Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40901) Viktor0610 válasza qqzs (#40899) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem nyomkodhattad végig az összes beállítást, ha nem találtad meg a kérdéses menüpontot. ;]
Egyébként a helyesírás ellenőrzést kell kikapcsolni. Arra nem emlékszem, hogy a billentyűzeten belül vagy rendszerszinten.

Samsung Galaxy A54

(#40902) hcl válasza chris94 (#40900) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Linux az Ubuntu alá. Az a legfelhasználóbarátabb, és a legtöbb leírással rendelkező. Mondjuk amit eddig láttam fordításhoz, annak kb. mindegy, min fut, mert GCC fordítók meg Java mindenre van.

Mondjuk buildeléshez nem sokat értek, én is most kezdtem el szórakozni vele - 14.1 Lineage a régi telefonomra simán lefordult, de az official, volt rá leírás - most pl. arra akarnék valami átlalános 8.x -hez való kernelt (meg 8.x droidot) forgatni, az már nem akar menni :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#40903) Salex1


Salex1
senior tag

Sajnos nem találok a Redmi Note 9-nek saját élő topicját, de hátha van itt valaki aki tudna segíteni. Szóval, a probléma, hogy ha a lezárt képernyőről indítom a fényképezőt az első kép készítésénél kilép és nem is menti el a képet. Valami ötlet?

(#40904) Viktor0610 válasza Salex1 (#40903) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sokat kerested, gondolom. ;]
Egy, kettő. :P

Én mondjuk megpróbálnék egy Kamera app adattörlést, hátha.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#40905) crok válasza Salex1 (#40903) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem ez a topikja? A kamera app teljes adattörlésével megvoltál már?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40906) Salex1 válasza crok (#40905) üzenetére


Salex1
senior tag

Megvolt az adattörlés. Láttam a topicot, de hallott.

(#40907) hcl válasza Salex1 (#40906) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Komplett gyári reset?

Mutogatni való hater díszpinty

(#40908) lovi27


lovi27
addikt

Egy új lehetőség, ha valaki nem akar adb-t telepíteni a PC-re, de néha szükség lenne rá:
WebADB lets you run ADB right from your web browser

(#40909) crok válasza lovi27 (#40908) üzenetére


crok
Topikgazda

Érdekes, én azt hittem ez millió éve elérhető, hiszen a Helium-nak is volt Chrome Store-ból elérhető adb engedélyező extension-je, meg ott volt az ADB for Chrome for Android is - de akkor jól továbbgondolták és léptek előre ebben, jól látom? Hogy össze van pattintva a shell, a file manager, az scrcpy, etc? Pofás megoldás! (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40910) lovi27 válasza crok (#40909) üzenetére


lovi27
addikt

Lehet nem vadi új, csak én olvastam ma róla először. Így a kérdéseket passzolom. :D

(#40911) qqzs válasza Viktor0610 (#40901) üzenetére


qqzs
őstag

Köszi, az volt a megoldás, rendszerszinten.

Eladó: GTS450

(#40912) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok,
Messengerből kicsontozható a reklám? Próbáltam mindent AdGuard-al, eredménytelenül.
Köszönöm.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#40913) tordaitibi válasza D@niel (#40912) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem mert maga az app szedegeti le és jeleníti mrg.
Én fél napig szenvedtem vele, kerestem olyan régi verziót amibe még nincs benne.
2 variáció van, vagy feltelepül, reklámmentes. Az első telefon rebootig, akkor addig nem hajlandó elindulni amí nem nem hagyod frisíteni, és visszajutottunk a reklámokhoz,
vagy feltelepül de nem tud catlakozni a fészre.
Emiatt én váltottam a FB. Lite appra. Sajnos ebbe meg nincs élőszó csak cset.

(#40914) sphe


sphe
senior tag

#download_mode #fastboot

Van egy tabletem amit nem tudok bebootolni download módba. Mind adb paranccsal PCről, mind a hangerő+power billenytű kombinációval csak a logóig jut el (sarokban kiírja hogy fastboot) és megáll, nem reagál másra csak a hangerő gomb hosszú megnyomására, amitől újraindul normál módban.

(#40915) Oldman2 válasza sphe (#40914) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha Te nem kérdezel semmit, én igen...
:C

Mi a készülék pontos típusa?

