Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91951) Viktor77 válasza Silencer83 (#91950) üzenetére


Viktor77
titán

Most semmit nem kell megvenni, jókor kezdenek bele, prepatch van.
Elég ha előfizetnek, és játszhatnak egész 50-ig (ez most a max).
A következő kieget kell majd megvenni, 1-2 hónap múlva.
Csak töltsék le a játékot meg előfizu, ennyi kell.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91952) Plata válasza Silencer83 (#91950) üzenetére


Plata
félisten

Nem.Nem kell megvenni semmit,le tölti a trial-t,vesz rá 1 hónap előfizetést és meg van minden kieg,kivéve a Shadowsland.
Ó bakker,látom Viktor írt közben,bocs,közben eventezek és nem láttam hogy Viktor már válaszolt.

[ Szerkesztve ]

(#91953) Silencer83


Silencer83
addikt

koszonom a gyors választ :) ;)

(#91954) Plata


Plata
félisten

Szerintetek most kb hányas szint kell hogy egy karival egyedül leverhessem Sunwell plateu-t?
Huntim 35,ami kb régi 90-es szint.Jó lenne neki megszerezni legendás íjat.

(#91955) echterion válasza Plata (#91954) üzenetére


echterion
nagyúr

Úgyis szeretsz szintezni, húzd fel 50-esre, aztán nincs kérdés. :))

**********

(#91956) Skyhunter válasza Plata (#91954) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Mennyivel lett gyorsabb a szintezés, mi a tapasztalatod Plata Mester?

(#91957) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Itt vannak, a legutolso mert adatok 10-50-ig ;)

(#91958) Ghoosty válasza MegalodonS (#91957) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ez ilyen 'speedrun' jellegű dolog, vagy átlagos 'nekiindulok a questeknek, aztán követem' majd 50-es leszek egyszer?

Ez alapján Legion-be vagy a Pandákhoz mennék. Warlords sose volt szimpatikus.

(#91959) warcat válasza Ghoosty (#91958) üzenetére


warcat
veterán

Átlagos János style

EA: It's in the crate!

(#91960) OgreImre válasza MegalodonS (#91957) üzenetére


OgreImre
senior tag

Ugye ahhoz, hogy tudj választani kell egy meglévő 50-es karakter? Amúgy BfA-n kell szintezni? Az 50-es az server only vagy bárhol lehet?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#91961) Viktor77 válasza OgreImre (#91960) üzenetére


Viktor77
titán

Igen. Igen. Bárhol.
Pontosabban szintezhetsz új karit bárhol ahol eddig, de a kiegek csak addig szinteződnek mint normál esetben. Így pl. BC-ben a régi 70-es szintnek megfelelő szintet fogsz tudni csak elérni, aztán tovább kell állnod.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91962) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nem birtam ki és felnéztem. Látom, hogy Outlanden a leghosszabb fejlődni, de mikor átléptem a portálon... az a sok emlék, huh. Felállt a szőröm komolyan. Kénytelen leszek előfizetni. :((( :DDD

(#91963) Viktor77 válasza BoneDragon (#91962) üzenetére


Viktor77
titán

Nagyon jó ötlet ez a Chromie Time. Eddig BC-ből mit láttál? Az első terület felét, meg a második egyharmadát, aztán mehettél tovább. Most láthatod az egészet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91964) OgreImre válasza MegalodonS (#91957) üzenetére


OgreImre
senior tag

Durvák ezek a számok :) Classic-on (most épp ott tolom) 20 óra az lvl1-20, lvl60 meg kb. 8 nettó nap. Pedig ott is gyorsultak a dolgok a vanillához képest, persze nem játékmechanikailag, hanem sokkal több az információ és gyorsabban el lehet érni őket mint anno amikor az allakhazam és a thottbot fórumokat kellett bújni.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#91965) MegalodonS válasza Ghoosty (#91958) üzenetére


MegalodonS
őstag

Atlagosan,a Warlords gyorsabb,meg ott mindig van 1-2 emberke es gyorsan jon az xp :K
(#91960) OgreImre
En nem tudok BFA-ba szintezni,(mar ket uj karival probalkoztam)valamiert bugos nallam. Igy marad a tobb.Mondjuk,este Drustvar hangulata,azert szerintem nagyon ott van,meg Winterspring nekem ezek a kedvencek!!

