Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40301) crok válasza Elims (#40300) üzenetére


crok
Topikgazda

MIUI Hidden settings app - a neve most mindegy, van benne Notification log, most neztem Lineage-en es MIUI-n, megy visszamenolegesen is, tartalmat is.. shortcut-al is menne de lusta vagyok megkeresni az activity-t..

Szerk: megkerestem az Activity-t:
om.android.settings/com.android.settings.Settings$NotificationStationActivity

A Beallitasok/Settings app egyik activity-je, a Quick Shortcut Maker appban is megkeresheted.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40302) Elims válasza crok (#40301) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm szépen!!!

(#40303) HorJoci2


HorJoci2
újonc

Sziasztok,

Egy Huawei P Smart 2019 telefonon a készüléken lévő képek (kb. 12.000 db) át lettek másolva SD kártyára tárhely felszabadítás céljából.
A képek sikeresen át is kerültek, azonban a megjelenítésük sorrendje teljesen összekeveredett.
Gondolom sajnos nem a készítés dátuma alapján rendezi hanem a másolás szerint.
Tudom ezt a problémát valahogy orvosolni?

A párom telefonjáról van szó és ha nem tudom megoldani lehet nem élem túl. :)

Előre is köszönöm a segítséget.

(#40304) crok válasza HorJoci2 (#40303) üzenetére


crok
Topikgazda

Filelista megjelenítését nem lehet állítani? A másolás időpontja is sorban kellene legyen egyébként.. de a file-névben ha egységesen benne van a dátum.. akkor file név alapján nem teszi jó sorrendbe?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40305) bfer77 válasza crok (#40296) üzenetére


bfer77
csendes újonc

Amit írsz, az érthető, csak az nem, ami nálam történik. Eleve ha áttette volna a cuccaimat, akkor egészen sok hely fogyott volna. Van egy csomó fotó, PDF-ek is vannak, letöltött képek stb. Telepített app csak egy van, a MyTelenor. Az kb. 17-18 MB.

De a kártya behelyezése óta is készült jópár fotó, ill. le is töltöttem néhány apróságot.

Meg azt így nem értem, hogy ha csak ezeket a média cuccokat teszi SD-re, akkor miért tud elszállni a teló kártyahibánál? Még ott is van a lehetőség a menüben, hogy Kiadás, meg amikor az elején kivettem (adaptálás után), nem volt gond látszólag. További lehetőség a menüben, hogy "Formázás hordozható tárolóként" és hogy "Adatok áttelepítése".

"<- ezt vállaltad, hogy ez most így "beépül" de nem lesz különálló tárhely, azért hívják adoptáltnak."
Úgy értettem, hogy nem írta részletesen, nem figyelmeztetett.

A Download-ból eltűnő file-okra más ötleted nincsen?

(#40306) zone


zone
őstag

Egy Nexus 7 2013-ra szeretném feltenni a TWRP-t.

- "15 seconds ADB Installer v1.4.3" XDA-ról telepítve
- USB debugging bekapcsolva
- "adb reboot bootloader" parancs működik
- lock state - unlocked
- legfrissebb twrp letöltve, twrp.img-re átnevezve és a fastboot.exe mellé másolva
- "fastboot flash recovery TWRP.img" parancs után ezt írja:
error: cannot load 'twrp.img'

Próbáltam 3 korábbi twrp verziót is, mindegyikre ugyanezt írja. Valaki találkozott már ezzel a hibával?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#40307) HorJoci2 válasza bfer77 (#40305) üzenetére


HorJoci2
újonc

Sajnos nem lehet állítani semmit a galérián belül. A másolás dátuma most az összes képnél ugyan az a nap lett, viszont a sorrendjük jól össze van keveredve.

(#40308) zone válasza zone (#40306) üzenetére


zone
őstag

Megoldva. Letöltöttem a hivatalos SDK Platform-Toolst és azzal működött.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#40309) WhiteWalker válasza HorJoci2 (#40303) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

link ezzel próbáld meg

(#40310) HorJoci2 válasza WhiteWalker (#40309) üzenetére


HorJoci2
újonc

Szia, megpróbáltam és sokat javított a helyzeten.
Köszi az ötletet.

