Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25501) hunaqua válasza M_AND_Ms (#25496) üzenetére


hunaqua
addikt

"Vasas-Debrecen meccsre, ott sem érdekel senkit, hogy Hajrá Fradi!, pfuj Újpest!"

..dehogy nem ,mindegy ki játszik HAJRÁ FRADI :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#25502) blakey válasza mayday00 (#25498) üzenetére


blakey
titán

Számold meg a két kezeden (egy is elég), hogy hány ilyen box képes kadenciahelyes lejátszásra Android alatt dobozból való kivétel után. Tudod nagyon jól, hogy mindenféle mókolás nékül mely boxokon megy a kadenciahelyes lejátszás, ebből 1 ilyen van nálad, tehát ne számíts arra, hogy alapból megy minden a linkelt boxon mindenféle mókolás nélkül. LibrELEC és kész.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25503) sugarforce válasza M_AND_Ms (#25496) üzenetére


sugarforce
őstag

én értem, de nem is járok oda hittéríteni, se hozzászólni, mert nincs med cuccom.
Csak szoktam olvasgatni a kommenteket ott és arra reagáltam, hogy erős csúsztatások és ritkán előforduló dolgok vannak általánosítva ott az amlogicos lejátszókról, mert szar kínaiak.

(#25504) stigma válasza blakey (#25477) üzenetére


stigma
addikt

(#25474) Technoman: Igen, de köszi hogy te is leírtad és megerősítetted. :R

(#25477) blakey: Ez a wifis dolog elég jó hír, mert azt hittem azért jóval kevesebbet tud.

Igaz az számít még milyen messze van a routertől, mert az AC-s wifi távolsága azért kisebb mint az N-es típusé.
Nálam ez elenyésző, mert 1 méterre lenne a routertől, de örülnék ha nem kellene kábelezni.(vagy nem is kell kábelezni)

Köszi mindkettőtöknek. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#25505) hunaqua válasza sugarforce (#25503) üzenetére


hunaqua
addikt

A probléma abból adódik,hogy bizonyos üzleti csoportoknak jelentős problémát okozott a "filléres" Amlogic az LE párossal.Véleményem szerint ezek a semmiből előugrott márkák mint a med. úgy tűnnek el ahogy jöttek.Az Amlogic cuccok is így fognak járni,de az 7000huf és nem 40000huf

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#25506) Indiant válasza M_AND_Ms (#25482) üzenetére


Indiant
addikt

Az S905-re kötött Hdd-re ment. :F

(#25507) NLui


NLui
csendes tag

Sziasztok. Most vettem egy MEGOGO MXV 4K boxot. Tudnátok egy linket dobni az ehhez megfelelő LibreELEC - hez. Köszi

Ui. : esetleg a telepítéssel kapcsolatban is

Google rengeteget dob fel, nem szeretném elszúrni, ez az első lejátszóm

(#25508) Osynho válasza M_AND_Ms (#25496) üzenetére


Osynho
addikt

Ebben csak az a fura számomra, hogy konkrétan a kínai lejátszók emlegetése lett letiltva. Ennek ellenére a nyilván tapasztalat hiányában, mintegy önigazolásból fakadó sületlenségek viszont ott maradtak, félrevezetve az olvasókat. Ezzel súlyosan sérül az objektivitás, a szakmaiság, pont az, mitől a PH nem kiskegyed szint volt korábban.

(#25509) blakey válasza NLui (#25507) üzenetére


blakey
titán

Ha most vetted akkor vedd a fáradságot és olvasd el az összefoglalót, nem azért készül fáradságos munkával, hogy senki ne olvassa el, minden kérdésedre ott a válasz, ezzel megtiszteled mások munkáját és időt spórolsz meg a sok keresgélés, érdeklődés helyett.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25510) hunaqua válasza Osynho (#25508) üzenetére


hunaqua
addikt

...ja kérem,pénz beszél a kutya meg vau.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#25511) djnice válasza Osynho (#25508) üzenetére


djnice
veterán

Én is ezt mondtam. Érdekes módon azóta megjelent pár med az aprón...
Gondolom az is zavarja őket, hogy a végén majd nem tudják eladni senkinek.
Megvette drágán, most meg egyre kevesebb funkció működik rajta és ideges...

