Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66751) Yodamest válasza tenaijo (#66750) üzenetére


Yodamest
addikt

Collector mindig 1. item, a youmuu helyett szoktam statikkot, mert nem szeretem az aktív itemeket. Tudom ez hiba, de ismerem magam annyira, hogy így is túl gyorsak a harcok, sokszor 2 sec alatt halok meg és örülök, ha még az idézőiket el tudom tolni és a képességeket. Sokszor nem lenne időm/elfelejteném a youmuu-t használni és úgy meg nem éri meg.

Majd próbabábun megnézem pontosan mennyiben is tér el a collector + youmuu és a collector + statikk sebzése, de szerintem nem lesz nagy különbség. Illetve most lehet, hogy low elo noob hülyeség, de szeretem a statikkban, hogy megkönnyíti a full wave cleart, mivel ha belelövök a wave-be, a hátsó caster minionokon pont annyit sebez, hogy utána egy darab Q végig tud pattogni az összesen lasthittel.

(#66752) Yodamest válasza Yodamest (#66749) üzenetére


Yodamest
addikt

Még ehhez a hősök témához: sajnos nem sajnos vannak hősök, amik kitjüknél fogva alkalmasabbak soloQ-ra mint mások. Nézzük mondjuk Nocturne esetét: állandóan szív vele a csapatom, mert egész egyszerűen minden ultival ölni fog fixen. Lehet mondani, hogy persze járjatok csapatosan, meg mindenki álljon torony alatt ha ultizik, de ezt nem lehet 5 különálló emberrel megvalósítani. Valaki mindig kóricálni fog valamerre, pushol egy lanet, wardol valamit, és akkor őt el fogja kapni. Agyhalott hős, mert nem szituációhoz kell alkalmazkodni vele, hanem minden egyes alkalommal csak ugyanazt a kombót kell eltolni, gyakorlatilag függetlenül a hőstől akit támad. Bemegy, eltolja ezt a shield,fear, árnyék gyorsítás kombót és ott is a kill. Sok ilyen van, ezek uralják a játékokat és nincs counterplay ellenük. Yi is ugyanez: ulti, sokszor még a sprint idézőit is rátolják, bárkit utolér, Q-val gapclose, tehát még távoltartani sem tudod, semmi counterplay nincs rá, meghaltál. Alapvetően Viego is ugyanez: láthatatlanság, abból előbukkan egy stunnal, szúrás, ulti, meghaltál, reload. Tök mindegy ki az ellenfél, ezt fogják csinálni és mivel nem mindenki játszik tankot (sőt kevesen), így nem kell semmit mérlegelniük, ott a kill kb 2 sec alatt. Magasabb szinten annyival esetleg jobb a helyzet, hogy nincs talán ez az iszonyat feed, szóval azért mégsem egy 9-1-es Viego fog rád ugrani mint adc, hanem csak egy 2-0 mondjuk és azért az nem mindegy. Sokszor amikor először találkozok egy Masterrel vagy pl. a múltkori meccsen lévő topon játszó Yasuoval, már valami 9-0-ban volt.... kellemes első tali. :) Gyakorlatilag egy szúrásba halok bele ilyenkor. Jaj de az a meccs is, Jax volt Yasuo ellen topon, hát édes jó istenem, hogy tudott úgy kixopni, hogy a Jax valami 1-8-1-ben volt mire taboltam egyet, a Yas meg 9-0-ban, nincs az az univerzum, hogy ennyire ne tudjon tradelni ellene.

[ Szerkesztve ]

(#66753) feri1014 válasza Yodamest (#66748) üzenetére


feri1014
senior tag

Mármint nem lehet climbolni, ha nem te vagy a top mindenben?

Lehet, csak akkor elég komolyan bejön a szerencsefaktor, hogy milyen csapatot kapsz. Erre pedig semmilyen ráhatásod nincs. Ami nálad nagyon szépen látszik is. Ha jó a csapat nyersz, ha nem akkor pedig az amúgy akár nyerhető meccseket is bukod.
Az pedig csak tőled függ, hogy mennyire vagy jó játékos.

(#66754) Yodamest válasza feri1014 (#66753) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát ezt érzékelem, mármint a szerencse szükségességét, de nyilván ez egy csapatjáték, ez valamilyen szinten természetes, hogy a 4 másikra rá vagyok utalva. Hogy ne legyek, az hős függvénye is lenne, adc-vel ha rossz a csapatod és nem védenek meg, nem fogsz carryzni.