(#40916) sphe válasza Oldman2 (#40915) üzenetére


sphe
senior tag

Ja, tényleg :DDD
Típus: Teclast P10HD (4G-s)
Kérdés :DDD : tudnátok segíteni? Köszi

(#40917) modflow


modflow
veterán

Tudnátok ajánlani androidra egy weboldal figyelő app-ot.

Feltettem a Web alert-et, beállítottam, hogy 10 percenként ellenőrizzen, de egyáltalán nem ellenőrzi magától.... :F

(#40918) szabi__memo válasza modflow (#40917) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Server & website monitor, Change detection, esetleg az Árfigyelő. Mindegyik másra való

(#40919) crok válasza sphe (#40916) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak tipp de nem az AndroidTool-al kell ezt mókolni, nem pedig sima fastboot-al?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40920) modflow válasza szabi__memo (#40918) üzenetére


modflow
veterán

Nekem konkrétan arra kell, hogy a Media Mark oldalát figyelhe, mikor lehet éppen Playstation 5-öt rendelni.
Alapból csak szöveg van az oldalon, megrendelés csak akkor lehetséges, ha van a készletükön. Ezt kellene figyelnie, hogy mikor változtatják meg az oldal tartalmát.
Adta melyik program jó?

[ Szerkesztve ]

(#40921) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

a telefon bazárogat alkalmazásokat, noha zárolva vannak. Hármat akarok egyidejűleg futtatni (mindegyik memória igényes), de egy idő után kilövi azt a kettőt ami éppen nincsen képernyő.

- le van zárolva a 3 alkalmazás
- tisztítás az indítás előtt megtörtént. ram: 3Gb-ból 1.5Gb ekkor még szabad (xiaomi note 3 pro)
- Nézem Elixírrel a mem info-t, és a következő beállításokat mutatja:
+ Memória korlát: 192MB (az egyes alkalmazásokhoz tartozó memória korlát)
+ Nagy határ: 512 MB (memória osztály, amikor egy alkalmzás large heap-en fut)
+ Max VM memória: 192MB (a virtuális gép által használható memória maximális mérete)

Ezeket nagyon keveslem. Van mód ezen értékek módosítására? Akár hogy a virtuális memória legyen mondjuk 1GB.

Köszi!

free your mind

(#40922) sphe válasza crok (#40919) üzenetére


sphe
senior tag

E szerint nem: [link]
De kipróbáltam, hátha, és Android tool nem látja (No devices)
Eszközkezelőben hatszor jelenik meg kérdőjellel, hogy Spreadtrum phone, de nem tud se tallózással sem automatikusan frissíteni (szerinte nem kell illesztőprogramok, vagy a legfrissebb)

Parancssorból az adb devices parancsra látja az eszközt.

[ Szerkesztve ]

(#40923) mobilizmo válasza sphe (#40922) üzenetére


mobilizmo
addikt

Konkrétan mit ad vissza az adb devices?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#40924) sphe válasza mobilizmo (#40923) üzenetére


sphe
senior tag

Ezt adja ki:

(#40925) crok válasza sphe (#40924) üzenetére


crok
Topikgazda

Egy adb shell parancsot adj mar ki, kapsz promptot a keszulektol? Hitelesitest/engedelyezest ker? Megadtad?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40926) sphe válasza crok (#40925) üzenetére


sphe
senior tag

Hitelesítést a táblagép még a legelső csatlakozás alkalmával kért, az adb Shell parancsra kapok promptot.
(P10_HD_EEA:/ $ _)

Android recovery menüig el tudok jutni ha nincs usb csatlakoztatva, de onnan kiválasztva a reboot to bootloader -re is lefagy aztán a splash screen-nél (egyik sarokban kiírja ilyenkor, hogy fastboot mode)

[ Szerkesztve ]

