Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26901) SVLaller


SVLaller
senior tag

Lenne egy érdekes hibám, remélem van rá valami megoldás. van egy yamaha erősítőm, ebbe van dugva hdmi-n a tv és a box is, a hiba az lenne ha ki van kapcsolva a box akkor nem szól a tv az erősítőn. ha bekapcsolom a boxot vagy kihúzom a hdmi kábelt belőle akkor megjön a tv hangja. tapasztalt már ilyet valaki?

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#26903) Celtis válasza Charx (#26893) üzenetére


Celtis
veterán

Na az még nagyobb gáz.
Egyébként átállítottam belső tárolóra, és gyakorlatilag tökéletes. Nagy ritkán bevillan egy-két ismételt borító, de ha megállok, azonnal frissül mind. Így a 16G-s kártya sem kell. Megy bele egy 1GB-os.

(#26904) Celtis válasza Beni2360 (#26894) üzenetére


Celtis
veterán

Miféle videókártya végett? :Y Ez az S905 topic.

Egyébként is a tároló lassúsága, lásd előző kommentem.

(#26905) mexel válasza Digitalis (#26900) üzenetére


mexel
veterán

Én is néztem közben, és remélem C-s is. Csak a fenti leírásban nem egyértelmű talán. ha nem tudná akkor kérsz refundot vagy részleges visszatérítést stb és eladod. Ha pedig tudja akkor örmés bódottá :)

(#26906) junkpod válasza mexel (#26895) üzenetére


junkpod
nagyúr

Általában a dvb-t tuner alkalmas dvb-c vételre is, nagy eséllyel a csak T tuner is viszi a C-t.

Box's don't touch!

(#26907) hunaqua


hunaqua
addikt

Biztos hülyeséget mondok,de had mondjam. :)
..nem lehet mondjuk egy Megogo-ban kicserélni az S905 chip-et egy S905X-re.Az lenne aztán király cucc.Kiváló ház,s905x,Gigabit.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#26908) junkpod válasza Etzel (#26899) üzenetére


junkpod
nagyúr

Egy 905x dobozzal es egy usb gigabit adapterrel jobban járnál, ha tényleg kodi-mediaplayer a cél.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#26909) Digitalis válasza mexel (#26905) üzenetére


Digitalis
senior tag

Kép alapján igen. :K Habár szerintük a new model S905W is 2Ghz-s, közben meg 1200mhz :DDD

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#26910) junkpod válasza SVLaller (#26901) üzenetére


junkpod
nagyúr

Gondolom Androidot használsz és nem kikapcsol a box csak alvoba megy és a cec "fogva tartja" az erősítő bemenetét.
Ugye a tv és az erősítő oldalon is az arc feliratos csatlakozók vannak bedugva?

Box's don't touch!

(#26911) mexel válasza junkpod (#26906) üzenetére


mexel
veterán

Akkor én eddig csak hibás DVB T tunereket fogtam ki mert egyik sem vitte a C-t... A T a földi (terra) a C kábeles (cable) tuner, külön is szokták jelölni, edig nem hallottam hogy viszi a T-s a C-t. Vagy csak a TV boxokról beszélünk most?

Digitalis: az hogy a kínaiak milyen képet tesznek be az csak egy dolog, de ha a support is írta akkor biztos úgy van. Nálam már volt régen valami K1 doboz ami T-s volt de C-t nem tudott, utána vettem Weteket. Csak ez meg még az első volt és lassúcska.

[ Szerkesztve ]

(#26912) Etzel válasza junkpod (#26908) üzenetére


Etzel
aktív tag

Tudsz linket küldeni h te melyikre gondoltál? Ez amit linkeltem gigabites ethernettel jön. Van most egy gigabites ethernet adapterem a pi3-ra kötve de kb 5 percel ezelőtt kertem az eladót h had küldjem vissza es adja vissza az arat (csakúgy mint a raspbi-nak)

(#26913) junkpod válasza rossbrown (#26902) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha tudod, hogy nem lehet itt hirdetni, ezt le is írod és mégis itt hirdetsz? Az adminok nem kedvelik az ilyet, én meg nem értem miért csinálod.
Ráadásul senki nem fog 20ezret adni egy boxert...

