Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) #79335424 válasza AxBattler (#17000) üzenetére


#79335424
törölt tag

Natív MS Office? :Y Az nem x86/x64 Winen fut natívan? Tudom, hogy van Androidos verzió, de sztem az messze nem egy Win Office.

(#17002) AxBattler válasza #79335424 (#17001) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, akkor a MS által droidra kiadott irodai programok. Most jó?

Azt hiszem elég egyértelmű voltam, de ha direkt kötözködsz, és nem akarod érteni, hogy mire gondoltam...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17003) air válasza #79335424 (#17001) üzenetére


air
nagyúr

Natív bizony. Mivel nem böngészőben vagy emulátorban fut az alkalmazás, hanem az OS felett.

"Az nem x86/x64 Winen fut natívan?"
A Windowsos a Windowson fut natívan. Az Androidos Androidon.

"Tudom, hogy van Androidos verzió, de sztem az messze nem egy Win Office."

Funkcionalitásban persze, de a natív futás nem ettől függ.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17004) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Nem tudtok esetleg olyan programról, amivel követni lehet az adott illető személyt, hogy épp merre lehet? A cellainformációkat kihasználva mondjuk? Nem kell olyan bonyolult mint amit a titkos szolgálatok használnak, csak simán ha szeretnéd tudni, hogy haverod vagy párod merre mászkálhat, beadod a telefonszámot a programba és nagyjából térképen megmutatja? Köszönöm előre is!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#17005) tagagaba53 válasza Feri1977 (#17004) üzenetére


tagagaba53
tag

gps tracker

Talán megfelel :)

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#17006) Keeperv85 válasza air (#17003) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mielőtt rám fognád, hogy kötözködni akarok... NEM... de fogok.

A Win-re írt verzió sem fut natívan, akkor ugyanis legalább a kernelt kéne használja közvetlen, ellenben ezzel soha sem tette. Mindig virtuális gépben futott,NET framework a neve. Akárcsak az Androidos párja, ami vagy Dalvik vagy jelenleg esetleg ART motor által van futtatva. A natív kódhoz az utóbbi áll közelebb, de ne nagyobb hidd el, ha valaki ráfogja is, hogy az az...

(#17007) air válasza Feri1977 (#17004) üzenetére


air
nagyúr

Olyan egyszerű, amire te gondolsz, szerintem nincs.
Ellenben van Avast, Cerberus, Android Eszközkezelő stb.
De a folyamatos nyomkövetéshez - egyesek szerint - a legtöbb esetben (szerintem mindig) kell mobilnet.

(#17006) Keeperv85

Akkor a te értelmezésed szerint natívan csak az operációs rendszer fut? Minden más, amit az OS futtat az már nem natív?
Akkor eltérően értelmezzük a natív fogalmát. Én tanulmányaim során - igaz már jó régen voltak - nem így tanultam.
Egy alkalmazás akkor fut natívan, ha közvetlenül az OS felett fut, nem virtuális gépben, emulátorban, böngészőben, vagy egyéb más program közvetítésével.
Én így értelmezem a natív futtatást. És ez OS-től független.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17008) mcs


mcs
veterán

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy a Google Play Zene időnként eldobja a memóriakártya tartalmát? Ilyenkor a playlist megmarad ugyan, de képtelen megnyitni bármit is, így üríthetem ki a gyorsítótárat és törölhetem az eltárolt adatokat az alkalmazáskezelőben. Egy Lenovo tableten és Samsung Galaxy Ace 4en is eljátszotta már ezt.

(#17009) Feri1977 válasza tagagaba53 (#17005) üzenetére


Feri1977
senior tag

Köszönöm! Kipróbáltam. Bár ehhez az kell, hogy a másiknak be legyen kapcsolva a gps-e vagy nete egész nap, ami zabálja az aksiját mint állat..

air neked is köszönöm!

De nincs olyan, hogy cella info alapján dolgozik? Mert a másik gondolom nem akarja egész nap a gps-t vagy netet egy nyomkövetés miatt bekapcsolni, nem várható el a másiktól nem? Simán cellainfo alapján kéne, hogy dolgozzon, olyan miért nincs,

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#17010) ksanc válasza Feri1977 (#17004) üzenetére


ksanc
őstag

A cellainformációkat kihasználva mondjuk?

