Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Воланд válasza woodbear (#400) üzenetére


Воланд
titán

xbone :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#402) Ragnar95 válasza woodbear (#395) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Engem egyik se tudott úgy megfogni, mint az eredeti Most Wanted vagy a Carbon sajna :(
Mekkora királyság lenne, ha jönne a Mirror's Edge 2 valóban :O :DD Egyik legjobb játék, amivel valaha játszottam, ráadásul teljesen egyedi és hihetetlen hangulata van :K Esetleg a Mafia 3-mat jelenthetnék még be konzolra :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#403) trufa12


trufa12
addikt

Van olyan magyar bolt ahonnan már esetleg előrendelhető ?:D ps4 , xbox one?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#404) Buster17 válasza trufa12 (#403) üzenetére


Buster17
addikt

Van

(#405) trufa12 válasza Buster17 (#404) üzenetére


trufa12
addikt

Melyik?:)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#406) dunc válasza trufa12 (#403) üzenetére


dunc
nagyúr

konzolvilág

(#407) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#408) Mister_X válasza oriic (#407) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mi az a Rare cucc? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#409) oriic válasza Mister_X (#408) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#410) dunc


dunc
nagyúr

Eddig az új box !!!! Engem meggyőzött ! Nagyon érdekel mennyi lesz a kezdőára ! A szerviz ugyanúgy lesz e mint eddig,jó lesz e a jelenlegi x 360 account ?

(#411) oriic válasza dunc (#410) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ó lesz e a jelenlegi x 360 account

:K

Live-Die-Respawn

(#412) dunc válasza oriic (#411) üzenetére


dunc
nagyúr

x 360 as játékokkal menni fog ? Lesz ,marad Magyar Live ?

(#413) Def26 válasza dunc (#410) üzenetére


Def26
félisten

zavvi.com -on 400 font az ára, árgaranciával.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#414) Napfénysüti válasza dunc (#412) üzenetére

Nem lesz kompatibilis az X360 játékokkal.

Més que un club!

(#415) Xirtam válasza Napfénysüti (#414) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez még nem 100% lehet, hogy végül cloud alapú lesz az X360 játékok futtatása.

(#416) Def26 válasza Xirtam (#415) üzenetére


Def26
félisten

Jó mondjuk az olyan is. :DDD Próbáld ki az onlive nevű cuccot, fps -hez használhatatlan.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#417) Ragnar95 válasza Xirtam (#415) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, de erre kicsi az esély, mivel ugye a 360 ppc alapú...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#418) Xirtam válasza Def26 (#416) üzenetére


Xirtam
veterán

Miért PS4 fronton a GAIKAI jobb lesz? Tudom, hogy nem! :) De aki nagyon akar kompatibilitást, tessék. Bár nem tudom miért jó az valakinek! :D

(#419) Def26 válasza Xirtam (#418) üzenetére


Def26
félisten

Én nem fogom használni, de tény, hogy autós, platform, stb játékokhoz jó lesz. Ráadásul az onlive -ból kiindulva olcsó is lesz. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#420) Mister_X válasza Xirtam (#418) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Végül is, a GAIKAI-nak csak európaszerte több tucat szerverfarmja van, míg az OnLive éppen eljutott Angliába, te már csak tudod :U Amúgy pont, hogy az OnLive-on én csak FPS-ekkel tudtam rendesen játszani. Az a fingnyi latency pont elég volt arra, hogy ne lehessen kicentizni az ugrásokat platformereknél és időben reagálni autós játékokban. Homefront és Frontlines az nagyon jó volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#421) Xirtam válasza Mister_X (#420) üzenetére


Xirtam
veterán

Microsoft szerverparkjaihoz képest magyarázok. Kit érdekel itt az OnLive?! Egy megbukott rendszer? :W

(#422) Mister_X válasza Xirtam (#421) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Microsoftnak azért lehet megvan az infrakstruktúrája, de eddig nem volt felkészítve cloud gamingre. Majd meglátjuk. Meg már te most megmondod, hogy jobb lesz, mint a PS4 cloudja? Tudod mit? Elhiszem neked...

...vagy nem.

A Sony éppen azért vette meg a GAIKAI-t, mert inkább megvásárolt egy kész rendszert, amibe bele tudja illeszteni a saját portfólióját, de a Microsoftnak a nulláról kell ezt felépítenie.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#423) Def26 válasza Mister_X (#422) üzenetére


Def26
félisten

"A Sony éppen azért vette meg a GAIKAI-t, mert inkább megvásárolt egy kész rendszert, amibe bele tudja illeszteni a saját portfólióját, de a Microsoftnak a nulláról kell ezt felépítenie."

Az is lehet, hogy éppen ezért lesz jobb. Az alapoktól ők építik fel az egész rendszert, még az is lehet, hogy előnyükre válik. Szerver kiépítése megvan eu -ban is (tipp).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#424) Xirtam válasza Mister_X (#422) üzenetére


Xirtam
veterán

Windows Azure: Microsoft's Cloud Platform :R Ezekután csöndbe maradnék. Főleg, hogy már a bevételük nagyrésze serverekből jönn. Nem Windows-ból! :) Meg Office-ból!

