Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) sasa311 válasza nierthen (#3897) üzenetére


sasa311
veterán

shatrathba mindenkinek leesik ;)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3902) whitezo88 válasza sasa311 (#3901) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem nem ;]

(#3903) nierthen válasza whitezo88 (#3902) üzenetére


nierthen
tag

tudható min tolod? nyugodtan legyél szerénytelen :) valószinűleg vmi erőmű lesz...

Nierthen#2767

(#3904) Viktor77 válasza nierthen (#3903) üzenetére


Viktor77
titán

Konfigom a nevemnél (már igazán nem nevezhető erőműnek), de Sattarattában nem látok 30 alatti fps-t. Mindenhol máshol alap a 75.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3905) SzlobiG válasza arpi6k (#3887) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem is Junior, de ezt már írtam, hogy nekem simán működik, ahogy lejár azonnal leveszi a pénzt és már játszhatok is még hétvégén éjfélkor is.:D

(#3906) whitezo88 válasza nierthen (#3903) üzenetére


whitezo88
nagyúr

katt a nevemre

(#3907) anulu válasza Miti83 (#3894) üzenetére


anulu
félisten

hat, oszinten megmondva semmi olyan nincs benne sajnos, amiert tolongani kellene :( alapjatek aranal picit kevesebb, amit realisan adni lehet erte.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3908) steveetm válasza Iginotus (#3898) üzenetére


steveetm
őstag

pajzs és rage, de legroszabb esetben is aggro. Valamint shield kell a kézbe, és makró nincs, de csinálhatod pl azt, hogy átvált shieldre, stancet vált és eltolja, de sztem ehhez is spamelni kell a gombot.
Üdv.: steveetm

(#3909) szepi79 válasza Miti83 (#3894) üzenetére


szepi79
őstag

Nekem csak egy olyan kérdésem lenne, hogy ennyire rossz, és drága?

igen és igen. accountot venni mindig rizikós, elvégre bármi probléma van vele, a blizzard az új tulajjal szóba se áll, arról nem is beszélve, hogy a régi tulaj bármikor visszaveheti. szóval tényleg csak olyan karakternél érdemes kockáztatni, aki jól fel van szerelve T5+ cuccokkal. a te accountodon egy darab értékelhető karakter sincs, a lvl60as hunter kékben semmi esetre sem nevezhető táposnak, mikor egy 58as kari 1-2 óra alatt jobb cuccot hoz össze outlandsen. a törött CD sem segit sokat.

vagyis az accountoddal csak a gond lenne az új tulajnak, és még fel is kéne töltenie, szóval alapjáték minusz 5-6e forintért (3e a feltöltés, 2-3e a kockázat) tudnád eladni, csakhogy az alapjáték már 3-4ért megvehető.

rövid összefoglalás: az az account eladhatatlan. inkább add örökbe egy haverodnak, aki ki akarja próbálni.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#3910) Wolverine válasza nierthen (#3897) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem. Az Athlon XP-k sajnos már kezdenek kevesek lenni... (na meg mondjuk vedd le a látótávolságot kb. felére a maxnak :U) Nekem sem ártana lassan cserélnem, csak pénzem nincs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3911) sasa311 válasza anulu (#3907) üzenetére


sasa311
veterán

Anulu hova lett a PE-ből Sleepwalker? Minap nézni akartam a gearjét és talentjét, erre látom full radiátor guildless..

Meg nem Drunken volt a GM eddig? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3912) Wolverine válasza sasa311 (#3911) üzenetére


Wolverine
félisten

Most futtattam egy keresést az Armoryban, és Sleep mainje (Exequtor) bizony a PE-ben van ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3913) sasa311 válasza Wolverine (#3912) üzenetére


sasa311
veterán

de faszén vagyok elnéztem a servert :B

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3914) whitezo88


whitezo88
nagyúr

A képen látható mage hogy láthatja a targtet loladin talentját?

(#3915) tyutyu1983 válasza whitezo88 (#3914) üzenetére


tyutyu1983
tag

Szia! A 2.3patch egyik újdonsága lesz.

Lenovo IdeaPad Y580

(#3916) whitezo88 válasza tyutyu1983 (#3915) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na okos dolog lesz akkor :)

(#3917) ciao


ciao
senior tag

eddíg az összes tesztszerverre be tudtam lépni most sikerült végre a legújabbra is karaktert másolni le ij jött a patch fel ment hiba nélkül de hibaüzenet fogad, letöröltem a teszt könyvtárat letöltöttem megint a patchet de ugyan az mi lehet a baj a hiba üzenet :

This appication has encountered critical erreor:

The system cannot find the file specified.

program: D:\játék\World of Warcraft\WoWTest\WoW.exe
file: .\client.cpp
line: 2437

signaturefile

Press OK to terminate application.

