Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50701) Karel666 válasza Joshi (#50700) üzenetére


Karel666
tag

Akkor biztos jó, de azért rákérdeztem már a másikban.

(#50702) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok!

Ez mennyire lehet jó választás? A 2/16-oson gondolkozom.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#50703) Multibit válasza Burki (#50702) üzenetére


Multibit
veterán

Friss, ropogós. Te lehetsz a bétatesztelő ;)

(#50704) Burki válasza Multibit (#50703) üzenetére


Burki
aktív tag

Igen, igen. Valahol mintha olvastam volna, hogy az elso S912-esek szeptember korul erkeznek. Ezert is lepodtem meg rajta. Most jott e-mailben a promo. Keresek meg hozza valami kupont es lehet,hogy be is tesztelem.

Eleg lehet a 2 giga, vagy erdemes azt a par dollart raaldozni es inkabb a 3 gigasat rendelni?

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#50705) Multibit válasza Burki (#50704) üzenetére


Multibit
veterán

Ha csak mediaplayernek akarod használni, akkor az 1 GB is elég - a szaktopik szerint.

(#50706) Beni2360 válasza Karel666 (#50671) üzenetére


Beni2360
félisten

Én jún.15 rendeltem éa júl.01 megkaptam.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50707) devil-k válasza Lacielvtárs (#50681) üzenetére


devil-k
nagyúr

Bug, bug hátán. Eleinte nekem is szépen viselkedett, nagyon jól elvoltam vele. A képminőség is kiemelkedő, főleg úgy, hogy én vetítek ráadásul, ez plusz pont volt.

Aztán elkezdett újraindulni, belassulni, fagyni... hasonló. Emlékszem az Útvesztő c. film első részét néztem és szerettem volna hangsávot váltani, s erre újraindult az egész..... Akkor döntöttem el, hogy vége a Popcorn vonalnak. Aztán amikor/közben/utána nézegettem a Kodit, akkor került végleges pont a történet végére és megkérdeztem magamtól, hogy a francba bírtam eddig Kodi nélkül?

Ég és föld a különbség. Kényelmi szempontból is.

(#50685) arcitec
Nem tudom, hogy a mostani FW milyen rajta, de nekem kínszenvedés volt a vége. Attól, hogy neked nem fontos a Jukebox, másnak igen. ;)

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#50708) Tibiajax válasza devil-k (#50707) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

+1
ugyanezt játszottam végig én is az a300-al is, később újra próbát téve az a400-al is. hulladék mind szoftverileg

(#50709) blakey válasza arcitec (#50690) üzenetére


blakey
titán

Őszintén? Bőven jobb mint az A400-volt és nem elhanyagolandó, hogy az A400 már több éve kint van, Q10 Pro meg 3 hónapja.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50710) arcitec válasza devil-k (#50707) üzenetére


arcitec
addikt

Hát sajnálom - a Jukebox egyébként egy dolog, nem szignifikáns - de amiket írtok nálam semmi, mert még ha ezeket tapasztalnám azt mondanám hát persze hiszen már rég kidobtam. NA de egyszerűen nem így van,szinte hihetetlen az a sok (-) amit írtok, nálam semmi. példul még soha nem bootolt magától.
A javított fw.k egyébként bizton segítettek és még az is lehet nem vártátok meg... Na de kár is ragozni, a lényeg hogy vannak negatív vélemények és pro kontra is , de hiszen én megelégedéssel használom...... ;)

[ Szerkesztve ]

(#50711) Lacielvtárs válasza devil-k (#50707) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& Tibiajax:
köszönöm a véleményetek :R
nálam most a teszt időszak van, tegnap épp egy iso-t teszteltem, és rendben volt, nem akadozott.
no de majd nyugtával dicsérem a napot.
nekem tetszik, egyelőre, de mint írtam ez a web os után, nem is csoda :)
nekem a kép minőség ami mindent visz.
mondjuk én oda figyelek, amikor csak tehetem hogy naponta vagy két naponta újra indítom :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#50712) devil-k válasza arcitec (#50710) üzenetére


devil-k
nagyúr

Tiszta szívből örülök neki, hogy nálad bevált! Sőt, a legutóbbi emlékeim szerint Mézga Aladár kollégánál is jól muzsikál ez a vas.

