Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) svgyula válasza Yeffy (#47999) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A válasz egyszerű. A töltésvezérlő igényel kommunikációt a töltővel! Ezt sima kábelen nem kapja meg és a kommunikáció hiányában a töltő rövid idő után visszaveszi a töltő feszültséget!
Mert azt is tudni kell, hogy nem 5V és xA jön ki a töltőből, hanem szabvány szerint akár 20V is! Ezt a feszültséget csak megfelelő kábellel közvetíti a töltő! Egy USB 3.0 kábel(ettől kezdve szabvány a Type C!) a szabvány szerint 12 szálas kábelnek kellene lenni a Type C-Type C kábelnek. Ez helyett amit kapsz a bótba azok 99%-ban csak a sima töltést teszik lehetővé. Ezen nagyon sokszor az sem segít ha soké-márkásnak hitt kábellel akarsz tölteni! Egy normál kábel ~6mm átmérőjű és kemény mivel sok belső érrel rendelkezik! Az USB A 3.0 csatlakozója elöl 5db hátul pedig 4db érintkezőt tartalmaz!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#48002) Yeffy válasza svgyula (#48001) üzenetére


Yeffy
veterán

koszi a valaszt! igen, valahogy sejtettem, h a kabelen csuszhat el a dolog. viszont ez vajon magyarazat arra is, h a Samu toltofejjel miert van ez az "ujraindulgatas"?

masik kerdes, h amit linkeltem kabelt, hogy lehet akkor gyorstoltes tamogato, ha ezek szerint megsem tamogat mindent, ami kell hozzá? ezt nem ertem.

harmadik, van ajanlott 1.5 - 1.8m hosszu kabel, amivel tutira fog menni a 45 (es kesobb a 65) Wattos PD/QC toltes? ha jol ertelmezem, akkor mindenkepp USB 3.0 vagy ujabb szabvanyu Type C-t kell keresnem?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48003) vacs válasza mattheus (#48000) üzenetére


vacs
veterán

A github oldalon a magyar erre a play linkre visz, ezt telepíted és utána az AnySoftKeyboard appon belül látnod kell.

(^)(>.<)(^)

(#48004) mattheus válasza vacs (#48003) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm vacs!

Valóban van így már magyar nyelvű támogatás, de nem hozza fel az összes magyar billenyűkiosztás támogatást.

Amit én keresek az "magyar qwerty minden ékezetes karakter 4 sorban" viszont ez nem érhető el és gőzöm sincs, hogy ehhez mit kell(ene) csinálnom.

A korábbi telefonján (akinek próbálok segíteni) ez az opció elérhető, de az újon nem látható

Ezek a kiosztások sajnos a magyar nyelvű telepítés után sem érhetőek el. Ha esetleg van alternatíva akkor az is érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

(#48005) crok válasza mattheus (#48000) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem nem az AnySoft sajat magyar bill. kiegeszitojet hasznalja hanem a masikat megpedig ezt: [MobiWIA KFT - Magyar AnySoftKeyboard]

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#48006) vacs válasza crok (#48005) üzenetére


vacs
veterán

"Sajnos a kért URL-cím nem található ezen a szerveren."

(^)(>.<)(^)

(#48007) mattheus válasza crok (#48005) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm a tippet!
Az URL sajnos nem jó.

(#48008) crok válasza mattheus (#48007) üzenetére


crok
Topikgazda

Valszeg nekem azert megy mert ugyan levettek Play-rol de akinek valaha volt felrakva annak listazza meg. Azzal probald megnyittatni akinek segitesz ebben. Vagy APKPure-on fent van.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#48009) mattheus válasza crok (#48008) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm szépen!
Itt elvileg le lehet tölteni (LINK), de már félek, hogy az APK vajon vírusos vagy nem :)

Vírustotallal megnéztem (LINK) elvileg jó. Így akkor biztonságos ?
Bocsánat! Nem vettem észre, hogy tettél Te is be linket!

