Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) Somatom válasza Somatom (#41964) üzenetére


Somatom
veterán

Kicsit még ütném ezt a vasat, hátha... Találtam egy videót, ami 10:35 -nél szemlélteti, hogy min hasal el a tablet üzemmódos tervem. Tud rá vki megoldást?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42002) crok válasza WhiteWalker (#42000) üzenetére


crok
Topikgazda

Keylayout file-t megbabrálni? Android 4.4, úgyse számít ha root-olt :D
Button remap? Button Mapper? Buttons remapper?
Tasker AutoInput-al?
Xposed Additions-el is lehetett valahogy.. de én azt amúgy sem ajánlom..
Nem tudom mi a cél.. Csak vigyázz nehogy megszivasd magad.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42003) Somatom válasza crok (#42002) üzenetére


Somatom
veterán

Xposed Additions -szal csináltam már ilyet (mintha az automatizáló is benne lett volna, ami azt jelenti, hogy Tasker beépülő). De, ahogy nézem, nem vmi naprakész.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42004) justmemory válasza Somatom (#42001) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

szoftveresen kellene a Samsung belenyúljon szerintem. Én TV-n használom a DEX-et, úgy pont rossz lenne, ha nem a telefonon jönne föl a billentyűzet. Szoftveresen nyilván legalább felajánlhatná, hogy szeretnéd-e kitenni.
Átmenetileg szerintem a videóban is említett bluetooth-os billentyűzet lehet a megoldás; van szerintem olyan, amihez nem kell a hub, hanem közvetlenül csatlakozik a telefonhoz (én anno a Logitech k380-at néztem asszem, de nem vettem végül).

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#42005) crok válasza Somatom (#42003) üzenetére


crok
Topikgazda

A naprakészség még nem is annyira lényeges itt, mivel a vas meg az OS se igazán az..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42006) Somatom válasza justmemory (#42004) üzenetére


Somatom
veterán

Az egy másik story. A TV -re HDMI -n csatlakozol, úgy viszont nincs touch input. Ezt a hsz. -t úgy írom, hogy a TV -n látom a virt. bill -t és bluetooth egérrel bökdösöm a betüket. Van bt. billem is, csak lusta vagyok elővenni. A tablet mód lényege viszont az lenne, hogy a külső megjelenítőt bökdösve tudjak szöveget bevinni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42007) Somatom válasza crok (#42005) üzenetére


Somatom
veterán

Basszus, tényleg! A Zopomon csináltam és azon is 4.4 futott.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42008) justmemory válasza Somatom (#42006) üzenetére


justmemory
senior tag

Wifi-n keresztül csatlakozom a TV-re, kábel nélkül, az egérhez a touchpad a telefon.
Értem mit szeretnél, és valahol tök valid igény, de szerintem (is; logout-on is úgy látom írták, hogy) szoftveresen kellene módosítani, mert ez valószínűleg gyárilag/direkt ilyen.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#42009) WhiteWalker válasza crok (#42002) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A cél az lenne , hogy pl YT ( Kids) alatt a kölök ne tudja lenyomni , vagyis , ha le is tudja ne legyen funkciója.
Mert így jelenleg , ugye vissza dob asztalra.
( No root )

[ Szerkesztve ]

(#42010) crok válasza WhiteWalker (#42009) üzenetére


crok
Topikgazda

Erre viszont vannak spec. programok amúgy, ilyen gyerekzár appok + launcher-t (pl. Nova, Lawnchair is szerintem meg van még tuti más ezer) be lehet állítani hogy csak bizonyos appokat mutasson, akkor legalább visszatalál. Kicsit egyszerűbb lenne ha min. Android 5.0 Lollipop lenne, mert ott már van screen pinning..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42011) Somatom válasza justmemory (#42008) üzenetére


