Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#47001) opium999 válasza goodace (#46998) üzenetére


opium999
csendes tag

Mármint a szolgáltató részéről ragaszkodnak az adatroaminghoz. Szerintem emiatt nincs most mobilnetünk órák óta..

(#47002) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

A szolgálatás nem elérhető, nincs térerő. Elég gyakran látom ezt a mobilimon. És nem azért, mert kilométerekkel arrébb lennék. Ugyanott van a készülék.

Vodafone legalja pont hu.

(#47003) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Nalam se elerheto a adatkapcsolat.
Digis ugyintezovel bezeltem. Rogzitette a hibat es 72 oran belul visszajeleznek, hogy javithato-e.

(#47004) Xpod válasza dzf007 (#46996) üzenetére


Xpod
addikt

Legtöbbször Pesten használom.
Amit észrevettem:
- Ferenciek tere környékén ha sokan vannak akkor visszavált EDGE-re,
- 10. kerület Sibrik Miklós út környékén is rendszeresen visszavált,
- 18 került több pontján is alig van térerő, de legalább 4G-n csatlakozik.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#47005) Samott válasza opium999 (#47001) üzenetére


Samott
addikt

Jol van, akkor nem nalam van a gond. Koleganak mellettem megy a vodas net, csak a digis halott. Akkor csak minket szivatnak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#47006) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Lehet, hogy ez most országos probléma :F jelenleg Kisbéren vagyok (Komárom-Esztergom vármegye) és itt sincs adatkapcsolat... megyek Tatabányára és tovább BP-re de ahogy fentebb írták gyanítom ott se lesz semmi... lehet fejből navigálni megtippelve a forgalmat / duókat... :(((

(#47007) gul_lev7 válasza Mr.Skynet (#47006) üzenetére


gul_lev7
csendes tag

Én Hegyeshalom-Bp. Keleti között utazok és ahogy irtátok így 9kor lehalt az egész, már fel se dobja a mobilnet ikont.
Azóta se változott az egész.

(#47008) Dark Archon válasza opium999 (#46995) üzenetére


Dark Archon
addikt

Mert 1500Ft 50Gb? Vagy ez a csomag meg van Vodánál is?

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#47009) leo81 válasza gul_lev7 (#47007) üzenetére


leo81
aktív tag

Én megírtam nekik az online hibabejelentő űrlapon keresztül, gyorsan jött is válasz. Központi probléma és már dolgoznak rajt....

(#47010) rothfb


rothfb
veterán

Országos digimobil hiba van. Nálam pl csak 2g van. Amikor volt 4g, net akkor sem volt.

(#47011) opium999 válasza leo81 (#47009) üzenetére


opium999
csendes tag

Köszi az intézkedést! :))

(#47012) RozvM


RozvM
csendes tag

Tetszik amúgy, hogy ismételten megfelelően tájékoztat a DIGI és/vagy Vodafone a kiesett szolgáltatásról a közösségi médiában vagy a saját hálózatukon keresztül, mondjuk SMS-ben.

Ja várjunk...

(#47013) cinober98 válasza leo81 (#47009) üzenetére


cinober98
újonc

Köszi az infót. Én is reggel 8:30 óta nem látom a mobilnetet. Csak a Vodafone 2G-re hajlandó csatlakozni. Próbáltam manuálisan a 4G szolgáltatás kiválasztását, de nem enged regisztrálni a hálózatra.

Kicsit gáz, hogy se honlapon, se appon, se sms, se social értesítés nem volt. :C

Szia Uram!

(#47014) snooze válasza evbalazs (#46986) üzenetére


snooze
veterán

csak szólok,hogy a roh..ékoknál a visszaigénylést csak üzletben intézheted!holott ugy kellene,amilyen módon te befizetted a számlát!

GO Gunners!!!

(#47015) ates2


ates2
senior tag

fél BP-t körbejártam most, mindenhol offos a net, térerő legalább már van, de volt egy idő mikor az se.

(#47016) Tacsika


Tacsika
aktív tag

sziasztok ha valakinél van már digi mobilnet szóljon kérem!

(#47017) klaya86


klaya86
senior tag

Nos nekem van digi és voda (feltöltős) kártyám is. Digi nulla net. A Vodafone hasít. Elvileg ugye egy hálózat... Azt hiszem a héten kukázom a digis kártyát és átviszem vodához az előfizut.

(#47018) cinober98 válasza klaya86 (#47017) üzenetére


cinober98
újonc

Gondolom ez a cél vodanál. :N

Szia Uram!