[ Szerkesztve ]

(#91966) BoneDragon válasza Viktor77 (#91963) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát igen, utoljára 12! éve húztam ott karaktert végig minden területen.
Viszont most a vanilla területekkel mi lett?

(#91967) Ghoosty válasza MegalodonS (#91965) üzenetére


Ghoosty
őstag

Akkor ez igen méretes gyorsulás a szintezésben. Nekem eddig 1,5-2 nap volt a rekord a 100%-os buff mellett.

(#91968) Plata válasza Skyhunter (#91956) üzenetére


Plata
félisten

Nézd húztam karit légióban,az szar.
Légiós inváziós event is kevés xp-t ad.
Pandában huntit húzok,az egész jó.
Draenorban két karit húzok,az egyik nulláról másikat meg 30 valamennyiről.
Draenorban rengetegen játszanak.Ami néhol rossz,bónusz küldiknél várakozni kell mobra mert leütik előled,instába bejutni lehetetlen vagy ha bejutsz az még rosszabb.
Horda oldalon draenor sokkal szarabb,ha be is hív insta,akkor is kész gáz.Legtöbb instában első esetleg második boss után borul a bili és lelép mindenki.
Ha 15 percig nem hív be draenor insta fel ajánlja hogy más kiegbe is be dob.
Amit el fogadok mindig.
De akkor is ez van sokszor.

Draenor bevezető küldi 7 szintet adott. :DDD
Úgy hogy rested nem volt mert friss kari.
Jah ha hordával instázok sokszor jut eszembe két film,az [Üvegtigris] meg az [Űrgolyhók] .
Küldik is nagyon jól adják.De van instás küldim,amit nem sikerül le tolni már több napja.
Panda allis karival tetszik,nagyon jól adja a szintet,a karim már 35.
Vagy 36?Nem tudom.
Légió vacakabbul adja, a sztori jó,de xp nem mondanám.

[ Szerkesztve ]

(#91969) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

Patch óta amikor bekapcsolom az enemy name plate-et (v-betű) iszonyatosan elkezd akadni, lagolni a járék. Patch előtt semmi ilyen nem volt, vaj simán futott a játék. Addon probléma kizárva, mert az alap ui-t használom egyedül egy Clique van fent. Valami ötlet hogy mit tudnék csinálni? :F

Intel & ATI

(#91970) Viktor77 válasza arpi6k (#91969) üzenetére


Viktor77
titán

Sokkal jobb ötletem nincs mint a repair és a reinstall.
Általános lagról olvasok chaten, ilyenről még nem.
Ha a fentiek után sem javul meg, akkor sajnos kifogtál egy olyan konfigurációt, ami ezt okozza, és várhatsz amíg nem javítják.
Mindenesetre írd meg a Blizznek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91971) Tarill


Tarill
őstag

üdv! meg lett az első karim 50. hogyan tovább mit lehet most csinálni? :) ja illetve mik a prior statok balance/feral druidnak(külön külön)? köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#91972) arpi6k válasza Viktor77 (#91970) üzenetére


arpi6k
addikt

Köszia tippeket! :R

Intel & ATI

(#91973) Viktor77


Viktor77
titán

Egy érdekes addont ajánlanék, most találtam, mert keresgéltem, a TalentSetManager nem az igazi, nem friss.