Box's don't touch!

(#26914) Digitalis válasza mexel (#26911) üzenetére


Digitalis
senior tag

Ez viszont már az utód (?) KII Pro és ezt mondja a Customer Questions & Answers Support:

Q Does it support cable television in DVB-C ?
By Troy Aug-07/2017 02:08:39

A Hello Troy,
Sorry, it doesn't support DVB-C.
Hope you can understand.

Most légy okos Domonkos. :U

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#26915) junkpod válasza mexel (#26911) üzenetére


junkpod
nagyúr

A T az terrestrial, de hagyjuk.
"Vagy csak a TV boxokról beszélünk most?"
Szerinted ez melyik topic?
Látom kényszeresen hozzá akarsz szólni mindenhez...

Box's don't touch!

(#26916) junkpod válasza Etzel (#26912) üzenetére


junkpod
nagyúr

4k hdr igenyed van és rpi-t használtal, feltételezem egy Kodi alapú médialejátszót keresel nem droidos app futtató boxot.
Hdr-t a 905x vagy a 912 tud, utóbbira viszont nem 100%-os a LibreElec, előbbinek meg 100as a lan-ja. Előbbit tudod javítani egy usb lan adapterrel és akkor 100%os 4k hdr mediaplayered lesz, utóbbival meg nem tudsz mit kezdeni.
Keress egy neked tetsző x-es boxot, mostanában úgy sincs pár óránál tovább tartó készlet:) felesleges linkelni.

Box's don't touch!

(#26917) karika61 válasza Digitalis (#26909) üzenetére


karika61
csendes tag

LE és dvb C is müködik, emiatt ne aggódj!
Nekem van ilyen boxom.

[ Szerkesztve ]

(#26918) AiRLAC válasza mexel (#26895) üzenetére


AiRLAC
addikt

A leírásban nincs de a képeken szerepel két antennacsati és az egyik mellett DVB-S a másik mellett DVB-T és DVB-C van (bár ez nem garancia semmire :) )

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#26919) AiRLAC válasza Digitalis (#26914) üzenetére


AiRLAC
addikt

A te linkeden ezt írják:

Q
This product have the standard DVB-C and DVB-C2 funtional? Thanks
By Mário Aug-11/2017 03:08:53
A
Hello Mário,
Thanks for your inquiry.
The item supports DVB-T2/C and DVB-S2 function.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#26920) Digitalis válasza karika61 (#26917) üzenetére


Digitalis
senior tag

karika61, AiRLAC, ez remek. thX! :R

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#26921) SVLaller válasza junkpod (#26910) üzenetére


SVLaller
senior tag

LibreElec-et használok és igen jól van összedugva minden, mert ha bekapcsolom a boxot minden rendesen megy. Olyasmi lehet amit írsz, hogy a CEC kavar be, de nem tudom mi lehet a megoldás. 2 boxom is van, egy T95m és egy X96, mindkettő csinálja.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#26922) mexel válasza junkpod (#26915) üzenetére


mexel
veterán

Nem akarsz valóban lekattanni rólam? Keresd már még meg hogy hány vessző és ékezet hibám van, azokat is ki kellene emelni talán.
1: ahhoz szólok hozzá amihez akarok. Szerinted a terra minek a rövidítése te szerencsétlen?
2: akkor szoktam hozzászólni ha remélem hogy tudok érdemben válaszolni, veled ellentétben aki akkor szól ha baszogatni kell valamiért, vagy keresni valamit amibe bele lehet kötni. ( egyébként ki fene vagy hogy ennyire megtaláltál engem?) Másrészt akkor szólok hozzá egy fórumhoz amikor akarok, vagy amikor már ennyire felbaszod az agyam azzal hogy minden szavamba megpróbálsz belekötni okkal-ok nélkül napok óta, főleg amióta azt mertem mondani hogy az android sem rossz.