Somatom
veterán

Most esett le a tantusz, hogy maga a DeX nem ad ilyen lehetőséget. Viszont, én egyáltalán nem ragaszkodok a DeX -hez. Nekem jó az alap tükrözés. ADB -n megadnám a freeform multiwindow engedélyt, telepíteném a Tálcát és akkor ugyanott lennék, csak megjelenne a virt bill. A kérdés az, hogy érzékelné-e a monitoron bökdöséses a bevitelt. Fene vinné el, hogy az összes videóban ezzel a hülye DeX felülettel tesztelik! :W

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42012) Bozek válasza WhiteWalker (#42000) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az AutoInput plugin tud ilyent a megfelelő automatizálóval. Az AutoInput Modes-nál van olyan, hogy Key Supress, ott be lehet állítani, hogy melyik gombokat tiltsa le, elvileg van benne Home is. Sajnos kipróbálni ezt nem tudom, de a hangerő gombokat simán letiltottam.

(#42013) justmemory válasza Somatom (#42011) üzenetére


justmemory
senior tag

Fene vinné el, hogy az összes videóban ezzel a hülye DeX felülettel tesztelik! :W

Persze, mert az alap tükrözés közel sem annyira cool :DDD De viccen kívül, teljesen más a két mód funkcióját tekintve.

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#42014) Somatom válasza justmemory (#42013) üzenetére


Somatom
veterán

Attól függ, hogy mit tekintesz alapnak. A freeform multi window módot Nugáttól minden droid tudja. Ehhez kell a tálca app és kész a DeX mód. :)
Nem olyan nagy varázslat az.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42015) Somatom válasza justmemory (#42013) üzenetére


Somatom
veterán

Screenshot a csájnatabomról. Firefox, Beállítások, VLC, alul a tálca és a Gboard floating módban.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42016) justmemory válasza Somatom (#42014) üzenetére


justmemory
senior tag

Persze, lehet mondjuk egy tabletet "dexesíteni", de a DEX-nek nem csak ennyi a lényege, hanem hogy pl. a telefont emellett ugyanúgy lehet közben használni. :)

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#42017) Somatom válasza justmemory (#42016) üzenetére


Somatom
veterán

Mire? Dual standby és roamingban nuku Volte. Tehát, ha elkezdek telefonálni, akkor a másik SIM -en elmegy a net. Helyi forrásból tudnék filmet nézni, de telefonálás közben ki akar filmet nézni?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42018) justmemory válasza Somatom (#42017) üzenetére


justmemory
senior tag

Pl. gyerekeknek betettem a mesét TV-n (a TV-s böngésző nem mindig alkalmas), én meg közben használtam simán a telefont... :P De ez csak egy a sok közül, szerintem máshogyan használjuk. De az alapigényedet adom :)

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#42019) Somatom válasza justmemory (#42018) üzenetére


Somatom
veterán

No, igen, az nem az én világom. Feleséget, meg gyerekeket csak igazán gazdagok engedhetnek meg maguknak. Ha családom lenne, akkor nem telne kütyükre, motorra, kurvákra, drogokra és egyéb létszükségleti cikkekre. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42020) drChemist


drChemist
friss újonc

Sziasztok!

Régi Alcatel telefonom szeretném lecserélni 70-80k érték körüli telefonra. Telefonálásra, fényképezésre és játékra használnám.
Az alábbi készülékek közül melyiket ajánlanátok:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128/6; Xiaomi POCO X3 NFC 128/6 vagy Realmi 6 Pro 128/6

Amúgy szívem szerint Xiaomi Redmi Note 10 Pro-t vennék, de az nekem sokba kerül.

(#42021) crok válasza drChemist (#42020) üzenetére


crok
Topikgazda

Leginkább a topikösszefoglalót és abban a legelején "Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!" részt amiben említve van a melyik okostelefont vegyem topik, de annak is először az összefoglalóját ajánlom :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42022) justmemory válasza Somatom (#42019) üzenetére


justmemory
senior tag

:D:C:R

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#42023) drChemist válasza crok (#42021) üzenetére


drChemist
friss újonc

Elnézést félrement. Nem ide akartam. Köszi a jelzést! :-)

(#42026) anrab


anrab
addikt

Sziasztok. Galaxy S8+
Van ötletetek arra hogy a Bluetooth füles miért a csúcs hangerőn indul el? Ráadásul mindig elfelejtem. Hiába alacsony hangerőn kikapcsolom ki.
Mióta csináltam egy gyári visszaállítást, azóta van.

