Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84201) bigdady válasza ivana (#84200) üzenetére


bigdady
nagyúr

Fura hogy orosz is oltópont

(#84202) ubyegon2 válasza ivana (#84200) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ez az oltópontos megoldás nem tűnik túl megnyugtatónak, azért házidokinál kisebb a rizikó jóval.
De most, hogy mondod, jóanyámat is házidoki kereste, hogy gondolkodjon rajta, akarja-e a kínait!
Köszi az infót. :)

Na igen, a második kör megszervezése így bonyolultabb lesz majd, miközben az első kör is fut még.

[ Szerkesztve ]

(#84203) Chesterfield válasza ubyegon2 (#84202) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Igen, én is heringeskedhetek majd a sok 3 órával korábban érkező retardálttal.

(#84204) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

izé
https://qubit.hu/2021/03/02/elhuzodo-covid-19-az-osszes-fertozott-22-szazaleka-a-gyerekek-13-15-szazaleka-erintett-a-briteknel
nem olyan rossz, mintha kétszer olyan rossz lenne, ennyit elmondhatunk!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84205) [CS]Blade2 válasza lafaty80 (#84181) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Bátyám Azi Sandoz 500 mg-ot kapott. 2 doboz, dobozonként 3db van benne. A 100 feletti pulzusra pedig Aspirin Protect-et kellett venni, azt simán meg tudod venni recept nélküli.

(#84206) lacafaca válasza Parci (#84204) üzenetére


lacafaca
őstag

izé...megfejtettelek. te semmi mástól nem félsz, csak hogy éveken át fognak pelenkázni, meg szívószállal fogod szürcsölni a gombapaprikást ha beüt nálad a redva:) ...megkövetlek, ez tuti szar lehet így ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#84207) ubyegon2 válasza Chesterfield (#84203) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Egy kis túlélőshow nem belefér? :D Amúgy is igen kicsi az esély, hogy azonos időben kapod a szurit meg a virnyákot! Azért egy jókora zacsi savanyókáposztát szerintem vigyél magaddal.

(#84208) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nem emlékszem, hogy lett volna linkelve: A rendőrség 142 feljelentést tett Gődény György vasárnapi tüntetésén

Gyorsan szerzett pénz ez az államnak.

⭐ Stella

(#84209) Ezekiell válasza radi8tor (#84208) üzenetére


Ezekiell
veterán

Gyorsan szerzett pénz ez az államnak.

Volt ott még ember bőven, szóval nem elég pénz ez...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#84210) perempe válasza radi8tor (#84208) üzenetére


perempe
addikt

Mit kellett volna, kardlapozni? Nem velük kéne foglalkozni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#84211) Micsurin válasza radi8tor (#84208) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Áá gyenge... elfelé kapurendszeren kellett volna őket engedni nem belépődíj hanem kilépődíj lett volna, 100k / fő. Családi kedvezmény 5+ fő esetén csak 500k a hétvégi bérlet.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#84212) Parci válasza lacafaca (#84206) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát nincs sok kedvem longozni sem, ha már így rákérdeztél :DDD

igen, jó lenne egészségesnek maradni, ennyi

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84213) lacafaca válasza Parci (#84212) üzenetére


lacafaca
őstag

és ugyan miből vonod le azt a következtetést, hogy nem maradsz az? téged is el kellene zárni az onlánytó pár hétre...legalább amíg a 3. levonul :P akkor tuti az maradsz...remélem mélyül már a lik, mert nem lesz nyáron pancsi másképpen ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#84214) Parci válasza lacafaca (#84213) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem vontam le ilyen következtetést ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84215) lacafaca válasza Parci (#84214) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor meg ne linkelgess naponta longkovidos cikkeket, mer félreérti a nép :DDD (beszari)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#84216) Parci válasza lacafaca (#84215) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

vannak itt páran, akik szerint sima hipochondria ez és nincs is lonkovid. 1/10 azért látható, családonként egy-egy user...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84217) syberia


syberia
veterán

egyre többen próbálkoznak állatorvosi készítményekkel, ami nagyon veszélyes lehet.

Ezek északra nem olvassák a 24.hu-t. :U Hülye szlovákok, szlovák hülyék!

(#84216): Én beszélgetni is szoktam velük, gyűlnek a tapasztalatok szépen. :K Némelyik háziorvos elmehet a sunyiba, amikor rámondja a szerencsétlen páciensére hogy csak beképzeli a tüneteit. :(

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#84218) lacafaca válasza Parci (#84216) üzenetére


lacafaca
őstag

most őszintén....itt már mindenki mindent is tud. olyan sincs szerintem aki tagadná az egészet, sőt a longot sem...de neked minden nap kell egy lapáttal dobnod annak a kazánjára is, aki picit lenyugszik, másnap tuti eret vág megint :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#84219) Ezekiell válasza syberia (#84217) üzenetére


Ezekiell
veterán

Így-így, anekdotikus bizonyíték + öngyógyszerezés nem embernek szánt készítménnyel, tök jó ötlet!

