Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Ptech válasza hengelhof (#3747) üzenetére


Ptech
őstag

Elvileg ez lag miatt van. Ha látod hogy meg sem moccan miután elcastoltad az első spelled, menj közvetenül mellé, és ott öld meg. He így csapod le, akkor rögtön tudod majd lootolni, és nem kell relogolnod sem.

(#3752) RI/OS


RI/OS
őstag

[link]Unatkoztam reggel LOL

(#3753) dr faustus válasza RI/OS (#3752) üzenetére


dr faustus
senior tag

Hogy én mennyire utálom a pyroblast-os mageket. :DDD

Warning: Explicit Content

(#3754) hengelhof válasza Ptech (#3751) üzenetére


hengelhof
senior tag

Köszi!
Kipróbálom majd.

(#3755) RI/OS válasza dr faustus (#3753) üzenetére


RI/OS
őstag

kéne egy wrath of air meg egy curse of elements és olyan 10k-t kapna vmelyik tetves gnóm, mint a huzat :D

(#3756) anulu


anulu
félisten

elég sokáig toltam BC előtt warriorral (2005 nov - 2007 jan). soha az életben nem volt protos, mivel azonban nem kellett boss tankolnom HLI-ben, így nem is éreztem, hogy talentelnem kéne. mindemellett ott volt a táskámban a full T2, és bármikor azt mondták, h fogjak addot vagy trash mobot, akkor 2 gombnyomással átöltöztem, def stance és csókolom.
warriornál az alapvető, hogy ha DD, akkor is legyen egy megközelítőleg olyan szintű tank gearje, mint amilyen a DD.
nálunk a DD warriorok arms-on vannak, és elég durva dmg-t tudnak magukból kitolni, főleg a tank & spank fightokon (Teron, Archi, Shahraz).

talentezéstől függetlenül minden warriornak tisztában kell lennie annyira a tankolással, hogy egy 5fős instában ne essen kétségbe ha pl 4-5 mobot kell egyszerre megfognia.

szintezésre mazohistának kell lenni, hogy prottal menjen valaki. ha megvan a lvl70, akkor daily q-kat lehet csinálni protként, mert nem nagyon van olyan mob, ami agyonverne egy rendes gearben levő prot warriort :)

(még mindíg szívfájdalmam, hogy Blood Elf nem lehet warrior. Pola! mit tudsz arról, hogy 2.3-tól átvarjálják a T4/5/6 retri seteket és lekapják a spell dmg-t róla? :U ha nem nagyon kell majd a retrizéshez, akkor esélyes, hogy a DPS warrior T6 szintű cuccokat elkezdem összeszedegetni, lvlzéshez majd jó lesz, és amúgyis brutálisan jól néz ki BE-n a T6 warrior fejes... elég sok sapkának van olyan modellje ;))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3757) anulu válasza RI/OS (#3752) üzenetére


anulu
félisten

én csak healelni járok BG-re :) AV-n vicces, mikor beállok pár mage és lock mögé és megindulunk :) múltkor 4 mage, 2 lock meg én elkezdtünk menni északra, és nem nagyon tudtak velünk mit kezdeni :) mondjuk a lockba 2,8-2,9k-t critelő flash heal 1,4sec alatt kicsit durca :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3758) Polacheck válasza anulu (#3756) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Semmit nem tudok róla. Én az S3 Gladiátor szetet fogom lvluphoz összeszedni, abban már biztos vagyok...

Nem úgy volt, hogy abbahagytad?

less qq more pewpew!

(#3759) sasa311 válasza Nevar (#3744) üzenetére


sasa311
veterán

Azért ez így nem igaz, nálunk (is) frankó dmg-et tolnak az Armsos warrik, jobbat is, mint a fury.
Ha normálisan fel vagy gearelve (mondjuk T4+) akkor raged annyi van, hogy ha akarod se tudod elhasználni. És mikor a ww és ms CD-n van simán beütsz egy Slamat 2 white közé, nemcsak bután nézel ki a fejedből :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3760) arpi6k


arpi6k
addikt

15-ös lett a karim. Ismét nekiugrok Westfall-nak...

Intel & ATI

(#3761) arpi6k


arpi6k
addikt

Mennyi ideig tart a 200%-os XP szerzés pihenés után?

