Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39801) crok válasza dzsordzs69 (#39800) üzenetére


crok
Topikgazda

255 - bármi is lehet.. Log meg még mindig nincs.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39802) dzsordzs69 válasza crok (#39801) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Rögtön csinálok egyet az új alól is, és megpróbálom feltenni valahová.:)

(#39803) dzsordzs69 válasza crok (#39801) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Elküldtem mail-ben.:)

(#39804) hszilard666


hszilard666
veterán

Elnézést! :R

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#39805) crok válasza hszilard666 (#39804) üzenetére


crok
Topikgazda

Összefoglaló legeleje -> "Melyik okostelefont vegyem?"

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39806) Somatom válasza hszilard666 (#39804) üzenetére


Somatom
veterán

Gördíts fel lécci az oldal tetejére és olvasd el, ami oda van írva!

Szerk.: lassú voltam. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#39807) crok válasza dzsordzs69 (#39803) üzenetére


crok
Topikgazda

Mennyivel egyszerűbb, ha van használható log (:
Faby-nak volt ugyanez a baja majd keresett privátban és meg is mondtam mi a gond de valamiért a fórumba már nem tette be..

Akkor ezt írtam neki:
..az XDA thread-be kellene neked beírni, hogy:
Backup does not work with TWRP 3.3.1-12-51de4456:
I:addFile '/data/vendor_ce/999' including root: 1
  ==> set selinux context: u:object_r:vendor_data_file:s0
failed to lookup tar policy for '/data/vendor_ce/999' - '[szériaszámot töröltem]'
I:Error adding file '/data/vendor_ce/999' to '/data/media/0/TWRP/BACKUPS/[szériaszámot töröltem]/2020-02-03--20-21-16_xiaomieu/data.f2fs.win000'
Error creating backup.
I:ERROR tarList for thread ID 0
Error creating backup.
I:InfoManager saving '/data/media/0/TWRP/BACKUPS/[szériaszámot töröltem]/2020-02-03--20-21-16_xiaomieu/data.info'
createTarFork() process ended with ERROR: 255
Backup Failed. Cleaning Backup Folder.

Azért ebbe a thread-be írj mert ez az arc (mauronofrio) a TWRP maintainer egyébként.

Ugyanis a /data/vendor_ce/999 könytár.. az hogy esetleg üres az egy dolog, a gond az, hogy még egyáltalán létezik és erre nincs felkészülve a TWRP még mindig.. az egy másik dolog. Ha volt klónozás vagy second space akkor a Xiaomi még mindig nem takarít fel maga után rendesen.. az a mappa a klón és|vagy second space user mappája (volt, ha már nincs klón app, ha van akkor szívás van).. ha a klónozás megszűnt (az appot törölted) akkor az hagyta ott. Törölni kell csak simán ha már nincs klón app de a klón appokat meg kell szűntetni előtte. Utána akár TWRP alatt az saját file-kezelőjével is törölheted a mappát (nem kell root-olni se a ROM-ot és onnan törölni) és utána megy a TWRP mentés.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39808) egyedülülő válasza crok (#39791) üzenetére


egyedülülő
őstag

Akkor van valami kis infó ami segíthet nekem? :R

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#39809) dzsordzs69 válasza crok (#39807) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi szépen.:) Töröltem a mappát, és valóban volt egy klónozott alkalmazás 10 percre.:) Viszont még így is dobja a 255-ös hibát, bár már majdnem végig fut. Küldtem az új log-ot is.

(#39810) crok válasza dzsordzs69 (#39809) üzenetére


crok
Topikgazda

A /data/system_ce/999-t is torold, az is visszamaradt..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39811) dzsordzs69 válasza crok (#39810) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Hm, még most is nyafog miatta. És újraindítás után ismét megvan a két /999 nevű mappa...

