Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Xirtam válasza Def26 (#700) üzenetére


Xirtam
veterán

Na szerdán cserélem az X360-om egy 3 napos PS3-ra. :((( Microsoft elmehet a csába.

# Def26 Jobb, de készülök a PS4-re! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#702) Def26 válasza Xirtam (#701) üzenetére


Def26
félisten

Szerencsés. Mondjuk pár hét aztán megbánod. :DDD Jelen konzolok közül az xbox szerintem jobb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#703) Napfénysüti válasza Xirtam (#701) üzenetére

Megkérdezhetem miért döntöttél a váltás mellett? :B

Més que un club!

(#704) MasterMark válasza Xirtam (#701) üzenetére


MasterMark
titán

Azért cseréled a 360-at mert nem tetszik a ONE?

Switch Tax

(#705) dunc válasza Xirtam (#701) üzenetére


dunc
nagyúr

Érdekes dőntés (én is ezt tettem) miért cserélsz ?
(nemrég a sony t szidtad mint a bokrot ! :)) )

[ Szerkesztve ]

(#706) Xirtam válasza MasterMark (#704) üzenetére


Xirtam
veterán

A csere oka egyértelmű.

Imádtam a Microsoftot istenítettem őket. De PS4-em lesz! Ezért gondoltam, gyorsan végigtolom az összes oylan excluziv címet aminek lesz folytatása. Semmibe nem kerül számomra a csere, egy 3 napos gépre cserélem amit tőlünk vettek. Nincs már olyan játék ami érdekelne Xbox-on! :U

(#707) MasterMark válasza Xirtam (#706) üzenetére


MasterMark
titán

Tény, hogy az exkluzívokért megéri viszont.

A többi meg WTF?

Switch Tax

(#708) Mister_X válasza Xirtam (#706) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lesz mit pótolnod :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#709) M@trixfan válasza Xirtam (#706) üzenetére


M@trixfan
addikt

Konzolboltosként számodra nem az az egyértelmű felállás, hogy úgyis az összes konzol meglesz otthon is? :DDD

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#710) Mister_X válasza M@trixfan (#709) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, aztán meg a főnöknek ki számol el leltározáskor a hiányzó gépekkel? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#711) oriic válasza Mister_X (#710) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mint ha nem próbálhatná majd ki az összes gépet a kioskokon. :DDD

Live-Die-Respawn

(#712) Xirtam válasza oriic (#711) üzenetére


Xirtam
veterán

:DDD

(#713) vekk200


vekk200
tag

Áruló :D én maradok a 360 nál a név kötelez..

(#714) Mister_X válasza oriic (#711) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Munkaidőben? :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#715) HuMarc válasza vekk200 (#713) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem értem ezt a név kötelez dumát :F Sokkal értelmesebb szerintem, ha azt veszed meg, ami jobb. Ha az Xbox One jobb, mint a PS4, akkor ésszerűbb, hogy azt vedd, de ha a PS4 jobb, akkor azt válaszd.

Ha nem így csinálod, akkor szerintem csak buta fanboy vagy (már nem te, hanem úgy általánosságban az ilyen emberek :) )

(#716) MasterMark válasza HuMarc (#715) üzenetére


MasterMark
titán

Ezzel majdnem egyet értek, csak nagyon lényege, hogy mindenki azt vegye ami saját magának jobb.

Ettől függetlenül én is maradok a 360-nál, majd meglátjuk még mi lesz itt, és utána döntök.

Switch Tax

(#717) Ragnar95 válasza MasterMark (#716) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Teljes mértékben egyetértek :K Konzolnál a legtöbbször nüansznyi különbségek vannak csak a különböző gyártók gépei között, így a legtöbbször az egyéni preferenciák döntenek :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#718) leviske


leviske
veterán


Muhahöhe. :DDD

(#719) Mister_X válasza leviske (#718) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#720) MasterMark válasza Mister_X (#719) üzenetére


MasterMark
titán

A Falling Skies igenis jó sorozat.

Switch Tax

(#721) rocket


rocket
nagyúr

Nyissatok egy Xbox One mém topikot, annyira unalmas, hogy minden Xbox One-rol szolo topik tele van offolva ezekkel, raadasul 28x linkelgetnek mindent.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#722) woodbear válasza Mister_X (#663) üzenetére


woodbear
addikt

Tudtam, hogy valaki felhozza a nevem Def hírére :D
Amúgy nem is rossz az ötleted :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#723) leviske válasza rocket (#721) üzenetére


leviske
veterán

Gondoltam okozok egy kis mosolyt a topik lakosságának, nem tudtam, hogy 24. óta 28x lett linkelve amit küldtem. Mindenesetre miattam aztán nem kell új topik, többet nem zavarom meg az aktív szakmai vitát és az új konzollal kapcsolatos tapasztalatok tárgyalását...