Hehe... :)

Érdekes, hogy amikor arról van szó, hogy a cégek optimalizálni szeretnék a reklámozási módszereiket, akkor pár okos egyből hőbörög, hogy minekkövetikazéninternetezésiszokásaimatrohadtadatlopók, de bezzeg amikor a "haver"-ről szeretnék tudni (minek is?), hogy merre jár, egyből természetes, hogy ezt bárki meg tudja tenni, sőt, mi az, hogy én nem követhetek bárkit/bármit.
Hát nem. Ezt még hivatalosan is csak bírósági végzés után teheti meg a rendőrség is.
Illetve a cellainformációk nyilvánosak, csak nem tudod őket személyhez (telefonhoz) és időhöz kötni alapból.

Nem, nincs ilyen. GPS-en (vagy éppen cellainformációkon) keresztül is csak akkor, ha folyamatosan be van kapcsolva és a fut az eszközön olyan alkalmazás, ami összegyűjti a helyadatokat, időbélyeggel látja el és hozzáférhetővé teszi valahogy. Az összes (legális) "nyomkövető" meg "biztonsági" szoftver így működik. De ha leállítod/letiltod az alkalmazást, kikapcsolod a GPS-t/wifit/mobilnetet akkor semmilyen csodaszoftver nem mondja meg, merre jár(t) a tulaj.

Persze valahol a feketeneten biztosan találsz jó pénzért valamit, aztán vagy működik, vagy nem, vagy jól megkensz egy-két, mobilcégnél dolgozó technikust :) De eccerű magánemberként ezek nem éppen valós opciók :)

[ Szerkesztve ]

(#17011) bucsupeti válasza Feri1977 (#17004) üzenetére


bucsupeti
senior tag

google+ is tudja ....

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#17012) whYz


whYz
addikt

Sziasztok

Hasznal itt valaki "OK Google" parancsot?

Arra gondoltam, hogy tok jo lenne motorozas kozben hasznalni amit majdnem sikerult is megvalositani, viszont ilyen aprosagokban akadok el, hogy mondom neki: Navigate me to the nearest fuel station, erre mondja, hogy erintsem meg, hogy melyikhez szeretnek menni. Testre lehetne valahogy ezt szabdni, hogy ne kerjek ilyeneket amikor meg a kijelzo sincs bekapcsolva? Hiaba magyarazom, hogy "first", nem reagal. Esetleg van valami app amivel jobban tudnam hasznalni? Probaltam a commandr nevu appot de az csak apro kiegesziteseket tartalmaz a google now-hoz. :(

(#17013) air válasza Feri1977 (#17009) üzenetére


air
nagyúr

Ennél már csak az volt jobb, mikor valaki azt bizonygatta, hogy az ő készüléke GPS-en visszaküldte a helyinformációkat a Google-nek, és az ő később látta.

(#17011) bucsupeti
"google+ is tudja ...."

Mit?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17014) bucsupeti válasza air (#17013) üzenetére


bucsupeti
senior tag

nyomkövetést. csak össze kell barátkozni és engedélyezni a helyadatokat. ezután látható a térképen hogy hol van a társad. munkahelyemen használjuk ezt.

google+ appban, beállítások /Fiókbeállítások (emailcímre tapp)/Helymegosztás

Itt beállíthatod hogy pontos helymegosztást vag ytelepülésszintűt csinálsz. Felvehetsz felhasználókat ezekre.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#17015) air válasza bucsupeti (#17014) üzenetére


air
nagyúr

Gyanítom, hogy ez a Google Android Eszközkezelőt használja ,és folyamatos net kell hozzá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17016) géeles válasza air (#17015) üzenetére


géeles
aktív tag

Igen kell meg persze engedélyezni, de a google account ezt tudja nagy vonalakban minden + nélkül.
http://index.hu/tech/2014/08/13/nezze_meg_hogyan_koveti_a_google/
;)

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#17017) ksanc válasza bucsupeti (#17014) üzenetére


ksanc
őstag

Igen.

Csak gyanítom, hogy a kollega olyasmire gondolt, hogy hipsz-hopsz, beírok valahova akármilyen telefonszámot és már látom is, merre jár a tulaj.

Nem gondolnak bele ezek az emberek, hogy ha így lenne, akkor őt is bármikor bárhol bárki megnézheti, merre jár, vagy ilyen alapon akár a kamerát is lehetne valóban a háttérben bekapcsolni, vagy akármelyik fájlját megosztani és ő lenne a legjobban felháborodva, amikor a fél világ azt nézné realtime, hogyan recskázik a szomszéd pincsijére?...
Tényleg, melyik telefonokhoz is van teljes forráskód? Nosza, összeütünk egy FW-t, ami ezt tudja.
Amilyen ész nélkül cserélgetik az emberek az FW-ket, csak mert a másik biztosan jobb - ugyan sokáig nem maradna titokban a dolog - biztos vagyok benne, hogy pár nap alatt is igen szórakoztató dolgokat lehetne felpakolni a videómegosztókra.