(#39812) crok válasza dzsordzs69 (#39811) üzenetére


crok
Topikgazda

Hat nem takarit fel.. mentes elott ezeket torolni kene.. meg kuldj akkor megint logot utana ha elszallt..
Igazabol az lenne az idealis, hogy szoltok a fejlesztonek es megcsinalja a policy-t ezekre a konyvtarakra is..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39813) dzsordzs69 válasza crok (#39812) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Töröltem őket .enged előtt,nem értem, miért kerül vissza. Küldöm.

(#39814) crok válasza dzsordzs69 (#39813) üzenetére


crok
Topikgazda

Igazabol ket hiba ez egyben..
Egyreszt a MIUI feltakarithatna..
Masreszt a TWRP kene hogy tudja kezelni hogy vannak klonozott appok..

/data/misc_ce/999 - ezt is torolni kellene..
Lehet lesznek meg.. ugyhogy menjuk vegig egyesevel mig a vegere nem erunk..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39815) dzsordzs69 válasza crok (#39812) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Van /999-es mappa nem csak a _ce, hanem a _de mappákban is. Bár az egyikben vannak tegnapi dátummal fájlok, a másik üres. Lehet esetleg ez is gond?

(#39816) crok válasza dzsordzs69 (#39815) üzenetére


crok
Topikgazda

A _de-kre van policy.. A _ce-kre is kellene legyen de nincs
Szoval azzal nem kellene gond legyen.. bar ugye eleve nem kellene gond legyen egyaltalan.. de ez egy bug, ugyhogy most abbol dolgozunk amink van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39817) dzsordzs69 válasza crok (#39816) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

No, végül sikerült a mentés. 8 db /999 mappát töröltem, és így végigment a mentés (misc_ce, misc_de, system_ce, system_de, user, user_de, vendor_ce, vendor_de mappákból). De újraindítás után visszajött az összes. De a lényeg, hogy sikerült a mentés.:)

(#39818) crok válasza dzsordzs69 (#39817) üzenetére


crok
Topikgazda

Szuper! (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39819) dzsordzs69 válasza crok (#39818) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi a segítséget!:)

(#39820) lovi27 válasza crok (#39816) üzenetére


lovi27
addikt

Mi ez a _de, _ce mappa? Valami Xiaomi sajátosság?

(#39821) crok válasza lovi27 (#39820) üzenetére


crok
Topikgazda

Az.. A parallel space, ugyanaz fejleszti aki a Security appot..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39822) crok válasza lovi27 (#39820) üzenetére


crok
Topikgazda

LBE a cég neve, ez az eredeti oldaluk - full kínai..
LBE Tech @Play
Ők csinálják a MIUI alá a Parallel Space-t, a Security Appot mindenestől, a Tisztítót, Gyorsítót.. Game booster-t..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39823) lovi27 válasza crok (#39822) üzenetére


lovi27
addikt

Köszi, nem maga az app, csak az érdekelt mi fektette meg a TWRP-t.

(#39824) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van itt valaki, aki fejleszt Amdroidra?
Kérdés az, hogy mennyire tolerálja a Google ha lehet adakozni az amúgy ingyenes alkalmazásodban (vagy annak a honlapján) a fejlesztőnek?
Ha felteszek valamit, azért nem kérnék pénzt, reklámokat elvből nem... de ha valaki akar, adhat :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#39825) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Üdv,

Nem tudom jó helyen járok-e ha nem kérlek segítsetek melyik a megfelelő topic amiben fel tudnám tenni a kérdésemet.

Tegnap este adódott egy olyan probléma egy Cubot P20-as készülékkel, hogy először lefagyott majd újraindult viszont a rendszert már nem képes betölteni. Ilyen üzeneteket ír a képernyőn, hogy "Can't load android system" és "your data may be corrupt" és mindenáron factory resetet akar csináltatni viszont vannak olyan adatok a telefonon ami miatt nem szeretnék factory resetet csinálni. A kérdésem az lenne, hogy megoldható valahogy az, hogy adatvesztés nélkül életet leheljek a telefonba vagy esetleg, hogy lementsem az adatokat számítógépre valamilyen úton módon?

