Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Algotis válasza oriic (#299) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem utána sem :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#302) Mister_X válasza oriic (#299) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Oszt akkor mit akarsz kimenni sógorékhoz? KonzolVilágban tuti ki lesz egy állítva (ugye?).

Én már köv fizetéstől elkezdek spórolni, nyár végére olyan 70-80k-m lesz.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#303) pzstm válasza Mister_X (#302) üzenetére


pzstm
titán

sőt akár megvásárolható is lesz ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#304) lacy86 válasza Mister_X (#302) üzenetére


lacy86
addikt

Ha addigra nekem is sikerul osszegyujteni annyit akkor csatlakozok a vasarlashoz! :D / hozzank kozel van Becs :P /
De a legjobb az lenne ha tenyleg a T-Home-nal lehetne kapni :C

(#305) Def26


Def26
félisten

Megint csak egy Amerikai döbbentett rá, hogy mi van.

Nos, erősebb a ps4 a jelen helyzet szerint, de ez senkit nem érdekel (kint). Tudjátok miért? Mert nem lesz akkora különbség a játékok között, max. az exkluzív címekben jön ki a durva ellentét.
Az a dolog, hogy az xbox ennyire ráfekszik a tv -s interaktív dolgokra egyet jelent azzal, hogy elég komolyan ki van építve mögötte a szerver rendszer, hálózat stb. Akármi is lesz a jövőben, ők fel vannak készülve. Emellett ugyan úgy megkapja mindenki a játékgépet is, de a lehetőség a fejlesztésre adott, amit nem fog gátolni maga a konzol hardver.

Azt mondta nekem, gondoljak bele pár éve mi volt a véleményem a telefonokról. Igaza volt, fene sem gondolta, hogy egy telón fogok netezni, emailezni, híreket olvasni gps, stb.
Most itt van egy ilyen helyzet és ge*ire nem értjük mi a szar van, de az is lehet, hogy ez csak a kezdet.
Azt mondta még, hogy a Microsoft elég nagy birodalom ahhoz, hogy trendeket teremtsen meg. Ha kell akkor térde tudja kényszeríteni a sony -t, mert meglátásuk szerint nem csak az egyszerű konzolé a jövő. Kell mellé valami plusz, amivel vásárlókat kell hozni. El kell érni, hogy egy háztartásban több gép legyen. Rá kell venniük azon embereket akik eddig leszarták a játékokat, hogy vegyenek egy ilyen masinát, hogy a délutáni meccsek mellett tudják ropogtatni a csirkeszárnyat, közeben a koszos, zsíros kezükkel nem kell távirányítóhoz nyúlni (itt megint rádöbbentem milyenek is a jenkik :D).

Szerinte abszolúte nincs háttérbe szorulva a játék. Számukra a játék egyenértékű a tv műsorokkal.
Másik amit mondott, és eléggé mellbe vágott, hogy szerinte Európában válság van és szegénység. Persze, hogy lázadnak az emberek. Nos ennyit volt a véleménye. :(

Ez egy Amerikai 32 éves csávó véleménye, nem saját gondolat.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#306) Mister_X válasza lacy86 (#304) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ki mondta, hogy én X1-et veszek? ;] Bár az sem kizárt.

@Def26: hova jársz te fórumozni? Megyek, kibannoltatom magam párszor ;]

A Sony-t egyébként nem tudják kiütni, mert amit az amerikai leírt, az mind szép és jó, de ez csak az USA-ra érvé yes. Ha nem lesznek meg ezek a szolgáltatások itt is (EU), akkor borult is az elmélet. Japánba pedig be sem tudnak szagolni, nemhogy piacokat döntögetni...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#307) lacy86 válasza Mister_X (#306) üzenetére


lacy86
addikt

Mar latom elore hogy meg fogsz terni! :DD

(#308) Def26 válasza Mister_X (#306) üzenetére


Def26
félisten

Épp ez a lényeg. Rohadtúl nem érdekli őket semmi a saját világukon kívül.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#309) Mister_X válasza lacy86 (#307) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Majd, ha lesz Killzone ONE-ra, akkor tárgyalhatunk.

