Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) BBéci válasza Dorian (#19992) üzenetére


BBéci
titán

Igen, pontosan ezek szólnak az általam alkalmazott módszer mellett.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20002) BBéci válasza bsanya (#19999) üzenetére


BBéci
titán

Néhány AVI-t nem hajlandó lejátszani, ugyanúgy, mint a 101 és 301.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20003) Dorian válasza BBéci (#20002) üzenetére


Dorian
félisten

Ezek miféle avi-k? Havernak pont most kell ajánlanom a "tökéletes Dune D1" olcsóbb alternatíváját.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#20004) Patice válasza Dorian (#20003) üzenetére


Patice
Topikgazda

DX50-es kodekkel készítettekbe tört bele a 301-esem foga.. Van rá egy patch, de nem tudom az használható-e még, ill. későbbi firm-ekben tudtommal ezt már javították.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#20005) rappit4 válasza bsanya (#19999) üzenetére


rappit4
őstag

Ha minden igaz akkor a dune 102 nem tudja a jukeboxot.

(#20006) BBéci válasza Dorian (#20003) üzenetére


BBéci
titán

Meg kellene néznem médiainfóval. Netről leszedett 1280x720 felbontású, 10-30 perces filmecskék.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20007) Dorian válasza BBéci (#20006) üzenetére


Dorian
félisten

Ne fáradj, nem olyan fontos. Túlnyomó részt .mkv-t és BD25-öt néz majd vele. Vagy kiad több pénzt a beépíthető vinyó, full BD menü és több USB miattt a D1-re.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#20008) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
kicsit off...
erről tudna vki infókat.A 3D-t támogatja és lehet csatlakoztatni külső lejátszóként tv-hez bár ez lehet csak samura igaz?!....de tv esetében mivel csak usb 2.0 kimenet van rajta hogyan működhet a fullhd 3D??...vagy ez csak pc -noti- esetén valósítható meg ?..már ha támogatja a számítógép video kártyája?

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#20009) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Üdv.

Hol tudok a legolcsóbban minden fajta hangszóró kábelt venni méretre? Lehetőleg Budapesten a legjobb lenne 7.ker környékén..

(#20010) Patice válasza TechN7ne (#20009) üzenetére


Patice
Topikgazda

Kácsa-Audio. :)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#20011) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

köszöntem. :R

(#20012) cekkk válasza TechN7ne (#20011) üzenetére


cekkk
veterán

És még ma 20% kedvezmény is van náluk.

(#20014) TechN7ne válasza cekkk (#20012) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

ma is nyitva van,csak mert szombatra zárva azt írják?

(#20015) DVlad válasza TechN7ne (#20014) üzenetére


DVlad
őstag

Ma sok cégnél hétfő van. :DDD
Egy telefon és kész.

(#20017) TechN7ne válasza cekkk (#20016) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

köszöntem,akkor ma már kilőve mert 2 ig voltak.

(#20018) cekkk válasza TechN7ne (#20017) üzenetére


cekkk
veterán

Holnap is nyitva lesznek :K

(#20019) TechN7ne válasza cekkk (#20018) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

:R

(#20022) Topanka


Topanka
aktív tag

Lemaradtam egy kicsit itt a fórumban, ezért vissza kellett. olvasnom egy kicsit.
Még mindig tart ez a kábel minőség vita?
Nem bírom már ki, hogy ne szóljak hozzá.
Egy, nem értek hozzá nagyon, de biztos parasztvakítás volt amikor Volszkij-ban a világ második legnagyobb ...gyárát építették, minekünk magyaroknak a kábelezés és bekötés volt a feladatunk, és a profibusz, avibusz rendszereknél nem volt mindegy milyen kábelokat használtunk, mert az árnyékolt erenként több bites szekvenciális jeleket átvivő kábel és kábel között is nagy különbség volt.
De ugyanez volt a helyzet Svájcban a föld alatt kiépített részecskegyorsítónál.
Nálunk kb ez a helyzet, van az asszony aki mindent megmagyaráz, de azért nagyon szeretem, bocsi, Őt szeretem a legjobban (éppen mögöttem áll) ajaj!!! és amit ért azt fogadja el, illetve veszi meg.
Van a férj, jómagam, és ami jobban tetszik, ami megfog, aminek jobban örülök, azt fogadom el, és veszem meg. nem akarom tudni, és nem érdekel, hogy miért.
Álltalános iskola: Newton törvénye már rég nem helytállóak, de még meg sem jegyzik, csak azért használják, mert megközelíti a valós dolgokat (a jelen ismeretekben) és könnyebb vele számolni. (Stephen Hawking)
Nagyon rossz vagyok töriből, de honnan is jöttünk mi magyarok? Fingom sincs, de publikált írás van arról, hogy valahonnan az Asszírok földjéről, ahol volt egy Arpad nevű város. Etelközben csak szaporodtunk 3 nagy törzsel. stb.
Ezzel azt akarom kifejezni, hogy az ember próbálja ki a dolgokat, ebben az esetben a HDMI kábelokat, és ha minden más feltétel azonos, számára van szubjektív különbség ami megér annyi árkülönbözetet, és ami a legfontosabb, hogy ezt nagy örömmel, és elégedetséggel könyveli, vegye meg a számára a jobbat, érzésben ez a vitathatatlanul a legjobb döntés, és ezen semmilyen tudományos magyarázat nem tud kifogni.
Amiről nem tudunk, az még létezhet.

