Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91101) Telda válasza warcat (#91100) üzenetére


Telda
addikt

Holnap ki is írom a hetes szabadságot :DDD .

(#91102) TBT


TBT
addikt

És befutott az Afterlives első epizódja is.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91103) TBT


TBT
addikt

September 3 – Shadowlands Afterlives: MaldraxxusSeptember 10 – Shadowlands Afterlives: ArdenwealdSeptember 17 – Shadowlands Afterlives: Revendreth

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91104) OgreImre válasza TBT (#91098) üzenetére


OgreImre
senior tag

Hogy sikerült a fordítás?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#91105) Ereshkigal válasza OgreImre (#91104) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ezt akartam én is kérdezni. Láttunk már szart a regényeknél.

(#91106) Peetey91 válasza Ereshkigal (#91105) üzenetére


Peetey91
senior tag

Delej? :C

(#91107) Plata


Plata
félisten

Karim végre elérte azt a szintet hogy tudja használni thori'dal transmogot,tényleg csodaszép ez az íj.
Meg van a spéci lövés effektje is.

(#91108) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Most nézem Classic kapott a mostani update-ben bugfix-eket, már csak játszanom kellene, ha már előfizettem egy hónapra. ;]

(#91109) J o e válasza warcat (#91100) üzenetére


J o e
tag

Lehet intézni akkor a szabadságot :D :R
Oda tuti kelleni fog pár nap :)

(#91110) szaszab válasza J o e (#91109) üzenetére


szaszab
aktív tag

Kényelmes tempóban mennyi idő felrántani 50-ről 60-ra egy karaktert?
Hű! El kell kezdenem nézegetni a SL guide-okat...

(#91111) Stan648


Stan648
tag

Nagy a kihalás az AH-ban, mert májusban pikk pakk kifarmoltam pár tokent. Most meg tele az AH roskaadásig filléresbe és nem jön a G. :O

7600X + A620 + 32GB DDR5 + RX 6700 XT

(#91112) kovsol válasza TBT (#91098) üzenetére


kovsol
titán

Tényleg csak 184 oldal? És abból is képekkel van tele sok ahogy látom.

May the Force be with you!

(#91113) TBT válasza kovsol (#91112) üzenetére


TBT
addikt

3 részes a Krónikák, szóval összességében eléggé tartalmas. Bár ez csak az első rész.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91114) TBT


TBT
addikt

"Good news! The Shadowlands Collector’s Edition will ship from retailers early beginning on October 13 ahead of the start of the October 26 expansion launch date."

A gyűjtői változatokat korábban kezdik kiküldeni.
Illetve a CD Galaxisnál már előrendelhető a gyűjtői kiadás!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91115) warcat válasza Stan648 (#91111) üzenetére


warcat
veterán

Kieg végén ilyen a holtidőszak, persze Blizzard rátett még pár lapáttal az AH mount kivételével.

Tokent venni 20 euróért drága ,de azért inkább a 8 óra meló után ott ülnek az emberek 5+ órát AH felület előtt 40 centes órabérért :)) mert mi lesz velük a dinó nélkül...

EA: It's in the crate!

(#91116) malacka87 válasza szaszab (#91110) üzenetére


malacka87
senior tag

Nekem első körben 18 óra volt. Ebben volt raid teszt meg afk is. Prot pala.
Mostani xp boost után kicsit lassan jön a szint. 50-51 Mawos bevezető questek 95% xp.
40 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#91117) Roland861010 válasza warcat (#91115) üzenetére


Roland861010
addikt

Hát azért mert 196ezer Ft azért húzós egy mountért!

(#91118) echterion válasza warcat (#91115) üzenetére


echterion
nagyúr

Esetleg érdemes lehet egy-két tokent most beszerezni valós pénzért, hogy később sok-sok aranyért el lehessen őket passzolni és tuti ne legyen goldhiány az elején? Hogy szokott ez menni a kiegek startjakor?

**********

(#91119) Motyi válasza echterion (#91118) üzenetére


Motyi
senior tag

BFA megjelenése elötti hónapokban 340-360k között mozgott fel le a token ára. A megjelenés után pillanatok alatt beesett 170k-180k közé.

Az alábbi árdiagrammon a függőleges vonalnál volt a BFA megjelenése (EU adat):

Ez alapján sok jóra nem számíthatunk.

(#91120) Plata válasza Motyi (#91119) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól emlékszem valamikor volt 80k körül is.De az lehet légióban volt.

(#91121) Lirion válasza Plata (#91120) üzenetére


Lirion
addikt

Hát az nagyon a légió elején volt, még annyit talán meg is érne a token.

(#91122) warcat válasza Roland861010 (#91117) üzenetére


warcat
veterán

Nem erről van szó, hanem arról, hogy nem képesek logikusan gondolkodni.

Mennyi aranyat is kell(ene) kipörgetni óránként, hogy akár egy mekis órabérét beérd? Ennek ellenére a 8 óra meló után beül az AH elé és frissítgeti az aucióit percenként este 6-tól hajnal 1+-ig túlórázás helyett (ha már ennyire kell az a szaros mount).

