Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69651) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

A legion chestekből nem a classodnak megfelelő fegyvernek kéne esnie?
Csak mert retpalámmal nyitottam egy glaivet.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#69652) ldave válasza Ry0K3N (#69651) üzenetére


ldave
félisten

Warglaive asszem bárkinek eshet, amúgy meg csak spec-hez kapcsolódó jöhet.

A Slime draws near! Command?

(#69653) k.kristof


k.kristof
őstag

Hehe, ez lassan tényleg World of Starcraft 2 lesz, már a béta alatt is sokszor volt olyan érzésem párbeszédek alatt, hogy ugyanazt a sztorit látom, mint a Legacy of the Voidban, csak a neveket kell lecserélni benne :D

(#69654) [-HERO-] válasza Viktor77 (#69637) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

En mondtam hogy ebbol nerf lesz :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#69655) BoneDragon


BoneDragon
veterán

69-es szinten 3 event alatt nem léptem szintet, maradt 5k xp... Azt hiszem inkább megyek vissza instázni.

(#69656) Renok válasza k.kristof (#69613) üzenetére


Renok
senior tag

Azt tudja valaki, hogy az itt említett ring/neck itemeken miért nincsen main stat - INT/AGI/STR?
Nem igazán éri meg lecserélni így a Baleful ring/neck cuccokat ezekre, mert hiába 700-as itemlvl vásárolható, nincs rajtuk main stat.
Ez valami bug, vagy Legion feature?

(#69657) laceszgamer válasza [-HERO-] (#69654) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem tudom márt kellett lenerfelni.
Mért gond az ha két héttel a kieg előtt az emberek felhúzzák az altjaikat vele?
Legalább több választék lesz kiegre azoknak akik maint váltanának, de pl amúgy nem lett volna kedvük felhúzni valamit.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69658) ldave válasza laceszgamer (#69657) üzenetére


ldave
félisten

Mert 50 euró a 100-as karakter :)

A Slime draws near! Command?

(#69659) echterion válasza ldave (#69658) üzenetére


echterion
nagyúr

Ott a pont sajnos. :(

**********

(#69660) [-HERO-] válasza laceszgamer (#69657) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Jaja szerintem is lényegesen kevesebb boost fogyott a shopból és ezt nem lehet engedni, még a végén veszteséges lesz szegény Blizz :( :B
Egyébként biztosan sokan vannak akik jelen pillanatban megingottak hogy mivel is játszanak legionben, köztük én is.
Hunter volt a mindenem, de még sosem volt olyan hogy ennyire ne tetszen.
Jelen pillanatban gőzöm sincs mivel kellene játszani amit élveznék is sajnos :(
elég faramuci ez az időszak mert franc tudja milyenek lesznek a karik az artifactal, biztos hogy megint sok minden változik majd.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#69661) laceszgamer válasza ldave (#69658) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem tudom mennyit " adtak el " abból. :D

Oké, hogy nyugaton van pénze az embereknek, de azért gondolom nekik is feltűnik, hogy jóformán egy teljes játék árát kérik érte.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69662) echterion válasza laceszgamer (#69661) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, az idő pénz (mondhatni a legdrágább dolog az életben) és ezt jól tudják a blizz-nél is. És itt ugye időt veszel magadnak.

**********

(#69663) laceszgamer válasza echterion (#69662) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát, ha azt vesszük, hogy mennyi gametime jönne ki az árából...
Jó értem hogy a szintezésre szánt idő kerülhető el vele, de akinek annyi ideje nincs tényleg, hogy pár nap alatt felhúzza a kariját, mert jelenleg több tényleg nem, még heirloomok nélkül se, annak max szinten hogy van ideje használni a karit. :D :D

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69664) warcat


warcat
veterán

Éjjel megint volt valami hotfix rá,szóval nézzétek meg ismét,hogy mennyit adnak az inváziók,jobb lett e

" Originally Posted by Blizzard

Thanks everyone for the feedback.

We agree that our initial change made Invasions too unrewarding for characters who weren’t at max level, so we’ve just applied a hotfix that increases XP gains from killing Legion invaders. Since Invasions are only around for a short period of time, we want them to feel lucrative, and provide incentives to actively participate in them.

You should be seeing a lot more progress on your XP bar for helping your fellow Azerothians fight the Legion now."

EA: It's in the crate!

(#69665) BoneDragon válasza warcat (#69664) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez nekünk volt éjjel, vagy nekik? :) Amúgy ugyan úgy mint 2 órával ezelőtt. Lópikula.

Tipp: Aki átment másik szerverre új karit kezdeni az nyitogassa ki az event ládákat ha kell a gold, mert pl a fegyvert 58goldért el lehet adni... Szép lassan meg is lesz az 5k gold a flyingra.