(#25512) szabi__memo válasza M_AND_Ms (#25496) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én úgy látom te nem érted. Ha valaki idegenként odatéved, szeretne képbe kerülni az adott témában. Ebbe az is beletartozik az is hogy szar és van jobb. Nyilván nem az egyszerű és folyamatos fikázásra gondolok, de bizony bele kell, hogy férjen az objektív kritika is. Pont ez lenne a fórumok és a ph célja.

(#25513) darvinya válasza blakey (#25487) üzenetére


darvinya
titán

Kösz, akkor még mindig 7-es a jobb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#25514) M_AND_Ms válasza szabi__memo (#25512) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

De értem. Viszont egy adott termék topikjában, az adott termékről kell infókat gyűjteni és nem pedig a másokkal való összevetést kell várni. És nem kell taglalni se másik terméket (se pro, se kontra). Minden ilyen hozzászólást, különösen ha elér egy mértéket, bizony joggal törölnek az adott adminok. Egyszerűen off a téma. (itt se örülnénk, ha folyamatosan a Popcornról lenne szó. Egyszerűen az itteni téma veszne el. Persze belefér, hogy megemlítsük, vagy utaljunk rá, de nem kell téríteni és hosszasan róla témázgatni)

Aki általános infókat akar és több lejátszót beszélne ki, annak a Milyen asztali médialejátszót? topik való.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#25515) szabi__memo válasza M_AND_Ms (#25514) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Természetesen a mértéken múlik.
A nulla toleráció viszont biztos nem elfogadható ahogy a túlzásba vitel sem

(#25516) Osynho válasza M_AND_Ms (#25514) üzenetére


Osynho
addikt

Most is van a kínai termékeket taglaló hozzászólás. Ezek milyensége objektív érvek mentén megítélhető, megkérdőjelezhető. Ezt a megkérdőjelezést nem engedik meg. Tehát nem egy, a fórum természetes működését, az érvek ütköztetését elősegítő moderáció folyik, hanem egyoldalúan, egy személet, vélemény irányában szándékosan torzító tevékenység.

[ Szerkesztve ]

(#25517) -szabi- válasza -szabi- (#25465) üzenetére


-szabi-
őstag

Erre?
Ki milyen sebességű SD kártyát használ az akadásmentes működéshez?

üdv

(#25518) TCr válasza -szabi- (#25517) üzenetére


TCr
veterán

SD-ből Class10 (kisebbet nem próbáltam), de most az új LE egy 2.0-ás pendriveról fut, probléma- és akadásmentesen.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#25519) djnice válasza Osynho (#25516) üzenetére


djnice
veterán

Így van, és épp ez baj ott. Itt ha valaki leírná, hogy szar a Popcorn mert pl állandóan lefagy, utána jönne egy Popcornos és megmondaná hogy ez nem így van, és ezt bizonyítani is tudja mert már 1 éve stabil a firmware hozzá, akkor itt mindenki nekiesne hogy takarodjon? Hát nem hiszem.
Mert ott pont ez történt. És még engem akartak bannolni, mert megvédtem az igazam.
Ráadásul ott egy eléggé vérlázító hazugságot írt az ember: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25520) hunaqua válasza djnice (#25519) üzenetére


hunaqua
addikt

Az egyik oldalról üzleti érdek,a másik oldalról meg a tudatlanság..Az a hozzászólás is ezt tükrözi.Ő lepődne meg a legjobban ha az életben is találkozna egy ilyen kínai sz@rral LE alatt.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#25521) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Tök jó lenne ez az FTPdroid, ha folyamat tudná tartani a 20 MB-os sebességet (sajnos csak USB 2.0-ás portja van a boxnak), de sajnos épp filmet másolok a boxra és néha pár mp-re visszamegy a sebesség akár 100 KB/másodpercre, majd újra felpörög 20 megára.
Valószínűleg olvasásnál is van ilyen probléma mert tegnap este lejátszás közben is volt egyszer hogy beszaggatott a film.
Másnál is van ilyen? Ez az FTPdroid hibája lehet vagy a boxé? A hálózatot kilőném mert LAN-al vannak összekapcsolva a boxok, ráadásul a PC és az 1.-es box között mindössze pár méteres kábellel.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#25522) blakey válasza a2d2 (#25521) üzenetére


blakey
titán

Próbáld ki a Primitive FTPd-t, nem minden rendszeren működik, de nálam jól működik amikor szükség van rá.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25523) a2d2 válasza blakey (#25522) üzenetére


