Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#192701) bardi válasza parandroid (#192681) üzenetére


bardi
aktív tag

GYÁRI leírás és GYÁRI szerelés alapján KELL vágni a lökhárítót, különben nem fér el a keresztmerevítő, ami a horgot tartja

'92 Honda VFR 750

(#192702) RexpecT


RexpecT
addikt

Hű jól felkavartam az "állóvizet". :N
Nyilván minél olcsóbban akarom kihozni, de úgy hogy legális legyen a dolog, uj horoggal és elektronikával, és persze nem magam csinálnám, hanem szerelővel.
Nézegettem még ezt a sines hátsó ajtóra akasztható tartót is, de ahhoz meg kiegészítő világítás kellene a kinézett autóhoz. Nyilván ez olcsóbban jönne ki, mert nem kellene horog, nem kellene vizsgáztatni, meg a tartó is olcsóbb mint egy horgos még a kiegészító világítással is. Cserébe nem is olyan kényelmes...

Btw, tegnap felhívtam egy kereskedőt, aki magyar okmányokkal hírdeti egy autót, de nem volt rendszám megadva, mondom elkérem. Erre tájékoztatott, hogy még honosítani kell az autót, és azért így hírdeti, mert mindenki más is így tesz(ami azért bőven nem igaz)...

[ Szerkesztve ]

(#192703) szkuvi válasza bszg@ (#192672) üzenetére


szkuvi
tag

Ezek után tényleg vétek lenne otthagyni :D

Már csak az a kérdés, hogy vajon az 58-as vázméret passzolna-e a 185cm-es magasságomhoz? :/

De majd élőben meglátjuk.

(#192704) Nutra válasza Dragzo (#192696) üzenetére


Nutra
tag

Dragzo ha csak a nyeregpálca játszik (miért is?), akkor vedd meg ezt. (Vagy gyorsan egyet Aliról féláron, talán ideér júl 1előtt). Nappali figyelemfelkeltőnek gyenge, sötétben OK.
Sisakra én egy Nitecore NU05-t tettem fel kiegészítőnek, ez sem sokszáz lumen, de jól látszik és szükség esetén szerelősfénynek is jó a folyamatos fehér módban.

[ Szerkesztve ]

(#192705) BumBum Jack


BumBum Jack
tag

Szép napot!

Egy kis segítséget kérnék a szakiktól.
Jó választás lenne egy [link] Cube Hyde bringa?
Legfőképpen kerékpárútra , olykor murvás enyhe földútra is használnám.

(#192706) parkr válasza szkuvi (#192703) üzenetére


parkr
őstag

Lehet hogy nagy lesz, nekem 190-hez van 58-as

(#192707) flash- válasza BumBum Jack (#192705) üzenetére


flash-
veterán

igazi mindenes,főleg ha picit "terepesebb" köpennyel használod,amióta cube hyde-ot haver megvette, a canyon monti a sarokba porosodik :)
300km-es aszfaltos túrákra és prédikálószékre is ezzel jött, mindenhova jó persze neki nem sima köpeny van rajta bütykösebb

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#192708) lajo


lajo
senior tag

Mit gondoltok a CTM Ridge Xpert-ről? Nem igazán találok róla teszteket, ebben a kategóriába ajánlott ezt a márkát választani?
A váz tetszik, a rugóstag nem koszolódik nagyon ott lent egy ilyen felépítésnél? Nekem ránézésre úgy tűnik ezzel azért lehet felfelé is menni, mit gondoltok erről? A felszereltsége egész jónak tűnik, nem is annyira nehéz.

(#192709) szkuvi válasza parkr (#192706) üzenetére


szkuvi
tag

Jelenleg egy L-es, Kellys Physio 50-et nyúzok, bár ez egy fitness kerékpár, teljesen más geometria mint egy országúti...
Az 58-as Cube pedig ugyanakkora, vagy kisebb méretekkel rendelkezik, de majd kedden eldől.