(#425) woodbear válasza Def26 (#423) üzenetére


woodbear
addikt

Szerintem is. Lehet szar példa de szerintem jó ide, pl ha én építek fel egy házat akkor tudom pontosan mi hol van, melyik szobából mi nyílik..... ha vendég jön az pedig kérdezi, hogy hol van a mosdó. Tudom, hogy megjegyzi az illető egy idő után, de én egyből tudom :K

Oldalam: www.swsfoto.de

(#426) Helmoras válasza Xirtam (#424) üzenetére


Helmoras
őstag

Miért vagy ilyen arrogáns?:S, legyél nyitott mások véleményére, mindenki tudja már hogy neked xboxod lesz, lehet ezt normálisabban is csinálni :S

(#427) pzstm válasza Mister_X (#422) üzenetére


pzstm
titán

Windows Azure? Ami nagyon durva egy éves fejlődésen ment keresztül, és csak annyit, hogy még komolyabb dolgok jönnek. ;)

jah látom már más megelőzött :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#428) Xirtam válasza Helmoras (#426) üzenetére


Xirtam
veterán

Mert azért kell ebbe a topicba jönni, hogy istenítse valaki a PS4-et? Vagy a SONY-t?! No offense :R

#pzstm ;) ;) :P

[ Szerkesztve ]

(#429) ldave


ldave
félisten

A kék sarokban: mister X!

A zöld sarokban: Xirtam!

Fight!

A Slime draws near! Command?

(#430) Mister_X válasza Xirtam (#424) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Ezekután csöndbe maradnék." - *Ezek után. Amúgy még jó, hogy nem vagy a helyemben :)

Oké, van Azure, van cloud, gondolom már élesítik is a rendszert. Lépjünk ezen túl, van. De ettől még honnan tudod, hogy jobb lesz, mint a Sony rendszere?

#428: Te isteníted itt a Microsoftot, én a Sonyt nem.

@ldave: le vagyok maradva, mióta kék a PlayStation? :B

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#431) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Vérszagot érzek... :o

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#432) Helmoras válasza Xirtam (#428) üzenetére


Helmoras
őstag

Semmi offense nincs abban amit most írtál, nem kell klisésen odatenni. Nem, nem isteníteni kell, de az tény hogy az a konkurens konzol és sok helyen össze lesznek hasonlítva most épp szoftveresen. Csak szerintem a "inkább csöndben maradnék" jellegű megnyilvánulás nem valami kedves dolog, lehet hogy nem mindenki dolgozik a "szakmában" és nem annyira informált mint aki ezzel foglalkozik nap mint nap, ezért nem kell lekezelni.

Hogy egy kis on is legyen, én nem nagyon hiszek ezekben a felhő alapú dolgokban, ehhez kell a folyamatos STABIL net, amit sokan észre se vesznek hogy zajos a rendszer és eldobja az adatforgalmat, ha nem játszanak aktivan(több helyen is tapasztaltam ilyet kishazánkban). A visszafele kompatibilitást nem tartom szükségesnek akinek most van konzolja, megtartja és később játszik a játékokkal, használtan úgyse tudná már eladni olyan hatalmas összegért hogy ezen nagyot kaszáljon. Aki meg vesz egy új konzolt nem hiszem hogy azért veszi hogy a régebbi játékokkal játszon O.o

[ Szerkesztve ]

(#433) ldave válasza Mister_X (#430) üzenetére


ldave
félisten

Miért? Milyen színű?

A Slime draws near! Command?

(#434) WhiteWalker válasza Helmoras (#432) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Elkapta a fiatalos lendület :DDD

[ Szerkesztve ]

(#435) Helmoras válasza WhiteWalker (#434) üzenetére


Helmoras
őstag

Semmi baj nincsen, nem akarok én itt nevelni, nem is tudnék... meg értelme sincs, csak én is szeretem a kütyüs témát, az uj dolgokat ha belinkel valaki valamit lehet olvasgatni, tök jó kis közösség van itt phn ne csesszük már el ilyen lüke beszólásokkal...

(#436) abteam2008


abteam2008
tag

Xbox One's Kinect Could Enforce DRM Restrictions

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X

(#437) Xirtam válasza Mister_X (#430) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem mondtam, hogy jobb mint a GAIKAI! Hahó, csak az elmélet, hogy streamelve játszak, tömörítve kapjak 720p alatti jelet, ez picit csúnyácska.

#Helmoras Amit mondasz jogos! :R

[ Szerkesztve ]

(#438) Helmoras válasza Xirtam (#437) üzenetére


Helmoras
őstag

:R

(#439) Xirtam


Xirtam
veterán

Egy érdekesség a Windows Azure-ról:

(#440) Mister_X válasza Xirtam (#437) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Miért PS4 fronton a GAIKAI jobb lesz? Tudom, hogy nem!" - Khm...