;]

Amúgy volt már 360-am és üsse meg a kavics, most is kellene...

@Def26: tipikus amcsi mentalitás. Nem mondtál ezzel újat. Az Xbox meg fogja hódítani Amerikát, EU-ban talán holtversenyben lesznek a PS4-gyel, Japán meg élből bukta. Aztán a Nintendo szépen kiragaszt egy 200$-os árcímkét a launchra, jön egy kis plusz feature és ők nyernek ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#310) Algotis válasza Def26 (#305) üzenetére


Algotis
addikt

Az xbox igazából az USA-ban népszerűbb, a Sony meg Európában.
Simán lehet szerintem, hogy ha bármivel is olcsóbb a sony, és nem lesz nagyobb eltérés, de fent tartják az ingyenes PSN-t, akkor sokan át fognak térni PS4-re, mint interaktív tv-re. :U

Androidos Outlookból küldve

(#311) Xirtam válasza Def26 (#305) üzenetére


Xirtam
veterán

Mekkora igazság! Jézus isten, maximálisan igaza volt! :R Köszönöm, hogy ezt megosztottad velünk!

(#312) parandroid válasza Mister_X (#309) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Nintendo nem fog tudni belemenni az árversenybe. Ha már az alacsony árakkal kell kampányolni, akkor ez inkább az MS terepe lesz. Sokkal tőkeerősebb vállalat, könnyebben kibekkel egy nehéz időszakot. Sony meg alapból bajban van már egy ideje, a konzol üzletágtól függetlenül is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#313) Dr.F.E.R.I. válasza parandroid (#312) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Egy darabig nem is hiszem, hogy a N bele fog menni, mert a második félévben kiadásra kerülő exkluzívjai mellé ilyen árakon is el fogja tudni adni a gépet. Az árleszállítási hullámot is a kiskereskedők generálták a saját kontójukra, maga a N még semmi jelét nem adta hivatalosan, hogy árat vágna. Egyébként is sokkal olcsóbb a Wii U még így is, mint a másik két gép lesz a premierükkor.

@Def26: az amcsi barátod majd akkor fog pislogni, amikor a FED leállítja a 24/7-ben dübörgő pénznyomdát, na akkor lesz odaát is haddelhadd.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#314) vekk200


vekk200
tag

Á de mi ez a külső amit kapott már 360 jobban néz ki minden tekintetben... :F

(#315) Algotis válasza vekk200 (#314) üzenetére


Algotis
addikt

Szerintem is, de ez már nem játékkonzol, hanem annál több :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#316) vekk200 válasza Algotis (#315) üzenetére


vekk200
tag

Mondjuk a hardveres része az nagyon oda vág majd kivi leszek hogy mit fog bírni... :R

(#317) Algotis válasza vekk200 (#316) üzenetére


Algotis
addikt

Pont kb. olyan erős lesz mint a mostani PC-m :C Csak pöppet drágább lesz és meg kell rá venni a játékokat ;]

Androidos Outlookból küldve

(#318) WhiteWalker válasza Algotis (#315) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem meg ez a bajom vele! Ráeröltetik az emberre a sok sallangot. Én játékkonzolt szeretnék és nem setupboxot! Kellene ebböl is több verzio,hagynának választási lehetöséget! Én játszani akarok a konzolon,nem tévézni,vagy filmezni.
Kezd nem tetszeni az MS eröszakos stilusa...

(#319) Algotis válasza WhiteWalker (#318) üzenetére


Algotis
addikt

Setupbox :C Ezzel most 1 vidám percet szereztél nekem :D
Ezt mondom amúgy én is, hogy kell a f@sznak ilyen, ha a PS4 játékra lesz ráállva, engem nem fog érdekelni, hogy Bill Gates kollégának eggyel keveseb Live előfizetőjel lesz...

