Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69201) Csapoati válasza nonsen5e (#69199) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Összementek az újraéledés során. :D

DPS warrija van valakinek a topik látogatói közül? Armson nyomattam a patch előtt, de most a Fury sokkal simábbnak és jobbnak hat. Ti hogy vagytok ezzel?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#69202) ldave


ldave
félisten

Játszunk olyat, hogy mindenki írjon 2-3 dolgot, amit vár a Legion-ben :P

- sztori: végre visszatérünk a rendes idősíkra és ha minden igaz, akkor Alleria és Turalyon visszatér a történetbe, két klasszikus karakter az RTS időkből

- insták: 9 új insta, rég kaptunk ennyi új 5fős tatalmat

- brewmaster arifact fegyver: király egyedi animáció, nekem tetszik, ahogy vállon átvetve tartja

A Slime draws near! Command?

(#69203) Whysperer válasza ldave (#69202) üzenetére


Whysperer
addikt

1: nagyon gyorsan rerollolhassam a main szánalom 10 éves shamanomat a alt Prot palamra vagy blood DK-ra.

2: Nagyon élvezetes és sok sok PVP-t!

3: Szét tankoljam az összes BOSS a csááába!!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#69204) Cathfaern válasza ldave (#69202) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

- Artifact + "class küldik": szeretek altozni, így mindegyikkel más lesz picit, ráadásul specenként is más lesz
- Prof küldik: eddig prof-ok csak egy kötelező munka volt, most már végre lesz valami sztori meg questelni való is az egész mögött
- "Szintfüggetlen" szintezés: tudom ez még csak a Legion-os területekre vonatkozik, ott se hangzik rosszul, de ha beraknák lvl1-től, akkor végre nyugodtan altozhatnék :)

Azt hiszem látszik, hogy átvonultam ultra-casualba :D

(#69205) Whysperer


Whysperer
addikt

Amúgy minél idősebb a karakterem annál hülyébb lesz!! 8))) elfejt Legon-re olyan spelleket amiket Vanilla vége óta tudott :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#69206) Lirion válasza ldave (#69202) üzenetére


Lirion
addikt

- Artifactok
- World questek
- Repülés :D

Ha lenne időm raidelni, várnám a raideket is, mert érdekesnek tűnnek.

(#69207) Whysperer


Whysperer
addikt

Amúgy van itt aki vagy resto shaman vag yprot pal avagy blood dk-val tolja? vagy legalábbis azzal megy Legionre?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#69208) Viktor77


Viktor77
titán

Semmi.
Semmi.
Semmi. Kieg végén ugyanígy IF-ben (SW-ben, Dalában) fogok álldogálni közel full mythicben mint most, és várom a következő kieget.
Épp ezért meg sem vettem a kieget, nem is fogom, ráérek majd kb. a felénél becsatlakozni, ahogy tettem ezt WoD-nál is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69209) func93 válasza Viktor77 (#69208) üzenetére


func93
senior tag

Aucs, ez kicsit negatívra jött át nekem. Azért lesznek benne jó dolgok.

- új területek. Nekem nagyon átjönnek.
- raid
- artifact weapon

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#69210) echterion válasza Whysperer (#69205) üzenetére


echterion
nagyúr

Alzheimeres-ek lettek, na. 😊

**********

(#69211) Whysperer válasza echterion (#69210) üzenetére


Whysperer
addikt

Hjaja.. Lehet olyan erős Alzheimeres kórban szenved a Tauren Shamanom ,hogy Blood Elf Prot palanak fogja hinni magát :C :C

Bemutatom a LEGION legnagyobb karakter fejlesztését. Ehhez elengethetelen a megfelelő periféria ,hogy hasznosan kihasználható legyen a karaktered. a Maximumot tudd nyújtani mint PVP-ben mind PVE-ben 8)


[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#69212) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ami tetszik:
-területek hangulata
-Sargeras végre ismét előkerül kicsit lore tekintetében
-új insták

Ami nem
-artifact rendszer
-classok egyszerűsödése
-buffok kivétele

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69213) Whysperer


Whysperer
addikt

Amőgy msot tényleg meglehet venni goldért az összes PVP geart?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#69214) #57919488 válasza Whysperer (#69205) üzenetére


#57919488
törölt tag

Sajnos a Class-ok bizony egyre unalmasabbak. Ezen nem segit 9 uj insta vagy uj Arena map vagy Artifact de meg a Wardobe sem. Elegge vartam az uj Demo lock-ot mikor meglattam a Shaman/Druid atalakitasokat de amennyit lattam Beta-bol mar bele is untam.
Unalmasak es egyfomak lettek a Class-ok. Szinte az osszesnel eroforrast kell gyujteni es utana egy eros kepesseget hasznalni.
Az elofizum 2 honap mulva lejar es Beta-bol kiindulva nem latom sok ertelmet megujitani eddig. Pedig vartam kezdettol fogva ezt a kieget.