A box dolgot azért kérdeztem mert azt írtad minden DVB T-s tudja a DVB C-t. Mivel ez így nem igaz, főleg nem más DVB tunereknél, STB-knél, azért kérdeztem miről beszélsz, hátha lemaradtam valamiről és valami új box szabvány van amit nem tudok. ( ezt éppen más is megcáfolta most,) De nem hiszem hogy új szabvány van, hanem megint valami nagyot akartál mondani, mindegy mit csak olyat ami az én írásomnak ellentmond.
Ha tiéd a topik vagy a ph akkor szólj mert majd mindig engedélyt kérek tőled ha szólni akarok ( de addig állj fél lábon)

Mi lenne ha ezentúl semmilyen szinten nem reagálnál az írásaimra, ha nem tetszik lépj át rajta. Én is ezt fogom tenni mert már unom ezt a szintet amit képviselsz. Olyan mint valami politikai topikban, ahol csak neked lehet hozzászólási jogod és csak a te véleményed mérvadó, mert csak te tudsz mindent és mindenki máshülye aki máshogy gondolkodik. Szerinted annak mi az oka hogy egyre többen keresnek meg napok alatt priviben és nem ide írnak, és azt mondják itt nem akarják megkérdezni mert pár ember úgyis csak lehurrogná őket ha droiddal kapcsolatban kérdeznek. Vajon kire gondolnak, ki emeli ennyire a topik fényét ?
Részemről lezárva, lehet hogy az egész topikot nagyívben itthagyom hogy örülj, megyek más helyre ahol értékelik ha valaki próbál normálisan segíteni, sajnos egyik sem magyar nyelvű. De érdekes módon ott nincs ez a kicsinyes primitív beszólogatás.

(#26923) Etzel válasza junkpod (#26916) üzenetére


Etzel
aktív tag

Valószínű en vagyok hülye hozza :D
De igazából igen, egy droidot futtató boxot keresek amire egy torrent klienst rakok fel ami 24/7 menne es egy kulso hdd-ra mentené a dolgokat illetve a tartalmat pedig kodival jatszanam le.
LAN kabel a routerbol a boxba h full savszellel töltsön onnan meg hdmi a tv-be. Nincs helyi hálózati baszakodas meg ethernet adapter stb mizeri. Nem kell!
Erre jo az a box amit korabban linkeltem?

(#26924) DoItYourself válasza mexel (#26922) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Kulturáltabban, személyeskedés nélkül, ha kérhetem.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#26925) junkpod válasza mexel (#26922) üzenetére


junkpod
nagyúr

Olvass figyelmesen: leírtam egy többek által elmondott tapasztalatot a dvb-t tunerekrol, amire te rögtön kontraztal, sőt még a T és C betűk jelentését is oktattad, persze nem jól. Persze erre megint kontrazol (szemelyeskedve), de sajnos megint rosszul tippeltel. A Terra nem rövidítése semminek, egy latin főnév, magyarul azt jelenti: Föld. A terrestrial pedig egy angol melléknév, jelentése: földi, szárazföldi.
Semmi bajom nincs veled, nem is személyeskedem, az irasaidat azonban nem kedvelem, mert többnyire valós tudás és tapasztalat hiányában alkotott hirtelen vélemények zavarosan megfogalmazva, melyek hsz-ről hsz-re idomulnak a körülményekhez. Csak az utóbbi pár oldalban is ossze-vissza félre lettek vezetve a kérdezők és a végén még bizonytalanabbak lettek mint mikor ide jöttek.

Box's don't touch!

(#26926) MCs88 válasza hunaqua (#26793) üzenetére


MCs88
aktív tag

Megkérdezhetem mikor rendelted? Én ugyan ezt rendeltem, ugyan innen 12.-én és a tracking szerint 13.-a óta "Shipment at country of origin warehouse" státuszban van vagyis még el sem hagyta Kínát (Ali standard shipping) :((

(#26927) Celtis válasza SVLaller (#26921) üzenetére


Celtis
veterán

Nekem is Yamaha erősítőm van, és működik, Igaz én nem kapcsolom ki a boxot. Már csak azért sem, mert nem tudnám a TV távirányítójával bekapcsolni.