(#40311) Viktor0610 válasza HorJoci2 (#40310) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És?
A túléléshez már elég ez az eredmény, mit gondolsz? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#40312) The.Bali


The.Bali
aktív tag

Sziasztok!

Telefon akksik és powerbankok mennyire viselik jól ha nagyobb teljesítményű töltővel töltik őket? Pl egy 87W-os MacBook töltővel Type-C csatlakozón?

Van erről releváns infója valakinek?

Köszi előre is!

(#40313) crok válasza The.Bali (#40312) üzenetére


crok
Topikgazda

Teljesen mindegy amíg a bemenő fesz. megfelelő. Utána már a BMS chip szabályozza mennyit vesz/vehet fel amit töltesz. Mindegy hogy a tápon a max. leadható fesz-en 87W a max. teljesítmény, úgyis a BMS szabályozza. A bemeneti fesz. legyen megfelelő, különben megsütöd.. de az már más tészta.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40314) The.Bali válasza crok (#40313) üzenetére


The.Bali
aktív tag

Köszönöm!

(#40315) Oldman2


Oldman2
veterán

Ma vettem egy új Bluetooth hangszórót, ez lett az első eszközöm, aminek le lehet kérdezni az akku állapotát.

Sajnos alapból a jelenlegi Huawei készülék csak az Értesítési sávban egy ikonnal jelzi ezt.

Létezik-e normális app, amivel lekérdezhető a csatlakoztatott (erre képes) BT eszközök aksi töltöttsége?

(#40316) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok,
visszatérek a régi samsung galaxy note 3-hoz, ebben kérnék segítséget.
tud valaki segíteni abban, hogyan tudok Kitkatot (vissza)varázsolni rá?
köszi!

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#40317) Bozek válasza Wolfskin (#40316) üzenetére


Bozek
nagyúr

A pontos típusát nem ártana tudni, mert sokféle változat van belőle. De gondolom a Snapis N9005 az. Ebben az esetben pedig ott a Sammobile, ahol fent van (annak ellenére, hogy azt írtad a másik topikban, hogy nincs): [link]

Tény, hogy mivel archivált FW, ezért fizetős. Viszont ha ennyire kell, akkor azt a ~2000 Ft-ot megéri egy hónapra.

(#40319) Somatom válasza Wolfskin (#40316) üzenetére


Somatom
veterán

Elég gagyik a tulajok. Én a mai napig figyelem az SGS 2 topikot és van pár ROM -om a "polcon". Az utána következő kínai telóm topikjában pedig olyan brigád jött össze, hogy külön Gdrive -on gyűjtöttük a "kincseket". A mai napig letölthető bármelyik ROM. Próbáltam ezt átörökíteni a Note 9 topikba, de ott nem fogékony erre a csapat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40320) lovi27 válasza Oldman2 (#40315) üzenetére


lovi27
addikt

Azt nem tudom normális-e, de létező van: link ;]
Egy nem mostani xda cikkben akkor a BatON-t ajánlották.

(#40321) Oldman2 válasza lovi27 (#40320) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, megnézem őket.
:R

(#40322) Wolfskin válasza Bozek (#40317) üzenetére


Wolfskin
őstag

nem tudtam regisztrálni, mert amikor kiküldték a megerősítő mailt, tele volt a gmail fiókom. majd kiürítettem és vártam. innen kezdve se előfizetni nem tudtam, se új megerősítő mailt kérni, semmit. bármit akartam az oldalon, csak azt hajtogatta, hogy "ön még nem erősítette meg a regisztrációs mailt". végtelen ciklusba kerültem a sammobile honlappal, :D :D :D ekkora kapufát. persze mindenre ők sem gondolhatnak, hogy mi van ha valaki pl. nem kapja meg a megerősítő mailt. az egy le-he-tet-len esemény!!!

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#40323) Bozek válasza Wolfskin (#40322) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg próbáltál belépni az oldalra a címmel? Hátha ott ki lehet küldetni újra a megerősítő e-mailt. De ha nem megy, akkor max. csinálsz egy új e-mail címet és regisztrálsz azzal. Ennél jobb ötletem nincs.