[ Szerkesztve ]

(#48010) mattheus válasza crok (#48008) üzenetére


mattheus
őstag

Felraktam egy teszt telefonra az APKPure-on letöltött ajánlásodat és működik.
Köszönöm szépen! Ezek szerint akkor jól benéztem, hogy az AnysoftKeyboard része volt ez a kiosztás

(#48011) svgyula válasza Yeffy (#48002) üzenetére


svgyula
addikt

"ha jol ertelmezem, akkor mindenkepp USB 3.0 vagy ujabb szabvanyu Type C-t kell keresnem?"
Jól értelmezed félig! Mert a ráírt és a valós sajna mint írtam nem ugyanaz!!! Ha bemész egy üzletbe akkor úgy kérjed 3.0 vagy 3.1 szabványú kábel kell! Ha töltő kábelt kérsz akkor a nem szabványos kábelt adják! A "kicsit szar de neked még jó lesz" alapon! :D

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#48012) Yeffy válasza svgyula (#48011) üzenetére


Yeffy
veterán

ertem. online fogom rendelni, az elallas miatt (is), ezert kertem, h van-e javaslatod, mi az, amivel tuti menni fog? Amazon elonyben. :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48013) Fall-N válasza svgyula (#48011) üzenetére


Fall-N
veterán

Köszi, nekem is hasonló a gondom. Hiába tud a Motorola 33W-ot, a töltőm meg egy hama 45W GaN, ezek szerint a kábel miatt tölt csak 15W-tal. Na veszek majd egy szabványos Type-C USB 3.0/3.1 kábelt. Jelenleg egy USAMS 100 W-os kábel van, de úgy látszik semmit sem jelent. Kijelző is van rajta, ami az aktuális töltési teljesítményt mutatja. AliExpressről vettem egy USB kábel tesztert ami Type-C-s, az mutat Wattot, Ampert és Voltot, akku kapacitást stb. Azzal le is csekkolom majd.

Vagy az is lehet, hogy jó lesz a gyári Motorola kábel amit adtak a telefon mellé. USB to Type-C és a fordítottja is van adapterben, így nem gond, hogy annak csak az egyik vége Type-C. Ki is próbálom majd. Ha azzal sem tölt többel, akkor tényleg veszek másik kábelt.

[ Szerkesztve ]

(#48014) Yeffy válasza svgyula (#48011) üzenetére


Yeffy
veterán

kozben kicsit kutakodtam, ilyenekre gondoltal? elvileg ezek már 3.0-sok vagy jobbak, leiras szerint.
[link]
[link]
[link]
[link]

illetve a "villogasra" tudnal reagalni?

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48015) géeles


géeles
aktív tag

A kábel nagyon igaz. Viszont hozzátartozik, hogy nagyon nem mindegy mivel méritek.
Nagyon kicsi zavart ha okoz a mérőtök már nem működik a kapcsolat!

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#48016) Mcrazy válasza Fall-N (#48013) üzenetére


Mcrazy
őstag

Ahhoz, hogy tesztelni tudj, kell néhány eszköz.
Én itt egy 25w-os Töltőt terhelek éppen.


[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#48017) Fall-N válasza Mcrazy (#48016) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezt az FNIRSI FNB58-at én is nézegettem az AliExpressen, végül a Keweisi KWS 1902C-t vettem. Pontosnak ez is pontos, igaz nem tudja lekérdezni az adatokat, ahogy a te tesztered. Egyszer veszek én is, láttam francia raktárban jó áron az Alin.

[ Szerkesztve ]

(#48018) Mcrazy válasza Fall-N (#48017) üzenetére


Mcrazy
őstag

Mivel elég soxor téma itt a kábel meg az akkukapacitás és én teszteltem már pár eszközt, ezért írok egy blogbejegyzést, hogy ne ezt a topikot offoljuk szét és mindenki számára elérhető legyen.

Üdv: Mcrazy

(#48019) Yeffy válasza Yeffy (#48014) üzenetére


Yeffy
veterán

ugyan valasz nem erkezett, de berendeltem 3 kulonbozo kabelt, 3.1 Gen 2, 3.2 meg USB4 Gen 2, de tovabbra is ugyanazok a tunetek. a Samu tolto 25W-ig felmegy pár mp alatt, majd villan egyet, mint ha ujrakezdené, a ZMI-vel meg 36W-on tetozik, majd beesik 15-20 kornyekere.

kezdem feladni, nem tudom, mi a tokom kéne ennek, h menjen a 45W, ha ket 65W-os PD toltovel nem hajlando osszehozni. esetleg egyeb otlet, mi lehet a gond?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48020) Celithrandi


Celithrandi
addikt

sziasztok,

Ti hogy szoktatok android telóról backupolni? Van 18ezer fotó amit lementenék, de folyamatosan megszakad mert a "Szemafor idő lejárt". Nem lehet valahogy stabilan életben tartani az adatkapcsolatot?

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#48021) FLATRONW válasza Celithrandi (#48020) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ha van SD kártya benne, akkor arra másold át a képeket. Ha nincs, akkor próbáld meg az USB OTG-t.
A filekezelő alkalmazásnál tiltsd le az akuoptimalizálást, úgy valószínűleg nem fog megszakadni a másolás kikapcsolt képernyő mellett sem.