Azt tudom elképzelni, hogy kikapcsolva a box leterheli a CEC vezetéket, és mivel az valójában egy busz (mindenkki össze van kötve), blokkolja a kommunikációt a többi készülék között is. Megoldás: ne kapcsold ki.

Update:
Kipróbáltam és nálam akkor isműködik a CEC, ha a boxtól elveszem a tápot.

[ Szerkesztve ]

(#26928) Celtis


Celtis
veterán

MIért van az, hogy ha másik SD kártyát teszek a boxba ugyanazzal az LE verzióval, a box a bootlogónál megáll?
Már a harmadik SD kártyát próbálom, és mindnél ugyanaz az eredmény. :W :W Ha hagyom, hogy az Android elinduljon, és akkor dugom be a kártyát, akkor a box látja a kártyát és rajta a két libreelec-es partíciót. Ezek mind régebbről maradt 1-2GB-os kártyák.

(#26929) junkpod válasza SVLaller (#26921) üzenetére


junkpod
nagyúr

Beállítások, perifériák, cec adapter menüben van eldugva a cec beállítások. Itt probalgasd.
Amúgy nem feltétlenül a box a ludas, az én pio erositomet néha a tv is képes fogva tartani...

Box's don't touch!

(#26930) DoItYourself válasza Celtis (#26928) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Nyomhatsz neki egy resetes indítást, vagy egy üres zip fájlt tegyél még rá a megírt LE kártyára, és próbáld az androidos UPDATE&BACKUP app-ba betallózni, mint OTA frissítés.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#26931) baandii


baandii
senior tag

esetleg ERRE nincs vkinek ötlete? tegnap óta szórakozok vele...

(#26932) junkpod válasza mexel (#26922) üzenetére


junkpod
nagyúr

Csak vettem a fáradtságot és elolvastam amit írtál. Tényleg ne haragudj, ha kotekedesnek érzed, de szinte sose olvasod el figyelmesen a hsz-eket és fölöslegesen mergelodsz, például én ilyet sose írtam sehol: "A box dolgot azért kérdeztem mert azt írtad minden DVB T-s tudja a DVB C-t. " Sajnos kénytelen vagyok cáfolni téged (ismét).
Mindamellett a dvb-t és a dvb-c jel értelmezők valószínűleg egy chipbe vannak integrálva a hasonlóság és a költségcsökkentés miatt (a kettő között a modulacioban van különbség, azaz, hogyan kell lefejteni a hordozó jelrol a digitális jelet, ez után már mindkettő mpeg jelfolyam lesz), ezért tapasztalhatták sokan, hogy külső tv-tunerek és tv-boxok tunerei (valójában egy alap boxra van fixen rakotve egy olcsó tuner kartya) T jelölések is tudják értelmezni a C típusú modulaciot.

Box's don't touch!

(#26933) ekrisztian válasza mexel (#26911) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Létezik hibrid tuner, T vagy C vagy T/C vagy T2/C. Az új tv-k nagy része full hibrid tuner-es.
De ha a szoftver nem tudja, akkor sokra nem mész vele.

Az én KII pro-m, csak S/S2 tuner-es. Nem mintha hiányozna a többi.

(#26934) junkpod válasza Etzel (#26923) üzenetére


junkpod
nagyúr

Droid alatt a transmission is szenvedős, kevés sikerélményt tartogat.
Ha transmission és Kodi a felhasználási cél akkor pláne LibreElec-et javaslok. Amit linkeltel, ha jól emlékszem az S912 ami nem 100%-os LibreElec esetén.
Tehát vagy bizonytalan LibreElec vagy usb-lan adapter közül kell választani, a többség itt a másodikat választotta.

