Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) bobooo


bobooo
addikt

Akkor most a One a zavvi-n Kinecttel együtt 400 font?:)

(#552) lacy86 válasza bobooo (#551) üzenetére


lacy86
addikt

Szerintem ez meg csak egy "hasra utott" ar!

(#553) bobooo válasza lacy86 (#552) üzenetére


bobooo
addikt

Az ár mindegy, de Kinectel együtt adják vajon?

(#554) Blaise válasza bobooo (#553) üzenetére


Blaise
veterán

Kinect nélkül nem is működik, úgyhogy anélkül nem is lehet venni.

(#555) WhiteWalker válasza Sirandrish (#540) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én nem láttam még, de hálás köszönetem, könnyesre röhögtem magam , a sok "okos" fejlesztőn, a BDSRSTNT :DDD :DDD

(#556) Sirandrish válasza WhiteWalker (#555) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lesznek úszkáló halak mint még soha, kutyaa, meg lebegő fák kutyaaaa imádjuk a közösKUTYAAA...koszos köröm technológia, KUTYA KUTYA KUTYAAAA :DDD

Ezen még mindig leborulok :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#557) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Emiatt nem lesz beépítve a táp a gépbe:

" Lesz külső táp, mert így egyszerűbb a különböző kontinensek elektromos hálózatához igazítani a rendszert. "

Live-Die-Respawn

(#558) Sirandrish válasza oriic (#557) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ööhm..és ha a különböző kontinenseken különböző TÁPKÁBEL-t adnának? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#559) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#558) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem csak a csatlakozó lehet más, hanem a hálózati szabvány is eltérő sok helyen.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#560) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#559) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát de legyártják a különböző szabványoknak megfelelő tápokat..miből tartana azt beszerelni?
Azért nem szerelik be mert az USA szabvány más mint az EU?
Nekem ez magyarázkodásnak tűnik és nem magyarázatnak!

Hozzáteszem hogy nekem amúgy tök8 mert engem pont nem zavar ha külső tápos. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#561) WhiteWalker válasza Sirandrish (#556) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"...összerakni még nem tudtuk,de ha sikerül ezek lesznek benne.." :DDD :DDD

(#562) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#560) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Csak parasztésszel gondolom azt, hogy egyszerűbb egy típusgépet legyártani és amellé cserélgetni a külső tartozékokat, mint különböző gyártósorokon összerakni a különböző táppal szerelt variánsokat. Most így hirtelen a Nintendo konzolai közül sem jut olyan eszembe, ami ne külső tápos lett volna.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#563) Ragnar95 válasza Sirandrish (#540) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez óriási :DDD
"Ez volt az Xbox One bejelentő konferencia, a legjobb dolog az elmúlt 10 évben, ami a Sony részvényekkel történt. :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#564) Sirandrish válasza WhiteWalker (#561) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha sikerül "valószínűleg" ezek lesznek benne!
Szóval ez még nem hivatalos :DDD

Dr.F.E.R.I. Szerintem bőven megoldható hogy ugyan akkora legyen, ugyan annyi csavarral és ugyan olyan "talpazatra"...nem hinném hogy az EU-s szabvány 3szor akkora helyet igényel.
De mondom..engem nem zavar, csak nekem ez olyan izzadságszagú magyarázkodásnak tűnik..

Ragnar95 Jaja..van benne 1-2 aranyköpés :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#565) Ragnar95 válasza Dr.F.E.R.I. (#562) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Megoldotta már nem egy gyártó ennél kisebb gépnél is a dolgot, ld. MacMini, PS3, szóval ha nagyon akarták volna, ők is megcsinálhatták volna belső táposra. Bár engem nem zavar a külső táp se igazából...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#566) Sirandrish válasza Ragnar95 (#565) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erről van szó.
Nem világrengető probléma a külső táp, csak akkor ne gyártsák mellé a sok hülyeséget hanem legyenek tökösek oszt mondják hogy "ócsóbb, gyorsabb és könnyebb..meg amúgy is leszarjuk"..és ennyi..nincs ebből semmi :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#567) Mister_X válasza WhiteWalker (#555) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért a PS4-es se semmi :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#568) HuMarc válasza Mister_X (#567) üzenetére