[ Szerkesztve ]

(#66755) Yodamest


Yodamest
addikt

Amúgy nagyon vicces, hogy egyre jobb az összesített KDA-m Jhinnel, a winratem pedig egyre rosszabb. :DDD Elképesztő jókat megyek, ne tudjátok meg miket snipeolok, csak végső soron 1 winre mindig 2 lose jut. Csak tényleg az a durva, hogy közben meg tökre élvezem magát a játékot, jól is megy, most is ace lettem 14-5-10-el, sebzésem 10K-val több volt, mint az enemy adc-nek. (Caitlyn)

Ezen a meccsen is, enemy legveszélyesebb játékosát a Yi-t (of course), az ulti 4 lövésével sikerült még temfight előtt 100-0-zni, mind betalált és meg is halt. Aztán az enemy topos Morde rámjött, beultizott, de a saját ultija alatt megöltem. :DDD Aztán meghaltunk és megnyerték. :) Én mindent megtettem fizikailag, amit lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#66756) Kanczy válasza Yodamest (#66748) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Na de még csak véletlenül sem arról beszélünk, hogy mindig a 2. legjobb vagy, hanem hogy sosem vagy első. Azért ADC-vel illene néha topolni a meccsen a damaget... az utolsó 13 Jhin winedben ezek a stat eredményeid:

2. háromszor
3. háromszor
4. háromszor
5. kétszer
6. egyszer
8. egyszer

Ez nagyon nem ugyanaz. Ez jóindulatúan szögátlagos, nem egy carry teljesítmény.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#66757) grimm2015 válasza Yodamest (#66755) üzenetére


grimm2015
senior tag

Most szembesülj a valósággal :DDD .
Nézd meg, hogy mennyivel vagy "jobb", mint az átlag "silver"...
És pont itt igazolódik amit mond feri1014
"Ha jó a csapat nyersz, ha nem akkor pedig az amúgy akár nyerhető meccseket is bukod."
Nem a csapatod, hanem a saját játékod miatt buksz az átlagosnál több meccset.
A tornyokra többet sebzel, ez miatt van az, hogy az egyéni halálod 42,7%, azaz 10ből legalább 4szer soloban ölnek meg.
A párbaj győzelmeid száma 25.7%, magyarán 4ből 3at fixen veszítesz.


Battlenet: Grimm#22690

(#66758) forguet válasza grimm2015 (#66757) üzenetére


forguet
senior tag

Ez blitz?

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#66759) forguet válasza forguet (#66758) üzenetére


forguet
senior tag

ok megvagyok leagueofgraphs

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#66760) grimm2015 válasza forguet (#66759) üzenetére


grimm2015
senior tag

Lehet van összefüggés, de ez a porofessor.

Battlenet: Grimm#22690

(#66761) Yodamest


Yodamest
addikt

Utolsó 4 meccsem.... persze tudom ez tök normális, hogy mindig ace vagyok és nem tudok nyerni, nyilván. Ez normális? És igen a dmg-em is több mint rendben van Ziggsel. 2X legtöbb dmg, 2X pedig 2. legtöbb.

[ Szerkesztve ]

(#66762) Yodamest


Yodamest
addikt

Nah utolsót csak megnyertük, ott is a legjobb lettem, csak immár MVP. De ez is elképesztő nehéz meccs volt.... Na de amit hiányoltatok, a sok dmg most már megvan és ace vagy mvp vagyok már zsinórban. Enemy adc showmakernek képzelte magát, ilyen néven volt, hát megmutattam neki ki a showmaker.

[ Szerkesztve ]

(#66763) Yodamest válasza Yodamest (#66762) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát igen ez a Ziggs jobban megy, mint az ad carryk, kíváncsi leszek ezzel tudok-e feljebb menni. Bírom amikor champselectben írják, hogy pickeljek "normális adc"-t, mer Ziggs rossz. :) Hát mondom, barátom majd meglátod, hogy nem rossz az.

[ Szerkesztve ]

(#66764) Hangfalképű válasza Yodamest (#66763) üzenetére


Hangfalképű
tag

Mi lenne ha magadnak játszanál és nem a ph közönségének, hogy bizonyítsd jobb vagy annál, mint amit gondolunk?