(#192710) Teasüti válasza parandroid (#192681) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nemtom neked mennyit ér a szabadidőd, de én még nyugati országban se vagyok olyan bérezésben, hogy ne fájna autónál átszámítva a 80 eurós szerviz óradíj. Kisebb dolgokat megcsinálok magam, amihez hozzá lehet férni könnyen bontás nélkül. Féket fele annyiból felújítottam műszaki előtt, mint amennyire árajánlatot kaptam. Időszakos szervizt most fogom megcsinálni, szintén olaj+szűrő árból ami olcsóbb, mintha egy órát felszámolnak bárhol. Nyugat ide vagy oda, az átlagember majdnem egy napot dolgozik ezért a pénzért.
Ha olyan életem lenne, ahol az időm többet érne, mint 80 euró óránként egy szervizben, akkor majd hordom szerelőhöz. :)

És akkor ebben még nincsenek benne olyan tapasztalatok, hogy az autószerelés az bizalmi kérdés. Gépésznek tanultam és nem nehéz tetten érni a hanyagságot. Pl egy autószerelő aki időre dolgozik a büdös életben nem lesz olyan alapos (mindent letisztít és megken amihez hozzáérek, stb.), mint én aki elbütykölget a szabadidejében és nem hajtja a tatár (vagy a türelmetlen kliens ;] ). Vagy soha nem lesz rá garancia, hogy azt kapom, amit kértem. Elvégre nem állhatok ott a válla felett, hogy tényleg azt csinálja, ami elvárható lenne. Lehet kifizetek egy szelepállításra 500 eurót, aztán másik szerelőnél meg kiderül, hogy a szelepfedél még sosem volt levéve (motornál megtörtént).

Szóval én amondó vagyok, hogy akinek van műszaki affinitása annak igenis érdemes magának szerelnie amit csak tud*. Bár ez egyre kevésbé lesz kivitelezhető ahogy egyre több technika kerül a kocsikba, de a régebbi 10-15 éves hagyományos motoros autókat csak így költséghatékony üzemben tartani (vagy hamar ráköltöd a piaci árát munkadíjra, ha minden felbukkanó problémára szerelőhöz viszed - ezt is megéltem már) és ott még azért sok mindenhez nem kell szakértőnek lenni.

*Elvégre régen az emberek sokoldalúbbak voltak, megcsináltak maguknak majdnem mindent.
50 éve egy autó gépkönyvében még az volt, hogy hogyan végezz szelepállítást. Ma már az van benne, hogy ne idd meg az akkumulátorsavat... :U
A kötözgetéssel és forrasztással is egyet tudok érteni, hisz ezek kb basic skill-ek egy műszaki érzékkel ellátott férfinak. Öregapáink felhúzták a saját házukat és komplett gazdaságot üzemeltettek szinte egymagukban. Persze lehet mesterembert hívni a ház körül is minden szirszarért, ha van mit a levesbe aprítani. :D
Azzal a résszel viszont egyetértek, hogy csak az szereljen, aki tudja mit csinál és ki tudja vitelezni a szabványoknak megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#192711) szkuvi válasza zsocy (#192676) üzenetére


szkuvi
tag

Hétfőn nincsenek nyitva, elvileg kedden megyek megnézni, írtam is nekik. Addig csak nem viszik el.
Hmm... igazad lehet, megnézem milyen fékkel érkezik, legfeljebb az első "kötelező" szemlén kérek cserét, ha nem lenne a gyári elég.

(#192712) BumBum Jack válasza flash- (#192707) üzenetére


BumBum Jack
tag

Nagyon szépen köszönöm a választ!
Meg is rendeltem...
Utána néztem a paramétereknek , 55 mm szélesség a gumi rajta.

