Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40413) brd válasza Fr@nkieWilde (#40412) üzenetére


brd
nagyúr

Google keresőszavak: "Motorola One Action split screen", nekem erre megtalálja ezt; igaz, a szöveg angolul van, de ha az ikonok ellenére mégsem érthető, akkor ott van pl. a https://translate.google.com/.

Akkor a te gyártód úgy gondolta, hogy ezt nem szabályozhatod. Van még olyan lehetőség is, hogy a frissítő app nethozzáférését akadályozod meg, így sosem talál frissítést, pl. egy NetGuard-hoz hasonló app segítségével. Vagy ki kell deríteni, konkrétan melyik app végzi a frissítés keresését (system update, vagy update, vagy hasonló néven szokott futni) és azt le lehet tiltani adb-vel, de ez már power user kategória és ha úgy van megírva a telefonod rendszere, ez okozhat némi bonyadalmat, pl. lefagyhat a settings, ha kommunikálna az update app-pal (pl. Windows parancssorból, ha van már adb-d:
adb shell pm disable-user --user 0 <letiltandó csomag neve; a com.-tal kezdődő>).

A gyári kamera app nagyon jó, csak nagyon lassú, nem is értem miért.

Az olcsó telefonok ilyenek, lassú a HW, a software optimalizációt meg nem fizetik meg.

Csak nem értem, ha oly sok mindent be lehet állítani manuálisan, akkor a kamera használatot miért nem.

Mert ezek a kamera appok nem profi fotósoknak készülnek, hanem átlag usereknek, ők nem akarnak/tudnak azzal foglalkozni a gyártók szerint, hogy pl. a makró felvételhez nem a legjobb az ultra wide kamera, ha van külön makró kamera (pl.). De igazából ez egy profinak is mindegy, ha tudja, hogy adott üzemmódban melyik kamerát használja az app (miután megnézte), mert akkor indirekt módon tudja használni az adott kamerát.

The only real valuable thing is intuition.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.