[ Szerkesztve ]

(#17018) air válasza géeles (#17016) üzenetére


air
nagyúr

Ezt írtam már az első válaszomban is. Android Eszközkezelő.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17019) #79335424 válasza ksanc (#17017) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem már az is erős, amiket a saját telómban látok. Pl. a logban minden input műveletet vagy a gomb elnevezésekkel, vagy a képernyőkoordinátákkal. Továbbá, rom újraflashelés után, azonnal kommunikálna Google és más szerverekkel, mielőtt még megadtam volna neki bármilyen fiókadatot, vagyis elfogadtam volna a Google feltételeit.

(#17020) air válasza #79335424 (#17019) üzenetére


air
nagyúr

Az a Zopo lehet nem is a Google-lel kommunikál, hanem Mao elvtárssal. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17021) Feri1977


Feri1977
senior tag

Nagyon szépen Köszönöm, mindenkinek a kimerítő segítséget és információt! Értettem! Most egy másik gondban vagyok, tudom ez nem a teló topikja, csupán érdekesség képpen említem meg, hogy miért csinálják ezt a gyártók az emberrel, idegtépő: Gondoltam kipróbálom az NFC funkciót az lg l90-emben, mindenhol írják van benne (ezek szerint nincs), ismerősömnek a kistestvére ez az l65 van, na ott egyből fent be lehetett az értesítő sávban az NFC-t kapcsolni, itt meg az istenért se találom..Szerettük volna kipróbálni milyen a file küldés így, de nem tudom az l90-embe az NFC funkciót megtalálni..+Tehát miért logikus, hogy egy l65-ben benne van az NFC, sőt, a kamera videó felvevő részében pillanat képet is lehet csinálni a videóban, itt az l90-ben meg se NFC, se pillanatkép ikon a videó felvevésnél, vannak érdekes dolgok...

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#17022) beg válasza Feri1977 (#17021) üzenetére


beg
veterán

A dual-ban nincs NFC. A topikját itt leled.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#17023) Feri1977 válasza beg (#17022) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nem dualom van, de köszönöm.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#17024) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok.

Létezik, hogy egy G3s-nél KDZ frissítés után megváltozik az IMEI szám?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17025) atosan válasza stilo18 (#17024) üzenetére


atosan
addikt

Nem szabadna :(

Maine coon

(#17026) stilo18 válasza atosan (#17025) üzenetére


stilo18
addikt

Akkor frankón átvertek egy G3S-el itt a fórumon :o

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17027) atosan válasza stilo18 (#17026) üzenetére


atosan
addikt

Sajnos az hamarabb benne van a pakliban, pláne, ha gyári romot flasheltél fel, azok KDZ-vel tuti nem piszkálják az IMEI-t.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#17028) #79335424 válasza air (#17020) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak wifin tudott kommunikálni és a routerben néztem, hogy merre próbálkozik. Érdekes, hogy Mao elvtárs hazájából származó IP -t nem nagyon találtam. Olyan Google IP -ket viszont igen, amiket böngészőben visszaellenőrizve, hibás certifikációt kapok.
Van a telóban kijelzőkopogtatásos ébresztés. Ennek nyilván kell legyen egy olyan fogadó szolgáltatása, ami OS -től "független". De azért a koordinátákat mégse kéne lássam a logban, mert sztem ez hatalmas rés a pajzson. Egy szintén kiolvasható, aktuális activity -vel párosítva, bármilyen művelet (akár egy kód beírása is) reprodukálható.
Meg érdekes szolgáltatásokat is látok. Pl. "Screenshot Client". Ez mi lehet? Pontosabban, azt értem, hogy mi lehet, csak azt nem, hogy mi indokolja.

(#17029) Keeperv85 válasza #79335424 (#17028) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mezei adb elérés útján lehet nyomkodni a gombokat a kijelzőn… és az adb megy wifin… Biztonságról nem nagyon kell így álmodozni.