(#66765) grimm2015 válasza Yodamest (#66762) üzenetére


grimm2015
senior tag

Volt platosként silver 3 tierbe lettél MVP silver és bronzosok ellen, amit elképesztően nehéznek tartottál, bár 1/16ban végzett a leona, aki silver4be van, és előzőleg bronz2be végzett. A másik amit belinkeltél, ott meg 2/12 be végzett a bronz2 Karma.

Nem egyforma a mércénk... :DDD

Battlenet: Grimm#22690

(#66766) Yodamest válasza grimm2015 (#66765) üzenetére


Yodamest
addikt

Jó mert onnan indultam, mivel visszaestem. De már S1/G4 tierben vagyok és továbbra is 60% winrate felett Ziggsel. Elég szépen kibalanszoltam most az accom, utóbbi 20 meccsből 65% win. Nekem úgy látszik a classic adc-k nem fekszenek, azokkal nem tudtam kiteljesedni, én egy yordle vagyok. :)

(#66767) grimm2015 válasza Yodamest (#66766) üzenetére


grimm2015
senior tag

Majd jössz nem sokára kimagyarázni, amikor vége lesz a mázli szériádnak.
Gondolom itt sem vetted észre, hogy a smurf veled volt. :DDD

Battlenet: Grimm#22690

(#66768) Yodamest válasza grimm2015 (#66767) üzenetére


Yodamest
addikt

Nono, nem mázli, szimplán annyi, hogy a nekem jobban fekvő hőssel játszok. Épp most meg is lett a G4 újra. Ezzel a 2 meccsel jutottam fel, köze nincs a mázlihoz:

És ez az összesített statisztikám most Ziggsel:

[ Szerkesztve ]

(#66769) grimm2015 válasza Yodamest (#66768) üzenetére


grimm2015
senior tag

De most hol van az, hogy jobb a csapatod? Ugye, hogy megint az én mondandóm nyert tanúságot... nem baj, nincs olyan messze az, hogy " sokkal szarabb a csapatom".
De hajrá, mutasd meg, hogy Challengerig meg sem állsz :DDD

Battlenet: Grimm#22690

(#66770) Yodamest válasza grimm2015 (#66769) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát ebben semmi logika sincsen. Te sem mondod komolyan, hogy most a Ziggs 41meccs/60% winrate + 5 feletti KDA annak tudható be, hogy Ziggsel csak jó csapatokat kapok. :DDD Úgy látszik a riot hős alapján adja a jobb és rosszabb teamet. Szinte smurfoltam a silver elot, de semmi baj. ;)

[ Szerkesztve ]

(#66771) Kanczy válasza Yodamest (#66770) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem ezt mondja, de vagy-vagy. Olyan nincs, hogy a vereségekért mindig a csapatod a felelős, a winekért pedig te. Egyébként a mostani szériádból is egyértelműen az látszik, hogy eddig nem játszottál elég konzisztensen jól. Most átváltottál egy champre, ami fekszik, carryzel, és mászol felfelé (örülök neki, és grat hozzá!). Szóval te voltál a ludas eddig is, ahogy mondtuk :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#66772) grimm2015 válasza Yodamest (#66770) üzenetére


grimm2015
senior tag

Felejtsd már el az ostobaságot, hol smurfoltad a silver elot.. :DDD
Volt egyetlen 10op scoros játékod (100+ból) , ahol 1/16 Bronz ellenfeled volt, jár a :C .
Ráadásul ez (tőled) rendkívüli teljesítmény ziggsel mindösszesen 194 LP tudott neked biztosítani, bár ez elég volt visszakapaszkodni goldba. Annyi, hogy jobb voltál vele, mint eddig mással, de valamiért váltottál...

Most is tele vagy toppon free gamekkel...

[ Szerkesztve ]

Battlenet: Grimm#22690

(#66773) Yodamest válasza Kanczy (#66771) üzenetére


Yodamest
addikt

De én eddig sem mondtam soha, hogy a csapatom miatt vagyok ott ahol. Itt félrecsúszás van. A puszta tényekkel példálóztam (még a Jhines meccseknél), hogy nagyrészt 2. legjobb vagyok a csapatban op.gg szerint, ez igaz is nagy átlagban. Illetve azt mondogattam még, hogy ritkán vagyok "rossz", mindig hozok egy korrekt+ teljesítményt, szerintem ez is igaz, illetve az előbbi statisztika is alátámasztja.