(#724) Napfénysüti válasza leviske (#723) üzenetére

Érzek némi iróniát. :D

Més que un club!

(#725) Def26 válasza leviske (#723) üzenetére


Def26
félisten

Ne hülyülj. Nem csak nálunk megy ez. Külföldi fórumokon is ez van. Poénkodnak, savaznak, gyártják a mémeket stb. Pörög a topik, van érdeklődés. MS -en van a sor, hogy olyat mutasson ami tetszik a nép nagy részének. Az, hogy egyre több barátom, ismerősöm akik elkötelezett xbox rajongók mondják egybehangzóan, hogy ps4 -et vesznek, jelent valamit.

Az amikor Magyarország legnagyobb informatikai lapja így jelentet meg főcímet
"A hét, amikor egy konzol nevetség tárgyává vált" az sem véletlen. Mindenki érzi, hogy valami nem klappol az MS -el. A nagy tömeg számára: windows tablet, windows phone, windows 8, egy fura cucc. Xbox one meg az egyik legnagyobb szarság amit láttam a chips adó óta... de remélhetőleg észbe kapnak és e3 -on lenyűgözik a tömeget.

Én tartom magam ahhoz, hogy ha olyan valami lesz az xbox amit többen szeretnének, akkor még telefont is MS -től veszek, hogy minél szorosabb legyen az összhang. :D De addig amíg töketlenkednek, addig nuku...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#726) HuMarc válasza Mister_X (#719) üzenetére


HuMarc
addikt

Hatalmas :R

(#727) Napfénysüti válasza Def26 (#725) üzenetére

Off: a Windows Phone szerintem egy jól sikerült termékük. 2 éve ilyet használok és nagyon elégedett vagyok vele valószínűleg a következő telefonom is WP-os lesz. :K Még Xbox achievmenteket is lehet rajta gyűjteni. :D

Més que un club!

(#728) Mister_X válasza Napfénysüti (#727) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem már van 420G-m ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#729) Def26 válasza Napfénysüti (#727) üzenetére


Def26
félisten

Nekem is volt. LG Optimus 7. Megjelenéskor vettem xbox miatt. Amikor a copy paste opciót olyan csinnadrattával jelentették be egy frissítésben, mintha valami komoly dolgot hoztak volna létre, ott mondtam, hogy eladom. Nem szenvedek vele tovább...

De mondom, abszolúte nyitott vagyok. :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#730) Napfénysüti válasza Def26 (#729) üzenetére

Hülyeségei vannak a rendszernek az tény. Viszont gyors, stabil és nem kell atomerőmű hozzá. Engem eddig meggyőzött de most WP 7.5-ös rendszer van a telefonomon lassan jó lenne váltani egy WP8-as készülékre. :)

Més que un club!

(#731) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nofene. :C

Live-Die-Respawn

(#732) Mister_X válasza oriic (#731) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amerika.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#733) Buster17 válasza oriic (#731) üzenetére


Buster17
addikt

Tudom, hogy most a X1 leveri a PS4-et a sok kis negatív meg szalad Sony-hoz

(#734) HuMarc válasza Buster17 (#733) üzenetére


HuMarc
addikt

"Tudom, hogy most a X1 leveri a PS4-et"

WTF? :F

(#735) Buster17 válasza HuMarc (#734) üzenetére


Buster17
addikt

Ez csak úgy jött de még én sem értem mi akart lenni :DDD

(#736) Mister_X válasza Buster17 (#733) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg akkor fogok gondolkodóba esni, ha idehaza is meglesz a honosított tartalom - sorozatokat, filmeket kölcsönözni fillérekért, zenét hallgatni, az újdonságokat kihasználni, stb. De. Xirtam pálfordulása elvette a kedvem. Mert ugye ők hivatalos viszonteladók, így már tudhat olyat is, amit mi nem. Aztán Killzone: Shadow Fall PS4 launch title lesz!!4!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#737) HuMarc válasza Mister_X (#736) üzenetére


HuMarc
addikt

"Én meg akkor fogok gondolkodóba esni"

Ezt nem értem. Mi a mostani véleményed? PS4, vagy X1?

