Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40651) batyuska100


batyuska100
senior tag

Sziasztok!
Ha bejelentkezek egy email címmel akkor a telefonom addig addig küldözget Fiókművelet szükséges üzeneteket, ameddig be nem állítok valami képernyőzárat. Android 9 van a telón, egy Galaxy XCover 4-ról van szó.

(#40652) Viktor0610 válasza Algieba (#40650) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézd meg, melyik app frissítése csinálja.
Ha nincs rá szükséged -és van rá lehetőség- tiltsd le. Akkor nem frissül, nem lassítja le a telót.
A nem használt appok letiltása, törlése amúgyis javasolt az ilyen kis erőforrásokkal bíró készülékeknél.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#40653) Ramos_


Ramos_
tag

üdv

egy Lg G7 telefon képét szeretném rátolni Lg okostv-re screenshare-el, ami egyébként már pár hónapja sikerült is. Most újra szeretném, de nem működik :(

századjára is Sikertelen csatlakozás a screen share alkalmazáshoz, próbálja újra
mindkét eszköz ugyanazon a wifin, a youtube alkalmazás cast gombbal átviszi a képet simán

a telón is és a tv-n is a legfrissebb szoftver van

ötlet valaki?

(#40654) m.zmrzlina


m.zmrzlina
senior tag

Sziasztok! Bevált WiFi-jelerősség mérő appot keresek. Melyiket érdemes letölteni? Nem szeretnék tizet feltelepíteni mire egy beválik ezért kérem a segítségeteket. Köszönöm előre is.

(#40655) crok válasza m.zmrzlina (#40654) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor első körben ajánlom a kérdést az Android alkalmazások topikban feltenni (téma tudnivalók) egyébként pedig jó lenne tudni mi a cél, mert ez az open-source Wifi Analyzer szerintem simán elég és jó, az olgor.com féle Wifi Analyzer is sokan használják és szemléletes diagramokat rajzol és szerintem a Pallagi Zoltán féle Wifi Analyzer is kiváló darab, de ott van a a farproc féle Wifi Analyzer is ami szintén egy régi motoros, jól bevált app. Kb. ugyanazokat a dolgokat tudják, szóval jó lenne tudni mi a cél, egyben ajánlanám a WLAN topikot és összefoglalóját is ha nem lenne meg.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40656) m.zmrzlina válasza crok (#40655) üzenetére


m.zmrzlina
senior tag

Köszönöm, ezekből biztosan tudok választani. Elnézést az offtopic témáért.

(#40657) Ramos_ válasza crok (#40655) üzenetére


Ramos_
tag

üdv crok

#40653
erre van vmi tipped esetleg?

(#40658) crok válasza Ramos_ (#40653) üzenetére


crok
Topikgazda

A cast az ugye más.. Úgy rémlik a pairing history törlése a TV-n megoldotta régebben ezt. Ha nálad nem akkor eseleg utánanézek mi lehet..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40659) Ramos_ válasza crok (#40658) üzenetére


Ramos_
tag

nagyon köszi
törölve lett már igen a history

ugye ha a tvn elindítom a screen share-t két opcio van
egy béna útmutató hogyan kell csinálni android/pc
és a history törlés

telefonon elindítva a screensharet a tv kiiírja
LG g7 engedélyt kér hogy csatlakozzon
igen folytatom
aztán 10 mp-ig probálkozik és jön a hibaüzi
Sikertelen csatlakozás a screen share alkalmazáshoz, próbálja újra :((

[ Szerkesztve ]

(#40660) Somatom válasza Ramos_ (#40659) üzenetére


Somatom
veterán

Álló nézetben is próbáltad? Nekem az LG TV csak úgy hajlandó kapcsolódni. Aztán már elforgathatom a telót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40661) batyuska100 válasza batyuska100 (#40651) üzenetére


batyuska100
senior tag

Úgy látszik együtt kell vele éljek....

(#40662) Ramos_ válasza Somatom (#40660) üzenetére


Ramos_
tag

csak álló nézetben próbáltam

mivel korábban már működött az az egy ötletem maradt, hogy a telefonra érkezett frissítés okozhatja a gondot, de ezért nem hiszem hogy csinálnék gyári visszaállítást

(#40663) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Azt hiszem LG G4 H815 megállt az Android 6.0nál. Google backup mindig bekapcsolva volt, a felhőbe. A felhőben az SMS-eket is elmentette?
Nekem valaki azt mondta mindent ment, de neki 6.0nál újabb van.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#40664) Somatom válasza Ramos_ (#40662) üzenetére