Annyit mondtam, hogy mechanikailag lehetnek gondjaim, nem játékismeretileg. Ezt tökéletesen alátámasztja a mostani állapot, miszerint hős váltás után egyből nyíl egyenesen fel is mentem 3-4 rangot. Más a mechanika, mások a lehetőségek és egyből jobb is vagyok. Ha valami globális makro vagy fundamentális probléma lett volna, akkor hőstől függetlenül ott lennék még mindig S3-ban.

(#66774) Yodamest válasza grimm2015 (#66772) üzenetére


Yodamest
addikt

Csak azért játszok most topot, mert ahhoz lett kedvem, anno toplanerként kezdtem a lolos pályafutásomat. Nem célom Ziggsel addig menetelni ameddig csak tudok, meg force-olni. Ha nagyon rámennék vele, szerintem a G1 is meglenne, már így is többnyire ahogy elnézem G3-G1-es játékosokkal dob össze. Úgy látszik az MMR-em feljebb került, mint a látható rankom.

A smurfoláshoz: nyilván kicsit irónikusan is mondtam, de nem a pont 10-es score számít. Hisz ne hülyéskedjünk már, hogy csak akkor elég jó valaki, ha a kerek 10-es score megvan ezt nem gondolhattad komolyan. Inkább maguk az eredmények és azon belüli statisztikák. Ha megnézed azért hányszor lettem vele ace vagy mvp, meg milyen kda, milyen dmg ment tényszerűen látható, hogy nem arról volt szó, hogy zsinórban elkedzem jó csapatokat kapni.

[ Szerkesztve ]

(#66775) Hangfalképű válasza Yodamest (#66773) üzenetére


Hangfalképű
tag

De én eddig sem mondtam soha, hogy a csapatom miatt vagyok ott ahol.

#66603 :U

Jöhet a magyarázkodás, mert ha valamihez nagyon értesz, akkor az ez.

(#66776) Yodamest


Yodamest
addikt

Még valami a dmg kapcsán: ugye mondtátok, hogy az adc-nek "illik" a top dmg-nek lennie a meccseken. Tegnap néztem kisze streamet twitchen, Kaisázott meg jól is játszott, de hát nem lett top dmg, sőt asszem valami 3. a csapaton belül. Nem azt látom még az ilyen nagyon jó játékosoknál sem, hogy adc-vel top dmg-ük lenne. Én amondó vagyok, meg nem tudom abban hiszek, azt látom, hogy annyi op champ van a játékban úgy egyébként, hogy az adc-knek egyáltalán nincs könnyű dolga, relative a csapathoz képest, hogy dmg szinten ott legyen a topon. Egy mostani op Aurelion, Brand (atya gatya), meg az ilyen ad junglerek mint Viego, Master, Kayn, nagyon könnyen csinálnak elképesztő dmg-et, amivel egyszerűen nem lehet lépést tartani. Szerintem nincs értelme ezt így mérni, meg ehhez ragaszkodni, nem összehasonlíthatóak a hősök ilyen szempontból.

(#66777) Yodamest válasza Hangfalképű (#66775) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát igen barátom, mert ezt akkor írtam amikor Seraphine spamm ment. Teljesen így van, ezt most is aláírom, kell a jó csapat (hogyne kéne what?), főleg supporttal. Ha fogyatékos az adc, akkor lehetsz te jó support, nem fogsz tudni semmit csinálni. A support a legcsapatfüggőbb role, szóval ott méginkább igaz, hogy kell a normális csapat, ahogy akkor is fogalmaztam. Azokon a meccseken sem az én játékom volt a gyenge pont, szimplán nincs akkora ráhatásom a meccsre, ezért jobban csapatfüggőek az eredmények.

[ Szerkesztve ]

(#66778) iszoke válasza Yodamest (#66777) üzenetére


iszoke
senior tag

Ugyanez fordítva is igaz akkor, ha a support egy barom. Lehetsz jó adc, attól még kicsinálnak.