Intel & ATI

(#3762) Wolverine válasza SzlobiG (#3736) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez majd idővel elmúlik... :U Ha sebezni akarsz, ahhoz lock/mage/rugó/hunter kell, illetve egy-két speciális talentág... (sedópríszt, elementál/cement sámli; de 5 fős instába dps warrior nehezebben jut le, az tuti.)

szerk: #3761-re: max. másfél szint. Újabb pihenéssel persze megint feltöltődik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3763) Alvin_ti4200 válasza arpi6k (#3761) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Amíg el nem fogy a kék XP csíkod. Tanács: mindig fogadóban legyél, amikor kilépsz

(#3764) arpi6k válasza Alvin_ti4200 (#3763) üzenetére


arpi6k
addikt

:R Érdemes ott órákat eltölteni? :F

Intel & ATI

(#3765) Ptech válasza arpi6k (#3764) üzenetére


Ptech
őstag

Játékidőből nem, de ha mindig olyan helyen logolj ki. vagy fővárosban vagy fogadóban.

(#3766) SzlobiG válasza -conrad- (#3745) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ma instáztam elég sokat voltunk Uldamaba és egész végig berserkel mentem kivétel a legutsó bossnál váltottam defre pajzsal mert ott muszály volt, de még így se tudtuk leölni csak egy 66-os mage segítségével.:D

Voltam Zul Farrakba is kérdeztem, hogy mennyek-e defbe, de jól ment itt is a berserk whirlwind tankolás, de valszeg idővel elfelejthetem ezt a berserkes dolgot úgy ahogy mondtad, de egyelőre még tudok vele érvényesűlni most csak a fegyómat kell lecserélnem mert már gyengus.:)

Ahogy észrevettem instával jön leggyorsabban az XP.:U

(#3767) anulu válasza Polacheck (#3758) üzenetére


anulu
félisten

nem :) anno is azt mondtam, h HC-nek vege. aztan kiderult, hogy viszonylag turheto beosztasban fogok dolgozni, ugyhogy vissza tudtam menni. mondjuk jelenleg hetente 2 komoly raidnap van, szerda-csutortok, ennyi ido alatt kipucoljuk BT + Hyjal-t (e heten el lett az ido baxva es Archi vasarnapra marad), hetfo-kedd alt SSC+TK, aztan ennyi. ha sz-cs nem ejszakas (este 8 - reggel 8) akkor tudok is raidelni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3768) Wolverine válasza SzlobiG (#3766) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd meg a berserker leírását. 10%-kal több dmg-et kapsz be, mint battle-ben (20-szal többet, mint def-ben!) és kevesebb aggrot szedsz össze, mint def-ben. Ergo én még altozásnál sem mennék ilyen "tankkal", mert ez nem tankolás, csak nuke - az meg kontrollálhatatlan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3769) SzlobiG válasza Wolverine (#3768) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah néztem, de viszont +3 critet ad ami meg nem jön rosszul igaz sokat se ér, de mivel csak ott van whirlwind ezért használom.:D

Jah és szerintetek mire mennyek rá Stamina, Strengt, vagy Agility? Mert most nagyon rámentem agira, de lehet, hogy staminát meg strengthet kéne előtérbe helyezni, nem?

Most itt tart a kari.

(#3770) sasa311 válasza SzlobiG (#3769) üzenetére


sasa311
veterán

Ez lvl 44en nem mérvadó, amit találsz. Bár én mail-hordásra nem vetemednék ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3771) whitezo88 válasza SzlobiG (#3769) üzenetére


whitezo88
nagyúr

később muszáj lesz pajzsal defenceben tankolni mert azonnal kirúgnak ha ragaszkodsz ehhez

(#3772) Wolverine válasza SzlobiG (#3769) üzenetére


Wolverine
félisten

Pff. Tankként az a dolgod,. hogy téged üssenek. Ha ezt úgy éred el, hogy kevesebb heal kelljen beléd, akkor több marad a többieknek (pl. AoE vagy elkolbászoló mob, lehúzás esetén simán sebződhet más is) - ergo defben illik tankolni, ha már tankolsz. Szóló questelés más téma, ott zerk/battle váltogatás kell, az igaz.
Statok: attól függ, mit akarsz csinálni; ha dps-elni, akkor agi/str (később AP, hit értelemszerűen), tankolni viszont stamina és def rating kell.

szerk: egyébként meg milyen dps warrior az, akinek nincs Cruelty és Unbridled Wrath kimaxolva? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3773) arpi6k


arpi6k
addikt

Warrior tud használni puskát? Ha igen hányas szinttől tudom megtanulni?

