Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208751) jjeahh válasza Maximum1 (#208749) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Állítólag ez télen nem valami jó, ahogy a Giant féle sem. Meg még párat lehúznak bike24-es reviewekben is. Tesztek szerint a Specialized Purist Insulated kulacsa jó, de drága is. XLAB Cool Shot-ot még kipróbálnám én, már csak azért is, mert ilyen szép fényvisszaverő :D . Nem is értem miért nem csinálnak több bringás cuccot ilyenre.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#208752) Maximum1 válasza jjeahh (#208751) üzenetére


Maximum1
őstag

Zoliwrc

Próbát megér, 1750Ft most az alzánál.

(#208753) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#208745) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hacsak nem egy darabból van esztergálva (szikraforgácsolva stb.) csilimillióért akkor valahogy össze kell legyen pakolva, legalábbis a kerekek egy része mindenképp. :F

Zoliwrc... van egy spéci rozsdamentes termoszom a Terminator Salvation forgatásról melyet szoktam vinni hosszabb téli menetekr, de ide 2 óra alatti menetre innivalót sem szoktam vinni... ma valamiért vittem. +Maximum1... Amúgy simán meg tudom inni nulla fokosan is, kicsit tartom számban aztán mehet lefelé, sokkal inkább a forrót érzem neccesnek a lihegéstől kihűlt fogaimnak. 😬 A termoszban is szobahőmérsékletűt viszek... persze lecsavaros kupakja van, nem bringás cucc, csak megállva vagy elengedett kezekkel lehet inni belőle, viszont tökéletesen passzol a tartóba. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#208754) MPowerPH válasza Maximum1 (#208749) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kovezzetek meg, de en viszek hatizsakot, amiben 1 vagy 2 thermosz van, amit kifejezetten LN2 'attarolasra' vettem. A forro tea vagy kave 24h -t meleg marad.

Don't Tread On Me

(#208756) Zoliwrc válasza Hasaggymeg (#208753) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

Jó forraltborral megtölteni ilyenkor :-)

(#208757) Maximum1 válasza MPowerPH (#208754) üzenetére


Maximum1
őstag

Nálam is van termosz teával, de a vizet jobban csípem.

Hasaggymeg: 80fokos vizet teszek a termoszba, azt gyorsan inni ugyan nem lehet, de még visszamelegíti a testemet és a zománc is megmarad.

Zoliwrc: azt, utána meg fütyörészel a farkasnak hogy merre van :DDD, vagy mitudomén mit láttak most az erdőben...

[ Szerkesztve ]

(#208758) andrisbandi válasza Dark Archon (#208746) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ennyit sikerült utána nézni;

A hajtókar FC-T8000
Chainring combination: 48-36-26
Bolt circle diameter: 104 mm...(For outer gear and middle gear)
- Elvileg lecserélhető a 36-os;
Race Face Narrow Wide Chainring, 4-arm, 104 mm

Így 3x10 helyett 1x10 lenne.
Nem tudom megtippelni mennyire lennél ezzel előrébb, mert nálam a cél az első váltó eltüntetése volt, hátul sem szoktam rendszeresen váltogatni. Középen elvagyok.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#208759) Dark Archon válasza andrisbandi (#208758) üzenetére


Dark Archon
addikt

Köszi!

Alapból munkába járáskor én is elvagyok középen, de teljesítménytúrákon befigyel hegymászás is, ami 1.00-s átéttellel határeset. Ezért gondoltam előre eleve 32 fogú lánckereket, mert én jobban szeretem, ha pörög a lábam, mintha erőből kellene nyomni. Így viszont lehet az lesz, hogy kicserélem, az a legolcsóbb megoldás. Aztán tavasszal meglátom, mennyire tudok hegyet mászni.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#208760) Hasaggymeg válasza andrisbandi (#208758) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

hátul sem szoktam rendszeresen váltogatni. Középen elvagyok....😳...neked fixie kell.🤭

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#208761) andrisbandi válasza Hasaggymeg (#208760) üzenetére


andrisbandi
őstag

Gondoltam már rá, h lekönnyítem a gépet, és a váltás is lehetne egysebis :)
Szerencsés estben még láncfeszítő sem kellene. Kicsit furdal a kíváncsiság hány kilóra lehetne levinni egy 29-es alu trail-t.

