Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40551) crok válasza Rruuer (#40550) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor gyak. bukta, az USB mód MTP-re állításához (ha nem az az alapértelmezett, akkor) kéne legalább hogy a digitizer menjen de akkor is vakon kellene mókolnod. Ha be lenne kapcsolva az USB hibakeresés és lenne olyan PC amire volt már dugva akkor digitizer nélkül is meg lehetne oldani (ha nem.. akkor megint vakon mókolhatnál hogy engedélyezd a PC-t). Ha a bootloader nyitott lenne.. és létezne rá használható TWRP ami mondjuk legalább 3.x verziójú.. akkor lenne rajta MTP, fastboot-ban el lehetne indítani vagy eleve flash-elni és elindítani recovery-ben.. akkor USB-n MTP-vel le lehetne legalább azt menteni ami a belső tárhelyen van (feltéve hogy nem volt ujjlenyomat/PIN/feloldóminta hozzáadva mert akkor azt is fel kellene oldani, digitizer nélkül sehogy vagy azzal de vakon..).. Ha nem volt cloud szinkron sehova akkor szerinem ez így bukta. Ha fontos az adat akkor kerítsetek egy kijelzőt (hátha van bontásra ítélt készülék Hardveraprón, amiben jó a kijelző de mondjuk alaplaphibás..) hogy menteni tudjatok, közben meg nézzetek egy másik készléket..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40552) Fall-N válasza Bozek (#40549) üzenetére


Fall-N
veterán

Különösebb gond nincs vele, de ráfér egy kis újítás.

(#40553) Bozek válasza Fall-N (#40552) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor használj Tapatalk-ot, úgyis az az alapja az XDA alkalmazásnak, csak ahhoz mást is hozzá tudsz adni. És az folyamatosan frissül is.

(#40554) lovi27 válasza crok (#40551) üzenetére


lovi27
addikt

Egyszerűbben - legyen rootolt és akkor ezek alapból teljesülnek. ;]

(#40555) crok válasza lovi27 (#40554) üzenetére


crok
Topikgazda

Legyen :U ;]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40556) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Zebra scanner-en van egy Velocity nevű app. Valamiért menet közben bezárja magát míg megy a scannelés. Ritkán csinálja, viszont nem tudjuk miért. Van rá esetleg mód, hogy kiderítsem, hogy mi okozza? Bug reportot tudok csinálni, esetleg ezt felölteni valahova ami kiskálázza (akár diagrammba), hogy miért van ez.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40557) crok válasza iceQ! (#40556) üzenetére


crok
Topikgazda

Diagramba skálázni hogy miért zárt be? Azt nem fogja megmondani.. de a logcat részben a bugreport-ban ha elszállt akkor leírja hogy miért csinálta, utána lehet menni vele az app készítőjéhez.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40558) Rruuer válasza crok (#40551) üzenetére


Rruuer
senior tag

Garis a teló. Ki is cserélik a kijelzőt, csaak az a kérdés hogy a képek megmaradnak e. Meg ha felteszem a TWRP akkor nem ugrik a gari?

(#40559) crok válasza Rruuer (#40558) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát sokat segítene milyen készülék :D De azért egy nullás kijelzővel nem biztos hogy triviális bootloader-t nyitni, egy TWRP-t felpasszírozni.. De amúgy akkor add le szervízbe és külön rögzítsd hogy NE nyúljanak máshoz.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40560) Rruuer


Rruuer
senior tag

Samsung a 70

(#40561) iceQ! válasza crok (#40557) üzenetére


iceQ!
addikt

Máshol járt az agyam közbe :D Kiskálázni diagramba...Azt akartam írni, hogy hasonló oldal mint a Battery Historian. Ami skáláz csak közbe rájöttem, hogy itt nem lesz skála (áruház :D)
Köszi, megnézem :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40562) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!
Telefonom osszetort. Sms-eket nem mentettem automatikusan sehova viszont nagyon kellenének az sms-ek, de a kijelzoje sem jo a telefonnak így nem tudom kinyerni.
Van megoldas, hogy kinyerjem vagy másik telefonon lehivjam?

F.K.T.

