Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Volt korábban egy android alkalmazás topic,de mindegy,megkérdem itt,hogy melyik az a program,ami led és vibra értesitést ad? Gmail és face messenger esetén. Egyszinü a ledem. A light managert probáltam,de semmit nem csinál. 😞

(#18002) #79335424 válasza C. s. (#17997) üzenetére


#79335424
törölt tag

Amit én ajánlottam, az nem warez, mert később, közvetlenül a Play -ről települne a leendő telódra. Az a warez, amikor telóról kimented, vagy valamilyen fájlmegosztóból letöltöd, Tabon meg visszaállítod, vagy a letöltésből telepíted. Ekkor a Tabra nem közvetlenül a Play -ről települt. Ezért warez. Pontosabban eddig még nem warez, csak amikor a Tabon elindítod és elfogadod az FLSZ -t (amit már meg is szegtél, csak amíg nem fogadod el, addig nem vonatkozik rád).

(#18003) Beni2360 válasza C. s. (#17995) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nem tudom de már számtalanszor olvastam, hogyan lehet mentei és egy másik telóra később felrakni a mostani ingyenes IGO-t. Szerintem van egy programom ami free és letölthető a playról. All-in one toll. Ezzel sok minden beállítható, tisztítható, áthelyezhető és menthető minden app az SD kártyára is. Új teló, új SD, felrakni a progit beállítani a mentés helyét,futtatni és később ide ebbe a mappába lehet bemásolni az elmentett appokat.
vagy a régi SD-én hagyni a személyes cuccokat és akor megtalálja a másik telóról mentett appokat és lehet vissza állítani.Nekem bevált ez az app és jól végzi dolgát, egy próbát meg ér. :))

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18004) #79335424 válasza Beni2360 (#18003) üzenetére


#79335424
törölt tag

Óriási hiba keverni a lehetet, a szabaddal! Az IGO esetében még a lehetőség sem adott OS alól, felhasználói jogosultsággal. Root -tal persze megteheted, DE! A dolog onnan indul, hogy egy szoftver nem lesz a tied attól, hogy letöltöd és telepíted. A tulajdonosa megengedi, hogy használd, de ezt feltételekhez kötheti. Ezek a feltételek szoftverenként eltérőek lehetnek, de a jogszerű használathoz mindenképpen be kell tartanod ezeket. Az tény, hogy Androidon, ingyenes szoftverek esetében a jogtulajdonos nem szokta feltételként megszabni a telepítés módját. De megteheti és az NNG megtette.

(#18005) tomy86 válasza Remekelek28 (#18001) üzenetére


tomy86
addikt

Most is van.
De talán ezt a programot keresed: Light Flow. FB-t lehet, hogy csak a Pro kezeli, de nem vagyok benne biztos, mert nem használom a facebookot.

[ Szerkesztve ]

(#18006) Remekelek28 válasza tomy86 (#18005) üzenetére


Remekelek28
őstag

köszi,de ez sem működött. :(

(#18007) #79335424 válasza Remekelek28 (#18006) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az E-Robotban is van értesítés kezelés, akár leddel is, de az sem tud működni, ha nem engedélyezed a hozzáférést az értesítésekhez. Nálam ez a Beállítások -> kisegítő lehetőségekben van.

(#18008) Remekelek28 válasza #79335424 (#18007) üzenetére


Remekelek28
őstag

Be van kapcsolva gyári beállitásnál a led. De ott csak a hivás sms,töltést jelzi. A light managert próbálgattam,de semmi,meg se nyikkan.

(#18009) #79335424 válasza Remekelek28 (#18008) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen Android verzió?

(#18010) Remekelek28 válasza #79335424 (#18009) üzenetére


Remekelek28
őstag

4. 4 lg g3 s. De másnak ezzel az appal működik minden értesités.