[ Szerkesztve ]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#3918) Ptech válasza ciao (#3917) üzenetére


Ptech
őstag

Ha megint leszedted és mégsem megy, akkor vinyóra tippelek.

(#3919) Wolverine


Wolverine
félisten

Ez a trinket nagyon súlyos :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3920) Ptech válasza Wolverine (#3919) üzenetére


Ptech
őstag

Voodoo Gnomes? OMG, neeeeeeeeeed! :DDD

(#3921) -conrad- válasza Wolverine (#3919) üzenetére


-conrad-
addikt

Ez a paraszthívó csengő 70es verziója nem? :)

(#3922) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

Sziasztok!!

újra segítség kérés miatt fordulnék hozzátok...

a bajom az hogy felmászot a vista a gépemre(32bit, legal) fel is tettem BC-vel együtt a wow-t majd patchelném, ez fogad (egy pillre megjelenik a downloader képernyő), azota már újra húztam 2x... és kicsit idegesítő a probléma...

ratex:már javítva :)

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#3923) nak0n


nak0n
aktív tag

Leírtam PS toborzójába is, de megemlítem itt is: amennyiben bárki tulajdonol vagy ismer valakit, aki tulajdonol egy 70es aktív resto sámlit, aki raidképesnek érzi magát, akkor a Vérengző Nyulak klán (Arathor, alli) szeretettel várja.

(#3924) nak0n válasza VR6-Fan (#3922) üzenetére


nak0n
aktív tag

A kép nem található...

(#3925) nak0n válasza VR6-Fan (#3922) üzenetére


nak0n
aktív tag

Félve kérdem meg, hogy legális a WOW? Ha meg igen, akkor talán az lehet a baj, hogy valami korábbi patch is hiányzik, nem csak a legutolsó, és ezért van a hibaüzi (én egyszer egy elég régi mentést állítottam vissza géphalál után, és a legutolsó patch-et akartam felrakni kapásból, akkor volt hasonló kiírás).

(#3926) dr faustus válasza VR6-Fan (#3922) üzenetére


dr faustus
senior tag

Próbáld ki a patch futtatását a "run as administrator" opcióval.

Warning: Explicit Content

(#3927) VR6-Fan válasza nak0n (#3925) üzenetére


VR6-Fan
veterán

természetesen eredeti, és kár hogy nem palát keresetek...

és ilyenkor mi a megoldás :F

dr faustus:egy picit kérhetném szájba rágosan is :B ?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#3928) nak0n válasza VR6-Fan (#3927) üzenetére


nak0n
aktív tag

Pala, pap, droid van elég, resto sámli nincs, pedig jó dolga lenne, fixen beférne raidekre.

(#3929) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Makróba segítene vki?:) A Stanceokat warriornál hogyan kell bemakrózni?

[ Szerkesztve ]

(#3930) Wolverine


Wolverine
félisten

Első igazán epic lootom ma este szereztem meg vazze :D ezt - kicsiny törpe paplánykám kifogta :) (persze rögtön ment is a Trade channelre a LF Frodo üzenet :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3931) szepi79 válasza SzlobiG (#3929) üzenetére


szepi79
őstag

ITT rengeteg warrior makrót találsz, jó böngészést.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#3932) SzlobiG válasza szepi79 (#3931) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kössz, megoldottam.:)

(#3933) ciao


ciao
senior tag

Solarian down :))

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#3934) sasa311 válasza ciao (#3933) üzenetére


sasa311
veterán

GZ :)

Amúgy régen nem úgy volt, hogy a hölgynek nukulófasz armorja van és melee aláz? Mert nekünk nem úgy tűnik :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3935) ciao válasza sasa311 (#3934) üzenetére


ciao
senior tag

fogalmam nincs a ribi armorjáról, healer vagyok, annyi tudok hogy 2.2-ben megváltoztatták a harcot, sokkal könyebb lett, kb. elsőre lement amint senki nem robban be a tömegbe :B , 24en voltunk és még sokan nem is flaskáztak dobta az über healer staffot de ben volt elég dkp-m :O

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#3936) Polacheck válasza ciao (#3935) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Előtte sem volt nehéz, csak kellett egy kicsit több fókusz. Szerintem egyébként az új verzió nehezebb, elég rövid a 6mp-s debuff.

less qq more pewpew!