(#50711) Lacielvtars
Nálam sem non-stop ment, ugyanis nem szervernek vagy/és torrentgépnek lett kitalálva a kicsike.

(#50713) Patice
Pedig azt hittem!
Apropó! Hova lett ő is? Rég láttam itt...

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#50713) Patice válasza devil-k (#50712) üzenetére


Patice
Topikgazda

Mézga Aladár sem szándékozik belefolyni a HTPC témába...

Megértem. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50714) Lacielvtárs válasza devil-k (#50712) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ja, értem...
hát tény hogy én is kihagyom ezen funkcióit, mert ettől nem estem hasra. de mondjuk nem is erre kell használni...
no majd látom/látjuk :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#50715) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

55-ös TV (55j6200) és egy Synology NAS DS251j (12TB). Ehhez a pároshoz szeretnék valami lejátszót. Raspberry Pi3 vagy Apple TV 4.gen a kiszemeltek.

Melyiket érdemesebb venni?

Ha a Pi-t választom (+KODI), akkor felnyomnám a TV hátuljára, a kérdés viszont a távirányító?! Milyen "normális" távirányítot lehet kapni vagy esetleg iPhone-al lehet valami app-al vezérelni?

Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#50716) Patice válasza Cold5 (#50715) üzenetére


Patice
Topikgazda

Raspberry tudja a CEC-t, szerintem a TV is, így a Málnára rakott Kodit tudod vezérelni a TV távjával. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50717) Cold5 válasza Patice (#50716) üzenetére


Cold5
senior tag

:R

Tudásilag is jobb akkor a Pi3?

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#50718) Patice válasza Cold5 (#50717) üzenetére


Patice
Topikgazda

A Pi3 tudását te szabod meg azzal, hogy milyen rendszert raksz a microSD kártyájára.

Az Apple TV-nél a tudását az Apple szabta meg és nagyon nem tudsz változtatni rajta.

Számomra az első szimpatikusabb.

Óriási közösségi támogatás van mögötte, rengetegen fejlesztenek rá, sok mindenre használható és emiatt általában minden újdonság először erre a cuccra jelenik meg. Lassan azt mondhatnám, hogy mindenkinek ajánlott, hogy legyen otthon egy. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50719) blakey válasza Cold5 (#50715) üzenetére


blakey
titán

Az Apple TV4 rendszere nagyon stabil és sok mindent tud, Kodi is van MrMC a neve és vezérelhető Kodi app-pal de nincs kadenciahelyes lejátszás, ezt szoftveresen komprnzálják és egész jól. Gyakran használom az ATV4-et, mert teszi a dolgát és mindezt nagyon gyorsan. Ha fontos a kadenciahelyes megjelenítés akkor egyelőre ne az ATV4-et válaszd.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50720) #73499136


#73499136
törölt tag

Üdv mindenkinek!

Mi a véleményetek (ha ismerős) a Mede8er MED600X3D lejátszóról? Jelenleg még van egy WD TV-m de sajnos várhatóan feladja, a ház már valamiért repedezik. Esetleg a WD TV-hez hasonló ajánlat? A Mede8er egy kicsit drága, kb a duplája a WD-nek. A Winchester is WD amit használok.

Előre is kösz.

(#50721) djnice válasza #73499136 (#50720) üzenetére


djnice
veterán

Ha Full HD 3D MVC is kell, akkor a Raspberry Pi3 jobb, ha pedig HEVC, 4K a fontos, akkor egy S905-ös box lesz a nyerő.
Árban jóval olcsóbbak a túlárazott MED600-nál (Pi3 kb 13k, S905 kb 7k)

(#50722) bogabi válasza #73499136 (#50720) üzenetére


bogabi
senior tag

Ha gondmentes 3D fontos, akkor MED. Ha az "összekötöm és működik" fontos, akkor MED. Ha szolgáltatásokra gyúrsz, akkor Pi + valamilyen ELEC. Ha a pénz is számít, akkor Pi. Ha elég a FHD, x264, HD Audio, akkor véleményem szerint jobban jársz a MED-el. Keress egyet használtan.