(#47019) alef


alef
csendes tag

Én felhívtam a 1272-t egy félórája (10 perc csöngetés után vették fel). Kiderült, hogy ORSZÁGOS a probléma, és "már dolgoznak rajta". Hogy mikor lesz kész, nem tudják, de közölte az operátor, hogy a jogszabály szerint 72 órájuk van a javításra... De ha panaszbejelentést teszek, akkor a hiba elhárításának pillanatában küldenek erről egy sms-t. Akarok-e panaszbejelentést tenni, kérdezte. Én visszakérdeztem, hogy szerinte mi a sz.r-ért hívtam fel őket, ha nem ezért?! És megkérdeztem, hogy mi lenne, ha - mivel országos hiba van már reggel 8 óra óta - mi lenne, ha kiírnák a honlapra? Ők is jobban járnának, nem kéne a sok bejelentőt fogadniuk. Vagy ez rossz hírét keltené a cégnek (ami most már a Voda, azaz tulajdonképpen a 4iG)?! Na erre nem tudott mit mondani... Én meg szívom a fogam, mert telefonon rendeltem, 15 óráig kell telefonon visszaigazolnom az átvételkor applikációban, különben törlik, és csak imádkozom, hogy addigra meglegyen. És visszasírom Teszári Zoltánt, meg az általa gründolt régi DIGI-t. :-(
Én maradok DIGI-s mindezek ellenére, még a dupla árra emeléssel is sokkal olcsóbb, mint az (egymással kartellező) Voda-Telekom-Yettel hármas.

(#47020) tutitibi válasza rothfb (#47010) üzenetére


tutitibi
senior tag

de nálam a SIM kártya se jó, nem látja aIphone12 mini.

(#47021) tutitibi válasza opium999 (#47001) üzenetére


tutitibi
senior tag

de nálam a SIM kártya is lekapcsolt, hogy lehet visszakapcsolni ? egy olasz szolgáltató jelenik meg: TIM 58.0

(#47022) dr9 válasza tutitibi (#47021) üzenetére


dr9
kezdő

Ilyesmi nem csak a román digi kártyáknál volt? Legalábbis nekem 2 román digi kártyám van. Egyik 2019, ahol van IMSI váltás még, másik 2021, ahol már nincs. Ez roamingra volt annó, amikor a digi csak a TIM-en keresztül tudta megoldani a roamingot. Valahol a SIM kártya beállításoknál, kell legyen egy opciód (iphoneon nem tudom, hogy ez hogy van, androidon direkt van a SIM beállítások app) "Change IMSI". Arra ráklikkelsz, és áaváltol National-ra. Legalábbis román digi kártyákon így ment, míg 2 IMSI-os volt.

cosmoT

(#47023) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Nálam elindult, újra van mobilnet :C

(#47024) gul_lev7


gul_lev7
csendes tag

Nálam is már rendesen megy!

(#47025) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Óbuda feléledt :C

(#47026) ates2


ates2
senior tag

9. Ker van net.

(#47027) Thunderzolee

Esztergomban ismét van mobilinternet.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#47028) Thunderzolee

https://index.hu/belfold/2024/04/30/digi-vodafone-internet-leállás/

Átvágtak egy kábelt.
És ezt nem lehetett volna már reggel közölni?
He?
Milyen nyomorult féreg idióta marketinges az, aki nem engedi ki az ilyen információt már egyből az eset után, h leközölnék a nagyobb híroldalaknak, meg a saját weboldalukon is kint lehetne, ettől nem esik csorba a vállalat jó hírén, pontosan inkább attól, h az ügyfélszolgálatot kell hívogatni, mert még ehhez is hxlyék, h kiírják legalább a saját weboldalukra, és az ügyfélszolgálatos is csak annyit ismételget, h 3 napjuk van elhárítani a hibát, holott ez kxrvára nem érdekel, és nem is ezt kérdeztem. :W
Nem a félnapos fél országot érintő szolgáltatáskiesés zavar, hanem az, mennyire dilettáns módon kezelik a helyzetet. :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#47030) Lackooo84 válasza Thunderzolee (#47028) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Érdekes egy kábel lehet ami csak a 4G roamingot érinti. :D

The Truth is out there...