Erről a legjobb példa most jutott az üres fejembe:
Legkisebb leányomnak problémái vannak a gyomorsav termeléssel, elég sok van belőle.
Az egyik orvos azt mondta erre, hogy a legjobb ellenszer a saját széklete lenne.
Nem tudom, hogy így van e, de ha így is van megenné itt a fórumon valaki?
Szar érzés lenne, a szó szoros értelmében. Én nem.

"Regger"

Most mi lesz? HTPC, vagy Dune?
Még én sem bírtam eldönteni.
A TV vásárlás és a tetőtér beépítésének elkezdése egy kicsit kiganézott alattam.
Így van egy- két hónapom, hogy eldöntse.
Az új megjelent, vagy nem megjelent lejátszók nemigazán lesznek nekünk jók, tzdod mire gondolok, így vagy visszanyúlunk a Dune Max, Duo, Smart stb.-hez, vagy HTPC. mindkettő nem megy egyszerre nekem.
Ez a sok licence per nekünk felhasználóknak nem a legjobb, és az az érzésem, hogy a közeljövőben nem is fog rendeződni (Kína, +gyártók). De ez nekünk is elsülhet jól, csak mikor?

[ Szerkesztve ]

(#20024) Topanka válasza Gulyopapa (#20013) üzenetére


Topanka
aktív tag

Bocsi hogy megkérdezem, de neked zabszem van az ülepedben?
Nyilvános fórumon abszolút helytelen viselkedést tanúsítasz, és mellette úgy érzem provokálod fórumtársadat "BBéci"-t. Vannak, voltak neki hibái, de ami számomra egy nagy dolog az ember részéről az az, ha tud változni, vagy elismerni. És ő tesz erről, azon kívűl sokszor segít másoknak, igen hasznosan.
Te kihasználva ezt, ki akarod hozni belőle az ördögöt, és ez nem nagyon tetszik.
Valószínű, hogy sok fórumtárs nevében írhatok, inkább segíts a válaszaiddal a felmerült kérdésekre, mindenki hasznára.
A jó Isten két legszebb ajándéka a gyarló ember számára a szeretet, és megbocsátás. Csak néha elfelejtünk élni vele.

Ja, és ki az a Szoboti Tamás?
Tőle kell félnünk?
Ővele fenyegetsz bárkit?
Tán még zsarolsz is?
Láthatod, milyen érzéseket tudsz ébreszteni egy kívülállóban?

Tisztelt Szoboti Tamás úr! Remélem én jó fiú vagyok, ha valami rosszat tettem a tűzre kérem a bocsánatát, a továbbiakban igyekszem nem írni semmit (érdekes ez a dupla tagadás a magyar nyelvben).

[ Szerkesztve ]

(#20025) tlala


tlala
addikt

Mintha valami tini fórumban lennék...
Decemberi Bravo magazinhoz mit szóltok?? :))

(#20026) kovadika


kovadika
őstag

Tudja valaki azt, hogy ez a lejátszó, a Egreat EG-R6S a sima Blue ray 3D-s isokat is lejátsza? mert leírásban benen van a sima BD iso, meg külön a 3D, az osztott képernyős, de engem érdekelne, hogy a 3D isokat is lejátsza -e?

(#20027) Topanka válasza tlala (#20025) üzenetére


Topanka
aktív tag

+1

(#20028) #75912448 válasza Topanka (#20022) üzenetére


#75912448
törölt tag

Nekem már kész a HTPC, már nem filózom :) Ráadásul annyira rendben van, hogy a médialejátszó fogalma már csak rossz emlék számomra, el is adtam őket :) Kép és hang rendben, kezelhetőségben egy napon sem említeném az asztali lejátszókkal. Sosem dzsúkbokszoltam ,de pl XBMC alatt gyakorlatilag 1 perc alatt belőtt több száz filmet úgy, hogy 1 gombot nyomtam meg. Így most ilyet is használok. Képminőség különböző renderer kiegészítőkkel bőven meghaladhatja a médialejátszók képességeit. HQV mérések szerint ez sem kell hozzá.

