Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Polacheck válasza -conrad- (#4099) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Én is hallottam, de még nem láttam. Nálam kiesett elsőre a heler gyűrű, majd az epic seprű, amit el is vittem, úgyhogy nagy az öröm. Még a plate sapiért azért lemegyek, farmolni tökéletes lesz, és free loot.

less qq more pewpew!

(#4102) steveetm válasza Polacheck (#4101) üzenetére


steveetm
őstag

[link]

Epic gyűrű nálam is esett, szidtam is magam hogy shadowra toltam pont elötte. Aztán nézem hogy healer passzol, tank meg needel, mondom akkor lehet need. El is vittem, tank meg besértődött, merhogy nagyon kell ám a gyűrű hogy évente eccer holy vagyok-.-
De azért heppi vagyok énis^^
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#4103) szucsi


szucsi
őstag

heló. idáig csak dps ügyletek voltak nálam, de most feltornáztam 46-ra egy warit, és szeretném mostantól csak instázással tankként léptetni. idáig csak szólóban mentem vele arms talenntel. a kérdésem összetett, ha van olyan oldal, ahol ezeket mind leírják, és hitelt adtok neki, akko ne koptassátok a keyboardot feleslegesen.

szóval: ahhoz, hogy több elitet folyamatosan magamon tudjak tartani úgy, hogy közben nyomják beléjük a dpst, meg ordas nagyokat healelnek mögöttem a markolt nuke orderen kívül (ami alapértelmezés, gondolom) mire van szükség:

a) gearben (van aki def ratingre esküszik, van aki szerint a sok agi ad nagy aggrót)
b) talentben
c) hogyan építhető fel olyan méretű aggró 4-5 mobnál, hogy azok nem szaladnak szanaszét az első greater healre? konkrétan van olyan kombó, ami általánosan használható, és viszonylag kiszámíthatóan magas aggrót eredményez?

kösz előre is.

(#4104) -conrad- válasza steveetm (#4102) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem van dps, meg healer gyűrű is, még a staminás kellene maciformra. :)

(#4105) Ptech válasza szucsi (#4103) üzenetére


Ptech
őstag

Na már most ha lvl 46ról beszélünk akkor olyan marha sok gearkülönbség nem lehet két warri között, ha egyiknek sincsenek L2P problémái. Meg def, agi nem sok van lvl 46 platen ahogy visszaemlékszem.

Alap a Shield+1H (asszem ezt mondani se kell), és Def Stance is igen erősen alánlott.

Több mob: Thunder Clap, Demo shout. Imp Thunder Clap pl Arms talent megnövelt sebzéssel, ez elég ha sokan jönnek egyszerre, ha lejárt a CD, megint elnyomsz egyet. Ha csak valami idióta mage másik mobot nem kezd el PomPyrozni mint amit ütsz, nem lehet gond.

Az igazi nagy különbségek két tank között 70 en jönnek ki, talent gear és skillben is, az addig vezető út meg pont arra van, hogy beletanulj és ráérezz a dolgokra. Warroir fórumban azért elég sok okosság van tankoláshoz is, hasznos infók.

Egyébként ha nem Heroic instáról van szó akkor mindet be lehet tankolni egy átlagos gearben, és Fury/Arms talenttel (Csak egy-két mazochista állat szintezik Prot talenttal ;] )

(#4106) bobace válasza -conrad- (#4104) üzenetére


bobace
őstag

Jaja én is lementem ma délelőtt vagy 5 ször lenyírtuk, fejes egysser se esett bár az nekem nem kellett :D De a healer és spelldmges gyűrű nekem is megvan :D Pala tank volt (én cica dps list no1) és elég jol kente a srác .A boss meg EZ mode free epix kategória :D

McGaiwer: nem mondom hogy nagy dicsőség a tankolásom, mert Azerothos raideket kenünk egyelöre, mert a népek elég alulgeareltek a BC-s endgame tartalomhoz. :( De gyakorolni ez is jó, és jellemző módon moonkin itt sem lehettem, pár random grouon kivül ezt valahogy nem fogadják el :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4107) bobace válasza bobace (#4106) üzenetére


bobace
őstag

OMG mi van SM grave bejáratánál. a world pvp soha nem látott magaslatokban van :D Már derékig jár az ember a csontvázakban szószerint :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4108) LucifeI2 válasza bobace (#4107) üzenetére


LucifeI2
őstag

BC előtt nem voltál a Dark Portálnál, vagyis BC nyitása előtt? :) Ott volt csak igazán tömeg és hulla hegyek.