(#42027) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Mi A2-n bootloader unlockot meg lehet úszni data reset nélkül? Sajnos be sem kapcsol a telefon, a/b közt 50 bekapcs után sem vált, de backup nincs az adatokról, így nem akarom a data resetet választani még. Esetleg tudtok ajánlani valakit, aki foglalkozik adatmentéssel? (nem az enyém a telefon, fogalmam sincs, hogy titkosítva volt-e, bár mintha egy ideje az nem opcionális)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#42028) crok válasza Bdanyy (#42027) üzenetére


crok
Topikgazda

A nyitás mindenképp gyalul (ez egyébként a készülék topikjának összefoglalójában is benne van, de látom oda is írtál). [Titkosítva biztosan volt, ha nem is volt hozzáadva PIN/minta/ujjlenyomat akkor a default_password alapértelmezett jelszóval biztosan titkosítva volt a LUKS volume (FDE, jópár éve a gyári ROM-ok mind, a custom ROM-oknak pedig a többsége már boot-kor megcsinálja a /data titkosítást, ezért is lassú általában az első boot és azért tudsz "gyorsan titkosítani" mert alapvetően ma már nem akkor titkosítja a /data-t mikor bemész a menüpontba és "elindítod" hanem akkor már csak megváltoztatod a titkosításhoz a kulcsot, ezért gyors a művelet)], alapvetően ezért gyalul mindent a bootloader unlock, mert ha nem tennék simán hozzáférhetővé tehetővé válna a készülék összes adata mondjuk egy elhagyás / lopás után, akkor meg az egész titkosításnak, locked bootloader-nek null értelme lenne. [Átbillenteni] se tudod unlock nélkül, de tehetsz egy próbát.. A maradékban se bíznék.. hátva van valami trükkje [TaylorPro]-nak de én nem tudok ilyesmiről. Adatmentő cégek kisebb vagyonért oldják az ilyet meg, szerintem kipattintják az eMMC-t és kézzel decrypt-elik és úgy mount-olják majd mentik az adatokat róla, de ez otthon sufni körülmények között nem lehetséges.
(Bocs a közepén a sok offért de hátha így érthetőbb a mi miért.)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42029) Bdanyy válasza Bdanyy (#42027) üzenetére


Bdanyy
addikt

Végül resetelve lett. De a backup továbbra sem működik, valszeg eleve is emiatt nem működött. [link]
A legrosszabb, hogy a google photos is ugyanígy waiting to backup állapotban van.

crok

Csak egy picivel maradtam le, hogy lássam a válaszod :)

Köszi, sajnos én is erre jutottam utánaolvasás után.
Elvileg van workaround, hogy ne törölje (fastboot oem unlock parancs kiadásakor nyomni végig a hangerő le gombot amíg újra bejön a fastboot, majd azután újraindítani.
Sajnos ez sem működött nálam:

(./fastboot oem unlock
FAILED (remote: 'Flashing Unlock is not allowed
')

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#42030) Tyrel


Tyrel
őstag

Sziasztok!

Az lenne nekem a problémám, hogy van egy Xiaomi Mi Note 3 telóm, még kicsit régebbről, amit anno Ali-n vettem és tudomásom szerint soha sem volt neki EU / Global verziója, csak kizárólag CN.
Ezzel a telefonnal szeretném használni az NFC-s fizetést, de a SimplePay az istennek nem ment... nem árulta el hogy miért, csak nem ment, hiába küzdöttem vele sokat... Végül aztán a Revolut + GooglePay elárulták nekem, hogy igazából az a baj hogy a telefon "Unlocked". Eddig nem is tudtam hogy az, nem érdekelt ill. nem akadályozott semmiben...