[ Szerkesztve ]

(#192713) Nutra


Nutra
tag

Elhasznált CO2 patront hogyan / hova lehet kidobni? Van valami szelektív gyűjtés ilyenekre? :F

(#192714) Hasaggymeg válasza forras2 (#192692) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

El ne hidd a hervisznek azt a then and now maszlagot, a sosem volt/van/lesz/ért meg annyit. :N

peterkeT...ez it Emir Kusturica Balkánja, az ízi rájder öcsém és széjmininglis országa tesó. :o

bumbumJack...szerintem is jó

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#192715) parandroid válasza Teasüti (#192710) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

50 éve nem elektronika vezérelt _mindent_ az autókban. Én direkt nem vettem autót, hanem lízingelem, a díjban benne van minden szerviz, beleértve a kopó alkatrészeket is, vizsgadíjakat, mindent. Most voltam egyéves szervizben, alá sem kellett írnom semmit, csak odaadtam a kulcsot, kaptam egy tesztautót, hogy addig játsszak vele, amíg végeznek, mire visszaértem, készen is voltak. Kulcs vissza, tschüss, schönen Tag noch, bis nächstes Jahr!

A másik autóm idén lesz hétéves, az sem járt még márkaszervizen kívül sehol - most cseréltek rajta fékbetéteket, egy belépő szintű bicikli árát otthagytam érte, de eszembe nem jutott volna az autó fékeivel játszani, főleg, hogy egy rakás hárombetűs rövidítésű technológia épül rájuk.

Persze, ez a hanyatló nyugat, de volt nekem anno autóm a nyugat-balkánon is, és az is szakszervizbe járt - vicces módon vonóhorgot is ott kapott, mert arra még tetettem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#192716) bszg@ válasza szkuvi (#192703) üzenetére


bszg@
tag

A saját méretkalkulátoruk jó kiindulási alap. Testmagasság, belső lábhossz.

(#192717) 6030D válasza Teasüti (#192710) üzenetére


6030D
Ármester

Alapvetően igazatok van, csak annyi a probléma, hogy sokan azt hiszik, tudnak szerelni, aztán a dolgok vissza is kerülnek a helyükre, csak lehet, hogy terhelésen nem marad ott. Lásd az előbb említett kerékkitörést, ahol nyilván nem az autó a lényeg (hiszen 10 év alatt nem rohad porrá a bekötési pont), hanem a pék, aki nem húzta meg a csavart, vagy a tulaj, aki 3 éve "kicsit kottyanó" futóművel járt.
Azért nem off, mert a bringa ugyan ez.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#192718) szkuvi válasza bszg@ (#192716) üzenetére


szkuvi
tag

185/80-85 cm.
A kalkulátor 56-58-as méretet ajánlott.

(#192719) bszg@ válasza Teasüti (#192710) üzenetére


bszg@
tag

+1
Hozzáteszem, hogy teljes mértékben elfogadjuk, ha valaki dealer's manualok, robbantott ábrák és YT videók alapján bármit megcsinál a kerékpárján.
Fogadjuk el azt is, ha valaki ugyanilyen hozzáállással viszonyul más területhez (pl autó) is.
Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a szervízben megfelelően képzett, gyakorlott és lelkiismeretes munkavállaló dolgozik.

(#192720) ivana válasza parandroid (#192715) üzenetére


ivana
Ármester

Az autószerelők meg kb. annyit értenek az elektronikához, mint a pékek :U Az elektronika olyan dolog, hogy azt középfokú végezettséggel soha senki nem fogja érteni, max. megy a leírás, ökölszabály alapján.

