Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Blaise válasza Ragnar95 (#49) üzenetére


Blaise
veterán

100-120ezer Ft-ot simán megér nekem a dolog. Ha dolgozik az ember, akkor van rá, hidd el :)

[ Szerkesztve ]

(#52) negyven2


negyven2
veterán

Arra is kell a HDMI ki/bemenet, hogy a box kezelni tudja a TV-t (pl be kikapcsolas). Na meg olyasmihez, mint ami nekem is van a Philips TV-en, hogy a medialejatszobol erkezo hqngot kepes atvinni egy hdmi bemenettel ellatott erositobe. Vagy valami ilyesmi. A masik meg, hogy can egy HDMI-s DVD lejatszom. Ha azt vekapcsolom akkor a TV is bekapcsol, illetve a TV taviranyitoja is kezeli a DVD-t (TV-n keresztul es HDMI-n at. Tehat ilyesmire kell a ki/bemenett.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#53) Mister_X válasza woodbear (#45) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én leteszem a hajam, ha ez tényleg ingame :Y Bázzeg, milyen lesz akkor majd a Gran Turismo 7? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#54) woodbear


woodbear
addikt

zavvin előrendelhető 400Font [link] :Y

Oldalam: www.swsfoto.de

(#55) Ragnar95 válasza Blaise (#51) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nyilván, ki lehet fizetni, annyira nem óriási összeg, hogyha tényleg játszik rajta sokat az ember :) Bár eleinte tuti, hogy a játékok is 15-16k körül lesznek...
woodbear: ha tényleg ennyi lesz, akkor itthon 150k körül fog indítani :( :Y

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#56) MasterMark válasza negyven2 (#52) üzenetére


MasterMark
titán

Ezek HDMI ficsőrök 1.4-től (CEC, ARC), erre nem kell fizikailag egy ki, és egy bemeneti HDMI csatlakozó.

Switch Tax

(#57) Prof01 válasza Ragnar95 (#49) üzenetére


Prof01
veterán

Én is így vagyok vele. Addigra olcsóbb is lesz, kiderülnek az esetleges hibák (RROD-hez hasonló azért reméljük nem lesz) és lesz bőven választék játékokból is. 2014 vége, legkorábban. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#58) Blaise válasza woodbear (#54) üzenetére


Blaise
veterán

Találomra belőtték, nem szabad messzemenő következtetéseket levonni.

(#59) tDr1v3r válasza woodbear (#54) üzenetére


tDr1v3r
veterán

És 50 pound körül a játékok...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#60) Ragnar95 válasza Prof01 (#57) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, addigra már remélhetőleg lemegy 70-80k környékére az ára :K Meg a játékok is 12-13k-ra :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#61) negyven2 válasza MasterMark (#56) üzenetére


negyven2
veterán

Na ezt nem tudtam... Legalabb mindig tanul valami ujatt az ember (ill. egyeb letformak).

Viszont igy megvan a visszafelekompatibilitas is. A bemenetre rakotsz egy x360-at. :D

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#62) spae


spae
aktív tag

Nekem a külső is tetszik, de az elemes controllerről nem bírnak lemondani?!

Lehet hülye vagyok, de úgy tűnik, nekem a Forza 5 vs Gran Turismo 6 párharcon múlik a vásárlás! (bár a Drive club plusz pont!:D)

[ Szerkesztve ]

(#63) MasterMark válasza negyven2 (#61) üzenetére


MasterMark
titán

:C

spae: Lehet Amerikában ingyen szórják az elemet vagy nem tudom. Bár nem tudom ezen mit kell sírni, biztosan lesz hozzá aksi is, így viszont aki nem akar olyat az vehet bele tölthető elemet akár, és ha pl nem találod az aksit, vagy akármi akkor is rakhatsz bele sima elemeket, amit mindenhol találni már.

Eneloop forevör. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#64) Mister_X válasza spae (#62) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A GT6 még jelenlegi generációs lesz, tehát ez nem annyira fair összehasonlítási alap.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#65) Prof01 válasza Ragnar95 (#60) üzenetére


Prof01
veterán

Lehetséges.
Az első X360-amat 2007. decemberében vettem (pont 2 évvel a megjelenés után), 20GB-s, HDMI-s, Premium volt, Halo 3-mal 80k-ért. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#66) woodbear válasza spae (#62) üzenetére


woodbear
addikt

itt meg lesz pgr5 lazulni :P

Oldalam: www.swsfoto.de

(#67) rocket


rocket
nagyúr

Feltelepitheto lesz a teljes jatek, es nem fogja kerni a lemezt inditashoz se.
1 Xbox Live profilhoz lehet a jatekot telepiteni, azon felul kulon kell majd fizetni, hogy mennyit az meg nem derult ki.
Csak kilobbiztak a kiadok, hogy ne lehessen siman hasznalt jatekokkal jatszani.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#68) Xirtam válasza rocket (#67) üzenetére


Xirtam
veterán

Az mondjuk király!