(#40563) crok válasza psg5 (#40562) üzenetére


crok
Topikgazda

Volt valaha PC-re dugva ADB-vel? Akkor van egy ötletem..
[Tool][Windows] Control a device with a broken screen. Now with touchscreen support!! by k.janku1
Ezzel tudnád adb-n keresztül vezérelni a készüléket, PC-n láthatnád mit mutat a kijelző és egérrel vezérelhetnéd. Azt és úgy másolsz ahogy akarsz, mindent ugyanúgy lehetne.. akár SMS-t menteni is akár egyszerűen SMS Backup and Restore-al.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40564) Somatom válasza crok (#40563) üzenetére


Somatom
veterán

Az sem mindegy, hogy milyen teló. Pl. az enyémre ilyen esetben csak rádugnék egy DeX adaptert és probléma megpldva.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40565) crok válasza Somatom (#40564) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, de én tudom, hogy egy Xiaomi Mi 9T-je tört össze most..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40566) psg5 válasza crok (#40565) üzenetére


psg5
veterán

Igen, mi 9t torott :)
Nem volt soha Pc re kotve.
Reggel megprobalom ha nem bonyolult annak a programnak a használata.
Azzal ( ha mentettem amit akartam) talán gyari beallitasokra is visszaallithatom ? Ez a felekmem hogy ugy nem szivesen viszem szervizbe napokig otthagyva hogy sok adatom rajt van.

Hu ez elsore angolul igy bonyolultnak tunik nekem...

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#40567) crok válasza psg5 (#40566) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor bukta.. ugyanazt tudom mondani amit pár hsz-el fentebb #40551: ha fontos az adat akkor mondjuk szerzel egy donort, abból a kijelzőt (digitizer-el) összepattintod a töröttel amíg megcsinálod a mentést és megpróbálod eladni a "maradékot" két donornak.. vagy összeeszkábálod.. de ha sose volt ADB-vel akkor az a program se fog menni, hiszen az USB hibakeresést előbb ahhoz engedélyezni kellett volna (ha egyáltalán volt, de mivel PC-n sose volt a telefon nem gondolnám hogy bekapcsoltad, hisz' minek..) aztán első PC-re csatlakoztatáskor a telefon feldob egy ablakot hogy engedélyezed-e az ADB kapcsolatot egyáltalán, ami kijelz nélkül bajos lesz (digitizer nélkül még USB egér menne.. de így..). Mivel még a bootloader sincs nyitva így ha turkálni is akarna valaki rajta akkor ugye nyitnia kellen, ha kötve van már a készülék Mi Account-hoz akkor eleve csak olyan account-al lehetne ami spec. szervíz account.. annak a Xiaomi-nál is nyoma van ha egy telefonon használják, még ha vissza is zárják a rekord bekerülne. Ha meg volt ujjlenyomat/PIN/mint a hozzáadva akkor a filerendszertitkosítás default_password-je is át lett állítva úgyhogy kb. null esélyes hogy belemásznak / bele tudnak mászni neked..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40568) vmaxter válasza crok (#40539) üzenetére


vmaxter
tag

Szia!

Huawei Y Prime 2018, 8.0.0. De a P 10 Lite-om is ugyanezt csinálja, szintén 8-as Androiddal.

(#40569) psg5 válasza crok (#40567) üzenetére


psg5
veterán

Koszonom!
Vagyis sms-eket kinyerni nem tudom, de ha beadom javitani más nem tud turkalni benne, jol ertem?

F.K.T.

(#40570) batyuska100


batyuska100
senior tag

Sziasztok!

Lehet, hogy nem ide való a kérdés, akkor dobjatok meg egy linkkel. Vettem egy Samusng Galaxy Xcover 4 okostelefont, géppel összekötve a mappát üresnek tekinti, kell-e valami PC Suite hozzá?
[kép] [kép]

(#40571) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Hogy a bubanatos fenebe lehet egy Samsung telefon resetelni?
Elozmeny, a telefon kb 2 eves, a kollegame, akkor csinalt egy gmail cimet, DE azota kb masfel eve megszuntette es csinalt egy uj gmailos mailt. Akkor a regi gmailbol a telefonon szabalyosan kilepett es meg is szuntette azt a gmailt
Tegnap akart egy gyari visszaallitast mert eledta a telefont de a Samsung account vagy mi a fene meg keri a visszaigazolast, az meg ugye a regi maicimre menne a kor bezarult.
A kollegem 1 napot, en is 1 napig kuzdottem 1 napig vele hogy dogolne meg ez sok tulbiztositott szar.
A regi google fiok mar nem visszallithato, azt irja a gugli deviszont ugyanarra a regi nevre nem enged fiokot csinalni.
Innen hogyan tovabb mert a szajbavert Samsung telefon addig nem engedi a factory resetet mig nem igazolja magat azt meg mailcim hianyaba nem lehet