[ Szerkesztve ]

(#48022) Celithrandi válasza FLATRONW (#48021) üzenetére


Celithrandi
addikt

köszi, kipróbálom.

mod, ezt a telefonra vagy a winre rakod?

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#48023) Celithrandi válasza FLATRONW (#48021) üzenetére


Celithrandi
addikt

ja hogy ez eszköz nem program, nekem most kell mentenem képeket mert eladtam egy telefon, nem általános alkalmazásról van szó

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#48024) margithid


margithid
veterán

Androidos telefon eladáskor mi a teendő, hogy biztos legyen az adataim védelme?

(#48025) mobilizmo válasza margithid (#48024) üzenetére


mobilizmo
addikt

Kilépsz a fiók(ok)ból, kikapcsolsz minden képernyő védelmet, majd gyári visszaállítás.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#48026) Mcrazy válasza Yeffy (#48019) üzenetére


Mcrazy
őstag

Megoldást ugyan nem találtam, de nem Te vagy az első, aki ilyen problémával küzd.
Lehet, hogy majd egy következő szoftverfrissítés megoldja.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#48027) margithid válasza mobilizmo (#48025) üzenetére


margithid
veterán

Ez a képernyő védelem mi és hol találom? :R

(#48028) Oldman2 válasza margithid (#48027) üzenetére


Oldman2
veterán

Ujjlenyomat, arcfelismerés, PIN kód, stb.

(#48029) Yeffy válasza Mcrazy (#48026) üzenetére


Yeffy
veterán

koszi, h raneztel. pont ezt talaltam meg en is nemreg. :D
utolso probalkozaskent rendeltem 45W PPS toltot, ami elvileg tudja azokat a V meg A ertekeket, ami ennek a telonak kell. ha azzal sem megy, akkor lesz@rom, nem lesz 45W-os töltés. olyan sokszor ugy sem kell. meg amugy is, 20-as meg 30-as már van, ha nagyon gyorstöltikézni kell.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48030) FLATRONW válasza Celithrandi (#48023) üzenetére


FLATRONW
őstag

Gondolom mobilról PC-re próbálod menteni a képeket, és ott mindig megszakad a kapcsolat.
Erre lehet megoldás, hogy a telefon belső tárolójáról a telefonban lévő SD kártyára másolod át a képeket (vagy egy USB kulcsra) a telefon filekezelőjét használva.

(#48031) Celithrandi válasza FLATRONW (#48030) üzenetére


Celithrandi
addikt

nincs 100gigás ilyesmim itthon. Feltételeztem, hogy usbc képes usbc szabványnak megflelően kapcsolódni, de nem. Linux alatt is szakad ugyan úgy mint win alatt. Úgy fos ahogy van.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#48032) Celithrandi válasza Celithrandi (#48031) üzenetére


Celithrandi
addikt

közben ajánlották, hogy osszam le wifin a mappákat ami egész jó ötlet, de nem jövök rá, hogy localba hogyan tudok SMB mappát leosztani. Az összes filekezelő SMB szerverhez szeretne IP alapján logolni én viszont csak localba szeretnék leosztani egy mappát, megadni, hogy milyen ip címről érhető el és milyen adatokkal lehet megnyitni, ugyan úgy mint ahogy win vagy linux esetén is leoszt az ember SMB mappákat local hálózaton.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#48033) svgyula válasza margithid (#48027) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Kicsit kibővíteném. A telefonon nem kilépsz hanem a "fiók törlése" az opció! Valamint ha van a gyártónál is valamilyen azonosítód akkor azt is törlöd a telefonon. Utána az említett azonosítás ujjlenyomat. pin. minta, kikapcsolás csak a húzás marad! Aztán gyári visszaállítás. DE!! Ezután belépsz a kugli fiókodba egy PC-ról és az eszközök közül törlöd az aktuálisan gyári beállításokra tett eszközt! Ez lenne minden alkalommal eladás előtt az alap!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#48034) joey04 válasza svgyula (#48033) üzenetére


joey04
titán

Én úgy tudom elég annyi, ha a fiókok közül a google-t törlöd ahogy írtad, de utána gyári visszaállítás az elég, törli magától a biometrikus azonosítókat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48035) svgyula válasza joey04 (#48034) üzenetére


svgyula
addikt

Hát nem! A pin megmarad ha nincs kikapcsolva. Sajna volt rá példa. Ez valami android biztonsági ficsőr. Ha ellopják akkor sem elég a gyári visszaállítás. Talán ha külső eszközről van újrahúzva!?
a rendszer akkor azt is törli. Persze ez eszköztől és rendszertől is függ!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#48036) margithid válasza svgyula (#48035) üzenetére


margithid
veterán

Azzal azért sokra nem mennek, ha le van gyalulva a rendszer, nem?