HuMarc
addikt

De talán az Oscar-gálás a legjobb ;]

(#569) WhiteWalker válasza Mister_X (#567) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez is beteg :C

(#570) Ragnar95 válasza Mister_X (#567) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez kész :C :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#571) Prof01 válasza oriic (#542) üzenetére


Prof01
veterán

Szállításkor zavaró, több hely kell neki. Többször vittem ide-oda és főleg a FAT-nak túl nagyon a tápja.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#572) Prof01 válasza Dr.F.E.R.I. (#562) üzenetére


Prof01
veterán

A Sony konzoljai is beépített táposak.
Az pedig simán megoldható, hogy 110V és 230V kompatibilis is legyen. Ami különböző kell, hogy legyen az csak a tápkábel fali csatlakozója.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#573) vekk200


vekk200
tag

Most akkor azt mondjátok hogy akkor játszhat az ember rajta ha csatlakozik a nethez meg regisztrál stb..? :F

(#574) Buster17


Buster17
addikt

A 4K-s dolog még mindig nem tudom mit jelent. Valaki felvilágosítana? :U

(#575) oriic válasza Buster17 (#574) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A fullHD felbontásnál (1080p) 4x nagyobb felbontást.

Live-Die-Respawn

(#576) HuMarc válasza Buster17 (#574) üzenetére


HuMarc
addikt

(#577) Buster17 válasza oriic (#575) üzenetére


Buster17
addikt

Köszi! Gondoltam, hogy a felbontáshoz valami köze van

(#578) negyven2


negyven2
veterán

Microsoft applies for patent on TV achievements

:DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#579) Buster17


Buster17
addikt

Ez szomorítja el legjobban a szívem. :O

(#580) HuMarc válasza Buster17 (#579) üzenetére


HuMarc
addikt

Engem is, mert Szomáliából nem szavaz senki :O

;]

Egyébként tényleg megdöbbentő, hogy ennyien Xbox-ellenesek. Bár tényleg nem sikerült valami jól a konferencia, azt hittem, hogy többen fognak az Xbox-ra szavazni.

(#581) Buster17 válasza HuMarc (#580) üzenetére


Buster17
addikt

Mert lehet konzol bejelentést vártak nem pedig TV szolgáltatást :U

(#582) HuMarc válasza Buster17 (#581) üzenetére


HuMarc
addikt

Na igen. Most mindenki arról beszél, hogy várjuk meg az E3-at, akkor majd több is kiderül a játékokról. Én bizakodom, bár eddig úgy néz ki, hogy az Xbox One-t nem nekem találták ki :(

Én felháborítónak tartom, hogy Kinect nélkül nem is fog működni, én nem fogom bekamerázni a lakásomat. Az meg milyen gáz már, ha le kell takarnom? Másrészt ez a folyamatos online kapcsolat nem tetszik nekem.

(#583) oriic válasza HuMarc (#582) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Másrészt ez a folyamatos online kapcsolat nem tetszik nekem.

Nem értem ezt az online utálatot. A mai világban a kis gyerek pottyantós wc-je is a netre van már kötve.