(#4109) SzlobiG


SzlobiG
félisten

AV-t nyert már valaki 60-as szint alatt?:D Mer már 6-on voltam és mindég a Horda nyert. Ennyivel erősebbek?

Meg a frost wolf klán amit a végén kikell nyírni szvsz irreálisan erősek elkezdenek pörögni és mindenkit ledarálnak esélytelen kinyírni őket.:(

(#4110) Ptech válasza SzlobiG (#4109) üzenetére


Ptech
őstag

Ésszel kell csinálni. Mindkét kérdésre ez a válasz ;]

(#4111) SzlobiG válasza Ptech (#4110) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én sokat szoktam őlni és legtöbbször benne vagyok az első 10-be, ennél többet nem tudok tenni, hogy nyerjünk.:(

Úgylátszik hordánál nagyobb a csapat munka.

[ Szerkesztve ]

(#4112) sasa311 válasza SzlobiG (#4111) üzenetére


sasa311
veterán

Én az elmúlt 10 AV-ben amit toltam nem találkoztam Hordással csak egyszer, mikor középen ellovagoltunk egymás melett. 9x nyertünk 1x /afkztam mert mennem kellett :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4113) SzlobiG válasza sasa311 (#4112) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez 60-as szint alatt, vagy feletti?:)

(#4114) szucsi válasza Ptech (#4105) üzenetére


szucsi
őstag

ühüm, értem.

egy probléma van a TC-pal: ha sheep, trap vagy sap van, rohadtul nem lehet használni. olyankor mit toljak, hogy mind rámtapadjon?

(#4115) Wolverine válasza szucsi (#4114) üzenetére


Wolverine
félisten

Pl. sunderezz körbe. 2.3 után a Devastate is alkalmas lehet; illetve tanulj meg járni és húzd magad után, amit tankolsz, távolabb a cc-zettől. (szvsz ezért érdemesebb talán az eleve távolabb álló castereket barizni...) Yahh, meg kérd meg a gruppot, hogy hagyjon neked 10-15 másodpercet aggrót építeni és csak aztán nuke-oljanak :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4116) Ptech válasza szucsi (#4114) üzenetére


Ptech
őstag

Te húzz először. Szerezz be egy íjat/puskát, és azzal lőj bele egy pakkba. Sapolni persze ez előtt kell, mert az nem műxik combatban, ahoz csak a rugónak kell egy csöpp esze legyen, hogy ne rögtön belevágjon egy másik mobba.
Mikor te ellőtted a puskádat, a mobok rád fognak jönni. Ilyenkor kell a magenak polyzni, hunter meg ált. lerakja maga elé a trapet, és elkezdi lőni a mobját. Ha viszont a mage polyzik először mielőtt te lőnél, akkor kaparhatod le a mobokat róla, meg rohangálhatsz ide-oda.

(#4117) Nevar válasza szucsi (#4114) üzenetére


Nevar
aktív tag

Én úgy szoktam, hogy először mindig abba teszek 1-2 sundert amit majd később ölünk, hogy ne forduljon le healre, aztán a focus targetbe meg tolok egy tauntot onnantol azt ütöm, meg demo shoutolgatok.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#4118) bobace válasza LucifeI2 (#4108) üzenetére


bobace
őstag

ÁÁ BC előtt még a törtszervereken gyakoroltam a való világra ;] Február elején kezdtem itt.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4119) szucsi


szucsi
őstag

köszi mindenkinek, ki fogom próbálgatni. itt van egyébként a szerkóm, sztem eléggé rendben van:
[link]

(#4120) MCGaiwer válasza Jarlaxle (#4096) üzenetére


MCGaiwer
addikt

érdekes, 2 druiddal megyünk abból 1 healer. azt az egy maradék innervatet innervatet biztos jól be tudják osztani 7en...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4121) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Az ok hogy buffoljuk a huntert. De szerintem ez már az OP hunter felé halad... ennél ötletesebbet is kitalálhattak volna, mint hogy "ellopják" más class képességét

* There is now a Mortal Strike effect (Healing done on the target reduced by 50%, Duration 10 seconds) on Aimed Shot. This is a physical effect.
* The min range to shot has been reduced from 8 yards to 4 yards. The "dead zone" is now pretty much removed.