(#738) Mister_X válasza HuMarc (#737) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Belegondoltam, hogy milyen lehetne az X1. És mindez tetszik. És közben nem tudok többet a PS4-ről sem, de azt igen, hogy lesz rá Killzone: Shadow Fall. És csak rá kell nézni az avataromra. És már oric is bizonyíthatja, hogy a Killzone jó dolog.

És éssel nem kezdünk mondatot.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#739) oriic válasza Mister_X (#736) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most még ő sem tud semmit szerintem, honnan is tudna...

szerk: most látom kapott pár nap bant. wtf?

Killzone nagy királyság, de nem csalom meg a 343industries-t. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#740) Napfénysüti válasza oriic (#739) üzenetére

Pont ezt gondolom én is. Hogy tudnának bármit is már most a viszonteladók mikor még éppen csak bejelentették hogy valamennyire milyen lesz. Majd egy bő fél év múlva már okosabbak lehetünk addig úgy gondolom kár pálcát törni bármelyik fölött.

Kérdésedre pedig a válasz: Xirtam ban

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#741) HuMarc válasza Mister_X (#738) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem értem. Hogy érted azt, hogy éssel nem kezdünk mondatot? :F Jaaaj :DDD Leesett.

[ Szerkesztve ]

(#742) oriic válasza Napfénysüti (#740) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sejtettem...

Live-Die-Respawn

(#743) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Kicsit utána gondoltam ennek az egész tévés jeleségnek és arra jutottam, hogy KUTYA!, Ja nem :D A Skype ugye most az msn kiváltója lett, szerintem nagyon fel fog erősödni a használata világ szinten. Az eddigi okostévé programok egy pszichedelikus rémálom minőséget adják, a Microsoft megoldása ezzel az integrációs lépéssel nagyságrendekkel igényesebb es ízlésesebb, a használhatóságról és kényelemről nem is beszélve. A háttérből egyelőre ezen a fronton nagyon csendben figyel az Apple, akiről elég sűrűn jönnek a tévés híresztelések. Na akkor aztán lesz nemulass ha az Apple is belép a piacra! Ugyebár megint Amerika, ahol minden ilyen irányú szolgáltatás elérhető, komoly a verseny. Az Ouoya konzolt pl. egy döntéssel el tudja jelentékteleníteni az Apple, csak annyi kell, hogy az appok futhassanak az Apple TV-n. Még nem olvastam a SJ életrajzot, mert eredeti nyelven szeretném beszerezni a könyvet, de azt lehet tudni, hogy az utolsó időkben ezen dolgozott. Minden gyártó azért nyomatja a saját okos platformján mert abban a pillanatban amikor kijön az Apple ugyanúgy fejére fog állni az egész piac mint az iTunes, iPod, iphone esetében. Úgyhogy szerintem erre nagyon kell koncentrálni a Microsoftnak, még akkor is ha mi Gamer szemmel egyáltalán nem ezt várnánk. Én pl. olyan nagy ívben ejtek az egész TV nézésre, hogy szinte feleslegesnek tartom a kábel előfizetést.

Egyébként az egyik kedvenc oldamon, az EG-n egy remek cikk van arról, hogy esetlegesen a Microsoft a cloud kihasználásával milyen módon növelheti a konzol teljesítményét.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#744) Def26 válasza oriic (#742) üzenetére


Def26
félisten

Ahogy nézem Te is kaptál. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#745) Воланд


Воланд
titán

Xbox One breaks pre-order records at Blockbuster

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#746) Dr.F.E.R.I. válasza Воланд (#745) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Így számok nélkül sajnos sok hírértéke nincs a cikknek. Az is könnyen előfordulhat, hogy az eddigi keménymag közül adták le sokan a rendelésüket és nem valamiféle általános szentimentet tükröz mindez.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#747) Def26 válasza Воланд (#745) üzenetére


Def26
félisten

Na, meglepetés. Mindenképpen jó hír. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#748) Воланд válasza Dr.F.E.R.I. (#746) üzenetére


Воланд
titán

ezen a forumon a kemenymag egy resze egy het alatt kiabrandult az uj xbox-bol. ;]

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#749) Mister_X válasza Def26 (#744) üzenetére


Mister_X
nagyúr

???

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#750) Alexios válasza Dr.F.E.R.I. (#746) üzenetére


Alexios
veterán

Xbox One has broken all previous pre-order launches in Blockbuster’s 24-year history.

Azért akkor annyira nem kicsi az a keménymag se

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.