Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39951) crok válasza psg5 (#39950) üzenetére


crok
Topikgazda

Már mondtam párszor pár dolgot, nem mindre kaptam választ.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39952) psg5 válasza crok (#39951) üzenetére


psg5
veterán

Bocs. Mindet vegigneztem amit irtal. :)

F.K.T.

(#39953) crok válasza psg5 (#39952) üzenetére


crok
Topikgazda

Egy otlet:

ments el valamit es utana csinalj egy bugreportot es juttasd el a kapott zip-et.

Tarcsazo *#*#BUG#*#* es mondja majd hova tette.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39954) psg5 válasza crok (#39953) üzenetére


psg5
veterán

Hu ezt nem vagom , hogyhogy mentsen le? Most már rengeteg le van mentve a letoltesek app-ban. Még egyet toltsek es azonnal irjam be ezt a kódsorozatot?

F.K.T.

(#39955) crok válasza psg5 (#39954) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen. Hogy lassam mi tortenik, hatha logol valamit.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39956) psg5 válasza crok (#39955) üzenetére


psg5
veterán

Sajnos bem tudom elérni hogy tarcsázoba betu karaktereket bebtudjak vinni, illetve beilleszteni sem tudom

F.K.T.

(#39957) crok válasza psg5 (#39956) üzenetére


crok
Topikgazda

*#*#284#*#*

vagy pl. beallitasok > telefon info > minden jellemzo > kernel verziot tapicskold vagy 10..12x

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39958) Diokhan válasza crok (#39957) üzenetére


Diokhan
addikt

Ennek minden android telefonon működik, vagy működnie kellene?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#39959) crok válasza Diokhan (#39958) üzenetére


crok
Topikgazda

Az első egy kifejezetten MIUI (és elég gyors) mód - dehát mivel MIUI-ja van... .. . A második általában megy amúgy is, de van hogy kiveszik, mint ahogy a fejlesztői menüben is kéne lennie bugreport generálás menüpontnak csak vagy kiveszik vagy nem. Ebben a Logout bejegyzésemben kiveséztem a dolgot, keress arra, hogy "nem alszik a telefon".

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39960) crok válasza crok (#39957) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja igen, elírtam, beallitasok > telefon info > minden jellemzo > CPU-t tapicskold vagy 10..12x -> ez lesz a bugreport

(a beallitasok > telefon info > minden jellemzo > kernel verziot tapicskold vagy 10..12x -> ez a gyári tesztek menüje MIUI-n)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39961) Diokhan válasza crok (#39960) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem. Nos nekem ezek Samsungon nem működnek.
Viszont fejlesztői menüben van ilyen, ez ugyanaz:

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#39962) crok válasza Diokhan (#39961) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, ezt irtam a #39959-ben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39963) hitchins


hitchins
őstag

Sziasztok
Ismerosomnek kérnék egy kis segitseget.
Az mitol lehet hogy hivas eseten megszakad a netkapcsolata.

Hotspotkent hasznalna a telefont a notebookhoz de nem tudja normalisan hasznalani, mert ha dolgozik a notebookon es kozben megcsorren a telefon azonnal levagja a netet, termeszeten a notebook-kal is megszakad a kapcsolat.

A keszulek egy huawei P30 pro

(#39964) crok válasza hitchins (#39963) üzenetére


crok
Topikgazda

LTE-n van és nem tud VoLTE-t? Olyankor levált 3G-re, viszont a hotspot az LTE interface-re van bind-elve (azon fut a dnsmasq) és amikor a voice miatt levált 3G-re akkor ugyan 3G-n van net.. de a dnsmasq interface-e ugye halott. Mikor leteszi és visszavált LTE-re akkor megint minden OK. Ha igazam van akkor gyorsfix: állítsa át 3G-re mielőtt hotspotot kapcsol és próbálja ki úgy megszakad-e. Ha úgy nem akkor megvagyunk, akkor ez a gond. Ez is egy hasonló kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39965) hitchins válasza crok (#39964) üzenetére


hitchins
őstag

Elvileg tudja a telefones be is van kapcsolva(Volte) de nem tudom hol latja hogy valoban mukodik-e.

Ha 3g-re kapcsolja a netet akkor az mit jelent? A hotspoton milyen sebesseggel fog menni a net?

