Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191251) ZolkoW válasza varmi2 (#191241) üzenetére


ZolkoW
őstag

Ez létezik GUB, ZTTO, stb. logókkal is, de itthon is megvehető, nekem volt, csak áttértem céleszközre. Ezzel estem is el úgy egy kisebbet, hogy a telefon meg sem moccant :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#191252) varmi2 válasza ZolkoW (#191251) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ez tetszik, szerintem ez lesz a nyertes! Köszönöm :R

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#191253) Mauzes válasza ZolkoW (#191251) üzenetére


Mauzes
őstag

Mivel alulról nincs megtámasztva, én azért paráznék egy kicsit, hogy kicsúszhat a teló. Vagy nagyon durván meg kell húzni. Oké, értem hogy nálad esésnél sem mozdult ki, de azért mégis hosszabb döcögős utakon bizto ott lenne a fejemben a kockázat.

(#191254) Sleek


Sleek
senior tag

Sziasztok Continental Gator Hardshell 25mm külsőt használt már valaki országútin ? Elvileg gördülési ellenállásra dupláját írják mint a gp 5000 nek . Ez ,hogy kell értelmezni ? Mennyire észrevehető pl tekerésnél ? Esetleg egyéb márkák amik jó defekt védelemmel rendelkeznek ? :R

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#191255) andrisbandi válasza varmi2 (#191252) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ahogy javasolták, vásárlás előtt a telót érdemes lenne letesztelni; mennyit bír max fényerővel+GPS. Ha sokkal kevesebbet, mint amit szeretnél, akkor lehet jobb választás a FelsőcsőTatyorkásÁtlátszóTetejűBedugós. Abba bele férne egy kicsi powerbank is.

Csak mert én így jártam :DDD

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#191256) ZolkoW válasza Mauzes (#191253) üzenetére


ZolkoW
őstag

Én mindig valami tokban hordom, így a körmökre ragasztható gumipárnákat nem is használtam. Amúgy okosan van kialakítva, a körmök szűkülnek felfelé, tehát nem kell különösebben megszorítani.
A fóliás cuccok is jók lehetnek, főleg, ha vízállóak, de a tapicskolást nehezítik, és sokszor a láthatóságot is, mert a fólia mindig hulámos, csillog..
Telefontól függ értelemszerűen, de nekem messze nem kellett max fényerő, 5 óra körüli kijelzőidővel el lehet lenni, ebből mondjuk 2-t túráztam, szóval simán használható.
A Bryton mondjuk sok tekintetben felhasználóbarátabb, a telefonon azóta csak megállok térképet nézni, vagy fotózni (ez sem utolsó szempont, bár a linkelt fém tartóból igazán nem nagy cucc kikapni)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#191257) parandroid válasza Sleek (#191254) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

25 mm-ben én a GP5000 defektvédelmével teljesen elégedett vagyok. Nem tudom, hogy hétköznapi használatban van-e értelme ennél erősebbnek. Esetleg ha valaki napi szinten jár olyan úton, ami mellett burjánzik a gyalogszeder...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#191258) Alg válasza Sleek (#191254) üzenetére


Alg
veterán

Összehasonlítás: [link]

Nyilván ingyenebéd nincs, valami vagy könnyű és gyors, vagy defekttűrő és tartós...
Innentől neked kell eldöntened mi a fontosabb, mennyire vannak tele az utak szeméttel, stb.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#191259) Sleek válasza parandroid (#191257) üzenetére


Sleek
senior tag

Az a baj ,hogy felénk rengeteg ramaty van az úton . A gp4000 gumin rengeteg vágás lett pár használat után. Ezért gondolkodtam vmi jobb vâgásbiztos ill szúrás biztos gumiban

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#191260) Sleek válasza Alg (#191258) üzenetére


Sleek
senior tag

Köszönöm szépen 🙂

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#191261) nobodyy válasza flash- (#191249) üzenetére


nobodyy
csendes tag

Köszi, igazából csak a specifikáció miatt másoltam be, a méretet nem is néztem. Gondolom mindegyik elérhető több méretben is.

Ez érdekes hogy nem ajánlod a teleszkópos megoldást. Még nem volt teleszkópos biciklim de gondoltam az útviszonyok miatt hasznos. Egy teleszkóp ennyire karbantartás igényes?

Használtan venni már bennem is felmerült. De ami miatt újat vennék az a SZÉP kártya és a nem szeretnék bajlódni azzal hogy hogyan vernek át mert nem értek hozzá eléggé.