Somatom
veterán

Ha rendszerfrissítésre gondolsz, akkor hiába is csinálnál gyári visszaállítást. Az az új rendszer gyári állapota lenne, nem a telóé.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40665) Nimrod


Nimrod
addikt

Samsung Galaxy J6+ most lett elérhető 10-es Android, érdekes módon Nokia 3-ason még nem. Ami érdekes, hogy system telepítés után egyből rányomtam szokás szerint Play Store-ra és ott volt System WebView is. Ez nem valami legacy dolog még az 5-ös korabeli időkből? :F

(#40666) Fall-N válasza Algieba (#40650) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos a telefon a hulladék. Még használtam egy Redmi szériás telefon is jobb. Ezzel csak a Nokia nevet fizetted meg, mögötte meg semmi sincs. 50ezerért dobálják a Redmi Note 8/9-eseket sok helyen így használtan ki lehet fogni már egy Redmi 8-ast olcsón. Én teljesen elvagyok a Redmi Note 7-tel, azt is vehetsz használtan ha találsz.

(#40667) crok válasza tknof1871 (#40663) üzenetére


crok
Topikgazda

Marshmallow-n még nem mentette az SMS-eket, majd csak Oreo/Pie és felette (Pixel-en már Nuogat-tól). Akkoriban (Marshmallow-ig) volt divat pl. GMail-be menteni, de a Google Cloud backup még nem mentette az SMS-eket. [1] [2] [3] Ha még van lehetőség elérni a régi készüléket akkor SMS Backup & Restore vagy esetleg a SMS Organizer megoldja.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40668) crok válasza Nimrod (#40665) üzenetére


crok
Topikgazda

Dehogy legacy dolog a WebView, (dokumentáció [1] [2]) azon keresztül tud a rendszer HTML-t renderelni az appoknak, ebben nyílik meg pl. a Messenger-ben vagy GMail-ben (vagy bármiben) megnyitott weblink ha arra van beállítva hogy appon belül nyíljon meg, több lightweight browser app eleve a WebView-ra alapoz és így tud apró méretű maradni, mint pl. a Via Browser vagy az OH Browser is, kéretlen (főleg egész képernyős) reklámok is általában ebben nyílnak meg, így rejtőzködnek... Azért láttál frissítést rá mert a ROM frissítésbe régebbi WebView volt mint ami egyébként már Play-ben elérhető volt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40669) crok válasza batyuska100 (#40651) üzenetére


crok
Topikgazda

Úgy szoktam megoldani, hogy hozzáadom a zárat majd egyből törlöm is.. utána már nem sír.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40670) Nimrod válasza crok (#40668) üzenetére


Nimrod
addikt

Akkor csak én értelmeztem annak idején valamit nagyon félre és rosszul emlékeztem :R

(#40671) tknof1871 válasza crok (#40667) üzenetére


tknof1871
őstag

Ha még van lehetőség elérni a régi készüléket akkor SMS Backup & Restore vagy esetleg a SMS Organizer megoldja.

Megvan a régi, az egyetlen telefonom, most is azt használom. Mennyit tudok visszakapni az SMS-ekből? Mindet, vagy 1 évet elvesztettem? Vagy fél évet?

Történet:
H815 magától újraindította az Androidot. Talán 1 éve csinálja, ritka, de már nem először. Most nem sikerült újraindulnia. Popup-ban írta valami nem indul (vagy nem válaszol?) és várjon vagy ne. Azt választottam várjon. Negyedóra múlva se történt semmi, nem indult el az Android. Fekete képernyő, de világított. Semmire se reagált. Kivettem az akkumulátort, majd visszatettem. Utána végre elindult az Android de a wifi jelszót elfelejtette, elfelejtett minden BT eszközt (karóra, headset, stb). Megadtam a wifi jelszót, Youtube és Google Play szerint akkor se volt wifi kapcsolat. Következő napokban nem mozogtam az idővonal szerint, a valóságban mozogtam, munkába mentem, boltba.

Gyorsan kellett a telefon, PC-re kötöttem USB-n, PC-n elindítottam a Total Commandert, a telefon Belső tárhelyen mindent kijelöltem és a PC-re, HDD-re másoltam. Utána csináltam Factory Resetet. A hibás állapotában nem készült backup.