Pont ezért is, ha megvan a szerelési leírás akkor bárki meg tudja oldani egy kis aggyal. Ha nem akkor meg nem semmilyen szinten nem bízok meg jobban a szerelő gányolásában, mint a sajátomban. ;]

(#192721) Somatom válasza bszg@ (#192719) üzenetére


Somatom
veterán

Ráadásul a spórolás nem feltétlenül jelent szakszerűtlenséget. A végzettségem lehetővé teszi, hogy hivatalosan vonóhorgot szereljek. Tegyük fel, hogy elmegyek alkalmazottnak egy vonóhorgoshoz és minden nap vonóhorgokat szerelek! Csak épp pecsétem nincs, mert nem vagyok vállalkozó. Veszek magamnak egy autót, felpattintok rá egy horgot és megkérem a főnökömet egy pöcsételésre.
Fusi? Igen.
Szakszerűtlen? Nem.
Okirathamisítás? Nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#192722) Hasaggymeg válasza bszg@ (#192719) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Közlekedésbiztonsági szempontból 🚲 azért nagyon nem =🚙 :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#192723) bszg@ válasza Hasaggymeg (#192722) üzenetére


bszg@
tag

Hát...
Bár a műszakilag alkalmatlan autóval meg lehet ölni egy kerékpárost, fordítva nem igazán. De egyébként jármű-jármű.

(#192724) Because válasza bszg@ (#192723) üzenetére


Because
őstag

közvetve azért egy hibás kerékpárral is életeket lehet tönkretenni, úgy, hogy a kerékpáros meg se sérül... mindenki el tudja képzelni a szituációkat...

(#192725) Somatom válasza Because (#192724) üzenetére


Somatom
veterán

A vonóhorogszerelés példáját követve ez mit jelent? Hivatalosan a Berguson szervízelte a bringámat, nem hivatalosan pedig egy magánember, otthon. Az utóbbi is szerelő és nagyobb tapasztalata van bringaszerelésben, mint a Bergusonos szerelőnek. Most akkor melyik a megbízhatóbb? Vajon felelőtlenség volt az utóbbira bíznom a bringámat?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#192726) zolnagy


zolnagy
őstag

Van egy Polar V800 órám, amit kizárólag bringázáshoz használok, hogy nézzem a pulzusom (Polar H7 övről) és rögzítse a megtett utat, na meg lássam a pillanatnyi sebességet, időt.
Ez az óra jóval többet tud ennél, de én csak erre használom, egyébként nem is hordom.
Na a lényeg, arra gondoltam, hogy kiváltom egy GPS-es kerékpár computerrel. Alkalmas az a fenti célra? Van ajánlott típus ezekből? Kizárólag amatőr tekerésekhez, nem kell profi cucc.
Lehetőleg natív GPS-es érdekelne, mert a telefonom akksija nem bírja sokáig.

(#192727) Napfénysüti

Van valakinek tapasztalata hogy Covid oltás után mennyi idő elteltével lehet tekerni?

Més que un club!

(#192728) bringasisti válasza Napfénysüti (#192727) üzenetére


bringasisti
őstag

Fél óra múlva

BENEFON DELTA--------N8

(#192729) zolnagy válasza Napfénysüti (#192727) üzenetére


zolnagy
őstag

Amikor már nem érzed magad gyengének.
Engem az AZ kiütött. Pénteken kaptam meg, szombaton egész nap feküdtem, vasárnap már nem volt hőemelkedésem, de a gyaloglás is kicsit fárasztó volt. Hétfőn már semmi bajom nem volt. De mindenkinél mások a tünetek.

(#192730) Hasaggymeg válasza bringasisti (#192728) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nálam azért eltelt vagy kettő is, mire felnyergelhettem. :DDD... de csak mert messze volt az oltópont. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#192731) bringasisti válasza Hasaggymeg (#192730) üzenetére


bringasisti
őstag

Én szerencsés voltam. Orosz vakcina és 26 óra múlva torok kaparás köhögés, szerintem hőemelkedés. 2 óra múlva semmi. Nem is biztos hogy az oltás miatt volt. Viszont azt olvasom hogy a vérrög meg az érfal gyulladás szívizom gyulladás az a második adag után 1-2 hét. De én mondtam a dokinak hogy azokat fel se veszem

