Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40701) Cimbee válasza Cimbee (#40700) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Egy masik normalisabb forumon kaptam valaszt koszonom a semmit :C

Cimbee

(#40702) batyuska100 válasza Cimbee (#40701) üzenetére


batyuska100
senior tag

Annyit írtál, hogy Google alkalmazás probléma. Találgassunk, hogy mire gondolsz?

(#40703) tordaitibi válasza Cimbee (#40701) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

A kérdésedet olvasa én azonnal billentyűzetet ragadtam hogy segítsek, aztán ültem bambán mert rájöttem hogy én 3 éve egy Google mentes telefonnal élek együtt. Így nem tudhatom, melyik Google alkalmazás vacakol mostanában.

Az itt lévő kollégák meg azért nem tudtak reagálni se mert
"Google alkalmazás" jelenleg 84 darab (lehet hogy sokkal több csak meguntam számolni) van fenn a PlayStore-ba, és így elég nehéz kitalálni hogy Te melyikre gondoltál. Azt meg ne várd el hogy mindenki azonnal nyitja a Youtub-et és rákeres magyarul, angolul, esteleg tuareg berber vagy óiszlám nyelven a "google app error" kifejezésre és végignéz 3 tucat videót.

Ha már megvan a megoldás, esetleg kitehetnéd ide is, okuljunk belőle.

(#40704) Cimbee válasza tordaitibi (#40703) üzenetére


Cimbee
aktív tag

P40 Pro meg a 10 eves keresztlanyom is tudja,hogy nincs rajta play aruhaz itt nem szakik itt szajhosok vannak leginkabb :C :DD

Cimbee

(#40705) WhiteWalker válasza Cimbee (#40704) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az az aprócska infó maradt ki , hogy neked P40pro készüléked van ...ezt mi honnan is tudtuk volna? :U
Szóval az arcból kicsit vissza ;].

(#40706) crok válasza Cimbee (#40704) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezen az egyetlen hozzászólásodon kívül én egyikben se látom itt ebben a topikban hogy megemlítetted volna a készülék típusát, gyártóját vagy hogy a "Google alkalmazás" alatt te a Google Play Store-t érted de a P40 Pro topikjában se látok tőled egyetlen hozzászólást sem tőled. Azt hiszem a köpködésnek nincs sok értelme.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40707) Cimbee válasza crok (#40706) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Uhh basszus mekkora pocs vagyok!!! Azt hittem oda irtam :W

Elnezest kerek mindenkitol es a paraszt stilusomtol :R

Cimbee

(#40708) crok válasza Cimbee (#40707) üzenetére


crok
Topikgazda

         /(|
        (  :
       __\  \  _____
     (____)  `|
    (____)|   |
     (____).__|
      (___)__.|_____

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40709) Salex1 válasza iceQ! (#40699) üzenetére


Salex1
senior tag

Kipróbáltuk, és sajnos a telefon nem mutatja az SMS szövegét, csak hogy érkezett. Így nagyon meg vagyunk lőve. A telefon, google és laptop jelszó ismeretének hiányában nem nagyon jutunk semmire.

(#40710) tordaitibi válasza Salex1 (#40709) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Írtam privit.

(#40711) iceQ! válasza Salex1 (#40709) üzenetére


iceQ!
addikt

Laptopon milyen op rendszer van?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40712) konci79


konci79
őstag

Sziasztok.
Moto G5 Plus, android 8.1.
Gmail csatolmányt nem tölti le wifi-n, de mobilneten igen, mitől lehet ez?
Vagy pl. Facebook lite, wifi-n nem jön be, mobilneten egyből( de néha meg megy egyből), ez az amit nem értek.
Mit és hol keressek, mi lehet a gond?

(#40713) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nem igazán tudom, hol kérdezzem, de jobb híján:

Asszony emailt küldött csatolt fájlal.
Saját telefon, saját google fiók.
De a levél nálam ...@hotmail.hu címről jött. Soha nem volt ilyen fiókja, telefonban sincs benne. Nála a rendes google fiókban van a levél a kimenők között.
Ez mi ez??

#?*@&!

(#40714) crok válasza zeon.hu (#40713) üzenetére


crok
Topikgazda

Azert csak a biztonsag kedveert:
gmail.com bongeszoben megnyit, jobb felul fogaskerek, beallotasok kozt fiokok tab, ott vannak pluszban felvett fiokok, pl. ez a hotmail fiok? De pl. a telefonon az appban ha elkezdesz egy mail-t irni akkor a felado mezore ha ranyomsz akkor van meg mas kivalaszthato fiok? Szerintem ennyi a nyitja.. nem az apphoz van hozzaadva egy 3rd party fiok hanem magahoz a fiokhoz.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40715) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok.

