezekből melyiket veszed, főleg ha LibreELEC kerül rá, ott a 2GB RAM sem számít.

[ Szerkesztve ]

(#50382) TCr válasza djnice (#50381) üzenetére


TCr
veterán

Egyébként melyik LibreELEC-et kell az SD kártyára telepíteni?
WeTek, vagy iMX6?

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50383) ginola válasza djnice (#50381) üzenetére


ginola
addikt

Nem tudom mi a LibreELEC:D
Eddig csak Dune lejátszóim voltak.....ez most ajándékba lenne.

[ Szerkesztve ]

(#50384) TCr válasza ginola (#50383) üzenetére


TCr
veterán

Egy Linux alapú full minimál operációs rendszer, ami bootoláskor KODI-t indít.
KODI = egy elég f*szájos médialejátszó / katalogizáló program.

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50385) Phülöp válasza TCr (#50382) üzenetére


Phülöp
addikt

Én az imx6-os verziót próbáltam, de nem ette meg a cubox.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#50386) djnice válasza TCr (#50382) üzenetére


djnice
veterán

Fentebb már linkeltem, csak ez a jó és a kadenciahelyes: [link]

(#50387) tsilver válasza ACE- (#50373) üzenetére


tsilver
aktív tag

a szép megoldás az lenne, ha akár csinálnál vagy vennél egy kis dobozkát (conrad vagy hasonló helyen) amivel fizikailag , kapcsolóval tudnád a bemenetet választani.

másik opció esetleg, ha a médialejátszás feladatát rábízod a PC-re. Arra felrakod a Kodit veszel hozzá 3-5000ft-ért eegy távvezérlőt és kész. így amédialejátsó nem is kell már.

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#50388) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Felraktam a PowerAmp Trial-t Android-os TV Box-ra (Q10 Pro), de sehogy se tudom benne előhívni se a file tallózóját, se a settings menüt, se semmit. Csak a lejátszó felülete látszik, a shuffle-beállításokkal és kész.

A Box távirányítóját használom, tehát semmi touchscreen nincs. Nyomkodom a Menu gombot a távkapcson, kattintgatok ide-oda, de semmi. Tudnátok erre valami tanácsot, ötletet? Vagy érintőkijelző (esetleg légegér) nélkül teljesen használhatatlan? :F

Köszi!

(#50389) kezo0 válasza SunMount3r (#50388) üzenetére


kezo0
addikt

De hát a Q10-en is be tudod kapcsolni az egérmutatót (ha a beállításokban engedélyezve van), és onnan kezdve a távkapcsolóval mozgathatod a kurzort mindenfelé a képernyőn. OK, nem túl kényelmes, de néha jól jön.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50390) SunMount3r válasza kezo0 (#50389) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Tudom, hogy be lehet kapcsolni, de ez nem légegér, gesztusokat nem lehet vele imitálni és nagyon lassú így a navigálás. Eljutottam így a Folder menüig, de pl. a mappákat bejelölni sem lehet rendesen így.

onnan kezdve a távkapcsolóval mozgathatod a kurzort mindenfelé a képernyőn.-> :F Ez nem értem most mire vonatkozik? Én a TV képernyőjén akarok navigálni, a Q10 Pro távirányítójával. (Ha arra, hogy okostelefonról, tablet-ről is lehet, akkor: nekem egyik sincs).

De köszi! :)

(#50391) kezo0 válasza SunMount3r (#50390) üzenetére


kezo0
addikt

Úgy értettem, hogy engedélyezed az egér funkciót, és onnan kezdve a távirányítóval mozgathatod a képernyőn az egérkurzort. Semmi okostelefon, semmi tablet nem kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50392) Beni2360 válasza kezo0 (#50391) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát ha olyan mint az olcsóbb média boxokon és miért volna más? akkor az büntetés kategóriába tartozik. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50393) kezo0 válasza Beni2360 (#50392) üzenetére


kezo0
addikt

Nyilván nem megy élményszámba a távirányítóval történő egérmozgatás, de néha, szükséghelyzetben jól jöhet.
Aki légegerezni akar, az vegyen egy légegeret magának.
(Mondjuk én tényleg nehezen érzem át a problémát, mivel számomra a Q10 elsősorban médialejátszó, ahhoz meg tökéletesen elég a mellékelt távirányító.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50394) SunMount3r válasza kezo0 (#50393) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

(Mondjuk én tényleg nehezen érzem át a problémát, mivel számomra a Q10 elsősorban médialejátszó, ahhoz meg tökéletesen elég a mellékelt távirányító.)

