Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95401) Telda válasza ldave (#95400) üzenetére


Telda
addikt

Ez kb. olyan kérdés, hogy most szereted a játékot vagy utálod, mert az írásaiból sokszor ezt sem lehet leszűrni.

(#95402) grizlisandor


grizlisandor
addikt

TBC

Anya kezdődik, spit emote eltávolítás. Deluxe edition-os mount-ot használókra sokat használták, meg Afrasiabi npc-re.

(#95403) Plata válasza Telda (#95401) üzenetére


Plata
félisten

Szeretem a játékot és ha emiatt a hülyeség miatt oda lenne nagyon hiányozna,bár a mostani kieg nagyon semmilyen és nem sok szórakozást kínál.
Bár most is fent vagyok,rugóval hülyéskedem,például találtam egy vicces játékot meg 30-as táskát miközben revendreth-ben marháskodom,az előbb sikerült mountról leugorva pont bvele esni a covenant kapuba,vámpír covenant van neki és azzal szórakoztam hogy zuhanva bele tudok-e esni a kapuba,mázlim volt. :DDD
Meg mászkálás közben találtam egy játékot ami armor szettet ad a karira,csupa régi kiegből való szettet.

#95402grizlisandor
Ez akkora baromság.
Annak idején már vanillában is kivehették volna ennyi erővel,szerintem bloodscalp szerveren ez alap emote volt kb minden magyar hordásnál. ;)

[ Szerkesztve ]

(#95404) Phoen|x válasza grizlisandor (#95402) üzenetére


Phoen|x
őstag

Lehet a fegyverek is be lesznek tiltva... :))
Egyébként is Butters-nek van igaza. :DDD

Go Gunners!

(#95405) nanorambo válasza hunvarlan (#95387) üzenetére


nanorambo
őstag

próbáld meg ablak módban futtatni. Nekem is folyamatosan kifagyott, és végül ez segített. Lehet nálad más lesz a gond, de hátha.

(#95406) hunvarlan válasza nanorambo (#95405) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Egyenlőre a dx 11re váltás segített rajta de köszi.

(#95407) Plata


Plata
félisten

Nem tudom láttátok-e,de megint rengeteg bot farmol.
Ma sokat mászkáltam revendrethben,marha sok bot druidát láttam.
Egy dolog érdekelne,vajon amikor csinálják a sztorit amivel a repülést unlockolták akkor is így csinálták valami bot progival együtt a sok karit egyszerre,vagy mindegyik bottal külön külön?
Bár szerintem abba bele is lehetne bolondulni.Egyszer is sok nem hogy vagy 20 karival.

[ Szerkesztve ]

(#95408) Viktor77 válasza Plata (#95407) üzenetére


Viktor77
titán

Account bound, elég volt egy karival.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#95409) Plata válasza Viktor77 (#95408) üzenetére


Plata
félisten

Na de a bot nem egy accountal tolja nem?
Elvégre egy accountról csak 1 kari lehet egyszerre online,a bot sok sok accountal tolja,vagy ha valakinek van 20 accountja és az egyikkel megszerzi a töbi is megkapja?

(#95410) Plata


Plata
félisten


Mi féle kincs ez hogy ellenség lett tőle az elf aki afkolt?
Vagy ez valami afk büntető kincs? :D

(#95411) hemaka válasza grizlisandor (#95402) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nevetseges.

(#95413) TBT válasza Telda (#95412) üzenetére


TBT
addikt

Az új kor elkezdődött...
Teljesen új arcok (és nem korábbi Blizzard veteránok) a Blizzard élén... :(
Nem hinném, hogy Brack "eltávolítása" megoldana minden problémát, hisz maga a probléma még jóval az ő színre lépése előtt kezdődött. Véleményem szerint (nem szimpatizálok vele), de ő próbálta menteni a menthetőt, ellenben Mike Morhaime és Chris Metzen urakkal, akik igazából csesztek az egészre (legalábbis az eddigi infók alapján csak erre tudok következtetni)...

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#95414) Blizz válasza TBT (#95413) üzenetére


Blizz
őstag

Erre mondják: rosszkor rossz helyen. Valakinek mennie kellett, és az nem lehet egy takarító

No mistakes, just happy little accidents

(#95415) Telda válasza TBT (#95413) üzenetére


Telda
addikt

Mikor a Blizzard élére tették, szerintem akkor sem volt őszinte a mosolya. Nem hiszem hogy önszántából jelentkezett, de ez csak az én véleményem.
Illetve már ő is csak egy báb volt és ez szerintem ez után is így marad. És igen, ez nem fog megoldani semmit, vagyis a játék szempontjából biztos hogy semmit. Ahhoz idő kell.
Amit menteni akarnak azok a részvények. Illetve hogy ez egyik vezető most nő lett, hú de meg akarják mutatni, mennyire nő barátok lettek hirtelen.
Az meg hogy Mike Morhaime és Chris Metzen nem tudtak semmiről hülyeség. Aki dolgozott multinál jól tudja, hogy nincsenek titkok. A fénytől is gyorsabban terjed a pletyka. :DDD

(#95416) wjbhbdux válasza Telda (#95415) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Azért az is benne lehet a kinevezésében, hogy a THPS1+2-vel ő volt a legjobbra értékelt Activision játékot készítő csapat vezetője a 2016-os Overwatch óta.