Előfeltételként szabtam, h pár hétig akkor nem váltok. De azért csak visszaváltok néha, amikor már kezdenek kipattanni a szemeim az erőlködéstől... van pár aszfaltos hosszú emelkedő is, amit csak jó formában tudok lendületből leküzdeni.

Van másik bicajom is, azzal szoktam erdőben száguldozni. Ott kiélem magam a váltón :DDD

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#208762) Runner_fxr válasza MPowerPH (#208741) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Mi a helyzet a bringáddal? Sikerült beállítani?

(#208763) MPowerPH válasza Runner_fxr (#208762) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ma hoztam el. Holnap megyek vele. Remelem most okes lesz. :B

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#208764) gabro0 válasza Hasaggymeg (#208753) üzenetére


gabro0
őstag

Gépészmérnök haveroknak egyszer nem tudtam elmagyarázni mit láttam neten, hát szikraforgácsolást. Köszi! :DD

[ Szerkesztve ]

(#208765) MPowerPH válasza Runner_fxr (#208762) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nagyon faja lett, szepen beallitottak! :K Reggel eljottem vele meloba. De ezekkel a gumikkal nem tempos aszfaltra valo a bringa. :DDD

Don't Tread On Me

(#208766) velizare válasza andrisbandi (#208761) üzenetére


velizare
nagyúr

jó is ez, amíg a térded bírja.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#208767) sebgutkopf válasza MPowerPH (#208731) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Potom 1000€-ért cserébe megteheted :DD
ha van készleten.

(#208768) MPowerPH válasza sebgutkopf (#208767) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, mas annyiert vesz bringat. :DDD Egyebkent nem lehet sehol sem kapni, ahol listazva van, ott is ilyen 12 honap pluszt irnak ra.

Inkabb majd egy Galfer Wave 2mm -es rotor, es hozza Trickstuff betet. Azt a kombot nagyon dicserik MT7 -el. :K
Maga az MT7 brutal, keresztben megeszi a bringara eredetileg szerelt Guide RSC -t, pedig meg ez is bejaratos. :U Az elso nem surolta a tarcsat, a hatso az elejen egy csoppet, de most par erosebb fekezes utan mintha beallt volna. Szervizben szivtak a hatsoval rendesen, mert az istenert nem akarta az igazsagot az egyik hatso dugattyu.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#208769) eddie1978 válasza Hasaggymeg (#208753) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Én ilyet vettem: Elite Deboyo Race thermal bottle
Volt előtte Camelbak Podium Ice. Kb 40C folyadékkal szoktam indulni. Egy óra múlva csap hideg volt. Ez az Elite termosz jó. Tartja szépen a meleget hasonló peremfeltételek mellett. Annyi van vele, hogy zörög ha nagy döccenő jön. Szerintem összeütődik a belső és a külső köcsög. Régen ilyet kellett volna vennem.

(#208770) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Mostanában nézegetek össztelós XC/trail kategóriában XL méretben. Tényleg ekkora nyomor van a kerékpár iparban is? Sehol semmi. Most lett volna Cdale, de abba nem akarok beszállni, mert hiába tetszik a márka, a saját megoldásaik korlátozzák a fejleszthetőséget. Ezért néztem mást. Semmi. Orbea 2023-ra mondja az Oiz AXS bringáját. Scott Team Issue AXS jövőre rendelhető nyáron őszi érkezéssel. Talán. A 2022 évi bringák már elkeltek. Canyon tavaszra jósolja a Lux Trail-t. Az egy kész csomag lenne, de ott meg a geót nem dícsérik sok tesztben.
Az egyik YouTube Scott Spark RC bemutató videóban említi az amcsi kereskedő a vázba elrejtett tag kapcsán, hogy nem katalógus alkatrész, hanem kifejezetten a Scott-nak lett gyártva. Itt az a kérdésem, hogy ez mennyire lehet probléma hosszaú távon? Ettől függetlenül is milyen a hosszú távú, itt legalább 6-8 évre gondolok, alkatrész ellátás teleszkóp/tag esetén?