(#3937) ciao válasza Polacheck (#3936) üzenetére


ciao
senior tag

ha nehezebb lett nem értem miért nem ölte több klán, mi még 1 bosst sem öltünk ssc-ben, ha senki nem robban a tömegbe akkor le is megy, Karából és void reaverből cuccolt klánnal

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#3938) bobace


bobace
őstag

Hát muszáj volt kipróbálnom hogy működik e a Junior kártyámmal az átutalás és működik :D Szal két hónap böjt után re :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3939) Darth_Revan válasza bobace (#3938) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Milyen kártya? :F

(#3940) -conrad-


-conrad-
addikt

SSC-ben melyik boss a könnyebb?
Eddig kara-gruul farm van, void reaver is lement tegnap 2. tryra, Magtheridon nem igazán jött még össze. SSC-ben Lurkerre mentünk rá, az van tervben eddig, tényleg az a legízibb fight?

(#3941) Nevar válasza -conrad- (#3940) üzenetére


Nevar
aktív tag

Jah, lurker egyszerű mint a szög. Van kemény 3 képessége ha jól emlékszem. Persze nem tudtuk megölni, aztán szét is ment a guild.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#3942) bobace válasza Darth_Revan (#3939) üzenetére


bobace
őstag

Visa electron junior @ OTP

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3943) Polacheck válasza Nevar (#3941) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ilyen alapon Hydross sem para, mert neki csak 2 van és az addok idézése. Lurkert gyakorolni kell, nem mindenki tud kiugrani a vízből, nem mindenki tud elinulni balra ha a ventrillón üvöltik, hogy "BAAAAAAAAALRAAAAAAAAAAA", nem mindenki tudja a saját addjait elintézni. Jó kis check fight, mint egész ssc eleje., itt tizenpár percig keményen fókuszolni kell.

less qq more pewpew!

(#3944) arpi6k válasza bobace (#3942) üzenetére


arpi6k
addikt

Akkor valszeg nekem is menni fog. :DD :R

Intel & ATI

(#3945) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Hihetetlen. 100 ticket kellene még a sörfesztes mounthoz, pont annyi amennyit elszórtam a szemüvegre. :W

less qq more pewpew!

(#3946) nierthen válasza Polacheck (#3945) üzenetére


nierthen
tag

nekem meg összesen 1 ticket hiányzik :-) EGY! azt hittem elsírom magam, mikor tegnap az utolsó hordót viszem vissza, hogy meglegyen még három és tessék, két másodpercel a beérés előtt lejárt a kecske "bérleti ideje". nem baj, ma már tuti meglesz a 600 ticket.

ha esetleg lenne valaki aki tudja, hogy mik a megoldandó mountos q részletei elmesélhetné mit kell majd csinálni, hogy meglegyen elsőre. remélem nem lesz bugos.

Nierthen#2767

(#3947) Polacheck válasza nierthen (#3946) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Megtennéd, hogy csinálsz majd ma egy képet a mountról és belinkeled?

Holnap sajnos esélytelen, hogy összeszedjem a hiányzó ticketeket, így maximum egy full sörfest szerkó jön össze :(

[ Szerkesztve ]

less qq more pewpew!

(#3948) nierthen válasza Polacheck (#3947) üzenetére


nierthen
tag

persze! büszkén fogok feszíteni rajta, ráadásul a kedvedért úgy, hogy a shadowformot kikapcsolom, gondolom úgyis majd a mount fog érdekelni :)

feltéve, ha majd meg tudom oldani a 600 ticketes q-t. meg remélem a kis gnome csaj adja a rewardot is, nem csak a kvesztindítót

ugye azt jól tudom, hogy a ma, meg a holnapi nap van hátra a brewfestből?!

[ Szerkesztve ]

Nierthen#2767

(#3949) Polacheck válasza nierthen (#3948) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Elvileg a Q annyi, hogy elsétálsz a kecskefarmra és leadod az itemet, amit a gnóm csajszi adott. Kíváncsi vagyok, hogy mennyiben tér el a sörfesztes kecske a sima kecskéktől.

less qq more pewpew!

(#3950) ciao válasza nierthen (#3946) üzenetére


ciao
senior tag

elmész a taghoz/csajhoz megveszed 600 ticketért a Q indító itemet, elfogadod a Q-t odamész ahhoz a fószerhez aki elkapkodja a hordókat, odaadod az itemet utánna megtudod venni tőle a 60%-os és a 100%-os kecskéket 10 illetve 100g-ért, az epik ugyanúgy néz ki mint amin a Q-kat csináltad

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.