(#48037) joey04 válasza svgyula (#48035) üzenetére


joey04
titán

pin alatt az előző kommentben említett pin. minta-ra gondolsz? mert xiaomin és samsungon tuti törlődik, előbbi 1 hónapos, utóbbi 1.5 hetes tapasztalat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48038) sonar válasza Celithrandi (#48032) üzenetére


sonar
addikt

Felcsatolt smb-t nem tudsz tovább osztani. (Ez feature)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#48039) crok válasza Celithrandi (#48032) üzenetére


crok
Topikgazda

Mivel az SMB 1024 alatti portszámon működik így root nélkül eleve esélytelen lenne elindítani a service-t a jól ismert portszámain. De egyébként nem teljesen mindegy az irány? PC-n megosztasz egy mappát ahova feldobálod majd és a telefonon arra csatolakozol és a telefonon elindítod a másolást.

De egyébként SMB-t se használnék, ha már hálózaton másolás mindenképp TCP alapú megoldásban gondolkodnék mint egy jó FTP, SFTP, SCP, HTTP WebDAV.. csak annyi hogy nem szokványos porton kell indítani és akkor akár meg is fordíthatod az irányt mert igazából mindengy hogy honnan hova van felcsatolva vagy kapcsolódva ha az adat mozgása ugyanaz (úgy értem csinálhatsz szervert a telefonból és csatlakozhatsz rá PC-ről vagy PC-re csatlakozol a telefonról - de ettől még a telefonról másolsz a PC-re).

Android alkalmazások összefoglalóból idézve:
Szerverek fájlátvitelre:
Banana Studio SSH/SFTP Server - automatizáció integrációval [PRO]
Banana Studio FTP server - automatizáció integrációval [PRO]
Primitive FTPd FOSS FTP szerver
SimpleSSHD: egy DropBear SSH szerver, azon belül SFTP és rsync is [FOSS]
Érdemes megnézni a Filekezelő részben is az alkalmazásokat mivel a legtöbbjük képes valamilyen (akár többféle!) szerverként is működni, pl. a MiXPlorer, a Solid Explorer, az X-Plore, a Cx File Explorer, a Material Files és az Amaze File Manager file manager-ekben is van FTP szerver és pl. az FX File Explorer-ben és a Servers Ultimate-ben is van WebDAV szerver is. Millió lehetőség van, pár gyártó a saját, beépített file kezelőjébe is tesz pl. FTP szervert, érdemes azt is megnézni.
...
Kliensek PC-re - Windows-ra - fileátvitelhez:
TotalCommander SFTP plugin
FileZilla FTP, FTPS, SCP és SFTP kliens
WinSCP FTP, FTPS, SCP, SFTP és WebDAV kliens
SMB/FTP/WebDAV csatolása meghajtóként Windows-ra

PS1: ugyanott az ottani összefoglalóban van file manager ajánlás is.
PS2: A hiba amit látsz szerintem a készülék hibájából adódik.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#48040) Jabby válasza Celithrandi (#48031) üzenetére


Jabby
őstag

Én egyszerűen a Cheetah Sync alkalmazásokkal oldottam meg egyes mappák telefon ---> PC (vagy PC ---> telefon) szinkronizálását. Tökéletesen működik.
Viszont most látom, hogy a PS-ban jelenleg nem elérhető, de vannak egyéb folder sync appok is.

(#48041) Celithrandi


Celithrandi
addikt

köszi mindenkinek, igazából évente egyszer leosztanék kb egy mappát ezért nem akartam ftp szervert csinálni pl a telóból. Gondoltam, hogy megosztok egy mappát mint bármely laptopomon és elértem a hálózaton majd leveszem a megosztást. Ha készülék hiba akkor általános pixel gond, próbáltam 7a val és 8al is.

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#48042) hellsing71


hellsing71
tag

'reggelt! Az alany egy Sony Xperia 10 ii Android 12-vel (ha ez mond valamit: Build: 59.2.A.0.463, Kernel: 4.14.190-perf+).

Egy ideje észrevettem, hogy ha alkalmazást váltok, pl. megnézek valamit a Gmail-ben, amit meg akarok írni vkinek a Messengerben, kb. 1-1.5 percen túl a háttérbe küldött alkalmazás a visszaváltáskor újraindította magát. Utáltam, de együtt lehetett élni vele.