(#191262) gergo5991 válasza flash- (#191249) üzenetére


gergo5991
őstag

cube attention bicajon nekem már 7 éve egy sr suntour teleszkópom van, azóta még szétszedve se volt, 0 karbantartással úgy muködik mintha új lenne, szóval a suntourt nem kéne leszólni szerintem. Viszonyitási alapom egy marzocchi dirt jumper 3 (a tajwani jobb gyártásu), és ahhoz képest is azt mondom a suntour villám jó.

#191261
nobodyy

ha csak nem tükörsima sztrádán akarsz bicajozni mindenképp jó ha van legalább egy első teleszkóp a bicajon, legjobb ha zárható is.

[ Szerkesztve ]

(#191263) jjeahh válasza gergo5991 (#191262) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez valszeg nézőpont kérdése, én ha nem járnék rázós köves gyökeres terepeken is, akkor simán vennék egy merev villát a montiba. Szerintem sem sokat érnek a rugós Suntour-ok, az egy dolog, hogy akár hosszú éveket is tarthatnak, de egyszerűen nem úgy mozog ahogy kéne és innentől kezdve csak plusz súlynehezék. Egy teló szerintem valahol a Rockshox 30-nál kezdődik és tökmindegy mennyire drága és jó cucc, ha egy rendszeresen használt teleszkóp nem kap félévente kisszervízt és évente nagyszervízt, nem fog rendesen mozogni. Nálam a Recon RL ősszel volt teljesen leszervizelve és már érzem, hogy nem az igazi, holnap valszeg kap egy kis friss olajat.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#191264) Антей válasza varmi2 (#191241) üzenetére


Антей
tag

2 éve van meg ez az SP tartó, még soha n esett ki - pedig én már n 1X

(#191265) Ringman válasza Антей (#191264) üzenetére


Ringman
nagyúr

ööö, a walkie-talkie és paprikaspray mihez kell?

[ Szerkesztve ]

(#191266) Антей válasza Ringman (#191265) üzenetére


Антей
tag

Kifejezetten kutyák elleni spray, az pedig n w-t, hanem elektromos póráz, van 2 huskym. Tom, h ellentmondásos kutyás létemre a spray, de ha n 'sétáltatom' a blökiket, hanem túrázunk, sajnos elkél.

(#191267) Hasaggymeg válasza Blackhole13 (#191238) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Jól bizony. :K

Antei... van ott minden mint egy jó boltban :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#191268) flash- válasza nobodyy (#191261) üzenetére


flash-
veterán

Aszfaltra felesleges teleszkóp, illetve saját tapasztalat a suntour teleszkópról:
Kotyogott már új korában is ha bukkanóra mentem, es nem lehetett érezni a csillapítást már első évben sem.
Második evtől pedig már csak akkor mozog ha 95kilómmal rátehénkedek.
Ez egy rugós suntour nex ds hlo teleszkop.
Aztan hogy ne legyek egyoldalu egymasutan kiprobaltam sokszor haverom rox shox reba telós montiját, na azt még aszfalton us érezni hogy Csillapít..
Ugyanekkor egy merev villás kerékpár ballonisabb kerékkel nagyságrendekkel konfortosabb érzést ad mind aszfalton mind terepen. Annyira hogy amiota a merev villás 29es cube hyde-ot megvette haverom, azóta porosodik neki a reba teleszkópos canyon mtb mert inkábba a hyde al megy terepre is...
Persze nem versenyszintű felhasználásról van szó hanem kirándulós terepezésről...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#191269) szkink válasza varmi2 (#191247) üzenetére


szkink
aktív tag

Nekem [EZ] a fajta van,hosszabb túráknál használom,nagyon stabilan tartja a telót,először kételkedtem benne de engem meggyőzött.

:DDD

(#191270) nobodyy válasza jjeahh (#191263) üzenetére


nobodyy
csendes tag

Mondjuk arra hogy egy kátyús, esetleg murvás földúton nem rázza szét a kezet meg az ízületeket jó lehet? Szóval adhat e annyi pluszt hogy megérje?