(#69666) Healbacsi válasza warcat (#69664) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ez sajna ugyanolyan fos, annyi valtozott, hogy ha egy elitet leolsz egyedul, akkor resteddel kapsz erte 4k xp-t az 1.5k helyett, ha csak belesebzel a mobokba, illetve raidben csinalod, akkor 100-500-akat kapsz.. nem eri meg, ahogy elotte se, hogy szintezo karival demonokat olj.

(#69667) BoneDragon válasza Healbacsi (#69666) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én most kaptam a 2 phase bossáért 31k xp-t. :Y

(#69668) Healbacsi válasza BoneDragon (#69667) üzenetére


Healbacsi
őstag

Az utolso boss leolese soloban (nem grp-ban) 414 xp-t adott resteddel, es 50%-os heirloom bonussal. Nem tudom hogyan kaphattal erte 30k-t. A phase teljesiteseert valoban jar xp, de az eddig is jart, ezert lehet afkolni.

[ Szerkesztve ]

(#69669) Healbacsi válasza Healbacsi (#69668) üzenetére


Healbacsi
őstag

Phase 2-es commander 208xp, phase 3-as minibossok (akik a nethershardot dobjak) 0xp. Szerintem te a phase valtasert jaro xp-re hiszed, hogy a boss adja.

(#69670) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ami most jött Ulduaros és Karazhanos cuccok, azokért van valami item vagy achi? Vagy csak lore leginkább?

Nem tudom van-e maitta értelme belogolni, gondoltam lehet 30-ig már be se logolok. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69671) Csapoati válasza laceszgamer (#69670) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egy darab cuccot kapsz, de az se valami jó. A történet viszont elég jó, meg sikerült ugye a 2 legjobb raid instát kiválasztaniuk a questekhez. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#69672) BoneDragon válasza Healbacsi (#69669) üzenetére


BoneDragon
veterán

:F Lehetséges, de arra csak 20k xp-t ad ha jól emlékszem így nem értem hogy jött az a 31k. Majd este megnézem megint.

(#69673) .LnB válasza laceszgamer (#69670) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69674) laceszgamer válasza Csapoati (#69671) üzenetére


laceszgamer
addikt

Lore csak körvonalakban érdekel, akkor szerintem marad a pihentetés.

Egy 110-es Karazhant viszont igazán összerakhatnának, azt a helyet nagyon szerettem, jóformán egyik legjobban sikerült raid hangulatban, meg anno a bossok is igazán jól sikerültek voltak.

Na jó, a végén Prince Infernaljai tudtak kellemetlen perceket okozni. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69675) laceszgamer válasza .LnB (#69673) üzenetére


laceszgamer
addikt

Köszi.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69676) Renok válasza Renok (#69656) üzenetére


Renok
senior tag

Közben nagy nehezen megtaláltam a választ, idézet a wowheadről:

"'Rings and Necklaces added in Legion no longer have primary stats - Agility, Intellect, or Strength. Instead, items like Mistcoiled Helarjar Chain come with Stamina and two secondary stats, like Critical Strike, Haste, and Mastery.

Legion Capes on the other hand have all three primary stats - so you don't need multiple capes if you play different roles.

Also keep in mind that Bonus Armor and Spirit is not found on gear in Legion."

(#69677) echterion válasza laceszgamer (#69663) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, ha valaki a sokadik kariját húzza és igazábol csak raid-elni vinné, annak megérheti. Attól függ, mennyi idő alatt tudja ezt a pénzt munkával megkeresni. Ha sokkal rövidebb, akkor nyilván inkább megveszi, mint hogy azzal töltse az idejét, amivel nem szeretné.

**********

(#69678) Max_218


Max_218
tag

Sziasztok ! Hogy tudnék 7 napos játékidőt igényelni ? Már 2015.01.15-én lejárt az előfizetésem ,de most benéznék még is egy kicsit. hogy lássam érdemes-e befizetni a legion-ra.

(#69679) laceszgamer válasza Max_218 (#69678) üzenetére


laceszgamer
addikt

GM nek irsz, 99,9% hogy adnak, eddig aki kért ismerősi körben mindenki kapott.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69680) nauro válasza laceszgamer (#69674) üzenetére


nauro
aktív tag

Egyetértek. Imádtam azt a helyet. Főleg, h kis guildek is mehettek, nem volt hardcore, de hozott kihívást. Színház boss a mai napig az egyik legötletesebb dolog amit valaha kitaláltak sztem, nem beszélve a chess event-ről. Zseniális ahogy van.

(#69681) demerion válasza Max_218 (#69678) üzenetére


demerion
tag

Nyitsz egy ticketet hogy rég játszottál utoljára és szeretnéd megnézni érdemes-e folyatni legionben és van-e lehetőség ingyen valamennyi gametime-ra. Nekem is igy adtak 7 napot.

(#69682) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!

Régi idő után most belogoltam az új VGA-val és meglepően tapasztaltam, hogy Orgrimmar közepén 60-80 FPS volt csak.

