Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26801) baandii válasza Csicsóka (#26800) üzenetére


baandii
senior tag

persze, a beállításoknál a letöltésnél betallóztam ahova szeretnék tölteni (/var/media/.....)

(#26802) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Erről vélemény? Megér ennyit? Erősen agyalok az mx3g helyett vmi olcsó kütyün. :)

(#26803) Csicsóka válasza Black&White (#26786) üzenetére


Csicsóka
őstag

Az eMMC-re gondolsz?
Mert azt egyik LE sem mountolja automatikusan. Elég könnyű lenne törölni véletlenül a droid dolgait akkor.
Egyébként megoldható, a droid data partícióját lehet használni, az jó nagy, a system-et jobb nem bolygatni.
autostart.sh-ba be kell írni.

(#26804) Csicsóka válasza baandii (#26801) üzenetére


Csicsóka
őstag

Akkor is, azt üzeni hogy nincs elég hely a meghajtón.

(#26805) baandii válasza Csicsóka (#26804) üzenetére


baandii
senior tag

igen, az üzenetet értem csak nem értem mert van rajta 1 tb hely kb

(#26806) hunaqua válasza baandii (#26805) üzenetére


hunaqua
addikt

Mire van formázva a hdd?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#26807) Csicsóka válasza baandii (#26805) üzenetére


Csicsóka
őstag

És megnézted, valóban oda tölt?
Nem árt egy reboot sem.

(#26808) kenand


kenand
veterán

Kodi alatt még nem próbáltam vagy Linuxos géppel vagy rooterrel használom a transmissiont, de akkor is szokott ilyet üzenni, ha nincs joga írni az adott könyvtárba...

(#26809) Csicsóka válasza SzlobiG (#26802) üzenetére


Csicsóka
őstag

Ez S905W ugye tudod? Elég az neked? Tárgyaltuk már itt a témát.

(#26810) DoItYourself válasza SzlobiG (#26802) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Az X96-ról van vélemény bőven, ne castingolj tovább. :)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#26811) DoItYourself válasza Csicsóka (#26807) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Nem foglalkoztam a transmission-el, de nem kell leállítani, a letöltési könyvtár állítgatás előtt? Utána meg újraindítani?
Ja, végülis a reboot is azt csinálja.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#26812) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Segítségetek kérném!

ma megjött egy Beelink GT1 Ultimate box, Plexet üzemeltetek itthon, így kliens letöltve.
A filmek mennek szépen, de hang egyik alatt sincs. És sehogy nem tudom mi lehet a probléma?

A kép gyönyörűen megy, még a FullHD 3D-s filmek is az 5 Ghzes wifin, de hang sehol...

(#26813) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

Adott egy Megogo MXV 4 IPTV-s 1/8-as box melyen végrehajtottam a Libreelec telepítést SD-re. SSD és Samba emgosztás bekapcsolva.
Ismerösömnek viszem kipróbálni, külső merevlemezt fog rádugni, melyre torrentzni akar.
3 dolgot kért tőlem teszteljem elötte:
1.Külső merevlemezt felismerje a rendszer
2.Működjön a hálózati megosztás (Samba)
3.Lehessen torrentezni.

Menjünk sorba mi sikerült:

1.Külső merevlemezt felismerje a rendszer: - OK
Itt külső HDD-t egy Pendrive-al helyettesítettem, melyet beledugram majd 2 dolgot néztem meg.
Putty => médilejátszóba bejelentkeztem => parancssorban az alábbi parancsot adtam ki: blkid
Pendrive azonosítóját így megtaláltam: /dev/sda1
Szerettem volna mount-olni, létrehoztam egy mnt/USB mappát, majd kiadtam az alábbi parancsot:
mount /dev/sda1 mnt/USB
Igaz bárhova felcsatolhattam volna de szerintem ez sem rossz megoldás.(késöbbiekben jobb lett volna a/media alá)

2.Működjön a hálózati megosztás (Samba):
Furcsa az , hogy a felcsatolás után valamiért máris látta a hálózatban lévő gépem, pedig nem is írtam bele a smv.conf fájlba.
Itt legegyszerűbb lett volna gondolom, mivel a samba már működik, hogy a /media mappa alá mountolom
be az USB-t és máris megvan a megosztásom, nem kell vele semmit sem szenvednem.