(#40927) crok válasza Jazz (#40921) üzenetére


crok
Topikgazda

Teljesen rossz a megközelítésed.
Először is a 3GB RAM mellé ezek a default értékek. Root-al ha akarod átírhatod DE teljesen felesleges.. mindaddig amíg logcat-ban nem azt látod hogy el lett dobva egy-egy process mallocfail miatt - vagyis amiatt hogy elfogyna a memória. Mielőtt belevágsz bármibe is először nézd meg logcat-el hogy mégis miért záródik be az az app.. utána ráérünk elmagyarázni az amúgy is bődületesen rossz magyar fordítást a memória értékekre meg hogy mi az a garbage collector, etc. 1GB VM mellett is simán bezáródik egy process viszont ha egy-egy appra 1GB-t állítasz dedikáltan.. akkor hogy fognak elindulni majd alapvető process-ek (minimum 20..25) ha az össz memóriád 3GB (+1.5 ZRAM)? Úgy összeomlik öröm lesz nézni (unresponsive.. ) Az pl. megvan, hogy egy sima Google Services önmagában 250..300MB RAM? Jó, egy része shared.. inkább nézd meg a logcat-et miért záródik be az app amit nézel, plusz ajánlom a TeMeFi-t, inább abban nézd meg melyik appod mennyi memóriát foglal, mekkora az LMK az egyes apptípusokra, ésatöbbi. A TeMeFi-ben van lehetőség az OOM_ADJ átállítására hogy az LMK ne is lője ki.. ha egy app azért lövődik ki mert elfogy a VM memória és a garbage collector se szedi össze magát.. akkor az az app simán rosszul van megírva. Egyéb esetben nem azt kell nézni amit most te nézel. Írtam a témában elég hosszan [1] [2] [3]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40928) crok válasza sphe (#40926) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen SoC ez pontosan? :\

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40929) sphe válasza crok (#40928) üzenetére


sphe
senior tag

UNISOC 64bit SC9863A a55
Mikor először wifire ment, kiírta hogy a Google Play protect gyanús alkalmazást talált és letiltotta. Szerintem ez gyárilag jöhetett valamiféle bloatware -rel amit direkt úgy csináltak meg, hogy ne lehessen kiirtani.
Adb sideload -dal vagy SD -ről, Android recovery-ből nem lehetne rootolni custom boot img-vel? Vagy azzal csak root nélkül lehet a gyári firmware-t újra rakni? Mert az úgy tűnik, hogy működik.

(#40930) MC Pite


MC Pite
veterán

Sziasztok, nem tudom ez a legjobb topik e a kérdésre, de inkább rendszerszinten lesz megoldás ha lesz:
Egyes alkalmazásokat (ok youtube) le tudom tölteni a mobilnetről? Nem csak a HD sreamet, nem csak háttérben, nem akarom az egész mobilnetet lekapcsolni. (Pl cégnél sokszor nincs net a wifin, átvált mibilnetre lejátszás közben, én meg jól nem veszem észre; amúgy egyebek miatt kellene napközben is a mobilnet).
:R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#40931) mizoli válasza MC Pite (#40930) üzenetére


mizoli
addikt

A "tölteni", gondolom "tiltani" akart lenni.
Le tudod. Ha van root, akkor AFWall+ tűzfal -mindenre külön szabályozhatod, hogy kapjon-e internet hozzáférét, és milyet.
Ha nincs, akkor a youtube engedélyei közül kikapcsolod a mobilnetet.

[ Szerkesztve ]

(#40932) crok válasza MC Pite (#40930) üzenetére


crok
Topikgazda

Root nelkuli tuzfal is van es a legtobb rendszerben van beallitas arra, hogy az appok wifi-t esvagy mobilnetet is hasznalhatnak. Annyi cink a rendszerbeallitasos megoldasban, hogy a rendszerappok wifi-jet altalaban nem lehet tiltani.. de a non-root es root tuzfallal megoldhato.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40933) sphe válasza crok (#40932) üzenetére


sphe
senior tag

Van olyan tűzfal applikáció root nélkül amivel csak néhány bizonyos donaint lehet engedélyezni és a többit elérhetetlenné tenni wifin?

(#40934) crok válasza sphe (#40933) üzenetére


crok
Topikgazda

A NoRoot Firewallban van szerintem ilyen, a NetGuard-ban is talan.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40935) MC Pite


MC Pite
veterán

Köszi, igen, tiltani akart lenni.
Nem látok az összes engedélynél sem hálózati dolgokat egyik telefonba sem.
Nincs root, sem az XZ2C, sem a 4a nem kínál olyat, hogy szabályozzuk mi mit kaphat(párom előző telefonján a Nován erre volt lehetőség).
[kép]
Így ezek fényében merre tovább, vagy rossz helyen kerestem? :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#40936) brd válasza MC Pite (#40930) üzenetére


brd
nagyúr

Én a NetGuard-ot használom nagy megelégedéssel, ebben apponként lehet szabályozni pl. azt is, hogy WiFi, vagy mobilnet elérése legyen-e. De mint mindennek, ennek is van egy hátránya: ha amúgy VPN-t használnál a mobilon, akkor lesznek problémáid, mert a No Root FW-k többsége (mindegyik?) úgy működik, hogy egy "belső" VPN-t épít ki (amin csak azt engedi át, amit beállítasz).