Nem tudom melyik fórumra való a kérdésem, talán itt elfér. Anyámnak kéne 50e-ig telefont venni, viszont a bökkenő, hogy ebben az ársávban nincsen értesítőledes telefon.
2 megoldásról tudok:
AOD Mivel a telefon ips-es nem biztos, hogy jó megoldás.
Hátlapon a vaku villogtatása.
Ezen kívül létezik más megoldás?
Vaku villogtatás mennyire szívhatja az akkut? Illetve annak lehet szabályozni a fényerejét, hogy ne atomvillanás legyen?

(#40716) crok válasza jackbacsi87 (#40715) üzenetére


crok
Topikgazda

Kerdezd meg a Melyik okostelefont vegyem? topikban is [link]

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40717) zeon.hu válasza crok (#40714) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs.
Csak saját és céges, mindkettő gmail.

#?*@&!

(#40718) crok válasza zeon.hu (#40717) üzenetére


crok
Topikgazda

A ceges az appba mint masodik fiok van benne vagy a Google accounthoz mint kulon fiok van hozzaadva a fiokhoz magahoz? Mert pont ez lenne a lenyeg hogy bem ugyanaz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40719) zeon.hu válasza crok (#40718) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt nem tudom, majd megnézem.
De a levelet a saját fiókjáról küldte, nálam viszont már hotmail-es címként jelenik meg.

Szerk.

Telefonban a google fiókban is ott a céges.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#40720) crok válasza zeon.hu (#40719) üzenetére


crok
Topikgazda

Elbeszélünk egymás mellett.
Asszony PC-n belép a Google account-jával gmail.com-on
majd jobb felül fogaskerék - beállítások / összes
majd fiókok és importálás tab
majd küldés mint:

Itt van-e hozzáadva ilyen hotmail.hu fiók? Mert szeritem lesz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40721) spe88


spe88
senior tag

Hello!

Egyik napról a másikra olyat produkál a másfél éves Xiaomi MI A2 telóm (Android 10, legújabb bizt. frissítés), hogy semmilyen töltőről nem akar 15% felé kúszni. Kikapcsolt állapotban 13-ról míg 15-re eljutott az 5 óra volt és onnan egy tapottat nem megy tovább. Ha bekapcsolom egyből zuhan 5%-ot feldugom töltőre és ezt a 10-12%-ot tartja egész nap, de van, hogy merül. Nem melegszik a teló szóval nem hiszem, hogy valami random szoftver így enné. Meghalt az akksi? Miket ajánlatok miket próbáljak ki? Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#40722) crok válasza spe88 (#40721) üzenetére


crok
Topikgazda

Tipp: így, hogy kikapcsolva és több töltővel (több kábellel?) se megy így ami nálam szóba jön az az akku BMS hiba (nem feltétlen a cella, de mondjuk a Coulomb counter) vagy az alaplapon a PMIC, esetleg valamelyik termisztor jelent túl magas- vagy alacsony hőmérsékletet, hibásan, és ezért nem engedi fentebb. Egy megbízható hardver diag app-al (mittudomain' Device Info HW, Aida64..) megnézheted milyen hőmérsékleteket jelentenek a szenzorok (ehhez nem kell root legjobb emlékeim szerint), esetleg nincs-e kirívóan eltérő szám a többitől / valóságtól.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40723) zeon.hu válasza crok (#40720) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Aha, megvan és ott van!
(Gondolom valaminek a "hozománya", mert ő nem tud róla)

De a gmail-es az alapértelmezett jelenleg.

#?*@&!

(#40724) crok válasza zeon.hu (#40723) üzenetére


crok
Topikgazda

Gondolom email íráskor mikor ki akarta választani a címzettet félrenyomhatott és legördítette a feladót.. azt "elnyomta".. de a címzettet kiválasztotta, emailt megírta.. elküldte.. *poof*

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40725) zeon.hu válasza crok (#40724) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Thx!

Töröltük a fiókot.

#?*@&!