(#40324) mckay


mckay
aktív tag

Sziasztok,
azt meg lehet csinálni Androidon is (mint az általam jobban ismert Windows esetében), hogy általában letiltom az internetet, és csak egy applikációnak engedek?
Tudom, az Android épp azért stabil és userbarát, mert nem én vagyok a rendszergazda, és nem is akarnék root jogot szerezni. Vagyis nem kell rá megkerülhetetlen védelem, csak egy kis felügyelet, hogy ne legyen könnyű jutúbozni és fészbukolni.
Ugyanis egy pultban lesz, rendelések felvételéhez, egy konkrét szoftverrel. De nagyon félő, hogy az alkalmazott figyelme másra terelődik a munka helyett.
Ti hogy fognátok hozzá?
:R

(#40325) Somatom válasza mckay (#40324) üzenetére


Somatom
veterán

A router -ben korlátoznék.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40326) crok válasza mckay (#40324) üzenetére


crok
Topikgazda

Root feltételezem nincs.

Akkor root nélküli tűzfal (local VPN-es, pl. a NoRoot firewall vagy a NetGuard de sok van) és akkor kiválasztgatod mi kaphat netet és mi nem (nyilván ésszel) vagy lehet a telefon eleve tud ilyet (Xiaomi-k pl. tudnak ilyet).

Valamint hogy restart után kell-e hogy ez így, eleve labutítva induljon. Ha igen, akkor kiosk appot néznék automatikus indulással (pl. ami eleve launcher-nek ül be a rendszerbe) vagy ha elég ha egyszer te elindítod a készüléket akkor pl. használd az un. screen pinning funkciót aminek az a lényege, hogy a kiválasztott appból se vissza se home gombbal se sehogy nem lehet kilépni és a kijelző kikapcsolása után is ebbe a kiválasztott appba lesz zárva. Vagy nézz szét a gyerekzár appok (parental control) közt is, van benne számsorral védhető is.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40327) Bozek válasza mckay (#40324) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem egyszerűbb, ha törlöd azokat az alkalmazásokat, amelyeket nem akarod, hogy használjanak? Mondjuk ADB-vel, mert ha csak tiltod, az nem a legbiztosabb megoldás.

(#40328) crok válasza Bozek (#40327) üzenetére


crok
Topikgazda

Gondolom ha törli az appokat az nem elég, mert ha a Play marad.. vagy a böngésző marad.. akkor visszatelepítik az appokat Play-ből vagy APK-ból valahonnan vagy csak simán böngésznek, Facebook-ot cicergetnek d.facebook.com, m.facebook.com vagy touch.facebook.com vagy hasonlók alól - érted hogy mit mondok.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40329) Bozek válasza crok (#40328) üzenetére


Bozek
nagyúr

De ha Play marad, akkor felrakhat egy másik böngészőt, ami nincs tiltva. Szóval le kell törölni a Play-t és a böngészőt is.

(#40330) Mcrazy válasza Bozek (#40329) üzenetére


Mcrazy
őstag

Én nem törölnék semmit, hanem Macrodroiddal megoldanám, hogy bootolas után csak a fő alkalmazás induljon. Ha pedig háttérbe kerül, akkor a Macrodroid. MD háttérbe kerülése után a fő alkalmazás indulna megint. MD jelszóval védhető, tehát nem tudnák megkerülni. Nincs telepítgetés, törlés, beállításokban turkálás, mert csak a fő alkalmazás és a Macrodroid indítható, még a Home sem hozható be, de minek is. (ameddig a MD-ból jelszóval belépve ezt ki nem kapcsolja a tulaj)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#40331) Mcrazy válasza mckay (#40324) üzenetére


Mcrazy
őstag

Keress meg privátban - ha érdekel a megoldásom - a részletekért.

Üdv: Mcrazy

(#40332) crok válasza Mcrazy (#40331) üzenetére


crok
Topikgazda

Engem érdekelne hogy hogy lehet megoldani ezt a kiosk szerű működést, én szivesen megnézném ha születik megoldás.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40333) Mcrazy válasza crok (#40332) üzenetére


Mcrazy
őstag

Használod esetleg a Macrodroidot? Ha még nem, akkor első körben fel kellene telepíteni. Az ingyenes verzió is elég lesz hozzá.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#40334) Wolfskin válasza Bozek (#40323) üzenetére


Wolfskin
őstag

Az oldalra beenged, d mindig ezzel a hibaüzenettel indít:

"SamMobile - Your authority on all things Samsung does not have any paid subscriptions available to which you can subscribe. Did you confirm your account email before continuing here?"