(#18011) #79335424 válasza Remekelek28 (#18010) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor nagyon valószínű, hogy user error. :)

(#18012) C. s. válasza #79335424 (#18002) üzenetére


C. s.
addikt

Hát pont ezért vagyok elveszve, mert az egyik is kerülőút, meg a másik is, az egyik okés, így logikus következtetésnek tűnt számomra, hogy a másik is az. Ember legyen a talpán, aki kiigazodik a sok-sok kiskapu között, mert néhányról később kiderül, hogy buktató. (Szerintem, akik az ilyen szabályokat hozzák, túlságosan ráérnek...) Őszinte leszek: a világon semmi lényegi különbséget nem látok a 2 módszer között. Tényleg! Fölfogom a szavakat, mindenkinek a véleményét elolvastam, de a lelkem mélyén még mindig nem értem és valószínűleg soha nem is fogom, mert nincs benne a józan paraszti ész szikrája sem. Csapnivaló jogász lennék, az biztos! :)

Mindenkinek köszönöm, de ezt most kihagyom, nem ér meg ennyit! Majd talán a 20. évfordulón! :)

Beni2360:

Úgy tapasztaltam, az ilyen programokhoz rootolt eszköz kell, az enyém meg nem olyan. Pedig szívesen átraknám SD-re a programokat, mert pont a napokban intett be a Gimp, hogy nem fér el. De az Asus-szal nem könnyű. Köszi Neked is!

[ Szerkesztve ]

(#18013) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szeretnék venni a kis M8-amba egy 32 gigás micro SD kártyát. Viszont nem tudom, hogy milyet érdemes, elsőre Kingston-ra gondoltam. Telefon olvasási sebesség szempontjából számít az a kártyánál, hogy mennyi az írási/olvasási sebessége? Illetve a class jellemző mit takarna? :)

Megyen!

(#18014) #79335424 válasza CptAdamica (#18013) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mindenki másra esküszik, ezért ez is csak egy szubjektív vélemény, ami kb. 10-15 kártyával szerzett tapasztalatokon alapul. Nálam noname kártya kizárva, Kingston -nal már kétszer ráfaragtam. Sandisk -kel még soha nem volt gondom, csak nagyon elszállt az árakkal. Átpártoltam a Samsung -ra. Eddig a Samu kártyáim is hibamentesen teljesítenek. Csak olyan helyről vásárolok kártyát, amelyiknek van boltja, személyes ügyintézéshez. Pl. Ipon, PCLand, stb. A C érték a MB -ban megadott írási képesség szerinti osztályozás. C10 a legmagasabb, de a mai kártyák ezt már bőven túllépik. Ezért érdemes figyelni a konkrét típus gyári értékeit. Állítólag kisméretű adatok mozgatásánál egy C6 gyorsabb lehet, de ezért én biztos nem veszek C6 -os kártyát. Sztem egy modern kártyánál nem a kártya lesz az átvitelben a szűk keresztmetszet.

[ Szerkesztve ]

(#18015) ux1 válasza #79335424 (#18014) üzenetére


ux1
addikt

"Sztem egy modern kártyánál nem a kártya lesz az átvitelben a szűk keresztmetszet"

Max egy octacore-nál kijön a különbség.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#18016) #79335424 válasza ux1 (#18015) üzenetére


#79335424
törölt tag

Áhhh, fenét! A prociteljesítmény is csak egy érték. Cseszheted, ha vmi régebbi verziójú eMMC van, vagy a kártya slot buszsebessége korlátoz, vagy a még lehetséges n+1 tényező valamelyike. Már ha egyáltalán tudod normálisan használni a kártyát a KK -es Google merénylettől.

(#18017) vicze válasza #79335424 (#18014) üzenetére


vicze
félisten

Mindig a kártya lesz a szűk keresztmetszet, amíg RAM sebességet el nem éri.
Nagyon sok dolognál nem látod, de egy telepakolt 32GB-s elég csúnya lassulást tud okozni és ezt csak akkor veszed észre sajnos mikor kiveszed és anélkül használod egy ideid. A kártyáknak főleg az I/O-ja nagyon gyenge a csatolófelület miatt is, a folyamatos indexelés és keresgélés lassít.
A C10-et már nagyon nagyon rég túllépték már, afelett U1 és U3 van MicroSD HC/XC jelöléssel, ezeknél változott a csatoló felület és javult az I/O.