HD hangok 100%-ig működnek, sőt, mindenféle hang és képfájl ami eddig problémás volt. 2 rossz kódolású filmem volt amivel nem bírt (médialejátszók igen), melyet 1-1 BD50 megoldott.

Egy biztos, csak olyan ember vágjon bele, aki rászán 1 hetet a konfigurálásra, utánaolvas bizonyos dolgoknak, otthonosan mozog szoftveres környezetben. Utána meghálálja, nem kell többet hozzányúlni. Ha kép és hangminőség upgrade-re vágynék, akkor az OPPO lehetne újabb szint, pl a 103-as, normál médialejátszó számomra értelmét vesztette. Egyetlen egy dolgot sem tudnék mondani a javára, csak a plug n play szól mellette. Ettől még természetesen továbbra is érdekel az iparág, mindössze a házimozim már nem ezek a kis masinák hajtják.

Szóval egy szót tudok mondani a HTPC-mre, imádom. :D

Kábeltémával fórum szinten nem foglalkozom. 100 félék vagyunk, teljesen másképp érzékelünk bizonyos dolgokat. Mindent, ami érdekel kipróbálok, a saját szememmel akarom látni, így vagyok a kábelekkel, így voltam a HTPC-vel is. Kedvencem mikor olyan emberek nyilvánulnak meg kábel ügyben, akik sosem próbálták, elméleteik vannak, de nem próbálták azonos megjelenítőn, azonos forrással különböző kábeleket.

1-2 hónapja eszembe nem jutott volna hátépécézéni. Parker, cekkk és többen ajánlották, kipróbáltam, most itt tartunk...

[ Szerkesztve ]

(#20029) BBéci válasza #75912448 (#20028) üzenetére


BBéci
titán

Ha valaki készen a kezembe nyomna egy olyan HTPC-t és nem kerülne többe, mint a majdani Dune TV-303D, akkor elfogadnám.
Feltéve és remélve, hogy a 303 ée tud játszani minden HD hangot. A 102 simán viszi az irdatlan bitrátájú Celine Dion koncertet is, míg az A-400 ciceregni, visítani és kattogni kezd a PCM sztereójától. A Fast Five hangja ugyanúgy akadozik, kimarad, mint a Dunékkel, de ráadásként a kép is szaggat. :W
Most teszem fel az új firmware-t, utána próba ugyanezekkel a filmekkel.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20030) #75912448 válasza BBéci (#20029) üzenetére


#75912448
törölt tag

Brazos konfig SSD-vel csúnya házzal 55k-ból kijön, némi kompromisszummal. Kompromisszumok nélkül Trinity alapú HTPC 70-80-ból, szép házzal határ a csillagos ég. Utóbbinak némileg jobb a képminősége, és képes lehet madvr és egyéb video renderert futtatni, mindenképpen megéri a többletköltséget. Átlagfelhasználásra, vagy családi lejátszóként valószínűleg a 303 jobb alternatíva, hiszen a HTPC előnye pont ott jelentkezik, ahol a médialejátszó elfogy, azok hardvere és vagy szoftvere már nem alkalmas rá. Ahogy ismerem a kényelmi és egyéb szempontjaid, neked is a médialejátszó jelent jobb megoldást, kiegészítve egy minőségi BD playerrel.

(#20031) #75912448 válasza BBéci (#20029) üzenetére


#75912448
törölt tag

Na látod, HTPC alatt a hangokkal való szenvedés ismeretlen fogalom. KB 1mp alatt megtörténik az audio sávok közötti váltás, hibát sosem tapasztaltam. Ráadásul az én felhasználói szokásomhoz ez elengedhetetlen.

(#20032) Dorian válasza BBéci (#20029) üzenetére


Dorian
félisten

102-nél hogy működik a hangsáv beállítás? Tehát ha nem akarom, hogy a HD hangokat hol vigye hol beszaggasson, hol más probléma legyen, be lehet állítani menüben, hogy mindig csak a magot játssza le?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#20033) #75912448 válasza BBéci (#20029) üzenetére


#75912448
törölt tag

Nagyon kíváncsi lennék, gyűröd most az OPPO-t, A-400-at, 102-t és Mede8ert, mit látsz vásznon ill tévén képminőség terén. OK, hogy az OPPO egészen biztosan jobb, de a másik három?

(#20034) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok? Van minőségbeli külömbség a BD25 és a BD50-es Avatar fílm között?