(#40572) F.E.K.. válasza tordaitibi (#40571) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Mail alias esetleg az új fiókhoz a régi címmel? (Bár ha regisztrálni nem engedi akkor talán azt se lehet persze)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#40573) crok válasza tordaitibi (#40571) üzenetére


crok
Topikgazda

És ha neten belép a Samsung account-ba (a mailcím adott, a jelszóra emlékszik?) és átírja az emailcímet? Esetleg telefonszám nem lett regisztrálva, azon keresztül nem lehet beléptetni? (PS: A készüléked a héten megpróbálom feladni!)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40574) tordaitibi válasza crok (#40573) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

És F.E.K.. ,
eszembe se jutott a Samsung acc. webes felületen, talán mert nekem sose volt bár egy szem MI accountom azért van de azt se az ilyen csiricsáré csicsa szolgáltatások miatt csináltam hanem BL. nyitások miatt, az legalább engedett utána kilépni minden faxni nélkül.
Épp itt ül a telefon tulajdonosa velem szembe és bambán kérdi, milyen jelszó, ő csak a gugli jelszavára emlékszik.
Vagyis 2 éve belépett a Samuba (mer' csesztette a telefon percenként hogy milyen jó is az), aztán ki is ment a fejéből.
Most indul a közeli telefonos boltba és megpróbálja ott valahogy megcsináltatni.

OFF,
egy jó LG telefont sem tudunk normálisan resetelni, barátom egy rokonától kapta mert annak már nem kellett, csak a FR. során belefutottunk egy Avast Mobile Security-be.
És az se engedi a FR-t amíg meg nem adjuk a jelszót, természetesen a régi tulaj nem emlékezett rá.

OFF2,
én már gyerekek nem vagyok erre a világra való, komolyan mondom mert ezek és a reklámok és az egész nyakatekert mindenség már engem kimondottan idegesít.
Szerintem ezek a felfokozott biztonsági mizériák olyanok mint a magyar jog.
Pont azt szívatják akit védeniük kéne.

OFF3,
crok ne kapkodj, hol van még a karácsony? ;)

[ Szerkesztve ]

(#40575) batyuska100 válasza batyuska100 (#40570) üzenetére


batyuska100
senior tag

Erre valaki? (#40570)

+1 probléma:
Ha bejelentkezek egy email címmel akkor a telefon addig addig küldözget Fiókművelet szükséges üzeneteket, ameddig be nem állítok valami képernyőzárat. Android 9 van a telón.

(#40576) tordaitibi válasza tordaitibi (#40574) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

A telefonos boltba 2 perc alatt megoldottak, hogy hogyan azt a kollegam se tudja mert nem latta mit buveszkedik a szaki.
Hogyan csinalta, gozom sincs de irrital hogy ugyesebb mint en :)

(#40577) crok válasza tordaitibi (#40576) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak a jogosultsaga tobb.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40578) iceQ! válasza crok (#40577) üzenetére


iceQ!
addikt

Mivel több? Samsungnál láttam amúgy hasonló esetet. Telefont beküldtük úgy hogy Google fiókból nem léptünk ki, erre úgy jött vissza, hogy FR + nem kért semmilyen Google azonosítót. Mindegy volt milyen acc léptél be, sikerült. Milyen jogsiai vannak egy telefon boltosnak vagy szervizesnek?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40579) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Üdv!

Újra itt. A múltkor már fordultam hozzátok egy kérdéssel, amit végül hardverhibának könyveltünk el (+1 válasz szoftverre), nem is foglalkoztam vele többet, küldtem vissza a szervizbe. Miután megérkezett, a munkalapon az alábbiak szerepeltek: SW frissítés és alkatrészcsere. Legnagyobb örömömre cserélték az akkut, hátlapot, előlapot, ujjlenyomat szenzort. Megérkezett, tökéletesen üzemelt, majd jött a rettegett kérdés, hogy frissítem-e a szoftvert EMUI 3.1-re? Hát mondom csak nem lehet baj, frissítem. 4.8GB update, töltöttem mobilnettel, munkaidőben, mert miért ne (Azóta otthon wifin is, hátha az instabil mobilnet az ok)? Feltelepítette, nem írta ki a csomag ellenőrző összege hibás, de újraindítás után nem volt változás. Maradt a régi verzió. Azóta ugyanazokat a hibákat produkálja: újraindul, látszólag grafikai hibák, kilépked az alkalmazásokból.

Próbáltam eRecoveryben updatelni a szoftvert, azóta már csomaghibát ír. Próbáltam ugyanitt OTG-vel pendrive-al (lehet a probléma az exFAT-ban rejlett, de a fájlkezelőben ezzel a fájlformátummal is láttam mindent), nem ment. Mindjárt nekiesek egy eRecovery factory resetnek, esetleg NTFS, FAT32 OTG stockrommal megcsinálni, hátha.