(#39966) hitchins válasza hitchins (#39965) üzenetére


hitchins
őstag

Ja meg annyi jutott eszembe hogy nem csak hotspoton nem megy ilyenkor a net, hanem ugy egyaltalan a telefonon. Ha jol ertem az okfejtesed akkor a telefonon tovabbra is kene menni a netnek (3g-n)

(#39967) crok válasza hitchins (#39965) üzenetére


crok
Topikgazda

Na azt én se.. mert ez nyilván a helyszíntől és a lefedettségtől is meg a telefontól függ - nyilván lehet kevesebb lesz a sávszél.. hogy megnézni hol lehet ezt ilyenkor? Hát, én úgy nézném meg 0 szaktudással, hogy ha LTE van és indít egy hívást és megnézi a "térerő" ikont akkor ha LTE-n marad akkor van VoLTE ha meg 3G-t / 2G-t ír akkor tuti meg fog szakadni mert nem tud LTE-n maradni mert nem tudja használni a VoLTE-t. Kicsit hozzáértéssel már lehet azt csinálni, hogy a tárcsázóba beüti, hogy *#*#INFO#*#* (lánykori nevén *#*#4636#*#*) és a telefon info-ban megnézi mit ír voice network type és data network type alatt, majd feladatváltóval visszalép a tárcsázóba, felhív valamit, majd visszamegy feladatváltóval a telefon info menübe és megint megnézi: LTE vagy UMTS/WCDMA/GSM?

De hogy a Huawei-ben van-e erre valami Huawei mód.. azt nem tudom.. ez legalább univerzális.

Ha meg mindenhogy elmegy a net.. akkor jó lenne tudni milyen szoltáltató.. mert lehet nem ment el csak nagyon lassú, pl. Digi LTE-t és 2G-t tud csak.. LTE-n felhívjákm de VoLTE-t nem tud, akkor levált 2G-re de az EDGE/GPRS az durvalassú és érezheti úgy, hogy a megszokott sebességhez képest "nem megy". A baj ugye az, hogy a készülékek alapvetően arra vannak felkészítve, hogy 4G->3G->2G hálózatot keressenek, mivel Diginél nincs 3G így ott a sok keresés miatt is lehet "állás".

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39968) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Az mitől van? Újabban kiírja az Os fotózáskor, hogy kevés a hely, nem ment el semmit. A mentés Sd kártyára van állítva, és van 6 GB szabad hely rajta. Köszi.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#39969) hitchins válasza crok (#39967) üzenetére


hitchins
őstag

koszonom

(#39970) vicamuso


vicamuso
tag

Sziasztok!
Remélem jó helyen járok.

Kérdésem lenne egy Smart Projektor kapcsán. (kici, nem occsó, kínai).
Adott egy 7.1 Nougat az eszközön kicsit át van alakítva GUI tekintetében a projektorhoz.
Vannak rajta előre telepített alkalmazások (Netflix, Youtube stb).

A problémám és kérdésem, hogy:
Amennyiben letörlöm pl. az előre telepített Netflix-et (4.16) és feltelepítek egy újabbat (6.26) ami fut megfelelően, akkor egy rendszer leállítás majd másnap újra bekapcsolás után a boot során visszatelepíti automatikusan a pre-installált 4.16-os Netflix verziót.
Találtam egy /vendor mappát amiben benne vannak a pre-installált .APK -k köztük ez a Netflix verzió is. Sajnos ROOT nélkül nem tudom kitörölni vagy belemásolni az újabb Neflix .APK-t.

Véleményetek szerint, hol lehet ezt felülírni, kikapcsolni, van-e bármilyen workaround az auto downgrading-re?
Véleményem szerint ez valahol a bootolás során le fut valamilyen check ami miatt auto fel installálja a pre-installált verziót.
Avagy törődjek bele hagyjam a manóban, mert az a 4.16 stabil.

Nagyon köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#39971) crok válasza vicamuso (#39970) üzenetére


crok
Topikgazda

Mennyire vagy otthon adb-ben?
adb push-al azt a file-t nem lehet felulirni?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39972) vicamuso válasza crok (#39971) üzenetére


vicamuso
tag

Szia!
Köszi a választ.
:) Nem nagyon vagyok otthon, de google my friend. Gyorsan csekkoltam.
A probléma, hogy nem tudok az eszközön Developer mód-ot elérni , nem tudom átkapcsolni MTP , file transfer módba. :(
Még gépre sem kötöttem rá, mert csak USB bement van az eszközön, nincs microUSB.