(#69215) Whysperer válasza #57919488 (#69214) üzenetére


Whysperer
addikt

Pedig haver azt mondja Demo lockkal jó PVP-i most. leglaábbis szerinte.

Amúgy aróól a videókon kívül tud nekem valamki véleményt mondani,hogy azt mutatja,hogy a holy pala az melee lett. Most ez PVP-ben is életképes mer tugye eddig healerrel losoltál stb most akkro od akell menni vele és ütögetni mert Youtubeon látok olyat aki harcol , látok olyat aki csak áll hátul és healelget most melyik az igazi nem értem.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#69216) laceszgamer válasza #57919488 (#69214) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem tudom mi értelme volt ennek, oké, hogy D3-as fejlesztők vannak msot a WoW-on is, de ami ott működik, az nem biztos hogy itt is, mármint ezalatt azt értem, hogy iylen kevés spell maradt minden class-nak amit használni kell.

Patch mikor kijött 1-2 nap még felnéztem ujdonságokat megnézni, azóta meg csak altozgatok, fejlődgetek. Majd jövő szerdán DH-ra rálesek, de aug 30 ig csak light osan valszeg.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69217) Whysperer válasza laceszgamer (#69216) üzenetére


Whysperer
addikt

Amúgy tényleg most viccet félre téve erről a holy palaól valaki tud mondani valamit? :R :R

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#69218) Lirion válasza laceszgamer (#69216) üzenetére


Lirion
addikt

Sub rugóval pre-patchben van 46 hotkeyem, outlaw rugoval meg 37, max szinten, artifactokkal pedig még lesz ehhez néhány. Igaz, ezeknek a fele pvp miatt került be, de pve-ben wod-ban se kellett túl sok hotkey, Én úgy látom, kissé túl dramatizálják sokan ezt az ability pruningot. Az interface options pruning szerintem rosszabb. :(

(#69219) Csapoati válasza #57919488 (#69214) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Speciel a warrior jó lett, a hunter (főleg a survi) úgyszintén.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#69220) Telda válasza Csapoati (#69219) üzenetére


Telda
addikt

A warrior (prot, fury) kimondottan jó lett, nekem a resto druid is tetszik.
A hunter viszont nem. Kezdetek óta játszom hunterrel, de szerintem ezidáig ez a legpocsékabb. A survi valóban jópofa, de sajnos számomra nem több. A hunter lényege pont a távolsági fegyver használata. Ha melee-vel akarok játszani, akkor ott a wari.

(#69221) #57919488 válasza Telda (#69220) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mintha a regi Hunternel meg tavolsagot kellett volna tartani az ellenfelektol. Akkor meg jo volt maga a Class de az utobbi par kieges Hunter nagyon vicc kategoria PvP-ben amit csinal.

(#69222) nonsen5e válasza Whysperer (#69217) üzenetére


nonsen5e
addikt

Legionos videókat nézve top klánok (Method, stb...) dicsérik, és a jobb healerek között tartják számon.

Nem vagyok olyan HC játékos, hogy arról nyilatkozzak, hogy mennyire erős übermythichc módban, így arról nem is fogok.

Mint minden kasztot, ezt is jól átvariálták - azt mindenki döntse el maga, hogy ez az előnyére vált-e.

-Holy Radiance megszűnt.
-Light of Dawn visszaállt a Cataclysmes állapotába, egy szögben healel előtted, és kapott egy 10 sec cd-t is.
-->AoE heal a béka feneke alatt.
-Kevéske AoE healt talentokból kell összevadászni

-Spammelhető sebzés: Denounce megszűnt. PvP-ben ez fájó pont lehet.

-Mastery-vel az a céljuk, hogy álljunk a melee közepén (minél közelebb van a pala ahhoz akit healel, annál nagyobb a heal), de ezt egy talenttel ki lehet kerülni. Legtöbben ezt meg is teszik. Fájó pont a mastery shield elvesztése. Nem bónuszt ad a mastery mint minden más kasztnak, szimplán csak szopat ha nem pontosan úgy játszom, ahogy azt a blizzard szeretné..

