Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92251) GoTReX


GoTReX
őstag

Akkor valszeg eladom. Én Pandánál hagytam anno abba, annyi dolog van ami ma már elavult nekem mégis nagyon új....

XBOX ID: GoTReX #4839

(#92252) Viktor77 válasza GoTReX (#92251) üzenetére


Viktor77
titán

Add el.
Egyrészt nem mindig hoz (inkább nem), másrészt amit hoz annak is egyre kisebb a piaca, így 3 héttel kieg elött.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#92253) nak0n


nak0n
aktív tag

Ahogy átért november 1-re a naptár, el is tűnt az impressive influence buff

(#92254) nanorambo


nanorambo
őstag

Csinálom a hunter campaign-t legionban. Van egy olyan quest, amiban az van írva, hogy complete 10 world quests. Mi számít world questnek?

(#92255) Plata válasza nanorambo (#92254) üzenetére


Plata
félisten

Ha elérted a 110-es szintet és minden frakcióval haverok vagytok akkor dalaranban kaptál egy küldetést amivel a world questeket unlockoltad,csak az első karinál,alt karik alapból megkapták.
Most nem tudom hogy van,de gondolom 45-ös szinten lehet unlockolni legion wq-t 50-es szinten BfA wq-t.

Egyébként az évfordulós event csak annyi hogy kapsz egy csomagot meg egy küldit hogy dumálj Chromie-val?
Vagy ne kis karival nézzem?Kis hordás karival néztem még csak.

[ Szerkesztve ]

(#92256) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Kár, hogy classic indulásakor nem voltam kitartóbb és játszottam vele intenzívvebben, mert most még karakter húzni sincs kedvem(lvl 42 mage), nemhogy még farmolni a goldot a mounra. :U
Pedig lenne kedvem játszani maget, balancedruidát, elemshámánt, shpriestet; csak motivációm nincs így, hogy itt van naxx.

Nézem Retailt, hogy megveszem a kieget és elchillezgetek én ott, az újdonságokban, de nézem caster dpsek közül egyedül a mage maradt csak manán. A többi mind valamiféle kombó alapú dolog alapján castolnak? :O :U

(#92257) Plata válasza grizlisandor (#92256) üzenetére


Plata
félisten

Ne akassz ki,a sámán az nem manázik?
Vagy a pap?
Jó vaksi vagyok ha nem vettem észre hogy nincs mana. :D
Biz isten ha hazaérek meg is nézem,mert most nem emlékszem. :B
Druida az tudom hogy más tészta,annak valami izé van,ami nem jut eszembe,pedig reggel voltam vele instában. :DDD

(#92258) hemaka válasza grizlisandor (#92256) üzenetére


hemaka
nagyúr

Amúgy sincs már jelentősége a manának, kb wotlkba manázódtál ki utoljára bármivel is.

(#92259) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na iden se lett meg a mount eventbol... talan 10 ev mulva. :(((

(#92260) grizlisandor válasza Plata (#92257) üzenetére


grizlisandor
addikt

Azt láttam a youtuben, bár angol külföldiül nem tudok sokat, de a videó alapján nekem úgy tűnt. :DDD
SH papnál is valamit kapott a spellek után.

(#92258) hemaka:
Persze, de még BFAban a shámán még manán élt, most meg azt se tudom mi alapján castol.
Csak nekem évekig tolt wotlk, heteig tolt classic, kb egy hét bfa játék(jó vásár volt a kieg). ;] fura, hogy már nem csak mana van a megszokott caster castoknál. :U

(#92261) Plata válasza grizlisandor (#92260) üzenetére


Plata
félisten

Az más,az SH pap kap dilibogyót a spellek után,ha nagyon be gőzölt tőle akkor elsül. :DDD
Elementál sámli meg szintén manábú dolgozik,szerintem,majd este megnézem,csak gyülik neki varázslás közben a fene se tudja mi,ami ha feltöltődik akkor úgy fültövön csap valakit hogy azt nem köszöni meg. :D
Az enyém általában ilyenkor el tol egy földrengést.Mert nekem az tetszik.