(#39826) hcl válasza 2thletme2day (#39825) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha van recovery, akkor be tudsz jutni, és csinálni egy backupot, amiből esetleg kinyerhető a cucc.
Ha kártyára mentetted az adatokat, akkor azon ott vannak, csak ki kell venni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#39827) 2thletme2day válasza hcl (#39826) üzenetére


2thletme2day
őstag

Egy kicsit szájbarágósabban kérhetném a leírást. Nem vagyok jártas a témában. Egyik hölgy ismerősömé a telefon. Azt mondja a memóriakártyán nincs semmi.

(#39828) hcl válasza 2thletme2day (#39827) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem is láttam még olyan telefont :)
Ki kell keresni (pl. Google) hogy van-e recovery, és hogyan lehet bejutni. Ha van, és tud mentést, akkor megoldható. A normálisabb recoveryk tudnak SD kártyára menteni pl.

Mutogatni való hater díszpinty

(#39829) starr


starr
őstag

Üdv Guruk!
Miui, Android 10, Battery Drain a problémám. A neten keresgélve úgy látom nem a Miui tehet róla, hanem inkább az Android 10. BetterBattery Stats, Wakelock detector, stb-vel nem tudom kideríteni, nem futnak normálisan.
Root is van, Magisk-kal, bármit meg tudok csinálni. Mi a megoldás?
Igazából amikor a wifi be van kapcsolva, akkor valami gyakran felébreszgeti. Éjszaka repülőmódban, wifi nélkül csak 1-2%.
Elnézést, ha esetleg volt már téma!

[ Szerkesztve ]

(#39830) crok válasza starr (#39829) üzenetére


crok
Topikgazda

Itt rákeresel arra, hogy "nem alszik a telefon" és generálsz egy bugreport.zip-et amit az ott megadott Battery Historian-ban kielemzel hogy miért nem alszik vagy mi az ami állandóan fut. Ehhez amúgy se root nem kell és még univerzális is. (Segítek ha elakadsz, meg legközelebb majd segíthet akár az is hogy milyen készülék egyáltalán.)

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39831) starr válasza crok (#39830) üzenetére


starr
őstag

Köszönöm, nézem.

(#39832) pukk26


pukk26
friss újonc

Sziasztok! Samsung S7-ről szeretném kábelen a pc-mre rakni a jegyzeteket. Nem tudja valaki, hogy melyik mappában találom őket? Talán a Phone /Android/Data lehet, de azon belül rengeteg mappa van és sajna nem találom. Előre is nagyon köszönöm!

(#39833) rjg válasza pukk26 (#39832) üzenetére


rjg
őstag

Szerintem jobban jársz, ha a gépre felteszed a megfelelő Samsung Kies programot és azzal szinkronizálod. Az S4-ig volt Samsungom, de addig saját fájltípust használtak, amit más alkalmazással nem lehetett megnyitni, vagy a tartalmát megnézni, átmásolni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#39834) pukk26 válasza rjg (#39833) üzenetére


pukk26
friss újonc

Smart Swichet raktam fel, de az csak annyit csinál, hogy megnyitja a könyvtárat, csak ennyi :(

(#39835) rjg válasza pukk26 (#39834) üzenetére


rjg
őstag

Akkor a melós verzió tűnik járhatónak. A helyedben minden jegyzet tartalmát egyesével átmásolnám egy txt formátumot használó jegyzetbe, vagy olyanba, ami multiplatform, pl Evernote vagy Google Keep. Én pont a kompatibilitás hiánya miatt mondtam le az egyedi, gyártói megoldásokról, mint a Samsung jegyzet alkalmazása :-(

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#39836) tordaitibi válasza rjg (#39835) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Pontosan ahogy mondod.
Erre én is külső appot (teljesen primitív egyszerűt) használok ami txt-be ment, ha eszembe jut 3-4 hetente akkor mentem a komplett könyvtárat az összes jegyzettel és bárhol megnyitható a másolat.