(#20035) cekkk válasza BBéci (#20029) üzenetére


cekkk
veterán

Ott van Ricsiék féle az nem jó? ;] :DDD

(#20036) Topanka válasza #75912448 (#20031) üzenetére


Topanka
aktív tag

AJAJ!!!
Én vagyok a hibás, mert offoltam egy kicsit.
Fiúk!!! Mindhárman ismerjük egymás szokásait, véleményét, ne kezdjük el HML vs HTPC.
Én mindkettőben gondolkodom, sajna a gazdasági politika ami a világunkban zajlik, vissz arra, hogy HTPC-m is legyen.
"Regger"
Majd priviben írd le mit építettél.
Dune is lesz valszeg, amiben nincs még audió vízjel kódoló felismerés. Igaz, akkor frissíteni sem lehet, majd firmware-val.
A legjobb, kedvenc filmjeimet, megveszem BD lemezként, de annak külön lejátszó lesz, legrosszabb esetben egy Pio 150.

[ Szerkesztve ]

(#20037) cekkk válasza #75912448 (#20033) üzenetére


cekkk
veterán

Egyenlőre jól le van húzva a A-400 szoftverileg, bár azt írta róla, hogy jobb a képe mint a VLS tápos Dunenek, de szoftverileg szar :DDD

(#20038) BBéci válasza Dorian (#20032) üzenetére


BBéci
titán

Természetesen megoldható. SPDIF-re kell állítani a HDMI hangkimenetet.
De amelyik filmek a hangjával megbirkózik, azt érdemes úgy nézni: Inception, Gladiator, A New Day, Bourne, Dark NIght, Expendables 2, stb.
Remélem a Taken 2 és a Skyfall sem fog gondot okozni!

(#20033) regger
Úgy volt, ma tesztelünk Robival, de közbejött valami, ezért a jövő hétre halasztottuk.

(#20037) cekkk
Szemernyivel nem láttam jobbnak az A-400 képét, mint a TV-102-ét, de még nem pixelkukkoltam, csak ugyanazokat a filmrészleteket néztem mindkettővel.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20039) Dorian válasza BBéci (#20038) üzenetére


Dorian
félisten

Köszi, akkor fixre beállítom majd. Tudod, ismerősé lesz aki nem ért hozzá, és csak anyázna, ha valami nem jól működik. Onkyo 580 + Mission mv 5.1-hez úgysem lényeg a HD hang.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#20040) BBéci válasza Dorian (#20039) üzenetére


BBéci
titán

Ahhoz a cucchoz bőven jó a DTS core is.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20041) #75912448 válasza cekkk (#20037) üzenetére


#75912448
törölt tag

...hogy jobb a képe mint a VLS tápos Dunenek...

Érdekes, elméletben ezt kizártnak tartom.

(#20040) BBéci

...Szemernyivel nem láttam jobbnak az A-400 képét, mint a TV-102-ét, de még nem pixelkukkoltam, csak ugyanazokat a filmrészleteket néztem mindkettővel...

A-400 at nem látván, azaz előzetesen pontosan erre tippeltem volna, nemhogy VLS.

[ Szerkesztve ]

(#20042) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Házi mozi projektorra vonatkozó kérdést hol lehet feltenni ill választ is kapni rá ? :)

(#20043) BBéci válasza Gulyopapa (#20042) üzenetére


BBéci
titán

Például ebben a topikban.
10 éve tesztelek vetítőket, talán én is tudok tanácsot adni, válaszolni!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20044) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de szeretném a segítségeteket kérni.

Régi családi VHS felvételeket szeretnék digitalizálni. Hogyan tudnám ezt kivitelezni?
Két VHS lejátszónk van:
Az egyik egy DVD lejátszó - VHS kombó: Panasonic NV-VP23, de ezt szervizeltetni kellene mert hang van, de kép nincs a VHS résznél. A DVD lejátszója tökéletes.
A másik pedig egy Akai VS-R9EV, ez tökéletesen működik. Csak hát elég régi technológia.

Én minél jobb minőséget szeretnék elérni, a fórumokat böngészve találtam egy LG RCT689H típusú DVD felvevő - VHS kombót, csak ez 60.000 Forint. Elvileg ezzel át lehet menteni a VHS tartalmát DVD-re.

Kérdésem a következő: Olcsóbb megoldás nem létezik? Esetleg valami más lejátszó? (Én az LG márkát nem igazán kedvelem.) HDD-re nem létezik ilyen felvevő?

Előre is köszönöm.

Üdv.