Intel & ATI

(#3774) Hunci válasza Wolverine (#3469) üzenetére


Hunci
aktív tag

Köszönöm a választ ( kicsit bunkócska vok , mert bk heti eygszer HA felnézek , de legalább elolvasom a választ )

Kérdés : Van-e valaki a Hellscream-en ?

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#3775) Hunci válasza arpi6k (#3773) üzenetére


Hunci
aktív tag

jah :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#3776) Wolverine válasza arpi6k (#3773) üzenetére


Wolverine
félisten

Tud, asszem szintkövetelmény nincs, csak el kell menned IF-be és leperkálni 10 ezüstöt ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3777) MCGaiwer válasza arpi6k (#3773) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Wandokon kívül a játékban lévö összes cucot használhatod (kivétel még a druid/shaman/pala only ranged slotba való idol/totem/libram cuccok)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#3778) arpi6k


arpi6k
addikt

Köszöntem mindenkinek! :R

Intel & ATI

(#3779) SzlobiG válasza Wolverine (#3772) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah tudom, végül is tetszik az is, hogy pajzsal nyomulok csak ilyenkor mindenki többet sebez jóval mint én és rohangál össze vissza az enemy tauntal meg csak egyet tudok megfogni azt is addig ameddig nem húzza el egy DPS.:( Challenging shout meg 10perces cooldownos.

Már annyian mondták, hogy mit, hogy talentoljak azt úgy döntöttem előbb armsot végig nyomom mortal striekot kimaxolom, majd jöhet a fury.

Mikor kell áttalentolni protira 70-es szinten, nem? Mert ha most át tálentolnék akkor soloba semmit nem érnék.:U

(#3780) whitezo88 válasza SzlobiG (#3779) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tudod, a tankolás nem arról szól hogy #1 legyél... neked meg kell fognod az ellent, Sunder armor, Heroic Strike, Revenge, Shield Block stb

(#3781) sasa311 válasza Wolverine (#3772) üzenetére


sasa311
veterán

Unbridled Wrath egy jól gearelt warrinak már nem kell, de az 5% critet nem kitalentolni bűn

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3782) Ptech válasza SzlobiG (#3779) üzenetére


Ptech
őstag

Warrinak nem a DPS a dolga, kisinstában főleg. Ezért vannak különböző kasztok mik kellenek instába, és mindegyik az erős oldalát tudaj használni, és sokkal hatékonyabbak lehessenek. Tankoláshoz meg skill kell, ez van. Több mobba thunder clap spam+ demo shout mehet, akkor nem nagyon megy le egyik sem healing aggro miatt. Nab partyban meg meg is lehet jelölni őket, ha egy majom mage/lock nem látja mit kell gyilkolni.

(#3783) Wolverine válasza sasa311 (#3781) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, de SzlobiG bőven az alatt a gear alatt van még ;)

#3779: ha megnézel egy-egy bosson felvett dmg-listát, a tank utolsó (csak a healerek adnak bele kevesebb sebzést), mert nem sebeznie kell, hanem megtartani a bosst/addokat. Ez van. Tankként mindenki túl fog sebezni, még a hunterek petje is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3784) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Kössz a felvilágosítást ahol szólnak ott megyek defbe ahol meg nem ott meg berserk majd úgy is látni fogom, hogy már nincs értelme, akkor meg def lesz végig, persze bossoknál már msot is defbe szoktam menni. Kezdek megbarátkozni a deffel.:)

Nincs vmi olyan oldal, hogy az adott szinten milyen fegyók érhetőek el? Mert lekéne már cserélnem a 36-os fegyómat egy 45-ös szintüre AH-ba meg nincs, leginkább Mace kéne mert azon van a talent.:)

(#3785) Ptech válasza SzlobiG (#3784) üzenetére


Ptech
őstag

Válogass:

Wowhead

Allakhazam

Thottbot

WoWWiki

WoWnak kb nagyobb adatbázisa van mint a Windowsnak :DDD

(#3786) arpi6k


arpi6k
addikt

Stormwind-ben mire jó a War Room? Miért jó ha megyek az arénába?

Intel & ATI

(#3787) SzlobiG válasza Ptech (#3785) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kössz, közbe az armoryn megtaláltam ezt a funkicót.

Árpi: oda majd 60 felett érdemes menni.