Most viszont változott a helyzet és gyakorlatilag egy 10mp-es váltás után is újraindul, ami háttérbe került. Eközben a Fejlesztői eszközök -> Memóriahasználat azt mutatja, hogy megnyitott Gmail, Firefox, Messenger stb. mellett 2.7/3.8GB van használatban, szóval az újraindítások vszleg nem a kinőtt memória miatt történnek. Akkor miért? Ki lehet kapcsolni valahogy ezt a "funkciót"?

(#48043) margithid válasza svgyula (#48033) üzenetére


margithid
veterán

Megcsináltam mind, de itt még látom a készüléket: [link]
Viszont itt már nem: [link]

(#48044) svgyula


svgyula
addikt

Tisztelt mindenki! Elsősorban crok kollégának írom meg az 1 hetes tapasztalatomat! Az alany egy Realme gt2 pro
Tehát mivel a rendszer(A14) minden nap felugró üzenettel cseszegetett arról, hogy szerinte melyik alkalmazás "nagy fogyasztású" szépen letiltottam ADB-n keresztül az AdbAppControl segítségével az akkumulátor alkalmazást! Nos azóta nincs idegesítő üzenet DE! amiért írtam az érdekes! Az üzemidő lényegesen megnövekedett! Csak időben tudok nyilatkozni mont az utolsó töltés ideje 27. reggelig azóta semmi volt telefonálás, fényképezés, watsapp üzenet dögivel, email outlook állandó üzemben, wifi-mobilnet aktív! Most 54%-nak jelzi az akkumulátor töltöttségét. Eddig ennyi idő után már rá kellett raknom a töltőre! Nyilván csak a saját használatomról tudok nyilatkozni. Vagyis annak az alkalmazásnak aminek azt kellene figyelni mekkora az energia használat nem végzi fényesen a dolgát! Mivel valószínűleg nem passzív adatokat dolgoz fel amikor kérdezik ez a rendszer egyik legnagyobb fogyasztója lehet a kugli mellett!(már az is sok energiát megtakarít ha azok nem futnak állandóan csak ha nagyon muszáj, de ez másik történet!)

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#48045) gerisz23


gerisz23
őstag

Sziasztok!Van egy Poco X3 NFC telóm ,szeretnék gamepadot csatlakoztatni rá -Spirit of gamers Predator-t egész pontosan.Bluetotthon csatlakozik is,néha többszöri próbálkozás után,de nem tudom használni az eszköszt,Octopus nem látja.
Kutattam már fórumokon, lehetséges hogy az android 12 (miui 14) nem támogatja?Esetleg kábelesen összekötve működhet?
Köszi!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#48046) F34R válasza crok (#47997) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem talalt semmilyen kiemelkedot, a Telegram eleg szepen szivogassa a battery-t.. de igen valszeg mar az akku doglodik. mindenesetre mikor nem hasznalom huzamosabb ideig a telefont akkor kilovom meg a cached folyamatok kozul is.

Mas: call screening mint olyan dolog nem letezik LoS eseteben? ha nyitva van egy masik app, vagy jatek, akkor hallom hogy pl hivnak, de lekell huznom a notification savot es ott az answer-re bokni.. jol gondolom hogy valami Magisk modullal kell babralnom?

(#48048) tordaitibi válasza szabi__memo (#48047) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Meg is nyuvadhatna végleg, milliószor kevesebb kéretlen oldal jelenne meg másik appoktól. EZ növelné a felhasználói élményt, nálam biztosan.

"A fejlesztők használhatják az Android WebView API-ját, hogy a WebView összetevő az lkalmazásuk keretein belül jelenítsen meg egy weboldalt."

Ja pl. orrba-szájba kötelezően megnézendő kilőhetetlen 15 másodperces videók.

Bocs a kirohanás, antireklámos vagyok.

(#48049) szabi__memo válasza tordaitibi (#48048) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az biztos. De sok tartalom is eltűnne. Pl. nem tudom miféle böngészőt használsz de valószínűleg kell neki a webview....

[ Szerkesztve ]

(#48050) NJanika


NJanika
aktív tag

Sziasztok,

Mit tegyek, ha a telefonom nem frissül az új rendszerre.
Adott egy Realme 11 Pro+ amelynek 2023.12.havi frissítése Android 14-re váltott volna, de nekem gyári visszaállítás után sem frissül :( ilyenkor le lehet valahonnan tölteni vagy mi a teendő ? Realme C55-re gond nélkül lefrissult. :R

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.