3.Lehessen torrentezni.
Itt picit megakadtam mert...
Transmission zip fájlt letöltöttem, addonoknál feltettem zip-ből, majd konfigurálnám, de sajnos a Run ikon nem aktív. Néztem systemctl status transmission paranccsal hogy fut -e vagy sem de sajna nem jtutottam vele előrébb.
Ebben tudtok segíteni mit is csináljak pontosan?
Telepítés és futás után, tudom hogy a http:ipcím:9091-es porton fogom elérni, illetve kell majd a settings.json-t még állítgatnom (elérési út,ip,tartomány,jelszó...)

Legújabb 8.2.2.X.X-es Librelecem van S905-ös a médialejátszó chipsete.

Segítséget előre is köszönöm. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#26814) mexel válasza SzlobiG (#26802) üzenetére


mexel
veterán

Nem akarnálak lebeszélni egy TX3 miniről ha nem LE-re kellene, droidra megfelelne YT-ra, MXplayerhez. Megy rajta, semmi gond, de ezek a kijelzős boxoknak a kijelzője sajnos csak a gyári androidos rommal működnek ( még más rommal sem sikerült összehoznom pedig sok időt beleöltem).
Így ha LE-t teszel rá akkor 2 eset lehetséges: jobb esetben nem lesz semmi kijelzés, így nem látod mikor van ki vagy bekapcsolva mert led nincs rajta, rosszabb esetben a kijelzőn mindig ott lesz egy "boot" felirat kikapcsolt és bekapcsolt állapotban is. Nem a világvége de nem szép és hasznos megoldás. Pár dodóért nincs értelme variálni. Fentebb ajánlottam boxot amin minden megy LE alatt, a wifi is, van jó előre elkészített táv conf is hozzá és kb 36 $ a 2/16-os. Abból amit ajánlottam 1gb-os biztos olcsóbb is, bár arról nincs tapasztalatom hogy a wifije milyen, pár ft-ért talán nem érdemes 1gb-osat venni még akkor sem ha a LE nem igényli. Ki tudja később nem lesz-e szükség rá :)
Akinek pedig Droid alatt pixelesedés gondja van írjon és küldök egyszerű félmegoldáshoz infót.

[ Szerkesztve ]

(#26815) Csicsóka válasza DoItYourself (#26811) üzenetére


Csicsóka
őstag

Itt kicsit másként működik, nincs settings.json, mint ami megszokott, az addonban, a settings.xml-ból olvas be, majd változókba menti. Onnan olvassa ki induláskor minden alkalommal.

Részlet az indító szkrip-ből:

TRANSMISSION_WEB_HOME=\"$ADDON_DIR/web\" \
nice -n $tx_nice \
transmission-daemon \
--allowed \"$tx_allowed\" \
--config-dir \"$ADDON_HOME\" \
--download-dir \"$tx_download\" \
--port \"$tx_port\" \
--watch-dir \"$tx_watch\" \
$incomplete \
$tx_auth"

(#26816) Csicsóka válasza stigma (#26813) üzenetére


Csicsóka
őstag

1. A rádugott külső HDD-t automount felszedi a /media alá, nem kell kézzel vacakolni.
2. A /media alatt lévő HDD-t megint csak automatikusan megosztja SMB-n, számos más, a /storage alatt lévő könyvtárral együtt. Itt sem kell semmit kézzel variálni.