Igaz a grafika maxra van tolva FXAA élsimítással, de képes a WoW ennyire megfogni i7 6700K+GTX 1080-al szerelt gépet is FullHD felbontáson?

[ Szerkesztve ]

(#69683) ldave válasza Darth_Revan (#69682) üzenetére


ldave
félisten

Igen.

A Slime draws near! Command?

(#69684) Darth_Revan válasza ldave (#69683) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ejjha, az betyár. Köszi :D

(#69685) warcat válasza Darth_Revan (#69682) üzenetére


warcat
veterán

Teljesen attól függ mit kapcsoltál be,egyrészt bekerült pár új effekt meg megnövelték a látótávolságot.
A különböző korlátozó dolgokat meg kapcsold ki,állítsd át (vsync off, max foreground fps stb)

A másik az meg még mindig igaz,hogy teljesen cpu bottleneckes még mindig a játék nagyobb tömeg esetén,ez többek között fővárosokban előfordulhat
A korábbi 100 körüliről (970 SLI) nekem 130-ra nőtt HFCben az fps 1440p-n GTX 1080-al ami kb stimmel

EA: It's in the crate!

(#69686) .LnB válasza warcat (#69685) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Foreground fps értékeket mire erdemes állítani?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69687) ldave


ldave
félisten

Itt mindenki GTX 1080-nal tolja? :)

A Slime draws near! Command?

(#69688) Darth_Revan válasza .LnB (#69686) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én kikapcsoltam minden limitet, úgy már megvan 144 FPS Orgrimmaron kívül.

(#69689) warcat válasza .LnB (#69686) üzenetére


warcat
veterán

Ahogy érzed igazából az benne a legfontosabb,hogy ne számoltass 200 fpst ha bírja a hardver de csak 60 Hzes a monitor, feleslegesen pörög,melegszik minden.

Nekem a 60 kevés lenne de ez azért nem egy FPS, 90-100 környékén biztos elég lenne a többségnek,
Mivel a monitor 144Hz ezért én annyira állítottam.

@ldave : PH-n nyilván több az átlagnál a kocka,nyilván nem WoW alá vettem :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#69690) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Na, GM adott is 7 nap játékidőt, így még Legion előtt gyorsan összeszedem Ulduarból azt a legendary húsklopfolót :DDD

(#69691) .LnB válasza warcat (#69689) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ha ne szamolgasson többet akkor miert nem jó a vsync? Nekem 60hz-es a monitorom akkor belövöm akörül. Mindkét csúszkát kell állítani?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69692) warcat válasza .LnB (#69691) üzenetére


warcat
veterán

Ha be van kapcsolva a vsync akkor ezzel nem kell foglalkoznod az felülírja és lezárja 60-ra
A background fps az arra vonatkozik amikor ki alt-tabozol a játékból az maradhat ahhogy van.

EA: It's in the crate!

(#69693) Darth_Revan válasza warcat (#69692) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nálam GTX 1080-al a legújabb driver mellett az a 2 csúszka bugos volt és full screen móba rakva in-game 80-90 FPS volt max, ha azokat alapbeállításon hagytam, viszont azokat kilőve már a valódi maxot, a 144 FPS-t is eléri.

[ Szerkesztve ]

(#69694) fauv


fauv
őstag

Üdv !

Srácok, tapasztalat alapján a játék melyik vga-t szereti, nvidia vagy a konkurens?

Közép kategoriára gondoltam, pl 960 vagy 380? Elég a 2 gigás vagy kell a 4?

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#69695) Viktor77 válasza fauv (#69694) üzenetére


Viktor77
titán

Nvidia.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69696) fauv válasza Viktor77 (#69695) üzenetére


fauv
őstag

Köszi és elég a sima 2 gigás vagy inkább raideken jobb ha 4?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#69697) Viktor77 válasza fauv (#69696) üzenetére


Viktor77
titán

A 2 giga már nem időtálló megoldás, amit most megspórolsz, azt elbukod, ha cserélni kell. Vegyél egyből 4-est.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69698) fauv válasza Viktor77 (#69697) üzenetére


fauv
őstag

:R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#69699) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#69693) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Kemény, Ulduarban 30 FPS alá is volt hogy lement GTX 1080-al...hála az égnek, hogy a WoW nem változott és akármit pakolsz alá, nem lesz elég neki :D

(#69700) benceman00 válasza Darth_Revan (#69699) üzenetére


benceman00
tag

Shadow qualityt vedd lentebb ha még nem tetted meg. Az valamiért vga gyilkos.

(#69696) fauv FullHD-ra 95%ban mindig elég a 2 giga. Nagyobb felbontásokhoz kell inkább a 4 giga de ahhoz meg már egy 380 vagy egy 960 messze nem elég. Igaz már nem sok a különbség van az árban.

[ Szerkesztve ]

Üdv, ASZPi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.