Én Samsung XC U1-est mondanék, az árban is elég korrekt a teljesítményhez képest.

(#18018) #79335424 válasza vicze (#18017) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az elméletet én is ismerem, csak a gyakorlatban mást tapasztalok. Nem állítom, hogy csúcskészülékeim vannak, de egy általános használathoz sztem egy MTK6595M és egy AML S802 elég erős vasak. Eddig egyikkel sem tudtam olyan műveletet végeztetni, aminél a kártya lassító tényező lett volna. Max. 15MB/s -nél elfogy a kraft, miközben a kártya egy USB3 -as olvasóban ettől többre is képes. Az más kérdés, hogy én a 8-15MB/s -sel is elégedett vagyok. Egy RK3188 -as pl. alacsonyabb átviteli sebességgel dolgozik belső tárra, mint mikroSD -re.

(#18019) géeles válasza #79335424 (#18018) üzenetére


géeles
aktív tag

Mondjuk azt, hogy amelyik 10 Mb/s írható az jó.
Mondjuk noname tényleg ne legyen. Nálam egy Samu 16 olvashatatlan lett, előzmény nélkül...

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#18020) vicze válasza #79335424 (#18018) üzenetére


vicze
félisten

Mi az hogy elfogy a "kraft"? Nem igazán értem így. Az hogy 15MB-nél nem tud többet az elég sok dolog függvénye lehet, pl. hogy a teló olvasója nem támogatja a nagyobbat.
Itt vannak microSD olvasó tesztek telóban, simán megy 50MB felett. Ahogy az is látszik, hogy már random read-nél is drasztikusan degradálódik a sebesség. Persze itt csak 1 class 6-os van, de az a végén kullog, az is látszik, hogy a SanDisk nem véletlen kerül annyiba amennyibe.
A szekvenciális olvasásig jól különülnek a kártyák, utána azért elég nagy a kavar, ott csak a NAND képessége számít, azt meg sose tudod előre. Én olyat vennék, ami random read-ben jó, kb. az a legfontosabb nekem, mivel nem rögzítek 4K videót.

[ Szerkesztve ]

(#18021) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Köszönöm a válaszokat egy ilyet nézte ki. :)

Megyen!

(#18022) #79335424 válasza vicze (#18020) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig sztem elég világosan leírtam. Ha kártyaolvasóban, USB3 -as porton, PC -vel használom, akkor a kártya gyorsabb, mint az Androidos eszközeim bármely műveleteinél. Vagyis nem a kártya a lassú, hanem a droidjaim gyengék. Nincs meg bennük a kártya képességeinek kihasználásához szükséges a kraft (erő).

(#18023) vicze válasza #79335424 (#18022) üzenetére


vicze
félisten

De annak semmi köze a SoC-hoz.(Azaz a kérdés az volt, hogy minek a kraft-ja?) Ha maga az olvasó egység ami benne van ennyit tud akkor lassú lesz nyilván. Az meg ugye eszközönként változó, szóval hogy a te olvasó egységed gyenge az egy dolog, nem jelenthető ki általánosan, hogy másnál is így lesz.
Az említett M8 szinte biztos, hogy 40Mb körül tud, mint az M9.

[ Szerkesztve ]

(#18024) #79335424 válasza vicze (#18023) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezért írtam, hogy az említett két vas nem csúcskészülék, de azért az Androidos telók között az átlagot biztos, hogy hozza. Lehet, hogy egy Note4 (ami a tesztben szerepel) gyorsabb lenne, mint a kártya, de csak akkor, ha belső tár és a mikroSD között dolgozik. Wifin, vagy OTG -n már nem a kártya lenne a gyenge láncszem. Nem tudom, hogy Te hogy vagy vele, de nálam az adatátvitel nagyobb részben vmilyen hálózati, vagy USB -s eszköz és a teló között történik.