(#39837) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló! PC-ről, Chrome-ból indítok videochatet Hangouts-szal. 8 ember csatlakozik, ők kinyomják a kamerájukat, mert nem kell. Kis színes négyzetek (illusztráció) jelzik viszont, hogy hívásban vannak. Megosztom a képernyőm, ők elforgatják a telót, hogy nagyobb felületen lássanak mindent, de a kis négyzetek ott vannak sorban és kitakarják a kép alsó sávját. Erre nem gondoltak és ez ilyen vagy én/ők nem csinálunk valamit jól? Álló nézetben ugye kisebb minden, nem a legpraktikusabb. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#39838) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok e a kérdésemmel, de futok egy kört. Azt szeretném megtudni, hogy ha nem akarom, hogy a telefon frissítsen új fw-re, androidra stb., akkor azt, hogy tudom megtenni? Lehet egyáltalán? Mert lekapcsoltam elvileg az automata friisitést, de mégis letölt mindig valamit, meg bombáz konstans üzenetekkel, hogy frissíteni akár, újra akar indulni és hasonlók és ezek az üzik is bosszantóak. Ezt lehet valahogy kezelni? Nem szeretnék egyelőre váltani android 10-re.
A válaszokat előre is köszi. :R

Honor 20 Pro
9.1.0.169

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#39839) bfer77


bfer77
csendes újonc

Hali!

Elég kezdő vagyok az Androidhoz, ezért lövésem nincs a tapasztalt jelenségekről, de az a gyanúm, hogy feltörték a telefonomat...

Bizonyos időközönként azt tapasztalom, hogy amikor fület váltok a Chrome-ban, akkor egy olyan hangot ad be a teló, mintha valaki egy redial-t nyomott volna tone üzemmódban (tehát egy tárcsázós hangsor megy le). Ez elég ritkán van, de azt hiszem, kizárólag tab-váltásnál (vagy lap-váltás, ha úgy jobban tetszik). Esetleg ha egyszer volt olyan, amikor más körülményeknél történt.

Aztán. Amikor először használtam a Google Play-t (installra), akkor aznap jött egy levél Google Mail-re valami Yandex Checkout-ról. Cirill betűkkel volt írva, de nagyon kevés szöveggel. Egy számlaféleség volt. A főbb egy-két dolog latin betűkkel is szerepelt.

A GMail-címemet nem adtam meg szinte senkinek, illetve csak egy-két levelet küldtem róla. SOHA nem kaptam rá spam-et vagy soron kívüli levelet, mert gyakorlatilag nem használom. És akkor most "véletlenül" pont akkor jön egy ruszki levél, amikor frissítem a Play-t (a Google kényszerítette ki), és letöltök egy appot...

Most pedig, hogy írni akartam GMail-ről valamit (a használt email-címemről nem engedett levelet küldeni az a rendszer), azt vettem észre, hogy a címzettnél, amint beírtam egy H betűt, a következőre akarta kipótolni:

hers632stump%40m.facebook.com

Mondanom sem kell, fogalmam sincs, mi ez a cím. Ez alapján mégis olyan, mintha már küldtem volna rá valamit. Végigpróbáltam a kezdőbetűket az ABC többi betűjére is, de nem találtam másik ismeretlen címet.

Tudnátok segíteni? Lehet valamit még tenni ezek ellen? Az az érzésem, hogy bármit tennék, azzal nem mennék sokra, mert pl. keyloggert tettek az Androidra, és úgyis látják, ha pl. jelszót váltok... Vagy blokkolják a vírusirtót, ha felraknék egyet, stb.

(#39840) crok válasza bfer77 (#39839) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen telefon ez? Valami noname kínai, webshopos ROM-al esetleg? Azokon szokott ilyesmi előfordulgatni.. Yandex-es email.. Google Play letöltéskor? Több, mint gyanús..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39841) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Szep napot!

