Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191900) Teasüti válasza andrisbandi (#191887) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ezt adom. Múlt hétvégén kipróbáltam magam egy bringás parkban. Be is támadtunk rögtön egy kék vonalat (videón piros :F 2018 óta megkékült :D ). Az összes berm ujjnyi vastag porban állt, így elég para volt a szélső bütykökre döntögetni. Ráadásul elég technikás is volt az a szakasz. Észnél kellett lenni, pedig ha hússzal lehetett menni, lehet sokat mondok. Meredek is, poros is, folyamatosan kellett fékezni. Talán egyszer nem mertem úgy igazán lefektetni, főleg becsatolt SPD-vel, ahol még lelépni se tudok. De összességében nem volt olyan rossz a könnyű XC gumikkal sem, sőt! Élveztem. :K
Egyszer rátévedtünk egy vörös vonalra, ami nagyon meredek és nagyon lassú, még lassúbb mint ez a kék volt. Viszont szűk kanyarok egymás után, 50-70 centis drop-pal megtarkítva helyenként, kanyarba érkezve, ami mellesleg egy rock garden. Hát itt ahogy lejöttem a drop-ból, azzal a lendülettel mentem a fák közé. :DDD
De az XC gumik nagyon jól tartottak. Nyomással se volt gondom, nap elején 23/24 psi-t kezdtem, majd ezt visszavettem a kényelmes 21/22 psi-re (54-559 és 57-559 19-es felnin) és nem érzékeltem, hogy egyszer is felütöttem volna. Igaz elég szűkek és lassúak a pályák. Ha ötvennel megyek be egy rock garden-be, akkor lehet ott ezen a nyomáson 0,2 másodperc alatt szublimálna mindkét kerék. :DDD
Rocket Ron elől, Racing Ralph hátul. Haver gépén elől Hans, hátul Nobby és alig-alig volt csak gyorsabb előttem. Neki se volt túl sok tapadása a porban, szóval nem voltam akkora hátrányban. Viszont ki kellett mérni nem csak a féktávot, de még a döntés mértékét is, mert azért csúszkáltam rendesen. Nap végére a fekete kerekek világos szürkék lettek, mintha cement por lenne az egész bringán. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.