Gondoltam akkor hajrá, visszalockolom, vannak hozzá neten leírások meg tool-ok... Viszont belebotlottam egy olyan témakörbe, mi szerint ez a telefon jó eséllyel "brickelődni" fog, ha lockolom a bootloaderét, mert jó eséllyel custom firmware van rajta, mivel rendes Global verziós telefonként viselkedik, holott ebből olyan nem létezett.

Jó eséllyel az Ali-s eladó hackelt rajta valamit, de fogalmam sincs hogy mit - és azt sem tudom, hogy megnézni hol lehetne. Nem hiszem hogy valami custom build lenne, szokott néha OTA frissülni, most épp 12.0.1.0 MIUI van rajta, meg nem mutatja jelét semmi extra mókolásnak, csak szimplán tud európai nyelveken, meg van rajta Google Play, tehát egy tök normális telefon. Bootolás közben sem jelenik meg semmilyen custom cucc, csak az Android (kis nyitott lakattal felül) logo, aztán a MIUI logo, és már kéri is a PIN-t.

Lényegében az érdekelne, hogy mi a franc fog történni ha lockolom a bootloaderét egy olyan Xiaomi telefonnak amiből hivatalosan csak CN verzió létezett, de mégis Global fw fut rajta?

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#42031) crok válasza Tyrel (#42030) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha csak a legvege erdekel akkor megszivatod magad, nem fog bootolni, sot, visszanyitni se fogod tudni mert nem tudod azt a Mi fiokot beleptetni amivel ki lett nyitva. A bootnal a nyitott lakat mutatja a nyitott bootloader-t szoval tudtal rola csak nem sejtetted. 100% hogy custom ROM, arra a keszulekre sose volt 12-es MIUI. Magisk root-al elrejtheted, hogy nyitott a bootloader meg root-olt, utana se kell semmi masra hasznalnod a Magisk root-ot, ha nem adsz semminek root jogot akkor nen lesz semminek root joga.. mindent megtalalsz a Magisk topik osszefoglalojaban [link].

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42032) Tyrel válasza crok (#42031) üzenetére


Tyrel
őstag

:R :R

Turenkarn

(#42033) crok válasza Tyrel (#42032) üzenetére


crok
Topikgazda

Elnezest, ha biztosan Mi Note 3 akkor volt ra Global MIUI 12.. [link] meg global ROM ugy egyaltalan.. Azt hittem veletlen, hogy Redmi Note 3.. de mi a kodneve pontosan a keszuleknek? Jason? Kate? Kenzo? Esetleg a ROM verzio ami most fent van?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42034) Viktor0610 válasza crok (#42033) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az NFC miatt Mi Note 3 lesz az. :D

Samsung Galaxy A54

(#42035) crok válasza Viktor0610 (#42034) üzenetére


crok
Topikgazda

Igaz-igaz :D Arra viszont minden is van.. akkor viszont eleg fura vetel volt.. IMEI alapjan akkor meg lehetne nezni melyik orszagba volt szanva eredetileg.. aztan arra visszazarni. Vagy marad valamelyik official (vagy custom..) ROM es Magisk-al elrejteni, hogy nyitott. De nyitottan kapni az nem okos, minimum szurke export.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42036) Tyrel válasza crok (#42033) üzenetére


Tyrel
őstag

Jé, az érdekes, én úgy tudtam ez sohasem jelent meg a nyugati piacon... Igen, Mi Note 3, nem Redmi, konkrétan ez a V12.0.1.0.PCHMIXM is fut épp rajta (magától frissült erre) amit linkeltél is.

Azt hol tudom megnézni hogy mi a kódneve? Mondjuk régről a Jason rémlik nekem... :U

Ebben az esetben mi módosul a visszalockolásban?

Turenkarn

(#42037) crok válasza Tyrel (#42036) üzenetére


crok
Topikgazda

adb devices parancs pl. megmondja, de ha most PCHMIXM van fent akkor jason lesz.