(#47031) energiezolee válasza Rodzser Mór (#47029) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Ez már nagyon politikai téma, ami tiltott a fórumon, ha jól tudom...
Ettől függetlenül tetszett a hozzászólásod! Van benne igazság bőven.:C

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#47032) Rodzser Mór válasza energiezolee (#47031) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Igen, bocsánat. igazándiból nem akartam írni. Csak félóránként beleakadok valami hírbe és felcsesz, hogy mindent átsző a szájbahegesztett politika, a beteges pénz és hatalomvágy, az ellenfél totális megsemmisítése, ami ellene megy a normalitásnak.

Kérem a modit, törölje a 47029-es hsz-em.

(#47033) alef válasza Thunderzolee (#47028) üzenetére


alef
csendes tag

Maximálisan egyetértek, én is ezen akadtam fenn (lásd #47019). A gyors tájékoztatás korábban se volt a DIGI erőssége, de amióta "tulajdonosváltás" volt, nemcsak az áremelés zavar, hanem a szolgáltatási színvonal romlása is (műszaki és emberi szempontokból egyaránt). De - ha jól néztem a korábbi beírásokat - akinek legalább 8-10 GB net kell havonta, és alkalmanként beszélni is szeretne, és nem akar/tud flottázni, annak még mindig a DIGI a legolcsóbb, legbiztosabb választás... :-(

(#47034) snooze válasza alef (#47033) üzenetére


snooze
veterán

de ugyanakkor ugyanezekkel a kondiciokkal átmehet a vodához is,és ott sem rosszabb minden,lehet egyes helyeken jobb is..én nem bántam meg eddig,hogy átmentem a roamingos bohockodásbol..

GO Gunners!!!

(#47035) qqcqqc válasza Lackooo84 (#47030) üzenetére


qqcqqc
őstag

A vezetékes hálózat is lehalt, nálam Zuglóban 8:30 után elmet minden, és csak délután jött vissza. Szóval volt gond rendesen.

(#47036) Lackooo84 válasza qqcqqc (#47035) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tatabányán semmivel nem volt gond, csak a 4G roaminggal.

The Truth is out there...

(#47037) gergo8080


gergo8080
csendes újonc

Sziasztok!

Az alkalmazásban másnak se jeleníti meg a forgalmi adatokat?
5 év alatt egyszer se sikerült leforgalmaznom 15gb mobilnetet.
Most sikerült.

(#47038) ACE-


ACE-
addikt

Nekem megint nincs mobilnet, hálózat van, de adat nem jön rajta...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#47039) donjohnson válasza ACE- (#47038) üzenetére


donjohnson
addikt

repülőgép üzemmód be- ki- után se?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#47040) csaszi75 válasza ACE- (#47038) üzenetére


csaszi75
senior tag

Vagy inkább restart.. készüléket meg WIFI-n frissíteni, ha van..

(#47041) Lackooo84 válasza gergo8080 (#47037) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De csak belassítanak nem?

The Truth is out there...

(#47042) Prien


Prien
addikt

Nekem betett a tegnapi roaming net leállás, meló után besétáltam és lemondtam. Amúgy sem volt egy sebességbajnok az utóbbi időben. 😔
Lett helyette inkább Telekom multisim a meglévő másik előfizumhoz.

A kevés is több a semminél.

(#47043) Szasza válasza 4Grider (#46855) üzenetére


Szasza
tag

Igaz, az én előfizum nem 3000, hanem 4000, de van benne 50GB (ebből 10 GB Magyarországon is), 1000 perc EU-EU, 1000 sms, plusz 103 GB adattár a fel nem használt adatra. Ja és éveken át használtam csak Magyarországon (COVID alatt), kutyát sem édekelte.

(#47044) 4Grider válasza Szasza (#47043) üzenetére


4Grider
nagyúr

Aztán mibe kerül egy ilyen előfizetést magyar telefonszámokról hívogatni?

(#47045) zelikocc válasza Lackooo84 (#47030) üzenetére


zelikocc
senior tag

Ha éppen a Digi 4G core hálózathoz közel történt az optikai kábel átvágása, akkor könnyen előfordulhatott, hogy csak a mobil szakadt le. Ha volt is más útvonal, akkor lehet, hogy túlterhelődött.
Nem olyan nehéz ezt elképzelni.
Az is lehet, hogy a voda és a Digi közötti összeköttetést érintette a szakadás, amit megint csak nem nehéz elképzelni.
Ez is bizonyítja, hogy fizikailag nem a voda szolgál ki minket, hanem a Digi, hiába roamingolunk a voda rádiós hálózatán.