Készült ettől már újabb transmission, ez már menni fog.

settings.json itt nincs, pont az előbb írtam. Az addon beállítási felületén Kell mindent beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#26817) stigma válasza Csicsóka (#26816) üzenetére


stigma
addikt

Hali, nagyon király vagy, köszönöm szépen. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#26818) SzlobiG válasza mexel (#26814) üzenetére


SzlobiG
félisten

Köszi a részletes a leírást. :R

Akkor sztem nálam is egy X96 mini fog landolni.

Libreeleccel vinni fogja az akár 50 gigás bd anyagokat is hálózaton keresztül, probléma mentesen?(kábel).
Mert az MX3-G viszi, de az is csak openeleccel volt képes rá, androiddal akadozott.

(#26819) DoItYourself válasza mexel (#26814) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Kipróbáltad a pixelesedő droidokon az spmc-t?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#26820) hunaqua válasza stigma (#26813) üzenetére


hunaqua
addikt

Azzal a Megogo-val nagyon jól működik a Tr. Torr. Akár 2.5-ős passzív,akár 3.5 aktív HDD-vel.Atom stabil.

Eddig ez a Megogo nekem a legjobb cucc csak kár,hogy nem tud HDR-t.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#26821) djnice válasza SzlobiG (#26818) üzenetére


djnice
veterán

Még mindig nem értem miért veszel X96 mini-t, amikor a sima X96 majdnem ugyanannyiba kerül.

(#26822) stigma válasza hunaqua (#26820) üzenetére


stigma
addikt

Köszi a megerősítést.

Ennyi pénzért amennyibe kerül, szerintem ajándék. Torrentet amit kaptam Csicsóka-tól , felteszem ma vagy Pénteken.

HDR-t igen jó ha tudta volna, viszont nekem másik szívfájdalmam a CEC volt, ami alapból nem megy. De megnézem mert szerintem a remote.conf fájlban ha átírom akkor szerintem megoldja a problémámat.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#26823) mexel válasza DoItYourself (#26819) üzenetére


mexel
veterán

Igen, gyakorlatilag minden lejátszót. Ezekben is csak SW módban működött a lejátszás hibátlanul .Volt olyan lejátszó amelyiken a LE is kockás volt ( amikor nem a legújabbat próbáltam), de most a legújabb LE-vel nem láttam ilyet, gondolom ott hamarabb kapcsoltak ez ügyben mert meglátták a hibát és reagáltak is rá gyorsan. Nem tudom SMPC-ből frissítettek-e most ( azzal nem álltak le? én egy gépemen lévő letöltött appot tettem fel próbára nemtudom melyik volt) , ha igen a legújabbat még megnézem majd. Az a baj hogy ezt a dekóder dolgot nem látom át rendesen melyik lejátszó mit használ. Van amelyiknél csak HW és HW+ nak jelölik, van ahol Amlogic dekóder vagy OMX dekóder, stb. A sima HW dekóder részt 2 buildprop bejegyzés hozzáadással lehet javítani de attól a hang még nem megy hardveresen. Pár fájl cserélésével van hang is HW módban, de az nem mindegyik lejátszón, illetve nem mindegyik romon és sokszor össze is akad ha cserélgetek átírok valamit. ( sajnos én csak logikai úton, következtetéssel és sok sok próbálgatással és olvasással javítgatok-mókolok, nem látom át a mélyét mert nem vagyok fejlesztő és ehhez a részhez nem is értek igazán, autodidakta módon tanulgatom a lépéseket, mondjuk sokat lehet így tanulni belőle ráadásul linuxhoz is eléggé h@lye vagyok mert igen régen tanultam és elfelejtettem)
Nagyon összegányoltak ezek a romok, a build propokat is egymástól másolják a kis kínaiak, látszik hogy itt ott átírnak valamit a készülékhez, sokszor olyanok is vannak bennük amik teljesen feleslegesek, még a telefonos propopkból vették ki.
Ha lenne bőven időm és kedvem sokkal töbet ki lehetne hozni ebből, és finomítani egy jó univerzális buildpropot ( igen sok múlik ám rajta), de most karácsonyig nem foglalkozom vele nagyon, nem lesz elég időm.
Biztos vagyok benne hogy javítani fogják mert ez erősen általános hibának tűnik már, 7.1.2 lejátszóknál mindnél tapasztaltam. Szerintem volt valami kis változás 7.1.1 óta és simán ráhúzták a box gyártók a régi sablont.
Ha csak egy valaki venné kötülük a fáradtságot egy jó romra akkor lenne akár jó androidos lejátszó is ( most tekintsünk el a kadenciahelyes lejátszástól és a hangkimenetektől)
Egyébként a Mecool az aminél nincs ilyen gond, nekik a legjobb a droidos romjuk ilyen téren, a frissített. Igaz az csak 7.1.1-es még.
Sajnos build.prop lerásokból is igencsak nehéz összeszedegetni morzsákat mi mire jó, az alapok mindenhol megvannak, de sok minden egyéb bejegyzés van amit csak kísérletezve tudok kitalálni mint ezt is.