Ja még az jutott eszembe, hogy ez az általános bringahiány mennyire veszélyezteti a gyártókat és a kereskedőket? Ez már a második ilyen szerencsétlen szezon.

[ Szerkesztve ]

(#208771) ZolkoW válasza eddie1978 (#208769) üzenetére


ZolkoW
őstag

ez régóta a listámon van, de a zörgés kissé aggasztóan hangzik. melyik kupakjával használod?

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#208772) eddie1978 válasza ZolkoW (#208771) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Nem folyamatosan zörög. Csak a nagy döccenőkön. Egy tekerés alatt, ami több óra terepen/aszfalton a CX géppel, egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi alkalommal fordul elő. Persze ez egyéni, ki hogyan teker és milyen felületen.
A szelepes kupakkal használom. Gyalogtúrán is kipróbáltam. Ott a sima kupakot raktam rá. Ráadásul forró tea ment bele. Tartotta szépen a hőmérsékletet. Alig tudtam belőle inni.

(#208773) ZolkoW válasza eddie1978 (#208772) üzenetére


ZolkoW
őstag

jól van, szerintem fogok venni, csak a szokásos helyeimen sosem akkor volt raktáron, mikor rendeltem valamit. a sima változatával is nagyjából elégedett vagyok.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#208774) Dark Archon válasza andrisbandi (#208758) üzenetére


Dark Archon
addikt

Még egy kis segítség!

Tehát, az első lánckerék meg van. A hátsó fogaskeréksort ki tudom cserélni pl. ERRE, minden más maradhat?

Előre is köszi!

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#208775) Toobee


Toobee
veterán

Lassan 1 év kihagyás után végre van egy kis mozgolódás. Január 2-án indítják útnak, ha lehet hinni a levélnek.

https://barbieripnk.hu/

(#208776) andrisbandi válasza Dark Archon (#208774) üzenetére


andrisbandi
őstag

Csak guglizó tudással rendelkezem sajnos :)
Aszerint jó lenne. HG-s az agy.

Várd meg amíg igazi szakértő rábólint!

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#208777) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Videó

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#208778) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#208765) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Megmondták mi volt a baja :F ...csak, hogy ne haljunk meg hülyén. :U

#208774Dark Archon...mi fog maradni és mi helyett lenne ez a sor?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#208779) f4lcon válasza Dark Archon (#208723) üzenetére


f4lcon
őstag

a Shimano 1x12 rendszere más kazettatestet igényel, a te bringádon lévő hátsó agy nem fog montis 12-es Shimano lánckeréksort fogadni (országútist egyébként igen, de ott meg a váltóval lesz baj, szóval inkább nem)
tehát a linkelt Deore 1x12 kiesik, mert hátsó agyat is venned kell(ene) újrafűzetve a kereket... nem biztos, hogy megéri.
a váltók húzása eltér egymástól, szóval hiába "analóg" nem mindegyik egyforma, egységnyi váltókar elmozdulásra nem mind ugyan annyit mozog, így szükséges hátsó váltót is venned
amik egymással (és a te váltóddal) kompatibilisek, azok a 10 sebességes dolgok, mert a váltód 1:1.2 húzás aránnyal működik (1 mm bowden elmozdulásra 1,2 mm-t mozog a váltód)
amit tehetsz a meglévő agy megtartása mellett az 1 x 11 sebesség, ehhez új váltókar, új lánckeréksor és új lánc is kell majd. ebből léteznek 11-46 és 11-50 sorok is, Shimano-ból is
ezzel meglenne a kellő áttétel tartomány.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#208780) MPowerPH válasza Toobee (#208775) üzenetére


MPowerPH
félisten

Grat! Mi lett vegul? Izzo?

Nekem nem szoltak, hogy jon. DB Schenker hozta ki, a kovetesi szamot is csak onnan tudtam meg, hogy a Schenker kuldott egy emailt, hogy ma kiszallitjak. YT 1 hettel kesobbre irta a kiszallitasi datumot, szal jol meglepodtem.