Lehet veszett fejsze.

(#39973) crok válasza vicamuso (#39972) üzenetére


crok
Topikgazda

Ide nem MTP kell. Ide developer opt -> USB debug mode kell, az az ADB.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39974) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni.
A következő lenne a problémám.
Adott egy 1 hónapja vásárolt dual simes Motorola one action. Hívás indítása után, amikor létre jön a kapcsolat, a hívott fél neve, telefonszáma rögtön átvált magántelefonszámra, tehát később nem tudom visszakeresni hogy milyen számokat hívtam, a hívásnapló gyakorlatilag nem használható. Bejövő hívásnál ez a probléma nincs, ott visszakereshető minden.
Egy telekomos, előfizetéses simkártyával használom. Kipróbáltam ket kártyával is, ugyan úgy fennáll a probléma. A simet egy hete cseréltettem újra, a szolgáltató részéről rendben minden. A telefonon a legfrissebb szoftver van, újratelepítettem a telefonkönyv, illetve a tárcsázó appot.(google mindkettő, de más tárcsázó appnal is ua.) Gyári visszaállítás is megvolt. A telefont az alzától vettem. Bármilyen segítséget, ötletet szivesen fogadok.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#39975) psg5 válasza crok (#39957) üzenetére


psg5
veterán

Elnézésedet kérve, Koszonom segitsegedet!

Ami tortenik az az hogy tulajdonképpen a letöltés megtortenik de nem mentodik mappába. Magam meg tudom osztani a letoltottet es igy átteheto egy mappába azonban oda mindig downloadfile.bin neven kerul. Azonban ha atnevezem a kiterjesztest pdf re, doc-ra ( fuggoen mi volt az eredeti) akkor siman megnyitja a megfelelo app. Vagyis ha jol latom valamiert .bin tipusként memti a letoltesek.

F.K.T.

(#39976) crok válasza psg5 (#39975) üzenetére


crok
Topikgazda

Mindent ilyen neven ment, a letoltesvezerlo gyorsitotarabol athelyezeskor kapja meg a rendes nevet.

Redmi Note 7 Pie MIUI 11 (felesegeme), nala most a Mi Browser jatsza ezt, vagyis jatszotta.

Letoltesek app > torolni kell az osszes letoltes bejegyzest > utana Beallitasok > Alkalmazasok > jobb felso sarok menu > rendszeralkalmazasok megjelenitese > Letoltesek appok megkeresese (mindkettore csinald meg) > kenyszeritett leallitas > adatok torlese > restart > remelhetoleg profit, nalam mindig mukodott, most is, meg irtam is mar hogy ezt kene csinalni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39977) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Sziasztok!
Ma reggel újraindítottam a telefonom (Samu A5 2017 Oreo rendszer) és bootlop-ba került. Nincs root, nem mókolt, március végen frissítettem Nougat--rol. Azóta már többször újra lett indítva, de eddig nem volt gond. Mi okozhatta ezt , és helyretudom-e állítani anélkül, hogy újra be kelljen lakni az egész rendszert? Adb elérhető, OEM feloldás kikapcsolva.

Üdv: Mcrazy

(#39978) Diokhan válasza Mcrazy (#39977) üzenetére


Diokhan
addikt

Recoverybe esetleg be tudsz lépni? Ha igen, próbáltál cache-t törölni?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#39979) Mcrazy válasza Diokhan (#39978) üzenetére


Mcrazy
őstag

Az volt az első.de semmi változás.

Üdv: Mcrazy

(#39980) Diokhan válasza Mcrazy (#39979) üzenetére


Diokhan
addikt

Samsung felhőben van biztonsági mentésed? Ha igen, akkor csinálj nyugodtan resetet, mert utána onnan vissza állít mindent olyanra, amilyen a legutolsó mentéskor volt. Nem kell majd újra belakni.
Mindenesetre jó lenne, ha kiderülne, hogy mitől került bootloop állapotba. Mennyi idős a készülék?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#39981) Mcrazy válasza Diokhan (#39980) üzenetére


Mcrazy
őstag

Van mentésem és naponta mentek egy helyi hdd-re, de fogalmam sincs, hogy mi okozhatta. 2 éves a telefon. Addig jutott el a bootoláskor, hogy egyszercsak kiírta, hogy rendszeralkalmazások frissítése, majd itt villámgyorsan végig futott a számláló, újraindult a telefon és kezdte előlröl. A neten harverhibát is emlegetnek. Mindenesetre maradt a gyári visszaállítás recovery-ből. Most telepednek az alkalmazások. Meglátjuk, meddig bírja.