[ Szerkesztve ]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#50723) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Üdv! Médialejátszó vásárláson gondolkozok. Idáig egy Egreat R6C-t használtam, tökéletesen meg is felelt, csak bekrepált. Valami hasonló egyszerűt szeretnék, de azért kevesebbet ne tudjon. 3D,4K, meg ilyen fölösleges dolgok nem kellenek. Az Egreat is egy olcsó cucc volt, valami hasonló árban szeretném az újat is.Válaszokat előre is köszönöm.

(#50724) Beni2360 válasza Kaktusz92 (#50723) üzenetére


Beni2360
félisten

ment pü

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50725) #73499136 válasza bogabi (#50722) üzenetére


#73499136
törölt tag

Kösz a válaszokat!
A 3D abszolút nem kell a 4K egyenlőre nem (ha kell valamikor is) az FHD és a HD Audió ami fontos. A MED-ről nagyon pozitív teszteket lehet olvasni, mindenki dicséri de az ára tényleg húzós, talán sikerül használtan találni 1-et.

[ Szerkesztve ]

(#50726) Bling95


Bling95
őstag

Sziasztok !

Tudtok mondani olyan médialejátszót amiben nincs semmi extra , viszi a fullHD-t, mkv-t és normális/gyors menüje van?

Nem kell hálózat, se 4K, se belső meghajtó. Szimplán csak a tv sajnos nem viszi el az mkv-t és kell valami ami usb-ről lejátsza a HD filmeket.

(#50727) Joshi válasza Bling95 (#50726) üzenetére


Joshi
titán

A helyedben én hasonló cuccban gondolkodnék, olcsó és még felül is múlja az elvárásaidat.
1GB RAM
2GB RAM

ui.: annyi, hogy fel kell rakni a LibreElecet.

[ Szerkesztve ]

(#50728) gulac12 válasza Bling95 (#50726) üzenetére


gulac12
tag

Érdemes lenne neked is menézni az Amlogic S905, S912 processzoros készülékek topikot, tartalmas összefoglalóval, ajánlott készülékekkel, segítőkész fórumtársakkal találkozhatsz, hátha megtalálod a neked megfelelő darabot.

(#50729) Cold5 válasza blakey (#50719) üzenetére


Cold5
senior tag

:R

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#50730) Don77


Don77
tag

Üdv! Ismeri valaki az Xtreamer Wonderpro 4K tipusú lejátszót? Tapasztalatok? Köszönet :R

(#50731) Peat76


Peat76
őstag

Megtörtént csere a jó öreg Wd hd Live helyére került egy Himedia Q10 Pro, nem őt akartam de ráesett a választásom! Remélem kiváló párost alkot egy Sony KD55X8509-el....

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#50732) nadtom


nadtom
tag

Próbálta már valaki a Popcorn A500-ast? Ez jobb lejátszó (képminőség szempontjából), mint a Q10pro?

(#50733) Blaise válasza nadtom (#50732) üzenetére


Blaise
veterán

Ebben a topciban a Q10 a király mostanság, a Popcorn csak simán müködik, szép képe van. Ha nem kell a sztereo DAC és a hdd, akkor bőven jó a VTEN is, jóval olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#50734) nadtom válasza Blaise (#50733) üzenetére


nadtom
tag

Nekem is Q10pro-m van :) csak furdalja az oldalamat a kiváncsiság, hogy milyen lehet az A500-as képminősége, mert az A410-ről jókat olvastam... :K

[ Szerkesztve ]

(#50735) blakey válasza nadtom (#50732) üzenetére


blakey
titán

Ezt csak úgy tudod megállapítani ha egymás mellett megnézed. Nekem A400-am volt, Q10 Pro-nak jobb a képe.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50736) nadtom válasza blakey (#50735) üzenetére


nadtom
tag

Pontosan ezért kérdeztem, hátha volt már valakinek alkalma tesztelni a két lejátszót egymás mellett.