(#40726) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Samsung készülékeken hol lehet beállítani, hogy külső forrásból is lehessen alkalmazást telepíteni? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#40727) iceQ! válasza tylerddd (#40726) üzenetére


iceQ!
addikt

Attól függ melyik appbol telepíted. Minden alkalmazásnál az alkalmazás infóban van az, hogy Ismeretlen alkalmazások telepítése.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40728) tylerddd válasza iceQ! (#40727) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#40729) F.E.K.. válasza zeon.hu (#40725) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ekkor szokott pár hónap múltán megtörténni hogy "de hol van az a nagyon-nagyon fontos hotmail-es címem?!" :DD

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#40730) tylerddd válasza iceQ! (#40727) üzenetére


tylerddd
veterán

Akkor a konkrét probléma: ismerős, amikor a hatodikos gyereknek létrehozta a fiókot, valós adatokat adott meg, így totál le van korlátozva a kislány fiókja, Youtube-ból is csak a Kids-et látja és pl. a telepítést sem lehet engedélyezni. Ha megint lenne digitális oktatás, ez problémákat jelenthet, ha mondjuk a tanár nem állítja be videónál a gyerekeknek készült tartalmat stb. Van-e erre valami megoldás, tehát a szülő fiókjában állítani, pl. életkorát a gyereknek vagy ... ?! Van valami ötletetek?! Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#40731) allein


allein
addikt

Sziasztok. Adott egy régebbi típusu androidos Samsung készülék, egy ismerős hölgynek próbálok segíteni. Egy Samsung S7 Edge-et akar vásárolni, milyen módon tudja átmenteni az adatokat a régi készülékről az újra?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#40732) crok válasza tylerddd (#40730) üzenetére


crok
Topikgazda

Nekem eszembe jutott valami és úgy látom másnak is és elvileg működik is:
Állítsa át a születési dátumot mától vissza kerek 16 évvel hogy holnap legyen a 16. születésnapja - holnap már "teljes értékű" lesz a fiók, annyit ki kell várni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40733) crok válasza allein (#40731) üzenetére


crok
Topikgazda

A Samsung-nak van egy saját megoldása erre Smart Switch néven amivel pont ilyesmit lehet csinálni. A minimum követelmény Android 4.0.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40734) allein válasza crok (#40733) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen, rákérdezek a hölgynél :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#40735) tylerddd válasza crok (#40732) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Lefordítottam nekik, remélem sikerül!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#40736) allein válasza allein (#40734) üzenetére


allein
addikt

Samsung Galaxy J5 (2016) a pontos típus.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#40737) crok válasza allein (#40736) üzenetére


crok
Topikgazda

Vinnie kellene, GSMArena szerint az Marshmallow-val jött ki és Nougat-ot is kapott, bőven magasabb mint az elvárt Android 4.x

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40738) allein válasza crok (#40737) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#40739) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Hogy van az sd kártya elnevezési szisztéma, mi itt a lényeg? Nagyobb sd-re cseréltem (64 GB, exfat), pc-n átmásoltam mindent.
A Total Commanderben az sd melletti hosszabb szám megváltozott (most az itt látható storage CCB4-5667-re)
[kép]
A kártyát használó appokban ki kellett tallózni a használandó mappákat (pl. Musicolet, Snap Camera) de ott meg csak S látható a kártya szimbólum mellett (a gyári fájlkezelőben SD Card)
[kép]
Úgy tűnik, ha a Total Commanderben átnevezem a kártyát, annak más appokban nincs jelentősége.

(#40740) Fall-N válasza lomposfarkas (#40739) üzenetére


Fall-N
veterán

Semmi, nem kell foglalkozni vele. Én pont ma cseréltem a 64 GB-os kártyát egy 128-asra. Én simán rádugtam a telefonra egy Type-C OTG <-> USB-A kábelbe egy Kingstone USB-A microSD kártyaolvasót és onnan másolom vissza a dolgokat, PC nélkül.

Én egy 128-as Kingston microSDXC kártyát vettem és gyárilag disk a neve, így látják Android 10 alatt a fájlkezelők is. Az OS a nyolcjegyű random betűket mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#40741) Fall-N válasza Fall-N (#40740) üzenetére


Fall-N
veterán

Ilyen a kártyaolvasó [link].
Érdemes venni telefon mellé, mert így nem kell PC és lehet instant használni másik kártyát.

(#40742) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Bocs az off de ki kell írnom magamból, mélységesen fel vagyok háborodva.

Ugye GAPPS mentes a telefonom, és 2 éve használom az Icsekk alkalmazást, a legnagyobb megelégedéssel. És Opera böngészőm van, desktopon és a Droidon is.

Tegnap fel akartam adni egy csekket, jelzett az Icsekk hogy frissíteni kéne mert nem hajlandó így működni.
Ok, Aptoide, fenn van a friss verzió, már települ is. Ilyenkor mindig izgalom van, működnek-e vajon a frissítés után az appjaim a PlayServices nélkül? Pl. az Onedrive igen, viszont a hozzá passzoló Word megjelenítő meg nem, ez is érdekes.