Szerk, #40935: Arrafelé is keresd, ahonnan a mobilnet beállításaihoz eljutsz, vagy a hálózati részben az "egyéb", vagy "több" menüben (nem tudom, melyikre ferdítik magyarul).

Ha már itt vagyok, én is kérdezek: Xiaomi Mi9-en vagy egy idiótaság, ami nem tudom, rendszerszintű-e, mert más A9+ eszközöm nincs. Arról van szó, hogyha fingerprint azonosítás van beállítva, akkor 72 óránként kéri a PIN-t. Na' most értem én, hogy ez sokaknak probléma, de én tudhassam már jobban, hogy nem vagyok agysérült és vagy nem felejtem el, vagy vállalom, mivel jár, ha elfelejtem. Ezt a 72 órás újraellenőrzést meg lehet valahogy hekkelni vajon, hogy ne kelljen (root van)? A topicjában többször kérdeztem már az elmúlt 1 évben, de az elég kihalt, a legtöbb arc ilyen "kijött a frissítés", "nekem is települt, itt az about kép ni'", "a kis cicás csengőhang benne van-e már", "mi a verziója a félévente frissülő nem hivatalos ROM-nak" típus. (A fingerprint kikapcsolás sajnos nem opció, mert az másik agysérültek miatt a fizetős appok használata okán szükséges.)

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#40937) mizoli válasza MC Pite (#40935) üzenetére


mizoli
addikt

Olyasmit keress, hogy adatforgalom korlátozása.
Ha nincs, akkor valamelyik tűzfal app.
Amit írtam, az AFWall+ semmit nem lassít, nem használ VPN -t, de root kell hozzá.
A nem root tűzfalak VPN-t használnak, de szerintem megér egy próbát.

brd
A 3 naponkénti kódbeírás biztonsági "szolgáltatás", nem tudok róla, hogy meg lehetne kerülni, de ez nem azt jelenti, hogy nem lehet, csak én nem tudok róla 🙂

[ Szerkesztve ]

(#40938) brd válasza mizoli (#40937) üzenetére


brd
nagyúr

Root-tal biztosan meg lehet kerülni/oldani, mert max. 71 óránként újraauthentikáltatom a rendszert automatikusan (a PIN-nel), a kérdés az, hogy ezt (hasonlót) valaki megcsinálta-e már? ;) A szolgáltatást erősen vitatnám: akkor lenne az, ha állítható lenne, de így ez egy kényszer, a biztonsághoz pedig nem tesz hozzá (vagy én nem tudok róla, hogyan - megtennéd, hogy ezt részletezed?), csak egyeseknél az elfelejtés ellen véd.

The only real valuable thing is intuition.

(#40939) mizoli válasza brd (#40938) üzenetére


mizoli
addikt

Ezért tettem idézőjelbe a "szolgáltatás" szót 😁

Elvileg az a célja, hogy véletlenül se felejtse el valaki a jelszavát. Én sem felejtem el, de tuti vannak olyanok is, akik elfelejtenék, ha sosem kellene használni.
Aztán ha pl. megsérült az ujja, ujjai valakinek, akkor ott a probléma, hogy ki van zárva a telefonjából.
Ezt oldja meg .

Egyébként engem zavar, beírom, azt' kész.

[ Szerkesztve ]

(#40940) mizoli válasza mizoli (#40939) üzenetére


mizoli
addikt

Az előbb kimaradt egy szó. Helyesen: nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#40941) brd válasza mizoli (#40939) üzenetére


brd
nagyúr

De a biztonságit nem. ;) De akkor nagyjából egyről beszélünk. Ha megsérül az ujjad, attól még tudod használni a PIN-t, mert azt bármikor beírhatod a fingerprint helyett (valójában az is a PIN-t használja).
Hát engem meg zavar, mert pont az lenne az egyik szempont, hogy kényelmes legyen, de ezzel ezt ki is nyírták az okosok (legalább az időtartam lenne állítható, mondjuk 1 hónapra, az még nekem is elfogadható lenne talán).