Arénába lehet menni más ellen 2v2,3v3,meg 5v5 én még nem próbáltam meg nem is tudom hányas szinten lehet oda, majd vki felvilágosít minket.:)

(#3788) Ptech válasza arpi6k (#3786) üzenetére


Ptech
őstag

Honor pontért tudsz phat epixxeket venni. Arénának csak 70en van értelme, pontokért tudsz phat epixxet venni :))

(#3789) arpi6k válasza SzlobiG (#3787) üzenetére


arpi6k
addikt

Köszi az első Instance-s élményt! :D :R

Intel & ATI

(#3790) Alvin_ti4200 válasza Wolverine (#3776) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Írjuk már ki szegénynek, hogy Ironforge, nem kell állandóan mindent rövidíteni:U:D

(#3791) Alvin_ti4200 válasza arpi6k (#3789) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Deadmines rulez:) Esett valami jó cucc?

(#3792) SzlobiG válasza arpi6k (#3789) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nm.:D

Alvin: Neki való semmi természetesen.:(
Smite hammer kéne neki, de azt nem dobta.

(#3793) Fekete Fény


Fekete Fény
tag

Hali mindenki

Van egy barátomnak pr .Elmondom mi az esett.Többször ujra raktuk a játékot az ő gépén.De mikor belépünk nagy nehezen minden ember neve eltünik nem tud mozogni stb.
Ám ha másik gépen lép be nics semmi baja.Nem a géppel van gond és formázott ujj vincseszteren van a wow mégse müködik nála.Ha átrakom a winyot a másik gépre müködik(2 szinte ugyan olyan gépe van és 2 wow ja a másik a feleségéé:). Mi lehet a pr.
Én a net ip cimre tippelek de kitudja ebbe kéne segitség ? Mindenki aki tud segitsen plz nagyon pipa sajnos és megis értem köszi előrre is a válaszokat.

(#3794) Wolverine válasza Fekete Fény (#3793) üzenetére


Wolverine
félisten

Disconnects, Unknown Entities, Naked Characters, Red ?'s and other strange things.

szerk: Arénában éles meccset csak 70-en lehet tolni, addig max. gyakorlókat. (IF-et meg nem írom ki, ezt is meg kell szokni :P)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3795) Fekete Fény válasza Wolverine (#3794) üzenetére


Fekete Fény
tag

Nagyon köszönöm a választ megcsinálta vele :) Hajráé méh healer nélkül nehéz lett volna a raid:))) MÉG EGYSZER KÖSZÖNÖM:) :DD :DD :DD

(#3796) arpi6k


arpi6k
addikt

Kezdek ideges lenni a játékra. :(( Megcsináltam ezt a küldetsét, és nem akarja adni a következőt. Direkt írják a comment-ben hogy csak akkor fogom megkapni ha az előző 5 megvan. De én azokat már rég megcsináltam.

Intel & ATI

(#3797) Ptech válasza arpi6k (#3796) üzenetére


Ptech
őstag

A következőt a torony előtt álló 'Defias traitor' mob adja.

(#3798) arpi6k válasza Ptech (#3797) üzenetére


arpi6k
addikt

Közben már én is rájöttem. :R

Intel & ATI

(#3799) anulu válasza SzlobiG (#3779) üzenetére


anulu
félisten

AoE tankol'sra ott a demo shout, thunderclap, nemi gyakorlas utan a targetvaltas (van egy main targeted, es 1-1 instant sunder beletolasaig atvaltasz masik targetre, igy nem masznak el healaggrora).

ha group leader vagyok mid-lvl instakban (YF, Ulda, SM vege) azt a tankot amelyik atmegy zerkbe ugy rugom ki kb a 2. utan (hacsak nem intercept miatt teszi), hogy a laba nem eri a foldet... tanknak nem a dmg tolas a feladata. sajnos kevesen vannak ezzel tisztaban, mikor warriort inditanak, mondvan, hogy majd olik a mobot es az jo lesz. instaban ez kizart, tekintve, hogy finoman szolva is nem a legkeresettebb kaszt. ahhoz, hogy 70-en DD warriorral mehess raid instaba majd, ahhoz meg jobban kell erteni a kaszthoz, mintha tank lennel. tudom mirol beszelek, csinaltam eleg ideig BC elott :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3800) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

ha vkit a xavius serveren érdekel 5000gold, keressen meg, eladnám :U
remélem senki nem akarja leszedni most a fejemet

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.