(#69) ldave válasza Xirtam (#68) üzenetére


ldave
félisten

Viszont ez a hírek szerint azzal jár majd, hogy fiókhoz köti majd a játékot az új box, kb mint a steam vagy az origin és a használt játékok esetén valami aktivációs díjat kell majd fizetni.

A Slime draws near! Command?

(#70) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A régi NES gépre hajaz ... retro rulez :C

(#71) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

A kontrollernél a stickeknél is lesz vibramotor.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#72) Xirtam válasza ldave (#69) üzenetére


Xirtam
veterán

Sose voltr használt játékom, szerencsére megtehetem, hogy akár az összes játék a birtokomban legyen. Így ezek a hülyeségek engem nem érintenek!

(#73) MasterMark válasza tDr1v3r (#71) üzenetére


MasterMark
titán

Dejó, nekem a mostani is dash-ről tiltva van. :DDD

Switch Tax

(#74) Prof01 válasza ldave (#69) üzenetére


Prof01
veterán

Ettől tartok én is. Így érthetővé válik az Online Pass megszüntetése. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#75) ldave válasza WhiteWalker (#70) üzenetére


ldave
félisten

:) Kinézetre szerintem nagyon jól sikerült a gép, az biztos, letisztult, mindenféle giccstől mentes forma, tetszik. Picivel lehetne kisebb mondjuk.

@ Xirtam: lehet te így vagy vele, de rengetegen vesznek használt játékokat, szóval a játékosok nagy részét érinti ez a döntés.

@ MasterMark: igaz, de nekem a Wii mellett a PS3 slim is olyan nagynak tűnik, ez meg még annál is nagyobbnak érződik :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#76) woodbear


woodbear
addikt

Ha ilyen árakon lesznek játékok mint, pl most az Alan Wake 495Ft-ért akkor legyen nyugodtan only original games :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#77) MasterMark válasza ldave (#75) üzenetére


MasterMark
titán

Inkább legyen nagyobb és ne legyen hűtésgond szvsz.

Switch Tax

(#78) Prof01 válasza woodbear (#76) üzenetére


Prof01
veterán

Miért, most warezolsz? :U :D

Egyébként én is megvettem 160MSP-ért + 320MSP-ért az Alan Wake's American Nightmare-t is! :DD

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#79) WhiteWalker válasza ldave (#75) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem kevésbé bejövős...a kerekített forma jobban bejön...a név választás sem tetszik..."one" , nem valami eredeti... :o , no de sebaj , legyenek jó játékok rá és akkor nem a gépet bámulom :D

(#80) Xirtam válasza WhiteWalker (#79) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem valami eredeti? Xbox One = All in ONE! Maximálisan mutatja a Microsoft elképzeléseit az Xbox-al kapcs! :R

(#81) WhiteWalker válasza Xirtam (#80) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én értem, hogy mire utal , de sokan nem fogják...de ennyi erővel lehetne a Samsung G. S4 is all in one... :U
Mennyi pénzt felvehettek a marketing részlegen ezért a név választásért... :U Fele annyiért bárki mondott volna egy frappánsabbat...a designról nem is beszélve,mintha baltával vágták volna ki....csinálhattak volna valami egyedibbet...

[ Szerkesztve ]

(#82) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Végeztem egy exkluzív kis összehasonlító tanulmányt, és arra a megállapításra jutottam, hogy formaterv szempontjából az eljövendő konzolgeneráció nem véletlenül lehet ismerős többeknek (főleg az 'idősebb' olvasóknak):

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#83) WhiteWalker válasza Dr.F.E.R.I. (#82) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:C , ezt kihagytad:

(#84) spae válasza MasterMark (#63) üzenetére


spae
aktív tag

Én nem sírok, play&charge van most is, csak hát egyszerűbb lenne, de nincs nagy jelentősége, kb annyi, mint a külsejének, bár vannak akik amiatt sírnak.

(#85) spae válasza Mister_X (#64) üzenetére


spae
aktív tag

Nem is most lesz, hogy megveszem a PS4-et vagy az Xbox One-t:D

(#86) spae válasza woodbear (#66) üzenetére


spae
aktív tag

Az eddigiek nem jöttek be sajnos.... lehet neki kellene ülni újra?

....írhattam volna ezeket egy hozzászólásba is:D

[ Szerkesztve ]

(#87) keIdor


keIdor
titán

Megjelenésre leszek kíváncsi, plusz a PS4-ére, elvileg a CoD: Ghosts novemberben jön, meg az AC4, Watch Dogs is, ezeket is elvileg ígérték a gépekre már.
Ha egyszerre jön a kettő az nekem zsebbenyúlós lesz, én viszem mindkettőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#88) Xirtam


Xirtam
veterán

Nálam nagyon xOne felé mozog a léc!

(#89) Ragnar95 válasza keIdor (#87) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk a CoD :Ghosts elvben egy ideig xbox One exkluzív lesz :D Bár ennek én 360 tulajként nem igazán örülök :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#90) kovsol válasza ldave (#21) üzenetére


kovsol
titán

Én lehet PS4 -t veszek, pedig van xbox classik és xbox 360 -om is.