Androidos Outlookból küldve

(#320) pzstm válasza Algotis (#319) üzenetére


pzstm
titán

Hogy jön ide Bill Gates? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#321) WhiteWalker válasza Algotis (#319) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szivesen :D , Bill bátyonak mindegy,már ugysem tudja mekkora a vagyona, ellentétben velünk. Kifizettetik azt a plussz tudást ami nekem speciel nem kell,nem fogom használni és nincs rá szükségem. Itt sulyos tizezrekröl beszélek.
Arrol nem is beszélve ,még ha szeretném is használni nem is tudnám ,mert nincs support. Kérdem,miért fizessem ezeket ki?

(#322) Algotis válasza pzstm (#320) üzenetére


Algotis
addikt

Kié a Microsoft?

Akkor mondjak Major Nelsont? :U

(#323) MasterMark Hátakkor? :U

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#323) MasterMark válasza Algotis (#322) üzenetére


MasterMark
titán

Hát már nem az övé. :)

Steve Ballmer a CEO.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#324) WhiteWalker válasza Algotis (#322) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Bill G. aszem nyugdijazta magát...Steve Balmer az agytröszt - ha jol tudom... bár a konzol részleghez mennyi köze van , passzolom :)

[ Szerkesztve ]

(#325) pzstm válasza Algotis (#322) üzenetére


pzstm
titán

13eve steve ballmer, de közvetlenül nem o felul az xboxert. Sokkal bonyolultabb az a gépezet mint sokan gondolnák. Amúgy átjött a mondandód lényege csak gondoltam Pontosítok ha már 13ev eltelt...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#326) Algotis válasza pzstm (#325) üzenetére


Algotis
addikt

Jó akkor is az Ő nevéhez fűződik minden, ami MS :D

Androidos Outlookból küldve

(#327) vekk200 válasza WhiteWalker (#324) üzenetére


vekk200
tag

Ja ja ez igaz nem azért fogom lehet megvenni hogy a TV-t bámuljam rajta ja meg ugye hogy Blu ray filmeket nézzek rajta amúgy sem érdekel..meg mi az hogy irta itt valaki hogy csak akkor tudok játszani ha van netkapcsolat..mi ez már 360 on akkor is játszom ha nincs..

(#328) MasterMark válasza vekk200 (#327) üzenetére


MasterMark
titán

Write only...

Switch Tax

(#329) Alexios válasza WhiteWalker (#318) üzenetére


Alexios
veterán

Hagyják ki a szoftvert belőle? :F
Én nem értem mi tart vissza, hogy ha akarod akkor csak játszál vele.

(#330) Algotis válasza Alexios (#329) üzenetére


Algotis
addikt

Az, hogy ezért plussz pénzt kérnek, de nekünk ez nem kell!
Komolyan annyira megterhelő használni egy távirányítót?
Meg bábozzunk a TV előtt?

Androidos Outlookból küldve

(#331) MasterMark


MasterMark
titán

A fanboy ellentéte vajon a notórius fikázó? :)

Emberek most 4 hétig ez fog menni amúgy? :N

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#332) Alexios válasza Algotis (#330) üzenetére


Alexios
veterán

Mi az hogy plusz pénzt kérnek? Láttál olyat, hogy +50 dollár mert NFL? Majd ha olcsóbb lesz a PS4 amiben nincs kinect, és plusz szolgáltatások, akkor elmondhatjuk hogy plusz pénzt kérnek, addig emögött nincs sok minden.

(#333) Algotis válasza Alexios (#332) üzenetére


Algotis
addikt

Szerinted nem próbálnak majd meg MÉG TÖBB PÉNZT kicsikarni az emberekből, mert úgy adják el, hogy TV okosító, meg DVD lejátszó, meg Media Center egyben? Meg a többi ló....? :U

Androidos Outlookból küldve

(#334) WhiteWalker válasza Alexios (#329) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lásd külöbözö windows kiadások...
Nem hiszem hogy nekik nagy
ördöngösség lenne leprogramozni egy fapados verzióra. Vagy legyenek letiltva az appok és egyéb szoftverek a butább verzioba...Mint ahogy irtam pénzröl van szo! Ennyire nem jött át a mondandom?