(#26824) djnice válasza mexel (#26823) üzenetére


djnice
veterán

Nem értem miért ölsz bele ennyi időt az android alatti médialejátszás tökéletesítésébe, mikor dual bootban megoldható a LibreELEC.

(#26825) SzlobiG válasza djnice (#26821) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sima X96 S905X
Mini S905W

Csak ennyi a kül a kettő között ahogy nézem és az első hsz szerint egyik sem ajánlott.
Most akkor az S905X jobb? Mert akkor azt veszem tényleg kb egy árban vannak.

(#26826) consono válasza mexel (#26823) üzenetére


consono
nagyúr

Mi az a két sor a build.propban, ha nem nagy titok? Úgy látszik csak én használok itt droidot :) Bár nekem eddig még nem kockásodott még semmi, gondolom mert főleg csak streamelek a dobozon, vagy DLNA-n játszok le...

"In God we trust. All others must bring data"

(#26827) Polllen válasza stigma (#26822) üzenetére


Polllen
nagyúr

A megogo-val nálam működik a CEC. Droid-ban be kellett külön kapcsolni (amivel automatikusan a tv nyelvére vált), de LE-n mókolás nélkül megy.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26828) djnice válasza SzlobiG (#26825) üzenetére


djnice
veterán

Nem ajánlott?? Az X96 a legjobban ajánlott, ne szívasd magad a W-s procival.

(#26829) SzlobiG válasza djnice (#26828) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tényleg benéztem a másikkal, akkor szerintem el is dőlt. :R

(#26830) tboy93 válasza djnice (#26828) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az s905w-vel mi a baj azon kívül hogy 4K-ra nem alkalmas?

(#26831) hunaqua válasza stigma (#26822) üzenetére


hunaqua
addikt

Én LE-vel használom,ott tudja.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#26832) SzlobiG válasza SzlobiG (#26829) üzenetére


SzlobiG
félisten

Berendeltem egy ilyet, kíváncsi leszek rá. :)

(#26833) kenand válasza tboy93 (#26830) üzenetére


kenand
veterán

LE is problémásabb a 905w-n, bár előbb-utóbb biztosan megoldják. Nem rossz a 905w sem, de most amikor kiárusítják a 905x-et nemérdemes mást venni.... (Egyébként a 905x is valamennyire butított 905 volt, bár ott volt előremutató változtatás is)

(#26832) SzlobiG
Az jó lesz LE-re. (Pár napja volt még Gearbest Eu raktárból is olcsóbban, de néhány óra alatt elkapkodták)

[ Szerkesztve ]

(#26834) tboy93 válasza kenand (#26833) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem nincs túl sok tapasztalatom, de simán felment az X96 mini-re a Libre, míg anno az MXQ Pro-ra az istenért nem bírtam felrakni :W