Úgyhogy beregisztráltam inkább egy másik maillel.

De te hol találtad meg az oldalon régi firmwareket a SamMobilon? egyszer én is megtaláltam véletlenül, de ha szisztematikusan keresve semmit nem találok. Hol vannak a régebbi firmwarek?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#40335) mckay válasza Mcrazy (#40330) üzenetére


mckay
aktív tag

Sziasztok,
azta, mennyi jó ötlet! Egyik érdekesebb mint a másik!
:R
Ha megvesszük végre a hardvert, sorban végigpróbálom őket.
Azt hiszem a Macroid-dal fogom kezdeni, ez bőven elegendőnek tűnik arra, hogy a dolgozó a fókuszát a melóján tartsa.
Thx a lot!

(#40336) New Hewkas


New Hewkas
csendes tag

Sziasztok!

Remélem jó topikba írok :D
Tud valamelyikőtök egy basic android beállításban segíteni? Egy-két frissítéssel ezelőttig a mobilomon a home button hosszú nyomására a Google keresősávot ?alkalmazást? hozta be, amin van ilyen "news feed". Azonban már egy ideje a Google segédet dobja fel, amire nekem nincs szükségem és nem találatom, hol lehetne visszaállítani, ha vissza lehet egyáltalán.

(#40337) repvez


repvez
addikt

Üdv a kérdésem az lenne, hogy azt hogy lehet megoldani, hogy egy buta telefon sim kártyáról a telefonszámokat átmenteni egy androidos telefonra? a régi sim micro méretű az újé nano.
Ki lett cseréltetve, de nem lett átmásolva a simre a tartalma, a régi telefon meg még nem szinkronizált a felhőbe, hogy a google oldalról leszedje .

igy nem jelenik meg egy telefonszám sem rajta.

(#40338) crok válasza repvez (#40337) üzenetére


crok
Topikgazda

Vannak lehetőségek.. pl. hA régi készülék és a SIM is megvan még ezek szerint.

Akkor a régi képességeinek függvényében esetleg MyPhoneExplorer-el ki lehetne exportálni a SIM tartalmát majd azt Android-on importálni.

Meg lehet vágatni a régi SIM-et nano-ra és az importálás idejéig beletenni az Android telefonba majd visszatenni az új SIM-et (semmilyen hátrány nem lesz, a régi SIM le van tiltva de attól még működik).

A régi telefonban a régi SIM-ről a telefonra másolni az összes kontaktot majd az új nano SIM-et a kitört micro keretével betenni a régi telefonba és átmásolni az új SIM-re a telefonból a kontaktokat.

Így első körben ennyi.. de biztos írnak még a többiek is ötletet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40339) Somatom válasza crok (#40338) üzenetére


Somatom
veterán

Ha a régi teló kezel memóriakártyát, akkor vcard -ban lehet exportálni, majd a másik telóban a kártyáról importálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40340) crok válasza Somatom (#40339) üzenetére


crok
Topikgazda

Remélhetőleg a régi telefon nem M2-es kártyás Sony :DD Mi szívás volt az..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40341) Somatom válasza crok (#40340) üzenetére


Somatom
veterán

Tulképp akkor sincs pánik, csak kell hozzá egy olvasó.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40342) repvez


repvez
addikt

hát megoldottam, de nem ugy ahogy egyszerü lenne, mert a régi telórol mindent átmentettem a simre és volt egy másik régebbi smart telóm amibe bele tudtam apliklni, de valamiért nem látta a simen lévő telefonszámokat igy nem tudtam szinkronizálni .
ezért az összes telszámot kijelölve BT-on keresztül vcard formában átküldtem az uj telóra majd onnan beimportáltam a telefonkönyvbe és fel a googlera.

(#40343) crok válasza repvez (#40342) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha volt 200+ kontaktod akkor nem volt egyszerű :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40344) repvez válasza crok (#40343) üzenetére


repvez
addikt

hát nem volt 200, de a buta telefonon, miért tettek volna olyan funkciót bele, hogy összes kijelölése igy mindegyiket egyenként kellett kijelölni és leokézni és lejjebb menni egyel a menübe mire a végére értem és rányomhattam ,hogy hova akarom küldeni .