(#18025) vicze válasza #79335424 (#18024) üzenetére


vicze
félisten

Nekem jelenleg sehogy, de mikor volt akkor bizony a kártya és a memória között volt az átvitel, mivel nagyrészt zenére használtam. :) (Sok zenére, ~30GB, 1500-2000 file.)

Az már tényleg igényfüggő, hogy valóban milyen gyors kell, és nem feltétlen a szekvenciális olvasás lesz valakinek a legfontosabb, pl. nekem a random fontosabb a sok kicsi file miatt.
Szerintem nem olyan egyszerű ez, hogy tényleg 1 dolog határozná meg, de most már eléggé kiveséztük a kérdéskört. :)

[ Szerkesztve ]

(#18026) ux1 válasza vicze (#18023) üzenetére


ux1
addikt

Dehogy nincs köze a SOC - hoz. Lásd beágyazott eszközök, routerek stb. Ott is nagyon erősen számít a CPU. Mivel nincs cél hardver. Ahogy itt se.

Megterheled a procit, akkor mindjárt nem lesz akkora a sebesség. :K

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#18027) vicze válasza ux1 (#18026) üzenetére


vicze
félisten

Persze, de ott egy csöppet gyengébb a SoC vagy a CPU, meg esetileg magasabb az I/O mint 15MB/s.

(#18028) Beni2360 válasza C. s. (#18012) üzenetére


Beni2360
félisten

Ehez nem kell rooot.
All-In-One
【A Toolbox 29 eszköze】
1. Apk-tisztító
2. Mentés & Visszaállítás
3. Kezdőképernyő-parancsikon
4. Memóriaállapot kijelzése report (RAM, ROM, SD-kártya és CPU)
5. Rendszer-információ
6. Egykattintásos alkalmazás-kilövő
7. Gyorsítótár-tisztító
8. Előzmények-tisztító (vágólap, böngésző, áruház, Gmail-keresés, Google Maps, Google Earth előzményei)
9. Hívásnaplók és üzenetek tisztítása
10. SD-kártya ideiglenes fájljainak tisztítása
11. Alkalmazás SD-kártyára
12. SD-kártya fájlkezelő
13. Tömeges telepítő
14. Tömeges eltávolító
15. Rendszerindítás kezelése
16. Rendszerindításkor futtatandó alkalmazások
17. Kezdőképernyő-widget
18. Gyorsbeállítások kiegészítő
19. Hangerőbeállítás kiegészítő
20. Időzítő kiegészítő
21. Alkalmazászároló kiegészítő
22. Engedély-ellenőrző kiegészítő
23. Érzékelődoboz kiegészítő
24. Flashlight Plugin
25. Ad Detect Plugin
26. Compass Plugin
27 QR and Barcode Scanner
28. Uninstall of preinstalled system app feature
29. Zip, unzip and unrar
FŐBB ISMÉRVEK
-KÖNNYEN KEZELHETŐ
*Egyszerű és interaktív felhasználói felület
*A rendszer összes optimalizálható beállítását könnyen állíthatod
-MINDEN EGYBEN
*Átölel minden rendszer-optimalizáló technológiát
*Átfogó egykattintásos optimalizálás

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18029) WOT-H-A-C válasza Beni2360 (#18028) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nekem ez inkább így első blikkre inkább egy nagy parazitának tűnik!! :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#18030) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Virtual Boxos feladathoz kéne nekem egy olyan Lollipop ami működik Virtual Boxban, tudna valaki ilyen?
Android-x86.org-on nem találok ilyet.

Köszi előre is :R

(#18031) vicze válasza kerxy (#18030) üzenetére


vicze
félisten

Hát AndEX van, ami 7$...