(#17030) #79335424 válasza Keeperv85 (#17029) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt tudom, hogy van érintésemuláció, az "input tap x y" parancsot szoktam is használni, ha valamit csak így tudok elérni, vagy nincs türelmem keresgélni más lehetőséget. De a korábbi telóimon ilyenkor egy "input abstract method" bejegyzés került a logba (remélem, hogy jól emlékszem a sorra), ami semmi egyéb, konkrét infót nem tartalmazott az érintés pozíciójára vonatkozólag. Így, csak a logból, utólag nem lehetett a konkrét bevitelt reprodukálni. A koordinátákkal, illetve a hardvergombok funkcióneveivel viszont igen. Kiolvassa a képernyőfelbontást, az aktuális activity -t és a használt billentyűzetet, majd szépen végigzongorázza rajta az activity indítása utáni koordinátákat és ennyi. OK, van benne némi hibaszázalék a billentyűzet egyéni beállításai miatt, de sztem így is elég jó eséllyel lehet bepróbálkozni.
Persze, így is elég sok feltételnek kell teljesülnie, meg a log is tiltható, de pl. én az alkalmazásfejlesztőknek szoktam mellékelni logot egy-egy visszajelzéshez. Úgyhogy jó lesz odafigyelnem az ilyesmire.

(#17031) ksanc válasza #79335424 (#17028) üzenetére


ksanc
őstag

Nem csak http és tcp kommunikáció létezik a világon :) Így hiába is nézel certifikációt ilyen ip-kre :)
Persze hogy mi és mit akar, az más kérdés.
Bár kapcsold ki a hálózati hozzáférést az asztali gépeden aztán indíts egy jó hálózati forgalomelemzőt majd engedélyezd újra a hálózatot, csatlakozz a netre és nézd meg, mik történnek :)

(#17032) Keeperv85 válasza #79335424 (#17030) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem kellenek a koordináták sem…

[link]

(#17033) Pirostank


Pirostank
csendes tag

Sziasztok, kezdö vagyok, a segitsegeteket szeretnem kerni, hogy mit mit takar a droid alk. között az ELM AGENT , miert nem lehet leallitani, - ujrainditaskor elindul ujra, valamint a Mobilkövetö "szolgaltatas" . A Nearby Services-t sem tudom, mi es nem talalok roluk semmit Hogyan allithatom le ezeket az alkalmazasokat, ujrainditaskor ujraindul. Jo jatek... Tudna valaki vmi megoldast? Nagyon köszi, Üdv.

Üdv : Tankok

(#17034) #79335424 válasza Keeperv85 (#17032) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez más. Az "input keyevent x" az OS -ben konkrétan definiált funkciókhoz kell. Pl. a külső bill. -ről történő karakterbevitel is ezekkel történik. Az External Keyboard Helperben is ezeknek az átvariálásával lehet remapolni. De ezzel nem tudsz pl. egy parancsikont elindítani vizuális visszajelzés nélkül. Valamint, ez is csak egyirányú utasítás. A többi telómon ugyanúgy nem jelent meg a logban a keycode, mint az érintésemulációnál a koordináták. Vagyis, a többi telómon ez sem volt reprodukálható a logból. Nem a beviteli utasítás küldését tartom aggályosnak, hanem a fogadott beviteli utasítás konkrét adatainak logolását.

(#17035) ksanc válasza #79335424 (#17034) üzenetére


ksanc
őstag

Hát, végül is log, ez a dolga, nem? :))

(#17036) Keeperv85 válasza #79335424 (#17034) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem is kell neked, hogy parancsikonokat kezeljen le, elég ha a háttérben futó bármilyen folyamatot piszkálhatod, ami adott esetben csak input eseményre aktív. Talán még a logban sem kapod el, mert időszakos a működése…

(#17037) #79335424 válasza ksanc (#17035) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézhetjük így is, de sztem nem ez a dolga és mint írtam, ez az első droid, aminek a logjában ilyet látok. Vannak olyan rendszerüzenetek, amikről van utalás a logban, de ezek konkrét infókat nem tartalmaznak. Sztem az input infó is ilyen kéne legyen és a többi droidomon így is volt. Gondolj bele, hogy ezzel milyen könnyen vissza lehet élni!

(#17038) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halihó Mindenkinek :R

Olyan dologba ütköztem ,ami jelenleg meghaladja az Android-ra kiterjedt képességeim.
Adott egy Lenovo P70-es készülék ,de ez annyira nem lényeges.

A probléma, hogy 4.4-től , ha jól olvastam iszonyatos mértékben teliszórták szolgáltatásokkal az Android-ot, amelyek a háttérben monitoroznak, és ébresztgetik a CPU-t.

Na már most ennek szeretnék véget vetni, és kioltani azokat, amelyek akadályozzák a CPU deep sleep-et.

Kinek mi a tapasztalata ezzel , merre induljak neki?