(#40345) Bozek válasza Wolfskin (#40334) üzenetére


Bozek
nagyúr

Firmware - Browse fimware archive, és ott beírod a keresőbe a típusszámot. Ha megvan, akkor előhozza az összeset, a Select country-ra kattintva meg kiválaszthatod például az XEH-t.

[ Szerkesztve ]

(#40346) Kasya


Kasya
nagyúr

Régóta nem használtam már Chrome-ot, de most visszatérve sehogy se tudom eltüntetni a navigációs sávot felülről. Nálam lehet a hiba, vagy nem támogatott?

(#40347) crok válasza Kasya (#40346) üzenetére


crok
Topikgazda

Okosan kivették.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40348) Wolfskin válasza Bozek (#40345) üzenetére


Wolfskin
őstag

igen, köszi, először az összes aktuálist hozza elő, a select country után hozza ki a a régieket (is)

már le is töltöttem minden telefonomhoz, tablethez a legrégebbit (jellemzően kitkat, annál régebbi nincsen fenn). ha minden sikerül, lesz egy kis időutazás, varázsolok, magamnak egy csomó HASZNÁLHATÓ telefont!!!
:R
egyedül a note4-hez van 4.4.4, ha jól emlékszem, abban már vakító fehér a menük háttere. és sajna nem is lehet blokkolni a frissítéseket, amikor új volt, visszarakattam rá a kitkatot, de minden görcsölésem ellenére lefrissült 5 majd 6-os androidra. de a nagyon zavaró vakító fehér háttár már a kitkatban is benne volt. hiába, kellet az újítás... :C
egy nagy előnye volt, hogy ezen már a Knox 2.4.1 vagy 2.6 fut, amiben nem csak az ovodás programokat kínáló galaxy store van, hanem teljes google store. egyelőre töröm a fejem, hogy tudnék knox alá total commander varázsolni... :F :F :F hisz anélkül csak egy tégla a telefon :O

ami nem egyértelmű. azt írja az oldal az Odin használatához, hogy

1. Extract the firmware file you just downloaded. You should get 5 files:

• AP (System &Recovery)
• BL (Bootloader)
• CP (Modem / Radio)
• CSC_*** (Country / Region / Operator)
• HOME_CSC_*** (Country / Region / Operator)

viszont, ha kicsomagolom, lesz benne két fájl:

• N9005XXUGNG1_N9005OXXGNG1_N9005XXUGNG1_HOME.tar.md5
• MSS_DL.dll

az md5-ben tovább bontva pedig ezek:

• aboot.mbn
• boot.img
• cache.img.ext4
• hidden.img.ext4
• modem.bin
• NON-HLOS.bin
• recovery.img
• rpm.mbn
• sbl1.mbn
• sdi.mbn
• system.img.ext4
• tz.mbn

ilyenkor hogyan? :F

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#40349) .Macc.


.Macc.
csendes tag

Sziasztok!
A régi telefonomról szeretném egy játék adatait átvarázsolni az új telefonra.
Egyiken sincs root (nem is szeretnék) A régi Huawei az új Samsung.
Nem várom a sült galambot, már kb. egy fél tucat megoldással próbálkoztam. Legtovább a Heliummal jutottam. A mentést megcsinálta ugyan az sd kártyára, de hiába rakom át az újba, nem lát mentést. Dropbox, Drive mentéssel nem boldogultam, hiába van mindkét fiók regisztrálva.

Bármilyen segítséget nagy örömmel fogadok!
Köszönöm szépen

(#40350) brd válasza .Macc. (#40349) üzenetére


brd
nagyúr

A belső tárolóra másolva a mentést sem látja visszaállításkor?
A Samsungon nincsen egyébként "régi telefonról új telefonra minden alkalmazás adatot átköltöztető" program? Egyesek a valóságtól kicsit elrugaszkodva állítják, hogy minden gyártó készít ilyet és hogy ez minden (régi) telefonról minden új telefonra költözve működik.

The only real valuable thing is intuition.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.