(#26835) SzlobiG válasza kenand (#26833) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja tudom, de még nem volt eldöntve akkor a váltás, mondjuk még most se értem minek cserélek mert az mx3-g is viszi a filmeket gond nélkül openeleccel. :D

(#26836) hunaqua válasza kenand (#26833) üzenetére


hunaqua
addikt

" LE is problémásabb a 905w-n "
Nem vettem én észre problémát az LE alatt a W-vel. Felment simán az X-re való,és csinálta a dolgát. A wifi nem ment,de az chip függő,az az X-es cuccon is lehet probléma.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#26837) mexel válasza djnice (#26824) üzenetére


mexel
veterán

Próbáltam már többször leírni de nem nagyon jön át. :) Nem annyira a droid használata érdekel és nem a boxok használata. Maga az android tanulása, a javítás érdekel, a problémák megoldása. Az android ( és linux) eléggé kiesett nekem eddig és ezen elég jól lehet megtanulni sok mindent. Ez időtöltés is, lefoglalom magam vele, tanulok belőle, ha pedig még sikerül valamit megcsinálni és másnak az jó az külön jólesik.
Tehát nem azért csinálom mert én most azt akarok használni, én max lejátszónak használok egy boxot ha lesz amit érdemes( de még mindig a WD -t használom tehát semmi extra rendszerűt), esetleg youtubra, de azt is böngészős formában. A LE- jó dolog de azon nincs mit csinálnom, arra megvannak a profik akik azzal foglalkoznak, az már mondjuk készen van. Egyébként kb amikor még a HTPC építés elkezdődött kb 10 éve vagy talán régebben( frankó házakkal ) akkor nem is emlékszem talán xbmc vagy sbmc néven indult a kodi, majd LE elődje, akkor még kellett piszkálni azt is mert ezer sebből vérzett, de aztán szerencsére pár profi nekiállt főleg az utóbbi időben és jól megcsinálták.
Másrészt érdekelnek a boxok is, kíváncsi vagyok mit lehet majd kihozni belőlük, utoljára kb 2 éve tesztelgettem őket de akkor még nem tartottam túl használhatónak, most már sokkal jobb a helyzet.
Tehát ezért szenvedek vele, ami nekem esetleg nem szenvedést jelent. Lehet (remélem) hogy szükségem lesz még arra a tudásra amit így összeszdhetek, igen sokat kell olvasnom és túrnom a netet hogy csak néhány kis apróságra is ráleljek néha. A telefonon már túl vagyok, tableteken is valamennyire, most éppen a box a soros nálam.
Egyébként lehet hogy ebben a topikban nem látszik, mert ez 100x inkább Libreelec topik mint S905 topik, igen sokan használják androiddal a boxokat csak ők nem jönnek már ide. Priviben sokan megkerestek már akik ide nem is írtak soha éppen ezért. Szerintem nem is ártana átnevezni, mert a sima kodis topik nem ugyanez, ott főként pár addon a téma :) Lehet érdemes lenne már a címeket átírni, hogy ne keveredjen a droid és a LE. Nem ártana egy droidos topik sem a lejátszóknak, akkor akit az érdekel oda menne, akit a LE az ide. Arra meg hogy milyen boxot vegyen valaki szintén van topik de az alig pörög.

(#26838) Digitalis


Digitalis
senior tag

Kompakt DVB-C, illetve DVB-T tuneres TV-okosítóra mit ajánlanátok? (1080p / Digi tv / MindigTV + droid_net + wifi + ne legyen drága :D ) Látom, hogy az Amologic S905D-vel szereltek the best, de érdekelne, hogy van-e ezek mellett esetleg más használható alternatíva is? :R

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#26839) tboy93 válasza hunaqua (#26836) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem még a wifi is müxik :K

(#26840) hunaqua válasza tboy93 (#26839) üzenetére


hunaqua
addikt

Igen,ez csak wifi chip függő. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#26841) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Úgy néz ki, újra ajánlott a MECOOL M8S PRO Plus. Reset gomb hiánya meg ugye nem probléma a LE-hez, üres .zip fájllal.
Android 7.1.1-es boxokat jobbnak tartják a 6-nál, van még más ilyen 905x-es készülék?