[ Szerkesztve ]

(#335) Alexios válasza Algotis (#333) üzenetére


Alexios
veterán

Akkor ott lesz a PS4, ami olcsóbb lesz ezek szerint(haha), azt kell venni.

(#336) vekk200


vekk200
tag

azon fogok röhögni majd ha még mindig a 360 nak lessz nagyobb sikere és már itt lesznek a konzolok..

(#337) Algotis válasza vekk200 (#336) üzenetére


Algotis
addikt

Elképzelhető egyébként :D
Tuti olcsóbb lesz a 360, ha kijön a nextgen.

(#338) adam014 Attól is függ, hogy mit tud majd az új PS.
Nem mondott annyi konkrétat, mint az xbox one revealen az ms.

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#338) Alexios válasza WhiteWalker (#334) üzenetére


Alexios
veterán

Mert miért csinálja akármelyik cég a termékét, szeretetből? Jó hogy a pénzért, de egyelőre egyiknek sincs hivatalos ára, mégis menne már az alkudozás. De majd meglehet nézni a 2 nextgen konzol árának a különbségét, és látni fogjuk, hogy ez tényleg megdobja-e az xbox árát a ps-hez képest.

(#339) pzstm válasza vekk200 (#336) üzenetére


pzstm
titán

az elején még egészen biztos...pláne mikor a next gen piacra dobásával filléres áron lehet majd kapni a régi generációt :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#340) Воланд válasza WhiteWalker (#334) üzenetére


Воланд
titán

mennyibe fog kerulni az xbox one? es a ps4? na ugye.....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#341) dunc


dunc
nagyúr

Szerintem minden szempontból előrelepés ! Beépített aksi stb ! Ha a kezdőára max 120K lesz benevezek egyre rögtön !

(#342) Воланд válasza Algotis (#322) üzenetére


Воланд
titán

a reszvenyeseke.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#343) Algotis válasza dunc (#341) üzenetére


Algotis
addikt

Most adtad el a 360-at :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#344) MasterMark válasza dunc (#341) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen beépített aksi? :U

Switch Tax

(#345) Ragnar95 válasza WhiteWalker (#318) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amúgy arra kíváncsi leszek,hogyha ennyire filmekre hegyezték ki, vajon vinni fogja-e az összes formátumot, de van egy olyan érzésem,h nem és csak az xboxon hivatalosan letöltött filmeket fogod tudni megnézni rajta :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#346) Mister_X válasza Ragnar95 (#345) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, azért van benne Blu-ray olvasó :U Amit a boltban megveszel, azt le fogja játszani, ez a természetes. Ellenkező esetben már olcsón lehet kapni lejátszókat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#347) MasterMark válasza Ragnar95 (#345) üzenetére


MasterMark
titán

Ezt most komolyan mondod? Talán Torrent kliens alkalmazást nem kérsz rá?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#348) Ragnar95 válasza MasterMark (#347) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De, pont erre gondoltam :U
Arról nem hallottál még,h lehet más forrásból is hivatalosan beszerezni filmeket? :U Ráadásul itthon bárhonnan legálisan szerezhetsz be filmeket.... :U Amúgy meg amíg a MS nem árul magyar nyelven filmeket és főleg 3D-seket nem hiszem,h egyáltalán bármilyen nyelven árulna, addig akkor nyújtson alternatívát is, ha már multimédiára és főleg filmnézésre hegyez ki egy konzolt...
Mister_X: kösz a tippet, már van BluRay lejátszóm, úgyhogy arra nincs szükségem :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#349) dunc válasza Algotis (#343) üzenetére


dunc
nagyúr

Az sz@r :D

#(#344) MasterMark # a gamepadba husika :))

[ Szerkesztve ]

(#350) MasterMark válasza dunc (#349) üzenetére


MasterMark
titán

Ugyanúgy elemes, de lehet aksit is rakni bele. És cserélhető, tehát nem beépített. Szóval? :F

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.