Sokan nem értik meg, hogy ez még mindig nem a voda. Nem vette át a Voda a Digit, nem vette át a Digi a vodát. Semmi közük egymáshoz azon kívül, hogy egy a tulajdonosuk és majd a közel jövőben egyenrangú félként fúzionálnak. Nem az egyik fogja bekebelezni a másikat.
Szokjunk már le erről a “amiota a voda átvette” dologról.

(#47046) zelikocc válasza 4Grider (#47044) üzenetére


zelikocc
senior tag

Telekomról pl már minden csomag esetében ugyanúgy 37 Ft/perc az EU-ba telefonálás is, mint a hálózaton kívüli percdij.

[ Szerkesztve ]

(#47047) 4Grider válasza zelikocc (#47046) üzenetére


4Grider
nagyúr

A régebbi Telekom csomagok használói meg gondolom fizetik a maximum közeli percdíjat ilyen irányba.
Vodánál az új csomagoknál 76 Ft-ot látok.
Yettelnél meg 90 Ft felettiek az EU irányú percdíjak.

(#47048) jobarat01 válasza snooze (#46976) üzenetére


jobarat01
tag

Megkaptam én is a minuszos számlát, mostmár túlfizetésem van

(#47049) lac14548 válasza jobarat01 (#47048) üzenetére


lac14548
aktív tag

Hello,

Néhány napja nem megy a digi internet egy Samsung telefonon.
Minden alkalmazás "nincs internet" hibaüzenetet ad.

Volt mostanában a Digi-nél valami probléma és az okozhatta?

A készülék nincs nálam, csak segíteni próbálok valakinek, így csak az elmondottakat tudom továbbítani, de hátha tud valaki így is segíteni, hogy mit próbáljak majd megnézni/beállítani rajta.

- Az adatkeret nem fogyott el.
- A mobilinternet be van kapcsolva.
- Semmiféle korlátozás nincs bekapcsolva, hogy mely applikációk használhatják a netet.
- Mobilinternet ki-be kapcsolás nem segített.
- Telefon újraindítás nem segített.

Köszönöm,

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#47050) dzf007 válasza lac14548 (#47049) üzenetére


dzf007
aktív tag

Roaming be van kapcsolva a telefonba?

(#47051) lac14548 válasza dzf007 (#47050) üzenetére


lac14548
aktív tag

Kell, hogy legyen?
Csak holnap tudom megnézni, kipróbálni a javasolt beállításokat...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#47052) Lackooo84 válasza lac14548 (#47051) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A 4G és az adatroaming be kell legyen kapcsolva.

The Truth is out there...

(#47053) slice14 válasza lac14548 (#47049) üzenetére


slice14
veterán

Az adatroaming be van kapcsolva?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47054) lac14548 válasza Lackooo84 (#47052) üzenetére


lac14548
aktív tag

Köszönöm, megnézem

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#47055) dzf007 válasza lac14548 (#47051) üzenetére


dzf007
aktív tag

Beállítások---> Kapcsolatok--->Mobilhálózatok---> Adatroaming

(#47056) akibor000


akibor000
aktív tag

én ma kb 5perc alatt váltottam a digi30 csomagrol voda 30gb+ 200p beszéd tarifára.:C

(#47057) zelikocc válasza akibor000 (#47056) üzenetére


zelikocc
senior tag

Olyan csomag nincs, hogy “digi30”, feltételezem, hogy a Digi Mobil Max csomagra gondolsz amiben 30 Gb net és 0 perc van.
A vodánál Mobile Max a csomag neve és ugyanúgy 30gb +0 perc. Vagy a Mobile Plus csomag 15gb + 200 perc.

(#47058) akibor000 válasza zelikocc (#47057) üzenetére


akibor000
aktív tag

pontosan igy van, ahogy leirtad.
majus6.án este8-11kor fog átváltani vodára a sim.

(#47059) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Helló!

A Digi ügyfékapu applikációjában a baloldali lenyíló menüben ha a Forgalmi adatokat választom, nem ad ki semmit. Azt írja, hogy a lekérdezés során hiba lépett fel, látogassak vissza később.

Korábban is ezt írta.
Ez a funkció nem működik másnál sem?

(#47060) gabor9991 válasza Rodzser Mór (#47059) üzenetére


gabor9991
őstag

Elseje óta nálam sem jó.

(#47061) zfer válasza Rodzser Mór (#47059) üzenetére


zfer
csendes tag

a honlapon be sem lehet lépni

(#47062) DrBubo77 válasza Rodzser Mór (#47059) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

Nálam működik.