(#191271) jjeahh válasza nobodyy (#191270) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Valamennyit csillapít, de nagyon keveset és cserébe nehéz, elromolhat, plusz hibalehetőség. Egy ballonos gumi alacsony nyomáson sokkat többet ér szerintem is. Ha rajta van gyárilag a kiszemelt bringán, ez ne tántorítson el, de személy szerint nekem egy merev villa jobban kéne... vagy rendes levegős teleszkóp.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#191272) truefx válasza Sleek (#191259) üzenetére


truefx
aktív tag

Nekem is bejött a GP5000 700x25, egy évadon át használtam, és nem volt vele defektem. Most az új bringán 700x28 van, már 3 defektem is volt (nem a külső miatt egyébként, volt 2 rossz minőségű belsőm, meg egy felütés). Kedvenc bringaboltomban (Hátszél Bringabolt Halásztelken, sajnos megszűnt) a Panaracert ajánlották, mint jó defektvédelmű abroncsot, de még nem volt alkalmam kipróbálni. Az eladó kerekeimre Race A Evo 4-et szereltek a Mesterbike-ban, az új tulajt majd megkérdezem, hogyan teljesít. Nekem annyira nem szimpi ha nincs semmilyen minta a gumin, szóval nem biztos, hogy szívesen használnám.

(#191273) bardi válasza jjeahh (#191271) üzenetére


bardi
aktív tag

Aszfaltra én pont valami rugósat használnék inkább, hogy a sok apró egyenetlenséget kimozogja, rugós villák pont az út legelején mozognak finomabban a levegős villákhoz képest. Amit korábban írtál Rockshox az szerintem ilyen célra tökéletes.

'92 Honda VFR 750

(#191274) Sleek válasza truefx (#191272) üzenetére


Sleek
senior tag

Köszönöm szépen :)

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#191275) gergo5991


gergo5991
őstag

valaki meg tudná mondani amúgy, hogy túrázásra 40-100km közötti távokra van-e hátránya egy full suspension bikenak a hardtailal szemben?

elég nehéz kategória szerint bicajt választani, mert xc full suspensiont elég kevesen gyártanak, a legtöbb csak trail bringát készit, na meg az is érdekelne a közép teleszkóp felépitése mennyire számit, hogy most pld single pivot, vagy Horst-link (four-bar). A legtöbb márka leginkább horst-link-et használ, bár szerintem könnyü terepre egy single pivot valahogy jobban illik ránézésre, de ebben nincs tapasztalatom. Ugratni semmi féle képpen nem szeretnék hát problémák miatt, szóval aszfalt és ösvény a fő cél, és persze sok mászással (itt nálunk 1-2000-ret simán össze lehet hozni egy nap), szóval nem csak ereszkedésre kellene.
teleszkópok

(#191276) Mezga Aladár válasza truefx (#191272) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"Race A Evo 4"

Nekem az evo 3 van a vízibiciklin, már a második szett, nagyon jó gumi.
Max egy tubeless cuccra cserélném le.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#191277) nobodyy válasza flash- (#191268) üzenetére


nobodyy
csendes tag

A hibalehetőséggel egyetértek. Sőt a felesleges súllyal is.

Mi számít ballonosabb keréknek. Gondolom gyárilag nem ezzel szerelik őket. Mondjuk az általad linkelt biciklit sem.
LINK

(#191278) STC Speed válasza flash- (#191268) üzenetére


STC Speed
őstag

Első telót amúgy érdemes takarítani? Elég letörölni néha, vagy mi a tanácsod? thx

(#191279) Ringman válasza nobodyy (#191277) üzenetére


Ringman
nagyúr

700x40-től fölfelé (igazából minél nagyobb térfogatú, annál jobb), a linkelten a 38-as külső határeset, abból már van olyan, amit lehet alacsony nyomáson használni, de a honlapjuk szerint: [link]
The frame has clearance for larger tires up to 45c, which makes it easier to ride rougher roads.

amúgy ebből a bicikliből van tárcsafékes is, az kb egy húszassal drágább, lehet alapból érdemesebb lenne azt a modellt választani.

[ Szerkesztve ]

(#191280) andrisbandi válasza STC Speed (#191278) üzenetére


andrisbandi
őstag

Teló takarítása használat után/ >majd átfújás/ letörlés
- Sokkal egyszerűbb, mint a rászáradt kosszal kínlódni.