Google Backup be volt kapcsolva, felhőbe (Drive) mentve.
LG Backup automata mentés be volt kapcsolva. Fél éve mentett utoljára Drive-ra. (Drive szerint LG Mobile Switch-el, nem emlékszem, hogy valaha Mobile Switchet telepítettem.) Csak akkor csinálja automatikusan, ha éjfél van, töltőn van, wifi-n van. Ha ez a 3 feltétel nincs meg egyszerre akkor nem ment.
LG Bridge-el (PC program), 1 éve mentettem.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#40672) crok válasza tknof1871 (#40671) üzenetére


crok
Topikgazda

Visszaállítani így, ahogy nálad van a helyzet (hogy ha jól értem nem is elérhető lokálisan egyáltalán) nem tud semmi semmit. Menteni tudna amit tud (amit te is látsz..), meg abból visszaállítani amit el tud(ott) menteni.

A Google Cloud Backup nálad nem sokat ért mert Android 6 van rajta (ha jól értelek), az meg ilyesmit nem mentett még az arra való Google Services-el (ahogy írtam a #40667-ben).

Ez akkor így lehet kb. ennyi is volt. A készüléken ha elment / megborult az a pár sqlite db vagy text file ami ezeket tárolta akkor így járás van. Amivel próbálkozni lehet az az, hogy adb-vel vagy root-al hozzáférni a /data/data/com.android.providers/telephony/databases/mmssms.db sqlite file-hoz aztán egy sqlite editorral kibohóckodni belőle a számodra hasznos infot ha még a rekordok sallangja elérhető egyáltalán (ezzel az sqlite editorral vagy PC-s megoldással meg tudod nyitni a file-t, és pl. így vagy így hozzá is juthatsz magához a file-hoz).

DE! Elkezdenék a helyedben gondolkodni egy másik készülékben lassan, ha ez így megborult magától akkor a következőnél nem leszel ilyen szerencsés, ez szinte borítékolható..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40673) ferni


ferni
őstag

Üdv
Van egy régi Xiaomi Redmi 4x-em
A probléma, hogy tönkrement a bekapcs gombom és emiatt nem tudom sehogyse bekapcsolni.
Van valami módszer, amivel be lehet kapcsolni a készüléket?
Ha töltőre rakom is csak az akksi képe jön be, hogy hány %-on van.
Ha rossz topik hol tudnék erről érdeklődni, melyik topikban?

(#40674) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Itt is felteszem kérdésem, hátha tud segíteni valaki:

Észrevettem hogy ha mobilneten keresztül indítok hívást a Telegramban, x idő közönként megszokad a net, majd visszajön. Ez végig fennáll a hívás alatt. Úgymond le-fel kapcsolgatja a netet. Mi okozza a hibát? Tapasztalt más is ilyet?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40675) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi
A telefonra telepített Panasonic alkalmazás segítségével a fényképezőgépem távirányítható.
Ehhez a telefon és a fényképező között direkt wifi kapcsolat szükséges.
Itt kezdődik a gondom.
Csatlakozom a fényképezőhöz és működik is rövid ideig majd a telefon automatikusan visszaáll arra a wifire amin van internet.
Meg lehet valahogy magyarázni a telefonnak, hogy ne csinálja ezt és maradjon a fényképezővel kapcsolatban?
üdv
szabi

(#40676) -szabi- válasza -szabi- (#40675) üzenetére


-szabi-
őstag

Nem tudom szerkeszteni, tárgytalan a kérdés.

(#40677) crok válasza -szabi- (#40676) üzenetére


crok
Topikgazda

De akkor áruld el a megoldást is - hátha a szerkesztésbe belefér :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40678) -szabi- válasza crok (#40677) üzenetére


-szabi-
őstag

Csatlakozáskor szólt, hogy nincs internet amit tudomásul vettem, viszont volt még egy üzenet az értesítési sávon, megerősítést kért, hogy ezen akarok e maradni.
Ezt a második üzenetet nem tolta az arcomba csak az értesítési sávon volt én meg nem néztem mert azt hittem az első üzenet van ott.
Szóval felhasználói hiba. :B

(#40679) tknof1871 válasza crok (#40672) üzenetére


tknof1871
őstag

Köszönöm a választ! Messze több mint a gyártó supportja volt.

Visszaállítani így, ahogy nálad van a helyzet (hogy ha jól értem nem is elérhető lokálisan egyáltalán)
Mit jelent, hogy nem elérhető lokálisan?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#40680) crok válasza tknof1871 (#40679) üzenetére


crok
Topikgazda

Ugy ertem hogy mar nincs meg az info a keszuleken, igy helyben a keszuleken mar nem erheto el, nincs mit menteni mert nincs mibol kiindulni. Ez egy sima SQLite adatbazis file, ritkan borul meg ugy hogy az info "benne van" de nem kinyerheto.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40681) Somatom