(#20045) bsanya válasza CSorBA (#20000) üzenetére


bsanya
aktív tag

Mostanában a 10-20GB mkv-ket preferálom...
USB vinyó, mert szerintem ezeket hálózatosan nem tudná lejátszani :-(

Xiaomi Mi 11i

(#20046) BBéci válasza Willie (#20044) üzenetére


BBéci
titán

LCD tévékben jók az LG-k, de amit említettél, azt nem venném meg. Egyes cégek szakosodtak a vázolt tevékenységre, kérj néhánytól árajánlatot! Otthon, magadnak mindenképpen szükséged lenne egy kiváló minőségű VHS magnóra és merevlemezes DVD-felvevőre.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#20047) cekkk válasza BBéci (#20038) üzenetére


cekkk
veterán

Ezt a moziszobás Iván írta odaát az avforumon azért neki sem gyenge cuccai vannak otthon ugye emotiva proci meg erősítő,Runco QuantumColor™ Q-750 LED proji plusz Stewart Studiotek 130 G3 vászon plusz a vls tápos dune.
De magát a szoftver ő se sokra tartja. :Y

Regger

Egy A400-t nyomogatok már 2. napja. A kép és hangminőség messze felülmúlja a dune-t. A cuccos viszont totálisan alkalmatlan a használatra, mert:

- chapter előre kb. 12 mp. Ha meg is történik, van úgy, hogy 1-gyel hátrébb lép az előre helyett
- chapter hátralépésnél többször simán kilépett a file-ból
- képpel együtt történő 2x-es tekerésnél a hang lejátszás marad, csak a képet pörgeti, innentől szétesik az egész, és szinte lehetetlen visszanyerni a normális állapotot. Néha csak a teljes exit és újralejátszás segít.
- BD-ket - a Cinavia szarság miatt - csak lite módban képes lejátszani, aminek több hátulütője van. BD menü nyente, a chapterek kép (jelenet) alapján történő megkeresése, kiválasztása utópia, maradnak a számok. chapter 1,2,3...stb.
- sokszor nem a filmet kezdi el lejátszani, hanem pld. az extrák közül egyet (Harry Potter pld.)
- ha a film több m2ts-ből áll, csak a szerencse kérdése, hogy milyen sorrendben kezdi el őket lejátszani

3-D-t nem tudtam kipróbálni még, mert nincs egyelőre nálam 3-D-s megjelenítő, a Jukebox pedig holnapra marad. Ez, így, ebben a formában kukára való szoftverileg. Elhamarkodott, elkapkodott, messze alulmúlja magát a popi. Rohantak, hogy elsőként jöjjenek elő az új Sigma chippel, erre egy rakás drekk lett belőle. down.gif Sajnálom, mert mondom, a képe és hangja amúgy a földbe döngöli a dune-t. Pedig nekem a tápos van.

[ Szerkesztve ]

(#20048) Ed Parker válasza #75912448 (#20028) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

én ugyanígy vagyok vele,pont írtam is tegnap Peaknek,hogy miért csak most és nem akkor váltottam mikor Ő visszavitte az A300-at?
én is imádom,gyakorlatilag minden gondom megszűnt,az xbmc ahogy írtad mindent betölt,automatikusan borítókat tölt le,rendszerezi és villámgyors,továbbá játszik mindent,amit nem pancser rilízer csinált.

az LX55-öt nem is nagyon használom,mivel ebben is van BD író,tmt5-el tökéletes lejátszó.

tudod mi a fura?
hogy ezzel én is így vagyok,2 hónappal ezelőtt én sem gondolkodtam váltáson :D

(#20049) Willie válasza BBéci (#20046) üzenetére


Willie
őstag

Köszönöm a válaszodat.

Gondolkoztam ilyenen, csak ezek a cégek nagyon drágán végzik el a digitalizálást. Nekem pedig rengeteg VHS kazettát kellene digitalizálnom.

Ha a fentebb említett perpill hibás Panasonic NV-VP23 DVD-VHS lejátszó kombót szervizeltetem, akkor ez jó lenne a VHS lejátszó kiváltására?
DVD felvevőnek mit tudnál javasolni?

Előre is köszönöm.

(#20050) #75912448 válasza cekkk (#20047) üzenetére


#75912448
törölt tag

Azon csodálkozom, hogy az előzetes infók alapján volt aki meg merte venni. Sőt, infók nélkül is kockázatos teljesen új chipre alapuló készüléket venni, főleg ha tudvalevő, hogy a Sigma összes új chipje hibás/bugos SDK-val kerül a gyártókhoz.

Emlékszel mit mondott a 8911-re a Dune, írtuk is többen: reménytelen médialejátszó alá, inkább a gyengébb 867x család, mint a szerintük elcseszett 891x.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.