A profi cucc;
Brunox Fork Deo

Vagy a legegyszerűbb;
popsitörtő kendővel szoktam a port letörölni.
A nedvességet paptörlővel.
Sima szilikon sprével kicsit átkenni (óvatosan - pl a tárcsákra nehogy rászálljon /letakarom paptörlővel ilyenkor/)
Újra paptörlőzöm. Csak egy film rétegnek kell maradnia.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#191281) flash- válasza nobodyy (#191277) üzenetére


flash-
veterán

Én erre a Cube hyde-ra mondtam, azt eleve 29er el árulta a cube
link

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#191282) polonic


polonic
félisten

Feleségemnek megtetszett ez a Shimano SH-WM34 MTB cipő:

Utolsó darab, pont a méretében. Akciós.
A kérdésem, hogy majd szeretnénk becsatolós pedálokat a trekkingre. Shimano PD-T8000-et.
Lehet használni ezzel a cipővel azt a pedált?

Bocs, ha hülyeség. Nem ismerem ezeket. Hogy ha MTB cipő akkor mehet másfajta pedállal, stoplival. Vagy ez nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#191283) ZolkoW válasza polonic (#191282) üzenetére


ZolkoW
őstag

Elvileg kompatibilis vele.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#191284) itouchfan válasza polonic (#191282) üzenetére


itouchfan
senior tag

Lehet.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#191285) zsocy válasza polonic (#191282) üzenetére


zsocy
őstag

Kompatibilis vele, ez egy SPD cipő, és a pedál is az. Azt a kis, két csavarral rögzített gumi burkolatot kell majd levenned és oda felcsavarnod a stoplit, amit vagy a pedálhoz kapsz, vagy külön veszel. Kezdőknek ajánlottabb az SPD-SH56 stopli, az több irányban is oldható.
Arra is figyeljetek hogy Shimanonál a méretezés elég furcsa, inkább egy mérettel nagyobb szokott kelleni.

(#191286) Ringman válasza zsocy (#191285) üzenetére


Ringman
nagyúr

múltkor vettem a dekában egy MT 301-et, 40÷40,5-ös lábra a 41-es is kicsi volt, szóval nálam is az a helyzet, a min. 1 mérettel (vagy kettővel, ha 2 méret között vagy) nagyobb kell.

(#191287) polonic válasza zsocy (#191285) üzenetére


polonic
félisten

Köszi! 36-os a lába, szóval akkor remélem jó a 37-es. És ezt az SH56-ot később, ha belejön az ember, érdemes cserélni?

[ Szerkesztve ]

(#191288) parandroid válasza polonic (#191287) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha csak túrázgattok, akkor maradhat. Gondolom nem fenyeget a veszély, hogy emelkedőn sprintelve olyan erősen húzza, hogy kiakad (az mtb-s cipőn nekem is ez van, az országútison az erősebb). Amúgy a pedálon is lehet állítani, ha túl könnyen (vagy nehezen) old ki.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#191289) 6030D válasza polonic (#191287) üzenetére


6030D
Ármester

Még annyit hozzá, hogy felemás a pedál, ha a cipőben van a stopli, nem hiszem, hogy jó lesz a platform résszel. Tehát vagy spd+stopli, vagy platform+másik cipő/csavarozott gumirész vissza. 56 szerintem maradhat neki, nem fogja kitépkedni 36-os lábbal trekkingen. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#191290) polonic válasza 6030D (#191289) üzenetére


polonic
félisten

Én azt gondoltam, hogy nem kell a stoplit kiszedegetni, ha a platformos részen tekersz.
56 szerintem maradhat neki, nem fogja kitépkedni 36-os lábbal trekkingen. :)
Ez jó, esélyes, igen. :D

(#191291) 6030D válasza polonic (#191290) üzenetére


6030D
Ármester

Nem ismerem közelről sem a pedált sem a cipőt, de általában az stopli kilóg mindegyik cipőtalp síkjából (=kopog a járólapon). Ha a pedál olyan, hogy a tengely felett lévő rész egy vonalban van a kerettel, akkor a stopli felfeküdhet középen. De már megvan a cipő, össze kell szerelni és rátenni kézben a pedálra, az megmutatja. Lehet még a tüskékkel játszani, de itt én nem próbálkoznék (trekking, hölgy, bibis sípcsont).

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#191292) polonic válasza 6030D (#191291) üzenetére


polonic
félisten

Mennyire nem voltam képben. Itt is azt gondoltam, hogy a cipő talpából nem lóg ki nagyon.
Mondjuk most jobban megnézve azt a pedált, a shimano weboldalán meg van említve, hogy süllyesztett. Gondolom a platform része. Ebből arra gondolnék, hogy jó lesz ez. Na majd kiderül.