Több ilyen is van a szerveren és eléggé általános jelenség mindenfelé.

Token ára vélhetően beesik a launch után (nem előtte) de szerintem csak viszonylag kis mértékben (pár tízezer mínusz)

EA: It's in the crate!

(#91123) thomeef válasza Motyi (#91119) üzenetére


thomeef
őstag

És milyen következtetéseket vonunk le ebből? Ha már beírsz egy ilyet, akkor konklúziója is lehetne :) MIben befolyásolja ez egy hétköznapi wow player életét?

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#91124) echterion válasza Motyi (#91119) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi szépen. Veszek egy tokent, aztán egy darabig nem lesz aranyproblémám majd. :DD

**********

(#91125) KTony válasza echterion (#91124) üzenetére


KTony
tag

Ha nem most kell rögtön és tudsz várni Shadowlans release kor biztos felmegy a token ára. Én 300k nál vettem kettőt most fogy majd el.

(#91126) echterion válasza KTony (#91125) üzenetére


echterion
nagyúr

Ja, most nem kell, nem tervezek semmi extrát venni, van cirka 180k, szal nem kell farmolnom szerencsére.

**********

(#91127) Motyi válasza thomeef (#91123) üzenetére


Motyi
senior tag

Én a saját részemre azt a következtetést vontam le, hogy érdemes mostanában tokent eladnom goldért, mert ha a BFA megjelenése körüli adatokat veszem figyelembe, akkor hamarosan megint bezuhanhat a token ára. :)

(#91128) Semin válasza Motyi (#91127) üzenetére


Semin
senior tag

jó-jó a statisztika, de azt valaki átgondolta miért is következett be ez a bezuhanás BFA indulásakor?

Két ok vezetett ide:

Első:
A légióban iszonyat pénzeket lehetett keresni offline (táblás küldik mobil appon keresztül) és ez betett a gazdaságnak. Sok ember meggazdagodott, ami a tokenek árában realizálódott leginkább.Ahogy a fórumtárs is linkelte 340-360k.
Ezt az opciót BFA elején megszüntették.(nerf)

Második:
Annak ellenére, hogy iszonyat drága volt 1 token, mindenki jó alaposan bevásárolt, mert még a magas ár ellenére sem volt nagy kunszt kiszedni 150k gondot hetente.
Amikor felröppent a hír, hogy vége a jó világnak (bejelentették hogy kiveszik) boldog-boldogtalan tokent vett.
Így amikor a BFA elindult a játékosok nagy résznek volt kb 3 hónap előfizetése.

Ha nincs kereslet a tokenre, annak az ára bizony bezuhan.
(és mivel nincs könnyű pénzszerzési út, tartja is azt)

Shadowlands esetében kicsit felemás a kép. Iszonyat mennyiségű gold pihen jelenleg offline játékosok accountjain, akik csak arra várnak, hogy ez milyen kiegészítő lessz.
Nekem az a meglátásom, hogy a token árát a kiegészítő minősége fogja leginkább befolyásolni. Ha jó lesz felpörög a piac, ha semmi extra akkor tartani fogja a jelenlegit.

De én komoly bezuhanásra nem számítanék.

[ Szerkesztve ]

(#91129) Plata válasza Semin (#91128) üzenetére


Plata
félisten

Viccelsz?150k gold hetente?
Voltak akiknek több 10 karija volt erre,warlockal ki sem kellett mozdulni class hallból,küldiből megszerezte a cuccot ami a küldihez kellett és küldit is indított.Egy nap 4-6k gold megvolt 1 karival.Már nem nagyon emlékszem mi volt a másik farm class de a warlock még rémlik..Nekem az volt a bajom ezzel hogy krokuun-g le kellett tolni a sztorit hozzá,emiatt nem csináltam.Rühelltem argus-t.Sima wq-zással is összejött több mint másfél milla.Mert wq-zni szerettem,mint most is,csak most lószar a jutalom. :D
De mindig reménykedem egy random mountban. :B
Ezért nem tudom megunni island expedíciót.Pet már annyi van a karijaimnál táskában hogy lassan tele vele a hócipőm.

[ Szerkesztve ]

(#91130) Lirion válasza Plata (#91129) üzenetére


Lirion
addikt

A paladin biztos ilyen volt még, meg talán a dh is, de a resource szerzés a többi karival se volt probléma, heti 3 megfelelő wq általában elég volt.

(#91131) Plata válasza Lirion (#91130) üzenetére


Plata
félisten

Igen,csak az a baj Dh-ból max 1 lehetett azt hiszem szerverenként.Warlockból meg bármennyi.
Szintezés miatt a DH a legjobb mert egyből 100-as szinten kezd vagy 99?
De régen csak 1 lehetett belőle úgy tudom szerverenként.
Lehet most is,nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#91132) grizlisandor


grizlisandor
addikt

ClassicWoW

Egy kis segítségre lenne szükségem, valamelyik addon miatt nem tudom mozgatni a character/target frames-t. A jobb click unlock nem működik, a macro segítsévél tudom mozgatni, de egy reload vagy ki és be log után visszamegy az alapértelmezett helyére. Holnap elkezdem szűrni egyesével az addon-okat, de hátha valaki járt már így(?).