Live-Die-Respawn

(#584) Buster17 válasza HuMarc (#582) üzenetére


Buster17
addikt

E3 -on majd változni fog a helyzet és az MS győz ;]
Kinectnek örülök mert legalább lesz. Folyamatos inernet kapcsolat se kell. A mostani kinect vajon nem figyelt eddig? :U

(#585) HuMarc válasza oriic (#583) üzenetére


HuMarc
addikt

Amikor játszom, teljesen evidens, hogy a konzol rá van kötve az internetre, a multi miatt. De nálunk este 10 és másnap délutan 5-6 között a tévé alatt lévő elosztó (IPTV vevője, a tévé, a DVD-lejátszó, a műholdvevő és a videokazetta-lejátszó) ki van kapcsolva. Van olyan nap, amikor senki nem is kapcsolja be, így kb. 40 órán keresztül ki van kapcsolva. Ha meg elutazunk, természetesen minden áramtalanítva lesz. Emiatt a 24 óránkénti online jelenlét nem nagyon tud megvalósulni :U Ez a bajom.

(#586) negyven2 válasza oriic (#583) üzenetére


negyven2
veterán

Ez az egyik. a másik meg, hogy ha valaki kémkedni akar valaki után azt internet nélkül is megtehetik (különös módon ezzel az elmúlt évezredekben se volt probléma az emberiségnek). valamint, ha valaki után kémkedni szeretnének akkor inkább azok után fognak, akik mindent elkövetnek azért hogy elrejtőzzenek.

Amúgy kicsit párhuzamban ezzel, nagyon sokan istenítik az un. okosházakat. Ott hogy is működik minden? Ott nem az van hogy az egész lakás be van kamerázva és mikrofonozva ráadásul éjjel nappal ráadásul mindezt online?

Vagy ott vannak az okostelefonok/táblagépek amik szintén éjjel nappal neten lógnak és szinte mindegyikben van kamera/mikrofon?

Úgyhogy nonszensz ez a félelem (mint a 19 században, az hogy ha valaki 50 km/h többel halad pl vonattal akkor abba belehal.

HunMarc: "Emiatt a 24 óránkénti online jelenlét nem nagyon tud megvalósulni." Ez meg lett cáfolva már (pontosabban az lett bejelentve, hogy még ők se tudják ezt biztosra, hogy mi legyen vele).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#587) Alexios válasza HuMarc (#585) üzenetére


Alexios
veterán

És szerinted ha nem használod és úgy nincs neten fel fog robbanni? Nyilván ha szükséges lesz a net (amit kétlek, folyamatosan biztos nem) az akkor kell ha használod is a konzolt.

(#588) bobooo válasza HuMarc (#582) üzenetére


bobooo
addikt

Érdekes ez a "Kinect figyel téged éjjel-nappal" baromság.. Nem kellene mindent elhinni :U

[ Szerkesztve ]

(#589) HuMarc válasza bobooo (#588) üzenetére


HuMarc
addikt

Oké, kicsit túl van reagálva ez a Big Brother dolog, de pl. az iPhone-ról is kiderült, hogy megküldi az Apple-nek a GPS-koordinátákat :U

Másrészt a Kinect-tel nem is ez a bajom, hanem az, hogy ha úgysem szeretném használni (mert határozottan nem szeretném :U ) akkor minek fizessek érte? Szerintem ha opcionális lenne, sokkal többen állnának az Xbox mellé.

(#590) Alexios válasza HuMarc (#589) üzenetére


Alexios
veterán

Ha nem lenne benne se lenne olcsóbb. Az a kb 100ezer forint így is nyomott áron van, azon masszívan fog bukni a microsoft az elején. Amúgy meg gondolom azért kötelező, hogy a játékkészítők mindegyike kezdjen kinectre építeni, amit csak úgy lehet ha tudják hogy mindenkinél úgyis megtalálható.

(#591) Def26 válasza Buster17 (#584) üzenetére


Def26
félisten

Te a kinectnek örülsz de mit szol hozza az aki nem hasznalja?Az minek fizessen erte? Én amugy azt hallottam, hogy DRM miatt kötelezö :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#592) Buster17 válasza Def26 (#591) üzenetére


Buster17
addikt

Én sem használnám rendszeresen, de ha adnak a gép mellé akkor az miért baj ha nem is lesz drágább?
Head setet is csomagolnak a mostani generációhoz, de minek ha nem is használom? :U

(#593) tDr1v3r válasza Buster17 (#579) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azért van a szarozás, mert nem jelentettek be annyi játékot... meg ugye a negatív reklámok (24 óránként netes aktivációs izé, használt játékok ellen tervezett dolgok, etc etc), plusz a Sony-s fanboyitás.