Sajnos az új update nincs fent az XDA oldalán, ezért próbálkoztam a jelenlegi verziót visszarakni a telefonra, sikertelenül. Jelenlegi: PCT-L29 10.0.0.201(C432E10R3P4), új: PCT-L29 10.1.0.211(C432E10R3P4). Az alany egy Honor View 20.

Hátha tud valaki segíteni, azt megköszönöm! :R

Mindjárt megejtek egy e-mailt a szerviz irányába is, hátha felajánlanak egy levásárlást. :C :C

gölmétcsül ©

(#40580) crok válasza iceQ! (#40578) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha visszaolvasol ez pont egy Samsung :D (Xiaominál is van ilyen, meg úgy tudom mindegyiknél) Ha van számukra hitelt érdemlő bizonyítékod hogy a tied a készülék akkor van olyan lehetőségük (nekik, szervíz account-al) hogy ki tudják ütni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40581) iceQ! válasza crok (#40580) üzenetére


iceQ!
addikt

Igen olvastam, hogy Samu :) Ezt jó tudni. Akkor ez nem Apple, hogy ha nem tudod a pw-t akkor kuka :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40582) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Egy Huawei G8-on szeretnék egy navi sys.text--jét úgy beállítani, hogy a teló Bt-on adja le az internet rádió hangját, de a navi a teló hangszóróján szóljon.
Lehetséges ez egyáltalán?

Segítőkész lélek azt tanácsolta, hogy a navi audio csatornáját írjam át.
Ez a lehetőség adott:
navigation_audio_stream=3

;STREAM_VOICE_CALL - Value: 0
;STREAM_SYSTEM - Value: 1
;STREAM_RING - Value: 2
;STREAM_MUSIC - Value: 3
;STREAM_ALARM - Value: 4
;STREAM_NOTIFICATION - Value: 5
;STREAM_BLUETOOTH - Value: 6
;STREAM_DTMF - Value: 8

Melyik csatorna működne?
Vagy külsős app kell hozzá?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#40583) crok válasza HoTaZo (#40582) üzenetére


crok
Topikgazda

Somatomtól van egy tippem, nem tudom ez neked jó lehet-e mert nem tudom hogy a navi hangját végülis a telefonon hagyná-e de szerintem igen: egy audio router alkalmazás mint pl. ez vagy ez (vagy hasonló)? Egy próbát megérne szerintem de offba teszem mert nem tudom kipróbálni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40584) HoTaZo válasza crok (#40583) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, a két javasoltból egyik se azt csinálta, amit reméltem.
Az első a Bt hangot is a telefonra tolja vissza, csak a hátsó hangszóróra. A másik mindent a fejegységre csak felerősítve.
Alkalmazásban olyat tudnék elképzelni, hogy ki tudjam valasztani, melyik alkalmazás hangja menjen a Bt szálon, melyik a hangszórón.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#40585) Mcrazy válasza HoTaZo (#40582) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!
Az én tapasztalatom szerint a a Media/Music és a System hangcsatorna müködik úgy, hogy ha Bt hangszóró van csatlakoztatva, akkor a teló hangszórójá nem jön ki hang. Minden más csatorna együtt szól a Bt-n és a saját hangszórón. Tehát a Rádió az biztos a Media csatornán szól, a Navi meg ahova teszed, de vagy azis a Bt-n vagy mindkettőn.

Üdv: Mcrazy

(#40586) HoTaZo válasza Mcrazy (#40585) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szia!
Igen, azt tapasztaltam, hogy az értesítések vagy messenger csöngetés szól mindkettőn.
Akkor játszok a sys.text hangcsatornáival.
Azt nem értem, hogy a naviban miért löki magától vissza a "Csak hangszóró" kapcsolót? Van egy Bt kapcsoló is a naviban, ami az én logikám szerint a Bt-ra kimenő jelet kéne kapcsolnia, de az nem csinál semmit.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#40587) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Hello ,

egy érdekes észrevétel miatt érdeklődök.A lényeg hogy egy ideje a twitch alkalmazáson nézett streamek többsége akadozott fullhd-ban , de csak kizárólag amikor a voda netjével használtam. Wifivel ugyanazon stream tökéletes volt. A csomagom a red infinity world , sebességem itt Győrben mindig 100 mega körüli, tehát bőven megfelelő az 1080p ben történő megtekintéshez. Emiatt azt gondolván hogy az S7 samu már öregecske , és már gyengélkedik pár nappal ezelőtt beruháztam egy S20+ -ra, és láss csodát a twitch alkalmazás telepítése után teljesen ugyan úgy akad ha a voda netjével nézem, mint az S7-el tette.Mi lehet ezuel a gond? Gondolom nem a telefon hibája , vagy akár az is lehet?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#40588) crok válasza DrTechnoid (#40587) üzenetére


crok
Topikgazda

Ket, ennyire idoben is eltero keszuleknel ugyanaz a hiba..? Nem hiszem. Foleg, hogy pl. Wifi-n meg amugy is okay.