Hasaggymeg: Nem. De fizetni sem kellett, es parades minden fokozatban. Eszre sem veszem, ha valt, nem recseg a fokozatban. Parades. :Y

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#208781) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#208780) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Jó lett volna tanulni belőle😕...de még jobb, hogy most műxik, így vége a kifogásoknak, lehet nyomni mint süket a csengőt. :D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#208782) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#208781) üzenetére


MPowerPH
félisten

Beallitast irtak. Szerintem elso korben elcsusztak vele, es ez vitt el engem is a malnasba. A mostani allapotot fotokkal konzervalom, aztan ha problema adodik, akkor lesz sablonom, mire kell allitani.
Lancot is beolajoztam a muc-off c3 -al, mert nem voltam benne biztos, hogy a Sram altal hasznalt wax alapu mennyire jo.
Ket unnep kozott mehetek minden nap(fogok is). Most sotetben nincs kedvem, addig is futok, min. napi 8km -et, mert ez a bringa nem olyan raketa, mint amilyen a Scott -om volt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#208783) Toobee válasza MPowerPH (#208780) üzenetére


Toobee
veterán

Igen, végül kivártam. Solymárra kimentem a KPK- hoz, volt egy fasza Scott ott. Mire normális setup arat összeszámolták, majdnem Izzo áron ment a használt vas.

https://barbieripnk.hu/

(#208784) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#208782) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nemtom hol lax, de nem kell rakéta legyen ahhoz, hogy kihajtsd beled vele, valami jó dombság/hegység is megteszi. :)
Tegnapi gnarly...

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#208785) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#208784) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, nem is arra irtam a raketa jelzot. :N De ezekkel a gumikkal nem kell nagyon aszfalton tekerni. Alig varom mar a napot, hogy kijussak az erdobe. Hetvegen adta volna magat, mindketto nap, de ugye a valto miatt nem tudtam nekilodulni.

En sotetben nem szivesen megyek, mert nem ismerem itt a trail -eket, es egyedul egyebkent sem indulnek el. Igy is mindig eltevedek, es sokszor az oram hoz haza.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#208786) szimpláncsak válasza Hasaggymeg (#208784) üzenetére


szimpláncsak
tag

Úgy könnyű, ha a domb előtt/közben megállsz ;] .

Ma én is akarok menni terepre, meló után már csak sötétben fogok tudni. Vagy beszari leszek és maradok az aszfalton. Ki érti, hogy ott egyedül sem parázok? :DDD Pedig sötét és erdő mind a kettő. :F :D

A vasárnapi esést egészen 1 napig tudtam titkolni menyasszonyom elől. Aztán amikor öltöztem át kérdezte, hogy mik azok a horzsolások a combom oldalán. Addig észre sem vettem :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#208787) MPowerPH válasza szimpláncsak (#208786) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem tudom, de itt a Mecsek erdoiben fura zajok vannak egesz ejszaka... Persze, ezen segit a fules, meg valami jo zene. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#208788) sebgutkopf válasza Toobee (#208775) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Jeeeee! :C

(#208789) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#208785) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én sem szívesen megyek, inkább kényszerből. :U ...mondjuk itt nem lehet eltévedni, olyan 100 ha lehet az egész terület. :DDD
szerk. Zajok meg itt is vannak de ezeket leginkább akkor hallod ha állsz és nem lihegsz, uh. nyomni kell és lihegni.🤭

#208786 szimpláncsak...ez AZ a hely, itt amúgy is mindig megállok...feltoni. :U Az aszfaltot biztonságosnak érzed mert mesterséges és biztosan hazavezet, nem mint az össze-vissza kusza ösvények, ugyanakkor az autók miatt talán mégis előbbi a veszélyesebb. Ott felétek, viszont tényleg el lehet tévedni, a Bükk az nem Fóti Somlyó hanem olyan...430 db. Fóti Somlyó. :U Vagyis csak jól ismert ösvényen, csakis településhez legközelebb valahol , de ott tényleg biztonságos mert a sötétben ott a halál sem jár, olyankor a legnagyobb veszély már csak te vagy saját magadra. :F Meg lehet szokni...