BENEFON DELTA--------N8

(#192732) zsocy válasza Napfénysüti (#192727) üzenetére


zsocy
őstag

Nekem az orosz után nem is volt kedvem tekerni kb 3 napig, fájt a kezem és semmi erőm sem volt. Boltba le lehet tekerni fél óra múlva is, de amit te (vagy én) nevezel tekerésnek ahhoz nem biztos hogy pár napig meglesz az erőd.

bringásisti, hogy érted hogy nem veszed fel a második adagot? Nincs már kedved hozzá? Vagy tudsz valamit amit a világ vezető tudósai nem tudnak? :U

Somatom, nem akartam már reagálni, de pont te vagy a legjobb példa a hekkelt pedeleccel. Valaki megszerelte, Berguson pecsételte, elszabadul a szoftver, 50-el elcsapsz valakit, ott még akkor is téged büntetnek ha kiderül a hekk, ha a madár direkt ugrott be eléd. És a céget is elővehetik aki pecsételt.

(#192733) bringasisti válasza zsocy (#192732) üzenetére


bringasisti
őstag

Én azt mondtam a dokinak hogy kínai vagy orosz. Az oroszt kaptam és mindkét oltást felvettem. A többi vakcinát elvi okokból utasítottam el.

BENEFON DELTA--------N8

(#192734) Napfénysüti válasza zsocy (#192732) üzenetére

Pfizert kaptam tegnap, igazából ma már semmi extrát nem érzek.

Més que un club!

(#192735) CragON válasza Napfénysüti (#192734) üzenetére


CragON
aktív tag

Kétoldali 40%-os covidos tüdőgyulladásos 3 hetes kórházi ellátás után 6 hét múlva tudtam tekerni, akkor se sokat. Az oltás után szerintem 1-4 nap ha nincs gond, de az oltás utáni napokat is “mindenki” máshogy éli át.

[ Szerkesztve ]

(#192736) bringasisti válasza Napfénysüti (#192734) üzenetére


bringasisti
őstag

(Érfal gyulladás, szívizom gyulladás) ;]

BENEFON DELTA--------N8

(#192737) parandroid válasza Somatom (#192721) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Fusi? Igen. - pipa
Szakszerűtlen? Nem. Talán nem.
Okirathamisítás? Nem. Igen.

ivana #192720: Szakszervizek alkalmazottai jó esetben évente járnak továbbképzésre, magát a műhelyt évente auditálják. Másmilyen autószerviz az én autómhoz nem nyúlhat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#192738) Because válasza Somatom (#192725) üzenetére


Because
őstag

nem hozzád irányult, sőt amit most írsz arra annyit tudok reagálni, hogy én személy szerint annyi kontár munkát láttam "szakemberektől" minden téren (nem csak a kerékpárszerelés), hogy inkább magam állok neki.
pl. egy blog amit követek és sokak számára aktuális is: [link]

elnézést ha bárkit itt megsértenék :R

(#192739) Boond válasza bringasisti (#192731) üzenetére


Boond
addikt

Akkor sokat értél az oltással, ugyanis teljes védelmet 2 vakcina ad (amit a gyártó mond, az 2-re értendő, egy esetén más, vagy rövidebb hatással kell számolni) nem véletlenül kell kettő.

(#192740) Somatom válasza parandroid (#192737) üzenetére


Somatom
veterán

Ahha. Napi 8 órában tudok szakszerűen vonóhorgot szerelni, de ha a sajátomra szerelem, akkor talán szakszerű, talán nem? Ezt ugye nem gondoltad komolyan!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#192741) bringasisti válasza Boond (#192739) üzenetére


bringasisti
őstag

Írtam hogy felvettem mindkét oltást. Félre értettél. Dolgoztam hadi iparban ahol voltak vegyvédelmi és egyéb okitások. Komolyan vettem a járványt.

BENEFON DELTA--------N8

(#192742) Boond válasza bringasisti (#192741) üzenetére


Boond
addikt

"De én mondtam a dokinak hogy azokat fel se veszem "

Akkor ezt miért írtad mire értetted?