Ettől függetlenül egyik koncepció sem halva született az OnLive egy külön dolog volt a maguk gyermekbetegségeikkel, de most a két nagy konzolgyártó a nextgen szerves részévé fogja tenni mindezt és még többet is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#441) Xirtam válasza Mister_X (#440) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem azt mondom, hogy halva született ötlet. Csak még nem áll itt a technológia. Eleve ez a dolog, hogy kapod a jelet, sajnos tömörítve, ami most sem tűéles, ha játszól, hiszen a felbontás néha még a 720p-t sem éri el! Nekem ezzel van a próblémám. De aztán ha kipróbáljuk / kipróbáltuk lehet, hogy megváltozik a véleményem! :K

[ Szerkesztve ]

(#442) HuMarc válasza Def26 (#305) üzenetére


HuMarc
addikt

Ezt én így nem teljesen értem. Azt, amit az Xbox One megcsinál tévés fronton, azt az Apple TV megcsinálja, jóval olcsóbban. :U

(#443) dunc


dunc
nagyúr

Mennyi most a font ?

(#444) Def26 válasza HuMarc (#442) üzenetére


Def26
félisten

De az nem játékgép. Nem is értem az összehasonlítást.

Dunc:

347-350Ft

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#445) Xirtam válasza HuMarc (#442) üzenetére


Xirtam
veterán

Csak , hogy az Apple TV-n nem fogsz tudni játszani. Azért a Microsoft rengeteg más lehetőséget is kínál az Xbox One mellé. Vagy ha tudsz is majd játszani kétlem, hogy AAA címekkel! :U Nem hülye a Microsoft szerintem. Tudják ők nagyon jól, hova lővik be az Xbox One-t. Milliókat költöttek kutatásokra.

[ Szerkesztve ]

(#446) oriic válasza HuMarc (#442) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont ez az, hogy ő viszont csak azt csinálja meg. Aki nem akar játszani, az úgysem fog ONE-t venni.

Live-Die-Respawn

(#447) MasterMark


MasterMark
titán

Onlive-on játszottam a Metro 2033-mal amikor ingyenes volt. Volt késés valóban, de viszonylag megszokható volt, de ezt ha be akarják vezetni bárhova is, biztosan lagg nélkül lesz. A másik ugye a grafika, meg hogy tömörítve van, meg stb., az ugye kb. olyan lesz mintha a 360-on játszanád natívban. Szóval simán elképzelhető szerintem.

Ja igen, és a GAIKAI-val is játszottam amikor még lehetett a Mass Effect 2 demóval. Ott még kisebb volt a késés (a közelebbi szerverek miatt ugye) és a grafika ugyanúgy a jelenlegi konzol generáció szintjén állt.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#449) woodbear válasza f.imi85 (#448) üzenetére


woodbear
addikt

magyarul
"
Az Xbox One leleplezése óta központi téma a játékosok és a sajtó körében a használt játékok kérdésköre, miután kiderült, hogy az új konzol esetében profilhoz lesznek kötve a játékok, és csak egy bizonyos összeg kifizetését követően lesznek aktiválhatóak a második tulajnál.

A videojáték-kereskedelem terén mértékadó MCV kereskedői forrásokra hivatkozva azt írja, hogy nagyjából az alábbi módon fog kinézni a használtjáték-biznisz az Xbox One esetében.

A használt szoftvereket kizárólag azok a boltok vehetnék át a tulajoktól, akik partneri kapcsolatban állnak a Microsofttal és részei a felhő-alapú Azure-rendszernek. Erre azért van szükség, mert a játék átvételét követően az rögtön törlődik az előző tulaj profiljából, letiltva ezzel a hozzáférést.

A kereskedő ezt követően bármilyen áron értékesítheti az adott szoftvert, a Microsoftot, valamint a játék kiadóját azonban automatikusan megilleti egy bizonyos százalék az így szerzett bevételből - a maradék a kereskedőé.

A Console Deals mindeközben még tovább ment a részleteket illetően: ők azt írják, hogy a kereskedőknél mindössze 10 százalék maradna az eladott játék bevételéből.

A Microsoft eközben továbbra is óvatosan reagál: az MCV-nek küldött reakciójukban ezúttal is csupán azt erősítették meg, hogy a játékosoknak lesz lehetőségük értékesíteni megunt játékaikat. Egyre inkább úgy tűnik azonban, hogy ez csak a hivatalos csatornákon keresztül lesz megoldható, privát formában nem."

gamer365

Oldalam: www.swsfoto.de

(#450) f.imi85 válasza woodbear (#449) üzenetére


f.imi85
tag

Nekem ez volt igazan fura: "this is one of the reasons you'll need to connect the console to the internet every 24 hours."
Mi van, ha valaki elutazik. Akar rovidebb, akar hosszabb idore? Vagy szimplan a szolgaltato hibajabol nincs net? Vagy egyszeruen nem er ra, kesobb er haza, stb..... Nekem van, hogy tobb hetig nincs idom jatszani, es nincs bekapcsolva a box.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.