(#66779) Yodamest válasza iszoke (#66778) üzenetére


Yodamest
addikt

Igen, a duo lane sajnos ilyen egymásrautalt állapot. Ha nem értitek meg egymást, nincs meg az összhang, borzalmas tud lenni. Ziggsel az is a jó, hogy ha a suppom rosszul backkel, meg elmászkál midre, akkor is tök vígan megtartom a lanet 1v2-ben, betolni nem tudnak, manám van bőven és elfarmolgatok safe. Jhinnel ezt már nem tudtam így megtenni, ha a suppom otthagyott, akkor teljesen kiszolgáltatott helyzetbe kerültem.
Csak azt akarom ezzel mondani, hogy még ezeken a duo laneken is azért meg lehet találni azokat a hősöket, akár adc akár supp, akivel könnyebb a helyzet, ha a másik hülye akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#66780) Kanczy válasza Yodamest (#66773) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Lol, évek óta ezt mondogatod, miről beszélsz? Linkelgeted a szarabbnál szarabb meccseket, ahol béna volt a csapatod, folyamatosan panaszkodsz, hogy nem lehet mászni (ez szó szerint elhangzott), mert mennyire a csapatodra vagy utalva. Heti többször magyarázod a bizonyítványt, soha senkinek nem adsz igazat, MINDENRE MINDIG van válaszod. Ezzel viszont végérvényesen befejeztem én is a neked történő válaszadást, vagy klinikai problémáid vannak, vagy trollkodsz, nekem ehhez már nincs türelmem. Elegem van ebből, naponta pazarolom rád az energiát, hogy hátha megváltozik a gondolkozásod, de SEMMIT nem fejlődtél mentálisan az utóbbi x évben. Innentől szó szerint /ignore, úgyhogy erre sem érdemes válaszolnod.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#66781) Yodamest válasza Kanczy (#66780) üzenetére


Yodamest
addikt

Nem értem ezt a kirohanást, ráadásul éppen most, hogy javult a mentálom, ezt írtam is a nancypalos stream megnézése után, hogy az valahogy hatott rám ilyen szempontból. Már tudatosítottam, hogy role és champ függő is az előrehaladás, amit valahogy tudtam is, csak időről időre hajlamos vagyok megfeledkezni róla.

Mindegy hát sajnálom, ha xanaxot kell mellékelni hozzám, én rettentően élvezem a játékot az utóbbi időben és ez az eredményeimen is látszik (már gold3 valami 80lp). És nem fordítva, tehát már Jhinnel is írtam (vissza lehet nézni), hogy élvezem a játékot, pedig akkor még elég elég sokat loseoltam.

[ Szerkesztve ]

(#66782) forguet válasza Yodamest (#66781) üzenetére


forguet
senior tag

Feedback is a gift, mondják, aztán azt kezdesz vele amit akarsz :U

Én ugye tavaly kezdtem el újra játszogatni és még most is csak kevés meccset tudok játszani a gyerekek mellett, de ide benézek minden nap.
Amit látok, hogy a hsz-eid (amiből úgy nézem volt 1500, tehát elég nagy részét teszi ki a topiknak) 90%-a arról szól, hogy ha veszítesz, bénák/hülyék a csapattársak, ha nyersz, akkor meg a saját teljesítményed volt jó...ezt mondják a többiek is.
A kulcs az lenne, hogy megfelelő konklúziót vonj le a meccsekből saját magadra nézve, és itt van a probléma.
Ha megnézem az elmúlt 10 meccsedet, amióta topozol, Te arról beszélsz, milyen jól megy, meg jó a mentálod, meg tudsz climbolni.
És tényleg climbolsz, 10 meccs, 7 győzelem, pipa...meg ha az ember climbol, persze h jó a mentálja.
DE nézz a számok mögé.
Az átlagos OP score-od 4.9!!! ez alatt a 10 meccs alatt, az átlagos helyezésed 5.5.
KP-d, damage dealt jóval alacsonyabb az átlagos gold topoknál, a vision score-od is folyamatosan 0.5 alatt úgy h az átlag bronz 0.53...ez utóbbit jópárszor leírták neked az elmúlt 1 évben is.

Nekem az elmúlt 10 meccsemen az op score-om 5,0...amit katasztrófaként élek meg, mert nem ide pozícionálom magam, és ezért nézek is a teljesítményem mögé.
Hála az isteni gondviselésnek, 10-ből 6-ot megnyertem, de ez nem az én érdemem!
Ahogy írtam is feljebb, Neked 4.9 az utsó 10 meccsed, és a 7 win miatt a climbolás, meg a jó mentál ami lecsapódott benned.