Megneznem [link] hogy IMEI alapjan melyik orszagra lett kiadva, ha az ahhoz tartozo ROM neked jo akkor azzal MiFlash-el visszazarhatod. De ha nyitottan kaptad.. talan eleve kinai.. es szurke exporttal, nyitott bootloader-el lett ra Global teve es ugy eladva..? Meglatod..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42040) crok válasza Tyrel (#42039) üzenetére


crok
Topikgazda

Na, akkor kinai.. akkor marad a Magisk. A tobbit toroltem mert bennehagytad az IMEI-d.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42041) rockersrac


rockersrac
csendes tag

Némi segítséget kérnék android telepítésben. Piacon vettem egy Doogee x90 telefont múlthéten ,,strapás" telefonnak, kemény 500ft árban. Itthon mikor töltőre tettem akkor derült ki, hogy nem csak bekapcsolom és kész, majd használom. Ugyanis le volt képernyőzárral védve, plusz mint kiderült frp is volt rajta. Sp flash tool segítségével letöröltem a rajtalévő oreo go-t, szintén ezzel a programmal flasheltem, program szerint rendben volt a flashelés, de a telefon csak a logo betöltésig jut el. Más fájlokat megpróbáltam, de nem engedi a sp flashtool... Remélem tud valaki érdemben segíteni!

(#42042) ksanc válasza rockersrac (#42041) üzenetére


ksanc
őstag

Helló!

"frp is volt rajta." - akkor az most is van és lesz is. Hacsak nincs egy komplett mikroelektronikai laborod a hozzávaló tudással, ezzel nem tudsz mit kezdeni.
És mégis mit mondott az "eladó"?
Le kellene menteni a komplett userdata blokkot, majd felírni a gyári üreset, de ezzel is maximum az frp lock-ig jutsz.
A mentést mindenképpen meg kellene csinálni, ki tudja, mit mókoltak még rajta.

(#42043) llaszlo


llaszlo
veterán

A gsam szerint éjszaka valami szívta az akkut.
Milyen appal lehet ezt megnézni?

(#42044) llaszlo válasza llaszlo (#42043) üzenetére


llaszlo
veterán

Azt elfelejtettem, hogy root olt a telefon

(#42045) crok válasza llaszlo (#42043) üzenetére


crok
Topikgazda

[link] Ajanlom magamat :)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42046) Somatom válasza crok (#42045) üzenetére


Somatom
veterán

Van olyan írásod, ami az ADB -ről szól? Átfutottam a blogbejegyzéseid címeit, de nem találtam ilyet. Még sosem csináltam PC -s ADB -t. A telómon szeretném engedélyezni a freeform multiwindow módot. Egy szűz Win10 -em van hozzá. Tehát semmilyen Java, net.framework, meg hasonló hókuszpókusz nincs rajta, csak a beaktivált Win és egyáltalán nem értek a Win -hez.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42047) Viktor0610 válasza rockersrac (#42041) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha FRP van rajta, akkor vedd fel a kapcsolatot az eladóval.
Az összes többi megoldás az ÁSZF-fel ellentétes, tehát itt nem kitárgyalható.

Samsung Galaxy A54

(#42048) crok válasza Somatom (#42046) üzenetére


crok
Topikgazda

Te linuxot hasznalsz, nem? Oda semmi nem kell :D

Mit szeretnel pontosan?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42049) Somatom válasza crok (#42048) üzenetére


Somatom
veterán

Van egy kis, Celeronos mini PC -m, amin gyárilag egy tiszta Win10 van. Tettem mellé másik meghajtókról Androidot és Puppylinuxot. Szóval, igen, Androidot és Linuxot használok, csak azért írtam a Win -t, mert a Puppy egy elég "speciális" disztró (pl. frugal mód). De, ha szted az is tudna kommunikálni a telóval, akkor persze, jobb lenne Puppy alatt (ha már Android alatt nem lehet).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42050) Somatom válasza crok (#42048) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt szeretném. Korábban mutattam screenshotot a tabomról, de azon Nugát van, aminél még a készüléken lehet aktiválni. 8 -tól ez ADB -s project.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.