(#192743) Somatom válasza zsocy (#192732) üzenetére


Somatom
veterán

Tessééék??? Tudod, hogy mi az a hekk? Egy Androidos alkalmazás, ami bluetoothon csatlakozik a bringa szoftveréhez és többek között át lehet állítani USA régióra, ahol ugyanennek a kerékpárnak gyárilag magasabb sebesség engedélyezett. Sztem a méretezése miatt (fékek, gumik, futómű) ezzel a bringával kontrollálhatóbb az 50, mint egy analóg outival, amiről a súlycsökkentés miatt le van spórolva minden.
Ha pedig egy év alatt legalább háromszor volt pecsétes szervízen úgy, hogy senkinek sem tűnt fel a szoftveres módosítás, az sztem mutatja a szakszervíz szakértelmét, alaposságát.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#192744) bringasisti válasza Boond (#192742) üzenetére


bringasisti
őstag

Az orosz kínai vakcinára mondtam hogy jöhet, és fel is vettem, a vérrög és érfal gyulladást nem kértem. Következő Hsz ben pontosítottam

BENEFON DELTA--------N8

(#192745) zsamiatt


zsamiatt
őstag

sziasztok, van valakinek crankbrothers stamp pedálja?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#192746) bszg@ válasza Napfénysüti (#192727) üzenetére


bszg@
tag

Szerintem érdemes legalább 2 pihenőnapot tartani, orvos is ezt javasolta.
Nekem az első Moderna után nem volt semmi bajom, de másnap az Istenhegyin sehogy sem haladt a kerékpár, miközben a pulzusom az egekben volt, a lábaim meg folyamatosan görcs határon. János hegy alatt vissza is fordultam, utána nagyon fáradt voltam.
Ma kaptam a másodikat, rossz idő is jön, pihenőt tervezek a hétvégére

(#192747) Because válasza Napfénysüti (#192734) üzenetére


Because
őstag

nekem vállfájdalmam volt csak a Pfizer után, de mivel edzés volt még aznap azt hittem attól később jöttem csak rá miért. amúgy másnap se volt semmi, vagy talán annyi hogy 9 órát aludtam egyhuzamban ami nagyjából 10 éve nem jött össze :))

(#192748) parandroid válasza Somatom (#192740) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Teljesen komolyan gondoltam. Mondás is van róla, v.ö.: állatorvosi ló esete.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#192749) vallas


vallas
senior tag

Biciklis szezON!!!! :DDD :DDD :DDD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#192750) Hachiko95 válasza Hachiko95 (#191331) üzenetére


Hachiko95
aktív tag

Végül az említett Smart Sam Plus DD 26x2.1 lett. Contival ellentétben ez drótos, kicsit fura formája volt egyik felén egyik felé, másik felén másik felé dőlt. Ráraktam a felnire szárazon ez sem akart beugrani, leeresztettem kapott egy kis szappanos vizet, kellett neki nyomás rendesen, de szépen elkezdett pattogni. Gyorsan végignéztem a felni perem fölött az oldalfal vonalat, mindenhol felette volt, megpörgettem és szép egyenes.

Eddig kb. 100km van benne, 3 bar nyomáson elég jól gurul aszfalton a középső szinte folyamatos minta miatt, ilyenkor csak az ér le. Finom suhanó hangja van.
Enyhe terepen el lehet közlekedni vele ilyen nyomáson. Keményebb terepen muszáj leereszteni 2.0/2.2-n próbáltam, úgy már rendesen terül és van tapadás, komfortosabb is.
900 gramm körül van egy gumi, nem éreztem, hogy hátrány lenne a súlya, lassú mászásnál is jó volt. Az előző gumi 700g fölött volt kopottan.

Szerk.: Egyébként az ebike nagyon korrekt volt, mindkét alkalommal az első email után megindították a csomagcserés folyamatot, sőt a drágább Schwalbe gumikra sem kellett ráfizetnem, úgyhogy ez a 2 csere egy extra forintba sem került.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.