És még Parcit izélgetik, amikor Aszpirin protectet meg vitamint ajánl... :U geeeez

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#84220) Parci válasza lacafaca (#84218) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

rohadtul nem tudunk még semmit ám az egészről, pont a long egy olyan téma, amit még évekig kutatni fognak/kell. oké, ez a cikk nem szólt ilyenről, viszont elég nagy mintán adta meg végre, hogy milyen mértékű ez a probléma. elhiszem, hogy nyugtalanító olvasni valakinek, de ez a valóság.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84221) Parci válasza Ezekiell (#84219) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

van még a topikban egyébként rajta kívül hívő? :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84222) daneel_hu válasza Parci (#84216) üzenetére


daneel_hu
addikt

"vannak itt páran, akik szerint sima hipochondria ez és nincs is lonkovid. 1/10 azért látható, családonként egy-egy user..."

Sajnos vannak hosszútávú tünetei még könnyebb lefolyásnál is.
Nálam középszar lefolyás volt (könnyűnek azért nem mondanám), hetekig volt a pulzusom megőrülve, de szédülgettem is. Mivel viszonylag jó a kondim általánosságban véve, az erőnlét hamar visszaállt.
A barátom tünetmentesen átesett rajta, most szívizomgyulladása van.

Összességében sajnos bármi előfordulhat.

(#84223) Parci válasza daneel_hu (#84222) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az fincsi. tünetmentesség után hogyan gyanakszik egyáltalán az emberfia? érted, azt se tudom, hogy voltam, csak elmegyek futni, és....

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84224) lacafaca válasza Parci (#84220) üzenetére


lacafaca
őstag

dehogynem tudunk...jön, kidönt (vagy nem), meggyógyusz (vagy nem) aztán kalap...pont, mint a többi devla...tudtommal pl a flunak is ugyan úgy van longja nem? akkor ez sem más, csak új...majd megszokjuk.

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#84225) daneel_hu válasza Parci (#84223) üzenetére


daneel_hu
addikt

Neki szúrt a szíve.
Este az ágyban is... igy került sor a kivizsgálásra.

(#84226) Ezekiell válasza Parci (#84221) üzenetére


Ezekiell
veterán

passz, simán átugrom az ilyen postokat általában, ezt a topicot nagyon szelektíven olvasom :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#84227) syberia válasza Parci (#84221) üzenetére


syberia
veterán

Ugyan nem topiklakó, csak egy EU tagország miniszterelnöke.

https://howbad.info/

(#84228) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#84229) Parci válasza lacafaca (#84224) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pont mint a flu, csak mások a tünetek és mások az esélyek :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84230) daneel_hu válasza lacafaca (#84224) üzenetére


daneel_hu
addikt

A flu ehhez képest lóf*****.

(#84231) Parci válasza syberia (#84227) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, a cseh számok pazarak, szóval be is van bizonyítva a hatásosság! :U

sőt, a minap linkelted, hogy indiában micsoda sztárság van és mindenki csak találgat, hogy mi lehet oka, de te tudod. igaz, hogy ott a fertőzésszám esett vissza, ez meg egy gyógyszer, na de micsoda gyógyszer!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84232) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Anekdotikus bizonyíték, nem általánosítani, de:

- gyerekorvosunk covidos lett, tünetek megjelenése utána pár nappal elvetélt (2. trimeszter)
- sógornője covidos lett, tünetek megjelenése után elvetélt (2. trimeszter)

Nőgyógyászunkkal beszélve az ő tapasztalatai:
- aki most akar babát, az orosz rulettezik, nála több covidos késői vetélés is volt, amit nem tudnak másra fogni
- terhesen oltás szintén pénzfeldobás, senki se tudja, mi van akkor
- oltás után 2 hónap az ajánlott, de inkább 3 a jó, amíg ne legyen terhes az ember lánya
- ha terhes lesz az ember lánya, akkor kb burokban éljen a terhesség alatt végig

Szóval fuck covid. (nálunk is tolódik a tesóprojekt emiatt, nem merjük bevállalni, van a vetélésnél rosszabb is...)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#84233) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Ilyen nalunk egy oltasi igazolas.
Hogy ezt a szomszed varosba se fogadjak majd el az biztos :)

[ Szerkesztve ]

(#84234) Parci válasza Ezekiell (#84232) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem volna meglepő, még az influenza is tilos terhesség alatt :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84235) kutyek válasza Ezekiell (#84232) üzenetére


kutyek
senior tag

Fuck OR covid. FTFY ;)

(#84236) ubyegon2 válasza Ezekiell (#84219) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

És még Parcit izélgetik, amikor Aszpirin protectet meg vitamint ajánl...

Háááát ez elég csúsztatósra sikeredett! :D Pont nem a vitaminok és vény nélkül kapható állapoterősítő készítmények ajánlgatása miatt piszkálták. Inkább olyasmiért, ami nyilvánvalóan és kifejezetten orvosi szakdiagnosztikát igénylő kérdés, és még az sem onlány módon történik! Piciny különbség azért van a két kategória között, nem? De!