/s

(#95417) grizlisandor válasza TBT (#95413) üzenetére


grizlisandor
addikt

Cata óta más a WoW...

(#95418) TBT válasza Telda (#95415) üzenetére


TBT
addikt

A volt ott dolgozók Twitter bejegyzései szerint Mike Morhaime és Chris Metzen is tudott ezekről a dolgokról. Volt egy hölgy, aki félelmében még Mike-nak is írt levelet és emiatt elő is vették a hölgyet a közvetlen felettesei. Chris pedig ezek ellenére is az "utódjának" választotta Alex-et. A bocsánatkérésükben csak az önmosdatás ment, semmi több. No comment, többet vártam tőlük, de nem így utólag, hanem még akkor, amikor ott voltak. Jobban oda kellett volna figyelni ezekre a dolgokra és nem a szőnyeg alá söpörni őket, hisz' rettentő komoly, gusztustalan, aberrált és súlyos dolgokat említenek a vádiratban. Hogy ennyire ne foglalkozzanak ezzel és csak a növekvő számokat nézzék... hát ahhoz azért tényleg pofa kell. Remélem, hogy a kaliforniai ügyészség a sz@rt is kiveri az Activision-Blizzardból.

Amúgy a T-Mobile is mint szponzor (Overwatch + Call of Duty League) kihátrált a Blizzard mögül.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#95419) Phoen|x válasza TBT (#95418) üzenetére


Phoen|x
őstag

Alakul.

Go Gunners!

(#95420) Plata


Plata
félisten

Őszintén szólva nem izgat ki az új vezető,na és az sem mit vezet,blizzardot vagy az áramot. :D
Holnap BC Timewalking és ez érdekel. ;)
Holnaptól egy hétig buli zóna,avagy hogyan szívassuk a bandát wazze. :DDD
Másképp mondva húzzuk be még a szomszéd tehenit is,mert a buli úgy jó ha az egész insta a nyakunkban lóg.
Ne hogy má a tank lazsáljon. :DD
Ui:Az előbb spires of ascension-ban megszokásból a mélybe akartam lökni a rosszarcokat,jah elfelejtettem a WoW-ban nincs fizika. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95421) OgreImre válasza Plata (#95420) üzenetére


OgreImre
senior tag

Van ám igazi BC is ;)

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#95422) Plata válasza OgreImre (#95421) üzenetére


Plata
félisten

De ott nem lehet marhulni. :D
No és rendes BC-n nem tudok void elf karival trollkodni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#95423) Telda válasza Plata (#95422) üzenetére


Telda
addikt

Biztos a csapattársak is örülnek ennek.

(#95424) Telda


Telda
addikt

(#95425) Plata válasza Telda (#95424) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha csak a feje akkor jó. ;]

(#95426) Plata


Plata
félisten

Úgy nézem BC timewalking is iszonyú sok xp-t ad.
The Arcatraz másfél szint.

(#95427) Plata válasza Plata (#95426) üzenetére


Plata
félisten

Iszonyú sok xp jön,van olyan insta ami 2 szint.
Négy insta kellett a 60-as szinthez hunterrel.
Na és tök könnyűek az insták.

(#95428) Lacee1986 válasza Plata (#95427) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ennyi volt a fun, már nerfelték...

(#95429) Plata válasza Lacee1986 (#95428) üzenetére


Plata
félisten

Mikor?
Ma?
Kár,fel akartam húzni még vagy négy karit. :DDD

(#95430) Plata válasza Lacee1986 (#95428) üzenetére


Plata
félisten

Én még csak annyit látok hogy a jutalom 50k xp helyett 10k xp.
Azt nem tudom hogy instábana mobok kevesebb xp-t adnak-e.

(#95431) Plata válasza Lacee1986 (#95428) üzenetére


Plata
félisten

Mana-tombs-ban 1 mob 906-3046 xp.
Az insta jutalma 81500 xp.
Jóval kevesebb mint eddig.
Bár szintet léptem.

(#95432) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Giga lag volt tegnap és ma is Maw-ban és Korthián. Eu-Arathor. Van ez az Exitlag nevű progi, wot-ban segített, kipróbálom hátha javít vmit.

Szerk : melyik európai szerverhez tartozunk? Frankfurt vagy Párizs?

(#95433) Telda válasza Skyhunter (#95432) üzenetére


Telda
addikt

Régebben mikor rossz volt a szerver, mindig a franciákat szidtuk, hogy bele borult a csiga, szóval elsőre azt mondanám Párizs :DDD .
Igen, Párizs.