Üdv: Mcrazy

(#39982) Diokhan válasza Mcrazy (#39981) üzenetére


Diokhan
addikt

Az lett volna a következő, amit javaslok. Szerintem ha hardver, akkor csak nand memória lehet, akkor csinál ilyeneket a készülék. Lásd, Note4 tipushibája.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#39983) Mcrazy válasza Diokhan (#39982) üzenetére


Mcrazy
őstag

Közben beugrott, hogy vajon mi okozhatta a rendszerösszeomlást. Telepítettem valami Shortcut maker nevü appot, ami olyan eldugott rendszerbeállításokról is tudott parancsikont készíteni, ami egyébként nem nagyon érhető el a user számára (és gondolom azért sem, mert önmagában nem tud az adott parancs érvényesülni). Na ezekből kipróbáltam néhányat, amelyeknél a legtöbb esetben a "Beállítások leállt" üzenet fogadott. Na erre gyanakszom.

Üdv: Mcrazy

(#39984) 1 among many


1 among many
tag

Üdv!

Settings / Manage apps menüben az appok egy részénél a nevük után egy ilyen kis ikon jelenik meg. Ezt paintben alkottam hirtelen, de kb. ilyen. Próbáltam rákeresni, de semmit nem találtam. Mit jelez?

Android guru vagyok, mint látszik.

A másik kérdésem az lenne, hogy ha valaki elkérte a telefonom pár percre, hogy szeretne megnézni vmit a neten rajta, hogyan tudom ellenőrizni, hogy nem babrált-e bele közben másba is? Nem nyitott-e valami távoli elérést magának a telómhoz v ilyesmi, amíg hagytam, hogy nyomkodja és nem láttam, h mit csinál?

Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni!

(#39985) Diokhan válasza 1 among many (#39984) üzenetére


Diokhan
addikt

A kis ikon valószínűleg az adott app beállításaira vonatkozik.

Azt, hogy nem-e tett fel valami programot ugyanott tudod ellenőrizni, ahol az előző kérdésben jártál, csak meg kell jeleníttetni minden alkalmazást és át nézni a listát.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#39986) crok válasza 1 among many (#39984) üzenetére


crok
Topikgazda

MIUI-d van es abban a menuben lehet az appokat rendezni is (4 szempont szerint). Az alapertelmezett listazas az allapot szerinti listazas. Azok kerulnek elore amik mellett ott van ez az ikon - ez az ikon jelenti, hogy az adott appnak van futo folyamata. :) Ha belemesz olyanba, ami mellett van ilyen, azt be lehet zarni, a gomb aktiv mert van mit bezarni. Ami mellett nincs ikon annal nem is aktiv a bezaras gomb.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39987) AlyrArkhon válasza zoltanz (#39968) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

oldies tipp: attól, hogy a 8 gigásnak vásárolt kártya valójában csak két gigás?

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#39988) 1 among many


1 among many
tag

Köszönöm a válaszokat! Az ikon akkor megfejtve, valóban xiaomi készülékem van.

Az appok listáját pont azért kezdtem el átnézni, hogy nincs-e ott valami, amit nem én vagy a gyártó tett fel. Az azért még érdekelne, hogy egy app felrakása nélkül nincs-e valami lehetőség backdoor-t nyitni a telómon, valami beállítás megváltoztatásával, valahol valami engedélyezésével. Valami olyan módon, ami a már eddig is fent lévő rendszer vagy alkalmazások módosításával elérhető, és ha igen, miket kéne csekkolnom.

(#39989) Bozek válasza 1 among many (#39988) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha nem bízol meg abban, akinek odaadtad, akkor miért szántad magad erre a lépésre?