BtWLoadouts

Különböző seteket menthetünk el, így egy gombnyomásra válthatunk gearsetet, essence-eket, talentet (pvp is), action bar kiosztást.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91974) Csokishurka válasza MegalodonS (#91957) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nah pont wotlkban akartam szintezni...de lehet nem erdekel abban a kiegben kezdtem igy mindig az marad a best de szerintem ezzel mindenki igy van

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#91975) Plata válasza Csokishurka (#91974) üzenetére


Plata
félisten

Draenor adja az xp-t a legjobban szerintem,bár panda sem rossz.
Ha már panda,az előbb huntival valley of four winds-ben mászkáltam stormstout brewery mellett,mikor arra repült egy nagy csorda tauren druid.
Leölték az összes farkast,de csak azokat majd elhúztak a francba,de nem is nyúzták meg őket,én szépen felszedtem a bőröket utánuk,még többször láttam őket,ugyanígy csak a farkasokat ölték.Én meg futottam utánuk és szedtem a bőrt,bár nem tudtam velük lépést tartani.De mi értelme 50-es szintet farkasokat ölni ha a bőrt nem szedik fel?

(#91976) Telda


Telda
addikt

Sziasztok!
Szokott valaki balance-ból game time-ot fizetni?
Mert pár tokent átváltottam balance-ra, hogy majd jó lesz még később valamire. De most ki szeretném fizetni a game time-ot belőle és nem engedi. Lehet egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

(#91977) Lajtorja válasza Telda (#91976) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Lehet. Egy hónapos gametime biztosan megy, de talán a sub is.

--- ---

(#91978) Semin válasza Tarill (#91971) üzenetére


Semin
senior tag

Attól függ milyen irányba akarsz tovább fejlődni. PVE vagy PVP. De az első google keresés kidobja. Icy az ajánlott.

(#91979) KTony


KTony
tag

Prepatch óta csak én nem kapok goldos küldetést a Bfa follower nek vagy kivették?

(#91980) Telda válasza Lajtorja (#91977) üzenetére


Telda
addikt

Kényetelen voltam bankkártyával kifizetni, mert nem engedte. Pedig ott van rajta 35 euró.
A fajváltásnál viszont engedte kiválasztani a balance fizetést.

(#91981) Lajtorja válasza Telda (#91980) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

A mail amit kaptál az orderről, abban az item(s) alatt milyen tétel szerepel pontosan? Mármint amit most fizettél ki kártyával.

--- ---

(#91982) 3L1T3 válasza Telda (#91980) üzenetére


3L1T3
addikt

Nekem se engedte!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#91983) Ghoosty válasza Telda (#91976) üzenetére


Ghoosty
őstag

Kíváncsiságból ránéztem. Ha subscription-t választok ki, akkor nem engedi a balance-ot használni. Ha viszont game time-ot választom ki, akkor engedi a balance-ot.
Nem vittem végig a vásárlást, de a balance volt az alapértelmezett.

(#91984) Telda válasza Ghoosty (#91983) üzenetére


Telda
addikt

Hát akkor lehet én b@sztam el nagyon valamit... De most mi a különbség a sub és a gametime között?

(#91985) Ghoosty válasza Telda (#91984) üzenetére


Ghoosty
őstag

A sub az előfizetés, rendszeresen automatán megújuló fizetés. Ha ilyet vettél, akkor gyorsan mondd is le, mert következő hónapban automatán fog hosszabbítani.
A gametime meg egyszeri idővásárlás.

(#91986) itldj válasza Telda (#91984) üzenetére


itldj
aktív tag

A sub az megújuló előfizetés, és mindig amikor letelik a befizetett 1/3/6 hónap, akkor újra levon a kártyáról ugyanannyit, és mindenki boldog.

A game time meg egy fix időre szóló előfizetés, és ha lejárt, akkor nem enged belépni, amíg nem veszel újabb game time-ot vagy subolsz.

(#91987) Telda válasza itldj (#91986) üzenetére


Telda
addikt

Értem köszi! :R

(#91988) GoTReX válasza Telda (#91987) üzenetére


GoTReX
őstag

Sziasztok

Tudtok olyat aki esetleg árul jóárasítva aktuális kieget?🙂 Milyen árban vannak most a nem blizzard shopos serialok?🙂

Köszönöm a válaszokat :R

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#91989) Telda válasza Lajtorja (#91981) üzenetére


Telda
addikt

Ezt én rontottam el, mert subot vettem.