Icsekk frissül, indítom, szerencsére csak megkérdezte hogy bár nem talál Play szolgáltatást, azért ő működik.
QR kód beolvas, tovább, fizetés a webes Simple fiókommal, okés, és itt jött a pofon.
CSAKIS KIZÁRÓLAG a Google Chrome böngészővel lehetséges!!
Ez valami szegregáció, vagy egyeduralmi törekvés vagy mi ez? Mi az hogy a legfrissebb naprakész más, Firefox, Opera stb. böngészőkkel nem enged a rendszer egy csekket befizetni, nem megy csak a Krómmal a Simple webes fizetés? Az a weboldalra visz fel, mi az hogy csak a Chrome? Leszerződtek az OTP-vel, vagy mi van itt?

Nem tudok még mindig napirendre térni felette.

(#40743) crok válasza tordaitibi (#40742) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt talán a kedves appfejleszőkkel kellene leegyeztetned, akár le is adhatnád hibára egy ugyanilyen körítésű email-ben, nem kell a Google torkának ugrani ha valaki úgy ír appot hogy neki csak és kizárólag egy specifikus app felel meg - emiatt kár kiakadnod a Google-re mert a világon nincs semmi értelme, nem köteleznek ők se senkit erre. Kilincselj a Simple fejlesztőinél előbb. Eleve nem hiszem hogy a Google Chrome lett volna ott az út hanem egy tisztességes WebView, WebView-t meg ha nem tud a ROM-od.
Egy másik példa: hogy ha egy fejlesztő úgy írja meg az appját hogy GMS / Firebase használata mellett üzemel csak üzemszerűen akkor miért a Google torkánek essek neki? Van alternatíva, sőt, akár csinálhat magának saját szerverparkot is ha akar.. aztán te vagy elfogadod ezt és telepíted és használod az appot vagy nem, mert szabadon dönthetsz. Ezt jelenti a szabdság. Ezt döntheted el.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40744) tordaitibi válasza crok (#40743) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Erre nem gondoltam, csak marha ideges lettem pillanatok alatt.
Igazad lehet hogy magának az Icsekknek a fejlesztői szerelmesedtek bele a Chrome-ba.
Most az egyszer, szerintem először és utoljára visszavonom a Goggle csesztetését.
Ez viszont szerintem rasszista szegregáció, és a javaslatodat megfogadva ezt jeleztem az Icsekk weboldalon található elérhetőségen.

Nem csak én hőbörgök, egy rakás ilyesmi vélemény van fennt a Playon az app kommentek között,
[link]
Az összes Huawei tulajdonost beszívatták ezzel pl.

[ Szerkesztve ]

(#40745) crok válasza tordaitibi (#40744) üzenetére


crok
Topikgazda

Chrome-od nem lesz - ez OK. Simple appod se lesz vagy lehet? Az iCsekk-ben be lehet állítani a fizetési módot többfeleképp, ugye a Simple oldal és bankkártya is gyak. weblapos megoldás (ha jól rémlik.. [fixme]) de a Simple app-ban közvetlen a Simple account alatt megy a fizetés, nem? Vagy a Simple is a Chrome-ot nyitja meg?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40746) tordaitibi válasza crok (#40745) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ez jó kérdés mivel az appot sose használtam.
Rootolt a telefon, és nem tudom hogy a magisk hide a Simple appot át tudja verni, valamint az app nem ordít-e azonnal a Play szolgáltatások után.
Ki fogom próbálni.
Miért nem volt jó a webes felület bármilyen böngészővel, ezt nem vágom csak.

(#40747) crok válasza tordaitibi (#40746) üzenetére


crok
Topikgazda

Mido-n simán kanyar nélkül átverte a Simple-t a Magisk Hide.. nem tudhatjuk miért nem felelt meg nekik, főleg nem értem miért nem adja át simán WebView-ra..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40748) tordaitibi válasza crok (#40745) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nagyon gyors és korrekt választ kaptam, nem ők a hunyók:

Tisztelt Ügyfelünk,

Sajnáljuk, nem rajtunk múlik. A banki partner, ami a kártyás fizetés végrehajtásáért felel a SimplePay (OTP Mobil Kft.). - https://simplepay.hu/rolunk/Az ő felületükön történik a fizetés melynek követelménye a chrome használata.
Köszönjük megértését

Megyek tovább simple-ék házatájára.

(#40749) Somatom válasza tordaitibi (#40748) üzenetére


Somatom
veterán

Ennek én is alászaladtam, pedig van GPSZ a telón. Viszont előbb kukázom a Simple -t minthogy megnyissam a Chrome -ot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40750) tordaitibi válasza Somatom (#40749) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Bár Win-Linux vonalon nem értünk egyet de ebben teljesen. :)
Írtam a csoda otp-simple csapatnak is, kíváncsian várom a választ.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.