Ha 3G-re visszaveszed ott is csinalja?

PS: az elerheto savszel csak egy szam, nem feltetlen mervado, egy speedtest meg egy stream forgalmi karakterisztikaja teljesen mas.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40589) Somatom válasza DrTechnoid (#40587) üzenetére


Somatom
veterán

Melyik Voda APN van beállítva? A tömörítősön nekem elhasalt a Telenor MyTV. A másikon szépen fut.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40590) DrTechnoid válasza Somatom (#40589) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ha erre gondolsz, akkor nekem ez a 2 van :

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#40591) Somatom válasza DrTechnoid (#40590) üzenetére


Somatom
veterán

Az a tömörítős. Az elsőt írd át erre:
standardnet.vodafone.net
Lehet, hogy utána kell neki egy reboot.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40592) DrTechnoid válasza Somatom (#40591) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Geez, kössze , semmi akadás. Érdekes hogy az ügyfélszolga még hasonlót se említett , se nem utalt rá hogy ezzel is lehet machinálni.Pedig a szokásos egyenszöveget szajkózó alkalmazotton kívül egy 'technikus' kollega is visszahívott és ő is annyit állapított mev hogy a sávszélem megfelelő, akkor minden megfelelő. Nem tudom elhinni hogy a srácnak nem volt tudomása arról hogy ez átírható, ha azt veszem alapul hogy te mint segítőkész fórumozó tudsz róla hogy van ilyen lehetőség. Respect mégegyszer.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#40593) crok válasza DrTechnoid (#40592) üzenetére


crok
Topikgazda

@Somatom: szép fogás :D

@DrTechnoid: akkor most.. eladod és visszatérsz a régire? :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40594) DrTechnoid válasza crok (#40593) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Marad , már kezdem mexokni :) Az S7re már úgy tekingetek mint egy leprásra szoktak :DDD Egész héten melóztam , úgyhogy csak 7végén tudom teljesen testreszabni s20 kollegát, authenticatorok , kedvenc appok stb jön át erre , S7 meg jó lesz 3ik steam acc-hoz új telszámmal.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#40595) Somatom válasza DrTechnoid (#40592) üzenetére


Somatom
veterán

Nem egyformák. Amikor a MyTV miatt hívtam őket, akkor az ÜFSZ kapásból ezt a tippet adta.
Egyébként EZ még hozzátartozó infó.
Ja, és ezzel az APN -nel publikus IP -t kapsz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40596) Nimrod


Nimrod
addikt

Nokia 3-ra telepítettem a szeptemberi security update-et, azóta furán viselkedik a teló. Például SD kártyára most hirtelen kitalálta, hogy nem támogatott és formázzam. Újraindítás megvolt, továbbra is csinálja. Ötlet? :F

(#40597) lovi27 válasza Nimrod (#40596) üzenetére


lovi27
addikt

Akkor tapasztaltam hasonlót, amikor külső eszközön - pl. pC-én - formáztam meg az SD kártyát. Végül átmásoltam PC-re a kártya tartalmát és hagytam, hogy a mobil formázza meg. Majd utána visszamásoltam. Azóta egyszer se nyafogott, pedig nem mostanában volt.

(#40598) Nimrod válasza lovi27 (#40597) üzenetére


Nimrod
addikt

Elég régóta benne van már ez a memóriakártya, azóta volt már hasonló frissítés, de ilyen gond nem volt még. Akkor volt hasonló - véletlenszerűen összeomló appok - amikor még egy régebbi Android volt rajta, 8-as talán. LinkedIn tipikusan ilyen app volt, 9-esre frissítéssel megoldódott ez a probléma. Most úgy látom Play Store is simán kijön hibaüzenet formájában, miközben látszólag rendben van. Illetve zárolt kijelzőn nem látom például weather app adatait sem, hiába fut az is gond nélkül.

(#40599) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nokia 2.1 9-es Android Go-val teljesen jól működött, de mióta 10-esre frissült használhatatlanul akadozik, leáll, kikapcsol. Hogyan lehetne visszaállítani a 9-esre? Különben falnak repül... mert tényleg egy rakás hulladék jelenleg. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#40600) Viktor0610 válasza Algieba (#40599) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy gyári visszaállítást megpróbálnék.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.