Most meg jön a longcovid téma is lassan, engem kicsit aggaszt ez a megállapítás is, mivel gyakorlatilag a covid második hetétől már sokan nyomatták a longcovid diagnyosztikát! :( Persze még hosszú évek kutatása kell, de a topikban erre igazán nincs szükség. (és nem a Látóasszonyok topikjáról van szó) ;)

[ Szerkesztve ]

(#84237) headhunter


headhunter
addikt

„Éjszakás voltam... a haldoklók sikolyai... azt hittem, megőrülök” – két ápolónő elmondja, miért nem írják alá a szerződést...

"...Éjszakás voltam, jött a mentő és csak jött a mentő... a haldoklók sikolyai… azt hittem, megőrülök... Húztuk az oxigénpalackokat. Olyan nehezek voltak, hogy reggel már alig bírtunk menni. A halottakat dupla zsákba csomagoltuk. A szívünk szakadt meg, hiszen az előbb még láttam a könyörgő szemét, fogta a kezem. Szakadt rólunk a víz, az izzadtság csípte a szemünket, az arcunkat, már elviselhetetlen volt. Lelkileg összetörve, sírva mentem haza..."

(#84238) Parci válasza ubyegon2 (#84236) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olyan lelkesen szállsz bele ebbe újra és újra :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84239) lacafaca válasza Parci (#84229) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor is meg kell hogy szokjuk...ez az őrület nem mehet a végtelenségig....vagy belekattansz ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#84240) ubyegon2 válasza Parci (#84238) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Hát ugye mindenkinek megvannak a kedvenc témái! ;]

(#84241) Micsurin válasza Ezekiell (#84232) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csak óvatosan mert a végén jönnek a magzatjogi aktivisták, hogy tííítsuk be a COVID-ot. :DDD ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#84242) Parci válasza lacafaca (#84239) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

részemről addig nyugtalankodom, amíg meg nem kapom az oltást. utána elengedem a témát.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84243) Parci válasza ubyegon2 (#84240) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

neked ivermectint ajánlok! ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84244) lacafaca válasza daneel_hu (#84230) üzenetére


lacafaca
őstag

nem ahhoz hasonlítottam, csak azért mondtam, hogy el kell fogadni...azt is elfogadja mindenki, ezt is muszáj lesz...vagy a gyogyi.
ja és azt is el kell fogadni, hogy ahogy mostanában élt a nagy többség, az melegágya ennek és biza változtatni kell...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#84245) ubyegon2 válasza Parci (#84243) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi, ezt elmentem, de még nem aktuális. :N A múltkori kollégáknál is vaklárma volt, nem covid.

""
BUDAPEST COVID PROTOKOLL (orvos kollégáim részére, a laikus öngyógyítás tilos)

1. IVERMECTIN: 1 x 10-40 mg p.os........""

Most ugrik be, legutóbb ellenjavallottad!

Gondolom a memory/kernel panic is longcovid hatás lehet akkor. ;]

(a civilként beszerezhető szerek amúgy el vannak mentve + a savanyó káposzta)

[ Szerkesztve ]

(#84246) lacafaca válasza Parci (#84242) üzenetére


lacafaca
őstag

kár, hogy nem lehet lepasszolni, sorban elöbbre lennék és istenbizony neked adnám...azé a ph maradjon még a kovid ellenére ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#84247) Hieronymus válasza headhunter (#84237) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

No offenzíva.

Ilyen szépen csak PR szakember tud fogalmazni.
Nyilván egy szerződést az előnytelensége okán nem írnak alá. Ha érzelmi sokk alapja lenne, már régen felmondott volna a nyilatkozó.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#84248) ubyegon2 válasza lacafaca (#84246) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nálad mennyi a PH-érték amúgy?

(#84249) Parci válasza ubyegon2 (#84245) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

legalább olvasd el, amit írok, amikor épp vicceskedve próbálod ellenem fordítani. általában oda szoktam figyelni a szavaimra. ezen felül még olyan is elő tud fordulni a világtöriben, hogy az ember a tapasztalatok alapján finomítja az álláspontját. (nem mellesleg az ivermectin akkor sem volt ám beszerezhető, a listát pedig anno egy az egyben átemeltem, beszélgetést kezdeményezve, mert korábban egyáltalán nem volt róla szó a topikban sem, hogy mit kezdjen magával az ember, ha beteg lesz. érdekesek a katonasztorik, de engem ez érdekelt elsősorban és minden más századsorban)

minden egyes egészségügyi kérdésre adott válaszomat vállalom, hiába cseszegetsz.

a dokikkal való konzultációhoz pedig további sok sikert kívánok magunknak a következő hetekben.......... :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84250) Drizzt válasza Parci (#84242) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ma en is becsicskultam, s regisztraltam. Ettol fuggetlenul Sinopharm/Szputnyik tovabbra is kosz, nem - nalam. Esely azert van arra, hogy kronikusnak minositsenek, s AZ legyen belole. Ha meg nem. Nos, akkor varok jo sokat. Egy pipas lett az akcio.

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.