-Az aurák egy talentsort kaptak, de összességében nerfnek érzem: 10 yard a hatótávuk, és a devotion aurát (aura mastery-t ráengedve ugyanaz mint live-on) kivéve nem érzem őket olyan nagy raid-cooldownnak.

-Artifact talán kicsit segíteni fog (másfél percenként egy AoE heal...), de ÉN azt érzem, hogy főként visszatennék a holy palát tank és spothealer role-ba. Mondjuk valamilyen szinten mindegyik healer tud most is tank heal lenni, druida talán még jobb is, miközben továbbra is hatalmas AoE heal potenciál rejlik benne.

-Aztán van egy instant heal is, ami a heal felét belénk sebzi. Egész jól healel, de egy avenging wrath alatt ha két másodpercig nem figyel az ember, már alig van életem. Amennyiben nem mozgás közben kell sokat healelni, ritkán éri meg használni - (flash of light spammel szinte ugyanott vagyok és legalább nem vesztek tonnányi életet), főleg ha közben a raid (én) is kapja a sebzést.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#69223) Viktor77 válasza Whysperer (#69217) üzenetére


Viktor77
titán

Én csak ezt. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69224) nonsen5e válasza Viktor77 (#69223) üzenetére


nonsen5e
addikt

Egyszerűen belehalok az unalomba az új holy pala játékmenettől. Ha 2 gombot akarok végig spammelni, akkor visszamegyek valami LK törtre, aztán megkapom a két gombomat. Szimplán nem tetszik, ahogy játszik. :(

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#69225) Telda válasza #57919488 (#69221) üzenetére


Telda
addikt

Azért az sem volt olyan jó, mert volt egy távolság, amikor sem lőni, sem ütni nem tudott :).
Nekem eddig legjobban a pandás, draenoros survi tetszett a legjobban.

(#69226) ldave


ldave
félisten

Nemtom, szerintem ha valamit nem tudnak 4 fix skillel + 1-2 proc/reaction skillel megoldni, ott szar a játékdizájn. Fenének kell több.

A Slime draws near! Command?

(#69227) malacka87 válasza Whysperer (#69217) üzenetére


malacka87
senior tag

Top hiler meg a resto druid. Mytic+ csak ez a 2 megy. Maci tank, prot pala. Én prot palával kezdem.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#69228) Whysperer válasza malacka87 (#69227) üzenetére


Whysperer
addikt

Nem tudom Én most agyalok rajta marad a resto shaman ,de ilyen herélt szar tmint ez halál unalom volt. cd-s spellek vagy éeltben tartotak vagy sem 8)

Na majd ma est emegálmodom. vagy kitartok a shaman mellett vagy account freeze meg delete game. Tényleg Beta óta tolom ... most majd eldöl... Lehet itt az ideje abba hagyni!! Ezt már nem biztos,hogy letudom tolni a torkomon.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#69229) tibor72 válasza Whysperer (#69228) üzenetére


tibor72
tag

Nem értem mit hezitálsz, én törlöm a fenébe (és lesz egy hely a demon hunter számára, kíváncsiság miatt) szintén felidegelt milyen "tré" lett, nekem is main-em volt, itt az ideje váltani, pl lock-ra az most elég populáris :DDD (én leragadtam disc papnál, az is elég jó, és élhető :DDD ) de előtte a healjét, megcsinálom és kipróbálom azzal még talán lehet valamit kezdeni.......
#Idave +1 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69230) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Mistweaver monkkal tolja valaki? Tapasztalatok? :R resto dród vs. mistyc monk?... :F

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#69231) adamgreen


adamgreen
senior tag

Blizz engedett a nép sírásának

Camera distance is back bitches :C

[link]
:DD

(#69232) parandroid válasza tibor72 (#69229) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A patch óta van 12. karakter slot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69233) Hunner válasza parandroid (#69232) üzenetére


Hunner
senior tag

És hova rakod a demonhuntert? :D Nincs plusz hely, csak azt hiszed :DDD

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#69234) Whysperer válasza tibor72 (#69229) üzenetére


Whysperer
addikt

Ezt. 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#69235) k.kristof válasza Hunner (#69233) üzenetére


k.kristof
őstag

Épp most írta le, hogy mindenki kapott egy új, tizenkettedik karakterslotot, hogy indíthasson demon huntert akkor is, ha már van 11 karaktere az adott szerveren, és nem Connected Realmon van, hogy valamelyik másikon indítson.