The only real valuable thing is intuition.

(#40942) felora:)


felora:)
tag

Sziasztok!

Telefon: Cat S31 dual sim
Android verzió: 8.1.0

Mind a két SIM slot használatba van. 1. SIM Vodafone, 2. SIM Telekom.

Mind a két telefonszámhoz szeretném használni a Vibert. Szétnéztem már internetországban és elég sok telefonnál van a beállítások menünél ilyen opció, hogy "klónozott alkalmazások". A lényeg, hogy én nem találom a jelenlegi telefonba sehol sem ezt a lehetőséget.
App létezik, hogy megcsináljam, de teli vannak kúrva reklámmal... Két felhasználó meg maceráls 1-2 üzenetetért átjelentkezni... Elő lehet hívni ezt a "klónozott alkalmazások" menüpontot valahogy? :R

Video, hogy pontosan mire is gondolok. :D [link]

(#40943) brd válasza felora:) (#40942) üzenetére


brd
nagyúr

Ha nem találod, akkor a telefonod gyártója ezt nem biztosítja a számodra (ez nem egy alapból, minden Androidban elérhető beépített szolgáltatás, mint pl. a logikátlan névjegy-kezelés). Androidot reklámszűrő nélkül használni pedig szerintem olyan, mint sajtreszelővel rejszolni: enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas (hogy egy klasszikust idézzek).

The only real valuable thing is intuition.

(#40944) felora:) válasza brd (#40943) üzenetére


felora:)
tag

Tehát egyelőre akkor valamelyik app marad... :/

(#40945) MC Pite


MC Pite
veterán

Köszi. Gyári korlátozás ebben a kettőben nincs, és root sincs.
ABD-s módszerrel csak az adott de programot fel lehet rakni rootoltan? Ezer éve csináltam vmire, de csak rátalálok ha úgy megy. Ugyan a pixelnél jó lenne amúgy is, de gyanítom az is kevés hogy a Miracastot visszaműtsem :U
A Bones megoldás se zavar, nem használok egyébként; elsőre neglesem a Netguardot :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#40946) crok válasza MC Pite (#40945) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem lehet ADB-vel se meg sehogy se úgy telepíteni hogy nem root-olod a készüléket és root jogot adsz egy appnak. Ilyen nincs.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40947) crok válasza felora:) (#40942) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyrészt rossz a topikválasztás, erre van az összefoglalóban is külön kiemelt Android alkalmazások topik a "melyik alkalmazás, ami" részben. Másrészt csak egy gyenge keresést kellett volna megejtened, hiszen [pl. itt] pontosan ugyanezt kérdezték és válaszoltam is, egyből 3 lehetőséggel. Harmadrészt a mindenféle reklámblokkolásról itt írtam hogy milyen lehetőségei vannak az embernek Android-on root-al és root nélkül. Negyedszer pedig a trágár kifejezéseket kérem mellőzd. Köszi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40948) MC Pite válasza crok (#40946) üzenetére


MC Pite
veterán

Akkor nem tudom pontosan azzal mit adtam pluszba., de pár appot (pl Gsam battery) ha így raktam fel, akkor a rootot igénylő dolgok is működtek.

Netguard jónak tűnik elsőre :R

Jut eszembe, a Miracast visszaműtés ide, vagy csak vmelyik Pixeles topikba való (mert nem hallottam még más telefonról ahol ne működne)?

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#40949) crok válasza MC Pite (#40948) üzenetére


crok
Topikgazda

A GSAM-nek vagy a BetterBatteryStat-nak adb-vel max jogot adhattál, olyat, amit app magától nem kérhet - max. root-al megadhatja magának. Ezek az adb parancsok meg vannak adva pl. a BBS Google Play oldalán is, XDA-n is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#40950) qqzs


qqzs
őstag

Sziasztok. Van arra otlet hogy xiaomi 10 miert csinalja, hogy az android sajat ebresztoje lefut hangtalanul es kiirja, hogy elmulasztott alarm? minden hangbeallitas ellenorizve, semmilyen hangero nincs piszkalva kesobb se, nincs semmilyen helyfuggo vagy barmilyen feltetellel elcsendesitett uzemmod beallitas. Appstore appot kell felrakni hogy legyen a telefonon ebreszto azon lemegy rendesen.

Eladó: GTS450

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.