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#208790) sebgutkopf válasza MPowerPH (#208768) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Trickstuff tetétek jók, cserébe viszonylag ritkán van készleten és nagyon gyorsan elkopnak. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

Ez a Galfer wave-et megnézve érdekesnek tartom, hogy annyira oda vannak érte. Brutálisan nagyok a kivágások rajta, így persze tisztul a fékpor, de pont ezen kivágások miatt a betéttel az effektív kontakt felület kb fele mint egy gyári tárcsával. Ebből számomra az következik, hogy a fékerőnek kisebbnek kell lennie ezzel a tárcsával. Mondjuk, hogy miért szerintik a magurások azt talán értem, az mt7 maximális nyomatéka a dugattú/tárcsa között fölöslegesen erős a hasznosan tapadáshatárig kifejthető erőhöz képest, ha a kontaktfelület csöktésével csökkeken az abszolút fékerő, javul az adagolhatóság és ritkábban blokkol a kerék, illetve akkor amikor akarod.

(#208791) sebgutkopf válasza szimpláncsak (#208786) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Más a félrelépést titkolja, mi meg az eséseket :DDD

(#208792) szimpláncsak válasza Hasaggymeg (#208789) üzenetére


szimpláncsak
tag

Nem mennék annyira be a sűrűjébe :) 10km lenne kb a terep.....a maradék 20km meg az oda-vissza aszfalton.

Csak az a baj, hogy 189km kell még, hogy az évben valami kerek szám legyen a tekert km , szóval lehet maradok a km gyűjtésnél. Rokonozás, munka miatt nem sok napom maradt a gyüjtögetésre :)

sebgutkopf: Lehet jobban örülne neki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#208793) Hasaggymeg válasza szimpláncsak (#208786) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mondd szégyenlős vagy és inkább villanyoltás után vetkőznél. :DDD ...erről ez jut eszembe.

#208791 sebgutkopf...a legneccesebbek a félrelépéskor történt esések. ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#208794) itouchfan válasza Hasaggymeg (#208793) üzenetére


itouchfan
senior tag

Volt ma valaki a János hegyi aszfalt utakon, Normafán? Nincs mar lefagyva ugye?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#208795) zsocy válasza Hasaggymeg (#208793) üzenetére


zsocy
őstag

Ez mekkora kép, és mennyire igaz :D

(#208796) Ringman


Ringman
nagyúr

rendeltem egy egyenes karbon kormány kínából (trifoxtól, szerencsére olcsón, erről a márkáról volt pár pozitív teszt/vélemény), nem túl szép:
az egyik kormányvégen van egy szénszál-leválás

a ugyanez a kormányvég egyenletes (nem szállítási sérülés)

ez mennyire gáz használat szempontjából?

[ Szerkesztve ]

(#208798) MPowerPH válasza Ringman (#208796) üzenetére


MPowerPH
félisten

En nem mernek vele durvulni. :U Egy gyors ereszkedes kozben eltorik, akkor megnezheted magad. :(

Kinai karbon vazak is jol neznek ki, koppintott, modern geoval negyed aron, de tornek, mint a ropi.

110-140EUR korul mar kapsz olyan karbon kormanyt, amiben megbizhatsz.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#208799) Ringman válasza MPowerPH (#208798) üzenetére


Ringman
nagyúr

+ #208797 MurderCsiga

mindenképpen megy mail a webshopnak holnap fotókkal (ma már totál agyhalott vagyok), hogy ezt így hogy gondolták.

qa/qc hibák mindenhol előfordulnak, a kérdés az, hogy állnak majd hozzá a garanciális ügyintézésnek.

(#208800) Hasaggymeg válasza zsocy (#208795) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ellenérdekeltség van, egyik tizenegyest, másik legfeljebb versenyből való kivonást kap sérülés esetén, de ígérnének jóváírást a touron sérülésért, lenne ne félj ott is szimulálás ezerrel. 🤭

Ringman... lehet csak esztétika, de ki lesz aki azt megmondja? :F Mennyi volt? Azon gondolkodtam talán megérné eltörni tesztelésképp, de sajnos az sem garantálná a következő hasonló minőségét, látod még nagy márkák mint Canyon is hívtak vissza carbon kormányt. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.