(#50737) Szicskeee


Szicskeee
tag

Jo reggelt Uraim!

4k, 3D-hez milyen kutyut ajanlotok? Ha megoldhato jo lenne ha lehetne Kodit hasznalni rajta.

(#50738) blakey válasza Szicskeee (#50737) üzenetére


blakey
titán

Ajánlottak ilyen kis kütyüt, még nem érkezett meg, de állítólag LibreELEC-kel nagyon jó. Ha a Q5/Q10 Pro megkapja a várva várt javításokat amivel minden hibát kiküszöbölnek ami a lejátszást illeti akkor nagyon ajánlott éesz, most is ajánlott csak még nem lett minden kijavítva.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50739) Szicskeee válasza blakey (#50738) üzenetére


Szicskeee
tag

Ezt sem gondoltam volna, hogy 30 dodobol meg lehet uszni. Amit neztem 160 euro volt. Eljen CHINAAA :D

Mondjuk ez a Q5Pro majdnem 200.

[ Szerkesztve ]

(#50740) access_denied


access_denied
senior tag

Üdvözletem!

Med600x-ről váltanék Dune Solo 4K-ra (?), elsősorban a 4K miatt.

Ami fontos, az a Yadis jukebox, ami mindkét terméket támogatja tudtommal (kisebb Dunéket egészen biztosan), ezért a Himedia - számomra úgy tűnik, hogy - nem jöhet szóba.

3D, kadenciahelyesség, 4K, Yadis, ezek a szempontok. Az árakkal tisztában vagyok, ezt leszámítva tudtok-e jobb alternatívát a Dunénél, vagy tudtok-e olyan fogyatékosságról ami a Dune ellen szólna?

Köszönettel.

(#50741) RedCat válasza access_denied (#50740) üzenetére


RedCat
senior tag

Hát a HDMI 1.4 elég nagy hiányosság szerintem, főleg ha 4k-t szeretnél, mert az 1.4 csak 30p-t tud 4k felbontáson. A 60p-hez HDMI 2.0 kell.
Szerintem ne vedd meg, én is e miatt vettem Himedia q5 pro-t. Ma jött meg, még nem teszteltem.

(#50742) blakey válasza access_denied (#50740) üzenetére


blakey
titán

A Yadis miért fontos? Mit tud amit másképp nem tudsz megoldani?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50743) access_denied válasza RedCat (#50741) üzenetére


access_denied
senior tag

Láttam, hogy csak 1.4 HDMI van rajta, de egyelőre a 60fps még messze van 4K-ban. Sajnos a TV - mondjuk úgy - nem alkalmas a 4K lejátszásra, ezért gondolkozom media player-ben. HTPC nem játszik.

#50742 blakey

A Yadist már megszokottan használom, a MED jukebox funkciója nagyon gyenge, képeket nem talál filmekhez, nagyon sok a hiányossága.

A Mede8er puritán menüje pont tökéletes ahhoz amit használok belőle, ehhez képest a Q10 pro menüje, tudása számomra sok, túlzó. A media player számomra tényleg csak media player, youtube, böngésző, stb. felesleges.

Nem tudom, hogy mi lenne az ajánlás, minden ötletet fogadok, mindig jobb vásárlás előtt tisztában lenni a +/- skillekkel.

Köszönöm a válaszotokat.

(#50744) blakey válasza access_denied (#50743) üzenetére


blakey
titán

A Yadis a Kodihoz képest egy gyenge eresztés, a Kodi mindent megtalál. Ha már 4K-s lejátszót veszel akkor olyat vegyél ami tudja a H265-öt és a 4K/60fps-t, semmiképp ne vegyél olyat aminek semmi értelme.
Szerintem a Q5/Q10 Pro már most is jobb, mint a Solo 4K és fele annyiba kerül. Vagy a korábban linkelt Nexbox lejátszó ami tized annyiba kerül és mindent visz. Ha a képminőség számít akkor az Imprex 2 a legnagyobbak között van, sőt, de ezt csak akkor látod ha a többi is mellette van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50745) RedCat válasza access_denied (#50743) üzenetére