Somatom
veterán

Van egy tartalék telóm (Xiaomi Mi A2 Lite, Android One, Nova Prime), aminek új feladatkört szánok, csak nem tudom, hogy alkalmas-e rá. A lényeg az lenne, hogy PIN nélkül ne lehessen bekapcsolni a Bluetooth -t. Bekapcsolásnál ez működik, de zárképernyőről símán le tudom húzni a rolót. Hogy tudnám ezt kiiktatni, illetve, ha sikerül, akkor egy illetéktelen ki tudja ezt kerülni (mondjuk, ha újrahúzza a telót)?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40682) tknof1871 válasza crok (#40680) üzenetére


tknof1871
őstag

Köszönöm! Azt hiszem értem. Tehát a Factory Reset megsemmisítette, 100% hatékonyság, nyoma sincs 5 évem SMS-einek a belső tárhelyen. Nem lehet sqlite editorral visszaszerezni az SMS-eket, se mással, ugye? Nem fogom ezért megpróbálni, annyi pénzt nem ér, de nincs az az adatmentő cég ami visszaállítja/kimenti?

Még a Factory Reset előtt. Amikor megakadt a boot, fekete volt a képernyő, gondolom akkor még semmit se lehetett volna csinálni.
Akkor vettem ki az akkumulátort majd visszatettem. Ezután már sikerült a boot, elindult az Android a G4-en. Hibásan működöt a G4 de legalább valahogy működött, USB-n PC-re lehetett kötni, PC-n a Total Commander látta a belső tárhelyet. Abban az állapotban lehetett volna sqlite editorral megpróbálni, ha jól értem.

(Maga az eset kellemetlen de a téma érdekes.)

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#40683) miaoumaoi válasza tknof1871 (#40682) üzenetére


miaoumaoi
tag

Esetleg egy dd-vel, meg egy hex editorral még megpróbálkozhatsz de inkább kérjél segítséget mert még így se garantált.

(#40684) miaoumaoi válasza tknof1871 (#40682) üzenetére


miaoumaoi
tag

vagyis nem is hex editorral mert szerintem az xmlben csak egy zagyvaság van, hanem valami undelete programmal, ráereszteni a dd-vel kimentett particióra.

(#40685) crok válasza tknof1871 (#40682) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát kb. a dd ilyenkor már nem sokra megy, az undelete meg nem erre lenne jó (meg portolva felküszködni, minek..), ext4-ről ha van dd image akkor lehetne/lehetett volna épp túrkálni.. - mivel az új rendszer azt a file-t a /data-n már újra megcsinálta így ahhoz az adathoz hozzá már nemigen fogsz férni "simán", a dd-vel meg max. nagy szerencsével "elmentheti" ha az a terület épp még nem volt felülírva, de ha volt beállítva titkosítás ujjlenyomat/minta/PIN-el akkor még úgy se igen fog menni, én matematikailag nem ismerek rá módot ha már a kulcs sincs meg a /data part. elején. A Kürt igencsak kiforrasztaná a chip-et és úgy állna hozzá, ha neked megéri mert olyan adatod volt rajta akkor hajrá. Mivel a meghibásodás nagyon nem tervszerű használat így nem tudom megmondani ennyiből hogy amikor fekete volt a képernyő akkor te mit láttál, mi történt odabent. Főleg az akkukivétel után.. az, hogy PC-re kötve látta a belső tárat a Total Commander az a te szempontodból semmit se ér, semmit se jelent, az a /data/media partíció és MTP kapcsolat, ami neked kellett volna az a /data.. talán ha volt MTP talán működhetett az adb is, de ahhoz olyan gép is kellett volna amin valaha volt már adb-vel csatlakozva (hiszen az első adb kapcsolódáskor megerősítést kér a készülék, csak úgy nem enged be.. kivéve ha nyitott a bootloader és pl. volt custom recovery, mondjuk TWRP 3.x amiben van MTP és alapból be van kapcsolva és nem is volt letiltva.. és az adb is.. és te talán ezt "láttad", szóval nem tudok biztosat mondani hogy ott te mit miért és hogy érzékeltél. Talán lehetett volna a file-t még menteni.. talán lehetett volna SQLite editorral megnyitni.. talán, talán, talán..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40686) Mcrazy válasza Somatom (#40681) üzenetére


Mcrazy
őstag

"egy illetéktelen ki tudja ezt kerülni (mondjuk, ha újrahúzza a telót)?"

Furcsa ez a kérdés pont Tőled, aki jártas a droid világában.
Szerintem kijelenthetjük, hogy az újra húzás mindent visz, tehát a válasz: Igen, ki tudja kerülni.
Viszont alapesetben -Macrodroiddal- meg lehet oldani, hogy ne lehessen bekapcsolni vagy akár kikapcsolni a BT-t.