a2d2
addikt

A 3 magyar kommentelő közül az egyik ezt írta rá: Easy cofiguration, but connectios is much slower, then with other ftp apps.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#25524) blakey válasza a2d2 (#25523) üzenetére


blakey
titán

És az neked számít? Engem nem érdekelnek a kommentelők, kipróbáltam és simán ment a Minixen és a Himedián a 60Mbit/s másolás. Próbáld ki mielőtt a kommentelőkre hagyagtokoznál, de írtam, nem minden Android verziót szereti, én Lollipopon használtam.
Majd meglátod, hogy nálad mi a szitu, ha nem jó akkor van még 1-2 ilyen app, csak lesz olyan amelyik jól működik. Egyébként meg az SMB megosztást tehetnék normálssá és akkor nem kéne FTP progit keresni, stb, mondjuk a "komolyabb" boxokon azért jól működik az SMB.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25525) a2d2 válasza blakey (#25524) üzenetére


a2d2
addikt

Ok, megnézem este, köszi.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#25526) mexel válasza a2d2 (#25525) üzenetére


mexel
veterán

Ez nem jó? Egyszerű és nálam működött simán.

(#25527) a2d2 válasza mexel (#25526) üzenetére


a2d2
addikt

Köszi, ezzel kezdem akkor majd a tesztet.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#25528) ttt


ttt
senior tag

LE alatt tvheadend segítség kellene - nem találtam igazán leírást, már amit értek is: Sikerült elindítani, de a beállítások után bejelenkezést akar. Megadom az alapot, ami putty alatt be is enged, de itt elhajt: " A webhellyel való kapcsolata nem privát" üzenet alatt. Mit kellene belőnöm?

(#25529) -szabi- válasza TCr (#25518) üzenetére


-szabi-
őstag

Megpróbálom pendrive-ról, ha úgy ok akkor lassú neki a microsd kártyám.
Köszi.

üdv

(#25530) ekrisztian válasza ttt (#25528) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia!
A tvheadend alapból a felhasználó és jelszó rögzítéssel kezd. Ha használod a varázslót.
Az ott megadott user/password kombót használd.
Ha nem tudod mi az, töröld az alkalmazást és kezd újra.
:R

(#25531) ttt válasza ekrisztian (#25530) üzenetére


ttt
senior tag

Upsz!
Nálam nem kért ilyet :O De ok, megpróbálom. Köszi! :C

(#25532) ttt válasza ttt (#25531) üzenetére


ttt
senior tag

Töröltem, rendszereket újraindítottam, telepítettem, de a helyzet uaz. :U
Fax, pedig megörültem, amikor láttam, hogy felismerte a hardwert :D . Na nem adom fel, max majd egy másik sd-re gyorsan fellököm :C

[ Szerkesztve ]

(#25533) junkpod válasza stigma (#25466) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ne a telo-tablet termékből indulj ki.
Ezek többnyire két fél műanyag doboz 4 csavarral osszecsavarozva. Van bennük 1 darab alaplap amire minden be van forrasztva. Gyakran van egy 3mm vastag 5x5cm vaslapocska a dobozban, ami rá van nyomva a chipekre, ez a hűtés és egyben a box súlyának 80%-a.
És ezek belül bőven szellosek, nem véletlen, hogy lehet ilyet kapni hdmi-stick kivitelben is.
Szóval nem lehet elrontani az össze szerelést.

Box's don't touch!

(#25534) junkpod válasza pinnacle (#25476) üzenetére


junkpod
nagyúr

Összefoglaló.

Box's don't touch!

(#25535) junkpod válasza djnice (#25486) üzenetére


junkpod
nagyúr

Jajj, lemaradtam, nincs mentésed róla? :)

Box's don't touch!

(#25536) junkpod válasza djnice (#25519) üzenetére


junkpod
nagyúr

8834 hsz-nel tartanak, talán a 10ezret sem éri meg az a topik, de ha mégis, az utolsó 1000 arról fog szólni, hogy ki mit vett helyette és hogy miért nem tudják eladni.

Box's don't touch!

(#25537) csubyy válasza ttt (#25532) üzenetére


csubyy
tag

Ne adj meg jelszót, amúgy se érdekes, ha helyi hálón használod.
Illetve próbálj egy régebbi verziót.