Illetve ha a hdd a boxra van dugva akkor a 100as lan is elég, mert az csak a torrent net eléréséhez kell. Így semmi gondod nem lesz a 4k hdr filmekkel, mert az usb sebességének elfutkoraszik.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#26935) kenand válasza junkpod (#26934) üzenetére


kenand
veterán

Vagy 905 ösbox abban gigás net van és jól megy a librelec
Bár az én netemet letöltésre a 100 megas lan is kiszolgálja

Vagy külön választva én egy levitézlett boxból csináltam torrent transmission számban mediatomb szervert [link]

[ Szerkesztve ]

(#26936) junkpod válasza kenand (#26935) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kell neki a 4k hdr...

Ez a külön szerver még jobb ötlet!

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#26937) kenand válasza junkpod (#26936) üzenetére


kenand
veterán

Arról lemaradtam bocs

(#26938) junkpod válasza Celtis (#26928) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ezekre a kártyákra rendesen telepítetted a LibreElec-et vagy csak atmasoltad a particiokat a működő kártyáról?

Box's don't touch!

(#26939) Etzel válasza junkpod (#26934) üzenetére


Etzel
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséged. Ugy döntöttem, h meghagyom a rpi3-at mert 1080p tökéletes, transmission is működik es kodival imádom lejátszani a dolgokat. Ergo maradt az amit eddig is csináltam h hálózaton keresztül egy másik kulso vinyora atmasolom a 4K tartalmat (ami irdatlan sokáig tart a net sebessegem miatt 10mb/s) az pedig közvetlen a tv-re van kötve így nincs hálózaton keresztüli sebesség buffereles akadozas gond mivel a tv mar közvetlen bírja a strapát. Inkabb kivarom h lesz ész meg jobb is “remux” féle után. UltraHDClub os tartalmat sikerült letöltenem, szerencsére ugyan az volt (Planet Earth II) mint a Vérpistike féle remux es láss csodát hálózaton gond nélkül vitte a magyar remux verzió meg orrba-szájba akadt :(
Azert köszönöm a segítséget de ugy érzem maradok ennél ahol most is :/

(#26941) junkpod válasza Etzel (#26939) üzenetére


junkpod
nagyúr

A net (internet?) sebességed hogyan befolyásolja a (lan) hálózaton keresztüli másolás sebességét?
A lan-od milyen sebességű?
Le tudnád írni ezt a másolás dolgot részletesen, hátha tudunk segíteni? Melyik vinyo mire van dugva és milyen szoftverrel vegzed a masolast?

Box's don't touch!

(#26942) Celtis válasza junkpod (#26938) üzenetére


Celtis
veterán

A kártyákra felírtam a képfájlt, ahogy korábban is. Először csak bedugtam őket, és úgy kapcsoltam be a boxot.
(Azt gondoltam, ha egyszer már SD-ről futott az LE, akkor már ott fogja keresni, akkor is ha másik kártyát teszek be) Aztán rájöttem, hogy ez valószínűleg nem jó, ezért próbáltam úgy csinálni, mintha teljesen friss LE telepítés lenne. Ráraktam egy üres dummy.zip fájlt az SD kártyára. Androiddal elindítottam a boxot, beléptem az Update appba, betallóztam az üres zip fájlt és jóváhagytam a frissítést. Ilyenkor a box újraindul, de fekete képernyőn túl nem jut. :F Pedig vagy 10-szer próbáltam különböző kártyákkal. Csináltam az androidban telejs gyári visszaállítást is, az sem változtatott.
Egyszer próbáltam terminal emulátorral a reboot update paranccsal is, akkor bejött a recovery menü. Hát az sem az amit vártam.

Holnap előveszem az eredeti kártyát és újrakezdem azzal. De ha van építő ötlet azt szívesen veszem.

(#26943) junkpod válasza mexel (#26940) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kérlek szépen újra, ne hazudj olyat a számba amit nem mondtam (írtam). És ne szemelyeskedj.
Idézem magam, hátha nem találod:
"Általában a dvb-t tuner alkalmas dvb-c vételre is, nagy eséllyel a csak T tuner is viszi a C-t."
Ez teljesen különbözik attól amit szerinted mondtam: "hogy simán azt mondtad hogy minden T-s vevő C-re is jó"
Valamelyikünk hazudik, minden olvasni tudó döntse el, hogy ki?
Azt is továbbra is állítom, hogy a terra nem rövidítés, soha senki nem használja a terrestrial rövidítésere.
Ezek tények.