May the Force be with you!

(#91) Xirtam válasza Ragnar95 (#89) üzenetére


Xirtam
veterán

Dehogy lesz, csak a DLC-k fognak továbbra is elsőnek X-re megjelenni. Ennyi.

(#92) Xirtam válasza kovsol (#90) üzenetére


Xirtam
veterán

Nekem pont az a szimpatikus, hogy ha akarom filmezek, majd gondolok egyet és azonnal visszaváltok a játékra. Vagy játszok és mellette mehet a film, régen mindig így wow-oztam. Számomra ez praktikus és tetszik!

De tény, hogy nem egyszerű a döntés! Nekem szimpatikus az új kontroller is, hogy vibrál az analog, és a trigerek is egyfajta FFB-vel lesznek ellátva. Nagyon izgalmas, és érdekes 8. generáció elé nézünk! Jó csata lesz ez mind a két fél számára!

Ami természetesen nekünk játékosoknak CSAK Jó!

[ Szerkesztve ]

(#93) kovsol válasza Xirtam (#92) üzenetére


kovsol
titán

Egyiket meg kell venni kezdéskor, másikat meg pár évvel később :)
PS4 is szimpi nekem egyelőre.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#94) keIdor válasza Xirtam (#92) üzenetére


keIdor
titán

Ez sztori orientált játéknál viszont erősen nem ajánlott, olyan, mintha egyszerre két filmet is néznél.
Ez a sok feature nálam sose lesz használva.:) Kár hogy nem lesz simpla only for gaming edition olcsóbban.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#95) McNamara


McNamara
Ármester

Igazából mindkét gép szuper lesz. Játékok kinézete sztem nem nagyon lesz külömböző. Aki boxos volt az ezután is az lesz aki meg ps fan az meg marad annál. Gondolom én :)

Kinect ezek szerint alap tartozék lesz?

(#96) Xirtam válasza keIdor (#94) üzenetére


Xirtam
veterán

Figyelj, ez megint egy olyan plusz, hogy most is tudsz zenét hallgatni miközben játszol. Van amikor használom 2-3 órás Forza futam van hogy nem.

Az pedig, hogy tényleg nem csak arról szól, hogy van Józsika aki gamer, hanem van család, akik esetlegesen néha leülnek filmezni, vagy megboldogult anyám. Ez számomra megint csak szimpatikus. Igazat megvalva a SONY-nak rengeteg olyan húzása volt ami számomra kellemetlen. És amúgy is Xbox párti voltam ebben a generációban. Így most eléggé elvakult vagyok SAJNOS!

De eleve a Forza az egyik kedvenc franchise-om! Így nekem már ez miatt is megéri az új gép. Az XLive fejlesztése csak hab a tortán, a skype megjelenése szintén. Remélem a 15 új játék nem tartalmaz kinect játékot. És megvárják a Kinect berobbanását kicsit!

Érdekes év elé nézünk! :) Jó lesz ez, de azt se szeretném ha valamelyik gyártó elhúzna. Minél kiélezettebb egy piac , az annál jobb megoldásokat szül. De az Xbox One és a PS4 is 5-6 év múlva a jelenlegi koncepciójának egy teljesen más irányát fogja képezni!

(#97) Xirtam válasza McNamara (#95) üzenetére


Xirtam
veterán

Elméletileg igen, de így, hogy a feldolgozó egységnek hála nem lesz LATENCY, és sokkal kifinomultabb a rendszer. Szerintem maximálisan jó lehetőségekkel párosul! Én örülök az 1080p-s videózási lehetőségnek is. Így a családomat akár mikor eltudnám érni Skype-on, úgy hogy az még kényelmes is legyen számomra, hiszen jelenleg a TV-m a lakásom közepe. Ha fogalmazhatok így.

Bár már most érzem magamon, hogy ahogy eddig az X360 szóvivője voltam most az XOne-é leszek! :D

(#98) keIdor válasza Xirtam (#96) üzenetére


keIdor
titán

Jó dolgok ezek persze, de nekem csak játékra lesz.:) Mondjuk Skype-olni kényelmesebb lesz már ott is, mint PC vagy tablet előtt, bár ritka nálam. Annyira kinect se kell, úgyse játszom olyannal, amihez kéne, most sincs 360-hoz.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#99) oriic válasza keIdor (#87) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C :R

Live-Die-Respawn

(#100) Napfénysüti válasza Prof01 (#57) üzenetére

Na akkor nem vagyok egyedül azzal hogy nem rohanok egyből Xbox One-t venni amint kidobják. Mondjuk eleve 2 hete van csak Slimem de nálam minimum 1,5 év mire beruházok az újra. Annyira nem is voltam ráizgulva a bemutatóra, még azt se lehet tudni mikortól kapható. Viszont ahogy nézem árban nem tippeltem nagyon mellé én nyitásnak olyan 150k-ra saccoltam, aztán lehet itthon még több is lesz.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.