(#91990) Plata válasza GoTReX (#91988) üzenetére


Plata
félisten

Blizzard? :D

(#91991) GoTReX válasza Plata (#91990) üzenetére


GoTReX
őstag

Activision?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#91992) Plata válasza GoTReX (#91991) üzenetére


Plata
félisten

Az nem ugyanaz?

Mi a fene.
Nagyon muris lett a fórum mobilos változata. :D
Reggel szerintem még nem ilyen volt.
Komolyan jobb mint számítógépről.
Kicsit olyan képregény szerű.

(#91993) Telda válasza GoTReX (#91988) üzenetére


Telda
addikt

Az allkeyshop-ban megnézve a battlenet-es a legolcsóbb. Régen én is ilyen külső oldalakról vettem, de az a 2-3 ezer forint nekem nem éri meg azt az idegeskedést, hogy vajon start napján majd megkapom-e vagy nem. Ez a legtisztább.

(#91994) GoTReX válasza Telda (#91993) üzenetére


GoTReX
őstag

Jól látom hogy vagy digitális kiadások vagy gyűjtői kiadás van? Fizikailag már nincs normál kisdobozos? Sry, kicsit le vagyok maradva.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#91995) Viktor77 válasza GoTReX (#91994) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tudom mióta, de a dobozban is csak kód volt. Annak meg nem sok értelme van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91996) Phoen|x


Phoen|x
őstag

A Konzolvilag nagyon felkészült. Még lehet náluk kapni a collectors edition-t. :R

Go Gunners!

(#91997) GoTReX válasza Viktor77 (#91995) üzenetére


GoTReX
őstag

És szerinted van értelme csak feltöltőt venni most, és nulláról kezdeni egy új karit majd utána kieget venni?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#91998) Viktor77 válasza GoTReX (#91997) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt neked kell eldönteni.
Van olyan SL kiadás, amiben van 30 nap játékidő.
Most ugye csak elő kell fizetni és addig játszhatsz mint bárki más.
Ha nem akarsz akkor ismerkedni a karival mikor indul SL, illetve egyszerre akarod kezdeni a többiekkel, akkor igen, érdemes lehet most előfizetni.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91999) Ghoosty válasza GoTReX (#91997) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ez alapvetően tőled függ, mit szeretsz csinálni a játékban, mik a céljaid.
Ha érdekel a korábbi részek története is és szívesen végigjátszanád, akkor mindenképpen. Van annyi tartalom, hogy nem érsz a végére még akkor sem, ha jövőre jön csak a kieg.
Ha csak a max szinten elérhető dolgok hoznak lázba, akkor ellehetsz még egy darabig, de szerintem nehéz lesz elérned olyan geart, amiben HC raid-en elindulhatsz, vagy esélyed van PvP-ben. Mythic-re is elég erős geart várnak el, annak ellenére, hogy nem kell olyan erős. Szerintem mire eléred a geart, addigra jön a kieg.
De ha úgy minden érdekel kicsit vegyesen, akkor is simán megéri. Sokan játszanak itt is, húzzák a sokadik karaktert, járnak guild eseményekre stb. Ha esetleg vannak már barátaid és tudsz hozzájuk csatlakozni, akkor főleg lehet hasznosan tölteni az időt.
Ha teljesen nulláról indulsz, akkor hívasd meg magad valakivel RaF-ban. Aki meghív az kap ingyen hónapokat utánad, neked meg semmibe nem kerül. Ha együtt játszotok, akkor neked is jár xp buff, meg egymáshoz tudtok teleportálni stb.

(#92000) Viktor77 válasza Ghoosty (#91999) üzenetére


Viktor77
titán

Meg ugye kb. 2-3 hét és felvezető event, amiben lehet szerezni egy alap geart SL-re.

Írom újra, hátha kimaradt.
Hordában Ragnán, alliban Silvermoonon tudok segíteni, BfA normal 5 fős gear eléréséig (ez a max ami megy egyedül).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.