Wakelock fent, Better Battery Saver is... Készülék rootolve, AutoRun Manager és Disable Services is fent a szolgáltatás gyilkoláshoz

/ ui: Alap dolgok persze kilőve / tehát helymeghatározás .. /

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17039) LámaZ


LámaZ
addikt

Van egy ...
- jó hírem: androidos eszközzel tudom használni az USB-nyomtatót;
- kérdésem: USB-webkamerát szeretnék most használni (még mit ne?), de nem tudok, pedig keresgélek, de egyelőre nem sok sikerrel. (Tán ezt kéne elolvasniuk a förmverkészítőknek.)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#17040) Keeperv85 válasza LámaZ (#17039) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Van nekem is egy jó hírem, bár téged kevésbé vigasztal, de nem vagy egyedül. Én egyszerűbbre vágytam:

Két kamera van ugye... gondoltam én naiv, hogy a kis arcocskámat (nagy fejemet) veszem elsőre az F.F.C.-án, majd a beköszönés után váltok, hogy "na akkor most lássuk a...", hát ugye nem váltok, mert erre az alap szoftver nem képes... Oh, zseniális.. akkor ne legyen váltás, képben kép, mehet két kamera... de nem ám! Arra sem... Ehhez már csak a hab a tortán, hogy ha a front kamera megy, akkor drámai mértékben esik vissza a hangminőség a legtöbb Androidos készülék mellett. Szóval ez még mindig nem videó kamera, sőt... :((

(#17041) Keeperv85 válasza air (#17007) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Egy alkalmazás akkor fut natívan, ha közvetlenül az OS felett fut, nem virtuális gépben, emulátorban, böngészőben, vagy egyéb más program közvetítésével.
Én így értelmezem a natív futtatást. És ez OS-től független."

Nem értelmezted rosszul, csak most nem gondoltad végig, hogy pont azt mondod amit én! Közvetlenül az OS felett: tehát nem használ semmi emulációt, VM-et, stb. ahogy írod is! Na most a Windowsra írt programok 99%-a bizony használ, mégpedig a netframework keretrendszert. Natív kódban már rég láttam felhasználói szoftvert futni. Tudod ilyenkor szoktam mosolyogni, mert eszembe jut, hogy a WP tábor legnagyobb érve, hogy a droid virtuális gépen fut, tehát soha sem lesz gyors. Csak éppen azt felejtik el, hogy a WP is...

(#17042) #79335424 válasza LámaZ (#17039) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt tedd hozzá, hogy milyen Androidos eszközzel! Nem mindenki olvassa azt a topikot. Olyan ez, mint a Lan. Telókon komoly belenyúlás nélkül esélytelen, néhány tabon adapterrel megoldhato, a T-R42 -n, M8 -on, Minixen meg ott az RJ45, csak be kell dugni a kábelt.

(#17043) air válasza Graphics (#17038) üzenetére


air
nagyúr

Nincs itt semmi komoly gond.
Másfél nap alatt 10% awake, és még 37% az akku, teljesen normális (felénk).
Látom root van, akkor mehet Xposed és Greenify (Donated = 1 doboz cigi ára) Google Play services és Google services hibernálás és ennyi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17044) Graphics válasza air (#17043) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Xposed sajna kilőve, egyelőre nicns a telefonhoz, a Greenify-t megnézem, hátha segít, habár teljes kihibernálni se akarom a Play Services-t, mert emailekhez kellene még :D

szerk: Jah látom a kettő együtt lenne okés, akkor még várnom kell erre.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17045) air válasza Graphics (#17044) üzenetére


air
nagyúr

Mi az, hogy nincs Xposed?
Már LP-re is van.
Nyugodtan hibernálhatod a Play Services-t, attól még működik az email.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17046) Graphics válasza air (#17045) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt irja :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17047) air válasza Graphics (#17046) üzenetére


air
nagyúr

Ez milyen rom és milyen készülék?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17048) Graphics válasza air (#17047) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lenovo P70 - VibeUI
4.4-es Androidon alapul. Hivatalos forgalmazásból.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17049) ksanc válasza Graphics (#17048) üzenetére


ksanc
őstag

Hát ezzel lehetnek gondjaid, az van, amit ír.
Aliyun operációs rendszer.

Mit ír az infó a Beállításokban?

[ Szerkesztve ]

(#17050) Graphics válasza ksanc (#17049) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nem Aliyun op.rendszer, az kb akkor kihalt, mikor bejelentették.

XDA-n írnak róla, hogy mi a pontos ok. , de nem süppedtem még bele a témába

@air: :D épp beszerkesztettem

@Keeperv85: A leírás alapján szinte minden kínai gyártónál előforduló eset...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.