[ Szerkesztve ]

(#25538) a2d2 válasza mexel (#25526) üzenetére


a2d2
addikt

Na ez az FTPServer lassú, fele annyi a sebessége mint az FTPDroidnak.
A Primitive FTPd is első beállításra fél sebességen ment (valami storage-os opciót választottam ki), ha az első két lehetőséget választom akkor látszólag gyorsabban felhozza a könyvtárakat, de írási jogosultság hiányom van, a második lehetőséget választva meg valami output file error jött. Közben meg jöttek a lányok hogy TV-znének szóval nem tudtam még tovább tesztelni.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#25539) djnice válasza junkpod (#25536) üzenetére


djnice
veterán

Sajnos nincs mentésem, sőt én sem láttam mindent :)
Szerintem ott annyira sznobok, hogy ha eladja valaki, azt csendben teszi :)
Nem kell sok idő és majd rájönnek, hogy igazunk volt. Az új Mede8er-t meg hiába várják szerintem, de ha lesz is, először majd tele lesz hibával.

(#25540) OldAkita válasza pinnacle (#25476) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Egyiket sem. Az a program alkalmatlan rá hogy Noname készülékekre megkeresse és letöltse a megfelelő LE verziót. Arra viszont alkalmas, hogy ha magad felkutatod és letöltöd a jó verziót, akkor kibontás nélkül telepíti az sd kártyára. Értelemszerűen be kell tallózni neki a letöltött LE-t. Noname készülékekre innen töltsd le az oldal közepe felé keresve ezt a sort: If you don't know which file to download, get this one: Most épp ez van utána, de ahogy nő a verziószám ez változni fog: LibreELEC-S905.arm-8.2-8.2.0.1.img.gz Na ezt kell letölteni.

(#25541) junkpod válasza OldAkita (#25540) üzenetére


junkpod
nagyúr

Az a baj, hogy hiába írogatok tovább terjeszted a tévedéseket. Semmi noname készülékekről nincs szó a LibreElec támogatással kapcsolatban.
Az Amlogic SoC (tehát van neve, nem is akármilyen) a hivatalos LibreElec által nem támogatott. Viszont a LibreElec community régóta (meg openelec korában) elkezdte támogatni ezt a SoC családot. Az általunk használt S9xx SoC családhoz most is több fejlesztő publikál LibreElec verziókat, közülük kszaq változatai a legjobbak, legelterjedtebbek.
Az összefoglalóban linkelve van a LibreElec community fórumon belül kszaq oldala (amit te is linkelgetsz). És az összefoglalóban boot-sd készítő progik is vannak ajánlva, csupa kipróbált és működő megoldások.

Box's don't touch!

(#25542) djnice válasza Patice (#25491) üzenetére


djnice
veterán

Ezért is jó az X96, az OSMC is rebrandelte: [link]

Mondjuk jó bizniszt csináltak, rászitáztak egy logót és kicserélték a távot egy 1500 Ft-os RF távra, és mindössze 120 fontért adják :D

[ Szerkesztve ]

(#25543) pinnacle válasza OldAkita (#25540) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Már korábban mondták, hogy az img.gz-t kell betallózni. Lehet az összefoglalóba is jó lenne berakni.

1 hónap után, vámolva megjött az MXIII II. Ebben már nincs Kodi, (persze le lehet tölteni), Movie Player a fájlkezelőt indítja. Akinek fontos, ebben sokkal jobb a Miracast, nem akad úgy, mint az MXIII-on. Új távirányító van hozzá, TV-t is bekapcsolja, de box-ra váltáshoz kell a TV távirányító is. Ennek tényleg sötétebb a képe, régebben pont ezt az "RGB High" beállítást hiányoltam, amit a WD TV Live-on láttam, de már megszoktam a világosabb képet. :) Nekem még LE alatt is sötétebbnek tűnik a kép, ami ugye nem lehet.
Dátum jó, az idő 1 órával korábban van, pedig már mind a 4 szervert kipróbáltam. Nem probléma, de mégis mi lenne a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#25544) blakey válasza pinnacle (#25543) üzenetére


blakey
titán

Régiót állítsd Magyarországra és akkor jó lesz az óra, semmilyen NTP-t nem kell állítani.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25545) sugarforce válasza pinnacle (#25543) üzenetére


sugarforce
őstag

Benne van.