(#92262) nanorambo válasza Plata (#92255) üzenetére


nanorambo
őstag

Köszi meg is van. Dalaranban a Uniting the Islands nevű questet kellett megcsinálni és az feloldotta a world questeket.

(#92263) Plata


Plata
félisten

Úgy nézem az idei évfordulós event elég kevéske,nem találtam semmit sem,csak egy vendor van meg a napi két küldi,az egyik a szokásos kazzak meg valamelyik sárkány boss,másik meg a szokásos találós kérdés.Nincs insta vagy hasonló mint tavaly?
Azt látom hogy pvp van,de az nem igazán érdekel.

(#92264) nanorambo


nanorambo
őstag

A végére értem a hunter campaignnak, de nem kaptam meg a mountot :(

(#92265) nak0n válasza nanorambo (#92264) üzenetére


nak0n
aktív tag

A class campaign után meg kell csinálni a legionfall quest chaint is, Broken shore-on, utána mehetsz a mountos questekre

(#92266) nanorambo válasza nak0n (#92265) üzenetére


nanorambo
őstag

Köszi

(#92267) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Kipróbálnék egy healer karit is, ha már ilyen gyors a szintezés, melyiket ajánljátok? Még sosem healerkedtem. Sőt, nálam már az is extrém, hogy mostanában 3 karival játszom, eddig csak egy main volt mindig :)

(#92268) Ghoosty válasza -FreaK- (#92267) üzenetére


Ghoosty
őstag

(Raid és magas szintű mythic insta tapasztalatom még nincs.)
Az a baj, hogy az új szintezési rendszerben megváltoztatták, hogy melyik gyógyító képességet mikor kapja. Pont mielőtt bejött a level squish elkezdtem húzni egy monk healert. Alapból volt egy channel-elhető képessége és amig az tartott, közben tudott a célpontra instant healt nyomni. Nagyon élveztem vele a healelést. Aztán ezt a spellt átrakták 18-as szintre én meg az új rendszerben csak 14 lettem. Naívan mentem LFG-be healelni, de akkora szívás volt hogy csak na. Gyakorlatilag volt 2 db heal spellem, az egyik egy HOT a másik egy normál heal, minegyik kb 2 seces cast time-mal. Hát alig bírtam életben tartani a csapatot. Aki komolyabbat hibázott, az halott is volt, mert átlagosan tobb mint 2 másodperc volt a reakcióidőm bármire is. Gondolom a csapat sem értette, hogy mit bénázok, mert összerakott 45-ös szintűekkel is. Szóval ha monkot akarsz healerként húzni, akkor 18-as szintig ne menj instába.
Még a 120-as rendszerben a holy priestbe szerettem bele. Azt tervezem, hogy ha nem is maint váltok, de közel annyi időt tervezek vele eltölteni heal pozícióban. Egyszerűen nagyon kézre áll. Nem csak én érzem úgy, hanem instákban nem egyszer megkaptam, hogy "our healer is insane", mert valaki berántott eszement mennyiségű mobot és a tank már nem bírta, így mindenki kapta a sebzést, de végül mindenki életben is maradt. Azért majd kell vele még mennem pár kört az új rendszerben is, hogy lássam mi változott.
Druidát már egy ideje nem próbáltam, de még Cataclysm idejében nagyon könnyen ment vele a játék.
Discipline priestnek érdekes a mechanikája, mert a healjének egy része abból ered, hogy támadja az ellenséget és a sebzés egy részét átirányítja heal-be. Meg shieldet csinál, meg sebzés csökkentés az ellenfélre. érdemes kipróbálni, de nekem valahogy nem állt kézre
Shaman-t is elkezdtem húzni, egyelőre az sem rossz, de a holy jobban tetszik. Viszont sámánban jobban tetszik a range DPS ág, mint a papnál a shadow ág.
Paladint egyáltalán nem próbáltam még.