->már bocs, de szerinted a zene nem a média kategóriába sorolható? :F (Persze értem, te a videókra gondoltál, de akkor is, mert ez egy tényleg egy médialejátszó, tehát szerintem az én igényem is jogos...) +A távkapcsal nem csak a saját lejátszóját lehet kényelmesen vezérelni, hanem csodák csodája az olyan egyéb médialejátszó programokat, mint pl. a KODI-t is, hoppá... De mélyebben tényleg ne menjünk ebbe bele...

->Ha viszont úgy veszem, hogy egy igényekre szabható Androidos miniszámítógép, akkor beleférne, hogy a légegeret magam vegyem hozzá külön. Az is igaz, ahogy írtam is, hogy ezért az árért már elvárható lenne egy légegér, ennyi a bibi a koncepciójukban, meg is írom a fórum-ukra az igényt (bár nekem már nem oszt nem szoroz).

Nyilván nem megy élményszámba a távirányítóval történő egérmozgatás, de néha, szükséghelyzetben jól jöhet.-> Hát, nem tudom te mennyit használtad így, de maradjunk annyiban tényleg csak szükséghelyzetben, 1-2 beállítást elvégezni vele.

Ha nincs más megoldás, akkor marad a légegér.

[ Szerkesztve ]

(#50395) kezo0 válasza SunMount3r (#50394) üzenetére


kezo0
addikt

"A távkapcsal nem csak a saját lejátszóját lehet kényelmesen vezérelni, hanem csodák csodája az olyan egyéb médialejátszó programokat, mint pl. a KODI-t is, hoppá..." --> pontosan így gondolom én is (kivéve, hogy én "távkapccsal"-t írtam volna), most akkor miben is nem értünk egyet?
Már azon kívül, hogy szerintem ez elsődlegesen se nem zenelejátszó, se nem játékkonzol. Ha meg szerinted ezért az árért illett volna egy légegeret mellékelni hozzá, akkor miért vetted meg így, hogy nem azt mellékelnek...? ;)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50396) blakey válasza SunMount3r (#50388) üzenetére


blakey
titán

A PowerAmp nem Androidos TV boxra van optimalizálva, ha nincs légegered akkor küzdés az egész és ez még néhány appra vonatkozik. Ha megnézed akkor pl. a YT app más mint ami a telefonon/tableten van.
A fejlesztőknek ebbe az irányba is lépniük kell.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50397) SunMount3r válasza kezo0 (#50395) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

kivéve, hogy én "távkapccsal"-t írtam volna->Jajjj... :U :D

most akkor miben is nem értünk egyet?->Aki légegerezni akar, az vegyen egy légegeret magának.

->Ez az, hogy én pont a légegerezést akartam volna elkerülni, arról szólt a nyitó hsz.-em is. De már fáradok lehet, egész délután a Box-ot nyűttem, hogy minden pöpec legyen...

Akkor marad a légegér...

(#50398) kezo0 válasza SunMount3r (#50397) üzenetére


kezo0
addikt

De ugye már pöpec? Mert nekem a tegnapi fw-frissítés után már alig maradt gondom. ;)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50399) Beni2360


Beni2360
félisten

Én csak azt nem értem, hogy mitől repül egy lég egér?
Nem a rádió frekvenciákon száguldozik?
Oszt Kínából de akár itthon is 2k alatt meglehet venni. Nekem van vagy 3 db és nem mentem tönkre bele.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50400) SunMount3r válasza kezo0 (#50398) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Van azért még min javítani. Nekem akad gondom a felirat elcsúszásokkal és ezzel a gamma ingadozással is időnként (a topic-jánan részleteztem), az a baj, hogy ezek még kevesen jelentették a Futeko-nak, így nem biztos hogy javítva lesznek. De azért remélem.

(#50399) Beni2360: Milyen légegereid vannak? Én a Minix Neo A2 Lite-ot néztem ki, bár ez relatíve drága, de van billentyűzete és jók a review-ök róla. De nekem csak két feltételem van: legyen pontos a légegér és elemmel működjön.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.