(#4122) Nevar válasza LucifeI2 (#4121) üzenetére


Nevar
aktív tag

Épp most olvastam én is frostshockon. Kreatív a blizzard na! Akkor nekem meg adjanak surefooted talentet :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#4123) LucifeI2 válasza Nevar (#4122) üzenetére


LucifeI2
őstag

Megváltoztatták a többi fegyver modeljét is, most már nem annyira must have az a kard. A Mace meg az Axe is büntet.

[link]

(#4124) arpi6k


arpi6k
addikt

Hogyan tudom kitenni a cuccaimat a bazárba? Hiába húzom oda az eladni kívánt árumat, nem akarja betenni?! :F

Intel & ATI

(#4125) Nevar válasza LucifeI2 (#4123) üzenetére


Nevar
aktív tag

Hmm, megnéztem a 2h fegyókat, jól néznek ki, különösen az axe :) De sztem akkoris vagy sword, vagy mace speccen leszek s3-ban. (Főleg hogy a mace új modelt kapott)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#4126) LucifeI2 válasza Nevar (#4125) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én most már nem tudok dönteni. :D Jól néz ki mindegyik, bár azt még nemtudni mekkora nerfet kapott a mace spec.

(#4127) Nevar válasza arpi6k (#4124) üzenetére


Nevar
aktív tag

Csak azokat tudod eladni, amik nem "Soulbound"-osak. Ja, és ha nem 100%on van a durability-jük akkor sem lehet berakni AH-ba.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#4128) Nevar válasza LucifeI2 (#4126) üzenetére


Nevar
aktív tag

Arénára talán mace spec a legjobb, mert a az proccol akkor "CC", a többi spec meg csak némi extra dmg. Bár sword spec néha nagyon jókor tud proccolni :)

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#4129) arpi6k válasza Nevar (#4127) üzenetére


arpi6k
addikt

És honnan tudom hogy melyik Souldbound-os? Ez mitől függ?

Intel & ATI

(#4130) sasa311 válasza Nevar (#4117) üzenetére


sasa311
veterán

Én 3 mobos pakkot így csináltam:
egyet Concussion Blow
egyet taunt (amelyiket először öljük)
a harmadikra meg gyorsan 1 sunder.
Utána demo + tc és már mehet is. Már csak néha kidobtam 1-1 sundert, hogy ne menjen semmi a healerre. A Shield slamat mindig tartottam arra, amit tankolok.

4 vagy több mobos pack kezd már meleg lenni, olyankor jön a demo+tc+cleave és challenging ha para van :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4131) Nevar válasza sasa311 (#4130) üzenetére


Nevar
aktív tag

Jaa, Concussion Blow mi? úgy könnyű. Én armson tankolok :DDD

arpi6k: a legtöbb cucc akkor lesz soulboundos ha equippeled, vagy csak simán beteszed a táskádba(kivéve ha szürke vagy fehér). Amire az van írva hogy "Binds when picked up" azt nem fogod tudni AH-ba berakni, soulboundos lesz ha a táskádba kerül. AH-ba a "Binds when equipped" cuccokat tudod berakni, feltéve hogy nem equippelted még, mert akkor ez is soulboundos lesz.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#4132) Wolverine válasza arpi6k (#4129) üzenetére


Wolverine
félisten

A tooltip kiírja a második sorban. (egyébként ami zöld vagy jobb, az vagy Binds on Equip - ha felveszed egyszer, Soulbound lesz és csak vendornak adhatod el, egyébként AH-ban is -, vagy Binds on Pickup - ha a táskádba kerül, már Soulbound lesz, ezek jellemzően questért járnak rewardként vagy insták bossaiból esnek). Minden esetben, ha felveszel valamit, ami épp Soulbounddá válna, a game figyelmeztet is (kapsz egy popupot, hogy ha felveszed, hozzád kötődik - "binds on you").

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4133) arpi6k válasza Wolverine (#4132) üzenetére


arpi6k
addikt

Értem. :R

Intel & ATI

(#4134) sasa311 válasza Nevar (#4131) üzenetére


sasa311
veterán

Akkor meg sweeping strikes :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4135) SzlobiG


SzlobiG
félisten

300-as First Aid után csak 60-as szint felett lehet megtanulni?