Arathoron nekem is 11 karakterem van, mégis ott van a Create New Character gomb. Le is foglalom a DH-m nevét, amint kitalálok valami jót, ami még szabad :P

(#69236) parandroid válasza Hunner (#69233) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem minden kasztból van egy szerveren 100-as karakter, eddig nem volt maradék hely, a 7.0-s patch óta létrehozhatnék még egy karaktert. Tehát az eddigi 11 slothoz jött egy tizenkettedik. Ahogy ez a pandás prepatchnél is történt, akkor jött be a 11. slot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69237) nonsen5e válasza adamgreen (#69231) üzenetére


nonsen5e
addikt

"közel akkora mértékre"

However, in that same hotfix, we will also be raising the hard cap on camera zoom to a midway point between what was possible prior to 7.0, and what is possible through the in-game interface options.

A mostani és a pre-7.0 között lesz félúton az új max. Jó irányba haladunk, még pár hét sírás és visszakapjuk azt ami volt.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#69238) Ra's al Ghul válasza nonsen5e (#69237) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Hála istennek.
Nem tudom kit zavart ha a kamera ki volt húzva... :D

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#69239) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Létezik, hogy a Catás insták is teljesen bugosak?
Se Blackrock-ban, se Stonecore-ban nem kaptam meg a küldiket, jó adag XP kiesik vele.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69240) Vikthor válasza laceszgamer (#69239) üzenetére


Vikthor
nagyúr

gondolom a korábbi TW alkalommal azzal a karival megcsináltad már, 2x meg nem lehet, azok nem "dailyk"

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#69241) Viktor77 válasza Vikthor (#69240) üzenetére


Viktor77
titán

Nem csinálhatta meg korábban, mert ha nincs meg a minimum a szint a catás instákhoz, akkor nem mehetsz TW-t sem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69242) LuckyL


LuckyL
őstag

néztem tegnap ezt az új warcraft filmet
ez mikor játszódik? még a world of warcraft története előtt?

csak mert a nagy portál ismerős volt bc ből, de ott démonok voltak a túloldalon nem orkok, tehát ez még előtte lehetett valami esemény?
amugy már jó régen nem játszottam, de ez a film majndem meghozta a kedvem visszatérni :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#69243) Viktor77 válasza LuckyL (#69242) üzenetére


Viktor77
titán

Az első Warcraft (stratégia) idejében játszódik. Persze, pár dolgot átírtak, az akkori lore-hoz képest.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69244) LuckyL válasza Viktor77 (#69243) üzenetére


LuckyL
őstag

terveznek vajon folytatásokat?
attól féltem hogy gagyi lesz nagyon, régebben amit láttam trailert az nem sikerült jól, de végül nagyon tetszett a film

cryptot minden termékemért elfogadom

(#69245) Viktor77 válasza LuckyL (#69244) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, lesz több rész.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69246) laceszgamer válasza Vikthor (#69240) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem voltam még azzal a karival korábban sose. Meg azt se elhetne mondani, hogy azért mert nem küldiztem előtte Catás területen, mert régen is úgy fejlődtem általában hogy dungeon finder és done WoD ig.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69247) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok! Kinéztem magamnak egy LG 29UM68-P 21:9 AMD FreeSync IPS LED Monitort. 2560x1080 felbontású. Jelenleg egy 24"-os Monitorral tolom, viszont kiváncsi lennék, hogy használ-e valaki ilyen, vagy ekkora felbontású Monitort? (Ultra Wide-t) és az érdekelne, hogy Teljes képernyőre kidobja a játékot, vagy lesz benne egy fekete káva?

[ Szerkesztve ]

(#69248) Viktor77 válasza Walter_White (#69247) üzenetére


Viktor77
titán

Itt azt írják, a töltőképernyőn és a karakterválasztón lesz, de a játékban nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69249) CactuS válasza Walter_White (#69247) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem az elődje van, a 67-es. Nincs vele semmi gond. Töltésnél hülyén néznek ki középen a képek, de a játék és az UI teljesen rendben van. Blizz játékoknál egyedül a HOTS volt, aminél nem akarták megcsinálni az UW felbontást, de mára az is rendben van.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#69250) nonsen5e


nonsen5e
addikt


Nem tudom ez pontosan milyen felbontás volt, virtuálisan összeragasztottam egy fullHD és egy 1280*1024 monitort, majd kiválasztottam valami széles felbontást a teszt erejéig.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.