Sztem ezen kéne elgondolkoznod, hogy akarsz-e javulni, vagy csak az a lényeg, hogy ide írogass jó hosszú önigazolásokat.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#66783) Yodamest válasza forguet (#66782) üzenetére


Yodamest
addikt

Innentől bármit írok, már mindenképpen csak népharag lesz, ezért rövidre fognám:
- topon jelenleg csak próbálgatok, rég topoztam már, nem ismerem a matchupokat, szóval ezek "free" winek most, soha nem mondtam, hogy én carryztem topon is a meccseket, gyakorolgatok csak, nem tudom még mit akarok itt játszani

- sajnálom, ha ennyire szélsőségesen csapódik le, hogy minden a csapatom hibája és én vagyok a jampi, nem gondolom így, sőt egyre jobban nem, viszont ha tényleg carryzek és tényleg a legjobb voltam, mint a legutóbb linkelt Ziggs meccseken is, akkor azokat nem fogom letagadni, meg elszerénykedni, szóval itt is fontos az arany középút, tudni kell azért büszkének is lenne az erényeinkre, de itt sokszor mintha bűn lenne ez is

- a Jhines meccsekből tanultam, akármilyen hihetetlen, már tudom, hogy nekem az adc vagyis azon belül is a klasszik ad carry szerepkör nem való, túlságosan könnyen megölnek, nincs elég impactom, nem tudok 100%-ot nyújtani ott, ezt már tudom, elfogadtam, azokon a meccseken néha nagyon jó voltam, néha rossz, sokszor átlagos, és csak magam miatt voltam végül ott S3 környékén azzal a hőssel, nem a csapataim miatt

Szóval kb ennyi, folyamat próbálgatok, rájövök dolgokra, rájövök mi nem való nekem és mi való, ez egy journey, most ez a hozzáállásom, nem is akarom már ezt vagy a múltat firtatni, majd akkor írok legközelebb, ha komolyabb előrehaladást értem el. Köszönöm mindenkinek a türelmet! :R

(#66785) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok!
Egy rövid kérdésem lenne. Valaki vett már skint ilyen árusító oldalról? Elvileg giftkent kapod meg, kicsit riskynek találom, de ha van bevált oldala valakinek....
Köszi :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#66786) Sordoran válasza Csokishurka (#66785) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem ismerem ezeket az oldalakat, de vannak különböző promóciók amikor játékkal foglalkozó oldalak vagy streamerek/videósok sorsolnak ki különböző skineket. Ezek kód formájában válthatóak be, szóval nem kizárt, hogy ezeket "nyúlják be" és értékesítik.
Én egyszer voltam szerencsés, csak így megszerezhető chroma, és mivel nem volt meg járt a skin is, és mivel nem volt meg, járt a hős is. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#66787) Csokishurka válasza Sordoran (#66786) üzenetére


Csokishurka
őstag

Wow az fair trade volt 😊
Igen lehet ilyenről van szó, de nem mertem még vásárolni ilyet mert vannak félelmeim 🤣

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#66788) tenaijo válasza Csokishurka (#66785) üzenetére


tenaijo
tag

Ha ingame giftel, akkor azt csak RP-ből tud, amit valahogy meg kell vásárolnia (vagy egyéb módon hozzájutni..) A szürkepiacos játékkulcsokkal ellentétben az RP már minden régióban ~ugyanannyiba kerül, és a gift ára is fix, itt nincsenek "leértékelések" ezért gyanús, ha sokkal olcsóbban jutsz hozzá. Elképzelhető, hogy semmi bajod nem lesz belőle az égadta világon, de mondjuk ha lopott kártyával töltött fel RP-t és azzal giftelt, arra nem tudom mi a RIOT policy, hogy téged is bannolhatnak-e érte.
Közben lehet csak egy Walmart alkalmazott nyúlja az RP kártya készletet, és csinál belőle egy kis zsebpénzt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66789) Csokishurka válasza tenaijo (#66788) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem bírtam magammal, vettem egy 1820 rps skint 10euroert. Tegnap addolt friendbe az oldal és elvileg ma kapom giftkent. Megírom majd, hogy tényleg megkaptam e. Jah és Gpay-el fizettem, bankkártya adatokkal nem igazán szerettem volna. De láttam olyat ahol volt paypal lehetőség is.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#66790) Csokishurka válasza Csokishurka (#66789) üzenetére


Csokishurka
őstag

Megjött, minden korrektül ment.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.