Kiírja, hogy nincs mobil előfizetésem. ;]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#47063) Atomixx


Atomixx
tag

Nálam se jó ügyfélkapun a forg. adat. Múlt hónapban is volt ilyen.
Bejelentettem a hibát, ezt az infot kaptam:

"Rendszerünk információi szerint a hibajelenséget központi probléma
okozza, melyet illetékes kollégáink igyekeznek a lehető leghamarabb
elhárítani.

A tapasztalt kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Megértését köszönjük!"

[ Szerkesztve ]

<~>

(#47064) Rodzser Mór válasza gabor9991 (#47060) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Köszi a válaszokat.

(#47065) lac14548 válasza dzf007 (#47055) üzenetére


lac14548
aktív tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek aki próbált segíteni.

- Az adatroaming be volt kapcsolva
- A 4G (LTE) be volt kapcsolva
- Az APN beállítások jók voltak
- Térerő volt

Végül valami módon eljutottam egy beállításhoz (samsung galaxy a21s):

Kapcsolatok - Mobilhálózatok - Mobilszolgáltatók - Automatikus választás

Itt kellett bejelölni, hogy automatikus legyen, így rátalált a DIGI-re és onnantól müködött.
De ezt biztos, hogy nem kapcsolta ki senki.

Mindegy, most megy.

Köszönöm mindenkinek

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#47066) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sziasztok,

Távsegítséget kértek tölem, de köpni-nyelni sem tudtam.
Miért kell bekapcsolni a barangolást (roaming) opciót a telefonon, hogy legyen internet? Nem lesz igy többlet költség? Ha ez nincs bekapcsolva nem lehet netetni a telefonon.
Viberen akart képet küldeni és akkor kapta a figyelmeztést, hogy ez többletköltséggel járhat.

Ezt a képet kaptam hozzá,
Az "R" betű lenne a roaming jele?

(#47067) 4Grider válasza KD6-3.7 (#47066) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Digi mobilnak egy ideje nincs saját hálózata, a Vodafone hálózatán roamingol.
Szerk.:
Nincs többletköltsége, de ha zavarja, bármelyik Vodafone személyes ügyfélszolgálaton kezdeményezheti előfizetésének számhordozását a Vodafone-hoz, hasonló kondíciókú díjcsomagba, mint a Diginél (de egy év hűséggel). Ha a számhordozás lement, onnantól kezdve nem fog roamingolni.

[ Szerkesztve ]

(#47068) KD6-3.7 válasza 4Grider (#47067) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Szuper! Köszönöm a segítséget! :R

(#47069) zelikocc


zelikocc
senior tag

Anyum előfizetését áthordozom a vodához (több roaming adat miatt), majd pénteken lesz meg a hordozás.

A kérdésem: az appban csak az adatkeretet látom, a 200 percet nem. Én úgy gondolom látszódnia kellene a 200 perces keretnek is. Jól gondolom, vagy tévedek? Nektek hogy van?
Hívjam az ügyfélszolgálatot?
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#47070) akibor000 válasza zelikocc (#47069) üzenetére


akibor000
aktív tag

nekem is ugyanígy van!

(#47071) evbalazs válasza zelikocc (#47069) üzenetére


evbalazs
csendes tag

Amikor belépsz az applikációba, ott a tetején van egy "slide" 3 "menüponttal": Belföldi adat / belföldi-roaming adat / (nálam) Korlátlan hívás, nálad itt kéne látszódni a lebeszélhetőnek.
Nálam látszik mondjuk azon az oldalon is a korlátlan lebeszélhetőség.

(#47072) akibor000 válasza evbalazs (#47071) üzenetére


akibor000
aktív tag

nálam nincs ilyen opció

(#47073) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Apropó roaming!
Akkor hogy is van ez?
Az eredeti digi mobilos előfizetéssel hogy megy most az adat roamingolás?
Fizetős minden megkezdett egység vagy itt is van egy adott keret amibe még beleférünk külföldön?

(#47074) 4Grider válasza pusi1981 (#47073) üzenetére


4Grider
nagyúr

A digi.hu/roaming oldal már nem létezik?

(#47075) zelikocc válasza evbalazs (#47071) üzenetére


zelikocc
senior tag

Nálam sincs perc itt sem.
Csak a belföldi adat és a belföldi-roaming adat van itt.

Viszont most megnyitottam a webes felületen és ott van perc, de csak 76... gondolom a tört hónap miatt... de akkor a net miért nem tört?
Na de csodafone... ki érti ezt :))
[kép]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.