(#18032) C. s. válasza Beni2360 (#18028) üzenetére


C. s.
addikt

Köszönöm az ötletet! Nagyon örülnék, ha át tudnám rakni kártyára a programok nagyobb részét, de már nem fűzök hozzá komoly reményeket. Régebben azt olvastam, hogy az Asus nem engedi és én is így tapasztaltam eddig. Majd megpróbálom az általad ajánlott progival. Ez pontosan melyik is? Én arra tippelek, amit az AIO Toolbox Inc. fejleszt. Jól gondolom? Akkor viszont emellé nem kell a Clean Master, ugye? (Most az van, meg a MoveApps, a Send to SD card. Próbálkoztam és ottfelejtődött.)

Mi az az Érzékelődoboz kiegészítő? (És az érzékelődoboz? :B ) Valamint az Apk-tisztítóról sincs sejtelmem sem.

(#18033) Kékes525


Kékes525
félisten

Tud valaki arról, hogy az www.android-forum.hu miért nem működik? Lásd: It's not just you! http://www.android-forum.hu looks down from here.

Az összefoglalóban nagyon sok link erre mutat...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18034) air válasza Kékes525 (#18033) üzenetére


air
nagyúr

Talán lejárt a domain, és elfelejtették meghosszabbítani.
A hibaüzenet szerint nincs DNS bejegyzése, ezért nem lehet megállapítani az IP-jét.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18035) Beni2360 válasza WOT-H-A-C (#18029) üzenetére


Beni2360
félisten

Bocs de nem értem mit értesz parazita alatt?
Kifejtenéd bővebben mit értesz ez alatt?
Én már több mint 2 éve használom több telcsire raktam fel és senki nem panaszkodott,és semmi hátrányát nem tapasztaltam

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18036) #79335424 válasza Beni2360 (#18035) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Android Linux alapú, ami szigorúan kezeli a jogosultságokat. Egy felhasználó nem tud olyan alkalmazást telepíteni, ami magasabb jogosultságokkal rendelkezne, mint maga a felhasználó. A felsorolásban olyan műveletek is vannak, amik hatékonyan csak root jogosultsággal végezhetők el.

(#18037) kerxy válasza vicze (#18031) üzenetére


kerxy
senior tag

Köszi!
Ha valaki tud ingyeneset, szívesen várom :)

(#18038) Beni2360 válasza #79335424 (#18036) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát én csak azt tudom mondani, hogy az unokáim, barátom telefonjaira tettem fel amik nem rendelkeznek roor jogokkal és működik minden.Az áruház sem írja, hogy root jogosultság kellene a futtatásához. Egy mezei használó aki rootolás nélkül használja a telefonját annak is működik és elég sok minden beállítási lehetőség van és magyarul is tud.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18039) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

LG L90 telefonomat 2G-n használom csak.
Az értesítési sávon az ikon mutatja az E-betűt, egy kis nyíl villog is az ikonnál.
Viszont néha előfordul ennek ellenére, hogy nincs mobilnet.
Ilyenkor egy újraindítás segít.
Mi okozhatja, hogy ilyenkor csak egy újraindítás után lesz net?

(#18040) air válasza Beni2360 (#18038) üzenetére


air
nagyúr

Ne nagyon forszírozd tovább, szerintem.
Az ilyen alkalmazások javarészt az Androidhoz kevésbé értő felhasználóknak készülnek, és ők elégedettek is vele. A szakértők messziről kerülik és ellenjavallják őket.
Ha neked tetszik és elégedett vagy vele, használd, de ne próbálj rábeszélni olyanokat, akik tudják, hogy mi fán terem a Droid. :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18041) #79335424 válasza Beni2360 (#18038) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pl.:
28.
Próbáltál már vele előtelepített rendszeralkalmazást eltávolítani?
11.
Csak azt írja, hogy alkalmazás, ami bármilyen lehet. De az nagyon meglepne, ha olyan alkalmazást is át tudna helyezni, amire egyébként alapból, vagyis a Toolbox nélkül, nincs lehetőség az Androidban.
12.
4.4 -en sok gyártó alkalmazza azt a korlátozást, hogy felhasználói alkalmazás nem írhat korlátlanul az SD kártyára. Meglepne, ha ezt root nélkül át tudná hidalni. Enélkül meg nem fájlkezelő, max. fájlolvasó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#18042) air válasza #79335424 (#18041) üzenetére


air
nagyúr

De a "6. Egykattintásos alkalmazás-kilövő" fícsört is említsük meg! ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18043) Beni2360 válasza air (#18040) üzenetére