[ Szerkesztve ]

(#92269) Csokishurka válasza -FreaK- (#92267) üzenetére


Csokishurka
őstag

Most en is huzom a dudut aztan neha tankent neha healerkent hív be. Nem tartom magam egy béna játékosnak (jo igaz utoljara cataba healeletem resto samival) de meg szenvedek hogy életben tartsak mindekit. En kis naiv meg azt hittem majd bemegyek felhotolom a tankot es kozben megkavezok kiolvasom gy könyvet, de sajnos nem igy lett. Nem tudom mit csináltak most a scalelessel de vicc, wotlkban huzom a dolgokat amugy.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#92270) Viktor77 válasza Csokishurka (#92269) üzenetére


Viktor77
titán

Szóval, nem az a vicc, hogy halálra unod/untad magad instában, hanem az, hogy tenned kell valamit a sikerért. Ok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#92271) Fandango


Fandango
veterán

Ha SL dátuma nov 23-24., akkor mégis mikor óhajták a felvezető eventet elindítani?
Költői a kérdés, tudom, hogy senki nem tudja rá a választ, de ez már tényleg kezd egy rossz vicc lenni. :U

(#92272) Viktor77 válasza Fandango (#92271) üzenetére


Viktor77
titán

De, mindenki tudja a választ. [link] :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#92273) Fandango válasza Viktor77 (#92272) üzenetére


Fandango
veterán

Na baxxa meg, ezt nem láttam.
Lesz az eventre 2 hét össze vissza, az nem sok, nem szokott ez kicsit hosszabb lenni kieg előtt?

(#92274) hemaka


hemaka
nagyúr

Az új kieg érkezésével az allied fajokat lehet majd használni alapból vagy ugyanúgy ki kell kínlódni őket, mint most?

(#92275) Viktor77


Viktor77
titán

Na, ilyet se láttam még.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#92276) Viktor77 válasza hemaka (#92274) üzenetére


Viktor77
titán

Mit kell kínlódni? Egy questsor és meg is vannak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#92277) hemaka válasza Viktor77 (#92276) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nincs mar repu meg ilyen vackok? Kiraly akkor.

(#92278) Viktor77 válasza hemaka (#92277) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs.
Egyedül talán a Kultiranok hosszabbak, ott valami achi is kell (ami amúgy megvan, ha kijátszottad a war campaignt).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#92279) Csokishurka válasza Viktor77 (#92270) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mindig tenni kell a sikerért, ez igy mukodik csak a sokadik problémás kulcs utan, jol esett volna kicsit lazábban kiskarit huzni. Szenvedjen aki tobb eve healel meg 20as kulcsot tol. De igazan orulok hogy megtaláltad a mondandóm lényeget es kiragadtad.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#92280) Redcaster


Redcaster
őstag

Chromie-nál kiválasztottam a MoP-os quest chaint, viszont a hajóra nem tudok feljutni, mert valahogyan beakadt a script, Orgrimmar teljesen üres, és a liftek sem járnak... Más járt már így? Mi lehet a megoldás? Relog megvolt.

(#92281) Viktor77 válasza Redcaster (#92280) üzenetére


Viktor77
titán

Most próbáltam, akadt egy 12-es karim.
Chromival beszéltem, beküldött a királyhoz, ott is duma, lift, windrider master és ő felrepített a hajóra, videó, Pandaria.

Addonokat lődd ki, én azok nélkül néztem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#92282) Semin válasza Csokishurka (#92279) üzenetére


Semin
senior tag

Jól érzed. Tegnap az 5-os mythic (mecha work. ) is olyan fura volt. Meg tudtam oldani, de sokkal többször halt a csapat mint patch előtt 10-esben. Hiányzik a Burst. Persze 60-on meg fog oldódni.