Van ra mod ha osszetortem a kijelzot,h barmi adatot is lementsek a telefon belso memoriajarol? 😭 konkretan egy jegyzettombbot kene kivenni.
Huawei p9.

Koszonom, tiszteletem!

(#39842) Mr. Y válasza Erwinke (#39841) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Attól függ. Még épp korában jártál a fejlesztői beállításoknál és bekapcsoltad az OEM feloldást és az USB hibakeresést?
Ha igen, minden további nélkül menthető.
Egyéb esetben akkor, ha nincs lekódolva a telefon.

But who is watching the guardians?

(#39843) Diokhan válasza Erwinke (#39841) üzenetére


Diokhan
addikt

Nincs a jegyzettömbnek felhő funkciója?

Mr Y azért ez nem ilyen egyszerű. USB-n nem hiszem, hogy a jegyzettömbben lévő jegyzeteket le lehetne menteni.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#39844) looser


looser
addikt

Sziasztok! Előszedtem egy régi telót (Xperia Mini ST15i) számítógépre dugva tölt, de meg sem rezdül a rendszer eszközkezelője, hogy érzékelné. Hiába kapcsolgatom az msc/mtp vagy PC Companion telepítése lehetőségeket, nem reagál a windows. Mi okozhatja szerintetek ezt a problémát? Gyári 4.0 android.

Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#39845) Mr. Y válasza Diokhan (#39843) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Nem, egy komplett BackUpot lehet készíteni, amiben az is benne van.

But who is watching the guardians?

(#39846) looser válasza looser (#39844) üzenetére


looser
addikt

Kábelhiba volt. 3 kábellel próbáltam, végül az utolsó jó volt.
Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#39847) bfer77 válasza crok (#39840) üzenetére


bfer77
csendes újonc

Kínai, de nem egészen noname. Telenoros Blaupunkt. Gondolom, nem sokat piszkáltak bele a gyári Androidba..

Szerk.: Egyébként néhány órája megint volt az a hang, de ahogy írtam, elég ritkán szokott lenni. Most nem csináltam semmit, csak egy levelet néztem épp a Chrome-ban. Direkt megszámoltam, és öt hang ment le egymás után, viszonylag gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#39848) Erwinke válasza Diokhan (#39843) üzenetére


Erwinke
aktív tag

Nem működött sehogy sem. És felhő mentésem sincs :S Ez van, akkor megszivtam.
Köszönöm a helpet! Szép napot!

(#39849) crok válasza bfer77 (#39847) üzenetére


crok
Topikgazda

Elég vastagon bele szoktak nyúlni a telefonokba a szolgáltatók. Ötletem volna mit lehet ilyenkor nézni.. de úgy, hogy nem sokat értesz hozzá úgy nemigen fog menni :S Lehet egyszerűbb lenne a jelszóváltoztatás + factory reset. A víruskeresők nem érnek fabatkát se amúgy. Jó lenne látni a levelet, magát a forrását, a hers632stump%40m.facebook.com igazából hers632stump@m.facebook.com de ilyen mail domain nem létezik, ez egy sima scam alias és|vagy csak ennyi volt a reply-address. A Yandex-es mail-el se tudok mit kezdeni anélkül, hogy látnám. A hangok forrására meg olyat lehet csinálni pl., hogy felteszel egy notification history appot és megnézed, hogy rögtön az ilyen eset után van-e regisztrált értesítés a listában és hogy melyik app csinálja.. hátha nem egy sima hanglejátszás hanem egy értesítés és meg lehetne csípni. Amúgy simán lehet egy adathalász dolog is, most, mikor mindenki mindenkinek továbbad big data információkat. Mindenesetre ha nem tudsz vagy akarsz jobban belemenni szerintem jelszóváltás (ahol lehet) + factory reset.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39850) Diokhan válasza bfer77 (#39847) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem úgy ahogy van, csinálj egy teljes visszaálltást, gyaluld le a készüléket, majd számítógépen válts mindenhol jelszót és úgy lakd be újra a telefonod. Én ezt tenném.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.