(#95434) Plata válasza Skyhunter (#95432) üzenetére


Plata
félisten

Giga lag korthia-n és maw-on nem biztos hogy a szerver hibája,figyeld a csetet,valamelyik elcseszett boss be akadt valahova és lagot csinál. :D

[ Szerkesztve ]

(#95435) szaszab válasza Plata (#95430) üzenetére


szaszab
aktív tag

Az valami visual bug lehet, mert a The Slave Pens végén nekem ezt írta ki:
[16:34:24] Experience gained: 49456.
Egyébként TW dungeon végére a jelentkezéskor valóban azt írja, hogy 9450 xp-t kéne adjon. Nézzétek meg, mennyit ad.

Szerk.: Szerdán meg Korthia és maw lag egyértelmű, hogy a world boss miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#95436) Plata válasza szaszab (#95435) üzenetére


Plata
félisten

Cseten kiírja mennyi xp-t kapsz vagy aranyat,ott volt írva.
Már mint hogy ennyi járt instáért.
Még nem voltam instában ma,tegnap is keveset.
De ma tervezem,mert szeretem BC timewalkingot.
Csak be jött egy nem be tervezett dolog,másik játékban gear upgrade event jött,na meg jön az új Legendary bundle,fel kell rá készülnöm.

(#95437) Plata válasza szaszab (#95435) üzenetére


Plata
félisten

Mentem egy iszonyú bugos black morass-t.
Nem tudtam sírjak vagy röhögjek hogy mennyire bugos,de le ment.
96k xp-t kaptam az instáért,plusz a trash.

[ Szerkesztve ]

(#95438) Plata


Plata
félisten

Hát,nem azé.de a 96k xp ló fing.
A karim 710k xp-t kapott a kedvenc instámban.
Nem tom visual bug-e vagy sem.
De ez is 60 lett. ;]

[ Szerkesztve ]

(#95439) dbzmonty


dbzmonty
tag

Valaki nem jönne lezúzni pár régi dungeont? Csak questek miatt kéne 30-as szintűeket ledarálni.

(#95440) ChromeX


ChromeX
addikt

R druidra milyen legendaryt hasznaltok sokfélét olvasok, hogy most melyik a legjobb.
Talan a convoke a legjobb mindenre?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#95441) Plata válasza dbzmonty (#95439) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom melyik szerveren játszol.
De ha allis vagy és nincs nás akkor én valamikor este segíthetek.
50-es karival már könnyen megy 30-as dungeon.
60-assal meg szerintem lófing.Csak én bronzebearden játszom.
Bár talán arathoron van egy elfelejtett dk-m.
De az asszem max 50.

[ Szerkesztve ]

(#95442) dbzmonty válasza Plata (#95441) üzenetére


dbzmonty
tag

Silvermoonon csapatom. Ott nincs senkid?

(#95443) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Él még ez a játék?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#95444) Telda válasza Vikthor (#95443) üzenetére


Telda
addikt

Igen :K .

(#95445) Phoen|x válasza Vikthor (#95443) üzenetére


Phoen|x
őstag

Undead.

Go Gunners!

(#95446) szaszab válasza dbzmonty (#95442) üzenetére


szaszab
aktív tag

Az ugye megvan, hogy retail-en bármely eu szerverről tudsz invelni bármely eu szerveren lévő karatkert partyba/raidbe?
Ha Arathor szerveren vagy, és Silvermoon-os karaktert invelnél, akkor nem azt kell beírni, hogy "/inv Pityuka", hanem azt, hogy "/inv Pityuka-silvermoon" (szerintem végig kisbetűkkel is működik)
Mondjuk más frakcióból nem tudsz invelni. De Platának mindenhol IS van karaktere, mert fun! ;)

[ Szerkesztve ]

(#95447) dbzmonty válasza szaszab (#95446) üzenetére


dbzmonty
tag

Akkor nincs mese, csapatni kell! :D

(#95448) kicsako


kicsako
őstag

Kinek mennyire nehéz az új raid? Szerintem sokkal egyszerűbb mint Nathria volt, ezt mutatja az is, hogy 1 héten belül meglett a WF az Echonak.
Mi már 10/10HC (1 este végigpörög) és 3/10M-nél járunk. A héten valószínűleg a 4/10 is meg lesz. :C

(#95449) TBT


TBT
addikt

"Diablo 4 director, lead level designer, and WoW designer depart Blizzard"
"We can confirm Luis Barriga, Jesse McCree, and Jonathan LeCraft are no longer with the company," a representative said. "We have a deep, talented roster of developers already in place and new leaders have been assigned where appropriate. We are confident in our ability to continue progress, deliver amazing experiences to our players, and move forward to ensure a safe, productive work environment for all.”

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#95450) Blizz válasza kicsako (#95448) üzenetére


Blizz
őstag

Hol toljátok? alli, horda?

No mistakes, just happy little accidents

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.