(#91133) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok,

Shadowlands standard kiadás dobozos verziójáról lehet tudni valamit?
Eddig sehol nem láttam előrendelésre, csak a CE-t.

(#91134) Ideg válasza JenciHUN (#91133) üzenetére


Ideg
aktív tag

Az úgyis lesz minden boltban, fölösleges előrendelni szerintem.

(#91135) Ghoosty válasza JenciHUN (#91133) üzenetére


Ghoosty
őstag

FS-en írták, hogy nem lesz belőle dobozos verzió, csak a CE-ből:
http://frostshock.eu/warcraft/2020/08/31/veget-ert-egy-korszak/

(#91136) Viktor77


Viktor77
titán

Skacok, indítottam egy hordás palát. Átjöttem Timelessen keresztül WoD-ba, de mintha nem látnám azokat a bonus questeket.
Az első pár q kész, épül a garrison. Kell még valamit csinálnom?
Rég is volt már, meg nem is ezen az oldalon, nem emlékszem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91137) BoneDragon válasza Ghoosty (#91135) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jézusom, ez az oldal még létezik? :D

(#91138) JenciHUN válasza Ghoosty (#91135) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Hát ez szomorú... :(

(#91139) Viktor77


Viktor77
titán

Szerdától 100% repubuff, és most a két új frakció is beletartozik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91140) zakarmihaly


zakarmihaly
tag

mikor jön a pre-patch? a legionos kint volt vagy 3 hónapig, de 2ig biztos

(#91141) Ghoosty válasza BoneDragon (#91137) üzenetére


Ghoosty
őstag

Hát tudtommal az egyetlen magyar nyelvű wow-val foglalkozó oldal, ami még működik. De a hsz-ek alapján náluk sincs óriási forgalom.

(#91142) feri1014 válasza zakarmihaly (#91140) üzenetére


feri1014
senior tag

Július 19-én érkezett a Legion pre-patch, augusztus 30-án indult a kieg. BFA pre-patch július 17., kieg indulás augusztus 14. Kb 1 hónappal megjelenés előtt várható a Shadowlands pre-patch is.

(#91143) Lacee1986 válasza Viktor77 (#91136) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Csak a térképen nem látod, vagy ha oda repülsz, akkor nincs ott?

(#91144) Telda


Telda
addikt

Hali!

A pre-patchcsel kikerül a horrific vision?
Mert ki szeretném szedni a hátizsákot.

(#91145) Ghoosty válasza Telda (#91144) üzenetére


Ghoosty
őstag

Maga a vision elérhető marad, de az achik biztos, hogy nem lesznek továbbiakban elérhetőek. Hogy kapsz-e még tokent arról nem találtam információt.

(#91146) Telda válasza Ghoosty (#91145) üzenetére


Telda
addikt

Gyanítom kikerül, mert maga a corruption is megszűnik.
Még 7 pontot kellene aktiválnom a gépben és már most is 4800 bizbasz, ami folyamatosan emelkedik.
Egy kör alatt kb 2000 bizbasz jön össze ha mindent takarítok maszk nélkül.
A maszkos körökhöz sajnos gyenge a gearem.

(#91147) Ghoosty válasza Telda (#91146) üzenetére


Ghoosty
őstag

Én még csak most aktiváltam azt, hogy kapjak az elitek kinyírásáért sanity-t. Szóval meg sem próbálom. :)
Olvasgattam, többen írták, hogy WQ-s gearben megcsinálták az 5 maszkot. Nekem 444 körül van most a gearem, de csak annyi a célom, hogy meglegyen a rank 15. Azért 2-3 hónap alatt csodát nem lehet csinálni. (Ennyi aktív időm van eddig BFA-ban.)

(#91148) warcat


warcat
veterán

Él már most a 100% repu buff amúgy, még ki lehet rántani pár emissary ládát mielőtt kiveszik/lenerfelik az aranyat :)

EA: It's in the crate!

(#91149) Zimmi91 válasza warcat (#91148) üzenetére


Zimmi91
addikt

Tényleg azt akartam kérdezni, hogy az arany hogyan lesz? Van 700e arany a lockomnál az mind megmarad vagy felezik, negyedelik?! :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#91150) szaszab válasza Zimmi91 (#91149) üzenetére


szaszab
aktív tag

A nálad lévő arany mennyiségét nem nerf-elik. Csak a dungeon-ökből, raid-ekből eső item-ek ára csökken, mert ugye ha a max szint 120-ról megfeleződik, akkor nyilván ezek ára is (arányosan?) változik.

"Check videos on beta, people farmed stuff like BRF, prices on items dropped from 40-50g per item down to 8-11g per item"

Vagy tévedek? Nem erre gondoltál?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.