(#39990) Diokhan válasza 1 among many (#39988) üzenetére


Diokhan
addikt

Egyébként most mitől is félsz tulajdonképpen?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#39991) crok válasza 1 among many (#39988) üzenetére


crok
Topikgazda

App felrakása nélkül backdoor, kvázi bármilyen külső dolog nélkül úgy, hogy PC nem volt a közelben? Hm.. nemigen.. egy dologra tudok gondolni max. de az restartkor visszaáll alapértelmezetten kikapcsoltra minden ROM-ban: ez pedig az ADB over network. De ahhoz, hogy kihasználható legyen ahhoz csatlakozni kell, ha a PC még nem volt sose ADB-vel csatlakoztatva (USB vagy network) akkor úgyis kérni fogja hogy engedélyezd (mint normál ADB esetben) márpedig az ugye feltűnő. Olyan apk appot telepíteni ami meg nem látszik a telepített appok listájában az gyakorlatilag lehetetlen (különben a Magisk Manager is úgy lenne megírva.. nem kéne "rejteni" ami a Magisk Manager esetében egy random nevű (un. app ID-jú) stub app telepítését jelenti), ilyet mai készüléken (Android 6 Marshmallow és felette) max.a dolgok különleges csillagegyüttállásával, kernel rootkit-el lehetne csinálni amihez még avatott kézzel sem elég pár perc és mindenképp kell spec. eszköz (már úgy értem nyitott BL, root, speciális app(ok), esetleg PC, valami nagyon-nagyon zero-day exploit ami a telefonod épp pont érinti és a delikvens ért is hozzá..).

Viszont jótanács ha esetleg legközelebb hasonlót csinálsz és odaadod a készüléket: legyen beállítva screen lock PIN/minta/valami ÉS kapcsold be a készüléken a screen pinning-et. Ezzel úgy tudod odaadni a készüléket, hogy egy appot pin-elsz és kilépni belőle nem tud, a kilépéshez tudnia kell a PIN-t/mintát.. amolyan "gyerekzár" féleség.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39992) 1 among many válasza crok (#39991) üzenetére


1 among many
tag

Ismét köszönöm a segítséget! Ismeretlen appot nem találtam. PC téren vannak csak minimális feletti ismereteim és pc-n ugye program telepítése nélkül, oprendszerből lehet jogosultságokat adni távoli elérésre, lanon vagy akár neten. Ezért gondoltam, hogy lehet vmi ilyen a telón is. Ezek szerint nem, az jó.
Az élet bonyolult és nem mindig ugyanaz a jó döntés biztonságtechnikailag, mint diplomáciailag, taktikailag stb.
Ezt a screen pinning lehetőséget nem ismertem és tényleg megoldás lehet egy ilyen helyzetre. Ki fogom próbálni, remélem, be tudom üzemelni.
Köszönöm a tippet!

(#39993) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ezt vajon miért csinálja a telefon?
Fél órája elment a gps jel. Reboot után ugyan vissza tudott csatlakozni, de pár mp múlva megint eldobta.
(Mi Max 3, droid 10)

#?*@&!

(#39994) crok válasza psg5 (#39975) üzenetére


crok
Topikgazda

+torold a Letoltesvezerlo frissitest es ne tedd fel a frissitest ha szol, majd csak a kovetkezot..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39995) crok válasza zeon.hu (#39993) üzenetére


crok
Topikgazda

time.is egy böngészőben - mit mond, mennyire nem pontos az órád?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#39996) lovi27 válasza crok (#39995) üzenetére


lovi27
addikt

Ez az egyik kedvenc site-tom. ;]

(#39997) zeon.hu válasza crok (#39995) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az órája ennyit késik: 1,0 másodperc

Szerk.
Kikapcsoltam az automatikus időt, majd vissza, így most azt írja, "Az ön órája pontos".

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#39998) Atish19 válasza Atish19 (#39929) üzenetére


Atish19
őstag

Erre valakinek ötlete? Azóta töröltem a biztonsági másolatokat google driveból. Mindkét telefon kapott factory resetet. Mindkét telefont új eszközként állítottam be első indításkor. Továbbra is összemossa őket. H20PRO telefont valamiért P30Lite-nak látja... Van egy olyan érzésem, hogy ez Google oldali probléma, de egyszerűen nem találok utat, hogy felvegyem velük a kapcsolatot és segítséget tudjak kérni tőlük. Ha valakinek lenne egy tuti ötlete azért rendkívül hálás lennék :R

[ Szerkesztve ]

(#39999) crok válasza zeon.hu (#39997) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem lett jobb?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40000) zeon.hu válasza crok (#39999) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tegnap, mire hazaértem, megjavult. Azóta nem használtam navigációt, de most jó.
Csak jó lenre biztosan tudni, mi okozhatta.

#?*@&!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.