Beni2360
félisten

Mint írtam mezei felhasználónak és már 2 héttel ezelőtt kérdeztem, hogy mi a véleményük erről a programról a guruknak de válasz nem kaptam csak most tőled.
Ahogy a közmondás írja a jó pap holtig tanul, de 66 éves koromra ujjat azért nem tudtál írni.
Ui. Igaz az én telefonom rootolva van.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18044) sid87


sid87
senior tag

Sziasztok!

Ismerősöm elrontotta a telefonját (S3), pontosabban állítgatott, és eltűnt a magyar nyelv. Ő így írta le miket csinált:

"Behoztam a fejlesztői beállításokat. Ott azt a 3 dolgot átállítottam x1-ről x0,5-re azt hiszem. De azt írták neten hogy állítsam át addig angolra a telefont hogy könnyebben megtaláljam miket kell átállítani hogy gyorsabb legyen.
Egyszer véletlenül kiválasztottam a nyelvnél a developer english-t vagy mi az. Azok meg tök furi karakterek voltak úgyhogy átállítottam sima angolra. Utána csináltam hogy a 3 mutatót 0,5-ösre állítottam. És vissza akartam állítani magyarra a telőt de nem volt ott a nyelvek között.

Ezert visszamentem a fejlesztői beállításokba visszatettem mindent 1-re.

De ezután sem jött vissza a magyar."

Van ötletek esetleg hogy mit csinálhatott? Vagy hogy hozza vissza? :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#18045) air válasza sid87 (#18044) üzenetére


air
nagyúr

Egyrészt szerintem ilyen nincs.
Másrészt, aki ennyire "sülthal" a telefonhoz, az minek állítgat olyanokat, amiről halvány fogalma sincs?
Ha nem tudja, hogy mit csinál, és ha nem sikerül, akkor hogyan kell visszamenni a kályhához, az ne álljon neki!
De hogy tanácsot is adjak, factory reset. Persze amiről nincs mentése az el fog veszni. De ezt a tanulópénzt meg kell fizetni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18046) sid87 válasza air (#18045) üzenetére


sid87
senior tag

Azt már megtette kétszer is, ugyan úgy nincs.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#18047) Mr Dini válasza sid87 (#18046) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Esetleg egy stock magyar rom? Simán felmegy samura Odinból. ;)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#18048) WOT-H-A-C válasza sid87 (#18046) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Éddekes mert a "user data/factory reset" rendbe kellett volna hogy hozza mégy gyári reco. -ból is! Ahogy mondja a kolléga. Viszont amit a másik kolléga ajánlott tuti megoldás bár ezek után inkább bízza olyanra a barátod aki tudja mit csinál.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#18049) junkpod válasza sid87 (#18044) üzenetére


junkpod
nagyúr

Se Hungarian, se Magyar nincs? Szerintem az utóbbi szokott lenni, így is kereste?

Box's don't touch!

(#18050) kissj83


kissj83
tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy a Motorola Defy telefonomon „megsokszorozódtak” az e-mailjeim.
Vagyis, ha meg akarom nézni a sima e-mai ikonnal, minden e-mail kb 500-szor van fent. Nem túlzok, 1egy percig görgetem az azonos e-amijeimet, mire eljutok a következőhöz.
Úgy veszem észre, hogy az összes régi e-mailem, ennyiszer van fent, de nem tudok ennyit végiggörgetni.
Amit már ebben a hónapban kaptam, az már mind, csak 1x van, rendesen, csak a régieket nem tudom visszaolvasni telefonról.

Ha számítógépről nyitom meg nincs ilyen probléma, minden üzenetet rendesen látok.
Próbáltam nekiesni, hogy a telefonon kitörlöm a sok azonos e-mailt, de esélytelen, annyi van.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.