(#4136) Wolverine válasza SzlobiG (#4135) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha találsz valakit, aki vesz neked a vendortól egy könyvet Temple of Telhamatban vagy Falcon Watchban és odaadja azonos áron, akkor nem (ha yóóól emlékszem, nem BoPos a könyv) - de a továbbfejlesztő kötszer alapanyaga amúgy is Outlanden esik nagy tömegben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4137) neduddgi válasza nak0n (#4047) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Mert féltékenyek! :DDD De komolyan nekem van druidám, és a tököm tele volt azokkal, akik nem értik meg, h a druda nem healer, hanem csak az is lehet. Mitől lenne egy rugónak elsőbbsége egy feral drudával szemben egy agis cuccra? Ha feral... Mert amúgy szegény druida cicában sokkal gyengébb a rugónál. Pesze, a karakterszetben már nincs ilyen kérdés. Amúgy meg moonkinban a legjobb. ;) ;) ;) ...szerintem... Ennek ellenére még nem tudtam rászánni magam az áttalentolásra. A kis karaktereimet ért inzultusért nem tudnék olyan hatékonyan bosszút álni... :O

[ Szerkesztve ]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#4138) Wolverine válasza neduddgi (#4137) üzenetére


Wolverine
félisten

Na igen, amikor az epicvarjú chainben a harmadik legyőzendő Guardianba moonkinre talentolva gyenge közepes gearben 13,5k-s Starfire critet lőttem, elámultam... :) (oké, vulnerable mob, de akkor is...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4139) neduddgi válasza Wolverine (#4138) üzenetére


neduddgi
aktív tag

jaja... :K én akkor ámultam el, amikor egy alis moonkin 2 lvl-lel magasbb hordás hunterrel mosta fel a padlót...

[ Szerkesztve ]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#4140) Ptech válasza neduddgi (#4137) üzenetére


Ptech
őstag

-Mitől lenne egy rugónak elsőbbsége egy feral drudával szemben egy agis cuccra? Ha feral...

-Mert amúgy szegény druida cicában sokkal gyengébb a rugónál.

Meg is válaszoltad a kérdésed :K

(#4141) Wolverine válasza Ptech (#4140) üzenetére


Wolverine
félisten

A rugónak nem annyira az agi kell, inkább a nyers AP tudtommal. Utóbbival ellátott leatherek is vannak szépen... (bár 2.3-ban megváltozik a HotW talentünk és jobban megéri Ap-t gyűjteni...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4142) Nevar


Nevar
aktív tag

Meg tudnátok mondani hogy melyik az az addon, amivel a combat log színét lehet állítani? Előre is köszi.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#4143) S_E_R_I válasza Nevar (#4142) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

SimpleCombatlog Itt ;)

(#4144) Wolverine válasza Nevar (#4142) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha át akarod alakítani a kiírást, a linkelt SimpleCombatLog kell neked. Ha csak színezni akarod, azt megteheted a Combat Log fülre jobbklikkelve is ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4145) SzlobiG válasza Wolverine (#4136) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kössz, akkor majd outlandon tovább fejlesztem.:)

(#4146) Nevar


Nevar
aktív tag

Köszi a gyors helpet :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#4147) MCGaiwer válasza neduddgi (#4139) üzenetére


MCGaiwer
addikt

omg, 2 egész lvlel nagyobb? ezt el se hiszem, ilyen nincs...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4148) Wolverine


Wolverine
félisten

Hmm. 2.3-tól honored repu kell a heroic kulcsokhoz... én ugyan casual vagyok, de azt mondom, hogy ez hülyeség volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4149) LucifeI2 válasza Wolverine (#4148) üzenetére


LucifeI2
őstag

Szerinttem nem volt az. Van egy 70es altom többnyire PvP-zek vele és nincs 1 heroic kulcsom se, mert valahogy nincs kedvem puggal kifarmolni az insta repukat, mert értelmes party már nem nagyon megy normalba, vagy csak kevés nagyon. Én örülök ennek, mert heroicozni járnék és így patch után mehetek is. A másik sztem azért vezették be mert az egy-két PvP item is badgekbe fog kerülni és így azoknak a PvPseknek akiknek nincs repuja, 2.3ba ki tudják farmolni a badgeket, mivel a honored questelés közbe is összejön.

(#4150) Ptech válasza Wolverine (#4148) üzenetére


Ptech
őstag

Altoknak pont jó lesz, cba megint reveredig elmenni ;]
Ha zt nézed, hogy aki épp most dingelt 70re és tuti megvan neki a honored questelésből is, nagy valószínűséggel csak wipefestet tartani megy heroicba, aki meg mondjuk nem puggal megy, neadjisten ismeri is az instát, ugyanúgy nem fogja megerőltetni egy heroic, mint ahogy eddig sem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.