(#191293) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Na, nem tudom nálatok mennyit tart egy gumi, de nálam a Schwalbe Performance 1 szezont (5000km) és ehhez képest most a Nobby Nic EVO-ban most 6200km van. Egyelőre szinte makulátlan, még 6-7000-et biztos elmegy, ráadásul eddig egy defektet sem kaptam vele :)) . Ez már nálam eszméletlen jónak számít :D .
S ha már alkatrészek, a Recon megint kéri a lower leg szervízt, az előbb megnéztem és 5 hónapja volt teljesen leszervizelve (alsó-felső láb). Ezek szerint nálam 4-5 havonta szervizelni kell.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#191294) zsocy válasza 6030D (#191291) üzenetére


zsocy
őstag

Ezekből a cipőkből nem lóg ki nagyon a stopli, legalábbis nem annyira hogy zavarna, és a pedáltengely is süllyesztett, nem fog beleérni. Bezzeg a mostani karbon talpas SPD-SL cuccban kopogok mint a lyányok a magassarkúban.

Van tapasztalatom, hasonló volt a kezdő cipőm nekem is (Shimano CT41, mondjuk az kék volt nem rózsaszín, bár így utólag már lehet bánom :) ) és hasonló két oldalas volt a pedálom is (Shimano SPD PD-T421) , simán tudtam tekerni a platform oldalon is amikor szükség volt rá. Ezzel a kombóval (+56-os stopli) nekem sikerült megtanulnom az spd használatot, az elején volt pánik oldásom, de el nem estem sohasem.

[ Szerkesztve ]

(#191295) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Láttam egész jó áron Rose-on CB Stamp 1-es pedált, most rendeltem feleségemnek.
Mondom, akkor már melléteszem a régóta listán lévő fémes betétet az első fékembe, hát tényleg ijesztő szállítási időket írnak... 10 hét még hagyján, van, amire 27 hetet..
Mert ha ez valami speciális dolog lenne, nade egy Shimano fékbetét?

Le leszek hurrogva, de 10-ből 9 fogorvos ember jól elvan a pedálhoz alapból adott stoplival is, de azzal egyetértek, hogy barátnő esetén jobb biztosra menni ;)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#191296) zsocy válasza ZolkoW (#191295) üzenetére


zsocy
őstag

Nem leszel lehurrogva, a fent írt pedálomhoz nekem az 56-os stoplit adták, tényleg jól elvoltam vele ;]

(#191297) bardi válasza ZolkoW (#191295) üzenetére


bardi
aktív tag

Az a pedál csak puha talpú cipővel lesz jó, bár már megrendelted, de én nem javasolnám. Az enyémet is el fogom adni, ha végre a másikat ki tudom próbálni, hogy jobb e. Középen túl magas a tengely miatt, raktam bele hosszabb csavarokat a két végére, de így sem az igazi.

'92 Honda VFR 750

(#191298) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Amazfit Bip órám és egy Bryton Rider 15 Neo-m, de ezek így együtt nem érzékelik egymást. Az lenne a kérdésem, hogy van-e esetleg az Amazfit Biphez hasonló aktivitás mérő óra amivel tudna párosodni a Bryton és rögzítene pulzus adatokat?

(#191299) Alg válasza acsati (#191298) üzenetére


Alg
veterán

Valószínű nem működik az óra HR broadcast módban...

Elvileg a Garminok tudják, de a legegyszerűbb ha veszel egy pulzusmérő pántot...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#191300) ZolkoW válasza bardi (#191297) üzenetére


ZolkoW
őstag

Hát, köszi az infót, de túl sok szimpatikus alternatívát nem láttam. Szempont, hogy ne nyúzza le csontig a bőrt, ezért idáig full műanyag pedál volt, de az eléggé csúszik. Feltettem a saját alu taposómat, hogy amíg ez megjön, legyen valami, az tűrhető, de a saját felhasználásomra is hiányoltam mindig a közepéről a szegecseket, ennek legalább vannak. (egyébként hihetetlen elb*szásnak tartom, hogy a legtöbb pedálnak csak az első-hátsó peremén van, mintha senki nem próbálta volna ki őket, mielőtt gyártani kezdik, de valszeg bennem van a hiba, ha a pedálok 90%-a ilyen)
Szóval... bízom benne, hogy csak jobb lesz :)
/volt még alis másolat fele áron, de kevésbé nézett ki bizalomgerjesztőnek, meg belém idegződött, hogy a normálisabb pedálokon csak imbusznyílás van, villáskulcsos lapolás nincs.../

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.