(#92283) Redcaster válasza Viktor77 (#92281) üzenetére


Redcaster
őstag

Nem működik...
Próbáltam a valós időbe visszalépni, majd megint elindítani, de úgy sem jó.
Nekem már ott fura volt, hogy Chromie ugye beküld Grommash Hold-ba, de az épület ajtaja zárva volt, hát én átteleportálódtam rajta... Aztán mikor beszéltem a királlyal, elindultam kifelé, ajtó még mindig zárva, megint átteleportáltam rajta. Az ajtó azóta is zárva, de már se ki se be, playerek nincsenek, és a lift is despawnolt, nem jár :F
Lehet írok supportnak beragadt karakter miatt vagy nemtudom, de ilyennel még nem találkoztam.

(#92284) Viktor77 válasza Redcaster (#92283) üzenetére


Viktor77
titán

Friss kari? Nincs quested ami miatt másik phaseben vagy?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#92285) Redcaster válasza Viktor77 (#92284) üzenetére


Redcaster
őstag

16-os DH, most végeztem a kezdőjükön...
De igen, user error volt. Demons Among Them és a Weapon of the Horde küldetések maradtak ki nálam, megcsináltam őket, és már tudok is menni Pandariába :C
Köszi a segítséget :R

(#92286) Plata


Plata
félisten

Elem sámli egy kicsit op lesz. :D
[link]

(#92287) hemaka válasza Plata (#92286) üzenetére


hemaka
nagyúr

bg-be jó lesz, ha még dotolna is akkor lenne a legjobb

(#92288) Lajtorja válasza Plata (#92286) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Teljesen reális, mint ahogy az is hogy csak melee dps lett aoe cappelve. Jó balancehoz idő kell, de megérte várni.

--- ---

(#92289) Lacee1986 válasza Viktor77 (#92275) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Mi az isten az a gnómos kép? Tegnap én is láttam guild chaten ugyan ezt.

@Plata: A sámánt már másnap nerfelték ha jól tudom.

(#92290) Telda válasza Viktor77 (#92275) üzenetére


Telda
addikt

Ezt valahol már láttam, ez valami item, amit használva ezt a képet dobja fel.
Meg is találtam:
[link]

(#92291) Viktor77 válasza Telda (#92290) üzenetére


Viktor77
titán

Volt még egy kép, az egyik régi betöltőképernyő.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#92292) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Beragadt az egyik kiskarim töltőképernyőn darkmoonba a körhintán, ilyenkor mit lehet csinálni? :F

(#92293) Viktor77 válasza BoneDragon (#92292) üzenetére


Viktor77
titán

Gondolom kilog-belog megvolt, másik karira logolás, cache törlés, addonok ideiglenes kikapcsolása, repair, ticket, kb ebben a sorrendben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#92294) BoneDragon válasza Viktor77 (#92293) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor marad a ticket... hetek kerdese. :DDD

(#92295) Plata válasza BoneDragon (#92294) üzenetére


Plata
félisten

Nem,logolj be másik karival játsz kicsit és próbáld újra.

(#92296) Phoen|x válasza Plata (#92286) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ideje. 1000 éve imádtam csapatni a jónépet bg-n.

Go Gunners!

(#92297) tPedro_ válasza BoneDragon (#92294) üzenetére


tPedro_
őstag

Van self service a beragadt karakterek kezelésére:
https://eu.battle.net/support/en/help/product/wow/197/834/solution

"This service will move your character to a safe location if you can't log in to the character or it's stuck somewhere in the world."

[ Szerkesztve ]

(#92298) Viktor77 válasza tPedro_ (#92297) üzenetére


Viktor77
titán

Nem az unstuckra gondolsz? Ha a világban valahova beragadsz, akkor ki lehet magad dobatni a temetőbe.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#92299) tPedro_ válasza Viktor77 (#92298) üzenetére


tPedro_
őstag

Rajtam pl akkor segített, amikor a töltőképernyő végén rögtön disconnect fogadott.

(#92300) BoneDragon válasza tPedro_ (#92297) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szuper, nagyon köszi! Azonnal müködött. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.