Az adott verzió könyvtárából töltsd le az img.gz végű fájlt (a .tar végű meglévő verzió frissítéséhez jó), és a device tree könyvtárból a lejátszódnak megfelelő dtb.img-t (lásd köv. pont).
Ha telepítés után indítási problémáid vannak, akkor próbáld ki a “temp_sensor_disabled” változatot.
A -C2 nevű változatot csak akkor töltsd le, ha Odroid-C2 lejátszód van.

(#25546) OldAkita válasza junkpod (#25541) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Kedves junkpod fórumtárs. Fel nem foghatom miért szólsz bele abba, amit két másik fórumozó beszélget. Akkor kellene ilyen hosszan és részletesen megnyilatkozni amikor valaki tudatlanként kérdez valamit. Akkor azonban egyetlen szót bírsz fennsőbbségesen kinyögni hogy "összefoglaló" Ha nem akarsz segíteni, nincs azzal semmi baj, de megkérlek, a másikat minősítő kommentjeidet dugd fel magadnak.
A világon semmiféle tévedést nem terjesztek. Az összefoglalóban egy fórumra kap átirányítást a segítségre szoruló, de az a hely angol nyelvű. Aki nem tud angolul, annak hiába írogatod hogy összefoglaló, épp olyan elveszettnek fogja érezni magát mintha nem írtál volna semmit. Sőt. Sokkal elesettebbnek mert úgy jön ide hogy itt segítséget kap. Van aki persze egyetlen betűt nem olvas el az összefoglalóból hanem azt szeretné ha a szájába hullana a falat, de ezt nem tiltja a fórumszabályzat. Ha van valaki aki pedig éppen késztetést érez hogy leírja ami az összefoglalóban már le van írva, azt se tiltja a szabályzat. Te viszont minősítgeted azokat is akik kérdeznek és azokat is akik válaszolnak. Ritka kedves ember lehetsz a magánéletben, valószínű mindenki imád akivel csak kapcsolatba kerülsz.
Az összefoglaló fáradtságos, sok időbe kerülő, tapasztalatokon alapuló információtömege nagyszerű segítség. De ha én a fórumról a letöltéshez vezető utat leírom, azzal gyorsítani szeretném a segítségkérő útját. Hogy ez neked miért fáj, nem tudom megmondani.
A LibreELEC.USB-SD.Creator. keresővel rendelkezik de a kismillió amlogic készülék közül, csak néhányhoz képes megkeresni a jó verziót. Ehhez kért segítséget a fórumtárs. Az összefoglalóban egyetlen szó nincs arról hogy ez a program nem fogja megtalálni csak a listájában szereplő pár készülék LE verzióját. Milyen tévedés ez?
Erősen összeszorítottam a fogam mióta idejöttem erre a fórumra és olvaslak. Elhatároztam hogy kussolok, akármilyen ellenszenves megnyilatkozásokat teszel, de isten bocsássa meg kihozod az emberből az állatot. Mert jó szót, segítőkészséget tőled nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#25547) pinnacle válasza blakey (#25544) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

sugarforce

"62c. Első telepítés, SD kártyára / pendrive-ra
Töltsd le az img.gz fájlt, csomagold ki 7zip-el és írd ki pl. Win32DiskImager-el az SD kártyára/pendrive-ra. Alternatíva: Rufus vagy linux alól dd parancs. Új alternatíva: LibreELEC USB-SD Creator."

Erre mondom, nincs jelezve, hogy az utóbbinál nem kell kicsomagolni.

Egyébként régebben is az volt, hogy a LE-s meghajtó kettőnek látszódott és a Win állandóan formázni akarja az üreset?

[ Szerkesztve ]

(#25548) korcsi válasza ttt (#25532) üzenetére


korcsi
veterán

Inditási paraméternek meg lehet adni, hogy ne legyen autentikáció, ha jól rémlik "noacl".

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#25549) sugarforce válasza pinnacle (#25547) üzenetére


sugarforce
őstag

ja jó, értelek.

(#25550) blakey válasza pinnacle (#25547) üzenetére


blakey
titán

Miután megírod az LE-t a kártya 2 particíóra lesz bontva, egyiken a rendszer 512MB a másik meg a fennmaradó, azt lehet használni bármire amire szeretnéd. Jelen esetben a BOOT-on van a rendszer.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.