Box's don't touch!

(#26944) ekrisztian válasza Celtis (#26942) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szerintem a dtb nem jó vagy kifelejted.
Akkor van fekete képernyő vagy Amlogic logó...

(#26945) junkpod válasza Celtis (#26942) üzenetére


junkpod
nagyúr

Azt írtad korábban, hogy a droid alól 2 particiot láttál? Akkor megtörtént a LibreElec telepítése.
A legjobb lesz tényleg ha 0rol kezded, készíts image boot lemezt, bootolj be droidban, updatelj egy üres zipre (szvsz ezt talan nem a kártyára kell létrehozni, csak annyi kell, hogy hibára fusson az update process és elkezdjen boot lemezt keresni az amlogic) és menni fog a LibreElec telepítő.
Vagy DIY-nek van igaza:)

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#26946) DoItYourself válasza junkpod (#26945) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Lehet, hogy ekrisztiannak van igaza. :)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#26947) Etzel válasza junkpod (#26941) üzenetére


Etzel
aktív tag

Igen halozatot akartam írni ami 100mbites, bocsánat. Sajnos mivel annyira nem értek hozza így érdemben annyit tudok írni amit tapasztalok. A Linuxot a rpi3-ra az smb hálózatot mind mind az egyik barátom csinálta meg.
Szóval adott egy pi3 azon egy 2tb-os 2.5” vinyo amire mennek a torrentrol való letöltések. Mivel ez olyan particiora van formázva (aminek gozom sincs mi a neve :D) se a Windows sem a tv nem ismeri fel. Így maradt a Totalcmd-n keresztüli FTP másolás. Az adott 4K tartalmat amit a raspi leszedett atmasolom a laptopra kötött másik 2tb-os kulso 2.5” vinyora. Amit később a tv-re kötök. A többi 1080p filmet gond nélkül viszi a hálózaton csak nyilván azokkal a nagy bitratas 4K-al van gond :( Sőtt mióta ra dugtam a gigabites adaptert nem másol FTP keresztül csak 4,5-5 Mb/s-el :( lehet ott is állítani kellene valamit a linuxon vagy tudja fene sajnos haver nem ér most ra :(
Azt is próbáltam ma h torrent appot tettem a tv-re van elfekvoben egy 1tbos vinyo amit hagytam h megformazzon a tv kedve szerint de így sem tudtam kiválasztani a mentési helyet :( mindig csak a belső tarhelyre akarta tenni. Több torrent kliensel is próbáltam, mas adathordozóval is de esélytelen :(

[ Szerkesztve ]

(#26948) Skillet válasza kenand (#26879) üzenetére


Skillet
addikt

Kellene az infra csati :K
Sebaj, csak lesz még akció. Most 33$ körül látom. Az 9e ft. +áfa, +2500ft kezelési költség, összesen kb 14e ft.
Jó lenne megúszni a plusz költségeket, úgyhogy az a 20$ környéke jó lett volna.
Mindegy, egyelőre elvagyok a htpc-vel. Figyelgetem az akciókat.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#26949) junkpod válasza DoItYourself (#26946) üzenetére


junkpod
nagyúr

Bakker, ezek a fejek... Bocs:)

Box's don't touch!

(#26950) vamzi


vamzi
őstag

Sziasztok.

Ma megjött a beelink gt1 ultimate. Milyen launchert javasoltok? A gyári launchernek nem találtam meg a beállításait, tudjátok, hol van? A legfrissebb szoftverrel érkezett. Eddig kb 3x színeződött el a képe: zöld és lila árnyalatúra. Első esetben restartoltam, úgy állt helyre, többi esetben magától. Ez mitől lehet?

Köszönöm,
Ádám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.