Az E3-on úgyis sok újdonság lesz... meg változtatás is remélhetőleg, például az összes pletykált-bejelentett negatív dolgot kukázhatnák.

Ez a TV-s központúság meg... biztos megcsinálja ugyanezt a Sony is, nekik ott van a hatalmas TV-s és filmes bizniszük is ugye, hülyék lesznek nem kihagyni.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#594) HuMarc válasza tDr1v3r (#593) üzenetére


HuMarc
addikt

Az, hogy sok a tévés funkció, az egyáltalán nem baj, inkább pozitív. A baj ott van, hogy a Microsoft konferenciáján ez a tévés rész háttérbe szorította a játékokat.

Mit értesz Sony-s fanboyítás alatt? :F

(#595) Воланд válasza HuMarc (#594) üzenetére


Воланд
titán

"A baj ott van, hogy a Microsoft konferenciáján ez a tévés rész háttérbe szorította a játékokat."

es akkor mi van? tenyleg nem ertem ezt a vergodest, hogy "jezusom, multimedias kozpontot csinalt a kocsog ms a dragalatos konzolbol". megmondtak, hogy jelentenek be jatekokat az e3-on? meg. vagy most azt gondoljatok, hogy azert mert van x plusz funkcio az xbox-ban, akkor a fejlesztok azt mondjak, hogy erre nem fejlesztenek?

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#596) Def26 válasza Buster17 (#592) üzenetére


Def26
félisten

Mibl gondolod hogy ha nem adnák mellé akkor is ugyanennyi lenne az ára? Gondolod hogy csak ugy ajándékba adja a gép mellé a ms? Egyáltalán belegondoltál mi van akkor he elromlik/leesik akkor mi lesz? ott áll a gép mert kinect nélkül nem használhatod... ez számomra amugy a legnagyobb gond a géppel. A többi dolog még elmegy.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#597) HuMarc válasza Воланд (#595) üzenetére


HuMarc
addikt

Mint már az előbb leírtam, nem azzal van a baj, hogy a Microsoft egy csomó új funkciót tett bele a konzoljába, hanem ott, hogy úgy tűnik, ezek a funkciók a játékok rovására mentek. És ez szerintem azért baj, mert az Xbox One elég drága set top boxnak, így a játékos oldalát is promotálni kéne :U

Hány játékról is volt szó?

CoD, EA Sports, Halo és Forza + 15 exkluzív, meg nem nevezett cím (Ami szerintem, mivel semmi konrétum, így egyenlő a nullával.) Ebből a 15-ből 2 biztos, hogy a Halo és a Forza, így már csak 13, ami 9 új brandből, és 4 folytatásból adódik össze.

A 4, már létező brandek közül kettőre van egy nagyon erős tippem: a Fable és a GOW. Több Box-exkl. cím nem jut most eszembe. - Ja, de, a Kinect Sports és a Kinect Adventures ;]

[ Szerkesztve ]

(#598) Воланд válasza HuMarc (#597) üzenetére


Воланд
titán

persze. meg sem jelent meg, de te mar eldontotted, hogy a jatekok rovasara mennek az uj funkciok. gratulalok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#600) HuMarc válasza Воланд (#598) üzenetére


HuMarc
addikt

Köszönöm a gratulációt, de én nem a konzolról, hanem a bemutatóról beszélek, ami igen csak félresikerült, mert abból ez jött le.

Ugye milyen furcsa, hogy a hivatalos bemutató alapján (ahol senki sem kötelezte őket semmire, így nyugodtan mutathattak volna több játékot is :U ) ítélem meg a konzolt?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.