RedCat
senior tag

Én is egyet értek blakey-el. Minek veszel 4k képes lejátszót, ha nem tudja normálisan? Ha 4k miatt cserélsz, akkor olyat vegyél aminek értelme is van. Már tudvalevő, hogy 4k-ra nem jó a Dune Solo 4k. Vagy majd 1 év múlva cserélsz ismét?
Mi a sok a q5/10 menüjében? Egyből indul a kodi, ami nagyon hasonló, mint a med600 menüje volt. Hidd el, a kodinál nem kell jobb lejátszó...
Én egy zsákutca terméket tuti nem vennék, aminek már most tudvalevő, hogy semmi jövője nincs a hardver miatt.

(#50746) access_denied válasza blakey (#50744) üzenetére


access_denied
senior tag

#50744 blakey és #50745 RedCat

Mindkettőtöknek köszönöm a válaszokat.

A Kodi a media playeren tut, azon kellene bűvészkednem, nem tudom, hogy ez mennyivel egyszerűbb annál, mint a Yadisban a filmre két kattintással ott a leírás, stb. Nem akarok nagy számokkal dobálózni, de mennyiségben el nem tudok képzelni ennél egyszerűbb módszert.

Valahol majd keresek egy videót a Kodi jukebox működéséről.

A Dune a H.265-öt tudja leírás szerint, a 60fps-t nem, de nem is tudom, hogy van-e olyan film, ami ezt kihasználná. Használtan egészen jó áron meglenne.

Félreéértések elkerülése végett nem magamat akarom meggyőzni az igazamról, de lesz / van értelme a 4K 60fps-nek, ha egyszer film se lesz hozzá, valamint a kamerám se tudja?

Nem napi szintű a probléma, tudom jegelni, hallgatok rátok.

Ez a link jól mutatja a Q10 menüjét?

[ Szerkesztve ]

(#50747) djnice válasza access_denied (#50743) üzenetére


djnice
veterán

egyelőre a 60fps még messze van 4K-ban

Lassan a legtöbb otthoni célra szánt videókamera is tudni fogja, nem beszélve majd a mobiltelefonokról.

(#50748) Phülöp válasza access_denied (#50746) üzenetére


Phülöp
addikt

Kodinál azon túl, hogy rákattintasz a médiatár "Movies" ikonjára, a filmek rövid ismertetője egyből megjelenik a plakáttal (vagy borítóval) együtt. Onnan 2 kattintás a trailer, vagy egy kattintás a lejátszás (értelemszerűen az aktuális film, amin állsz).
Tehát a kiválasztott film ismertetőjéhez (tartalom, film hossza, szereplők, rendező, stb.) 0, a trailerhez 2, a lejátszáshoz 1 gombnyomással jutsz el.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#50749) blakey válasza access_denied (#50746) üzenetére


blakey
titán

Kodiban semmit nem kell bűvészkedni, az elején mindent beállítasz és utána semmivel nem kell foglalkoznod, ha új film kerül be akkor automatiksan felismeri és minden infót hozzárendel. Ez a legegyszerűbb, Yadis hozzá képest macerás valami. :) Ezért kérdeztem, hogy ez mit tud, hogy olyan fontos. De a Plex és egyéb programok is egyszerűbbek, mint a Yadis. Tudom, mert 5 évig Dunem volt, tudom mit kell csinálni vele, hogy legyen borító, stb.

A videó jól mutatja a menüjét de mivel android ezért tetszés szerint beállítható, beállíthatod, hogy a Kodi legyen az alap képernyőd és onnan is bármit elindíthatsz.
Ha már 4K-s cuccot veszel akkor legalább tudja is maximálisan a 4K-t, felesleges pénzkidobás olyan lejátszót venni ami csak félig tudja.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50750) DoItYourself válasza access_denied (#50746) üzenetére


DoItYourself
addikt

"Valahol majd keresek egy videót a Kodi jukebox működéséről."

Telepítsd egy PC-re és próbáld ki! :K

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.