Üdv: Mcrazy

(#40687) Somatom válasza Mcrazy (#40686) üzenetére


Somatom
veterán

Persze. De, akkor a párosított lista is törlődik. Sztem utána már hiába kapcsolja be a bluetooth -t, nem tud kapcsolódni a korábban párosított eszközökhöz. Hogy értsd, vettem egy autót, amiben van egy ilyen Bluetooth biztonsági izé, ami két perc után leállítja az autót, ha nem kapcsolódik a telómmal. Én biztos nem ilyen védelmet rakattam volna be, de most ez van. De, mi van akkor, ha vmi történik a telómmal? Van szervíz mód, de annak a kódja is a telómban van. Plusz, ha valamelyik kollégám mozgatná a telephelyen az autót, nem szeretné megadni a szervízüzem kódját. Ezért beraktam egy összepárosított telót az autóba, kikapcsolt bluetooth -szal kikapcsolva. A teló pinkódját könnyen megváltoztathatom.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40688) Mcrazy válasza Somatom (#40687) üzenetére


Mcrazy
őstag

Ez mondjuk érdekes, hogy ameddig nincs pin kód megadva, addig is lehet a zárképernyőröl piszkálni a kommunikációs beállításokat.
Azt kellene megtudni, hogy az adott telefonon pin kód beírása előtt elindulnak-e a telepített programok pld a MD. Ha ezt tudjuk, akkor már előrébb vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#40689) Somatom válasza Mcrazy (#40688) üzenetére


Somatom
veterán

Bekapcsolás után, amíg nem ütik be a pin -t, addig nem lehet hozzáférni a beállításokhoz (csak segélyhívás van). De, utána már pines feloldás nélkül, zárképernyőről is hozzá lehet férni. Azt szeretném, hogy pin, vagy ujjlenyomat nélkül zárképernyőről se lehessen hozzáférni a beállításokhoz, vagyis ne lehessen lehúzni a rolót. Ha ez alapból nem megy, akkor vajon MD -vel igen? Robotban volt roló le/fel művelet és "felhasználó jelen van" (alias kijelző feloldva) esemény.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40690) miaoumaoi válasza tknof1871 (#40682) üzenetére


miaoumaoi
tag

Egyébként az üzeneteknek meg kell, hogy legyen a szolgáltatódnál is, asszem törvény kötelezi őket, hogy bizonyos ideig, azt már nem tudom hány évig tárolják. De ehhez már valószínűleg titkosszolgálati kapcsolatok kellenek.

(#40691) Salex1


Salex1
senior tag

Segítséget kérnék! Az egyik ismerősöm meghalt, és Huawei P smart Z telefonja volt, ami le van kódolva így sajnos a felesége nem fér hozzá fontos adatokhoz. Ugyanígy a számítógépéhez sem. Hogy lehetne "kinyitni"? Akár hivatalos út is jó. Sajnos a szolgáltató (telenor) nem foglalkozott vele.

(#40693) iceQ! válasza Salex1 (#40691) üzenetére


iceQ!
addikt

Huawei?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40694) Salex1 válasza iceQ! (#40693) üzenetére


Salex1
senior tag

Igen.

miaoumaoi: A halottidézős elég rossz vicc.
Csak akit érdekel. Covid, 2 hét alatt fektette ki az egyébként teljesen egészséges 44éves rokonunkat.

(#40695) batyuska100 válasza Salex1 (#40694) üzenetére


batyuska100
senior tag

Részvétem.
Lementeni, vagy letörölni akarsz adatokat?

(#40696) iceQ!


iceQ!
addikt

Huaweinél jártál már? Kéresd fel a magyar képviseletet.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40697) Salex1 válasza iceQ! (#40696) üzenetére


Salex1
senior tag

A szervíz sajnos nem tud segíteni, csak Hard resetelni.
Telefonszámokra lenne szükség első sorban. A felesége, sajnos a könyvelő nevét sem tudja például.

(#40698) batyuska100 válasza Salex1 (#40697) üzenetére


batyuska100
senior tag

Először nézd meg, hogy sim kártyára mentette-e.

(#40699) iceQ! válasza Salex1 (#40697) üzenetére


iceQ!
addikt

Google fiókba lépj be, nem tudsz kérj sms-t azt mutatni fogja a telefon (legjobb esetben)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40700) Cimbee


Cimbee
aktív tag

Sziasztok! Láttam a youtubon,hogy páran megoldották a google alkalmazás problémát. Esetleg ez ügyben tudna nekem valaki segíteni? :R

Cimbee

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.