(#26842) dugesz77 válasza pinnacle (#26841) üzenetére


dugesz77
őstag

Akkor továbbgondolva, amelyik MECOOL M8S PRO Plus-on nincs reset gomb az már a javított
Kingston eMMC-s hibamentes verzió..

[ Szerkesztve ]

(#26843) junkpod válasza tboy93 (#26830) üzenetére


junkpod
nagyúr

Csak annyi, hogy nincs hozzá működő szoftver, se droid, se LibreElec...

Box's don't touch!

(#26844) pinnacle válasza dugesz77 (#26842) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Valakinek van ilyen új, Reset gomb nélküli készüléke? Kíváncsi lennék, hogy sikerült-e feltenni a LE-t.

(#26845) tboy93 válasza junkpod (#26843) üzenetére


tboy93
nagyúr

Itt van elottem egy x96 mini s905w, hibatlanul mukodo LibreEleccel. A droid is gyors rajta, egyedül az mkv fileokkal nem tud megbirkozni, ezert is kerult ra a LE. :U

[ Szerkesztve ]

(#26846) mexel válasza junkpod (#26843) üzenetére


mexel
veterán

Miért nincs? Azért ez nem hiszem hogy tapasztalaton alpuló infó lenne. :U
A LE megy rajta mint bármelyiken, csak a TX3 mini és Alfawise S95 ami kijelzős és azokon nem megy LE alatt a kijelző, de a LE ott is megy tökéletesen. A droid meg kb ugyanolyan mint a többin SOC-tól függetlenül. Az első romokon le volt korlátozva 720p-re a youtube és pár dolog a 905W-k egy részén de a frisítéseknél már ez is megoldódott. A wifi pedig S905X-eken sem megy mindegyiken, de sokak szerint ez nem is kell. Konkrétan az X96 minit nem próbáltam de nem hiszem hogy más lenne mint a többi 905W, sőt ha realtekes wifi van rajta talán még az is megy.
Közben már meg is előztek a válasszal.

tboy93: A wifi megy LE alatt az X96 minivel?

[ Szerkesztve ]

(#26847) tboy93 válasza mexel (#26846) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, x96 minin megy a wifi LE alatt is, onnan youtubeoztam :D

(#26848) mexel


mexel
veterán

Akkor a válasz inkább az hogy az X96 mini akár ajánlott is lehet LE használatra, nem tudom ott a 4k 30fps mennyire jön elő vagy hogyan működik, elvileg ezzel és órajellel tud kevesebbet egy s905X-től.

pinnacle: keres vissza, volt aki írt erről, ebből kerekedett vita is aztán teljesen feleslegesen. :( Egyébként simán telepíthető rá LE csak a wifi nem megy, de már többször írtam és azt is hogy ezen jó a droidos rész is. Kár ezen a lejátszón ennyit rugózni mert jó darab ár/teljesítményben pláne, igaz LE-re lehet nem ezt venném de droidra igen.

[ Szerkesztve ]

(#26849) tboy93 válasza mexel (#26848) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egyedül a hozzá adott távot kell újra konfigolni, amihez már kaptam is tippet egy itteni topiktárstól, csak még nem próbáltam ki.

(#26850) mexel válasza tboy93 (#26849) üzenetére


mexel
veterán

Nem néztem ehhez melyik táv van, nem járt nálam X96 mini még. Ha az a hagyományos ami a GB-s képeken akkor itt az összefoglalóban van konfigolt táv remote hozzá ERPY-nek köszönhetően, de ehhez a távhoz találsz sok helyen kész conf-ot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.